SVR, Lysanel Active - krem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-25, 22:00   #31
rachela
Zakorzenienie

Dot.: LYSANEL ACTIVE - wysyp ????

Ja mam cerę mocno mieszaną - tłusta, ale przesuszająca się z byle powodu, skłonna do podrażnień i zaskórników. Sądziłam, że Lysanel oczyści skórę, ale niestety miałam po nim fatalne problemy z cerą. Pomógł dopiero antybiotyk
Jak więc widać, wszystko zależy od skóry.

Oscar Wilde
rachela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 22:22   #32
blue18
Raczkowanie

rachela no co Ty ??? ale powazne problemy, tzn. , co dokladnie mialas z cera??
qrde.. teraz w takim razie znow zaczynam sie denerwowac... ehh
blue18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 22:51   #33
eifersucht
Zadomowienie

A co to właściwie ten Lysanel?
eifersucht jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 11:25   #34
blue18
Raczkowanie

krem Lysanel Active
Wskazania: Skóra tłusta i trądzikowa. Łojotokowe zapalenie skóry.

Działanie: Złuszcza martwy naskórek, działa antybakteryjnie, zapobiega powstawaniu wykwitów trądzikowych, hamuje łojotok.

Stosowanie: Skóra twarzy i dekolu. Polecany na noc.

Skład: 12% alfa/beta hydroksykwasów, 1,5% kwasu azelainowego, 0,5% soli cynku, emulsja O/W.

Opak. 40 ml
Stary 2006-01-26, 15:18   #35
oliwkadawida
Raczkowanie

GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida

blue18...ja nie chce sie wtracac w twoj watek-ale musze niestety!Jezusie swiety!Ty przeciez o te wszystkie rzeczy pytalas w watku "kwasy,kwaski i kwaseczki"!!!Czy to taka radocha miec wlasny watek?!
oliwkadawida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 18:52   #36
blue18
Raczkowanie

oliwka ale mi chodzi dokladnie akurat o ten krem teraz... chcialam znac opinie ludzi, ktorzy akurat z tego kremu korzystali.. a nie ogolnie z kwasow !!!
tam pytalam ogolnie o kwasy.. a tutaj o konkretnie ten..
eh
po prostu sie denerwuje przed skorzystaniem z niego..
dlatego to wszystko
Stary 2006-01-26, 21:04   #37
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blue18
rachela no co Ty ??? ale powazne problemy, tzn. , co dokladnie mialas z cera??
qrde.. teraz w takim razie znow zaczynam sie denerwowac... ehh
No to tak. Oczywiście wiem, że podczas używania takich kwasów na samym początku wszystko ze skóry "wyłazi", a dopiero potem się oczyszcza.
Niestety u mnie nic się nie oczyszczało, natomiast pojawiały się nowe koszmarki. Bardzo mnie to zdziwiło, bo w sumie ten krem jest uważany za bardzo dobry (aczkolwiek zaraz zajrzę do KWC, co tam Wizażanki nasmarowały )
Wzykle na mojej twarzy pojawia się cokolwiek tuż przed miesiączką, a przez ten krem miałam na twarzy małą wojnę domową
P.S.:
Cytat:
Napisane przez oliwkadawida
Czy to taka radocha miec wlasny watek?!
Fajnie jest mieć własny wątek

Oscar Wilde
rachela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 17:49   #38
oliwkadawida
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blue18
chcialam znac opinie ludzi, ktorzy akurat z tego kremu korzystali..(
ja caly czas Ci odpisywalam majac na mysli Lysanel Active wlasnie!Bo takowego wlasnie uzywam!!!A jak juz zdarzylas sie zorientowac to kazdy kwas inaczej kazdemu sluzy...wiec nie wiem o co tyle krzyku...

ja uzywam Lysanelu przeszlo miesiac i nie ma zadnej poprawy narazie- jak byly blizny i grudki na czole, tak sa!Tylko jako bonus wyszly mi kolejne grudki gdzie nie gdzie na policzkach,a te ktore juz byly na czole w wiekszosci poprzeksztalcaly sie w poskorne grudy!Oprocz tego buzia mnie swedzi i sie latwo czerwienie...codziennie musze robic pelny makijaz bo inaczej wygladam jak bym cala noc nie spala...co gorsze-cos mi sie wydaje ze przez kwasy oczy mam caly czas suche...na poczatku myslalam ze to ogrzewanie...ale jak dwie noce pod rzad nie nalozylam kwasu to dzis moje oczy sa w o wiele lepszej kondycji.Trace powolutku wiare w poprawe ale z rozpedu uzywac bede jeszcze Lysanelu gdzies kolejny miesiac (moje ostatki nadziei)...Ktos moze powiedziec-"moze zapycha cie ktorys z twoich kremow dodatkowych?"-ale nie sadze poniewaz sklad ich jest zredukowany do minimum (neutrogena z soja na noc i bloker-simple spf40-ang.firma)...dla testu rowniez zmienilam podklad (i to 3-y krotnie!)...

...ot co!jak narazie mysle ze kwasy(przepraszam-Lysanel Active) jest do bani!!
Stary 2006-01-31, 20:58   #39
Infinity
Raczkowanie

Hej dziewczyny! Mam takie pytanie: czy możliwy jest wysyp po raz drugi ???? Bo po prostu tracę wiarę i jeszcze trochę to moja buzia z różowej zmieni się w pole minowe.. nie wiem co robić. Sytuacja jest taka przez ok 3 miesiąca stosowałam glyco-a, teraz zaczęłam jakieś dwa tygodnie temu lysanel... no i cera jest jednym wielkim koszmarem małe grudki duże do wyboru do koloru, nie wiem czy to kolejny wysyp czy po prostu lysanel mi nie służy, a znowu zauważyłam że do glyco cera się przyzwyczaiła. Sama nie wiem może mi coś doradzicie:/.
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 10:24   #40
oliwkadawida
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Infinity
Hej dziewczyny! Mam takie pytanie: czy możliwy jest wysyp po raz drugi ???? Bo po prostu tracę wiarę i jeszcze trochę to moja buzia z różowej zmieni się w pole minowe.. nie wiem co robić. Sytuacja jest taka przez ok 3 miesiąca stosowałam glyco-a, teraz zaczęłam jakieś dwa tygodnie temu lysanel... no i cera jest jednym wielkim koszmarem małe grudki duże do wyboru do koloru, nie wiem czy to kolejny wysyp czy po prostu lysanel mi nie służy, a znowu zauważyłam że do glyco cera się przyzwyczaiła. Sama nie wiem może mi coś doradzicie:/.
Pzdr
Kasia
a wiesz co...ja sie powoli zacynam zastanawiac czy te cale kwasy poprostu u Ciebie nie wywolyja alergii...bo taka opinie o kwasach tez slyszalam...mam na oku kosmetyki ktore cuda moga zdzialac (sprzawdzone i potwierdzone!) ale napisze o nich conieco dopiero jak je wyprobuje na sobie!A wiem ze nie ma o nich mowy wogole na wizazu naszym...
Stary 2006-02-01, 10:39   #41
kamaO
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez oliwkadawida
ja caly czas Ci odpisywalam majac na mysli Lysanel Active wlasnie!Bo takowego wlasnie uzywam!!!A jak juz zdarzylas sie zorientowac to kazdy kwas inaczej kazdemu sluzy...wiec nie wiem o co tyle krzyku...

ja uzywam Lysanelu przeszlo miesiac i nie ma zadnej poprawy narazie- jak byly blizny i grudki na czole, tak sa!Tylko jako bonus wyszly mi kolejne grudki gdzie nie gdzie na policzkach,a te ktore juz byly na czole w wiekszosci poprzeksztalcaly sie w poskorne grudy!Oprocz tego buzia mnie swedzi i sie latwo czerwienie...codziennie musze robic pelny makijaz bo inaczej wygladam jak bym cala noc nie spala...co gorsze-cos mi sie wydaje ze przez kwasy oczy mam caly czas suche...na poczatku myslalam ze to ogrzewanie...ale jak dwie noce pod rzad nie nalozylam kwasu to dzis moje oczy sa w o wiele lepszej kondycji.Trace powolutku wiare w poprawe ale z rozpedu uzywac bede jeszcze Lysanelu gdzies kolejny miesiac (moje ostatki nadziei)...Ktos moze powiedziec-"moze zapycha cie ktorys z twoich kremow dodatkowych?"-ale nie sadze poniewaz sklad ich jest zredukowany do minimum (neutrogena z soja na noc i bloker-simple spf40-ang.firma)...dla testu rowniez zmienilam podklad (i to 3-y krotnie!)...

...ot co!jak narazie mysle ze kwasy(przepraszam-Lysanel Active) jest do bani!!
Gdybyś zatem chciała się go pozbyć na Targowisku, to pamiętaj o mnie Na mnie ma zbawienny wpływ
Stary 2006-02-02, 10:33   #42
oliwkadawida
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kamaO
Gdybyś zatem chciała się go pozbyć na Targowisku, to pamiętaj o mnie Na mnie ma zbawienny wpływ
hmm...to chyba nie ma sensu bo przesylka z Londyny wyjdzie za drogo
...a tak jak pisalam uzywam z rozpedu

pozdro
Stary 2006-02-02, 10:37   #43
kamaO
Wtajemniczenie

Nie zauważyłam, że jesteś poza Polską Pozdrawiam
Stary 2006-02-02, 10:40   #44
oliwkadawida
Raczkowanie

a ile Ty kamaO uzywasz juz Lysanelu?
Stary 2006-02-02, 11:42   #45
kamaO
Wtajemniczenie

Prawie 2 miesiące - zero wysypu, twarz jest gładka. Teraz dążę do rozjaśnienia reszty przebarwień i zastanawiam się czy dalej używać Lysanela, czy przerzucić się na Diacneal
Stary 2006-02-02, 12:06   #46
marianna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kamaO
Prawie 2 miesiące - zero wysypu, twarz jest gładka. Teraz dążę do rozjaśnienia reszty przebarwień i zastanawiam się czy dalej używać Lysanela, czy przerzucić się na Diacneal
hmm.. no to mamy ten sam problem...właśnie dobiegam do końca Lysanelowej tubki i mam "zgryz" czy przejść na Hydracid Alfa na noc czy na diacneal....

ma ktoś jakiś pomysł?
marianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 12:24   #47
kamaO
Wtajemniczenie

Ja chyba spróbuję Diacneal'u. W końcu zawsze moge wrócić do Lysanela
Stary 2006-02-24, 22:19   #48
fistaszkowa
Raczkowanie

a ja mam bardzo ważne pytanie : czy dla naczynkowców lysanel też jest wskazany ? dodam ze mam widocznie rozszerzone naczynka na płatkach nosa, pod okiem i na "dole policzków" malutkie ... a jesli nie to czego używacdo oczszczenia cery ? dodam ze od jakis 2 miesiecy stowuje acne-derm ale efekty nie sa zadowalające .. czytałam tu na forum ze zdania sa podzielone:tak duze stezenia kwasy nie sa dobre dla naczynek ale tez było napisane to ze odkryto ze to wcale nie szkodzi w duzym stopniu na taka cere wiec jak jest naprawde?
fistaszkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 13:17   #49
lamia05
Przyczajenie

Question jak rozsadnie stosowac lysanel active?

po przeczytaniu chyba wszystkich watkow o kwasach zdecydowalam sie na lysanel
active, ale postanowilam byc rozwazna w stosowaniu zeby uniknac tych
wszystkich okropienstw, wynikajacych z nieumiejetnego stosowania, ktore
przydarzaja sie forumowiczkom. wczesniej uzywalam cleanace k ale wlsciwie bez
rezultatu. moja skora znosi lysanel dobrze - bez podraznien, wysypu pryszczy
itd. smaruje cienka warstwa strefe T na noc, pamietam o filtrach i
nawilzaniu, mam jednak kilka pytan na ktore nie znalazlam odpowiedzi
po 5 dniach stosowania, moja skora rano, jest wyraznie sciagnieta i
wysuszona, tak jakby pokryta maseczka peel off. rozumiem ze to wlasnie
powinno sie zluszczyc zanim zaczne wygladac jak gwiazda
tylko czy to musi faktycznie zejsc platami, czy moze sie samo sobie powoli scierac (czasami czuje jak mi sie walkuje pod palcami)? czy jesli zauwaze
wyrazne zrzucanie skory powinnam przerwac kuracje? i w koncu jak dlugo
powinna trwac kuracja - chyba intensywne traktowanie kwasami nowej skory moze przyniesc wiecej szkody niz pozytku?
przerazaja mnie posty opisujace jak niektore forumowiczki wierzac w efekty terapii szokowej katuja swoja twarz a potem placza nad efektami
prosze powiedzcie mi jak rozsadnie stosowac lysanel active?
Stary 2006-02-27, 15:28   #50
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: jak rozsadnie stosowac lysanel active?

Ja tez w tej chwili uzywam Lysanel Activ,skora mi sie tylko troszke delikatnie luszczy w okolicy brody,jesli to bardzo widac robie delikatny peeling enzymatyczny i wszystko w porzadku.Rowniez zauwazylam lekkie przesuszenie skory rano,ale wtedy nakladam albo olejek Dr. Hauschka na wilgotna skore,albo krem nawilzajacy.Na to oczywiscie filtr.Jestem zadowolona.
Aneta??? jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 16:52   #51
lamia05
Przyczajenie

ja chwilowo odlozylam wszystkie inne maseczki/peelingi itd, za duzo sie tu naczytalam horrorow caly czas wygladam ok, a ogladam sie centymetr po centymetrze jak dlugo powinna trwac taka kuracja zeby to wszystko mialo jakis sens? no przeciez nie mozna chyba tak zluszczac miesiacami? czy potem wystarczy np raz na tydzien?
Stary 2006-02-27, 18:27   #52
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez lamia05
ja chwilowo odlozylam wszystkie inne maseczki/peelingi itd, za duzo sie tu naczytalam horrorow caly czas wygladam ok, a ogladam sie centymetr po centymetrze jak dlugo powinna trwac taka kuracja zeby to wszystko mialo jakis sens? no przeciez nie mozna chyba tak zluszczac miesiacami? czy potem wystarczy np raz na tydzien?
Jak wynika z nazwy to jest kuracja, więc stosujesz ją jakiś czas, a potem odstawiasz, żeby ewentualnie kiedyś do niej wrócić. Chyba nie chcesz używać Lysanelu, jak napisałaś raz w tygodniu, w lato??
Myślę, że z 4 miesiące można spokojnie stosować kwasy, a nawet dłużej.
Skoro piszesz, że złuszcza Ci się skóra to czemu nie chcesz zrobić peelingu?? Delikatny peeling enzymatyczny nie zaszkodzi. Używany nie za często nie zrobi krzywdy skórze traktowanej kwasami, tak samo z maseczkami, w końcu skóra potrzebuje podczas stosowania kwasów nawilżania.
Ile używałaś Cleanance K przed Lysanelem?
Używasz Lysanelu codziennie? Może zacznij używać go co 2 dzień skoro skóra tak się wysusza?
Jak znosiłaś Cleanance?

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 11:21   #53
Natalia-Kosana
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana

Lysanel Active nakładałam na brodzę i nos co noc, a na czoło co 2 noc - na to stosowałam krem nawilżający (Xerial 5 SVR lub Nivea Visage Young Control It). NIe miałam zadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Jeżeli zaczyna mi się lekko łuszczyć skóra, to robię dzień przerwy z kwasami. Na dzień nakładałam krem nawilżający.
Obecnie nakładam Lysanel co drugą noc z Nivea VY, a na pozostałe noce Bioderminę. Na dzień tez stosuję Bioderminę.
Obie metody są dobre.
Stary 2006-03-02, 16:29   #54
lamia05
Przyczajenie

nigdzie nie napisalam ze mi sie skora luszczy, zaptalam czy mam tego luszczenia wygladac jest jedynie lekko przesuszona, po bardzo dokladnym przyjrzeniu widac na niej drobna siateczke, ale daleko tu do jakichs tragedii..maseczke oczyszczajaca z glinka biothermu odstawilam bo ona dodatkowo wysusza. nawed podklad do cery mieszanej dodatkowo wysuszal mi buzie, wiec poszedl w odstawke, wymienilam go na taki ktory za duzo nie maskuje ale dodaje koloru nawilzajaca maseczka mnie teraz strasznie szczypie. ale fantastycznie sprawuje sie kojaco-nawilzajacy tonik estee lauder verite i krem clarins. nawilzam sie generalnie na potege
cleanace stosowalam przez 2-3 m-ce i znosilam go swietnie ale dosyc juz mialam tego klejenia i dlatego zmienilam go na lysanel

czyli powcieram go w siebie gdzies do konca marca i zrobie przerwe do jesieni. o to mi wlasnie chodzilo

acha, przeciez peeling enzymatyczny zluszcza, czyli dziala tak samo jak kwasy. to mam sobie fundowac zluszczanie za zluszczaniem ?
Stary 2007-09-16, 11:37   #55
Ilena
Zakorzenienie

Dot.: SVR, Lysanel Active - krem

uzywam tego kremu od ponad dwoch tygodni .. dodatkowo znowu zaczelam brac bratek w tabletkach i cynk ... niezle mnie wysypalo .. ale domyslilam sie ze tak bedzie ... na calej mojej twarzy mam krostki i male i duze .... uzywajac tego kremu trzeba pamietac ze dokladnie cere musi byc umyta przezd nalozeniem stosowalam juz kiedys inne kwasy i efekt byl podobny ... ale zaden mi nie sluszczal tak ladnie cery z czego jestem zadowolona ;D jak wam sie przesuszy cera to na jedna noc posmarujcie sie bardzo nawilzajacym kremem rano juz skora bedzie normalna ;0 ... choc moja cera wyglada jak potwor to uwazam to za lepszy produkt niz acne derm ... po 2 tygodniach mam przesliczny koloryt ... w miejscach gdzie nie mam krost cera jest taka swiaza zdrowa i czysta... jak zaczynalam ze 2 lata temu brac po raz pierwszy bratek to juz od tego mialam niezly wysyp ... Lysanel choc drogi to warty polecenia

ps; szczypie mnie tylko wtedy kiedy poloze go na otwarta rane
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 23:50   #56
Ilena
Zakorzenienie

rok temu to napisalam i jak pamietam bylam bardzo zadowolona z kremu

teraz planuje isc do apteki i znowu sobie kupic ... dziwne ze nikt tu nie pisze ... moim zdaniem to swietny krem godny uwagi ... mam tez matujacy SVR

edit:

nio i kupilam sobie krem i tonik juz mi wulkany poznikały... uwielbiam ten krem

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2008-08-24 o 10:14
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 15:11   #57
RedCurtain
Raczkowanie

ja wlasnie zastanawiam sie nad kupnem Lysanelu, ale pytanie? Ile wy za niego dalyscie pieniazkow? Bo z tego co pisze na kwc krem powinien kosztowac 30 zl na innym forum mowili ze od 30-40 a jak zapytalam w swojej malej aptece podali mi cene 48 zł Czy istnieja jakies probki tego kremu? Zeby przetesowac a nie wyrzucac kasy w bloto? W razie czego? Jestem z Krakowa
Stary 2008-09-12, 22:08   #58
Mell_xx
Wtajemniczenie

czy to prawda ze cieżko jest go dostac w aptekach? pytam bo mieszkam za granica i tutaj niestety nie ma tej firmy i nie wiem czy poprosic kogos zeby poszukał go aptekach, czy najlepiej od razu zamówic go na allegro??
Mell_xx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 22:52   #59
RedCurtain
Raczkowanie

u nas w PL bardzo ciezko :/ przynajmniej ja mieszkanka Krk mam ten problem :/ Mam probki i zastanawiam sie nad zakupem (uzylam go z 8 razy moze 9 i musze stwierdzic ze bez rewelacji ani skora mi nie schodzi ani zadnych niespodzianek - mam skore z tytanu czy trzeba czekac dluzej?)
Stary 2008-09-13, 13:25   #60
kirki
Raczkowanie

No to pewnie masz taka skore jak ja: u mnie tez próbka nie wywołała żadnego efektu, ale oczywiście poleciałam kupić - no i nic, kompletnie. ani gorzej ani lepiej
kirki jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości