Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-07-10, 14:02   #271
me-na
Raczkowanie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Nie miałam Biodermy AR,więc trudno jest mi porównać.
widziałam tez z SVR 50 czy ten kolor jest podobny jak go ocenisz
me-na jest offline  
Stary 2007-07-10, 14:04   #272
moll_y
Rozeznanie

Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Me-na dziekuje za pomoc, wiesz ja mam "Magic face" z tej firmy (covermark) na poczatku bylam zachwycona (dokupilam jeszcze puder transparentny 'finish') ale pare dni temu rozstalam sie z tym magikiem bo dawal efekt maski i kurcze dziwie sie dlaczego np 2 tyg temu tego nie zauwazylam probowalam z pudrem i bez pudru i za kazdym razem ten sam rezultat - mam na twarzy maske !!! Me-na ja sie zastanawiam - skoro ta sama firma to czy nie bedzie tak samo prosze Cie napisz mi czy ten podklad covermark cream f. wyglada w miare naturalnie na twarzy no i czy nie zapycha porow??acha i czy uzywalas wczesniej dermablend i ten covermark okazal sie lepszy? Blagam odpisz w miare szybko bo we srode (tj jutro) jestem ustawiona w gabinecie dermatologicznym na dobor podkladu, zamierzam go kupic tylko prosze odpowiedz bo mam watpliwosci
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-10, 14:14   #273
me-na
Raczkowanie

Molly
ja niczego takiego nie zauwazyłam jak ty mój podkład w słoiczku wydaje sie gesty ale po nabraniu go na palec i nałozeniu na twarz i to na filtr LPR rozprowadza się świetnie ale nie wiem jaki ty masz podkład czy w tubce czy w słoiku ja nie uzywam wogule pudru moja kosmetyczka powiedziała mi ze do ukrycia przebarwień jest COVEMARC FUNDATION a nie FACE MAGIC
a co do dermablendu to jest okropny po nałozeniu na twarz od razu go zmyłam i niechce go wiecej znać mnie nie zapycha ale najpierw spróbuj moze u tej swojej kosmetyczki popros o jakas próbke zanim wywalisz tyle kasy znowu kazda skora jest inna i reaguje inaczej moze twoja nienadaje sie do tego podkładu
me-na jest offline  
Stary 2007-07-10, 14:18   #274
moll_y
Rozeznanie

Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Me-na widze ze jestes napisz prosze co z tym podkladem, bede wdzieczna
Acha - mam pytanie tak ogolnie do wszystkich dziewczyn - czy ktoras z was miala filtr Clarins'a UV plus SPF 40 (anit-pollution) ja kupilam wlasnie i jestem bardziej zadowolona niz z La roche P. anthelios +50 fluide - ten drugi kupilam kilka dni temu i nie bardzo jakos mi sie podoba efekt bo on sie troche walkuje pod dermablend'em a ten Clarins'a sie nie walkuje no i wchlania sie duzo lepiej i nie swiece sie po nim - jak na razie moj faworyt (chociaz w dziedzinie filtrow jestem jak na razie laikiem)
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-10, 14:20   #275
moll_y
Rozeznanie

dzieki Me-na, bylam w trakcie pisania wiec nie zauwazylam ze odp juz nadeszla
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-10, 14:28   #276
moll_y
Rozeznanie

Me-na ja od poczatku roku uzywam dermablend (wczesniej nie uzywalam zadnego i nigdy ) nienawidzilam podkladow ohyda!! ale w koncu dopadla mnie potrzeba i niestety - juz nie wyjde z kremem i pudrem sypkim wyprobowalam doslownie pol sephory, wszystko z gornej polki i lipa bo we wszystkim czulam sie o-k-r-o-p-n-i-e!!
dostalam w apteec probki dermablend i podszedl mi odrazu ale chyba zatyka mi pory bo odkad go uzywam mam problem z wypryskami na kosciach policzkowych i brodzie a nigdy czegos takiego nie mialam - cera normalna, zero pryszczy, zero problemow, zero blyszczenia....i tak bylo jeszcze rok temu (wtedy przebarwienia tez mi nie bardzo przeszkadzaly) wiec pomyslalam ze ten podklad covermark moze bedzie lepszy dzieki wielkie, jade jutro i albo kupie probki albo caly kosmetyk i tak juz moge otworzyc sklepik z niechcianymi kosmetykami pozdrawiam
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-10, 14:35   #277
moll_y
Rozeznanie

Pannazmokraglowa - napisz jak wybielilas plamki bo z tego co czytalam nie masz chyba duzego problemu(?) napisze pojutrze po wizycie u dermatologa jak sie sprawuje covermark podklad (jesli go kupie...) wiem ze tez pytalas o ten kosmetyk milego dnia dziewczynki
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-10, 15:02   #278
me-na
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Me-na ja od poczatku roku uzywam dermablend (wczesniej nie uzywalam zadnego i nigdy ) nienawidzilam podkladow ohyda!! ale w koncu dopadla mnie potrzeba i niestety - juz nie wyjde z kremem i pudrem sypkim wyprobowalam doslownie pol sephory, wszystko z gornej polki i lipa bo we wszystkim czulam sie o-k-r-o-p-n-i-e!!
dostalam w apteec probki dermablend i podszedl mi odrazu ale chyba zatyka mi pory bo odkad go uzywam mam problem z wypryskami na kosciach policzkowych i brodzie a nigdy czegos takiego nie mialam - cera normalna, zero pryszczy, zero problemow, zero blyszczenia....i tak bylo jeszcze rok temu (wtedy przebarwienia tez mi nie bardzo przeszkadzaly) wiec pomyslalam ze ten podklad covermark moze bedzie lepszy dzieki wielkie, jade jutro i albo kupie probki albo caly kosmetyk i tak juz moge otworzyc sklepik z niechcianymi kosmetykami pozdrawiam
Pamiętaj ale ja cie wcale nie namawiam na ten podkład a tak swoja droga to moze zacznij uzywac korektora i pudru a nie podkładu moze twoja cera ma juz dosć moze musi odpoczac wiesz ja kiedy jestem w domu nic nienakładam na twarz i wtedy czuje sie najlepiej
me-na jest offline  
Stary 2007-07-10, 18:57   #279
pannazmokraglowa
Raczkowanie

GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa

Cytat:
Pannazmokraglowa - napisz jak wybielilas plamki bo z tego co czytalam nie masz chyba duzego problemu(?) napisze pojutrze po wizycie u dermatologa jak sie sprawuje covermark podklad (jesli go kupie...) wiem ze tez pytalas o ten kosmetyk milego dnia dziewczynki
W zeszlym roku kosmetyczka stosowala na te moje przebarwienia taki maly laser ,ale ja nie wiem jak to sie nazywa. Powinnam zastosowac 10 zabiegow,ale chyba mialam zrobionych 5.Wydawalo mi sie ze niewiele mi pomaga. I wtedy tez stosowalam Mela D. ( Ponoc tez wcale nie dziala).Ale mi sie wydaje,ze wszedzie potrzeba cierpliwosci. Ja poprawy nie widzialam,ale kolezanka spytala,czy mialam wykonany piling chemiczny,bo tak ladnie wygladam ( byl czas,ze mialam okropne plamy). W tym roku,w kwietniu mialam wykonany Cosmelan,a teraz od poltora miesiaca stosuje Thiospot intensive. Teraz to ja sama jestem zadowolona,ale bez makijazu czuje sie jeszcze niekomfortowo.Pewnie,ze na codzien sie nie maluje ( kiedys nawet i to nie bylo do pomyslenia).Thiospot stosuje 2x dziennie. A jezeli chodzi o podklad,zapomnialam sie zapytac,czy nadaje sie do cery tlustej. Nie wybaczylabym sobie teraz,po takiej poprawie wygladu mojej cery jakiegos wysypu.
pannazmokraglowa jest offline  
Stary 2007-07-11, 15:11   #280
moll_y
Rozeznanie

Thumbs up Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cze dziewczyny nie bylam w gabinecie estetyki, musialam odwolac wizyte poniewaz wypadlo mi spotkanie firmowe . Kiedy dzwonilam w sprawie przelozenia wizyty (bo mial to byc dobor podkladu) dowiedzialam sie ze nie maja nawet probek jedynie face magic wiec zrezygnowalam wogole bo za wizyte trzeba tez placic to ja dziekuje bardzo juz mi nie o forse chodzi ale o oszustwa jak np z maska cosmelan w niektorych gabinetach - polowe zuzywaja a druga chowaja dla siebie dla innego klienta - a placisz tyle samo...wkurza mnie to to ja mam zaplacic za to przepraszam ze zechcialam zakupic u nich podklad? i za podklad i za konsultacje? za jaka konsultacje? ze kobieta wskaze mi odcien ktory bedzie dla mnie odpowiedni? nie no to dziek's ale ja sobie znalazlam na ang. stronce caly zestaw = tester covermark podklad ze wszystkimi odcieniami i w...nosie mam pania z gabinetu i z dostawa include zaplacilam ok 18£ i mam wszystkie odcienie he-he!
Przeczytalam szczegoly dotyczace podkladu - Pannazmokraglowa : podklad przeznaczony jest do kazdego rodzaju cery ja tez sie ciesze bo mam normalna w kierunku jednak..mieszanej nie zatyka porow, pozwala skorze oddychac, zawiera wysoka ochrone przeciwsloneczna SPF30
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-11, 15:14   #281
moll_y
Rozeznanie

jejku nie wiem co to wyszla za cena chyba cos przekombinowalam na klawiszach ale mialo byc 18 funtow
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-11, 16:52   #282
pannazmokraglowa
Raczkowanie

Cytat:
Cze dziewczyny nie bylam w gabinecie estetyki, musialam odwolac wizyte poniewaz wypadlo mi spotkanie firmowe . Kiedy dzwonilam w sprawie przelozenia wizyty (bo mial to byc dobor podkladu) dowiedzialam sie ze nie maja nawet probek jedynie face magic wiec zrezygnowalam wogole bo za wizyte trzeba tez placic to ja dziekuje bardzo juz mi nie o forse chodzi ale o oszustwa jak np z maska cosmelan w niektorych gabinetach - polowe zuzywaja a druga chowaja dla siebie dla innego klienta - a placisz tyle samo...wkurza mnie to to ja mam zaplacic za to przepraszam ze zechcialam zakupic u nich podklad? i za podklad i za konsultacje? za jaka konsultacje? ze kobieta wskaze mi odcien ktory bedzie dla mnie odpowiedni? nie no to dziek's ale ja sobie znalazlam na ang. stronce caly zestaw = tester covermark podklad ze wszystkimi odcieniami i w...nosie mam pania z gabinetu i z dostawa include zaplacilam ok 18£ i mam wszystkie odcienie he-he!
Przeczytalam szczegoly dotyczace podkladu - Pannazmokraglowa : podklad przeznaczony jest do kazdego rodzaju cery ja tez sie ciesze bo mam normalna w kierunku jednak..mieszanej nie zatyka porow, pozwala skorze oddychac, zawiera wysoka ochrone przeciwsloneczna SPF30
Orginalna fotka,ma sie charakterek .Hm...nigdy nie zamawialam nic przez internet,bo i od niedawna go posiadam.Sprobuje w gabinecie,a jak nie to powiedzcie mi dziewczyny gdzie jeszcze moge go zamowic. Moll-y,czy jeszcze dodatkowo uzywac bedziesz kremu z filtrem,a jesli tak,to jakiego ?Ciesze sie,ze ten podklad przeznaczony jest dla kazdego typu cery
Stary 2007-07-11, 18:39   #283
me-na
Raczkowanie

hej dziewczyny zakupy w mazidłach to sama przyjemnośc kupiłam skrobie za niecałe 9 zł a dodatkowo dostałam mnustwo próbek i opis jak wykonać serum nawilzajace
pannazmokrągłowa a jaką masz cere jasna czy ciemna jeżeli chcesz sobie obejrzeć ten podkład to zajrzyj sobie na Allegro wpisz w wyszukiwarke
COVERMARC FUNDATION I POCZYTAJ O NIM sobie moze ci podpasuje
me-na jest offline  
Stary 2007-07-11, 18:43   #284
me-na
Raczkowanie

a propo moze któras z was mi powie co oznacza przyczajenie,raczkowanie,
zadomowienie pod naszymi ikonkami
me-na jest offline  
Stary 2007-07-11, 22:15   #285
pannazmokraglowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez me-na Pokaż wiadomość
hej dziewczyny zakupy w mazidłach to sama przyjemnośc kupiłam skrobie za niecałe 9 zł a dodatkowo dostałam mnustwo próbek i opis jak wykonać serum nawilzajace
pannazmokrągłowa a jaką masz cere jasna czy ciemna jeżeli chcesz sobie obejrzeć ten podkład to zajrzyj sobie na Allegro wpisz w wyszukiwarke
COVERMARC FUNDATION I POCZYTAJ O NIM sobie moze ci podpasuje
No chyba sie jednak nie skusze. Mam ciemna karnacje,teraz przez te kuracje na pewno jasniejsza,ale mimo to nie jasna. Ale dzieki. poczytalam.Mysle,ze sie skusze na ten podklad.A do mazidel jeszcze nie zagladalam. Tez spobuje,moze tez cos dla siebie znajde. Jej,dla mnie to jeszcze czysta abstrakcja te zakupy przez internet. Pewnie sie ze mnie smiejecie.
Stary 2007-07-11, 23:08   #286
mouse
Raczkowanie

Czesc dziewczyny
Mam pytanie do tych które robiły zabieg cosmelan u dermatologa..czy dostałyście do domu oprócz kremu cosmelan2, krem hydra-vita factor K??? Czy był on wliczony w cenę zestawu,zabiegu?
Pozdrawiam cieplutko i czekam na odpowiedz
mouse jest offline  
Stary 2007-07-11, 23:15   #287
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez me-na Pokaż wiadomość
a propo moze któras z was mi powie co oznacza przyczajenie,raczkowanie,
zadomowienie pod naszymi ikonkami
To w zaleznośći od ilości napisanych postów.Potem będzie "zadomowienie', "przyzwyczajenie" i coś tam jeszcze..

Cieszę się,ze jesteś zadowolona z zakupów w mazidłach.A jak sprawuje się skrobia? Dobrze jest ją przesypać do pudełeczka po pudrze sypkim z siteczkiem.
Angi74 jest offline  
Stary 2007-07-11, 23:23   #288
moll_y
Rozeznanie

Angi uprzedzilas mnie bo ja sobie to wlasnie wczoraj wydedukowalam jak zauwazylam ze zmienil sie opis pode mna hehe

P.S najwyzsza "pozycja" to chyba moderator ?

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2007-07-12 o 13:37
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-11, 23:42   #289
moll_y
Rozeznanie

Pannazmokraglowa -dzieki za "charakterek"
Bede uzywac jeszcze kremu z filtrem a raczej samego filtru - pisalam o nim chyba strone wczesniej - Clarins, day screen protection SPF 40 (mysle ze nie ma co przesadzac i chyba wystarczy) - na mojej mordce wchlania sie w minute i nie walkuje sie (jak atheliosXL La roche posay +50) i nie swiece sie po nim a przynajmniej sumienie mam czyste ze jestem wyfiltrowana jak nalezy na to odrobinka podkladu potem (jak narazie) korektor dermablend vichy (w okraglym malym pudeleczku) ktory naprawde pomaga mi maskowac plamki i tyle. Zobacz sobie ten tester - ja wlasnie go zamowilam - cala paleta kolorow wiec nawet jak mi zabraknie jednego z kolorow bede mogla mieszac sobie kilka roznych a nie zamawiam w ciemno bo wiem ze trudno trafic z odcieniem - zalaczam link, mam nadzieje ze moja paczuszka przyjdzie juz za tydzien max. 2 juz sie ciesze
Nie przejmuj sie kupowaniem w necie - kazdy kiedys zaczynal, gdybys potrzebowala to sluze pomoca (np w ang) moze jest tam wybor jezyka bo Ty chyba niemieckim sie poslugujesz (?) - sprawdz na stronce
Dziewczyny pijecie jeszcze buraki....? fuj jakie to paskudztwo ja mam codziennie mdlosci no i wygladam juz jak anorektyczka ojejujeju chyba znow zrobie dzien przerwy, pozdrawiam wszystkie lamparcice, milych snow
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-11, 23:44   #290
moll_y
Rozeznanie

Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Pannazmokralowa - ale jestem zapominalska!! tu jest link :

http://www.skinlight.co.uk/product_1...ester+Set.html
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-12, 00:47   #291
moll_y
Rozeznanie

Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Pytanie do EvelinaOO - przeczytalam wlasnie w poprzednich postach ze uzywasz SVR 100 - w aptece widzialam ze jest krem i emulsja "efect invisible" - to brzmii obiecujaco ale czy tak jest naprawde(?) jaki jest ten kremik (tudziez emulsja) SVR 100 prosze napisz cos o nim; jak sie wchlania czy nie zatyka porow i czy sie przypadkiem nie walkuje
Jak plamki po HQ? pewnie zniknely calkiem i o nas zapomnialas ja dalej thiospot i tez tylko na noc, z niecierpliwoscia czekam na rezultaty i ..jakby nieco mniej stercze przed lustrami tak w ciagu dnia to chyba dobrze wrozy chociaz nie chce zapeszac
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-12, 07:46   #292
me-na
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
To w zaleznośći od ilości napisanych postów.Potem będzie "zadomowienie', "przyzwyczajenie" i coś tam jeszcze..

Cieszę się,ze jesteś zadowolona z zakupów w mazidłach.A jak sprawuje się skrobia? Dobrze jest ją przesypać do pudełeczka po pudrze sypkim z siteczkiem.
co do skutecznosci skrobi to opisze wam po jakimś tygodniu stosowania bo po jednym razie trudno sie wypowiedzieć
me-na jest offline  
Stary 2007-07-12, 10:11   #293
Brtgida
Raczkowanie

[quote=me-na;4735999]
Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość

tego podkładu nigdzie w aptece ani drogerii nie kupisz jedynie w salonie kosmetycznym albo ze stronki producenta poniewaz nie jest to zwykły podkład tylko podkład dermatologiczny a to znaczy że przy okazji leczy skórę ja mam dwa odcienie jeden do bardzo jasnej skóry drugi do normalnej ten do jasnej mozesz zobaczyc sobie na allegro poniewaz go wystawiłam na sprzedaz okazał się dla mnie za jasny i musiałam kupić drugi a co wazne podkład ten mozna mieszać z innymi ima dość wysoki filtr spf30
Brtgida jest offline  
Stary 2007-07-12, 10:36   #294
evelina.00
Raczkowanie

Molly jeśli chodzi o SVR to używam SVR 100 ultra max ecran. Jest to dosyć gęsty, i tłusty kremik, kolor pomarańczowy w tubce, wchłania się dość dobrze ale po przepisowych 2 ml zostaje bialawy film na buzi. Wyglądam po posmarowaniu jak posypana mąką, świecę się trochę. Kremik mnie nie zapycha bo mnie nic nie zatyka, mam skórę raczej suchą, cienką, bez zaskórników, rozszerzonych porów i innych niedoskonałości.
Poitrafię się nawet posmarować czasem kremikiem dla bobasów dość tłustawym i wtedy czuję jak się nawilża.
Wracając do SVR stosuję go od zeszlego roku, żaden mi tak nie odpowiada La Roche 50+ emulsja, czy Vichy, Avenka są jakby za rzadkie. SVR sam kremik już maskuje przez ten białawy film plamy a jak po wchłonięciu nałożę podkład ( Area Tent Vichy, Dermablend jest za pudrowy i tworzy u mnie maskę) lub ostatnio nabyłam SVR 50+ compact ciemny ( po nałożeniu na białą buzię po SVR 100 max) kolorek wychodzi super. Compact matuje dosyć dobrze tłusty bloker. Po wchłonięciu tego wszystkiego już się na co dzień nie pudruję ale na większe wyjście troszkę pudru i gotowe.
Mam skórę raczej mało wymagającą, ten zestaw jest dla mnie wręcz idealny.
Jeśli ktoś ma tłustą skórę z tendencją do zatykania to raczej będzie to za ciężkie.
Nie wałkuje się wcale jest na tyle tłusty ze ładnie łączy się z compactem czy podkładem.

Edytowane przez evelina.00
Czas edycji: 2007-07-12 o 10:38 Powód: dodano tekst
evelina.00 jest offline  
Stary 2007-07-12, 12:31   #295
moll_y
Rozeznanie

Dzieki EvelinaOO pozdrawiam
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-12, 17:15   #296
pannazmokraglowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mouse Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Mam pytanie do tych które robiły zabieg cosmelan u dermatologa..czy dostałyście do domu oprócz kremu cosmelan2, krem hydra-vita factor K??? Czy był on wliczony w cenę zestawu,zabiegu?
Pozdrawiam cieplutko i czekam na odpowiedz
Ja tez nie otrzymalam kremu hydra-vita factor K,ale ja nie zaplacilam 1500 za zestaw.Zreszta cala terapie tez troche inaczej mialam zastosowana. Maske Cosmela1 w odstepach tygodniwych mialam 3x nakladana. I choc na forum wszyscy wypowiadali sie z przerazeniem,ja przezylam i narazie jestem zadowolona(ktos z Torunia tez podobnie mial cosmelan nakladany). Wszystko to kosztowalo mnie z wizytami ok.920zl.
Stary 2007-07-12, 17:30   #297
pannazmokraglowa
Raczkowanie

Cytat:
Pannazmokraglowa -dzieki za "charakterek"
Bede uzywac jeszcze kremu z filtrem a raczej samego filtru - pisalam o nim chyba strone wczesniej - Clarins, day screen protection SPF 40 (mysle ze nie ma co przesadzac i chyba wystarczy) - na mojej mordce wchlania sie w minute i nie walkuje sie (jak atheliosXL La roche posay +50) i nie swiece sie po nim a przynajmniej sumienie mam czyste ze jestem wyfiltrowana jak nalezy na to odrobinka podkladu potem (jak narazie) korektor dermablend vichy (w okraglym malym pudeleczku) ktory naprawde pomaga mi maskowac plamki i tyle. Zobacz sobie ten tester - ja wlasnie go zamowilam - cala paleta kolorow wiec nawet jak mi zabraknie jednego z kolorow bede mogla mieszac sobie kilka roznych a nie zamawiam w ciemno bo wiem ze trudno trafic z odcieniem - zalaczam link, mam nadzieje ze moja paczuszka przyjdzie juz za tydzien max. 2 juz sie ciesze
Nie przejmuj sie kupowaniem w necie - kazdy kiedys zaczynal, gdybys potrzebowala to sluze pomoca (np w ang) moze jest tam wybor jezyka bo Ty chyba niemieckim sie poslugujesz (?) - sprawdz na stronce
Dziewczyny pijecie jeszcze buraki....? fuj jakie to paskudztwo ja mam codziennie mdlosci no i wygladam juz jak anorektyczka ojejujeju chyba znow zrobie dzien przerwy, pozdrawiam wszystkie lamparcice, milych snow
Ja tez sie pisze na ten tester,ale obawiam sie ze sobie sama nie poradze z angielskim,a wyboru jezyka niestety nie ma na stronie. Bylambym Ci wdzieczna za pomoc.
Stary 2007-07-12, 21:34   #298
pannazmokraglowa
Raczkowanie

Wiecie co dziewczyny mi juz od tego czytania biochemii i postow z nia zwiazanych zylki w oczach popekaly i teraz bede musiala czytac cos na temat pielegnacji oczu. Ale pomijajac ten fakt,napewno jestem nieco madrzejsza. Mam troche pytan do Angi74,bo z tego co widze masz dosc obszerna juz wiedze na temat przebarwien i preparatow do tego przydatnych.Pisalas,ze nie powinno sie laczyc kremow z filtrami z podkladami zawierajacymi filtry,czy dobrze zrozumialam? Czy to zaleza raczej od kremu jakiego sie uzywa i podkladu,tzn.czy ze soba dobrze wspolgraja. Jakos przekonalas mnie do tego Avene50 i go zamierzam uzywac.Poza tym kiedys wspomnialas,ze stosowalas kwas migdalowy. Wiem,ze troche odbiegam od watku,ale zaciekawilo mnie to,bo sama tez pisalas o tym,ze masz cere tlusta. Nie interesuje mnie juz jego wplyw na przebarwienia,ale czy skora ci sie po nim mniej przetluszczala? Za jakismiesiac skoncze definitywnie ze swoja kuracja hormonalna i spodziewam sie najgorszego,tzn wysypu syfkow. Jej,teraz jestem taka zadowolona,moze nie bedzie tak zle,ale wolalabym sie zabezpieczyc. Ktos tu pisal o tym,ze stosuje caly czas Cosmelan 2. Poczatkowo tez myslalam,zeby na jesien kupic tylko ta maske,ale teraz mysle o tych kwasach.Nigdy wczesniej z tych dobrodziejstw nie korzystalam.A moze warto,skoro sa takie tanie na Mazidlach.A moze stosowalas juz kwas mlekowy? Tez sie troche zastanawiam,zwlaszcza po dobrych efektach Thiospot.Bylabym wdzieczna gdybys sie na ten temat wypowiedziala.Pozdrawiam.
Stary 2007-07-13, 00:54   #299
moll_y
Rozeznanie

Pannazmokraglowa - otwierasz link i wchodzisz na gotowca tzn juz widzisz tester i klikasz w ikonke "buy" - jesli otworzy Ci sie okno "this product has been added to your basket" to klikasz Ok i wchodzisz w ikone w prawym gornym rogu "checkout"
Pojawi sie pytanie "Are You a new Customer?" - klikasz pod tym w ikone "continue" i potem to juz cala zabawa z wypelnieneim kwestionariusza (dane osobowe) - od samej gory :
(wypelniasz tylko te pozycje przy ktorych jest gwiazdka, reszta niepotrzebna)

E-mail ......................... ..

Password (wymyslasz haslo i wpisujesz)
Confirm Password (potwierdz haslo)
Tittle (tytul - mozesz np wybrac miss to nie ma znaczenia)
First name (imie).............
Surname (nazwisko)........
Adress 1 (adres na ktory ma byc dostarczony zamowienie)
Town (miasto).................
County (region)...............
Postcode (kod pocztowy)..
Country (panstwo - wybierasz z listy)
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-13, 09:52   #300
moll_y
Rozeznanie

http://www.skinlight.co.uk/product_1...ester+Set.html

Pannazmokraglowa oto c.d dalszy zakupow, wczoraj zawiesil mi sie komp i ciag dalszy zniknal ale sie wscieklam
Kolejna strona (po wypelnieniu danych osobowych) tyczy sie platnosci :

Please enter your credit card details below.

Card Type :wybierasz z listySelectVisaVisa DeltaVisa ElectronMastercardSwitch/MaestroSolo Card Number : Card Start Date :nie wypelniasz0102030405060708091011122 0072006200520042003200220 01200019991998Card End Date :termin waznosci karty0102030405060708091011122 0072008200920102011201220 13201420152016 Card CVV :nie wypelniasz (last 3 digits on rear)Card Issue No :nie wypelniasz za wyjatkiem jesli posiadasz Solo lub Switch (only Solo/Switch)Name on the Card :
moll_y jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości