Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-07-27, 22:55   #3061
cassatta
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome centrum Szcecina No nie jak cię spotkam to ucałuje A do setubal wszystkie zapraszam tam można na golasa sie opalać czy grać w siatkę itp. nikt się nikim nie przejmuje nawet martwymi delfinami
Madziusia 10000 lat
Stary 2008-07-27, 22:58   #3062
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Dome- co za ładna twarz, a gdzie ty masz plamy????może lupe wezme i jeszcze raz zerknę.....
madzia, ja wiem, że Ty upojona jesteś

dome jest offline  
Stary 2008-07-27, 23:05   #3063
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dome centrum Szcecina No nie jak cię spotkam to ucałuje A do setubal wszystkie zapraszam tam można na golasa sie opalać czy grać w siatkę itp. nikt się nikim nie przejmuje nawet martwymi delfinami
Madziusia 10000 lat
No ja dopiero po smart lipo przy Tobie się do GOLASA rozbiorę Albo będę zawsze z tyłu by szczuplej się przentować

dome jest offline  
Stary 2008-07-27, 23:08   #3064
cassatta
Zadomowienie

MIN TŻ UKĄSIŁO 7 KOMARÓW a ja jestem pijana a ty MDZIUSIA 27 lat obchodzisz twoje zdrowie i dalej duuużo spełnionych marzeń
A tak pozatym to ten celluilt itp to ja w cale nie jestem idealna ale zadowolona ze swojego ciała, trochę olejków naturalnych i jesteśmy cudne
Stary 2008-07-27, 23:09   #3065
agnieszka kis
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to agnieszka kis

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
DOME- SOLARIUM??????:mdlej e:.Ty Gadzino czyś Ty oszalała???

Agnieszko kis - ale miło. jak tak twój buziaczek???? ukojony troszkę????już mniej pali i piecze???

Madziusia moj buziaczek super nie mam plam to jest cos o czym tylko marzylam
i do tego juz nic nie piecze jestem w szoku jedynie na brodzie mam skorupe i popekana skore
jestem juz na lekkim rauszu
jezyk mi sie placze
moj 3 browarek za twoje zdrowie , ale tak sobie mysle ze te browary musze ukrocic bo bede miala nastepny problem duzy brzuchol

BUziaczki
agnieszka kis jest offline  
Stary 2008-07-27, 23:13   #3066
kamilia
Zadomowienie

Wiecie co , a może te plamy nie znikają, tylko przenikają głębiej i dostają się do mózgu ? Mnie np . dzisiaj głowa boli, a nic nie piłam. Hmm, a może to ból abstynencki ?
kamilia jest offline  
Stary 2008-07-27, 23:15   #3067
cassatta
Zadomowienie

dziewczyny kończę 2 butelkę Czy zadna z was nie chce jechać do Portugalii?To chyba niezbyt dobrza inwestycja na kupno "hasiendy" 100 lat Madziusia , gdzie ty się podziewasz, nasza kochana solenizantko
Stary 2008-07-27, 23:20   #3068
cassatta
Zadomowienie

Plamy to my chyba mamy wszędzie i na mózgu też ale innego gatunku na szczęście Dziewczyny jesteśmy piękne i faceci za to nas kochają No i mój facet bezwarunkowo też.
Stary 2008-07-27, 23:23   #3069
dome
Zadomowienie

Cytat:
dziewczyny kończę 2 butelkę Czy zadna z was nie chce jechać do Portugalii?To chyba niezbyt dobrza inwestycja na kupno "hasiendy" 100 lat Madziusia , gdzie ty się podziewasz, nasza kochana solenizantko
...no to ja jadę ... nie wiem tylko KTO mnie do Ciebie puści ... mam Dzieci i Męża ...

dome jest offline  
Stary 2008-07-27, 23:26   #3070
cassatta
Zadomowienie

Dziewczyny mój facet zapytał się czy mogła bym pójść jutro do pracy w obcisłych spodniach bo wieczorem jutro przyjeżdżają goście Nie dam mu tej satysfakcjii ogląda aktualnmie boks i widzi rozebraną na wpół panienkę
Madziusia czy ta malinówka cię rozebrała
Stary 2008-07-27, 23:31   #3071
dome
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny mój facet zapytał się czy mogła bym pójść jutro do pracy w obcisłych spodniach bo wieczorem jutro przyjeżdżają goście Nie dam mu tej satysfakcjii ogląda aktualnmie boks i widzi rozebraną na wpół panienkę
Madziusia czy ta malinówka cię rozebrała
Do jasnej cholery masz iść w obcisłych spodniach ... tego mu trzeba, ja też, jak mój stwierdza coś podobnego ... chodzę w niebotycznie wysokich klapeczkach, szpilach, kozaczkach ... nawet gdybym miała nogi połamać, co jest normalne przy 2 letnim najmłodzsym Syneczku
No tak. Mój Mąż TEŻ OGLĄDA B O K S

dome jest offline  
Stary 2008-07-27, 23:33   #3072
cassatta
Zadomowienie

Mój TŹ mówi że nie kupi mi następnej porcji wina w PORTUGALII jak będę pić do laptopa Jest zazdrosny bo mamy piwniczkę z okloło 500 sztyk wina mogła bym zrobić miesięczną imprezę porócz tym tch win dla koneserów
Stary 2008-07-27, 23:40   #3073
cassatta
Zadomowienie

Co tam dzieci i mąż Portugalia jeset spartańska , ale słońce świeci i ocean nadal jest basen też i no restauracje też tylko na nasz czas o 9 godzinie no i te ich przysmaki rozpływam się i już tam chcę być
Stary 2008-07-27, 23:42   #3074
dome
Zadomowienie

..no to masakra ...na imprezie u madzi ... uchlałyśmy się we dwie ... cassattka ... we dwie ... masakra:p ijemy::pi jemy::pij emy:

dome jest offline  
Stary 2008-07-27, 23:43   #3075
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Wiecie co , a może te plamy nie znikają, tylko przenikają głębiej i dostają się do mózgu ? Mnie np . dzisiaj głowa boli, a nic nie piłam. Hmm, a może to ból abstynencki ?
Ty jesteś obecnie pod szczególną ochroną ponieważ się cosmelanisz ...

dome jest offline  
Stary 2008-07-27, 23:46   #3076
dome
Zadomowienie

zobacz, ja się upoiłam i ... zdjęcia umieszczam

dome jest offline  
Stary 2008-07-27, 23:51   #3077
cassatta
Zadomowienie

Już jestem wstawiona i to dorze, widzę potrójnie i chyba nie mogę więcej, Madziusia dalej wszystkiego najlepszego i pięknego życia
Stary 2008-07-27, 23:55   #3078
dome
Zadomowienie

,,, spadam ... pod laptop - a ... buzianty wszystkie bezplamiaste i plamiaste w każdym stopniu ...
Jak ja jutro wstanę ????????????????????????? ????????????????????????? ????????????? : cool::c ool::co ol::coo l::cool : : cool:

dome jest offline  
Stary 2008-07-27, 23:58   #3079
madziusia777
Zadomowienie

co wy kobitki z tymi plamami na mózgu???? czy juz sie tak nawalilam czy nie rozumiem co piszecie??????
dome- ty sobie wmówiłas że masz plamy. JA TAM NIC NIE WIDZE. MOJE PLAMISKA TO BYŁY TAK WIDOCZNE ŻE Z KILOMETRA MNIE PRZEZ NIE ROZPOZNAWALI.

ALE CIĘŻKO MI PO TEJ MALINÓWCE....
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-07-28, 00:04   #3080
madziusia777
Zadomowienie

JUTRO KACC JAK NIC, OJ CIĘŻKO BEDZIE WSTAĆ, OJ NIEDOBRZE....JA JUŻ TEZ NIE MOGE.
KOBITKI NIEŁADNIIE UPIJAĆ SIE DO SAMEGO LAPTOPA. TO JAKAŚ NOWWA CHOROBA, IDE SPAĆ ...JUTRO DOCZYTAM O TYCH PLAMACH NA MÓZGU, BO DZIŚ CIĘŻKO MI POKUMAĆ.

NO TO DZIĘKUJĘ ZA TOWARZYSTWO I DO JUTRA.
Stary 2008-07-28, 07:22   #3081
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

ale dalyscie czadu wczoraj.I jak tam lepetynki dzisiaj? KAC???
cassatta,czekaj ja walizke pakuje .Moge tez pieski zabrac do portugali?
dome,rzeczywiscie na tym drugim zdjeciu (solarka) nie widac plamy.
madziusiu,kiedy sie pilo do lusterka-dzisiaj do laptopa.Musze sie przyznac,ze odkad was mam,to wiecej chleje.Lepiej mi sie was rozumie po lamce

jakies dwa pryszcze mam na brodzie.
Stary 2008-07-28, 09:33   #3082
moll_y
Rozeznanie

Czesc dziewczyny!
Madziusia wybacz, ja chora jestem i padam jak detka wieczorami, nie mam sily przy kompie siedziec wyobrazacie sobie upierdliwa ngine w srodku lata

Madziusia, buntowniczko Ty nasza - 100 lat 100 lat ja Ci zycze, buzieczki bez 1 plamki i duuuzo zdrowia

Przeczytalam prawie cala wczorajsza impreze, ale tu sie ..cuda dzialy !
Cytat:
Ja uwielbiam słodycze jak jestem głodna a później zero konkretnego jedzenia. Też jestem no może nie zbyt chuda ale 166 cm wzrostu 52 kg w biodrach 89 biust89 pas 65. Kiedyś klient mnie poczęstował pączkiem w tłusty czwartek a ja mu na to że nie jestem głodna a on to do słodyczy można być głodnym
No to jakie masz Madziusia ciast wirtualnie można zjeść.
Cassata..jestesmy prawie takie same ja moze troche wiekszy chudzielec bo przy 1.7m waze zazwyczaj 48 a zdaza sie ze kiedy brak mi apetytu (jak teraz) to nawet 46kg, dobra dobra nie smiejcie sie
Mam dokladnie to samo; kocham slodycze i zamiast "normalnej" kolacji wole czasem zjesc np nalesniki z serem albo kawal ptasiego mleczka czy szarlotki
..wymiary prawie te same tyle ze w pasie mam 61 a w biodrach, biuscie - po 86cm
..no i tez zwiedzilam portugalie, przejechalismy ja z moim facetem 6 lat temu - wzdluz wybrzeza bo zataczalismy okrag polwyspu iberyjskiego.
Cassata, czy Ty jestes podobny rocznik?

PS. i rowniez do wod krajowych nie wchodze bo az strach
lazur uwielbiam, uwazam ze to najlepsze plaze Europy
Stary 2008-07-28, 09:40   #3083
madziusia777
Zadomowienie

Buczacza- a co ty taki ranny ptaszek????? mi ciężko było sie pozbierać do pracy oj głowa pęka w szwach. Kochane tak to jest nadeszła nowa era- picie do laptopa!!!! Moj facet to chce mnie wysłać na badania bo twierdzi, że mi juz totalnie odbija......

a plamy na mózgu masz????.

bo ja tak- po cosmelanie to mania oglądania i dostrzegania wszelkich niedoskonałości cery u innych....a szczególnie przebarwień.
Stary 2008-07-28, 09:43   #3084
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Madziusia jakie ciasto dzisiaj jadłaś kurczę choć trochę się pochwal jedyne co umiem wyśmienicie to piec ciast ( nie stety brak czasu) no i pić wino No i chodzić do kina
...Cassata jak w matrycy ja jeszcze umiem pare innych rzeczy ale nie powiem jakich

PS. jak juz sie wygadalas to rzuc jakimis przepisami jak bedziesz miec chwile czasu
Dziewczyny ja to chyba jakas dziwna jestem..nie przepadam za winem (beznadziejnie sie potem czuje na drugi dzien) piwa wrecz nie znosze (oprocz paru markowych germanskich, niefiltrowanych) alkoholu na codzien nie pijam wcale bo ciagle sie przemieszczam w ciagu dnia a wieczorem brakuje mi czasu jedynie w weekendy szaleje z alkoholami ciezkiego kalibru uwielbiam tequile i po niej czuje sie swietnie, to moj ulubiony trunek no a zaraz potem whiskacz
Stary 2008-07-28, 10:15   #3085
cassatta
Zadomowienie

Oj oj oj nie wolno mnie dzisiaj ruszać ból głowy jestem dalej na rauszu nie mogę prowadzić i jestem w pracy z ludzmi.
Odezwę się wieczorem jak się lepiej poczuję - nigdy więcej takiego picia do laptopa
Stary 2008-07-28, 11:39   #3086
Megi72
Zadomowienie

No tak......pozostało mi tylko pozbierać butelki po wczorajszej imprezie.Nie zdążyłam bo wylegiwałam się na jeziorem a potem stałam w korku
Madziusia 100 lat.Nigdy nie przemijającego szczęścia,urody i humoru !
Moll_y ja też jestem szczupła,ale ty to sama skóra i kości Gdy wychodziłam za mąż ważyłam i mierzyłam tyle co ty Trzeba naszą Mol_y trochę .Kochana pewnie klimatyzacja cię zgubiła?Dużo zdrówka życzę
cassatta nie jadę z tobą! Napisałaś ,że tam są kiepscy faceci a ja lubię oko pocieszyć
dome ja też wolałam solarium od opalania na plaży.O dziwo wydawało mi się nawet,że po sztucznych lampach moje plamy tak bardzo nie ciemniały jak po słońcu.Teraz czekając na zabieg mam luz......Opalam ciało a twarz chronię filtrem i kapeluszem,ale bez paniki.
Dziewczyny ja już wszystko rozumiem co się bedzie ze mną działo po zabiegu,ale jedno mi się nie mieści w głowie.JAK MOŻNA SIĘ NIE MALOWAĆ ?Nawet po winie nie mogę sobie tego wyobrazić !
Megi72 jest offline  
Stary 2008-07-28, 12:15   #3087
moll_y
Rozeznanie

Witaj Megi
Ja to bylam zawsze chuda a w podstawowce mowili na mnie "szkieletor"(ten od HI-Mana) w szkole sredniej zaczelam autotuczenie ktore zaowocowalo 13kg de plus jednak to nie byla "moja" waga i szybko zrzucilam polowe z tego, jedzac co popadnie lata mijaly a ja mialam juz rozepchany zoladek i tylam w oczach doszlam do wagi 62kg i powiedzialam STOP! mialam grube uda i masywne ramiona, za duzy jak na moj osobisty - gust biust (duze C) i ogolnie czulam sie zle.
Radykalnie zmienilam sposob odzywiania i przez ok 2 lat wyrzekalam sie moich ukochanych slodyczy, w efekcie wrocilam do swojej wczesniejszej wagi sprzed lat a potem sie zakochalam nie jadlam i nie spalam a kg same lecialy w dol...
teraz jem duzo mniej bo i nie mam czasu na jedzenie oprocz weekendow ale wtedy robie full wypas i biegam po resto pieke ciasta i odwiedzam z kolezankami kawiarnie gdzie rzadko odmawiam sobie ciasteczek
A solarium to moja znienawidzona forma opalania, zaczelam bardzo pozno ze sztucznym sloncem i nie wiem sama po co to zrobilam po kilku min (oczywiscie z filtrami na paszczy!) w solarium moje plamy sciemnialy a po kilku nastepnych utrwalily sie i problem gotowy.
Masz racje, klima w samochodzie zrobila chyba swoje poprawie sie i nie bede juz robic sobie w upaly, alaski w aucie

PS. ja tez nie wyobrazam sobie jak mozna sie nie malowac

PS.2) Madziusia i Buczacza --> dziekuje wam kobietki, dzieki wam siegnelam znow po C2 i jestem bardzo zadowolona z efektow pod oczami, linie zniknely a kremy pod oczy dzialaja teraz duzo lepiej to naprawde najlepszy "krem" przeciwzmarszczowy, rozprasowal doslownie wszystko pod oczami chociaz nie bylo tego wiele to jednak teraz jest tak, jak wyobrazalam sobie ze bedzie, po zabiegu kwasem hialuronowym,dziekuje wam
Stary 2008-07-28, 13:14   #3088
dome
Zadomowienie

:kwasn y::yy yy:
..UMIERAM...NA KACA GIGANTA ... żeby tak zżurzyć się na madzi urodzinach ...jaaany gdzie kultura ... mój Małżonek zadał mi dzisiaj pytanie ...o której jesteś dzisiaj umówiona ? Ja na to "umówiona - gdzie? ja nigdzie nie wychodzę, przecież nawet auta nie mogę prowadzić w TYM STANIE ..
" miałem na myśli ... Twoje Dziewczyny z Forum"... rzekł ci ON...

masakra ... pić mi się chcę i nieEEEEdobrze mi ...

Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-07-28 o 14:22
dome jest offline  
Stary 2008-07-28, 13:22   #3089
agnieszka kis
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to agnieszka kis

Madziusia I Buczacza jakos tak widzialam siebie juz prawie bez plam a dzisiaj jakies jednak widze no nie wiem o co chodzi w tych miejscach gdzie byly intesywne widze jakby takie cienie Boze mam nadzieje ze zniknie to wszystko ??? powiedzcie ze tak bo jakos sie troche zalamalam : what:
moze za szybko zaczelam sie cieszyc i chwalic i dlatego zapeszylam ale dol
agnieszka kis jest offline  
Stary 2008-07-28, 14:04   #3090
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

agnieszka,to tak zawsze! Cienie zostaja,ale pozniej znikaja.Nie martw sie ,jest wszystko ok!!!
moll-y,a jak czesto uzywasz cosm.2 i ile trzymasz?Bo mnie zaczelo pod prawym okiem podrazniac,nie wiem czy od cosm.,czy od filtrow.AAAAA smarujjesz filtrami oczeta?
madziusia,dome,cassatta trzeba bylo tyle nie pic i wziasc przyklad od buczaczy-tylko poltora butelki wypilam i czuje sie swietnie

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości