Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-10, 14:50   #3691
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Terracota - rozumiem puder brązujący Guerlain'a



Daj ten przepis na sok z buraków bo ja tu chyba jako jedyna lubię sok z buraków (piję go z butelki to wtedy nie śmierdzi)
Ivonako ten przepis jest bardzo prosty:

aby przygotowac buraczany koktajl wycisnij sok ze startego buraka (2) sok i wymieszaj go z pol szklanki soku z jablka , i dodaj lyzeczke miodu.
smakuje o wiele lepiej
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 14:51   #3692
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

To ja chyba tez bede miala problem z zamowieniem na ebya jakos nie wiem o co dokladnie chodzi to co nie moze byc normalna karta bankomatowa ???
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 15:05   #3693
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
To ja chyba tez bede miala problem z zamowieniem na ebya jakos nie wiem o co dokladnie chodzi to co nie moze byc normalna karta bankomatowa ???
Agnieszko - a masz te cholerne cyferki z tyłu karty ? Jeżeli masz - ok. Nawet, jeżeli to taka zwykła karta płatnicza. Taka jestem mądra bo mnie Dome oświeciła i do tego byłam w moim banku i wiem, że nie mogę nią płacić paypal .Do tego pani w pekao sa była wyjątkowo niemiła. Możesz zadzwonić też na infolinię swojego banku
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 15:10   #3694
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agnieszka są różne karty bankowe. Jak podpisywałaś umowę z bankiem to w niej jest zaznaczone jaką kartę masz. A o ile pamiętam to kartą płaską bez chipu czy wybrzuszonymi cyferkami nie można płacić na PayPal. Idź do banku i zapytaj się
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 15:34   #3695
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No nie wiem bede musiala zadzwonic do banku i sie zapytac
ciezka sprawa z tym zamowieniem tak komplikuja zycie ze szok
a do tego jeszcze miedzy brwiami na samym srodku zrobila mi sie bomba syf jest tak wielka ze widze ja jak zrobie zeza
o raju no i teraz nie wiem co mam na to polozyc zeby sie pomiejszylo bo wycisnac sie niestety nie da bo to taki bolak oblesny. co radzicie dziewczynki kochane
przez 3 tygodnie od cos1 nic mi na buzi nie wyskoczylo a teraz chyba zaczyna sie akurat nie mam z tym problemu to znaczy z syfami nigdy ich nie mialam na tyle zeby byla zalamka ale od czasu do czasu wlasnie taka bomba mi wyskakiwala

a jesli chodzi o zamowienie zadzwonie jutro do tej babki w berlinie i zapytam jak moge u niej zamowienie zrealizowac i jakie sa koszta

a jak nie musze kombinowac na ebya moze jakos sie uda ale musze sie spieszyc poniewaz cosmelan bedzie wystawiony jeszcze tylko do 14 sierpnia a potem niewiadomo znowu kiedy
chciala bym zeby sie udalo bo cena jest w miare przystepna za caly zestaw 753 zlote to nie jest zle a maska przyda sie na czarna godzine no i bede miala hydro vital ktorego nie dostalam od mojego strasznie " uczciwego lekarza"
Madziusia
a ty gdzie sie dzis podziewasz
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 15:46   #3696
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agnieszko, nie przejmuj sie pryszczem. Mnie też pamiętam wysypalo okolo 3 tygodnia po zabiegu. Moja lekarka mowila ze to sie zdarza. Tyle ze mnie na calej buzi usialo bolakami. Jak dojrzaly (fuj! ) to znajoma kosmetyczka mi je usunela. A wczesniej traktowalam je metronidazolem w masci. Potem szybciuchno na twarz cosm 2, ktory tez przeciez silnie dziala antybakteryjnie i sladu po tych przykrosciach nie ma!
A co do kolorowki jeszcze - Kamilio droga, mnie nikt nie uprzedzal ze nie mozna i mazialam sie odrobine niedlug po zabiegu. Moja lekarka nie mowila nic, ze to zabronione. Teraz uzywam mineralnego L'oreala (True match) i doczytalam sie ze zawiera pigmenty Ale nawet sladu plam nie mam pomimo tej kolorowki i pigementow.
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 15:49   #3697
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Chcialam wam powiedziec ze za Waszymi poradami - od czwartku smaruje sie cosm2 "pod same rzesy" (na cala noc cienka warstwe) i dzis zaczelam czuc lekkie pieczenie i dostrzeglam luszczenie
Dodam, ze oczywiscie wysycham w okolicy oczu i zmarchy mi sie tam poglebily , ale obiecajcie ze to efekt przejsciowy
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 15:53   #3698
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia, tak narzekałaś na swoją szyję i dekolt, że postanowiłam o moje zadbać. Zawsze jakoś po macoszemu traktowane były. Więc wczoraj wysmarowałam się kremem pod oczy na szyję i dekolt i dziś niespodzianka. Cała jestem wysypana. O rany, przecież mnie nic nigdy nie uczula a tu taki zoooonk. Oczom nigdy nic się po tym kremie nie działo.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 16:00   #3699
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
A to masło gdzie kupiłaś ?
Sprawdż tylko, jeżeli zamierzasz zrobić cosmelan, na ile wcześniej musisz odstawić cokolwiek z kwasami. Nawet kwas tak lekki jak migdałowy. A serum C jest , fakt - świetne. I krem sojowy na to i widzę efekty - szyja i dekolt lepiej wygladają
Kamilia czemu należy odstawić przec cosmelanem preparaty z kwasami i na jak długo przed ? Mnie lekarka każe stosowac do ostatniego dnia i nie wiem co o tym myśleć ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 16:09   #3700
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilia czemu należy odstawić przec cosmelanem preparaty z kwasami i na jak długo przed ? Mnie lekarka każe stosowac do ostatniego dnia i nie wiem co o tym myśleć ?
Jak byłam u lekarza na wizycie "niby przedkosmelanowej" to mi kazał odstawić wszystkie kwasy i pilingi na co najmniej 2 tygodnie przed cosmelanem. Wspominałam mu, że używałam toniku migdałowego i peelingu migdałowego i że smaruję się neostratą HQ. To chyba wiarygodny lekarz bo coś tam opowiadał o spotkaniach na seminariach z Kruligiem, o jego żonie i jej koleżankach, takie tam blablabla (no chyba, że to był tylko pic na wodę).
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 16:20   #3701
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilia czemu należy odstawić przec cosmelanem preparaty z kwasami i na jak długo przed ? Mnie lekarka każe stosowac do ostatniego dnia i nie wiem co o tym myśleć ?
Masima - starałam się odnależć źródło tej info, ale nie udało mi się .. Mozesz na chybił trafił zadzwonić do jakiegoś lekarza, który robi ten zabieg i zapytać, czy jeżeli mogłabyś zrobić u niego cosmo za dwa tygodnie, bo wtedy możesz, to powinnaś przedtem odstawić kwasy . To jedne co mi przyszło do głowy. Z drugiej strony przecież skóra kumuluje i nasyca się tym, co jej podajemy np. w kremach czy silnych preparatach jakimi są np. kasy, wiec może , żeby uniknąć jakiś reakcji np. z cos1 należy odstawić kwasy ? ale to tylko moje kombinacje
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 16:23   #3702
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kamilia, tak narzekałaś na swoją szyję i dekolt, że postanowiłam o moje zadbać. Zawsze jakoś po macoszemu traktowane były. Więc wczoraj wysmarowałam się kremem pod oczy na szyję i dekolt i dziś niespodzianka. Cała jestem wysypana. O rany, przecież mnie nic nigdy nie uczula a tu taki zoooonk. Oczom nigdy nic się po tym kremie nie działo.
Boże, to czego Ty używasz pod oczy ????? Ja czekam na moje serum z retinolem na szyję i dekolt rzecz jasna
I na moje filtry -emulsja avene. I moja pani listonoszka ma mnie już dosyć, bo przeze mnie ciągle jakieś paczuszki musi mi dowozić.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 16:35   #3703
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Boże, to czego Ty używasz pod oczy ????? Ja czekam na moje serum z retinolem na szyję i dekolt rzecz jasna
I na moje filtry -emulsja avene. I moja pani listonoszka ma mnie już dosyć, bo przeze mnie ciągle jakieś paczuszki musi mi dowozić.
Ano widzisz, zawsze kupuję coś z dermiki albo notorycznie ReAct Eriski a siostra mnie namówiła tym razem na AA nutri ujędrnianie35+. Pod oczami jakoś niewiele (właściwie nic) nie robił to pomyślałam, że na szyję go wypaplam. Muszę chyba znów z mazideł składników pozamawiać bo mi się pokończyło.
Mnie listonoszka bardzo nie lubi, masę rzeczy przez internet zamawiam, a jak trafiłam na Strawberry to już wtopiłam całkiem
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 17:46   #3704
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
No co Ty!!! Gdziez bym smiala taaakie okropnosci pisac do Ciebie.
Cytuje ;"vergess mein schatz",czyli zapomnij skarbie.Chodzilo mi o Vi peel!!!ON NIE JEST DLA CIEBIE!!!
I co Ty z tym tylkiem,co? Ja tu inny problem z nim mam.Zanik widze,doslownie ZANIK d....Nie wiem o co tu chodzi? Przyciaganie ziemskie,czy co!Musze poszukac w necie jakies domowe sposoby(sporcik np.przy gotowaniu)na jedrny posladek.Aerobic cos nie pomaga
buczuś: ...a widzisz co to jest gra słówek
Ja zrozumiałam- vergess mein schatz - to nie dla Ciebie czyli :
zapomnij (zwrot) "mój skarbie" - to nie (zwrot) dla ciebie
Pomyślałam, ze może tylko najdroższy tak do Ciebie mówi ...
kamilia: tak to ja , ale wtedy miałam jeszcze włosy - a teraz jestem pałka
qqqwerty i agnieszka kis : Wiesz, trzeba to sprawdzić, karty płatnicze ( te tzw. płaskie, bankomatowe) niektótych banków są uznawane. Na 100% można płacić taką kartą z BZ WBK
ivonako: zdjęcia wystawiałam po pijaku ...jakoś się wtedy rozluźniam
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 17:53   #3705
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

domciu,moja ty germanistko,Bogu dzieki jestes.Nic nie wymyslaj z innymi peelingami.Cosmelan jest najlepszy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:02   #3706
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
domciu,moja ty germanistko,Bogu dzieki jestes.Nic nie wymyslaj z innymi peelingami.Cosmelan jest najlepszy

Cały czas próbuje "jakoś" zetrzeć moje plamki , wiem, ze nie są one tak spektakularne jak z reklam cosmelanu- jest ich mnóstwo i małych, jedynie na czole i policzku sa większe placki, które zawszeukrywam pod podkładem. Jestem zdecydowana na cosmelan na 100% i prędzej nie kupię kozaków, a kupię cosmi - cudo
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:03   #3707
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

A MOŻE KIEDYS UMIEŚCIMY SWOJE ZDJĘCIA? OT TAK WSZYSTKIE NA RAZ ?
NIE KONIECZNIE...BEZ PODKLADU
TAKIE WYPACYKOWANE ZDJĘCIA - JAK DO DOWODU OSOBISTEGO
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:05   #3708
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Znowu zaczynamy imprezować, leje a ja w międzyczasie robię zaległe papierki No to co mały zlocik cosmelański moje kochane
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:08   #3709
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No Dome ja w dowodzie mam potwora nie zdążyłam się upiększyć tylko w przelocie robiłam zdjęcie, i to sie pochwalę że dużo po terminie bo w maju
Ale mogłybyśmy się wirtualnie spotkać z kamerkami to by była imprezka
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 18:12   #3710
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
No Dome ja w dowodzie mam potwora nie zdążyłam się upiększyć tylko w przelocie robiłam zdjęcie, i to sie pochwalę że dużo po terminie bo w maju
Ale mogłybyśmy się wirtualnie spotkać z kamerkami to by była imprezka
JJJJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAA AAAAA CIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!! ALE POMYSŁ
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:13   #3711
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dome,moja SZCZERA rada dla Ciebie-kup tylko cosmelan2.Jestem przekonana,ze Twoja plamka zejdzie.NA SERIO!!!On Ci w zupelnosci wystarczy.Kilka dni i po plamach
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:16   #3712
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
A MOŻE KIEDYS UMIEŚCIMY SWOJE ZDJĘCIA? OT TAK WSZYSTKIE NA RAZ ?
NIE KONIECZNIE...BEZ PODKLADU
TAKIE WYPACYKOWANE ZDJĘCIA - JAK DO DOWODU OSOBISTEGO
dobry pomysl.Zrobie fotke i zamieszcze na 2 godziny,ale nie teraz,bo sie luszcze i wysychajaca opryszczke.Chcecie buczacze w calosci,czy tylko twarz?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:19   #3713
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome, Buczacza ma rację możesz spróbowac samego cos 2 jak masz małe przebarwienia , zawsze później możesz sobie zfundować cały zestaw Co dziewczyny dzisiaj u nas tak cichutko
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:21   #3714
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Chcemy Buczaczę całą i w połowie i w cząstkach i też ze zwisającymi skórkami i z opryszczką i w naturze
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:25   #3715
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
dobry pomysl.Zrobie fotke i zamieszcze na 2 godziny,ale nie teraz,bo sie luszcze i wysychajaca opryszczke.Chcecie buczacze w calosci,czy tylko twarz?
ja chcę CA Ł Ą
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:31   #3716
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dome, Buczacza ma rację możesz spróbowac samego cos 2 jak masz małe przebarwienia , zawsze później możesz sobie zfundować cały zestaw Co dziewczyny dzisiaj u nas tak cichutko
cassatta moze impreze zrobimy,co? To sie nasze kobitki zaraz zleca
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:33   #3717
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

pomyślałam tak sobie o tych moich przebarwieniach i o tym co piszecie moje Kochane - mam moje ostatnie zdjęcie ( z podkładem kryjącym na twarzy, upał jak cholera i się świecę też jak cholera), na nim widać naprawdę moje plamki ) mogę je na moment załączyć i powiecie, czy sam com2 czy lepiej zestaw?
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:34   #3718
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

no co Wy??? Moze dam cala,pomysle jeszcze.Babe 40letnia chcecie?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:35   #3719
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
pomyślałam tak sobie o tych moich przebarwieniach i o tym co piszecie moje Kochane - mam moje ostatnie zdjęcie ( z podkładem kryjącym na twarzy, upał jak cholera i się świecę też jak cholera), na nim widać naprawdę moje plamki ) mogę je na moment załączyć i powiecie, czy sam com2 czy lepiej zestaw?
dawaj kochana,my postanowimy za Ciebie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 18:35   #3720
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny tak mi się wydaje że w pochmurne dni moje plamy są bardziej przyćmione niż w słoneczne dni. Buczacza tak a propo jestem zauroczona pudrem brązującym guerlain
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.