Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-16, 23:35   #4351
Megi72
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dome cieszę się ,że razem będziemy przechodzić kurację .We dwie zawsze raźniej
Megi72 jest offline  
Stary 2008-08-16, 23:41   #4352
annaluiza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
... no to ja Ci szczerze podpowiem, by Twój TŻ już nie pitolił bez sensu ...
Zrób mu taki SEX by ... "kapcie mu spadły". Coś czego nie było nigdy.
Nie chcę spłycać facetów, jednak oni sami sie jedynie do tego spłycają.
Jedno jest pewne, jak facet zaczyna "narzekać" trzeba mu terapię wstrząsową zapewnić: SZPILKI, BODY, GORSET, MUZA, TRUNKI, SZ Y B K I sex...wtedy wariują i w bladej twarzy widzą alabaster, w rozmazanym brązerze - ciekawy makijaż, a płaczących dzieciskach - kwilące bobasy - eh k...a m.ć Życie!!!!!
Dome, masz rację, już ja mu pokażę
annaluiza jest offline  
Stary 2008-08-16, 23:41   #4353
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
Dome, ja wlasnie sie wysciguje i zastanawiam sie czy warto bylo, bardzo tego wyscigowania pragnelam, ale teraz w obliczu poteznego streeeeesu i braku czasu zaczynam miec to w chociaż mam z tego niezla kase, ale pieniadze to nie wszystko, niestety
Ja tylko dlatego, że miałam zaje...stą kasę tak się dałam zagonić. Teraz po latach myślę, że wiele straciłam, chociaż dzisiaj żyje jak pączek w maśle, jednak na macierzyństwo znalazła czas dopiero teraz, gdy szykuje się na 41 urodziny z 11 i 2 latkiem przy boku

dome jest offline  
Stary 2008-08-16, 23:43   #4354
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Megi72, rozumiem, że jestes albo Lomza albo Suwalki, oczywiscie w szerszym kontekscie ujmujac, a co do sledzikowania to nie, jestem tak mocno wyksztalcona, ze nie sledzikuje, bo moj promotor mial "fiola" na tym punkcie i uczylam sie dykcji wrecz aktorskiej i chwala mu za to!!!!!pzdr Cie serdecznie i glowa do gory jutro tez jest dzien i bedzie lepszy
Jasiek to nie zbok, on sie ukrywa pod ta ksywa, bo pewnie sie boi ujawnieniajak prawie wszyscy, o matko ......
Psia kość to ja tu inkognito siedzę a ona mi mówi wszystkim skąd jestem Hania ciiiiii zostawmy trochę tajemnicy

dome widzę ,że ty nie tylko specjalistka od techniki ale i od sexu Masz rację ,dobrym numerkiem można wiele zdziałać Mój mąż siedzi wkurzony bo ja cała jestem czekaniem na okres
Megi72 jest offline  
Stary 2008-08-16, 23:44   #4355
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
Dome, masz rację, już ja mu pokażę
...albo wyslij mu teraz ( gdy jest na spotkaniu klasowym) sms-a...
Jestem taka gorąca...a Ciebie tu nie ma ...

dome jest offline  
Stary 2008-08-16, 23:46   #4356
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Psia kość to ja tu inkognito siedzę a ona mi mówi wszystkim skąd jestem Hania ciiiiii zostawmy trochę tajemnicy

dome widzę ,że ty nie tylko specjalistka od techniki ale i od sexu Masz rację ,dobrym numerkiem można wiele zdziałać Mój mąż siedzi wkurzony bo ja cała jestem czekaniem na okres
Meg - ja po prostu stara, doświadczona baba po przejściach jestem i ot cała madrość

dome jest offline  
Stary 2008-08-16, 23:47   #4357
annaluiza
Raczkowanie

Cytat:
Ja tylko dlatego, że miałam zaje...stą kasę tak się dałam zagonić. Teraz po latach myślę, że wiele straciłam, chociaż dzisiaj żyje jak pączek w maśle, jednak na macierzyństwo znalazła czas dopiero teraz, gdy szykuje się na 41 urodziny z 11 i 2 latkiem przy boku
Dziewczyny ja też gonię i czasem już na twarz padam. Tyle że ja nie powinnam, bo wystarczy że mąż goni i nigdy go nie ma. Od 2 lat gryzie mnie wciąż ten sam dylemat - zrezygnować z pracy, czy nie? Chciałabym zająć się wyłącznie dziećmi. Stać nas na to. Tyle że ja się wciąż trochę obawiam... Jak zniosę brak tej niezleżności i aktywności zawodowej, kontaktu z ludźmi i bycia "na bieżąco"... Dość wysokie i prestiżowe mam stanowisko i tak mi jakoś tego szkoda, a jednocześnie wiem, ze ten czas powinnam dać moim dzieciom
annaluiza jest offline  
Stary 2008-08-16, 23:50   #4358
annaluiza
Raczkowanie

Cytat:
...albo wyslij mu teraz ( gdy jest na spotkaniu klasowym) sms-a...
Jestem taka gorąca...a Ciebie tu nie ma ...
nie uwierzy - ja cala jestem okresem (przedłużającym się co najgorsze, wzdętym i nabrzmiałym ) to tak parafrazując Megi
annaluiza jest offline  
Stary 2008-08-16, 23:57   #4359
dome
Zadomowienie

Cytat:
nie uwierzy - ja cala jestem okresem (przedłużającym się co najgorsze, wzdętym i nabrzmiałym ) to tak parafrazując Megi

..wiesz zawsze spróbować można ...

dome jest offline  
Stary 2008-08-16, 23:57   #4360
annaluiza
Raczkowanie

tak po tym winie zgłodzniałam, ze oplądrowałam lodówkę
o 12:00 w nocy
od poniedziałku wznawiam akcję - gimnastyka - ze szczególnym naciskiem na ... pośladki (kurczę, czemu one po 30-stce tak rosną bez opamiętania i nie można nad tym zapanować?)
annaluiza jest offline  
Stary 2008-08-16, 23:57   #4361
Hannah40
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny ja też gonię i czasem już na twarz padam. Tyle że ja nie powinnam, bo wystarczy że mąż goni i nigdy go nie ma. Od 2 lat gryzie mnie wciąż ten sam dylemat - zrezygnować z pracy, czy nie? Chciałabym zająć się wyłącznie dziećmi. Stać nas na to. Tyle że ja się wciąż trochę obawiam... Jak zniosę brak tej niezleżności i aktywności zawodowej, kontaktu z ludźmi i bycia "na bieżąco"... Dość wysokie i prestiżowe mam stanowisko i tak mi jakoś tego szkoda, a jednocześnie wiem, ze ten czas powinnam dać moim dzieciom
annaluiza, mnie np. praca bardzo dowartosciowuje, samorealizacja, sprawdzanie sie, samodecyzyjnosć, to jest to, co mnie nakreca, narzekam ale z pelna swiadomoscia mowie, że nie zrezygnowalabym, ale tez nie musze, jednak jak mialam male dziecko, to bylam 3 lata na urlopie wychowawczym i patrzac z perspektywy czasu, postapilabym tak samo jeszcze raz, male dzieci sa najwazniejsze!!!! Duze? z tym to bywa roznie
Hannah40 jest offline  
Stary 2008-08-16, 23:58   #4362
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
annaluiza szczerze zazdroszczę .Ja odstawiłam plastry i dotychczas uregulowany cykl trafił szlak Robiłam nawet test ciązowy ale i tak odchodzę od zmysłów.Jestem wkurzona i jak patrzę na męza mam mordercze myśli
Megi72 jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:00   #4363
lidiaM
Raczkowanie

Witajcie kochane Poplamione,
steskniłam sie za Wami okrutnie, poczytałam sobie teraz trochę zaległych postów i jeszcze bardziej zatęskniłam takie jestescie "życiowe" fajne Babeczki; z miejsca założyłam szlafrok (mam taki w ...owieczki) i złapałam lampkę wina czerwonego (najbardziej wytrawnego jakie miałam!); Kochane moje, Wy pomagacie na plamki, grube tyłki, wypadające włosy... smutki i dołki i jak tu Was nie kochać z Was takie kobitki "do tańca i do różańca" (chociaż o ten różaniec Was nie podejrzewałam ...to żart oczywiście)
ja od kilku dni mam dołek (epizod depresji, jak nic!) i pewnie też dlatego "nie miałam sił" otwierać komputera, a to był mój błąd, bo właśnie z Wami robi się od razu lepiej, moje Wy "balsamiczne dusze", nigdy nie wierzyłam w taką wirtualną znajomość, że może być pomocna, potrzebna, ale to się zmieniło... i jeszcze ta chęć "otwarcia się" (niewiele osób wie, że tak mi brak fasolki... a Wy już wiecie, bo Wam mogę zaufać );

annaluiza - ja się do wakacji szykuję to prawda (wyjeżdżam 22.sierpnia), a tu kurczę dołek za dołkiem i nic mi się już nie chce.... chyba tylko wyć!

ivonakoo - w kwestii tuszu - ja mam też Masterpiece Max, jest dobry, ale bardzo trzeba uważać na to, aby nie dostał się do oka, bo piecze okrutnie; ale polecam także tusz "efekt sztucznych rzęs" YSL;

dome tutaj o tym seksie pisze i pewnie ma rację, wróżka, u której byłam też mi powiedziała, że muszę zadbać o lepszy seks dla mojego faceta... a jak tu dbać, kiedy jestem w dołku... dla facetów seks jest dobry na wszystko, a dla nas takie funkcje pełni chyba ...cosmelan i nasze forum oczywiście!!!!

Kobietki - jeszcze jedna lampka z Wami i idę lulu, bo moje ...owieczki na szlafroku już pozasypiały, a ja jeszcze muszę ...je policzyć;
na dobranoc
Stary 2008-08-17, 00:05   #4364
annaluiza
Raczkowanie

Cytat:
annaluiza szczerze zazdroszczę .Ja odstawiłam plastry i dotychczas uregulowany cykl trafił szlak Robiłam nawet test ciązowy ale i tak odchodzę od zmysłów.Jestem wkurzona i jak patrzę na męza mam mordercze myśli
Słuchaj, ale nie zastosowałaś od razu innej antykonc. po tej zmianie? To pewnie dlatego teraz masz takie wahnięcia. My to kobitki biedne jesteśmy ! ja przez moje ukochane dotąd yasminelle miałam wąsa (dobrze że jest cosmelan buzi dla cosmelana) ale generalnie są nie do zastąpienia. Jedyne pigułuy po których czuję się wyśmienicie - nie mam nastrojów, libido OK, nie puchnę, cycki mi urosły, ale cała nie przytyłam - no prócz tyłka, który z racji wieku zaczął się trochę powiększać. Biorę je ponad rok, ale ostatnio zaczęły mi się jakieś plamienia w trakcie cyklu i nie jest już tak super. Zastanawiam się nad spiralką, ale mam stracha!
annaluiza jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:08   #4365
Megi72
Zadomowienie

Dziewczyny przyszła mi do głowy pewna mysli .Nie musimy zamieszczać tutaj zdjęć ( ja i tak nie umiem ).Możemy wysłac je na prywatne skrzynki (ale odkrycie ) !!! Fajnie byłoby wiedzieć z kim wymieniamy mysli i jak naprawdę wyglądamy
Megi72 jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:11   #4366
annaluiza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
Witajcie kochane Poplamione,
steskniłam sie za Wami okrutnie, poczytałam sobie teraz trochę zaległych postów i jeszcze bardziej zatęskniłam takie jestescie "życiowe" fajne Babeczki; z miejsca założyłam szlafrok (mam taki w ...owieczki) i złapałam lampkę wina czerwonego (najbardziej wytrawnego jakie miałam!); Kochane moje, Wy pomagacie na plamki, grube tyłki, wypadające włosy... smutki i dołki i jak tu Was nie kochać z Was takie kobitki "do tańca i do różańca" (chociaż o ten różaniec Was nie podejrzewałam ...to żart oczywiście)
ja od kilku dni mam dołek (epizod depresji, jak nic!) i pewnie też dlatego "nie miałam sił" otwierać komputera, a to był mój błąd, bo właśnie z Wami robi się od razu lepiej, moje Wy "balsamiczne dusze", nigdy nie wierzyłam w taką wirtualną znajomość, że może być pomocna, potrzebna, ale to się zmieniło... i jeszcze ta chęć "otwarcia się" (niewiele osób wie, że tak mi brak fasolki... a Wy już wiecie, bo Wam mogę zaufać );

annaluiza - ja się do wakacji szykuję to prawda (wyjeżdżam 22.sierpnia), a tu kurczę dołek za dołkiem i nic mi się już nie chce.... chyba tylko wyć!

ivonakoo - w kwestii tuszu - ja mam też Masterpiece Max, jest dobry, ale bardzo trzeba uważać na to, aby nie dostał się do oka, bo piecze okrutnie; ale polecam także tusz "efekt sztucznych rzęs" YSL;

Kobietki - jeszcze jedna lampka z Wami i idę lulu, bo moje ...owieczki na szlafroku już pozasypiały, a ja jeszcze muszę ...je policzyć;
na dobranoc
Lidio, kochana, domyślam się co może Cię dręczyć, bo pamiętam twój wpis kilka stron wcześniej. Myślałam o Tobie - masz w sobie tyle ciepła i serdeczności, taką cudowną mądrość i dojrzałość... Jestem pewna że to już niebawem spełni się Twoje marzenie. Życzę Ci tego kochana z całego serca I życzę wspaniałego wypoczynku w Grecji (byłam swego czasu i na Krecie 2x i na Thassos-ależ ci zazdroszczę ) powodzenia
annaluiza jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:17   #4367
Hannah40
Raczkowanie

Cytat:
dziewczyny, czytam ktorys raz z rzedu temat: plastry, tabsy i same problemy:PLAMY, czemu nie uzywacie wkladek (czyli potocznie spiral - po pierwszym dziecku) nie ma fotouczulania, bo nie ma zadnych hormonow (te stosowane przed 50-tka), ponadto brak, skutkow ubocznych (bole glowy. zmienne nastroje, itp,cena wkladki to koszt ok. 100 zl i zalozenie 100 zl) Od 15 lat uzywam wkladek (co 4 lata wymieniam, 98 % skuteczności) i glowa mnie o nic nie boliSeks jest "na okragło"pzdr i ide spac, do jutra, bo w pn znowu praca
Odnosnie tuszu do rzes do niezly jest:Telescopic - Loreala ( bardzo wydluza ale nie pogrubia) nie kruszy sie, jest trwaly, cena ok. 50 zl( uzywam i nie narzekam), ponowny zakup? tak
Do Kamilii, uzywasz kremu z soja i jakie jest Twoje zdanie?, bo zakupilam na BU i od jutra bede stosowac,
ale sie rozgadalam, jak karabin.......
Hannah40 jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:17   #4368
annaluiza
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny przyszła mi do głowy pewna mysli .Nie musimy zamieszczać tutaj zdjęć ( ja i tak nie umiem ).Możemy wysłac je na prywatne skrzynki (ale odkrycie ) !!! Fajnie byłoby wiedzieć z kim wymieniamy mysli i jak naprawdę wyglądamy
Megi, ja nie wiem czy umialabym korzystac z tej tu poczty... No i jak to zrobić, do kogo te fotki mialyby trafić ? Co do pomyslu - strasznie fajnie byłoby się zobaczyć !
annaluiza jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:21   #4369
annaluiza
Raczkowanie

Cytat:
dziewczyny, czytam ktorys raz z rzedu temat: plastry, tabsy i same problemy:PLAMY, czemu nie uzywacie wkladek (czyli potocznie spiral - po pierwszym dziecku) nie ma fotouczulania, bo nie ma zadnych hormonow (te stosowane przed 50-tka), ponadto brak, skutkow ubocznych (bole glowy. zmienne nastroje, itp,cena wkladki to koszt ok. 100 zl i zalozenie 100 zl) Od 15 lat uzywam wkladek (co 4 lata wymieniam, 98 % skuteczności) i glowa mnie o nic nie boliSeks jest "na okragło"pzdr i ide spac, do jutra, bo w pn znowu praca
Odnosnie tuszu do rzes do niezly jest:Telescopic - Loreala ( bardzo wydluza ale nie pogrubia) nie kruszy sie, jest trwaly, cena ok. 50 zl( uzywam i nie narzekam), ponowny zakup? tak
Do Kamilii, uzywasz kremu z soja i jakie jest Twoje zdanie?, bo zakupilam na BU i od jutra bede stosowac,
ale sie rozgadalam, jak karabin.......
Hannah, ja boję się bólu przy zakładaniu i później ewentualnych problemacji typu: przedłużające się i intensywne krwawienia. A tak poza tym gdzieś ostatnio czytałam że spiralki również są fotouczulające. Ale moze dotyczyło to tych z hormonami ... sama nie wiem...
annaluiza jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:22   #4370
Hannah40
Raczkowanie

Cytat:
Megi72, jestem za, tylko nie wiem w jakiej chronologii , kto do kogo ma wysylac, czy wszyscy do wszystkicjh, czy na żadanie (znaczy prosbe),czy moze ulubionychMegi, trzeba opracowac planale to juz jutro, ok?
Hannah40 jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:23   #4371
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez megi72 Pokaż wiadomość
dziewczyny przyszła mi do głowy pewna mysli .nie musimy zamieszczać tutaj zdjęć ( ja i tak nie umiem ).możemy wysłac je na prywatne skrzynki (ale odkrycie ) !!! Fajnie byłoby wiedzieć z kim wymieniamy mysli i jak naprawdę wyglądamy

!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem za !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dome jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:26   #4372
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Megi, ja nie wiem czy umialabym korzystac z tej tu poczty... No i jak to zrobić, do kogo te fotki mialyby trafić ? Co do pomyslu - strasznie fajnie byłoby się zobaczyć !
annaluiza nie z tej tu poczty tylko z twojej prywatnej.Masz chyba prywatnego e maila ? Podajemy adresy i wysyłamy.To nawet ja potrafię Kto nie umie to mu dome pomoże Dome jest dobra na wszystko
Megi72 jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:27   #4373
dome
Zadomowienie

IDĘ SPAĆ...

I JAK JA SIĘ CIESZĘ, ŻE WAS WSZYSTKIE MAM ...
Dziękuje, że zawsze jesteście, że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi i nawet jak same chcemy zakopać się w naszą depresję ... nie ma mowy ... Wy Wszystkie na TO nie pozwolicie ...
dobrej nocy kochane Słoneczka

dome jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:28   #4374
annaluiza
Raczkowanie

dome, ty to musisz mieć wolnego czasu... jak ja marze o tym zeby miec wiecej czasu na to zeby dzieciska wytulić ale i zeby do fryzjera na spokonie a nie na wariata iść ...
jak pączek w maśle - podoba mi się, fajna wizja

dziękuję ci domciu , już mi duuuużo lepiej niesamowita jesteś
megi, tobie też dzięki kochana - uświadomiłaś mi że mój dzisiaj nastrój to srawa chyba bardziej hormonów niż życiowych problemów... z tymi dam sobie radę, jak zawsze ...
Lidio, Hanuś - fajnie że byłyście tu dziś z nami

idę spać
annaluiza jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:29   #4375
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Megi72, jestem za, tylko nie wiem w jakiej chronologii , kto do kogo ma wysylac, czy wszyscy do wszystkicjh, czy na żadanie (znaczy prosbe),czy moze ulubionychMegi, trzeba opracowac planale to juz jutro, ok?
Dobrze, dłużmy to do jutra.Dobrej nocy Kochane
Megi72 jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:30   #4376
annaluiza
Raczkowanie

Cytat:
annaluiza nie z tej tu poczty tylko z twojej prywatnej.Masz chyba prywatnego e maila ? Podajemy adresy i wysyłamy.To nawet ja potrafię Kto nie umie to mu dome pomoże Dome jest dobra na wszystko
A taak, nie zaskoczyłam! Z prywatnej jak najbardziej ! Posiadam oczywiście Ustal reguły Megi, jestem za!

Dobranoc misie!
annaluiza jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:30   #4377
dome
Zadomowienie

Cytat:
Dzięki Tobie urosłam o kilka centymetrów...

dome jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:32   #4378
annaluiza
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki Tobie urosłam o kilka centymetrów...
ja za to wyszłam na cymbała
annaluiza jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:32   #4379
Hannah40
Raczkowanie

Cytat:
Hannah, ja boję się bólu przy zakładaniu i później ewentualnych problemacji typu: przedłużające się i intensywne krwawienia. A tak poza tym gdzieś ostatnio czytałam że spiralki również są fotouczulające. Ale moze dotyczyło to tych z hormonami ... sama nie wiem...
Bol jest minimalny, do przezycia, bardzo krotki, okres krwawinia w moim przypadku to 7 dni (intensywnosc w normie), mysle ze sprobowac warto, wygoda niesamowita , ja plam z tego tytulu nie mialam, wybor nalezy do Ciebie ale zastanowic sie mozna, dobranocpzdr
Hannah40 jest offline  
Stary 2008-08-17, 00:33   #4380
annaluiza
Raczkowanie

annaluiza jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości