Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-18, 08:10   #4411
Masima
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilio przypomnij ile trzymałaś maske i jaki masz fototyp
Masima jest offline  
Stary 2008-08-18, 08:17   #4412
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilio przypomnij ile trzymałaś maske i jaki masz fototyp
ok. 8.5 godz. Ja jestem jasna ( czasami - cholera )
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-18, 08:22   #4413
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
ok. 8.5 godz. Ja jestem jasna ( czasami - cholera )
Ale mimo wszystko długo trzymałaś, i czemu jeszcze nie znikły ? Pewnie i tak jestes zadowolona prawda ? ja tez bym była z takim wynikiem. To znaczy ze nie rzucają sie już tak bardzo w oczy jak sie jest bez makijażu ?

ja też jestem jasna
Masima jest offline  
Stary 2008-08-18, 08:34   #4414
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Ale mimo wszystko długo trzymałaś, i czemu jeszcze nie znikły ? Pewnie i tak jestes zadowolona prawda ? ja tez bym była z takim wynikiem. To znaczy ze nie rzucają sie już tak bardzo w oczy jak sie jest bez makijażu ?

ja też jestem jasna
I pewnie już nie znikną. Bez makijażu - z samym filtrem i pudrem - jest ok. Zdecydowanie to nie to, co przed cos1
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-18, 08:57   #4415
Masima
Zadomowienie

Cytat:
I pewnie już nie znikną. Bez makijażu - z samym filtrem i pudrem - jest ok. Zdecydowanie to nie to, co przed cos1

Myślisz ze po drugim zabiegu zniknęły by całkowicie ? może by wtedy samemu już zrobić za jakiś czas. czytałam wcześniej ze dziewczyny tak robiły i faktycznie po ponownym zabiegu plam sie zupełnie pozbywały. Tym bardziej ze mając już doswiadczenie z cosmelanem wiadomo co i jak robić.
O matko co ja wypisuje.... jeszcze jednego nie przeszłam a nastawiam sie na drugi, po jaką cholere żadnego drugiego razu przecież nie będzie, bo wszystkie plamiska znikną po pierwszym
Masima jest offline  
Stary 2008-08-18, 11:28   #4416
agnieszka kis
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to agnieszka kis

Cytat:
Myślisz ze po drugim zabiegu zniknęły by całkowicie ? może by wtedy samemu już zrobić za jakiś czas. czytałam wcześniej ze dziewczyny tak robiły i faktycznie po ponownym zabiegu plam sie zupełnie pozbywały. Tym bardziej ze mając już doswiadczenie z cosmelanem wiadomo co i jak robić.
O matko co ja wypisuje.... jeszcze jednego nie przeszłam a nastawiam sie na drugi, po jaką cholere żadnego drugiego razu przecież nie będzie, bo wszystkie plamiska znikną po pierwszym
Masima plamiska ci zejda po pierwszym zabiegu ja jestem dokladnie miesiac od polozenia cos1 plamy zniknely calkowicie na czole pozostal jeszcze delikatny cien ale ten to tylko ja widze
agnieszka kis jest offline  
Stary 2008-08-18, 11:31   #4417
agnieszka kis
Raczkowanie

Dziewczyny mam tekie pytanie miesiac juz minol od zabiego i u mnie dzieje sie cos takiego jestem czerwona na buzi ale tak nie jest codziennie raz jest bez zaczerwienienia a np wczoraj bylam tak czerwona jak po cos1 i dzisaij tez mam nadzieje ze tak nie zostanie na zawsze plam sie pozbylam ale ta czerwien nie jest najpiekniejsza wygladam jak alkocholik
czemu tak sie dzieje
Stary 2008-08-18, 11:59   #4418
kamilia
Zadomowienie

[quote=Masima;8632953]Myślisz ze po drugim zabiegu zniknęły by całkowicie ? może by wtedy samemu już zrobić za jakiś czas. czytałam wcześniej ze dziewczyny tak robiły i faktycznie po ponownym zabiegu plam sie zupełnie pozbywały. Tym bardziej ze mając już doswiadczenie z cosmelanem wiadomo co i jak robić.
O matko co ja wypisuje.... jeszcze jednego nie przeszłam a nastawiam sie na drugi, po jaką cholere żadnego drugiego razu przecież nie będzie, bo wszystkie plamiska znikną po pierwszym o
Masima - ja już tez myślę o drugim. Ttaka choroba pokosmelanowa.Za rok, akurat znowu po wakacjach , bo zawsze wyjeżdżam w lipcu, na początku. Pewnie jednak trochę mnie splami.
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-18, 12:17   #4419
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam tekie pytanie miesiac juz minol od zabiego i u mnie dzieje sie cos takiego jestem czerwona na buzi ale tak nie jest codziennie raz jest bez zaczerwienienia a np wczoraj bylam tak czerwona jak po cos1 i dzisaij tez mam nadzieje ze tak nie zostanie na zawsze plam sie pozbylam ale ta czerwien nie jest najpiekniejsza wygladam jak alkocholik
czemu tak sie dzieje
Agnieszko - ja po ok. 2-3 godz. od położenia wieczorem cos2 , kładę na twarz, grubo, bepanthen. Może i Tobie pomoże taki łagodzący plaster ?
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-18, 12:19   #4420
ivonako
Zadomowienie

Dziewczyny nie straszcie, że co rok będę się paćkała cos1 i brała 2 tyg urlopu na to, żeby się schować przed światem
ivonako jest offline  
Stary 2008-08-18, 12:23   #4421
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie straszcie, że co rok będę się paćkała cos1 i brała 2 tyg urlopu na to, żeby się schować przed światem
Możemy robić w tym samym czasie
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-18, 12:36   #4422
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Możemy robić w tym samym czasie
Kiepskie, ale zawsze jakieś pocieszenie w tym jest.
ivonako jest offline  
Stary 2008-08-18, 12:46   #4423
madziusia777
Zadomowienie

Witajcie kochane.
Stęskiłam sie za wami Ze hoho. No teraz moge pisać spokojnie po tych straszliwych burzach.

Agnieszko kis- nie martw sie, czasami tak jest z tą czerwienią- skóra jest wrażliwa- spadek cisnienia, czy wisiłek fizyczny i czerwień sie pojawia nie wiadomo skąd. (tak sie dzieje po cos1, ale z czasem bedzie wogóle ok).
.

Kochane tak czytam wasze zmagania z tymi filtrami i przyszło mi do głowy takie pytanie otóż: jak to jest z tym przypudrowywaniem filtru, skoro co 2-3 godz filtr na twarz trzeba nakładać.
Jak wy to robicie???? co dwie godziny przemywacie buzke , kładziecie filtr i następnie na to puder, a potem za dwie godziny tak samo?????,.
To strasznie dużo roboty.
Czy może na filtr nakładacie puder potem filtr potem puder- to znowu starsznie dużo na tej twarzy.
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-08-18, 12:57   #4424
ivonako
Zadomowienie

Madziusia a Ty jak to robisz bo to Ty masz pikne lico. Ja myślę, że nie będę robić tego częściej niż 2-3 razy dziennie i niech się wali, niech się pali. Zresztą z Kamilią już jesteśmy umówione na coroczne paćkanie cos1

Agnieszko - jeszcze mi nie odpisali w sprawie używania cos2 w ciąży.
ivonako jest offline  
Stary 2008-08-18, 13:08   #4425
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Madziusia a Ty jak to robisz bo to Ty masz pikne lico. Ja myślę, że nie będę robić tego częściej niż 2-3 razy dziennie i niech się wali, niech się pali. Zresztą z Kamilią już jesteśmy umówione na coroczne paćkanie cos1
..............nie używam wogóle pudru odkąd zaczęłam przygode z cosmelanem. Nie używam i nie potrzebuje go . Filtr dosmarowuje co 2-3 godz,(czasem rzadziej) , na filtr i tyle.
jak jestem w pracy to nie mam mozliwości tyle czasu poświęcać swojej skórze, dlatego o przecieraniu bużki filtrowaniu i pudrowaniu nie ma mowy. Szybkie nafiltrowanie to jeszcze.Dlatego tak pomyślałam jak Wy to robicie.
Wogóle nie długo ide szaleć na wesele i tak przeszła mi myśl o tyci przypudrowaniu sie, bo jestem jednolicie biała i tak mus pudru może by pikniej wyglądał......
no nie wiem........ kobiecie czsem sie chce jakiś zmian.
Chociaż za pudrem WCALE A WCALE nie tęsknie to tak jednak na takie okoliczności wyjątkowe hmmmmm
Stary 2008-08-18, 13:24   #4426
agnieszka kis
Raczkowanie

no wlasnie ja tez sie zastanawialam nad tym pudrem i filtrem
puder chce uzywac a filtr mam zamiar nakladac przed pudrem oczywisata sprawa ale potem zmywac i znowu nalkadac puder to bez sensu jak bede gdzies nad woda to wtedy zadnego pudru tylko filtr i nie ma problemu z nakladanie go co 2 godz. a jak bede gdzies na party wychodzic to i tak wieczorem to wtedy nie potrzebuje filtrow
Madziusia dzieki za dobre slowo wlasnie wczoraj czulam =jak by bylo wysokie cisnienie no i czerwien jak diabli dzis troche lepiej tak pozatym u mnie pory sie pozamykaly zmarszczki wygladzily jestem zadowolona no i nie ma tych plamisk
ale ten roz na twarzy jet denerwujacy dlatego mysle juz o pudrze
od dzisaj zaczynam uzywac cos2 tylko na wieczor nie wiem czy dobrze robie ale cos tam lekarz tak gadal ze po miesiacu raz dziennie a tym bardziej ze musze juz oszczedzac cos 2 bo sie konczy a nie mam pojecia jak mam dokupic nastepny
slyszalam ze na ebay mozna trafic na podrobe a wyglada to tak ze slou=iczek =ma tylko napis cosmelan 2 a na tych orginalnych jeszcze tam cos jest

Kamilia sprobuje ta masc o ktorej napisalas moze bedzie lepiej bo ja uzywam tylko cos2 i nic pozatym
Stary 2008-08-18, 13:39   #4427
agnieszka kis
Raczkowanie

Kurcze tak sie zastanawiam jak to bedzie na silowni bo chodze 4 razy w tygodniu teraz jeszcze nie bylam ale od srody zaczynam trening tak sie cieszylam ze polece sobie bez pudru a tu nie wiadomo jaka czerwien mnie dopadnie po wysilku
Stary 2008-08-18, 13:56   #4428
lisiczka80
Raczkowanie

Cytat:
Pani Lidia (właścicielka sklepu) poleciła je do cery z przebarwieniami i zmarchami na wiek pod czterdziechę, na rano pod filtry
serum z witc15% z lipoderminą

a to polecała na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe na noc:
serum do cery dojrzałej z lipoderminą i soją
to drugie właśnie do mnie idzie.

lipoderminę kupuje się w małej ilości 5g za ok 6zł.

Kobitki kochane, kończy mi się tusz do rzęs. Zna któraś jakieś cudo co to taaaakie firany robi?
Moja droga, tylko i wylacznie YSL EVERLONG MASCARA!!! Absolutnie. Przetestowalam dzieisatki tuszów i wiem to napewno. Strzeż się Lancome!!! To juz L'oreal Telescopic lepszy ... Ale jak chcesz miec fajne, ladne odzywione rzesy to tylko YSL EVERLONG MASCARA - tylko koniecznie o tej nazwie, bo np. YSL VOLUME INFINI CURL to juz nie jest to .

"There's a woman inside of all of us

Who never quite seems to get enough
Trying to play by the rules is rough
Cause sooner or later something's going to erupt ...".
Ch. Aguilera "Still Dirty".
lisiczka80 jest offline  
Stary 2008-08-18, 14:16   #4429
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
puder chce uzywac a filtr mam zamiar nakladac przed pudrem oczywisata sprawa ale potem zmywac i znowu nalkadac puder to bez sensu jak bede gdzies nad woda to wtedy zadnego pudru tylko filtr i nie ma problemu z nakladanie go co 2 godz. a jak bede gdzies na party wychodzic to i tak wieczorem to wtedy nie potrzebuje filtrow
Madziusia dzieki za dobre slowo wlasnie wczoraj czulam =jak by bylo wysokie cisnienie no i czerwien jak diabli dzis troche lepiej tak pozatym u mnie pory sie pozamykaly zmarszczki wygladzily jestem zadowolona no i nie ma tych plamisk
od dzisaj zaczynam uzywac cos2 tylko na wieczor nie wiem czy dobrze robie ale cos tam lekarz tak gadal ze po miesiacu raz dziennie a tym bardziej ze musze juz oszczedzac cos 2 bo sie konczy a nie mam pojecia jak mam dokupic nastepny
slyszalam ze na ebay mozna trafic na podrobe a wyglada to tak ze slou=iczek =ma tylko napis cosmelan 2 a na tych orginalnych jeszcze tam cos jest

Kamilia sprobuje ta masc o ktorej napisalas moze bedzie lepiej bo ja uzywam tylko cos2 i nic pozatym
Aga - ja miałam po dwóch tygodniach przejąć na raz dziennie cos2.
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-18, 14:22   #4430
madziusia777
Zadomowienie

Aga- Tak teraz cos2 już tylko raz dziennie i juz tak do końca. Dobrze robisz. Bedziesz PIKNA.
Stary 2008-08-18, 14:27   #4431
agnieszka kis
Raczkowanie

: jupi:
Stary 2008-08-18, 14:27   #4432
kamilia
Zadomowienie

Cytat:

acha - a nie miałaś w zestawie hydra vital ? Bo to włsnie po dwóch tygodniach od cos 1 miałm używać albo na dzień albo na noc( na zmianę z cos2). Jeżeli nie masz - to sprawdż na początek ten bebanthen żeby trochę uspokoić buzię.
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-18, 15:18   #4433
cassatta
Zadomowienie

Agnieszka ja jeszcze po 2 -3 miesiącach robiłam się czerwona jak burak na przemian z bielą. Po wysiłku - burak, po komplemencie - burak, na kolacji przy czerwonym winie - jak alkocholik, w trudnych sytuacjach - burak, zdenerwowanie - burak A na dodatek miałam do tego zaczerwienione oczy i załzawione - alkocholik do kwadratu i beksa, przy wietrze lub od dymu od razu łzy Puder ci nie pomoże, oj nie, będziesz burakiem
Ale na trening idź i utrzymuj ciało w kondycji no i za mnie poskacz troszeczkę
Lisiczka ten tusz jest wydłużający i pogrubiający i czy rzęsy nie są posklejane po nim i wyglądają naturalnie Bo jakoś nie mogę trafić na dobry dla mnie
Stary 2008-08-18, 15:55   #4434
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
..............nie używam wogóle pudru odkąd zaczęłam przygode z cosmelanem. Nie używam i nie potrzebuje go . Filtr dosmarowuje co 2-3 godz,(czasem rzadziej) , na filtr i tyle.
Madziusia jestem pełna podziwu, bez pudru, bez podkładu, biała i zadowolona. Dla mnie to niewyobrażalne zjawisko Zawsze jakieś coś paskudnego mam do zasmarowania bo 10 lat to już prawie zawsze I Ty się nie świecisz jak latarnia...niesamowite zjawisko

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Agnieszka ja jeszcze po 2 -3 miesiącach robiłam się czerwona jak burak na przemian z bielą. Po wysiłku - burak, po komplemencie - burak, na kolacji przy czerwonym winie - jak alkocholik, w trudnych sytuacjach - burak, zdenerwowanie - burak A na dodatek miałam do tego zaczerwienione oczy i załzawione - alkocholik do kwadratu i beksa, przy wietrze lub od dymu od razu łzy Puder ci nie pomoże, oj nie, będziesz burakiem
Ale na trening idź i utrzymuj ciało w kondycji no i za mnie poskacz troszeczkę
Lisiczka ten tusz jest wydłużający i pogrubiający i czy rzęsy nie są posklejane po nim i wyglądają naturalnie Bo jakoś nie mogę trafić na dobry dla mnie
Cassattko burak i alkoholik .... a niech mnie. Czy ja aby tego na pewno chcę

Dzięki dziewczyny za porady tuszowe, zapisałam i obadam.
ivonako jest offline  
Stary 2008-08-18, 16:21   #4435
cassatta
Zadomowienie

Ivonako chcesz i to na pewno, wszystko można wycierpieć byle się pozbyć plamisk choć w ich większym stopniu - a o buraku itp szybko zapomnisz specjalnie patrząc później z zachwytem na swe lico
Stary 2008-08-18, 17:24   #4436
lisiczka80
Raczkowanie

Cassatta, to pytanie? Jesli tak, to z czystym sumieniem moge powiedziec: nie skleja rzęs, nie osypuje sie WCALE (!!!!!), nie tworzy efektu pandy, jest trwały i ma odżywkę w sobie ... chociaz wlasciwosci odzywczych nie zobaczylam zadnych , ale rzesy sa piekne, bo sa wydluzone i wygladaja naturalnie. Najgorsze przezycia mam zwiazane z Lancome, szajs za wygorowana kase - nigdy wiecej. Helena Rubinstein tez ma dobre tusze, ale z tych co probowalam to Lash Queen i Surrealist sklejaly mi rzesy lekko, choc trzeba im przyznac ze sie trzymaly dranie caly dzien bez pandy. Ale musialam sie wspomoc igla przy rozdzielaniu rzes (lepsza niz grzebyczek ). Tak wiec polecam YSL.

A w ogole tak z innej beczki i nie na temat ... odkad zarzucilam opalanie twarzy jestem lekko blada i wciaz i nieustannie szukam pudru (podklad juz znalazlam - jupppppiiii ....), ktory na tym lekko bladym licu nie wygladal by sztucznie. Po przetestowaniu dioró, chanelow, lorealow i innych trafiam na puder sypki transparentny w brzydkim tandetnym pudelku i z puszkiem zerwanym ze starej kanapy jego nazwa to Vipera transparentny puder matujacy sypki. I powiem Wam, ze to jest kurna cudo istne!!! Twarzyczka zmatowiona perfekcyjnie, trzeba oczywiscie poprawic lico w ciagu dnia, ale i tak w porownaniu z tym transparentnym cholerstwem diora to niebo i ziemia. I jaka cena!!!!!!! Naturalnie i matowo - cudo!!!!!
P.S. Zawiera mike i talk jakby ktos pytal. Niestety

"There's a woman inside of all of us

Who never quite seems to get enough
Trying to play by the rules is rough
Cause sooner or later something's going to erupt ...".
Ch. Aguilera "Still Dirty".
lisiczka80 jest offline  
Stary 2008-08-18, 18:06   #4437
Megi72
Zadomowienie

Ciekawe gdzie podziewa się dome ?Jakoś pusto tu bez niej Czyźby pojechała na kolonie do syna ? A może dostała już przesyłkę i w tajemnicy się smaruje ?
Megi72 jest offline  
Stary 2008-08-18, 18:44   #4438
ivonako
Zadomowienie

Myślę, że Dome kokietuje męża nowymi kozakami... a temu kapcie nie spadają...

Lisiczka a podkład który?
ivonako jest offline  
Stary 2008-08-18, 19:21   #4439
Megi72
Zadomowienie

Buczacza w pracy się z nami nie zadajesz Po pracy też milczysz
Megi72 jest offline  
Stary 2008-08-18, 19:33   #4440
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczacza w pracy się z nami nie zadajesz Po pracy też milczysz
juz nie,ale w pracy to czesto was podgladam.Dzisiaj sie luszcze jak po cosm.masce.Nie lubie tego

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości