Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-23, 18:00   #4711
kamilia
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Cos 2 nałożyłam dzisiaj rano pierwszy raz. Jak na razie nic sie nie dzieje, cos 2 zastygł i znowu mam brązowa maske na twarzy, poza tym odczuć zero, ządnego ściągania, łuszczenia, pieczenia..... niczego, dlaczego ?
Kiedy coś bedzie sie dziać ? zaczynam sie troche niepokoić czy to aby tak ma byc ? A jak mi ta skóra nie zejdzie i zostane taka brązowa na stałe ?

Po jakim czasie skóra powinna sie zacząć złuszczać od pierwszego zastosowania cos 2 ?
Masimo - luzik - jeszcze się doczekasz i szczypanio - ściągania i złażenia skóry. Mnie się zaczeło trzeciego dnia. cos 2 zastygł ? Słoneczko - a ile Ty tego położyłaś, że on zastygł? Bo tu tylko cienką warstwę trzeba

Dome - możemy adoptować, adaptować, ale na wielożeństwo się nie zgodzę, bo nie ma nic gorszego niż pomylić imię kobiety
Zatem - do naszych wszystkich dzieci - jestem mamą tolerancyjną, nie mam fioła na punkcie sprzątania ( druga mama - Dome natomiast...). Można przy mnie kląć ale poprawiam błędy językowe i akcenty . Uwielbiam naleśniki jeść i robić. Lody- całą dobę. Bez czekoladowych .
Dome - żono - ile dzieci chcemy mieć ?

Dziewczynki - nie dość, ze pzrz dwa dni byłam królową sedesu , to dzisiaj dopadła mnie kobiecość. a mam remont. I sama wyglądam, jakbym go potrzebowała
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-23, 18:54   #4712
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Masimo - luzik - jeszcze się doczekasz i szczypanio - ściągania i złażenia skóry. Mnie się zaczeło trzeciego dnia. cos 2 zastygł ? Słoneczko - a ile Ty tego położyłaś, że on zastygł? Bo tu tylko cienką warstwę trzeba

Kamilio dzięki ze sie odezwałaś, obawiałam sie ze z powodu remontu nie bedziesz tu teraz zaglądać tak często.
Zaczęłam powoli zrzucać skóre, na razie okolice ust i broda.
Czy z tą skóra coś trzeba robić ? w jakis sposób ścierac ? ręcznikiem czy cuś ?
Właśnie nad ilosćią cos 2 tez sie zastanawiałam ile tego trzeba nałożyć. Słoiczek malutki a ja tu trzy razy dziennie mam ładować to jak to na trzy miesiace ma starczyć ?
Kamilio i zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, jak jezdziłas na wizyty kontrolne to byłas posmarowana cos 2 czy z czystą buzią ? No bo co ten lekarz zobaczy jak ja wygladam jak jakieś murzyniątko

I ile razy ta skóra z tej twarzy bedzie schodzic ? Raz ? Bo jak mi z brody zeszła to znaczy ze już w tym miejscu więcej nie bedzie ?

3 miesiace siedziałam na internecie i czytałam wszystko o cosmelanie a teraz normalnie nie wiem nic i nie pamiętam
Masima jest offline  
Stary 2008-08-23, 19:01   #4713
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Kamilio dzięki ze sie odezwałaś, obawiałam sie ze z powodu remontu nie bedziesz tu teraz zaglądać tak często.
Zaczęłam powoli zrzucać skóre, na razie okolice ust i broda.
Czy z tą skóra coś trzeba robić ? w jakis sposób ścierac ? ręcznikiem czy cuś ?
Właśnie nad ilosćią cos 2 tez sie zastanawiałam ile tego trzeba nałożyć. Słoiczek malutki a ja tu trzy razy dziennie mam ładować to jak to na trzy miesiace ma starczyć ?
Kamilio i zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, jak jezdziłas na wizyty kontrolne to byłas posmarowana cos 2 czy z czystą buzią ? No bo co ten lekarz zobaczy jak ja wygladam jak jakieś murzyniątko

I ile razy ta skóra z tej twarzy bedzie schodzic ? Raz ? Bo jak mi z brody zeszła to znaczy ze już w tym miejscu więcej nie bedzie ?

3 miesiace siedziałam na internecie i czytałam wszystko o cosmelanie a teraz normalnie nie wiem nic i nie pamiętam
Ta skóra to ci będzie schodzić i schodzić. Szczególnie z okolic ust. Możesz zmyć cos u lekarza, obejrzy Cię i sobie przy nim posmarujesz. Przy okazji zobaczy czy zmarujesz tyle i le trzeba . A skórki z twarzy - do słoiczka z napisem - "ale plama"." . nir ścieraj rcznikiem, bo Cię będzie piekła twarz i ją podrażnisz - możesz co najwyzej podczas zmywania, gdy jest wilgotna lekko palcami ściągnąć to, co Ci się będzie pod palcami rolować.
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-23, 21:05   #4714
Megi72
Zadomowienie

Buczuś moja ....pijemy coś dzisiaj ?
Megi72 jest offline  
Stary 2008-08-23, 21:12   #4715
Masima
Zadomowienie

Buczacza mozesz przypomnieć o tym ostropeście ile trzeba było tego sylimarolu brać na dobe ? nie moge sie doszukać tego postu tyle sie tu ciągle dzieje
Masima jest offline  
Stary 2008-08-23, 21:13   #4716
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Czesc zony !!!! To ja Wasz buczus
Masima,sylimarol to wez moj buraczku 3x dziennie .Najlepiej jak kupisz 200mg-tabletki ma sie rozumiec.Najlepiej jakbys 400 mg podzielila na caly dzien.Ostropest nalezy ZAWSZE wiecej brac jak na opakowaniu napisane.Nie wiem ,czy mi plamy po nim znikaja,bo cosmelan uzywam.Musze jednak przyznac,ze watroba u mnie jak nowa.
kamilciu,chyba bym miala u Ciebie prze...jakbysmy sie spotkaly.Moj akcent.Ponoc zaciagam juz po okupancku
A gdzie reszta cosmitek?
Stary 2008-08-23, 21:15   #4717
buczacza
Zakorzenienie

Megi kochana!!! Z Toba to rzeke alkoholu wypije.I bedziemy sie sylimarolem kurowac
Stary 2008-08-23, 21:20   #4718
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Masima,sylimarol to wez moj buraczku 3x dziennie .Najlepiej jak kupisz 200mg-tabletki ma sie rozumiec.Najlepiej jakbys 400 mg podzielila na caly dzien.Ostropest nalezy ZAWSZE wiecej brac jak na opakowaniu napisane.Nie wiem ,czy mi plamy po nim znikaja,bo cosmelan uzywam.Musze jednak przyznac,ze watroba u mnie jak nowa.
kamilciu,chyba bym miala u Ciebie prze...jakbysmy sie spotkaly.Moj akcent.Ponoc zaciagam juz po okupancku
A gdzie reszta cosmitek?

I super, własnie przymierzałam sie do kupna tylko nie wiedziałam jakie dawkowanie i ile tego kupić. A nawet jak na plamki nie pomoże to i tak dla mojej kochającej piwo wątroby tylko dobrze zrobi
Masima jest offline  
Stary 2008-08-23, 21:20   #4719
Megi72
Zadomowienie

Masima jak jutro poniesie mnie fantazja dołączę do ciebie .Cackam się z tą moją rodzinką zamiast wykazać się egoizmem i wysmarować wreszcie gębę cosmelanem. Dzisiaj kazałam córce zrobić sobie zdjęcie bez malunku.O jesuuuuuuuuuu nie wiedziałam,że aż tak to źle wygląda

Domuś gdzie jesteś ? Co z przesyłką ?Teraz ja boję się ,że mnie "znielubisz " za to,że ja dostałam już swój cosmelan.

Buczuś zdradzisz nam jak masz naprawdę na imię ?
Megi72 jest offline  
Stary 2008-08-23, 21:23   #4720
buczacza
Zakorzenienie

No doooooooooooobra zdradze moje imie
KASIA jestem Kasia Grubasia
Stary 2008-08-23, 21:27   #4721
Megi72
Zadomowienie

Kasia Boże ....same Kasie wokół mnie Ale mam do was szczęście
Megi72 jest offline  
Stary 2008-08-23, 21:27   #4722
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masima jak jutro poniesie mnie fantazja dołączę do ciebie .Cackam się z tą moją rodzinką zamiast wykazać się egoizmem i wysmarować wreszcie gębę cosmelanem. Dzisiaj kazałam córce zrobić sobie zdjęcie bez malunku.O jesuuuuuuuuuu nie wiedziałam,że aż tak to źle wygląda
Megi rób cosmelan, zawsze to raźniej panikować we dwie

Megi ja takich zdjeć sobie porobiłam kilka, jeszcze przed samym zabiegiem no i pózniej zeby postępy śledzić.
Masima jest offline  
Stary 2008-08-23, 21:29   #4723
buczacza
Zakorzenienie

to rzeczywiscie musi byc wkurzajace,ze jeszcze cosmelana domciu nie ma.A moze juz dostala i siedzi cicho wysmarowana.

Ja to zaczynam sie martwic o Molly,najpierw miala zapalenie pluc i opary rteci .Kurde
MOLLY,do cholery jasnej ODEZWIJ sie!!!!
Stary 2008-08-23, 21:33   #4724
Masima
Zadomowienie

Ooooo kobitek przybyło nareszcie, a ja tu sama w stresie, nie ma sie kogo poradzić nawet

Cassatta jak ci sie puder udał ? doszukałam sie gdzieś informacji ze stężenie jedwabiu w pudrze powinno wynosić maksymalnie do 2 %.
Masima jest offline  
Stary 2008-08-23, 21:34   #4725
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
A gdzie reszta cosmitek?
Ty możesz po okupancku - Plamki to Plamki i swoje prawa mają . I tak się wycierpiały. I ja miałam na myśli nie np. zaciąganie ze wschodnia bo to kocham, czy nawet twardo -z niemiecka, ale kiedy w wyrazach, w których akcent nie jest wyjątkowo na przedostatnią sylabę, walą akcent własnie tam. To takie moje małe zboczenie -wcale nie zawodowe.Przyznaję,że kiedy słucham ludzi, którzy mówią piękną polszczyzną , dobrze akcentują i do tego mają dobry głos - można mnie uwieść. Mój men ma cudny głos
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-23, 21:39   #4726
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Ooooo kobitek przybyło nareszcie, a ja tu sama w stresie, nie ma sie kogo poradzić nawet

Cassatta jak ci sie puder udał ? doszukałam sie gdzieś informacji ze stężenie jedwabiu w pudrze powinno wynosić maksymalnie do 2 %.
to ja tu znad desek podłogowych się wygrzebuję, kurzem trzepię z włosów na klawiaturę byle Cię wsperać,a Ty piszesz , ze nie ma sie kogo poradzić ???? MaSIMO - moze i jestem niemal płaska jak deska, ale serce w mych piersiach jest i teraz krwawi!
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-23, 21:41   #4727
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Ty możesz po okupancku - Plamki to Plamki i swoje prawa mają . I tak się wycierpiały. I ja miałam na myśli nie np. zaciąganie ze wschodnia bo to kocham, czy nawet twardo -z niemiecka, ale kiedy w wyrazach, w których akcent nie jest wyjątkowo na przedostatnią sylabę, walą akcent własnie tam. To takie moje małe zboczenie -wcale nie zawodowe.Przyznaję,że kiedy słucham ludzi, którzy mówią piękną polszczyzną , dobrze akcentują i do tego mają dobry głos - można mnie uwieść. Mój men ma cudny głos
wiesz jak tutaj na mnie mowia? KASZA ,Frau Kasza.
Szlag mnie trafia,bo kurcze nie moga wymowic mieciutko si.
Stary 2008-08-23, 21:45   #4728
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
to ja tu znad desek podłogowych się wygrzebuję, kurzem trzepię z włosów na klawiaturę byle Cię wsperać,a Ty piszesz , ze nie ma sie kogo poradzić ???? MaSIMO - moze i jestem niemal płaska jak deska, ale serce w mych piersiach jest i teraz krwawi!
Polejcie jej dziewczyny,bo madrze pisze
Ja to sie pohamowalam przed komentarzem.JA,ktora juz 3 razy przechodzila te cosmelanska meke,ja ktora sie poswieca i wiecznie robi eksperymenty na wlasnej skorze,zeby Wam zycie umilic
Stary 2008-08-23, 21:48   #4729
Masima
Zadomowienie

Cytat:

Kamilia serduszko ale to ciebie jedynej nie dotyczyło, napisałam ci wczesniej ze super ze zagladnełas mimo tego remontu i uspokoiłas moje skołatane nerwy.

Swoją drogą nie tak wyobrażałam sobie ten rumień. Toż to nie rumień, nie wiem nawet jak to nazwać.....jakaś brązowa morda na mnie patrzy z lustra, białka tylko widać. Nawet za mocno opaloną nie da sie uchodzić
Masima jest offline  
Stary 2008-08-23, 21:50   #4730
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
wiesz jak tutaj na mnie mowia? KASZA ,Frau Kasza.
Szlag mnie trafia,bo kurcze nie moga wymowic mieciutko si.
Kasieńka pewnie to u nich mała Kasza czyli kaszeńka ? A męża masz Polaka i mówi do Ciebie ciepło, czule i miękko - Kasiu, jak pięknie wyglądasz ?
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-23, 21:51   #4731
cassatta
Zadomowienie

Agul zacznę się smarować dopiero we wrześniu bo w przyszłym tygodniu wyjeżdzam do Portugalii i chcę się docieszyć słoneczkiem które w ostatnich czasach na dzikim zachodzie brak - pada i pada Ale relacje z twoich doświadczeń chętnie poczytam - będę przygotowana na niespodzianki. Doprawdy nie mam pojęcia po ilu dniach będzie skóra schodzić
Dziewczyny dopisuję się do imprezy - winko w górę
Masi, jaki stres rozluźnij się pod tą warstwą cos2 plamy ci znikają a ty w poświecie księżyca jesteś piękna.
Buczacza chyba od tych ostatnich imprezkach z wami i winkiem żołądek mi dokucza - bo nie wiem gdzie jest wątroba, albo cosik mi zaszkodziło albo wątroba wysiada. Gdzie ona jest i jak się ją odczówa
Stary 2008-08-23, 21:52   #4732
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Kamilia serduszko ale to ciebie jedynej nie dotyczyło, napisałam ci wczesniej ze super ze zagladnełas mimo tego remontu i uspokoiłas moje skołatane nerwy.

Swoją drogą nie tak wyobrażałam sobie ten rumień. Toż to nie rumień, nie wiem nawet jak to nazwać.....jakaś brązowa morda na mnie patrzy z lustra, białka tylko widać. Nawet za mocno opaloną nie da sie uchodzić
to zrob szybciutko foto,brazowa?.Czerwo na masz byc!!!!Jak burak!!!
Stary 2008-08-23, 21:56   #4733
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Kasieńka pewnie to u nich mała Kasza czyli kaszeńka ? A męża masz Polaka i mówi do Ciebie ciepło, czule i miękko - Kasiu, jak pięknie wyglądasz ?
nie no!! czule to rzadko mowi .13 lat po slubie,ale mnie kocha i wszystkie gwiazdki mi z nieba daje.Bo takiej durnej baby jak ja to on nie znajdzie.I on o tym wie.Stad wszystkie gwiazdki
Stary 2008-08-23, 22:00   #4734
kamilia
Zadomowienie

Kochane moje Plamki - sprzątać idę. Jutro o 9 rana pan przychodzi i ciąg dalszy robót.
I jutro przyjeżdża mój synek - nie widziałam go ponad dwa tygodnie i taaaak się za nim stęskniłam Ech, słodki potworek
Masimo - ja byłam taka brązowo pomarańczowa - jak kupa niemowlaka po marchewce.
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-23, 22:01   #4735
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Agul zacznę się smarować dopiero we wrześniu bo w przyszłym tygodniu wyjeżdzam do Portugalii i chcę się docieszyć słoneczkiem które w ostatnich czasach na dzikim zachodzie brak - pada i pada Ale relacje z twoich doświadczeń chętnie poczytam - będę przygotowana na niespodzianki. Doprawdy nie mam pojęcia po ilu dniach będzie skóra schodzić
Dziewczyny dopisuję się do imprezy - winko w górę
Masi, jaki stres rozluźnij się pod tą warstwą cos2 plamy ci znikają a ty w poświecie księżyca jesteś piękna.
Buczacza chyba od tych ostatnich imprezkach z wami i winkiem żołądek mi dokucza - bo nie wiem gdzie jest wątroba, albo cosik mi zaszkodziło albo wątroba wysiada. Gdzie ona jest i jak się ją odczówa

rany julek to w Polsce tez leje?
watrobe to poznasz jak Cie piecze ,kluje,a wlasciwie to uczucie ciezkosci
Stary 2008-08-23, 22:03   #4736
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
nie no!! czule to rzadko mowi .13 lat po slubie,ale mnie kocha i wszystkie gwiazdki mi z nieba daje.Bo takiej durnej baby jak ja to on nie znajdzie.I on o tym wie.Stad wszystkie gwiazdki
Bo Ty fajna kobieta jesteś Ja to wiem po miesiącu a przecież on ma Ciebie od 13 lat to co ma tego nie wiedzieć
buziaki Śllicznotki. Idę po moją elektryczną miotłę
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-23, 22:03   #4737
cassatta
Zadomowienie

Buczuś ja jestem z moim TŻ od 16 lat i właśnie odkryłam że jestem jedyną kobietą w jego życiu która z nim tak długo wytrzymała, pobiłam nawet jego rodzicielkę I to ja się zastanawiam jak ja to wytrzymałam choć czas tak szybko leci nam gdy się kochamy
Idę pod prysznic śmierdzę plastikiem Zaraz wracam
Stary 2008-08-23, 22:04   #4738
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Kochane moje Plamki - sprzątać idę. Jutro o 9 rana pan przychodzi i ciąg dalszy robót.
I jutro przyjeżdża mój synek - nie widziałam go ponad dwa tygodnie i taaaak się za nim stęskniłam Ech, słodki potworek
Masimo - ja byłam taka brązowo pomarańczowa - jak kupa niemowlaka po marchewce.
Kamilia poczekaj minutke spróbuje zdjecie wrzucic to mi powiesz czy podobnie

......................... ......................... .......................ja k sie odważe
Masima jest offline  
Stary 2008-08-23, 22:06   #4739
nieco
Raczkowanie

Masima nie obrywaj skórek. Najlepiej naskórek schodzi w czasie zmywania, ja zmywałam często dwa razy, raz po razie, bo wtedy ładnie schodził.

Kamilia Proszę nie obraź się, ale pracowałam do niedawna z paskudnym babsztylem, który poprawiał błędy językowe wszystkich ludzi wokół. Ludzie byli tak zaskoczeni, że nawet nikt jej nie odpalił, że to niegrzeczne. Jak ja się cieszę, że już nie muszę jej spotykać. Jednakże ona w przeciwieństwie do ciebie była strasznie sfrustrowanym stworzeniem, wylewającym swoje frustracje na innych, więc stąd ten uraz, ty tryskasz pozytywną energią.

Cassatta, ale z ciebie niezły materiał na żonę Uwielbiam ciasta i sama też lubię je piec i nawet mi to wychodzi. 60J (brytyjskie?), to juz może być trochę kłopotliwy obszar, choć do końca sie nie orientuję, bo to nie moje rejony. Pamiętaj też, że możesz celować w ściśliwe 65H, a to już ciut łatwiej znależć np tutaj http://www.peachfield.pl/szukaj.html
nieco jest offline  
Stary 2008-08-23, 22:07   #4740
buczacza
Zakorzenienie

Agul nie da sie ukryc kochana,ale Ciebie widze
Napisz koniecznie co pod oczy na zmarszczki.Cosmelan maziam tam raz w tygodniu.Potrzebuje cos mocnego

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości