Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-07-29, 01:25   #481
moll_y
Rozeznanie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dzieczyny - ja tak tylko na chwilke z newsem otoz nie musimy sie obawiac samoopalaczy bo dzis rozmawialam z konsultantka z sephory ktora profesjonalnie mnie przekonala a takze obejrzalam rankiem program na tvn-style w ktorym angielska wizazystka zapewniala ze nie musimy obawiac sie autobrazantow w polaczeniu ze sloncem chociaz tyle a juz sie balam ze moj nowy nabytek pojdzie do kosza, jeszcze raz hura i kolorowych snow
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-29, 12:06   #482
Kudłaczek
Raczkowanie

Cześć dziewczyny
Byłam w piątek u dermatologa i pani doktor powiedziała że już mogę zacząć stosować Cosmelan 2 Mam smarować się 2x dziennie i na to nakładać krem łagodzący podrażnienia-Cetaphil MD Dermoprotektor (dostałam od dermatologa) a za trzy tygodnie mam się pojawić na kontroli, no chyba że coś będzie mnie niepokoiło lub skończy mi się krem łagodzący(bardzo możliwe)
Oczywiście na to wszystko nakładam filtry

Pozdrawiam
Kudłaczek jest offline  
Stary 2007-07-29, 13:47   #483
moll_y
Rozeznanie

Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Kudłaczek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Byłam w piątek u dermatologa i pani doktor powiedziała że już mogę zacząć stosować Cosmelan 2 Mam smarować się 2x dziennie i na to nakładać krem łagodzący podrażnienia-Cetaphil MD Dermoprotektor (dostałam od dermatologa) a za trzy tygodnie mam się pojawić na kontroli, no chyba że coś będzie mnie niepokoiło lub skończy mi się krem łagodzący(bardzo możliwe)
Oczywiście na to wszystko nakładam filtry

Pozdrawiam
Kudlaczku - czy Ty juz wychodzisz out? jak buzia; widac efekty wybielajace, lyszczysz sie jeszcze(?) pozdrawiam
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-29, 14:55   #484
pannazmokraglowa
Raczkowanie

GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa

Moll-y!
Do Diabla z tym wszystkim. Teraz mi na pierwszej stronie wyskakuje : Sorry,but a user with that e mail address already exists. Chyba tego testera nie zamowie. Wczoraj mi takie cos wyskakiwalo i dzisiaj tez.Pomocy!
pannazmokraglowa jest offline  
Stary 2007-07-29, 19:01   #485
lea07
Przyczajenie

Cześć dziewczyny, czytam Wasze wątki od dłuższego czasu ponieważ plamy towarzyszą mi już od 11 lat, tzn zaczęły się w czasie ciąży i po użyciu samoopalacza, teraz przez te lata zimą znikają na wraz z wiosną wracają, często większe i w nowych miejscach, jak z jednego znikną to pojawią się w innym, nie cierpię grzywki, ale zmuszona jestem ją nosić bo czoło wygląda okropnie, ale od 10 dni piję soczek buraczany, od którego robi mi się niedobrze i uzywam covermark fundation (zresztą kupiony na stronie alter ego sklep) a od lat z blokerów uzywam Avene 50+ teraz po covermark plamy są mniej widoczne, o czym informują mnie znajomi i rodzinka, ale na pocieszenie powiem wam, że moja mama też miała plamy, które zniknęły jej samoistnie, czym mnie stale pociesza, ale jak na razie wierzę w buraki, a może jesienią spróbuję thiospot - a kapelusik i okulary na plaży to niestety norma - pozdrawiam was cieplutko i mam nadzieję że pokonamy to cholerstwo
lea07 jest offline  
Stary 2007-07-30, 08:37   #486
Kudłaczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Kudlaczku - czy Ty juz wychodzisz out? jak buzia; widac efekty wybielajace, lyszczysz sie jeszcze(?) pozdrawiam
Cześć moll_y oczywiście że wychodzę już z domu (od czwartku swobodnie się przechadzam po mieście z toną filtrów na twarzy)
Buzię mam czerwoną i troszkę się łuszczę,jak na razie malutko bo Cosmelan 2 stosuję dopiero od piątkowego wieczoru. A co do efektów to jakieś już są, przebarwienia się rozjaśniły, szczególnie mój wąsik no ale ostateczne efekty zobacze dopiero po miesiącu, a nawet po trzech jak już odstawię cosmelan 2, mam nadzieję że plamiska znikną i nie powrócą!!!Będe was informować jeśli zauważę coś nowego na mojej twarzy
Pozdrawiam
Kudłaczek jest offline  
Stary 2007-07-30, 12:36   #487
moll_y
Rozeznanie

Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Moll-y!
Do Diabla z tym wszystkim. Teraz mi na pierwszej stronie wyskakuje : Sorry,but a user with that e mail address already exists. Chyba tego testera nie zamowie. Wczoraj mi takie cos wyskakiwalo i dzisiaj tez.Pomocy!
Pannazmokraglowa...tez mam ochote krzyknac ratunku juz tlumacze - 'ktos posiada juz ten e mail adres' ale to jest Twoj wiec nierozumiem, jak znajde chwile to przestudiuje ta stronke i dam znac a tymczasem proponuje Ci podlozyc jakis nowy adres - zacznij cala procedure zamawiania od poczatku acha i wpisz adres www stronki w pasku i takim sposobem ja otworz a nie z linku. Mam nadzieje ze sie uda ja jestem dalej zadowolona z podkladu, jak mi sie skonczy kolorek testerze to zamowie sloiczek (nakladam juz sam nr 8 i super) sluchaj a jaki kolor dermablend uzywalas(?) ja uzywalam 35-sand a ten z Covermark F. nr 8 jest bardzo do niego zblizony, odrobinke jakby ciemniejszy ale bardziej mysle chodzi o sam kolor niz odcien moze to Ci pomoze, chociaz nie chcialabym Cie namawiac do zakupu calego sloiczka bo rzeczywiscie trudno trafic ale sloiczek mozna zamowic na polskich stronkach i bylo by bez problemu ja wiem ze moze sie okazac iz ten podklad nie bedzie dla Ciebie dobry nawet jesli jest dla mnie - przedwczoraj przeczytawszy wszystkie (trzy) opinie na temat Klorane mleczka spf+50 gdzie wszystkie mialy 5 gwiazdek (czyli max) - uderzylam do apteki i w ciemno kupilam ow kosmetyk - 4 dychy wyrzucone bo mi zupelnie nie odpowiada, nie rozumiem jak dziewczyny z mieszana cera napisaly ze wchlania im sie kazda ilosc mleczka nalozonego na twarz - u mnie jest inaczej; nalozylam odrobine, nie wchlania sie, pozostawia tlusta warstewke to ja dziekuje juz wole swojego atheliosa
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-30, 12:45   #488
moll_y
Rozeznanie

Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Lea07 - witaj na forum

Kudlaczek - fajnie ze juz mozesz wyjsc, o filtrach to nawet mi nie mow bo ja tak naprawde zaczelam uzywac SPF 50 dopiero od kilku miesiecy ale nie znalazlam jeszcze mojego faworyta wszystkie sie zbyt wolno wchlaniaja i swieca wiec...jak przeczytalam ze nakladasz "tony" filtrow na buzie to az zamarlam
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-30, 16:41   #489
Kudłaczek
Raczkowanie

Kudlaczek - fajnie ze juz mozesz wyjsc, o filtrach to nawet mi nie mow bo ja tak naprawde zaczelam uzywac SPF 50 dopiero od kilku miesiecy ale nie znalazlam jeszcze mojego faworyta wszystkie sie zbyt wolno wchlaniaja i swieca wiec...jak przeczytalam ze nakladasz "tony" filtrow na buzie to az zamarlam[/QUOTE]

Cześć Moll_y
No masakra z tymi filtrami, chyba nie wyprodukowano jeszcze takiego, który nałożony w przepisowych ilościach wchłonął by się całkowicie w skórę (do matu)
Ja teraz używam Biodermy Photoderm AR SPF 50 jest koloru beżowego i przynajmniej nie pozostawia białej powłoki na twarzy
Oczywiście dopiero po nałożeniu skrobi na twarz przestaję się swiecic
Pozdrawiam
Kudłaczek jest offline  
Stary 2007-07-30, 17:16   #490
moll_y
Rozeznanie

Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Napisane przez Kudlaczek :
[/B]Cześć Moll_y
No masakra z tymi filtrami, chyba nie wyprodukowano jeszcze takiego, który nałożony w przepisowych ilościach wchłonął by się całkowicie w skórę (do matu)
Ja teraz używam Biodermy Photoderm AR SPF 50 jest koloru beżowego i przynajmniej nie pozostawia białej powłoki na twarzy
Oczywiście dopiero po nałożeniu skrobi na twarz przestaję się swiecic
Pozdrawiam [/quote]

ach...daj spokoj rece opadaja z tymi filtrami, wyjezdzam za kilka dni najpierw francja potem italia..cos mi sie wydaje ze w tym roku zamiast plazy bede polowac na filtry w perfumeriach i parapharmacy's moze uda mi sie upolowac filtr idealny a tymczasem zerknij na to :

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18927
oraz na to : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10806
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-31, 11:36   #491
pannazmokraglowa
Raczkowanie

GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa

Cytat:
Pannazmokraglowa...tez mam ochote krzyknac ratunku juz tlumacze - 'ktos posiada juz ten e mail adres' ale to jest Twoj wiec nierozumiem, jak znajde chwile to przestudiuje ta stronke i dam znac a tymczasem proponuje Ci podlozyc jakis nowy adres - zacznij cala procedure zamawiania od poczatku acha i wpisz adres www stronki w pasku i takim sposobem ja otworz a nie z linku. Mam nadzieje ze sie uda ja jestem dalej zadowolona z podkladu, jak mi sie skonczy kolorek testerze to zamowie sloiczek (nakladam juz sam nr 8 i super) sluchaj a jaki kolor dermablend uzywalas(?) ja uzywalam 35-sand a ten z Covermark F. nr 8 jest bardzo do niego zblizony, odrobinke jakby ciemniejszy ale bardziej mysle chodzi o sam kolor niz odcien moze to Ci pomoze, chociaz nie chcialabym Cie namawiac do zakupu calego sloiczka bo rzeczywiscie trudno trafic ale sloiczek mozna zamowic na polskich stronkach i bylo by bez problemu ja wiem ze moze sie okazac iz ten podklad nie bedzie dla Ciebie dobry nawet jesli jest dla mnie - przedwczoraj przeczytawszy wszystkie (trzy) opinie na temat Klorane mleczka spf+50 gdzie wszystkie mialy 5 gwiazdek (czyli max) - uderzylam do apteki i w ciemno kupilam ow kosmetyk - 4 dychy wyrzucone bo mi zupelnie nie odpowiada, nie rozumiem jak dziewczyny z mieszana cera napisaly ze wchlania im sie kazda ilosc mleczka nalozonego na twarz - u mnie jest inaczej; nalozylam odrobine, nie wchlania sie, pozostawia tlusta warstewke to ja dziekuje juz wole swojego atheliosa
Kochana Moll-y!
Nie wiem co sie dzieje. Wyskoczylo mi " Sorry,but there was a problem processing your payment. Please try again. " Moze moja karta sie nie nadaje?. Dermablend stosowalam25.ale dobrze wiedziec ze 8 Covemark jest zblizona do 35. Nic to sprobuje sie zapytac w gabinecie o ten podklad,albo rzeczywiscie zamowie ze strony polskiej. Przepraszam za moja nieznajomosc angielskiego. Teraz dam sobie na jakis czas spokuj,bo wyjezdzam do Polski i nie bede miala tak czestego wgladu w internet.

Wszystkim Wam zycze sukcesow w zwalczaniu plamek i wszelkich innych niedoskonalosci urody. Ja sama tez bede sie pilnowac by plamki nowe mi nie wyskoczyly. Powodzenia i do zobaczenia za miesiac,a moze wczesniej!
pannazmokraglowa jest offline  
Stary 2007-07-31, 12:33   #492
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Kochana Moll-y!
Nie wiem co sie dzieje. Wyskoczylo mi " Sorry,but there was a problem processing your payment. Please try again. " Moze moja karta sie nie nadaje?. Dermablend stosowalam25.ale dobrze wiedziec ze 8 Covemark jest zblizona do 35. Nic to sprobuje sie zapytac w gabinecie o ten podklad,albo rzeczywiscie zamowie ze strony polskiej. Przepraszam za moja nieznajomosc angielskiego. Teraz dam sobie na jakis czas spokuj,bo wyjezdzam do Polski i nie bede miala tak czestego wgladu w internet.

Wszystkim Wam zycze sukcesow w zwalczaniu plamek i wszelkich innych niedoskonalosci urody. Ja sama tez bede sie pilnowac by plamki nowe mi nie wyskoczyly. Powodzenia i do zobaczenia za miesiac,a moze wczesniej!
Pannazmokraglowa... chodzi najwyrazniej o karte bo to co wyskakuje znaczyc moze wlasnie to - "problem z transakcja, sprobuj ponownie" mozliwe ze electron nie jest akceptowany no szkoda moze uda Ci sie zamowic gdzie indziej. Ja wyjezdzam za tydzien i tez bede rzadziej tu zagladac chociaz tak sie juz przyzwyczailam do stronki.. wydaje mi sie ze jestem juz uzalezniona zreszta od calego wizazu prawdopodobnie
Pannazmokraglowa a w Niemczech nie spotkalas covermark gdzies w sklepach? wiesz ja poluje na Maximum Cover esteé lauder - tyle sie zaskakujaco pozytywnych opinii naczytalam na jego temat ze musze sprobowac,w Polsce go nie ma ani tez na zadnej stronce (kilka dni spedzilam na szukaniu) nawet z ang. douglasa nie moge zamowic bo Polski nie ma na liscie krajow do ktorych wysylaja ehh..na wakacjach sie postaram to znalezc i wyprobowac koniecznie
pozdrawiam Was dziewczynki
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-31, 13:25   #493
AgNiESzKa00
Raczkowanie

Kartą visa electron nie zrealizujesz tranzakcji. Na karcie musi widnieć sam napis visa. Ja też musiałam specjalnie pędzić do banku wyrobić sobie taka kartę, potrzebowałm ją gdy zamawiałam cosmelan. Po złożeniu wniosku czekałam niecały tydzień na kartę , którą dostałam pocztą. Powodzenia i pozdrawiam.
P.S. Jak wasze buzie po cosmelanie dziewczyny? Czy miałyście wysyp pryszczy po masce? Już wam zniknęły czy jeszcze sie z nimi męczycie? Ja miałam wysyp na brodzie juz mi schodzi ale było koszmarnie. Nadal piję buraczki. Po waszych pozytywnych opiniach kupiłam cobie filtr avene 50+ ale dla mnie jest stanowczo za jasny muszę na niego nakładać podkład bo wyglądam jak ściana, natomiast compakt z avene jest rewelacyjny - polecam
AgNiESzKa00 jest offline  
Stary 2007-07-31, 15:02   #494
Kudłaczek
Raczkowanie

Cytat:
ach...daj spokoj rece opadaja z tymi filtrami, wyjezdzam za kilka dni najpierw francja potem italia..cos mi sie wydaje ze w tym roku zamiast plazy bede polowac na filtry w perfumeriach i parapharmacy's moze uda mi sie upolowac filtr idealny a tymczasem zerknij na to :

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18927
oraz na to : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10806
Witaj Moll_y
Kurcze ale ci fajnie,zabierz mnie ze sobą
Tak, tak Droga Moll_y ty się tam porozglądaj za tym idelanym filtrem,a potem mam nadzieję, że podzielisz się z nami swoją wiedzą

Pozdrawiam
Kudłaczek jest offline  
Stary 2007-07-31, 15:06   #495
Kudłaczek
Raczkowanie

Cytat:
Pannazmokraglowa udanego wypoczynku i wracaj do nas szybciutko,oczywiście beż zadnych plamek na twarzy za to z szerokim uśmiechem

Pozdrawiam
Kudłaczek jest offline  
Stary 2007-07-31, 15:19   #496
Kudłaczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
Kartą visa electron nie zrealizujesz tranzakcji. Na karcie musi widnieć sam napis visa. Ja też musiałam specjalnie pędzić do banku wyrobić sobie taka kartę, potrzebowałm ją gdy zamawiałam cosmelan. Po złożeniu wniosku czekałam niecały tydzień na kartę , którą dostałam pocztą. Powodzenia i pozdrawiam.
P.S. Jak wasze buzie po cosmelanie dziewczyny? Czy miałyście wysyp pryszczy po masce? Już wam zniknęły czy jeszcze sie z nimi męczycie? Ja miałam wysyp na brodzie juz mi schodzi ale było koszmarnie. Nadal piję buraczki. Po waszych pozytywnych opiniach kupiłam cobie filtr avene 50+ ale dla mnie jest stanowczo za jasny muszę na niego nakładać podkład bo wyglądam jak ściana, natomiast compakt z avene jest rewelacyjny - polecam
Witaj Agnieszka00
Mnie po cosmelanie wysypało na policzkach i to strasznie,ale ten stan utrzymywał się naszczęście tylko przez 3 dni a potem wszystko zniknęło
Ja teraz używam filtra Bioderma Photoderm AR SPF 50, jest koloru beżowego więc nie mam białej maski na twarzy a dodatkowo na to stosuję Biodermę Photoderm MAX SPF 100-krem tonujący,ma bardzo ładny odcień oczywiście na to wszystko nakładam skrobię inaczej świecę się przeokrutnie!

Pozdrawiam
Kudłaczek jest offline  
Stary 2007-07-31, 17:23   #497
moll_y
Rozeznanie

Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Witaj Moll_y
Kurcze ale ci fajnie,zabierz mnie ze sobą
Tak, tak Droga Moll_y ty się tam porozglądaj za tym idelanym filtrem,a potem mam nadzieję, że podzielisz się z nami swoją wiedzą

Pozdrawiam
Kudlaczku kochany - pakuj sie i jedziemy
oczywiscie ze bede sie rozgladac to malo powiedziane (raczej polowanie - to bardziej odpowiednie slowo) i clear ze o wszystkim bede pisac (mam nadzieje ze na biezaco) a dzis upolowalam Lancaster spf +50 uva/uvb i na wierzchu dloni bardzo ladnie sie wchlonal a przed chwila zrobilam maly test - klorane +50 na jednej dloni a lancaster na drugiej i jak na razie po ok 10 min widze ze ta wierzch dloni z klorane blyszczy sie i klei a po lancasterze.....ani sladu wysepilam probke w sephorze i jutro wyprobuje a tymczasem przekierowuje sie na stronke KWC - zamierzam popsuc (niestety) nieco opinie mleczka klorane bo jak dla mnie to porazka
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-31, 20:18   #498
agabi
Rozeznanie

Hej dziewczyny pomocy! od kilku dni używam kremu thiospot i wyglądam coraz gorzej. w miejscach w których są plamy pojawiły się zaczerwienienia, mam opryszczkę której nie mogę wyleczyć...nie wiem czy nie przerwać kuracji. czy to są normalne objawy?
moll-y a jak u Ciebie kuracja thiospotem?
agabi jest offline  
Stary 2007-07-31, 20:41   #499
lalilali
Przyczajenie

cześć wszystkim własnie dziś dowiedzialam się o zabiegu cosmelan. mam za sobą zabieg z użyciem kwasu TCA i skutek jest beznadziejny. czy warto brac się za cosmelan? wiem, że standardowa cena w salonach oscyluje ok.1500 zł. nie jest to strasznie dużo ale tez nie mało. zresztą nie chodzi o kaskę ale o skutek. Warto czy nie warto porywac się na cosmelan. z tego co widze to z estetycznego punktu widzenia po zabiegu lepiej siedzieć w domu. prosze o info - będe wdzięczna za pomoc
lalilali jest offline  
Stary 2007-07-31, 21:30   #500
Kudłaczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny pomocy! od kilku dni używam kremu thiospot i wyglądam coraz gorzej. w miejscach w których są plamy pojawiły się zaczerwienienia, mam opryszczkę której nie mogę wyleczyć...nie wiem czy nie przerwać kuracji. czy to są normalne objawy?
Witaj Agabi
Wiesz co ja rok temu używałam kremu Thiospot (przez 2 miesiące) i żadnych podrażnień na twarzy nie miałam, chyba najlepiej by było jak byś pokazała buzię Dermatologowi. Myślę że lekarz najlepiej oceni stan twojej skóry i bedzie w stanie stwierdzic czy przypadkiem nie dostałaś jakieś reakcji alergicznej

Pozdrawiam
Kudłaczek jest offline  
Stary 2007-07-31, 23:50   #501
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
Agabi - ja thiospot uzywam juz rowny miesiac i zadnych niepozadanych reakcji u siebie nie zauwazylam (tfu tfu!) na krem uzywam jeszcze roller thiospot (nie wszedzie i nie zawsze) ale jak wchodze do kabiny prysznicowej to jak mi zaparuje po kilku min to czuje pieczenie na buzi (bo wchodze do kabiny z thiospotem na twarzy) ale jak wychodze to jest ok i to mija po doslownie minucie poza tym niczego nie zaobserwowalam oprocz tego ze plamy sie rozjasnily a pod obserwacje wzielam dwie takie odrebne i male (takie sobie obralam na poczatku kuracji i mam na nie oko) zeby moc stwierdzic ewentualne postepy w kuracji i owszem - te dwie plamki zniknely prawie sa niewidoczne, reszta sie rozjasnila ale thiospot tak jak pisalam wczesniej - stosuje tylko na noc no i nie ma sie co cudow spodziewac bo to dopiero 30dni kuracji. Kuracja jest ...jakby skojarzona bo od maja nie biore tabletek (bralam 7lat)+ od 25czerwca pije sok z buraczkow (bleee) i ten thispot a oprocz tego (jak nigdy dotad) nie ruszam sie z domu bez spf 50 na twarzy - jak widac terapia solidna to i efekty jakies musza byc
..a Kudlaczek ma racje - jesli jest to cos powaznego to idz do dermatologa niech Cie obejrzy chociaz miejmy nadzieje ze Ci przejdzie i jutro obudzisz sie bez uczuleniaspijcie dobrze dziewczynki pa
moll_y jest offline  
Stary 2007-07-31, 23:55   #502
moll_y
Rozeznanie

Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Witaj Agabi
Wiesz co ja rok temu używałam kremu Thiospot (przez 2 miesiące) i żadnych podrażnień na twarzy nie miałam, chyba najlepiej by było jak byś pokazała buzię Dermatologowi. Myślę że lekarz najlepiej oceni stan twojej skóry i bedzie w stanie stwierdzic czy przypadkiem nie dostałaś jakieś reakcji alergicznej

Pozdrawiam
Kudlaczku a jakie efekty byly twojej kuracji thiospotem po 2 m-cach nic sie nie rozjasnilo mimo stosowania filtrow/ stosowalas thiospot rano i wieczorem?
moll_y jest offline  
Stary 2007-08-01, 00:01   #503
moll_y
Rozeznanie

Lalilali - czesc zerknij na linki na tutejszym forum, poczytaj posty dziewczyn ktore mialy wykonywany zabieg cosmelan (np agnieszka00, kudlaczek) a napewno dowiesz sie wszystkiego pozdrawiam i zycze milej lektury ( z ta mila to moze przesadzilam zostanmy przy ..ciekawej)

Agabi - o matko! wlasnie sobie przypomnialam cos - nie pamietam czy bylo to w pierwszym czy w drugim tyg kuracji thiospotem ale nalozylam sobie na czolo gruba warstwe kremu i nawet go za barzdo nie rozcieralam (!) i wtedy mnie pieklo jak jasna cho***a (za slownictwo pewnie wylotka z forum hehe) i bylam zaczerwieniona ale nic z tym nie robilam i rano bylo OK. moze za duzo nakladasz? to tyle co mi sie przypomnialo
moll_y jest offline  
Stary 2007-08-01, 08:45   #504
agabi
Rozeznanie

Hej Dziewczyny.Dzięki.d am kremikowi jeszcze szanse.a jak nic się nie zmieni to pójdę do lekarza... ja uzywam tylko rollona, z tym że i na dzień i na noc- może to jest błąd? mimo tego że nie ma słońca i że na krem stosuje jeszcze filtr +50, stosowanie w dzień nie służy mojej skórze...?albo faktycznie za dużo kremu kładę w jedno miejsce...rozbiło mi się troszkę orginalne opakowanie z aplikatorkiem i jestem zmuszona aplikować krem paluchem
te moje plamki tak jak im się dobrze przyjrzeć, wydają się jakby jaśniejsze i jakby to powiedzieć...rozmyte, gdyby nie to że naokoło się zrobily czerwone plamiska byłabym szczęśliwa bardzo.pozdrawiam gorąco
agabi jest offline  
Stary 2007-08-01, 10:15   #505
Kudłaczek
Raczkowanie

Cytat:
Kudlaczku a jakie efekty byly twojej kuracji thiospotem po 2 m-cach nic sie nie rozjasnilo mimo stosowania filtrow/ stosowalas thiospot rano i wieczorem?
Witaj Moll_y
Ja stosowałam Thiospot 2x dziennie przez ok 2 miesiące (listopad,grudzień) i niestety nie zauważyłam żadnych zmian
Ten krem kupiłam u dermatologa i stosowałam go zgodnie ze wskazówkami mojego lekarza
Ale wiesz Moll_y jak to jest z tymi okropnymi plamkami,to co jednym pomaga drugim wcale nie musi
W każdym bądź razie moja dermatolog bardzo gorąco mi polecała ten Thiospot, mówiąc że dziewczyny biorą i są zadowolone Widocznie moje plamiska to jakieś takie odporne cholerstwa
A i oczywiście że stosowałam cały czas filtry,jestem na nie skazana od 4 lat

Buziaki Moll_y
Kudłaczek jest offline  
Stary 2007-08-01, 10:44   #506
Kudłaczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lalilali Pokaż wiadomość
cześć wszystkim własnie dziś dowiedzialam się o zabiegu cosmelan. mam za sobą zabieg z użyciem kwasu TCA i skutek jest beznadziejny. czy warto brac się za cosmelan? wiem, że standardowa cena w salonach oscyluje ok.1500 zł. nie jest to strasznie dużo ale tez nie mało. zresztą nie chodzi o kaskę ale o skutek. Warto czy nie warto porywac się na cosmelan. z tego co widze to z estetycznego punktu widzenia po zabiegu lepiej siedzieć w domu. prosze o info - będe wdzięczna za pomoc
Witaj
Ja miałam wcześniej robiony peeling azjatycki i kwas glikolowy i cały czas stosowałam jakieś kremy wybielające,niestety zawsze z takim samym mizernym skutkiem (o przepraszam zapomniałabym że jedna wielka plama zniknęła mi z nosa kiedy stosowałam krem Drula Superforte-jednak na resztę plam nie podziałało)
Dlatego właśnie zdecydowałam się na Cosmelan, jeszcze nie mogę mówić o ostatecznych efektach(będą widoczne za około miesiąc) ale jakieś już są: plamki się rozjaśniły, pory skóry się zmniejszyły i cera się oczyściła Cały czas mam nadzieję że te plamiska znikną całkowicie a szczególnie mój wąsik
Ja przez pierwsze 5 dni od nałożenia maski Cosmelan 1 wogóle nie mogłam wychodzić na dwór i to nie tylko dlatego że wyglądałam nieciekawie (buzia bordowa i opuchnięta) ale też ze względu na to że przez 5 dni nie mogłam myć buzi ani stosować żadnych kremów, a bez filtrów nie odważyła bym się wyjść na słońce
Teraz jest 13 dzień od nałożenia maski Cosmelan1 i 5 dzień od rozpoczęcia kuracji Cosmelanem 2 i swobodnie mogę wychodzić, Buzia jest zaróżowiona i troszeczkę się złuszcza ale bez problemów mogę nałożyć puder i wyglądam naprawdę ok
Będe informować na forum o dalszych efektach,mam nadzieję

Pozdrawiam
Kudłaczek jest offline  
Stary 2007-08-01, 12:37   #507
Brtgida
Raczkowanie

Witajcie dziewczynki.
Dzięki za odp. w sprawie faktor 50+.
Moll_y ja mieszkam pod Krakowem i Twoja propozycja co do zakupu cosmelan 2 na pół bardzo mi się spodobała i chętnie z niej skozystam, ale póżniej, bo we wrześniu zrobię zabieg cosmelan i będę mieć w nim cosmelan 2 ale póżniej tak, chętna jestem na zakup z podziałem na pół.
Cz ty miałaś wykonany zabieg cosmelan czy tylko stosujesz cosmelan 2.
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich
Brtgida jest offline  
Stary 2007-08-01, 17:12   #508
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Brtgida Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki.
Dzięki za odp. w sprawie faktor 50+.
Moll_y ja mieszkam pod Krakowem i Twoja propozycja co do zakupu cosmelan 2 na pół bardzo mi się spodobała i chętnie z niej skozystam, ale póżniej, bo we wrześniu zrobię zabieg cosmelan i będę mieć w nim cosmelan 2 ale póżniej tak, chętna jestem na zakup z podziałem na pół.
Cz ty miałaś wykonany zabieg cosmelan czy tylko stosujesz cosmelan 2.
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich
Brtgida - zamierzam kupic cosmelan 2 we wrzesniu; jesli sie sprawdzi bedzie mi sluzyl to pewnie zdecyduje sie na ponowny zakup i wtedy sie dogadamy (to pewnie bedzie juz po nowym roku?) pozdrawiam
moll_y jest offline  
Stary 2007-08-04, 11:38   #509
_kapryska_
JESTEM ONA

Dot.: głębokie przebarwienia

Miałam zabieg Cosmelan na przełomie stycznia i lutego. Zabieg kosztował 1500 zł. Byłam zadowolona, ale z chwilą pojawienia się 1szych promieni słonecznych pojawiły się tez i piegi. Pomimo stosowania wysokich filtrów 50+ i 100. Używam tez kremu wybielającego Filorga Depigmentante... Teraz chcę zamówić sam Cosmelan 2 i proszę o adres oraz dobrą cenę tego kremu. Mogę kupić za 550 zł u kosmetologa, ale może ktoś kupował taniej i podzieli się danymi firmy wysyłającej. Pozdrawiam i polecam Cosmelan.
_kapryska_ jest offline  
Stary 2007-08-04, 16:17   #510
anne28
Raczkowanie

czesc wam!!!

kapryska: czyli plamy zniknely ci po cosmelanie?? ale pojawily sie teraz na lato tylko piegi a nie plamy? sprobuj poszukac samego kremu na e-bay'u.

Moll-y : czy jestes zadowolona z kremu +50 shiseido? a czy ta probka lancaster +50 jest dla ciebie ok?
anne28 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości