Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-04, 17:43   #511
agabi
Rozeznanie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej dziewczyny. przepraszam za moje, -pewnie uznacie że tendencyjne -pytanie,ale się troszkę pogubiłam w tym wszystkim a wy jesteście w temacie...a więc: czy jak stosuje miejscowo krem na przebarwienia + oczywiście filtr( avenka+50), mogę używać samoopalacza? zaznaczam że nie używam żadnych pudrów, podkładów ani skrobi. pozdrawiam
agabi jest offline  
Stary 2007-08-04, 18:45   #512
moll_y
Rozeznanie

Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez anne28 Pokaż wiadomość
czesc wam!!!

kapryska: czyli plamy zniknely ci po cosmelanie?? ale pojawily sie teraz na lato tylko piegi a nie plamy? sprobuj poszukac samego kremu na e-bay'u.

Moll-y : czy jestes zadowolona z kremu +50 shiseido? a czy ta probka lancaster +50 jest dla ciebie ok?
Anne28 lancastera uzywalam 3dni i kremik jak na razie jest chyba najlepszy ze wszystkich (prawie wszystkich ale o tym za chwile) filtrow; nie zapchal mnie, zadnych zaskornikow, ladnie i szybko sie wchlania i nie swiece sie po aplikacji i nareszcie moge uzyc przepisowej ilosci ale - wlasnie wyobrazcie sobie dziewczyny ze z zeszlego roku przywiozlam z karaibow krem Hawaiian Tropic "baby faces" SPF 50 uva/uvb 240ml ( 8h ochrony!!) i....zapomnialam o tym kremie na smierc! znalazlam przypadkiem wczoraj podczas sprzatania i przypomnialam sobie ze wchlanial sie jak cudo jakies i dzis sprobowalam - mozna go nakladac i nakladac a skora jest aksamitna w dotyku i wchlania sie do matu (naprawde!) bylam w szoku kiedy pierwsza warstwa zniknela doslownie bez sladu, nalozylam jeszcze jedna (i na tym poprzestalam..bez przesady) i druga warstwa tez sie wchlonela po ok 3-5 min naprawde rewelacja jak to dobrze ze go znalazlam - best of n° 1 jak na razie ponadto krem kosztuje smieszne pieniadze - niecale 7$ whow!
http://www.medshopexpress.com/111823.html

P.S Anne28 nie moglam nigdzie dostac probki shiseido +50
moll_y jest offline  
Stary 2007-08-04, 20:42   #513
anne28
Raczkowanie

Moll-y dziex za odpowiedz

agabi - moim zdaniem mozesz uzywac smialo taki zestaw jaki stosujesz, czyli na avenke samoopalacz

pozdrowionka
anne28 jest offline  
Stary 2007-08-05, 00:13   #514
_kapryska_
JESTEM ONA

Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=anne28;4927848]czesc wam!!!

kapryska: czyli plamy zniknely ci po cosmelanie?? ale pojawily sie teraz na lato tylko piegi a nie plamy? sprobuj poszukac samego kremu na e-bay'u.

anne28 Nie mam plam , tylko piegi, po kuracji zniknęły , ale teraz pojawiły się. Tak jak napisałam wcześniej byłam bardzo zadowolona, pomimo tych niedogodności z łuszczeniem. Pzdr
_kapryska_ jest offline  
Stary 2007-08-05, 10:49   #515
agabi
Rozeznanie

anne28 dzięki.dzisiaj wypróbuje samoopalacz.mam teraz tydzień urlopu-ten czas poświęcę na eksperymenty.pozdrawiam
agabi jest offline  
Stary 2007-08-05, 11:30   #516
anne28
Raczkowanie

kapryska: niepokoi mnie to ze piegi powrocily po cosmelanie... stosowalas zatem cosmelan zeby pozbyc sie piegow ? po jakim czasie od zabiegu powrocily? czy takie same czy mocniejsze? i czy stosowalas zabezbieczenia mocnymi filtrami przez caly rok?
przepraszam ze tyle pytam, ale jestem na kupnie cosmelanu, dziewczyny sa po nim zachwycone, ale byly wypowiedzi gdzie plamy po nim powracaly stad moje watpliwości. z gory dziekuje za odpowiedz
anne28 jest offline  
Stary 2007-08-05, 11:31   #517
anne28
Raczkowanie

agabi - milego urlopiku !!!!!!!!!!!!
anne28 jest offline  
Stary 2007-08-05, 11:35   #518
agabi
Rozeznanie

anne28- dzięki
agabi jest offline  
Stary 2007-08-05, 12:55   #519
moll_y
Rozeznanie

Cool Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

...no wlasnie Agabi - milego urlopu (i udanych eksperymentow!)
moll_y jest offline  
Stary 2007-08-05, 13:21   #520
_kapryska_
JESTEM ONA

Hey anne28 - tak stosowałam Cosmelan w celu usuniecia piegów, które niestety powróciły. Ale mimo wszystko polecam. Tak stosuję kremy z filtrami cały czas i jeszcze krem wybielajacy polecony przez mojego kosmetologa. Dlatego,ze powrocily chce kupic jeszcze cosmelan2. Fakt są jaśniejsze niż mialam przed zabiegiem.
Pzdr
_kapryska_ jest offline  
Stary 2007-08-05, 13:32   #521
_kapryska_
JESTEM ONA

Potrzebuje w miarę szybko tego kremu ( cosmelan 2) ponieważ będę świadkiem na weselu we wrześniu i chciałabym wyglądać super. Niestety nie mam karty kredytowej- ups. Pomóżcie jak inaczej i gdzie moge nie za drogo kupić ten krem. PLs
_kapryska_ jest offline  
Stary 2007-08-05, 17:49   #522
agabi
Rozeznanie

Moll_y dzięki... i oby te eksperymenty nie skończyly się tragicznie dla mojej twarzy
agabi jest offline  
Stary 2007-08-06, 08:00   #523
JUSTAK2
Przyczajenie

Moll_y ja tez mam ten krem Hawaiian Tropic "baby faces" SPF 50 uva/uvb 240ml ale nie smarowałam się nim nigdy, kupiłam go na wczasach dla dziecka. Od dzis zacznę ale fajnie ze o nim napisałaś.
JUSTAK2 jest offline  
Stary 2007-08-06, 08:07   #524
JUSTAK2
Przyczajenie

Dziewczyny, czy jak posmaruję twarz tymi wszystkim filtrami to mogę lezeć na słońcu bez kapelusza, okularów i innych akcesoriów szpiegowskich? Ja jestem uzalezniona od opalania ale boje sie że wyjdą mi kolejne palmiska.
JUSTAK2 jest offline  
Stary 2007-08-06, 09:21   #525
agabi
Rozeznanie

JUSTAK2- może lepiej nie ryzykuj?te nasze filtry, jak wysokie by one nie były nie chronią na maksa...pozdrawiam.
agabi jest offline  
Stary 2007-08-06, 13:06   #526
moll_y
Rozeznanie

Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez JUSTAK2 Pokaż wiadomość
Moll_y ja tez mam ten krem Hawaiian Tropic "baby faces" SPF 50 uva/uvb 240ml ale nie smarowałam się nim nigdy, kupiłam go na wczasach dla dziecka. Od dzis zacznę ale fajnie ze o nim napisałaś.
Justak2 - rzeczywiscie smarowalam sie "baby faces" ale do wczoraj bo mi wyszlo kilka zaskornikow i chyba juz wiem dlaczego odstawilam ten kremik kurcze a tak sie cieszylam z tego matu no nic, teraz wracam do probki lancastera bo to tez fajny kremik, dobrze sie wchlania (nie w takim tempie jak baby-faces i nie tak matowo ale jest Ok)
Justak2 moze Ty probowalas Maximum Cover esteé lauder? szukam wszedzie na europejskich stronkach ale z zadnej go nie wysylaja do Polski,we Francji ani Italii nie ma tego produktu (dziwne bo przeciez lauder francuski) i nie wiem jak go sciagnac (o trafieniu w kolor juz nie wspomne) ale ma takie recenzje ze nie spoczne dopoki go nie wyprobuje.

Agabi - jak sie sprawuje thiospot? przeszlo Ci uczulenie, widzisz jakies zmiany?
Pozdrawiam Was dziewczynki
moll_y jest offline  
Stary 2007-08-06, 14:19   #527
agabi
Rozeznanie

moll_y - nie mam już uczulenia, skóra się chyba przyzwyczaiła.warto bylo przeczekać.plamki są ale jakby jaśniejsze troszkę,rozmyte takie.smaruję je codziennie rano i wieczorem.i czekam cierpliwie aż znikną.pozrawiam gorąco
agabi jest offline  
Stary 2007-08-07, 01:02   #528
moll_y
Rozeznanie

Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej dziewczeta! ja jak zwykle serfuje noca, spac mi sie nie chce a rano wstawac tez nie za bardzo i chyba musze zredukowac to siedzenie i szukanie cudow na zachodnich stronkach bo...no wlasnie - znalazlam krem Lancome toz to moja ulubiona marka rzecz jasna na naszym rynku niedostepne ba - nawet na europejskim! nie powiem ze ten brak dostepnosci mnie tak nakrecil ale zamowilam ten krem..ratunku! niedlugo otworze gabinet odnowy tudziez perfumerie no Ok bez zartow - krem lancome sluchajcie rozjasnia plamy w (cytuje) blyskawicznym tempie tzn po 3 dniach tak tak alez ja jestem naiwna - oni mi go juz pakuja i jak wroce z urlopu to bedzie na mnie czekal a potem oczywiscie zdam relacje po 3 dniach stosowania dobranoc

Lancome Blanc Expert NW NeuroWhite Ultimate Clarifying Spot Eraser
1oz / 30ml

--A whitening essence that works incredibly fast
--Formulated with innovative NeuroWhite System
--Reduces number of high pigmentations cells
--In just 3 days, skin is visibly transparent & whiter
--After 4 weeks, size & intensity of brown spots, even stubborn ones are reduced
--Your complexion is evened out.
moll_y jest offline  
Stary 2007-08-07, 07:54   #529
JUSTAK2
Przyczajenie

Zamówiłam wczoraj Thiospot krem i ten z kuleczką, może dziś albo jutro przyjdzie. Teraz przez miesiąc stosowałam HQ Neostraty ale czas na zmianę. Plamki troszkę sie rozmyły ale są, wiec moze Thiospot je wykurzy. Ja widzę że Moll_y jest tak samo uzalezniona od zakupów jak ja A tego cuda Lancome nie stosowałam.
JUSTAK2 jest offline  
Stary 2007-08-07, 07:56   #530
JUSTAK2
Przyczajenie

Nie miałam tego kosmetyku esteé lauder Maximum Cover
JUSTAK2 jest offline  
Stary 2007-08-07, 13:23   #531
moll_y
Rozeznanie

Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez JUSTAK2 Pokaż wiadomość
Zamówiłam wczoraj Thiospot krem i ten z kuleczką, może dziś albo jutro przyjdzie. Teraz przez miesiąc stosowałam HQ Neostraty ale czas na zmianę. Plamki troszkę sie rozmyły ale są, wiec moze Thiospot je wykurzy. Ja widzę że Moll_y jest tak samo uzalezniona od zakupów jak ja A tego cuda Lancome nie stosowałam.
Justak2 - zgadza sie jestem uzalezniona od zakupow (niekoniecznie internetowych) Thiospot uzywam od 2 lipca i cos tam sie zmienilo ale nie za bardzo szczerze mowiac z tym ze uzywam tylko na noc bo sobie nie wyobrazam nalozenia czegokolwiek na thiospot we wrzesniu zamowie cosmelan2 i bede stosowac w formie maseczki 2 razy w tyg acha - wczoraj kupilam covermark foundation (mialam tester wczesniej) tak sobie mysle...moze powinnysmy zalozyc osobny watek "co dzis kupilam" pozdrawiam
moll_y jest offline  
Stary 2007-08-07, 20:25   #532
Katia0005
Raczkowanie

witam serdecznie, przeczytałam wszystkie strony i chyba dostane oczopląsu
mam pytanko, używam LRP50+ i jest całkiem niezły czy moge na niego nakładać SVR 50 Compact?? czy to nie bedzie destabilizować tych filtrów??A moze lepiej nakładać sam SVR Compact, tylko czy to wystarczy??a może jeszcze lepiej nakładać SVR 50 krem z filtrem a na to SVR Compact??
pozdrawiam
Katia0005 jest offline  
Stary 2007-08-08, 07:05   #533
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Katia0005 Pokaż wiadomość
mam pytanko, używam LRP50+ i jest całkiem niezły czy moge na niego nakładać SVR 50 Compact?? czy to nie bedzie destabilizować tych filtrów??A moze lepiej nakładać sam SVR Compact, tylko czy to wystarczy??a może jeszcze lepiej nakładać SVR 50 krem z filtrem a na to SVR Compact??
pozdrawiam
Raczej nie łączy się filtrów innych firm, gdyż może to je destabilizować. Jeśli jesteś w stanie nałóżyć na twarz 1.8 ml SVR 50 Compact, to na pewno to wystarczy. Ja bym zastosowała ostatnią opcję, czyli krem i Kompakt jednej firmy
pozdrawiam
Stary 2007-08-08, 12:55   #534
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Katia0005 Pokaż wiadomość
pozdrawiam
Witaj Katia0005 ja uzywam roznych filtrow (probuje sie przyzwyczaic bo musze) i codziennie rozne opcje - mleczko Klorane (ktore okropnie zle sie wchlania a wlasciwie wcale) na to SVR Lysanel mat a na to covermark podklad a na to finish powder covermark i na to jeszcze odrobinke pudru sypkiego HR i to wszystko to oczywiscie jedna z opcji; kolejna to normaderm Vichy na dzien(mat) na to athelios fluid +50 LRP i dalej juz jak w opcji pierwszej, caly czas probuje coraz to nowych specyfikow i lacze je, jeszcze niedawno uzywalam tylko kremu (ostatnio byl to lancome primordiale optimum spf15) a na to puder sypki a teraz przez te ciezkie, tluste filtry caly moj make-up sie zdestabilizowal i juz nie wiem co mam nakladac na paszcze zeby bylo tak dobrze jak kilka m-cy temu bede probowac dalej a destabilizacja filtrow jakos sie nie przejmuje, nie udalo mi sie bowiem dobrac kosmetykow z jednej firmy (LRP wogole mi nie podchodzi oprocz atheliosa i tez nie w 100%) tyle sie juz naczytalam o filtrach ale z perspektywy czasu patrzac to wydaje mi sie ze na obecna chwile wiem mniej niz na poczatku, im wiecej informacji tym bardziej jestem confused. pozdrawiam i zycze udanych eksperymentow
moll_y jest offline  
Stary 2007-08-08, 18:44   #535
Katia0005
Raczkowanie

Katia0005 jest offline  
Stary 2007-08-08, 18:45   #536
Katia0005
Raczkowanie

Sylwiani i Molly dzięki bardzo za odpowiedź...ja narazie używam LRP Extreme 50+ a na to podkład firmy Gosh, nie nakładam za dużo warstw bo chodze ostatnio na mikrodermabrazje (jutro 2 zabieg) i łuszczyła mi sie troszeczke skóra a jak wiadomo przy łuszczeniu makijaż nie wygląda rewelacyjnie...grunt, że po zabiegu widze przerwy między plamami (a mam spore na czole, pod oczami no i pod nosem ) mam nadzieje że po jutrzejszym zabiegu bedzie jeszcze lepiej, a wracając do filtrów mam zamiar na jesień kupić sobie krem SVR i Compact do tego
pozdrawiam
Katia0005 jest offline  
Stary 2007-08-09, 14:09   #537
moll_y
Rozeznanie

Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cze dziewczynki jak sie macie co tak cicho na forum?
Agabi - jak eksperymenty?
Pannazmokraglowa - co sie nie odzywasz?
Kaku11 - siostro sephor'zanko, jak plamki?
Niuniaania - co do Ciebie nie mam watpliwosci - zniknelas nam po tych burakach
Me-na - czy tez jestes na urlopie?
Anne28 - ...znalazlas swoj filtr idealny?
Kudlaczku - jak buzia po cosmelanie(?)
Angi74 - mam nadzieje ze nie zapomnialas o nas

Wszystkie was dziewczynki pozdrawiam, czas na moj urlopjutro wyjezdzam ale jak tylko czas mi pozwoli (i okolicznosci) to bede zagladac do naszego lamparciego diary
moll_y jest offline  
Stary 2007-08-09, 14:16   #538
Jaga_21
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie dziewczęta!
Postanowiłam coś zrobić ze swoimi przebarwieniami na buzi, bo metoda ignorowania ich nie daje rezultatu; co chwila ktoś mnie zaczepia (skąd my to znamy?): "A co Ci się stało, że masz takie plamy?". Ostatnio urocze dziecko z rodziny (i jak to dziecko, szczere do bólu) z zatroskana miną stwierdziło: "Ty jesteś ładna, tylko że masz te plamy..." Kielich goryczy się przelał. Odkładam kasę na Cosmelan - cały zestaw, z maską. Chcę wykonać zabieg sama, w domu. Jestem bardzo ciekawa, czy podobne Zosie-Samosie po zabiegu są zadowolone i czy nie zrobiły sobie (nie daj Bóg) jakiejś krzywdy.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie plamiste i życzę powodzenia w walce!
Jaga_21 jest offline  
Stary 2007-08-09, 19:54   #539
kaku11
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość

Wszystkie was dziewczynki pozdrawiam, czas na moj urlopjutro wyjezdzam ale jak tylko czas mi pozwoli (i okolicznosci) to bede zagladac do naszego lamparciego diary

Hej Molly i dziewczyny! Nie zaglądałam ostatnio, bo mam urwanie głowy w pracy (to cudownie, bo kocham rozpuszczać pieniążki... (Molly Ty chyba naprawdę jesteś moja sister, hi hi) Plamy prawie zniknęły (już tylko ja je ciut widzę, ale zupełnie bez makijażu of corse). Takie cery chyba nigdy nie miałam, zresztą potwierdza to wiele osób pytaniami : co ty robisz, że masz taką gładką i promienną buzię? Nawet nie macie pojęcia jakie to wspaniałe uczucie ( och ta próżność), tym bardziej że pracuję w salonie kosmetycznym i nareszcie mogę być jego wizytówką!! Rany jak to nieskromnie brzmi, ale naprawdę rozpiera mnie radość i namawiam Was wszystkie na cosmelan. Teraz stosuję już tylko krem nr 2 ( czasami nawet na całą noc). Buziaki pozdrawiaki. Molly baw się cudnie, odpoczywaj i przywieź masę nowinek shoppingowych
P.S. Wywalcie wszystkie samoopalacze!!! To po nich dostałam przebarwień!
kaku11 jest offline  
Stary 2007-08-09, 20:58   #540
Kudłaczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość

Witaj Molly
Nie mam czasu ostatnio siedzieć na forum,zaglądam tylko na chwilkę i znikam, mój tato jest w szpitalu

A co do Cosmelanu to przebarwienia pod oczami i na czole prawie znikły, przynajmniej na razie ich nie widzę na mojej czerwonej buźce(zobaczymy jak przestanę stosować Cosmelan 2 i zniknie zaczerwienienie) ale mój wąsik kurcze jaki był taki pozostał,tylko odrobinkę,ciupinkę się rozjaśnił mam nadzieje że zniknie
Buzia jest czerwona,złuszczam się tak mniej więcej co 2-3dni aleda się wytrzymać

Molly życzę udanych,fantastycznych wakacji bez zmartwien i trosk
AAAAAAAAAAA i przede wszystkim bez plamek
Buziaki pozdrawiam papa
Kudłaczek jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości