Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 180 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-28, 13:58   #5371
cassatta
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Czuję się jak w przedszkolu , dzieciaki mają świetną zabawę a tu pani
Stary 2008-08-28, 14:01   #5372
ane120
Zadomowienie

alem sie narobiła jadę do domu gotować obiad
ane120 jest offline  
Stary 2008-08-28, 14:01   #5373
kamilia
Zadomowienie

czy któraś z Was znalazła gdzieś info, że cosmelan zmienił swoją formułę ? Mnie lekarka nic nie mówiła o tym. Co prawda, nie pytałam wprost, ale kiedy jęczałam, że będę uziemiona na dwa tygodnie to powiedziała, że to przesada i tak faktycznie było, że nie było tak strasznie.. .Nie powiedziała, że tak było kiedyś, ale teraz jest inne działanie itp. Ale mój cos2 jest absolutnie gładki.
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-28, 14:14   #5374
cassatta
Zadomowienie

Kamilia kajam się przed wami wszystkimi chciałam tylko pocieszyć dziewczyny, że może - powtarzam może - cosmelan ma wznowioną formułę Co do potwierdzenia prawdziwości nie potwierdzam. Natomiast wiem że dużo firm zawsze coś ulepsza liftinguje itp. Zależy też od partii , pamiętajcie że w Hiszpanii była przerwa urlopowa
Stary 2008-08-28, 14:17   #5375
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Kamilia kajam się przed wami wszystkimi chciałam tylko pocieszyć dziewczyny, że może - powtarzam może - cosmelan ma wznowioną formułę Co do potwierdzenia prawdziwości nie potwierdzam. Natomiast wiem że dużo firm zawsze coś ulepsza liftinguje itp. Zależy też od partii , pamiętajcie że w Hiszpanii była przerwa urlopowa
Słoneczko - wstawaj z kolan ! Dama na kolanach ? wybaczone
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-28, 14:18   #5376
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
czy któraś z Was znalazła gdzieś info, że cosmelan zmienił swoją formułę ? Mnie lekarka nic nie mówiła o tym. Co prawda, nie pytałam wprost, ale kiedy jęczałam, że będę uziemiona na dwa tygodnie to powiedziała, że to przesada i tak faktycznie było, że nie było tak strasznie.. .Nie powiedziała, że tak było kiedyś, ale teraz jest inne działanie itp. Ale mój cos2 jest absolutnie gładki.
!!!!! U W A G A !!!!! COSMELAN MA NOWĄ FORMUŁĘ
Zdecydowanie cosmelan ma nowa formułę - jest to informacja ze strony glo_revitalize - z opisu aukcji.
Pamiętam, ze pozostali sprzedający również informowali o nowej kolorystyce cosmelanu. Jednak zawsze informacje te dotyczyły wyglądu zestawu - nikt nie pisał o innych efektach działania. Jednak co taki sprzedający może o tym wiedzieć

dome jest offline  
Stary 2008-08-28, 14:22   #5377
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
!!!!! U W A G A !!!!! COSMELAN MA NOWĄ FORMUŁĘ
Zdecydowanie cosmelan ma nowa formułę - jest to informacja ze strony glo_revitalize - z opisu aukcji.
Pamiętam, ze pozostali sprzedający również informowali o nowej kolorystyce cosmelanu. Jednak zawsze informacje te dotyczyły wyglądu zestawu - nikt nie pisał o innych efektach działania. Jednak co taki sprzedający może o tym wiedzieć
Dome - jaki masz ładny odcień podkałdu na twarzy

No tak, ale glo cośtam to nie producent. Ona , jeżeli podczas podrabiania cosmelanu, wpadła jej kaszka dziecka albo tynk ze ściany, to potem napisze , że to nowa formuła. O rany, teraz to mnie pewnie zabijecie.
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-28, 14:23   #5378
madziusia777
Zadomowienie

Cassatta- w raju mieszkasz TAAAAAAKIE maliny. - moze to jakaś specjalna odmiana?????A u mnie na działce ani jednej. ale mam smaka na te pyszności malinki
A te pigwy według Twojego przepisu tez musze zrobić, ja lubie herbatki więc zamiast cytryny to taka pigwa z miodem,hmmmm no już mi ten pomysł sie podoba
dzieki,
Dome- NOBEL- za poczucie humoru. Ale wytrzasnęłaś pomysł..
Uwielbiam Cie za to- jak zobaczyłam Twoją twarz w torbie tzn ta torbe to buchłam smiechem aż sie popłakałam..
Naprawde cosmitki jestesmy.

Anne- słonko- taki soczek z sokownika jest pasteryzowany, no nie wiem tak nigdy nie robiłam. Cenne witaminy giną w wysokiej temperaturze podczas pogrzewania tego sokownika, a sok taki z malin zasypanych cukrem ma wszyskie swoje cenne składniki nic nie ginie (w wysokich temperaturach) a w alkocholu wszystko sie dodadtkowo konserwuje-czyli utrawala. - to kiedyś gdzies wyczytałam w mądrym poradniku
Wiem troche roboty jest z tym cedzeniem, ale maliny zachowują swój zapach i smak co potem ujawnia sie w nalewce.
Może spróbój zrobić tak i tak to bedziesz miała dla porównania.
Ale gwarantuje Ci że taki soczek bez sokownika jest bardziej pachnący i smaczny.
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-08-28, 14:29   #5379
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

KOCHAM WAS,WIECIE?
NIECH ZYJE PROLETARIAT I COSMELAN!!!
znikam na chwilke
Stary 2008-08-28, 14:31   #5380
madziusia777
Zadomowienie

OOOOOOO znowu cosmelan ma nowa formułę, kurcze juz kiedyś -tzn dokładnie 4 miesiące temu -były te zmiany wprowadzone i pamietam że było widać różnice w kolorze i smarowaniu cos2. Na słoczku cos2 nowej formuły pojawił sie napis : cosmelan a pod spodem crem\cremma czy jakos tak, ale stary cos nie miał tego napisu i na słoiczku był tylko napis cosmelan. Pamietam to dobrze bo sama porównywałam te słoiczki no i miałam je w ręku.
a teraz co znowu jakies zmianyi o w tak krótkim czasie??????
to chyba coś nie tak??????: confused:

Co myślicie?????
Czy może mowa jest ciągle o tym samym nowym cos2
Stary 2008-08-28, 14:44   #5381
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
KOCHAM WAS,WIECIE?
NIECH ZYJE PROLETARIAT I COSMELAN!!!
znikam na chwilke

WIEMY !!!! MY CIEBIE TEŻ KOCHAMY

Stary 2008-08-28, 15:14   #5382
cassatta
Zadomowienie

Buczacza JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO - cosmelana
dobrze że znikasz na chwilę, może w tej chwili ugotujesz mi obiad bo mnie maliny rozleniwiły
Madziu mowa jest ciągle o tym samym nowym cos2 może ty ugotujesz mi obiadek tak na 18.00
Stary 2008-08-28, 15:34   #5383
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Buczacza JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO - cosmelana
dobrze że znikasz na chwilę, może w tej chwili ugotujesz mi obiad bo mnie maliny rozleniwiły
Madziu mowa jest ciągle o tym samym nowym cos2 może ty ugotujesz mi obiadek tak na 18.00
.......wiiiiieeeeeeeeetam ja nie bardzo do gotowania -garki z rąk mi uciekają, zawsze coś sie spali, coś potłucze no i wogóle więcej szody niż pożytku z mojego gotowania i jednym słowem specjalista mi potrzebny!!!! albo do szkoły sie zapisze..............zami ast obiadku to bym Tobie nalewczke ukreciła z tych malinek, albo wysprzątała wszystko na błysk,wyprała, wyprasowała albo ogród -raj bym przekopoała, kwiatki u mnie rosną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jednym słowem wszystko zrobię, (nawet kran naprawię, betonierkę obsłużę i jeszcze inne najdziwniejsze rzeczy) ale do gotowania, to jestem leeeeeewa pokraka ciemna, ręce w kuchni robią mi sie niepełnosprawne....... Tragedia.......
Stary 2008-08-28, 15:37   #5384
ane120
Zadomowienie

grudkowatość napewno nie swiadczy o nowej formule mój był chyba stary bo i rozwarstwiony.ale swoje zrobił poza tym barwił mi palce na zółto.Ten który teraz mam tego nie robi i jest jakby bardziej miękki
ane120 jest offline  
Stary 2008-08-28, 15:39   #5385
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Cassatta- w raju mieszkasz TAAAAAAKIE maliny. - moze to jakaś specjalna odmiana?????A u mnie na działce ani jednej. ale mam smaka na te pyszności malinki
A te pigwy według Twojego przepisu tez musze zrobić, ja lubie herbatki więc zamiast cytryny to taka pigwa z miodem,hmmmm no już mi ten pomysł sie podoba
dzieki,
Dome- NOBEL- za poczucie humoru. Ale wytrzasnęłaś pomysł..
Uwielbiam Cie za to- jak zobaczyłam Twoją twarz w torbie tzn ta torbe to buchłam smiechem aż sie popłakałam..
Naprawde cosmitki jestesmy.

Anne- słonko- taki soczek z sokownika jest pasteryzowany, no nie wiem tak nigdy nie robiłam. Cenne witaminy giną w wysokiej temperaturze podczas pogrzewania tego sokownika, a sok taki z malin zasypanych cukrem ma wszyskie swoje cenne składniki nic nie ginie (w wysokich temperaturach) a w alkocholu wszystko sie dodadtkowo konserwuje-czyli utrawala. - to kiedyś gdzies wyczytałam w mądrym poradniku
Wiem troche roboty jest z tym cedzeniem, ale maliny zachowują swój zapach i smak co potem ujawnia sie w nalewce.
Może spróbój zrobić tak i tak to bedziesz miała dla porównania.
Ale gwarantuje Ci że taki soczek bez sokownika jest bardziej pachnący i smaczny.

Madziusiu - ja też mam takie maliny - to jest jakaś odmiana, jak mówi znajomy, który je sadził - zimowa. Ona ma później owoce.Mam też takie, które są innej odmiany i te już dawno nie mają owoców.
Dziewcznki - która się ze mną napije kawy bo mi ciśnienie spadło do 85/55 ? Jestem jak przejechana żaba
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-28, 15:44   #5386
ane120
Zadomowienie

idę sobie zrobić ale bezkofeinową bo po normalnej zle sie czuje a smak i zapach kawy uwielbiam
ane120 jest offline  
Stary 2008-08-28, 15:46   #5387
ane120
Zadomowienie

no i konicznie wsadzam maliny jesienią mozna?
ane120 jest offline  
Stary 2008-08-28, 15:46   #5388
JOASIA71
Raczkowanie

Cytat:
Madziusiu - ja też mam takie maliny - to jest jakaś odmiana, jak mówi znajomy, który je sadził - zimowa. Ona ma później owoce.Mam też takie, które są innej odmiany i te już dawno nie mają owoców.
Dziewcznki - która się ze mną napije kawy bo mi ciśnienie spadło do 85/55 ? Jestem jak przejechana żaba
Kamilia ja wlasnie pije kawke, wczesniej upieklam drozdzowke ze sliwkami. Szkoda, ze nie moge Was poczestowac. No to smacznego!
JOASIA71 jest offline  
Stary 2008-08-28, 15:48   #5389
cassatta
Zadomowienie

Kamilia za kawę to podziękuję, piję tylko rano hektolitrami, za to poczęstuję cię ciastem z jabłkami idealnie na popołudnie
Madziusia też jestem kobietą która wszystko zrobi (potrafię rozebrać i złożyć samochód nie zabawkowy) gotowanie i pieczenie to mój konik ale tylko w tedy gdy mam ochotę - dzisiaj jestem leniwa i wolę zjeść coś co mam pod ręką, gorzej jak wróci TZ
Stary 2008-08-28, 15:50   #5390
ane120
Zadomowienie

o w mordę uwielbiam drożdżówke ze sliwkami
ane120 jest offline  
Stary 2008-08-28, 15:51   #5391
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
..... to ja musze takie mieć, znam sie tylko na kwiatkach. Malinki prze okrągły rok hhhhmmm pyszności. Malinówka przez okrągły rok- no grozi AA. W tym roku tyyyle malin mialam że nalewki narobiłam aż 10 litrowych butelek- macie pojecie - ale mam co pić.
Pijaczka ze mnie co???????.
Kamilciu- zamiast kawusi to ja o tej porze lampeczka. Jestem z natury niskociśnieniowcem u mnie 85/40 to norma- czyli codziennie jestem jak rozjechana żaba a na kawe to czasem już patrzeć nawet nie moge, więc lekarz mi zalecił zamiast kawy winko, winko po obiadku.....no ale teraz zamiast winka mam naleweczki....ach pyszności.
No to Ci potowarzyszę, na podniesienie ciśnienia
Stary 2008-08-28, 15:52   #5392
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Kamilia ja wlasnie pije kawke, wczesniej upieklam drozdzowke ze sliwkami. Szkoda, ze nie moge Was poczestowac. No to smacznego!

Boże, Joasiu - drożdżowe ze śliwkami albo jabłkami to moje ulubione ciasto . A ja nie mam nic do kawy. Ale na ławie siedzi mój wielki tyłek wiec może to i dobrze ?
Kawa na ławie bez drożdżówki - jaki to smutny widok
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-28, 15:53   #5393
cassatta
Zadomowienie

Joasia witam w klubie ciastowym, daj spróbować swojej drożdżówki to poczęstuję cię moim półkruchym
Stary 2008-08-28, 15:54   #5394
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
..... to ja musze takie mieć, znam sie tylko na kwiatkach. Malinki prze okrągły rok hhhhmmm pyszności. Malinówka przez okrągły rok- no grozi AA. W tym roku tyyyle malin mialam że nalewki narobiłam aż 10 litrowych butelek- macie pojecie - ale mam co pić.
Pijaczka ze mnie co???????.
Kamilciu- zamiast kawusi to ja o tej porze lampeczka. Jestem z natury niskociśnieniowcem u mnie 85/40 to norma- czyli codziennie jestem jak rozjechana żaba a na kawe to czasem już patrzeć nawet nie moge, więc lekarz mi zalecił zamiast kawy winko, winko po obiadku.....no ale teraz zamiast winka mam naleweczki....ach pyszności.
No to Ci potowarzyszę, na podniesienie ciśnienia
Madziusiu - ja do mojego domu to tylko autem dojdę bo tu nie ma żadnej komunikacji - wiocha taka. Siłą rzeczy w ciagu dnia nie piję i jestem jak ten członek AA . Członek ?? Ojej , idę zrobić autoobdukcję
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-28, 15:55   #5395
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
No dobra udowodnię ci Madziu że mam maliny - oto najprawdziwsze zdjęcie - aktualnie malinki znikły w moim brzuszku
Cassattko a wyjęłaś tego robaczka z tej malinki, czy aktualnie jest w Twoim brzuszku? Zdjęcie z robaczkiem. Tylko go teraz nie podmieniaj

Cytat:
Dziewczyny my wszystkie jesteśmy optymistki, inaczej nie stosowałybyśmy cosmelanu, maseczek i innych wynalazków
Pyszne malinki
Ja już optymistka nie jestem Dome masz jakiś gotowy list z fuckami itp odnośnie niedostarczonego towaru? Wrzuć mi na PW to sobie tylko imię z Ann na Lynn zmienię

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...a miało być tak przyjemnie ...
Dome jesteś wspaniała. Przepiękny makijaż, jaka cera, chyba zrezygnuję z tego cosmelanu

To jak, kiedy ta impreza workowa, Cassattka Ty coś o sobocie mówiłaś?
ivonako jest offline  
Stary 2008-08-28, 15:55   #5396
cassatta
Zadomowienie

Dziewczyny czy za ploteczki można dostać bana
Stary 2008-08-28, 16:00   #5397
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny czy za ploteczki można dostać bana
jakie ploteczki - to jest wymiana myśli intelektualnej. Casstta - ceń się .
kamilia jest offline  
Stary 2008-08-28, 16:02   #5398
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Kamilia za kawę to podziękuję, piję tylko rano hektolitrami, za to poczęstuję cię ciastem z jabłkami idealnie na popołudnie
Madziusia też jestem kobietą która wszystko zrobi (potrafię rozebrać i złożyć samochód nie zabawkowy) gotowanie i pieczenie to mój konik ale tylko w tedy gdy mam ochotę - dzisiaj jestem leniwa i wolę zjeść coś co mam pod ręką, gorzej jak wróci TZ
............ a co wy sie tak objadacie......smaka mi robicie a ja biedna jeszcze w pracy jestem i obiad dopiero po 17 jak mój TZ coś upichci.
A wiecie co jest najgorsze że ja lubie, uwielbia, kocham jeść i to duuuuuuuuuużo, a w kuchni mam naprawde problem, czasem kompletnie nic mi nie wychodzi mimo najszczerszych chęci.

Cassatta- to ty złota rączka jesteś i jeszcze umiesz gotować- CUD BABA-jak ty to robisz?????? ja samochodów jeszcze nie naprawiam,ale na cześciach sie znam mój TZ chyba by mi ręce z d...py powyrywał gdybym tak sama za jego klucze i za samochód sie wzięła.
Stary 2008-08-28, 16:04   #5399
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Cassatta- to ty złota rączka jesteś i jeszcze umiesz gotować- CUD BABA-jak ty to robisz?????? ja samochodów jeszcze nie naprawiam,ale na cześciach sie znam mój TZ chyba by mi ręce z d...py powyrywał gdybym tak sama za jego klucze i za samochód sie wzięła.
Madziusia weźmy ją na krasnoludka
ivonako jest offline  
Stary 2008-08-28, 16:06   #5400
cassatta
Zadomowienie

Ivonka to już wiem dlaczego nie chce mi się gotować obiadku - bo mięsko w malinkach zjadłam
Dużo rzeczy umiem ale mam w sobie lenia śmierdzącego - i jak mam trochę czasu zamiast coś pożytecznego zrobić typu obiad siedzę z wami moje kochane

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości