Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-10-11, 11:40   #961
Saga76
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Saga76 jest offline  
Stary 2007-10-11, 12:59   #962
Saga76
Zadomowienie

Przepraszam za ten mur,ale trzy razy probowalam wyslac wiadomosc i nic,a to wskoczylo od razu.Witam wszystkie walczace z przebarwieniami dziewczyny.Jestem tu nowa i jak mozna bylo juz zauwazyc zielona.Podczytuje´pamiet nik`od jakiegos czasu i jestem pod wrazeniem waszej wiedzy i konsekwencji w walce z przebarwieniami.Moja ´przygoda`z plamami zaczela sie 2 lata temu.Zdecydowalismy sie z mezem na dziecko.W ciazy czulam sie naprawde swietnie i wszystko bylo dobrze poza moja twarza.Zaczelam przypomninac wygladem pande!Pojawily mi sie po obu stronach twarzy na kosciach pliczkowych duze plamiska.Na samym srodku czola jedna mniejsza plama.Bylam zalamana.Wszyscy powtarzali mi,ze po pordzie plamy same z czasem znikna.Postanowilam czekac i nie dac sie zwariowac,zwlaszcza ze z pojawieniem sie synka nie mialam specjalnie czasu,zeby sie przejmowac jak wtedy myslalam glupstwami.Maly ma juz 14miesiecy a plamiska sa tam gdzie byly,tak samo wstretne.Moj maz ciagle powtarza,ze przeciez nic nie widac i nie rozumie czym sie tak zadreczam.Wiem,ze mowi tak zeby mi pomoc.Gdybym uslyszala od niego,ze owszem mam widoczne przebarwienia wcale nie byloby mi z tym lepiej.Bledne kolo.Zeby zagluszyc wyrzuty sumienia,ze tak czekam na cud az wszystko poznika zuzylam dwie tubki serum shiseido white lucency.W moim przypadku pieniadze wyrzucone w bloto.Stosuje od 3 lat filtry,obecnie lancome soleil dna guard50.Mieszkam na stale w Sztokholmie i nie ma tu takiego wyboru filtrow aptecznych jak w Polsce.Z vichy jest naprawde nedzny wybor a o avene nikt tu nawet nie slyszal.Szwedzi sa latem zawsze pieknie spaleni,wystawiaja twarze do pierwszego wiosennego slonca i jakos nie zauwazylam u nich zadnych przebarwien.Ja nie opalalam sie juz jakies 5-6lat a i tak natura obdarowala mnie plamami.Mam juz dosc swojego plamiastego odbicia w lustrze!!!!Dzieki wam dowiedzialam sie o cosmelanie.Szukalam tu jakiegos sprawdzonego,polskiego dermatologa ale poza jedna lekarka ktora moze mnie przyjac w polowie lutego,nie znalazlam nikogo wiecej.Nie wytrzymam nerwowo do lutego.Nie wiem nawet czy ta pani ma w zakresie swoich uslug zabieg cosmelanem,tak szybko mnie zbyla.Tylko sie zniechecilam,zeby szukac dalej.W styczniu ide do szkoly jezykowej i nie bede mogla zafundowac sobie na dzien dobry 2tygodni wolnego.Teraz opiekuje sie synkiem i siedze w domu,dlatego zdecydowalam sie,ze zabieg przeprowadze sama,korzystajac z waszych doswiadczen.Dwa dni temu kupilam na e-buy caly zestaw cosmelanu.Skorzystalam z opcji`kup teraz`,balam sie ze ktos mnie przelicytuje i bede musiala czekac kolejnych kilka dni.Tak bylam bojowo nastawiona.Zaplacilam za wszystko z przesylka 1044zl,to chyba nie tak zle?Teraz zostalo mi tylko czekac i modlic sie zeby paczuszka do mnie dotarla.Mam nadzieje,ze dobrze robie.Podziwiam dziewczyny ktore walcza z przebarwieniami krememi,kwasami,laserami i czym tam jeszcze,mimo braku efektow probuja dalej.Ja poza tym nieszczesnym shiseido i czekaniem na cud nie zrobilam nic i juz mnie moj bojowy duch opuszczaWSTYD.Mam nadzieje,ze nie bedziecie na mnie zle jezeli zadam tu kiedys jakies gluopio-naiwne pytanie.Przepraszam,ze sie tak rozpisalam.Pozdrawiam was wszystkie cieplutko.PA
Saga76 jest offline  
Stary 2007-10-11, 17:07   #963
vivea
Raczkowanie

czesc Samirati!

ide na zabieg cosmelan, ale caly czas mam wrazenie, ze moglabym zrobic go sama w domu. troche sie jednak boje jak zachowa sie moja skora i czy bede wiedziala ile czasu mam trzymac maske na twarzy? jak czesto stosowac po zabiegu krem i takie tam? czy jest instrukcja w jezyku polskim do tego zestawu? z ilu produktow sklada sie zestaw i czy na pewno nie ma podrobek tego zestawu? na ebay kosztuje on ok.1000 PLN. to jednak dosc duzo pieniedzy.

pozdrawiam,
vivea
vivea jest offline  
Stary 2007-10-11, 20:27   #964
merida28
Przyczajenie

czesc dziewczyny! wlasnie czytalam wasze wypowiedzi na temat koloru i konsystencji C2.Dzis dotarl wkoncu do mnie przed miesiacem zamowiony c2 i zaraz nalozylam go na twarz w formie maski, minelo juz pol godziny ale ja nic nie czuje ,zadnego,pieczenie.krem jest koloru bezowego na spodzie nakretki nie ma nic na wierzchu zatyczki wytloczony nr.38 pod spodem jest gladka ,a pod spodem sloiczko jest data i A-10 to wszystko.krem dosc cieszko rozprowadza sie po twarz.zamowilam go przez internet z Ameryki i zaplacilam 150 euro myslalam ze bedzie tanszy niz w niemczech bo tutaj mieszkam, ale ze wszystkim na to samo wyszlo.

mam tylko nadzieje ze bedzie dzialal ,bede was informowac o dalszych zmianach mojej twarzy

pozdrawiam
merida28 jest offline  
Stary 2007-10-11, 20:34   #965
samirati
Raczkowanie

Merida! Wszystko jest ok.Nawet jak te maske zmyjesz,nie zauwazysz zadnej roznicy.Dopiero jutro Bedziesz CZERWONA.Nie trzymaj jej za krotko,powodzenia
samirati jest offline  
Stary 2007-10-11, 21:48   #966
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Przepraszam za ten mur,ale trzy razy probowalam wyslac wiadomosc i nic,a to wskoczylo od razu...
Witaj Saga76! przez twoj mur... umarlam ze smiechu
Nie przejmuj sie poczatki zawsze bywaja hm..trudne podziwiam Cie za ta bojowosc bo mimo tego ze (jak napisalas) duch bojowy Cie opuszcza to jednak gotowosc do wojny jest wyraznie wyczuwalna w twoim poscie
Jesli sledzisz zapiski pamietnika to byc moze kojarzysz moje doswiadczenia z cosmelanem (stosowalam tylko dwojke a obecnie przerwalam by powrocic do Thiospot) - ja tez pewnie samodzielnie nie zdecydowalabym sie zakupic C2 gdyby nie forum jednak jestem zadowolona bo buzka mi sie odnowila i jest cudnie a plamki sobie znikaja powoli - Thiospot to naprawde swietny specyfik na plamy (Pannazmokraglowa rowniez potwierdza wybielajaco-migrujace dzialanie tego kremu) czy masz jakies doswiadczenia z tym kosmetykiem (po tym co czytalam to raczej nie - pisalas tylko o White Lucency, ktory sama wyprobowalam z podobnym do twojego skutkiem=zadnym) jak pisalam - wrocilam do kuracji Thiospotem i chyba juz drugi tydzien z nim zaczelam i kurcze - juz widze efekty
Wiesz, moj duch bojowy tez nie popychal mnie do walki bo oprocz kremow nie robilam zadnych peelingow ani zabiegow w gabinetach jak wiekszosc dziewczyn (fakt ze byc moze nie mialam ku temu az takiej potrzeby) malo tego - tak naprawde filtrow zaczelam uzywac na codzien dopiero w czerwcu tego roku hm osobiscie zapoznalam sie z filtrem ktorego uzywasz we wakacje - Lancome dna guard 50 kupilam go ciemno bo nigdzie nie moglam dostac probki ale oddalam go mamie bo dla mnie okazal sie za ciezki a po 2 dniach zaczal mnie zapychac to tyle hehe ja tez sie rozpisalam troche
pozdrawiam i milego czytania
Stary 2007-10-11, 22:19   #967
merida28
Przyczajenie

Zuzanna 385 wydaje mi sie ze moj c2 ma dokladnie taki kolor i konsystencje jak twoj.mam zle przeczucie.minely juz 3 godziny od czasu jak nalozylam maske i nic nie czuje zadnej reakcji ,zostawie go przez cala noc.
dobranoc dam jutro znac co i jak BUZIAKI
merida28 jest offline  
Stary 2007-10-12, 09:23   #968
merida28
Przyczajenie

Semirati dziekuje za slowa otuchy ,ale c2 trzymalam 5i pol godziny i jak dzis rano sie obudzilam nie widzialam zadnych zmian,nawet nie bylam rozowa.nie wiem co mam sobie myslec,moze z tym kremem jest cos nie tak albo ze mna.bo po waszych wypowiedziach prawie karzda z was miala czerwona buzke,a ja nie ,wydaje mi sie nawet ze jestem blada

buziaki teraz musze juz leciec pa
merida28 jest offline  
Stary 2007-10-12, 09:36   #969
Brtgida
Raczkowanie

Witajcie dziewczęta.
Czasem faktycznie dzieje się coś z wysyłaniem, kiedyś pisałam dwa razy i nic nie wyszło to jest denerwujące , teraz nim wyślę to zapisuję aby znowu nie pisać na nowo.
Chciałam bardzo podziękować wszystkim dziewczynom które dzielą się z nami swoimi doświadczeniami z cos i udzielaja porad to naprawdę jest przydatne
Lidio dziękuję Ci za bardzo dla mnie cenne informacje napewno zakupię krem i maść, wcześniej o nich nie słyszałam. Widzę że dobrze się rozumiemy( nie pisałam o naczynkach a ty wiesz), osoby które wcześniej stosowały cosmelan to znają jego skutki uboczne *czerwoność łuszczenie pieczenie i naczynka *Jeżli ktoś ma problemy z naczynkami,)to wszystko miałam, nie miałam natomiast nic koło ust powniewaz dzięki waszj informacją mocno je ochraniałam oliwką . jeszcze raz dziękuję.
Lidio co do stosowania filtrów to robię podobnie jak Ty smaruję całą twarz a potem tam gdzie są plamy i ważny jest czas ja staram się to robić
minimum 15 min przed makijażem i wyjściem. POZDRAWIAM
Brtgida jest offline  
Stary 2007-10-12, 09:49   #970
Brtgida
Raczkowanie

Merido musisz trzymać maskę dłużej każda z nas ma inny fototyp skóry. Miałaś robioną maskę cos1?, ja np. po niej a trzymałam 8 godz. wogóle nie byłam czerwona nic natomiast cos2 trzymałam całą noc i rano byłam mocno czerwona. Ja proponuję abyś zostawiła ją na noc albo jeżeli możesz to załuż na 5-6 godzin i potem na noc ja tak stosowałam, aby maska działała musi być rumień na twarzy i smaruj całą twarz. Jak będziesz tak krwisto czrwona to przerwij na dzień jak złagodniejsz to smaruj na kilka godzin cos2, cały czas musi być rumień to jest ważne!! wtedy działa! POWODZENIA
Brtgida jest offline  
Stary 2007-10-12, 11:46   #971
Agul
Rozeznanie

Zuzanno ciekawa jestem czy wymienią Ci ten krem i co wogóle powiedzą.

Molly, jestem tak zdesperowana, że nie wiem czy nie będę eksperymentować z tą rzeżuchą, choć też uważam to za skrajnie desperackie

Ciągle myślę nad Thiospotem. Kiedyś używałam go, ale na przebarwienia po trądziku i nie widziałam efektów. Ale wiadomo, że to zupełnie inny rodzaj przebarwień, nie można ich porównywać, mimo to trochę się zraziłam... ale pewnie i tak prędzej czy później kupię

Wybaczcie mi te lamenty. Jestem dzisiaj załamana widokiem w lustrze
Agul jest offline  
Stary 2007-10-12, 14:04   #972
ulalala
Raczkowanie

Dot.: Z

Hejka dziewczynki. Ze mna to jest tak... po przykrych doswiadczeniach z kwasem glikolowym(popękane naczynka) boje się zbyd drastycznych kuracji...raczej bede tego unikac, nadal stosuje shiseido white lucency ale tylko na czoło a na plamy na kości policzkowe thiospot.....zauważyła po thiospocie ogromna różnice mimo iz używam go tylko na noc, na dzień pod make up nie moge bo sie walkuje... plamki na policzkach zrobiły sie o wiele jaśniejsze choć wydajemi sie ze sie jakby powiekszyły..hmmm nie wiem może jestem przewrażliwiona .
DO MOLLY- czekam z niecierpliwością na rezultaty badań nad Twoim nowym tajnym specyfikiem POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!
Stary 2007-10-12, 15:02   #973
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Molly, jestem tak zdesperowana, że nie wiem czy nie będę eksperymentować z tą rzeżuchą, choć też uważam to za skrajnie desperackie
Agul czy przyjmowalas kiedys pycnogenol? to najsilniejszy przeciwutleniacz, zrobilam z tego big secret bo nie chcialam przedwczesnie zachwalac nie bedac na 100% pewna ze chodzi akurat o to, nadal nie jestem pewna ale znow powtarza mi sie sytuacja sprzed 2 m-cy; plamy sie rozjasniaja z dnia na dzien, widze to bo nie uzywam juz korektora dodatkowo, widac tylko cienie ale juz teraz w ciagu dnia nie poprawiam makijazu ani nie ogladam swoich plam w lustrach (np w kawiarni) bo po prostu ich nie widze
Dziewczyny prosze - jesli zazywalyscie kiedys pycnogenol - napiszcie, albo jesli zazywacie obecnie(?) chcialabym przeprowadzic eksperyment chociaz wiem ze nie kazda ma (byc moze) ochote przyjmowac doustne suplementy to jednak wierze w to ze kazda nie ma juz ochoty na codzienne ogladanie plam stad moje pytanie..hm na apel sie nie zdobede bo nie chce dostac po nosie od moderatora

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Wybaczcie mi te lamenty. Jestem dzisiaj załamana widokiem w lustrze
wszystko bedzie OK plamy znikna zobaczysz - jak u kazdej z nas bywaja lepsze i gorsze dni, wez sie w garsc i ...do boju!
Stary 2007-10-12, 15:07   #974
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ulalala Pokaż wiadomość
...zauważyła po thiospocie ogromna różnice mimo iz używam go tylko na noc, na dzień pod make up nie moge bo sie walkuje... plamki na policzkach zrobiły sie o wiele jaśniejsze choć wydajemi sie ze sie jakby powiekszyły..hmmm nie wiem może jestem przewrażliwiona
Cze Ulala nie jestes przewrazliwiona, ja i Pannazmokraglowa zauwazylysmy podobne dzialanie thiospotu plamy nie tyle sie powiekszyly co rozbily na mniejsze (u mnie np przy nosie mam teraz piegi a nie plamki i te mi juz nie przeszkadzaja)

Cytat:
Napisane przez ulalala Pokaż wiadomość
DO MOLLY- czekam z niecierpliwością na rezultaty badań nad Twoim nowym tajnym specyfikiem POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!
...to wlasnie pycnogenol
Stary 2007-10-12, 15:18   #975
Saga76
Zadomowienie

Molly.Dziekuje za cieple przyjecieMam nadzieje,ze bede rownie zadowolona z cosmelanu co ty.Siegnelam po ciezsza artylerie(cosm.1+2)bo mam juz serdecznie dosc swojego plamiastego odbicia.Nie stosowalam Thiospotu,ale poza Shiseido sprobowalam jeszcze jednej rzeczy.Wstydze sie przyznac do wlasnej glupoty(smierdzi ode mnie amatorszczyzna),a mianowicie smarowala te moje plamiska sokiem z cytryny.Tylko sobie zafundowalam podraznienie skory,ktore dopiero teraz mija,po 3 tygodniachChyba ta cytryna uswiadomila mojemu mezowi jaka juz jestem zdesperowana,bo wogole nie skomentowal mojej decyzji o zabiegu cosmelanem i pomogl mi go kupic(moje zdolnosci techniczne).Co do Lancome,bylam zmuszona do kupienia jakiegos filtra,bo LRP kupiony jeszcze w Polsce dawno sie skonczyl,a Nivea Sun 50+ mojego synka podraznial mi potwornie oczy.Bylam w sklepie z dzieckiem,ktore nagle przypomnialo sobie ze zabkuje i zaczelo plakac jak opetane.Zlapalam Lancome,bo akurat przy nim stalam i pedem do kasy.Nie zdazylam nic poczytac,ani tym bardziej poprosic kogos o rade w doborze odpowiedniego dla mnie kosmetyku.Na szczescie kupiony rowniez w ciemno okazal sie naprawde dla mnie dobry.Nie podraznia,nie zapycha,dobrze sie rozprowadza,troche dlugo sie wchlania ale to mi akurat nie przeszkadza(nie musze sie rano spieszyc do pracy).Czegoz chciec jeszcze?Chyba tylko zeby dobrze chronil.Pozdrawiam.
Saga76 jest offline  
Stary 2007-10-12, 18:38   #976
figula
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Załamka!!!!!! 6-ty tydzień C2, smarowanie 2x tyg., plamiska wyłażą!!!
To nie żart! Wczoraj wmówiłam sobie,że mi się wydaje,ale dzisiaj już nie próbowałam tego robić. Plama na brodzie,która zniknęła jako pierwsza- wraca. To jest jakiś HORROR.
Jestem zdruzgotana.

W shiseido nie wierzcie- jestem po 2 opakowaniach: kremu + serum + tonic(marzec-sierpień). Na mikrodermabrazję też nie liczcie!!! Jestem po 12 zabiegach (marzec-sierpień). Cos.1 zrobiłam 31 sierpnia. Do wczoraj wierzyłam w cos.1 i cos.2
Pozdrawiam -choć ronię zły nad swym poplamionym obliczem. Jestem wściekła!!!!!!!!
figula jest offline  
Stary 2007-10-12, 18:44   #977
figula
Przyczajenie

Miały być ŁZY(!!!),a wyszły "zły", bo jestem zła! Oczywiście uprzedzę Was i odpowiem na pytanie odnośnie filtrów. Używam je ,stosuję , a nawet nadużywam: 50+ -bez względu na aurę,żeby bezstresowo przemykać z domu do samochodu.
figula jest offline  
Stary 2007-10-12, 19:04   #978
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość

...to wlasnie pycnogenol
A jakiej firmy i w jakiej dawce przyjmujesz?

Wiesz co, trochę na ten temat jest na którymś forum - Femineus albo LU, ale z tego, co pamiętam, to zażywające dziewczyny nie zauważyły wpływu na przebarwienia.

Ale jeśli u Ciebie działa, to trzymam kciuki za dalsze efekty
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-10-12, 19:59   #979
merida28
Przyczajenie

witam dziewczyny!tak jak Figula napisala plamy powrocily,wydaje mi sie ze czy tego chcemy czy nie nigdy nie pozbedziemy sie ich.Moze na miesiac nie beda widoczne,ale nigdy nie znikna calkowicie.jestem dzis pesymistycznie nastawiona,bo nie moge juz wiecej patrzec na te plamisk,z pewnoscia jak my wszystkie nieszczesliwe posiadaczki plam.

do Brtgidy pisalas ze twoja skora nie reagowala po cos.1 dopiero po cos.2 byla czerwona ja nie mialam cos 1 tylko 2.dzis zostawie krem na cala noc i zobacze co bedzie.dziekuje Brtgida za wsparcie
merida28 jest offline  
Stary 2007-10-12, 20:14   #980
merida28
Przyczajenie

Molly ja bym tez bardzo chetnie wyprobowala ten pycnogenol.jesli mialoby to pomoc

pozdrawiam pa
merida28 jest offline  
Stary 2007-10-12, 20:36   #981
Zuzanna385
Raczkowanie

Witam Dziewczyny. Agul więc udało mi się oddać ten krem, ciężko było, musiałam się wykłócać z tym lekarzem, ale przyjął krem z powrotem.
Posmarowałam się raz tym kremem na noc i rano, po obudzeniu skóra była wręcz ukojona, żadnego zaczerwienia, złuszczania, jakbym nałozyła maseczke łagodzącą podrażnienia. Rano, gdy wstałam ten Cosmelan wciąż był na mojej skórze, wyglądał jak jasny podkład, mocno kryjący, dermablend np. Mój stary Cosmelan stapiał się ze skórą, lekko ją tylko barwił na żółto, a ten jak jakąś maść się smarowało. Użyłam dzisiaj resztkę starego i od razu złuszczanie. W poniedziałek idę kupić do mojej lekarki, wolę zapłacić 100zł więcej i mieć pewność co nakładam na twarz.
Merida 28 mam nadzieję, że ten krem to może naprawdę jakaś zmieniona formuła, którą wzbogacono o składniki łagodzące. Ja miałam szansę oddać, Ty jesteś w innej sytuacji bo przecież do Ameryki już go chyba nie odeślesz. Mój krem miała datę ważności do 06,2010 jak kremy na e-bayu, o których pisano, że są rozwarstwione i to podobno normalne. Ten który będę kupować ma datę do 01,2010 i wygląda inaczej, ale to inna partia. Dam znać jak działa . Pozdrawiam
Zuzanna385 jest offline  
Stary 2007-10-12, 20:36   #982
Zuzanna385
Raczkowanie

Witam Dziewczyny. Agul więc udało mi się oddać ten krem, ciężko było, musiałam się wykłócać z tym lekarzem, ale przyjął krem z powrotem.
Posmarowałam się raz tym kremem na noc i rano, po obudzeniu skóra była wręcz ukojona, żadnego zaczerwienia, złuszczania, jakbym nałozyła maseczke łagodzącą podrażnienia. Rano, gdy wstałam ten Cosmelan wciąż był na mojej skórze, wyglądał jak jasny podkład, mocno kryjący, dermablend np. Mój stary Cosmelan stapiał się ze skórą, lekko ją tylko barwił na żółto, a ten jak jakąś maść się smarowało. Użyłam dzisiaj resztkę starego i od razu złuszczanie. W poniedziałek idę kupić do mojej lekarki, wolę zapłacić 100zł więcej i mieć pewność co nakładam na twarz.
Merida 28 mam nadzieję, że ten krem to może naprawdę jakaś zmieniona formuła, którą wzbogacono o składniki łagodzące. Ja miałam szansę oddać, Ty jesteś w innej sytuacji bo przecież do Ameryki już go chyba nie odeślesz. Mój krem miała datę ważności do 06,2010 jak kremy na e-bayu, o których pisano, że są rozwarstwione i to podobno normalne. Ten który będę kupować ma datę do 01,2010 i wygląda inaczej, ale to inna partia. Dam znać jak działa . Pozdrawiam
Zuzanna385 jest offline  
Stary 2007-10-12, 20:38   #983
Zuzanna385
Raczkowanie

Miało wysłać się raz, a jest dwa
Zuzanna385 jest offline  
Stary 2007-10-12, 22:08   #984
Saga76
Zadomowienie

Mam pytanie do dziewczyn,ktore stosowaly cosmelan2 po masce cosm.1.Na ile czasu starcza taki maly sloiczek?Stosujac go kilka razy dziennie chyba ubywa go z predkoscia swiatla?
Saga76 jest offline  
Stary 2007-10-12, 22:20   #985
_kapryska_
JESTEM ONA

Hey Kobietki
Witam cieplutko po bardzo długim czasie nieobecności

Saga76 hmm - mnie słoiczek starczył na 2 miesiące za pierwszym razem.
Teraz mam drugi już 7 tygodni ( w tym była tygodniowa przerwa w stosowaniu) a ja mam ponad połowę sloiczka Po prostu teraz stosuję cieniutką warstwę i pewnie dlatego będę miała go na dłużej
_kapryska_ jest offline  
Stary 2007-10-12, 22:39   #986
merida28
Przyczajenie

ZUZANNA moj krem tez pozostaje na skorze i wyglada jak podklad mocno kryjacy,chyba naprawde dalam sie wtopicsloiczek znajdowal sie w pudelku na ktorym byl napisany sklad kremu,moglaby ktoras z was napisac mi jakie skladniki ma wasz cos2,bede bardzo wdzieczna
merida28 jest offline  
Stary 2007-10-12, 22:57   #987
merida28
Przyczajenie

ZUZANNA ten krem ktory mam ma tez date 06/2010 narazie mam go na twarzy i tez pojde z nim spac jeli jutro nie bedzie efektu to sie naprawde zalamie.

PANNAZMOKRAGLOWA a ty gdzie kupowalas twoj cosmelan set bo jak sie nie myle ty mieszkasz nie az tak daleko odemnie ,bo ja w Karlsruhe.
dobranoc wszystkim
merida28 jest offline  
Stary 2007-10-12, 23:04   #988
Agul
Rozeznanie

Ach to taka tajemnica Pycnogenol... kiedyś o nim czytałam, ale opinie nie były na tyle entuzjastyczne, żebym mogła sobie po nim czegoś więcej obiecywać. Chociaż muszę przyznać, że na przeróżnych forach jest on zgodnie okrzykniety najlepszym antyoksydantem. Może akurat...

Molly powiedz mi jakiej firmy kapsułki łykasz? Jak to się ma cenowo i ile trzeba ich zjeść dziennie? Dla mnie kolejne tabletki (po pigułkach niestety to nie problem brać. Ale motywujące jest, że Tobie pomagają.

Zuzanno cieszę się, że udało się wymienić ten krem. Rzeczywiście jeśli są podejrzenia co do jego autentyczności, to nie warto ryzykować dla tej stówki. Zastanawiam się jak to jest z tymi Cosmelanami- czy rzeczywiście je podrabiają. Ciężko tu stwierdzić, skoro kolor kremu zmienia się z czasem.

Merido mój C2 ma następujący skład:

aqua, titanium dioxide, octyl methoxycinnamate, cetearyl alcohol, sls, sodium cetearyl sulfate, paraf. liqu., kojic acid, butyl methoxydibenzoylmethane, phytic acid, ascorbic acid, retinyl palmitate, ceteareth-12, parfum, methylcholroisothiazolino ne, methylisothiazolinone.

Mam nadzieję, że nie pomyliłam
Agul jest offline  
Stary 2007-10-12, 23:07   #989
Agul
Rozeznanie

Haha, Merido właśnie przeczytałam, że też się kładziesz z tym "cudem" na twarzy Ja też leżę z żółtą paszczą i zastanawiam się ile jeszcze kobitek-potworków robi sobie dzisiaj zabieg. Ech, dobrze że Tż nie widzi...
Agul jest offline  
Stary 2007-10-12, 23:27   #990
Angi74
Wtajemniczenie

A czy moze ktoś podać skład Cosm1?

Edit; Juz mam :http://www.bellisana.pl/fototerapia.html
Angi74 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości