Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-10-23, 21:43   #1111
rene38
Przyczajenie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

cześć dziewczyny !!!
wlaśnie zakupilam cos2 za -chyba rewela-457zl. u dermatolog w Kolobrzegu,a po zabiegu sprzedaje nawet po 366,i co wy na to chyba za tyle warto kupować? to chyba po Toruniu najtaniej.zabieg zaczne dopiero po świętach ,ale szczerze-mam cykora!!!

LIDIA-pytalaś gdzie można kupić -covermark- wejdz na
www.alter-ego .pl

POZDRAWIAM
przepraszam nie doczytalam wątku-tak probki tam nie mozna dostać

Edytowane przez rene38
Czas edycji: 2007-10-24 o 16:44
rene38 jest offline  
Stary 2007-10-24, 16:42   #1112
rene38
Przyczajenie

jeszcze coś .moja wspaniałomyślna pani doktor powiedziała,iż sam cos2 nie przyniesie żadnych pożądanych efektow -co ona wie ,niech się odwola do naszego pamiętnika ,czyż nie ?

przecież WY jesteście tego żywym przykladem-że efekt jest i to jaaaaki!!
czy to prawda użytkowniczki cos2?
rene38 jest offline  
Stary 2007-10-25, 13:50   #1113
anne28
Raczkowanie

czesc dziewczyny

birgita: dzieki za info, ja bylam przekonana ze cosm 2 przed nalozeniem kremu nawilzajacego sie nie zmywa, tak mi mowila dermatolog!! i tak bym tez stosowala. .
dziewczyny: wszystkie zmywalyscie cosmelan 2 przed nalozeniem hydra K?? czyli wychodzi na to ze kilka razy dziennie zmywa sie cosm , naklada krem nawilzajacy, potem zmywa krem nawilzajacy, naklada cosm itd. czy dobrze mysle? bo do tej pory bylam pewna ze wlasnie cosm nie zmywa sie, tylko raz po raz kiedy czuje sie pieczenie trzeba nakladac nawilzacze...

ps. znalazlam jeden jedyny gabinet w tarnowie gdzie wykonuja cosm. pojde tam 2 listopada (mam wtedy urlopik) i zapytam sie jeszcze tam jak sie stosuje cosmelan.
anne28 jest offline  
Stary 2007-10-26, 15:27   #1114
Brtgida
Raczkowanie

Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Anne28 Musisz zmywać cos2 jak np położysz go na twarz na 6 goodz. to tyle trzymasz i nic nie dosmarowujesz po tym czasie zmywasz i dopiero nakładasz krem hydr....K, potem kiedy chcesz znpowu posmarować twarz kremem to zmywasz wcześniejszy krem i dopiero nakładasz nowy. Ja zmywałam twarz kilka razy dziennie wacikiem z wodą np. z Biodermy. Kiedy też chcesz nałożyć cos2 to również powinnaś zmywac krem z twarz i nałożyc cos2. Moja Lekarka tak mi kazała stosować co też czyniłam i czynię do tej pory, ale zawsze możesz zapytać swojej lekarki , ale zmywać cos2 trzeba.
HALO co takie pustki na Forum dziewczęta co z Wami????

W ubiegłym tygodniu zakupiłam krem cos2 , krem jest trochę inny niż poprzedni, rozwarstia się jest jaśniejszy i bardziej zasycha. To jest ten z dłuższym składem czyli nie zaczyna się od: Agua........ wcześniej miałam inny stosuję go od środy ale wcześniej dzwoniłam do lekarki i mówiłam jaj od tym więc ona powiedziała że tak ma być ale przed nałożeniem trzeba go patyczkiem wynieszać (ona też go ) stosuje i efekty są. Ale chcę zapytać króry z nich jest z tą nową formułą ? Po tym też jestem zaczerwieniona.

Pozdrowionka
Brtgida jest offline  
Stary 2007-10-26, 18:43   #1115
lidiaM
Raczkowanie

Witajcie drogie "Plamki".
pozdrawiam Was serdecznie z Aten. Pierwsze, co zrobiłam po przylocie do Grecji, to poszłam do Farmakeio (apteki) i kupiłam sobie krem z filtrami na przebarwienia RoC-a, u nas chyba nie do zdobycia, ja w kazdym razie nie znalazłam; spróbuje też poszukać tutaj Thiospotu, może się uda go kupić.
Chce sobie także kupić jakis podkład MAC-a, ale nie wiem, czy można je stosować na kremy z filtrami (Molly uświadomiła mnie w tej kwestii, myślałam, że to jakiego podkładu używam nie ma znaczenia, że najwazniejsze sa filtry). Może wiecie coś na temat tych podkładów? W Polsce można je dostać tylko w Warszawie, więc chcę wykorzystać okazję pobytu w Grecji i uzupełnić kosmetyczkę.
Molly - dzięki za link do "próbek covermarku", zaraz po powrocie do domu sobie je zamówię. Ja też miałam chrapkę na tę 2, ale teraz już wiem od Ciebie, że jest różowawa,a takich podkładów nie lubię, chociaż ponoć na zimę są dobre, bo kryją "ziemistość cery".
Rene38 - dzięki za odzew na moja prośbe!
Pozdrawiam was serdecznie i przesyłam kilka promyków greckiego słoneczka (które na pewno nie wywołaja plamek)!
Stary 2007-10-26, 21:04   #1116
rene38
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Życzę CI Lidio udanego wypoczynku ,dużo sloneczka i żadnej dodatkowej plamki!!! baluj na calego ,używaj życia bo ja mam doła i złe wyniki i nie martwią mnie już plamki -a co to za problem ,liczy się tylko zdrowie!!! dlatego ciesz się i raduj z tego co masz.
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE -NIE DAJCIE SIĘ ZWARIOWAĆ -PLAMKOM
rene38 jest offline  
Stary 2007-10-26, 22:36   #1117
Zuzanna385
Raczkowanie

Lidio, dołączam się do życzeń Rene i też życzę udanego urlopu i oderwania od codzienności. Fajnie tak przedłużyć sobie lato
Zuzanna385 jest offline  
Stary 2007-10-27, 07:26   #1118
vivea
Raczkowanie

Witaj Molly!

pisze bezposrednio do Ciebie, gdyz bardzo dlugi jest tez watek dot. cosmelanu i kosmetykow na przebarwienia. a znalazlam Twoja wiadomosc odnosnie podkladow, dlatego mam do Ciebie pytanka:
1. gdzie moge zamowic podklad covermark, ile on kosztuje i czy wszystkim wysylaja probki, czy musze ich o to poprosic?
2. czy wyprobowalas juz ten drugi podklad Estee Lauder? a jesli nie to skad takie przeczucie, ze jest lepszy od covermarku?
3. czy sa blokery, ktore nie chronia skutecznie? czy wszystkie sa ok?

pozdrawiam,
V
vivea jest offline  
Stary 2007-10-27, 14:08   #1119
anne28
Raczkowanie

Britgida: jeszcze raz dziekuje za uswiadomienie mnie ze za kazdym razem musze zmywac cosm przed nalozeniem kremow nawilzajacych i odwrotnie. przeczytalam dokladnie krok po kroku stosowanie cosm ale nigdzie nie ma wzmianki o tym ze trzeba za kazdym razem zmywac.
juz sie nie moge doczekac urlopu

pozdro
anne28 jest offline  
Stary 2007-10-27, 14:11   #1120
anne28
Raczkowanie

Lidia: milego urlopowania
anne28 jest offline  
Stary 2007-10-27, 18:34   #1121
moll_y
Rozeznanie

Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cze dziewczyny wczoraj napisalam spory post i wscieklam sie bo wszystko zniknelo nie mialam juz cierpliwosci (ostatnio bardzo mi brakuje a mama stwierdzila ze zachowuje sie tak jakbym przechodzila..bunt charakterystyczny dla wieku dojrzewania )
Lidio - udanego urlopu; baw sie i szalej i nie pozwol zeby plamki spedzaly Ci sen z powiek
Rene - nie lap dolow pamietaj - optymizm gora (chocby nie wiem co sie dzialo - zimna krew to podstawa) nie martw sie wynikami (badania tak?) ja mialam w zeszlym roku takie wyniki z analizy krwii jakbym spedzila tydzien w reaktorze jadrowym ; cholesterol duzo ponad norme, zelazo za wysokie a do tego wszystkiego zbyt niski cukier i kto by z tego cokolwiek zrozumial - lekarka nie chciala mi dac skierowania na cholesterol bo uwazala ze jestem sucha jak patyk i pewnie nic nie jem to skad ten cholesterol niby mialby sie wziasc (zgadnijcie jaka miala mine jak przegladala moje wyniki..)
Cytat:
Napisane przez vivea Pokaż wiadomość
Witaj Molly!
pisze bezposrednio do Ciebie, gdyz bardzo dlugi jest tez watek dot. cosmelanu i kosmetykow na przebarwienia. a znalazlam Twoja wiadomosc odnosnie podkladow, dlatego mam do Ciebie pytanka:
1. gdzie moge zamowic podklad covermark, ile on kosztuje i czy wszystkim wysylaja probki, czy musze ich o to poprosic?
2. czy wyprobowalas juz ten drugi podklad Estee Lauder? a jesli nie to skad takie przeczucie, ze jest lepszy od covermarku?
3. czy sa blokery, ktore nie chronia skutecznie? czy wszystkie sa ok?
Witaj Vivea
primo - probke musisz zamowic na angielskiej stronce www.skinlight.co.uk poniewaz nigdzie indziej tego raczej nie uda Ci sie znalezc natomiast podklad cov.m mozesz zamowic na stronce alter-ego podaje link:
http://www.alter-ego-sklep.pl/pl_,detal,2,9.php
secundo - nie testowalam jeszcze podkladu E.L Maximum Cover (podejrzewam ze o ten wlasnie chodzi?) poniewaz przetestowala go Pannazmokraglowa i nie byla szczegolnie zadowolona a w tej kwestii postanowilam Jej zaufac i jak na razie przeszla mi ochota na polowanie na ow kosmetyk byc moze rowniez dlatego ze C.M swietnie sie sprawuje i jak na razie nie mam mu nic do zarzucenia
tertio bedzie mniej konkretne poniewaz nie czuje sie "specjalistka od filtrow" polecam zapytac w tej kwestii eksperta tj. Angi74 wiem jedynie ze bloker to pojecie juz przestarzale poniewaz na obecna chwile nie istnieje taki kosmetyk ktory chronilby nasza skore w 100% przed szkodliwym promieniowaniem. Przy wyborze skutecznych filtrow nalezy kierowac sie natomiast jak najwyzszym wskaznikiem PPD ktory to, okresla dlugosc czasu jaki mozemy spedzic na sloncu przed powtorna aplikacja filtrow..uff mam nadzieje ze nie ma pomylki jesli tak to wybaczcie i poprawcie
pozdrawiam
Stary 2007-10-28, 20:30   #1122
lidiaM
Raczkowanie

Witajcie Słoneczka,
molly, rene38, zuzanna385, anne28 - dzieki serdeczne za życzenia, obiecuję, ze poodpoczywam za siebie i jeszcze troche za te wszystkie z Was, które teraz odpoczywać nie mogą> W Atenach jest po prostu świetnie!
Rene38 - ja uciekłam do Grecji, żeby własnie oderwać się od złych "wyników", lekarzy, badań, itd. Wiem, ze to może nie najmadrzejszy sposób, ale juz musiałam od tego wszystkiego też odpocząć. Prochy musiałam niestety zabrać ze soba. Ale wiem, że zdrowa psyche to tez zdrowsze nasze "fizis". Rozumiem zatem, co przezywasz. Ostatnio wokół mnie było wiele "niezawinionych", niepotrzebnych śmierci i uświadomiłam sobie, jak kruche jest zycie ludzkie, dlatego naprawdę zdrowie i dbałość o nie jest najwazniejsze. Trzeba się jednak cieszyć każdą miłą chwilka w zyciu, a starać się szybko zapominać o tym, co boli - jedna rada od mojej lekarki: bądź po prostu dla siebie dobra! bądźmy dla siebie dobre Dziewczyny, może to trochę rozjaśni to przecież dość smutne zycie... Życze zdrówka rene38!

a miało być o cosmelanie.....
pa pa pa
Stary 2007-10-28, 22:47   #1123
rene38
Przyczajenie

Witajcie moje słoneczka!
dzięki ,ze wprowadzacie do mojego życia promyczki slońca /choć uwaga ,czasami są one szkodliwe
dzięki ,że staracie się mnie pocieszyć,nie będę tu Wam marudzila ,ale mój przypadek jest dość poważny ,bo chodzi o markery nowot. /z chęcią życia i wiarą , a przede wszystkim z pomocą Boga -musi byc dobrze .
poruszyłam ten wątek ,choć od kilku lat moje wartości życia ulegly weryfikacji ,ale wiem jakie dla kobiety jest ważne mimo wszystko poczucie wlasnego piękna /myślę ,że to nie jest próżne/ tak nas Pan stworzyl -jako istoty pelne piękna i powabu .dlatego robmy to dla siebie ,aby polepszyc swój stan ,samoocene-a wtedy wszystko jest piękniejsze.CHOROBAteż przegrywa ,bo jesteśmy silniejsze i pewniejsze siebie.do wsparcia duchowego potrzebuje modlitwy ,do fizycznego zażyję-cos2!!!!
TRZYMAJCIE SIĘ -CAŁUSKIPA!
rene38 jest offline  
Stary 2007-10-28, 22:52   #1124
rene38
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

MOLLY, LIDIA-życzę Wam również zdrówka i pięknej bużki!!!
rene38 jest offline  
Stary 2007-10-29, 16:32   #1125
vivea
Raczkowanie

hello!
Molly wielkie dzieki za info. Niestety dziecko wzywa.

pozdrwaiam,
V
vivea jest offline  
Stary 2007-10-30, 10:55   #1126
sylwiani
Zadomowienie

w piątek kupiłam NeoStrata NeoCeuticals HQ Żel i zaczęłam kurację odplamiającą
wczoraj zrobiłam jeszcze peeling (dziwne, że tak późno na to wpadłam), ponieważ twarz zaczęła mi się ciągnąć i cierpiałam na brak skóry
dzisiaj, na razie nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że plama jednym policzku zaczęła się zmniejszać, a na drugim zbladła, a plamka na czole rozbiła się w piegi
zamierzam dalej stosować i jeśli nie osiągnę dobrych rezultatów szarpnąć się na cosmelan
ale mam cichą nadzieję, że może neostrata wystarczy
Stary 2007-10-30, 11:05   #1127
Agul
Rozeznanie

Sylwiani w takim razie trzymam kciuki Też używam teraz HQ. Nie ma takich szybkich efektów jak po Cosmelanie, ale jakieś tam zmiany widzę, więc jestem dobrej myśli
Agul jest offline  
Stary 2007-10-30, 11:23   #1128
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Sylwiani w takim razie trzymam kciuki Też używam teraz HQ. Nie ma takich szybkich efektów jak po Cosmelanie, ale jakieś tam zmiany widzę, więc jestem dobrej myśli
dzięki za wsparcie
jak długo używasz HQ?
Stary 2007-10-30, 14:10   #1129
denna
Rozeznanie

Hej, dziewczyny! Jesteście naprawde wspaniałe, szkoda, że nie trafiłam do Was wczesniej! Normalnie Was kocham, wiecie?)))))
Ja tez jestem plamiasta - a raczej powinnam napisać - byłam, bo dwa i pół tygodnia temu miałam wykonywany Cosmelan w gabinecie w Gdańsku. Teraz jeszcze jestem strasznei czerwona, ale plam nie widac wcale! Moze to kwestia tego "pomidora" na twarzy, ale chce wierzyć, że to dzieki wspaniałemu kremowi... Łuszczę się strasznie - nakładam cosmelan2 1 raz dziennie na noc, rano zmywam i krem Hydra K, cięzko rano na to nałożyć rano bloker SVR 50+ tonujący, bo widać po krótkim czasie wszystkie "zadziorki" ale tam! Komu przeszkadza, niech sie nie przyglada i już
Juz sie nei moge doczekac jak bede młodziutko wyglądać kiedy mi ten rumień ustąpi i świat ujrzy moje BEZPLAMISTE, cuuudne oblicze))))
denna jest offline  
Stary 2007-10-30, 14:20   #1130
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny! Jesteście naprawde wspaniałe, szkoda, że nie trafiłam do Was wczesniej! Normalnie Was kocham, wiecie?)))))
Ja tez jestem plamiasta - a raczej powinnam napisać - byłam, bo dwa i pół tygodnia temu miałam wykonywany Cosmelan w gabinecie w Gdańsku. Teraz jeszcze jestem strasznei czerwona, ale plam nie widac wcale! Moze to kwestia tego "pomidora" na twarzy, ale chce wierzyć, że to dzieki wspaniałemu kremowi... Łuszczę się strasznie - nakładam cosmelan2 1 raz dziennie na noc, rano zmywam i krem Hydra K, cięzko rano na to nałożyć rano bloker SVR 50+ tonujący, bo widać po krótkim czasie wszystkie "zadziorki" ale tam! Komu przeszkadza, niech sie nie przyglada i już
Juz sie nei moge doczekac jak bede młodziutko wyglądać kiedy mi ten rumień ustąpi i świat ujrzy moje BEZPLAMISTE, cuuudne oblicze))))
witaj
też mam nadzieję, że szybko "pomidor" odejdzie w zapomnienie

mi po tym HQ ważą się podkłady na twarzy, a nie stosuję go na dzień, tylko na noc i dokładnie zmywam rano
Stary 2007-10-30, 14:31   #1131
denna
Rozeznanie

No mam nadieję, że będzie coraz lepiej Baaardzo na to liczę, bo ostatnie lata z image "salamandry" dały mi mocno w kość
A powiedzcie mi proszę, czy u Was też po zabiegu widać było wągry na nosie i policzkach? Ja jestem po okresie dojrzewania "bezpryszczowa" w ogóle, ale teraz widzę mnóstwo maleńkich czarnych kropeczek na nosie, skroniach i policzkach? Czy to może skutek obkurczania się porów? chociaż pory rozszerzone na policzkach mam chyba ciągle tak samo jak i przez zabiegiem... A miałąm wielką nadzieję, że dsię zmniejszą.
denna jest offline  
Stary 2007-10-30, 18:16   #1132
abkrakow
Przyczajenie

Witam! Znalazłam to forum dzięki temu, że pojawiła się nazwa podkładów Covermark, ktorych jestem bezpośrednim dystrybutorem na Polskę. Drogie Panie, Dziewczyny: jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące podkładów do kamuflażu firm: Covermark (Face Magic, Foundation), firmy Coverderm (Perfect Face, Classic) - proszę pytajcie. Najlepiej pisząc na adres mailowy, który najczęściej sprawdzam: alter-ego@neostrada.pl. Podstawowe informacje na temat tych kosmetyków można znaleźć na stronie: www.alter-ego.sklep.pl Pozdrawiam. Anna Blaczkowska
abkrakow jest offline  
Stary 2007-10-30, 20:06   #1133
rene38
Przyczajenie

Witaj ABKRAKOW!
MILO ,ŻE DOŁĄCZYŁAŚ DO NAS .NAPEWNO WIELE Z NAS BĘDZIE MIAŁO DO CIEBIE PYTANIA .
NARESZCIE KOMPETENTNA OSÓBKA

WIĘC JA ZACZNE OD SIEBIE -PROSZĘ POWIEDZ KTÓRY Z PODKŁADÓW NIE TWORZY MASKI I SIĘ NAJLEPIEJ " ROZKŁADA"?
rene38 jest offline  
Stary 2007-10-31, 14:21   #1134
abkrakow
Przyczajenie

Praca z podkładami Covermark i Coverderm wydaje się początkowo bardzo trudna. Rynek kosmetyczny przyzwyczaja nas do lekkich konsystencji podkładów. Dlatego pierwsze spotkanie z podkładem o dość gęstej konsystencji powoduje przerażenie i niechęć. Mogę zapewnić: po krótkim czasie nauki pracy z tymi podkładami okazuje się, że żaden z nich nie tworzy maski. Sama do codziennego makijażu używam podkładu w tubce Face Magic. Natomiast do kamuflażu ciemnych przebarwień ten podkład nie wystarczy. Wtedy polecam: Foundation lub Classic. Odpowiednia ilość nałożona na twarz daje bardzo naturalny efekt. Ale jest warunek: ODPOWIEDNIA ILOŚĆ. A makijaż utrwalony pudrem sypkim trzyma się naprawdę długo. Ja robię sobie makijaż ok. 7 rano i zmywam go o 20.00, czasem o 21.00. Skóra przez cały czas oddycha i naprawdę nie czuje się tego podkładu na skórze. Ja po wielu latach walki z trądzikiem bardzo uważam na to co nakładam na skórę twarzy. Może nie wydam się zbyt obiektywna ale tak naprawdę nie ja zaczęłam wątek podkładów Covermark.
abkrakow jest offline  
Stary 2007-10-31, 14:34   #1135
Agul
Rozeznanie

Abkrakow widziałam w ofercie sklepu Dermacorrect Dermacol -korektor. Jak on się ma (jeśli chodzi o krycie takich ciemniejszych plam) do podkładu Foundation/Classic? Pozdrawiam serdeczenie
Agul jest offline  
Stary 2007-10-31, 15:02   #1136
moll_y
Rozeznanie

Cze dziewczyny pozdrawiam z Paryza..jak tu pieknie o tej porze roku
Cytat:
Napisane przez abkrakow Pokaż wiadomość
.. pierwsze spotkanie z podkładem o dość gęstej konsystencji powoduje przerażenie i niechęć. Mogę zapewnić: po krótkim czasie nauki pracy z tymi podkładami okazuje się, że żaden z nich nie tworzy maski. Sama do codziennego makijażu używam podkładu w tubce Face Magic. Natomiast do kamuflażu ciemnych przebarwień ten podkład nie wystarczy. Wtedy polecam: Foundation lub Classic. Odpowiednia ilość nałożona na twarz daje bardzo naturalny efekt. Ale jest warunek: ODPOWIEDNIA ILOŚĆ. A makijaż utrwalony pudrem sypkim trzyma się naprawdę długo. Ja robię sobie makijaż ok. 7 rano i zmywam go o 20.00, czasem o 21.00. Skóra przez cały czas oddycha i naprawdę nie czuje się tego podkładu na skórze
Wszystko sie zgadza
Cytat:
Napisane przez abkrakow Pokaż wiadomość
Może nie wydam się zbyt obiektywna ale tak naprawdę nie ja zaczęłam wątek podkładów Covermark.
..hehe to chyba ja zaczelam nieswiadomie "reklamowac" firme zachwalajac C.M foundation na stronce ..
Stary 2007-11-01, 09:23   #1137
anne28
Raczkowanie

denna: czy moglabys prosze napisac jak dlugo trzymalas maske i jak wygladalo nakladanie kremu cosm 2 po masce? czy od poczatku po masce nakladalas cosm 2 tylko na noc (czyli raz dziennie - albo raczej raz nocnie)? i z tego co napisalas to przed nalozeniem kremu hydra K zmywalas cosm2 ? i jeszcze: jaki masz fototyp ?
sorry "za tysiac pytan do...", ale zabieg bede wykonywac sama i nie chce popelnic zadnego bledu. do niedawna np. bylam pewna ze zeby nakladac kremy nawilzajace to na cosmelan 2 czyli nie zmywajac go uprzednio ale britgida napisala ze jest calkiem odwrotnie (za co jestem wdzieczna, bo okazuje sie ze chyba tak...)
anne28 jest offline  
Stary 2007-11-01, 09:25   #1138
anne28
Raczkowanie

Molly: zycze milego spedzania czasu w Paryzu i przepieknych wrażen!
anne28 jest offline  
Stary 2007-11-03, 11:43   #1139
anne28
Raczkowanie

witajcie.

ja jeszcze a propo's stosowania cosmelan 2 i kremu nawilzajacego. niestety nie daje mi to spokoju... ponizej cytat jak sie stosuje w domu cosm2:

Home Treatment - Cosmelan® 2 Maintenance Cream • Clean Face completely, every time mesoestetic® Cosmelan 2 is applied.

• Apply a thin layer of mesoestetic® Cosmelan 2 all over face mask style, with a light, circular movement.

• Apply mesoestetic® Hydra-vital factor K to the face and neck with a light, circular motion 15 minutes after applying mesoestetic® Cosmelan 2. Use daily.

For best results, continue the daily application of mesoestetic® Cosmelan 2 up to one year after treatment…

z tego wynika ze owszem za kazdym razem przed nalozeniem cosm 2 nalezy umyc buzie, ale przed nalozeniem hydra k juz nie zmywa sie uprzednio buzi z cosmelanu..

co o tym myslicie? dzewczyny ktore stosowaly pelny zabieg cosmelan 2 moglybyscie powiedziec jak to u was bylo?

z gory dziex!!!!!!!!!!!!
anne28 jest offline  
Stary 2007-11-03, 18:44   #1140
samirati
Raczkowanie

To prawda!!!
Nakladasz make nawilzajaca hydra K na cosmelan2,musisz tylko zaczekac 15-20 min(.zeby cosm.2 wsiakl troche),pa
samirati jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości