Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-11-22, 17:12   #1231
KLAUDULA
Przyczajenie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No nieżle już moja córka wysyła za mnie wiadomości!też się w to wciągneła,tylko że troche za wcześnie nie dała mi skończyćwięc zaczynam jeszcze raz.lidia M dzięki za twoje spostrzeżenia dotyczące tab.anty,stwierdziłam że odstawie tabletki teraz a kiedy skończe cos2 wybiore się do endykrynologa(to lekarz od chormonów)powiem jaki mam problem(chodzi oczywiście o plamy)może mi coś doradzi co stosować by miało to najmniejszy wpływ na powracanie plam.Tak sobie to dziś wymyśliłam,zobacze co z tego wyniknie ale myśle że warto próbować i dowiadywać się jak najwięcej na ten temat.Mam pytanie czy któraś z was skończyła kuracje cos2 i zeszły plamy w ciągu miesiąca(tak jak obiecuje lekarz)czy też trwa to dłużej?
KLAUDULA jest offline  
Stary 2007-11-22, 18:56   #1232
evelina.00
Raczkowanie

Molly caly czas tutaj bylam tylko nie za czesto. Zmienialam prace i mialam troche zamieszania.
Moja walka nadal trwa i jest duzo lepiej ale jak my wszystkie chce doskonalosci. Cały czas mam w planach zakup C2 ale jakos ciagle z tym zwlekam.
Wcześniej stosowalam Neostrade HQ - polecam i wróce do niej po przepisowej przerwie (tak podobno trzeba), teraz stosuje peeling migdalowy i thiospot.
evelina.00 jest offline  
Stary 2007-11-22, 21:57   #1233
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
..teraz stosuje peeling migdalowy i thiospot.
Jakie rezultaty po Thiospot, jak dlugo stosujesz? to moj faworyt w rozjasnianiu plam, kiedy skoncze terapie C2 (za ok.2 tyg) zamierzam znow aplikowac Thiospot

Wracajac do mojej glupoty z przedluzeniem czasu trzymania C2 w formie maski (oraz konsekwencji w postaci wciaz luszczacej sie buzi) - przed chwila przezylam eureke bo przypomnialam sobie co tak swietnie koilo moja skore po C2 - to alantan plus wlasnie go nalozylam i juz odczulam ulge (..pewnie autosugestia) zobacze jutro jaki bedzie efekt; jesli przestane sie wreszcie luszczyc i skora wroci do normy (na co licze) to juz zawsze bede stosowac alantan
pozdrawiam wszystkie dziewczeta
Stary 2007-11-23, 11:17   #1234
evelina.00
Raczkowanie

Milly jak skończyła mi się Neostrada HQ kupilam Thiospot, stosuję go ok 2 tygodnie więc jeszcze za wcześnie na rezultaty. Moje plamy są już bardzo jasne mam nadzieję że znikną za jakiś czas. C2 jest bardzo drogi i zastanawiam się czy na tak rozjaśnione plamy warto go kupować? Pod makijażem nie widać nic a stosuję podkład Vichy ten przeciwzmarszczkowy i puder transparentny. Więc nie są to maskujące produkty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2552 n.JPG (60,1 KB, 173 załadowań)

Edytowane przez evelina.00
Czas edycji: 2007-12-28 o 09:28
evelina.00 jest offline  
Stary 2007-11-23, 11:35   #1235
Agul
Rozeznanie

Evelina!! Toż u Ciebie NIC nie widać! Czółko śliczne, minimalnie tylko na skroniach widać jaśniutkie plamki. Ach, jak Ci zazdroszczę Chyba na Twoim miejscu dałabym sobie spokój już z Cosmelanem. Myślę, że delikatniejsze kremy i tak dadzą efekt. Ja też niedawno odstawiłam Neostratę i od tygodnia stosuję Thiospot. Ciekawam kiedy będzie widać to słynne rozbicie na mniejsze plamki
Evelina jeszcze raz gratuluję, jestem pod wrażeniem
Agul jest offline  
Stary 2007-11-23, 11:44   #1236
evelina.00
Raczkowanie

Dzieki dla porównania w poście 205 na 7 stronie są moje zdjęcia z lipca 2007 przed użyciem Neostrady. Ja niestety ciągle je widzę myślę ze to już obsesja.
evelina.00 jest offline  
Stary 2007-11-23, 14:57   #1237
Agul
Rozeznanie

Evelina nie wiem czemu wcześniej nie trafiłam na tamte Twoje zdjęcia, bo czytałam od początku na bieżąco. Ale teraz za to widać, jaka różnica Dzisiaj Twoje czoło wyglada niemal idealnie. Muszę przyznać, że moje plamy są większe i bardziej widoczne niż u Ciebie w tej zaawansowanej postaci. Jeśli możesz przypomnij jeszcze raz schemat Twojej kuracji, po kolei czego uzywałaś i jak długo
Agul jest offline  
Stary 2007-11-23, 15:01   #1238
denna
Rozeznanie

Ewelinko - obejrzałam Twoje zdjęcie i mam wrażenie jakbym na swoją twarz sprzed cosmelanu patrzyła Z tą różnicą, że u mnie czoło po jednej stronie plamiste było, bo grzywke na bok nosze i tam gdzie słonko zajrząło, to plamiska wyszły. Po cosmelanie (jestem już prawie 6 tygodni po nałozeniu maski u lekarza i teraz nakładam cosm2 tylko na noc - az do wyczerpania kremu) jestem w zachwycie!!! W życiu nie miałam tak cudnej, jednolitej buźki - z przyjemnością chodze w weekendy bez make-upu i co chwila zerkam w lustro. Do pracy nakładam jednak podkład, bo po noy z cosm, to rano po umyciu mam jeszcze niezłego "pomidora".
Byłam u mojej pani Doc. na wizycie, też sie ucieszyła, ze tak dobrze na cosmelan zareagowałam. Tłustość wszelaka troche jakby sie unormowała, a jakby mi jeszcze pory koło nosa jakims cudem sie zmniejszyły, to już w ogóle byłabym w niebie Hmmmm, może jesnak spróbuj tego cosmalanu? JA osobiście po THIOSPOCIE żadnej poprawy nie widziałąm. Najlepiej sprawował się u mnie taki żel z pompką: D-4. Ale tez tylko pierwszego roku po pokazaniu sie plam. Na drugi rok, jak wyszło słonko nawet D-4 już nie pomógł.
Pozdrawiam serdecznie
denna jest offline  
Stary 2007-11-23, 16:56   #1239
lidiaM
Raczkowanie

Witajcie Plameczki,

molly - słuchaj zawsze głosu Twojej ...skóry, bo takie (opłakane) skutki mogą właśnie wystąpić, kiedy je zlekceważysz - ja trzymam cos2 całą noc, a Twoja skórka mówi "dość" już po godzinie, więc jej posłuchaj i moja droga, żadnych innych pilingów łącznie z cosmelanem - widziałam buźkę koleżanki, która po yellow peel zastosowała piling, aby "ładniej wyglądać" - po prostu zrobiły jej się rany na skórze, które później z trudem leczyła;

evelino - obejrzałam Twoja buźkę i mimo, że plamki możesz zatuszować make-upem to ja radziłabym cosmelan, ponieważ te plamki z policzków i skroni powinny Tobie ładnie zniknąć, efekt wówczas byłby super; może znajdziesz kogoś, kto kupi z Tobą cos2 "na spółę" (ja własnie teraz kupuję tak z koleżanką, która chce ładnie sie prezentować w blasku świątecznych świec - a po cosmelanie pewnie tak będzie).

Klaudula - moje plamki zniknęły już po masce cos1, czyli po 9 h od zabiegu (została tylko jasna na czole), a po miesiącu stosowania cos2 było super - tylko nie wiem, czy Ty miałaś zabieg z cos1? ale nawet jeżeli nie miałaś cos1 to po miesiacu uzywania cos2 powinien być wyraźny (b.dobry) efekt - czekaj cierpliwie - ja teraz stosując tylko cos2 po drugin nałożeniu maski na noc już widzę efekt, kiedy zmywam maskę to "zmywają" się też stopniowo plamki, po trzecim nałożeniu nocnym - złuszcza się skóra i efekt jest jeszcze wyraźniejszy, więc dzisiaj już nałożę cos2 tylko na miejsca plamek, zostawię na noc i zacznę stosować ponownie dopiero za ok. 1,5 miesiaca.

Pozdrawiam Was serdecznie, cieplutko
Stary 2007-11-23, 17:19   #1240
Agus177
Przyczajenie

dziewczyny,
mam podobny problem, i mam serdecznie juz dosc koszmarnych plam
Czy mozecie polecic mi jakis dobry gabinet i lekarza w warszawie u korego mozna zrobic cosmelan?
Mam dosc eksperymentow lekarskich na swojej twarzy i za swoje pieniadze u przypadkowych "super specjalistow"
Agus177 jest offline  
Stary 2007-11-23, 18:58   #1241
KLAUDULA
Przyczajenie

lidia M miałam cały zabieg czyli maske cos1 trzymałam 9godzin a teraz stosuje cos2,do pełnego miesiąca kuracji zostało mi jeszcze 5dni.Plamki bardzo się rozjaśniły ale wciąż są.Chciałabym już skończyć tą kuracje i nałożyć jakiś samoopalacz bo podkładów już mam dość!stosowalam je przez ostatnie 4 lata przed każdym wyjściem z domu,nawet do śmietnika MASAKRA!więc jestem pełna nadzieji że mi zejdą całkowicie i co najważniejsze nie powrucą!Pozdrawiam.
KLAUDULA jest offline  
Stary 2007-11-23, 20:01   #1242
Jelly
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agus177 Pokaż wiadomość
dziewczyny,
mam podobny problem, i mam serdecznie juz dosc koszmarnych plam
Czy mozecie polecic mi jakis dobry gabinet i lekarza w warszawie u korego mozna zrobic cosmelan?
Mam dosc eksperymentow lekarskich na swojej twarzy i za swoje pieniadze u przypadkowych "super specjalistow"
Jesli w Warszawie to goraco polecam wspomniana wyzej dr Ewe Chlebus. Na wizyte do niej raczej ciezko sie dostac, bo przewaznie sa tylko zapisy dla osob ktore juz sie lecza (nowych rzadko przyjmuje) i to tez trzeba czekac 2 m-ce. Ale jesli chodzi o zabiegi, to wystarczy przyjsc na konsultacje - w czwartek, a zabiegi sa wykonywane w piatki. Zreszta najlepiej zadzwon sama i sie wszystkiego dowiedz. Namiary masz na stronie www.novaderm.pl.
Jelly jest offline  
Stary 2007-11-23, 20:04   #1243
Jelly
Raczkowanie

moll_y widzisz, udalo mi sie, jestes wielka, jeszcze raz dzieki
Jelly jest offline  
Stary 2007-11-23, 22:23   #1244
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
moll_y widzisz, udalo mi sie, jestes wielka, jeszcze raz dzieki
to mile i naprawde nie ma za co, mysle ze metoda prob i bledow sama bys do tego doszla
Lidio masz absolutna racje ja juz nigdy (a nie mow nigdy..) nie bede lekcewazyc sygnalow jakie wysyla moj organizm szczegolnie ze te sygnaly byly naprawde ..glosne wiem ze dziewczyny trzymaja C2 jak Ty przez cala noc lub pare godzin ale wiem tez ze makladacie bardzo cieniutka warstwa - czy Ty rowniez tak stosujesz C2? a czy wogole sa jakies dziewczyny ktore trzymaja C2 w formie grubej maski ..powyzej 2 godzin? prosze napiszcie
Stary 2007-11-24, 12:45   #1245
lidiaM
Raczkowanie

Witajcie,

molly - ja nakładam cos2 w formie maski (grubą warstwę) i trzymam całą noc i to wytrzymuję, pewnie, że buźka jest trochę obolała, bo to normalne przy takiej silnej chemii, ale poza złuszczaniem (o które przecież chodzi), zaczerwienieniem (też normalne) nic złego się nioe dzieje. ja stosuję cos2 podobnie jak Ty, bo tylko takie stosowanie w moim przypadku ma sens, stosowanie cienką warstwą nie daje rezultatów, skóra z pamkami musi "zejść" i już, tylko wtedy jest szanasa na dobry rezultat. Przez trzy noce nakładam gruba warstwę cos2 (po drugiej zaczynam się łuszczyć), czwartą noc tylko na plamki też grubą warstwę (dzisiaj zmyłam po 5 h) i plamek właściwie nie ma (ja coś tam jeszcze dostrzegam, ale to moja "obsesja), jest super. I teraz mam spokój z cos2 na ok 1,5 miesiaca. Pozdrowionka cieplutkie

klaudula - jeżeli po cos1 i miesiącu stosowania cos2 masz jeszcze plamki, to musisz stosować cos2 nadal - po miesiącu zrób sobie przerwę na 1-1,5 tygodnia, a później najlepiej zastosuj cos2 tak jak robię to ja (czy molly) - jako maskę (podobnie jak cos1) - skoro cos 1 trzymałaś tak jak ja przez 9h, to maskę (gruba warstwa) z cos2 mozesz zostawić na noc (wyżej opisuję, jak stosuję cos2). Niestety moja droga, nie da się inaczej, skoro jeszcze nadal masz plamki (pisałam już, ze moje zeszły już po zmyciu cos1), musisz z nimi ostro powalczyć, same sobie "nie zejdą". Cosmelan (pełny zabieg) można powtarzać co pół roku, ale to jest kosztowne, spróbuj jeszcze tej maski z cos2, która opisuję, a jeżeli to nie da rewelacyjnych rezultatów, to na twoim miejscu zdecydowałabym się na jeszcze jeden zabieg z cos1 (jest silniej skoncentrowany niż cos2). Pewnie większość z nas nie może rozstać się z podkładami, pudrami, itd., ale pamiętam, że po zabiegu na filtry stosowałam tylko delikatny podkład (b. cieniutką warstwą, bez korektora) i było super - zatem warto pocierpieć - życzę sukcesów droga klaudulo i cierpliwości, bo w przypadku cosmelanu naprawdę to popłaca; a nawet jeżeli będziesz "skazana na cos2" (tak jak ja i wiele innych Plamek), to tez nie jest to takie straszne, pomyśl sobie, że jeszcze niedawno nie było skutecznego preparatu na plamki, a teraz jest i to super! jeszcze raz głośne "100 lat!" dla twórców cosmelanu!!!!!! Pozdrawiam cieplutko i gratuluje sprytnej córci obsługujacej komputer - a w jakim jest wieku maluszek?

Buziaki Plameczki
Stary 2007-11-24, 15:47   #1246
KLAUDULA
Przyczajenie

lidiaM moja p.dr u której robiłam zabieg od początku powiedziała mi abym stosowała cos2 tylko na noc (8h) i tak robiłam przez pierwsze 2 dni,potem jakoś zaspałam i przeciągneło się to do ok. 11h i tak robie do dziś ponieważ nic niepokojącego się nie dzieje. Dodatkowo w ciągu dnia nakładam cos na ok.4h (od 2tygodni).Oprócz zaczerwienienia i schodzącej skóry jest ok. (tylko szkoda że łuszczy się najbardziej na brodzie, a nie na kościach policzkowych gdzie są przebarwienia).Nakładam raczej cienką warstwe na twarz a na plamy troche grubiej smaruje,więc tak to u mnie wygląda.Córka ma 2.5roku to właśnie po niej mam te pamiątki w postaci plam.Pozdrawiam.
KLAUDULA jest offline  
Stary 2007-11-25, 23:01   #1247
lidiaM
Raczkowanie

Witajcie Plameczki,

klaudula - spryciulkę, masz tą córeczkę, jeszcze raz gratuluję! Myślę, że teraz mogłbyś już przestać stosować cos2 na całą buźkę, bo szkoda skórę tak męczyć chemią (a już się buntuje, ciągle łuszcząca się broda, o której piszesz), w ogóle odpocząć od cos2 przez tydzień, wyleczyć buźkę (odkryłam, że maść bepanthen jest naprawdę dobra, masz bobasa, więc pewnie ją znasz), a później zstosować cos2 tylko na plamy, ale nie jedynie "grubszą" warstwa, ale po prostu "grubą" warstwą, wówczas skóra musi złuszczyć się porządnie właśnie tam, gdzie trzeba - wystarczą 4 noce, może w Twoim przypadku 5, sama musisz to sprawdzić, a później spokój z cosmelanem na jakiś czas (1-1,5 a może i 2 miesiące); wiem, że takie rady moga się wydawać mało profesjonalne (bo i takimi sa w istocie), ale są już "przepracowane" (żadne tam dyrdymały a priori) i ważne, że efektywne (a i "afektywne", bo ich skutki wzbudzają pozytywne emocje) - ja ufam mojej lekarce, ale to ja, a nie ona, sprawdzam "na swojej skórze" efektywność cosmelanu i sama musiałam znaleźć "odpowiednie" jego "dawkowanie" - myślę, że ty także sama swój sposób "wypracujesz" - powodzenia!

Pozdrowienia dobranocne dla wszystkich plameczek
Stary 2007-11-26, 08:13   #1248
vivea
Raczkowanie

witajcie!

Agus177 ja polecam Ci w Warszawie salony: Sharley / extra/ i ewentualnie Lasermed. Jak wpiszesz w wyszukiwarce np. w google te nazwy to wyswietla Ci sie namiary, gdzie, co , jak i za ile ? Udanego zabiegu zycze.
LidioM, dzienks. Z tego co piszesz wnioskuje, ze to Twoja lekarka polecila Ci stosowanie cos2 raz w miesiacu przez kilka dni. Moja natomiast /tak jak, juz wczesniej pisalam/, kazala nakladac krem codziennie na noc, nawet przez caly rok. Na pytanie skad sa te instrukcje powiedzila, ze od osob, ktore je rozprowadzaja. Ciekawa jestem jak jest w oryginalnej ulotce? Ja niestety nie znam hiszpanskiego, bo chyba jest to produkt hiszpanski? Chyba, ze znowu cos pomylilam?

pozdawiam,
V
vivea jest offline  
Stary 2007-11-26, 08:22   #1249
vivea
Raczkowanie

i jeszcze cos: LidioM, a jaki podklad Ty stosujesz? juz wiem, ze Molly Covermark i jest zadowolona.

cmok
V
vivea jest offline  
Stary 2007-11-26, 18:50   #1250
pannazmokraglowa
Raczkowanie

GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
wówczas skóra musi złuszczyć się porządnie właśnie tam, gdzie trzeba - wystarczą 4 noce, może w Twoim przypadku 5, sama musisz to sprawdzić, a później spokój z cosmelanem na jakiś czas (1-1,5 a może i 2 miesiące); wiem, że takie rady moga się wydawać mało profesjonalne (bo i takimi sa w istocie), ale są już "przepracowane"

Witajcie Pieknosci!
Znowu zaniedbalam watek, ale potem zawsze to nadrabiam i czytam skrupulatnie kazde slowo. Lidio, zacytowalam Twoje slowa, bo wlasnie to co zalecilas przed chwila u mnie sie nie sprawdza niestety, co potwierdza wypowiedziane przez Ciebie wczesniej " swiete" slowa:" sluchaj zawsze glosu...swojej skory". Ja nie moge robic sobie takich dlugich przerw, bo moja skora reaguje tak jak przy pierwszym zastosowaniu Cosmelanu, czyli krotko mowiac wygladam jak poparzona zaledwie po 4- godzinnej aplikacji , natomiast gdy nie robie tak dlugich przerw moge maske trzymac nawet 12 godzin. Metoda prob i bledow kazda z nas dochodzi sama, co dla nas jest najlepsze, czy trzymanie grubej warstwy, czy tez wystarczy ( jak w moim przypadku ) cienka aplikacja. Kazda z nas ma tez inna cere.
Potwierdzam tez to co pisze Moll-y na temat Thiospot. Naprawde dziala i jest tani. Cosmelan natomiast bede prawdopodobnie stosowac do mojej usr..... smierci , bo cere mam tlusta, a jeszcze zaden lek nie rozprawil sie z nia tak jak to zrobil Cosmelan. Stad tez moja oszczednosc w aplikowaniu maski. Dla podtrzymania efektow nieskazitelnosci mojej skory, stosuje cienka warswe cudownego kremu, ktory stracil juz swoj termin przydatnosci ( ale nie tylko ja dzialam nieprofesjonalnie - prawda Lidio), [/B]ale nie dziala jeszcze jak trucizna, wrecz przeciwnie czyni cuda. Pozdrawiam Was wszystkie.
pannazmokraglowa jest offline  
Stary 2007-11-26, 21:50   #1251
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Witajcie Pieknosci!
Znowu zaniedbalam watek..
Pannazmokraglowa nareszcie jestes sie stesknilysmy
Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Ja nie moge robic sobie takich dlugich przerw, bo moja skora reaguje tak jak przy pierwszym zastosowaniu Cosmelanu, czyli krotko mowiac wygladam jak poparzona zaledwie po 4- godzinnej aplikacji
..lepiej bym tego nie ujela - jak poparzona to ja tez wygladalam ostatnio, tak dla porownania - jakbym sobie zafundowala solarium na pol godziny i przysnela na dodatkowe 10min (swoja droga..zaciekawilo mnie jak moze wygladac twarz po takim czasie opalania w solarium..hehe napewno nie bede tego sprawdzac)
Ponownie nalozylam C2 w sobote wieczorem ale juz tylko na godzine i tak sie obudzilam czerwona chociaz juz nie "poparzona"..
Lidio - czy po nalozeniu grubej warstwy nie czujesz po jakims czasie mrowienia twarzy i dyskomfortu w postaci "zywego ognia"? ja bym z taka maska napewno nie mogla zasnac po prostu twarz mi plonie
pozdrawiam wszystkie dziewczynki
Stary 2007-11-27, 00:05   #1252
lidiaM
Raczkowanie

Witajcie Plameczki, wywołana "do tablicy" już odpowiadam:

molly - po jakimś czasie od nałożenia maski z cos2 czuję mrowienie, ale nie jest to tak dokuczliwe, abym np. nie mogła zasnąć - natomiast "jak poparzona" to czuję się trochę po zmyciu maski, ale wtedy szybciutko czymś ja "studzę" (ostatnio bepanthenem, maść lub krem), choć i to przez chwilę piecze, ale później jest ok - rumień zostaje, jasne, ale nie może być inaczej - nasza skóra musi się spiec ("spalić"), aby się złuszczyć wraz z plamkami, takie jest działanie pilingów chemicznych - musisz mieć wrazliwa buźkę, skoro tak szybko reaguje "żywym ogniem" na cosmelan;

pannazmokraglowa - witam, witam! rzeczywiście, mój "przeterminowany" cosmelan juz się kończy, więc moze zacznę "działać profesjonalnie" ale ten "stary" nadal był efektywny! Ale numer, prawda?
i ponawiam oczywiście hasło: SŁUCHAMY SWOJEJ SKÓRY W STOSOWANIU COSMELANU!!! (i nie tylko podczas stosowania cosmelanu, ale forever!)

vivea - moze coś "pokreciłam" w poscie, ale to nie lekarka poradziła mi taki sposób nakładania cos2 (raz w miesiącu na kilka nocy), to jest "mój" sprawdzony (choć jeszcze nie opatentowany) pomysł - dla mnie najwazniejsze, że się sprawdza!
a sprawa podkładów: Avene 50+ (compact - stosowałam latem), Dermablend Vichy (stosuję podczas kuracji cos2) i najczęsciej compact Mac-a (Studio Tech NC25) - polecam kosmetyki tej marki!

Buźka i dobrej nocki
Stary 2007-11-27, 15:44   #1253
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Dermablend Vichy (stosuję podczas kuracji cos2) i najczęsciej compact Mac-a (Studio Tech NC25) - polecam kosmetyki tej marki!
Lidio dziek's za odp
Jestes zadowolona z dermablend ?
Stary 2007-11-28, 12:51   #1254
lidiaM
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Lidio dziek's za odp
Jestes zadowolona z dermablend ?
Molly - dermablend uzywam teraz, kiedy stosuję cos2, bo wówczas taki kremowy podkład lepiej się rozprowadza - nie jest to rewelacja, ale większych zastrzeżeń nie mam, chociaż moim zdaniem jest mało trwały (trzeba go koniecznie utrwalić pudrem, fixantem najlepiej); buźka
Stary 2007-11-28, 13:52   #1255
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gordies Pokaż wiadomość
Witam. Błagam Was, podajcie mi propozycję jakiegoś filtra bez alkoholu, (który mogę używać po cosmelanie) bo mój ulubiony Vichy fluide 50+, nie sprawdza się zupełnie. Skóra po nim pali i piecze. A jest ciągle podrażniona przez cosm2. Avene mnie zapycha, więc odpada. Może coś z La Roche? Mam tłustą skórę ze skłonnościami do zapychania się byle czym.
Dzięki wielkie z góry. Pozdrawiam!
ja polecam klorane 50+ ma stabilne filtry, ładnie nawilża i nie jest ekstremalnie tłusty

co do gabinetu w Wawie słyszałam pozytywne opinie o Lasermedzie i tam się kiedyś przymierzałam do cosmelanu http://www.lasermed.pl/

a odnośnie mojej kuracji Neostratą, to donoszę, że plamy rozjaśniły się na tyle, że nie rzucają się po oczach w makijażu, wcześniej ich kontury wyłaziły spod kryjących fluidów, także jestem dobrej myśli, bo niestety nie stosuję regularnie
Stary 2007-11-28, 21:52   #1256
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Molly - dermablend uzywam teraz, kiedy stosuję cos2, bo wówczas taki kremowy podkład lepiej się rozprowadza - nie jest to rewelacja, ale większych zastrzeżeń nie mam, chociaż moim zdaniem jest mało trwały (trzeba go koniecznie utrwalić pudrem, fixantem najlepiej); buźka
Pytam nie bez powodu tez go uzywalam ale znienawidzilam ten kosmetyk bo dopiero na fotkach zobaczylam ze tworzyl na mojej paszczy maske i wygladalam jak XVIII-wieczna pudernica pewnie sie pomylilam z Agul bo to Ona uzywala covermark a nie Ty(?) kurcze juz tyle nas tu jest ze czasem mi sie myli
pozdrawiam
Stary 2007-11-29, 10:51   #1257
lidiaM
Raczkowanie

Molly, dermablend ma rzeczywiście dość ciężka konsystencję i trzeba nauczyc sie go nakladać cienka warstwą, bo w przeciwnym razie efekt może by rzeczywiscie "pudernicy"! Tez wolę lżejsze podkłady, ale w czasie stosowania cos2 dermablend tez ujdzie. A covermark będę zamawiać, chociaz boję się tego wyboru koloru bez "naocznego ogladu".
Buźka
Stary 2007-11-29, 12:19   #1258
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Molly, dermablend ma rzeczywiście dość ciężka konsystencję i trzeba nauczyc sie go nakladać cienka warstwą, bo w przeciwnym razie efekt może by rzeczywiscie "pudernicy"!
przez pol roku nie nauczylam sie ale juz do niego nie wroce
Cytat:
A covermark będę zamawiać, chociaz boję się tego wyboru koloru bez "naocznego ogladu"
Wiem to trudne, szkoda ze nie jestes z Krakowa bo wtedy moglabys wdepnac direct do gabinetu "alter i wybrac kolor..hm zawsze mozna zamowic tester z cala paleta (ale to sie nie bardzo oplaca szczerze mowiac) jaki kolor dermablend uzywasz(?) wiesz, kolory covermark sa duzo bardziej naturalne niz dermablend trzeba uwazac bo odcienie nie 'leca' po kolei a poza tym wydaja sie ciemniejsze niz sa w rzeczywistosci
Stary 2007-11-29, 18:35   #1259
KLAUDULA
Przyczajenie

MOLLY czy mogłabyś jeszcze raz napisać co stosujesz na wypryski(kiedyś już o tym pisałaś)i gdzie to kupujesz?w aptece?bo przy cos.ciągle mi wychodzą jakieś niespodzianki na brodziea jak tam twoje plamki schodzą?
KLAUDULA jest offline  
Stary 2007-11-29, 22:15   #1260
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez KLAUDULA Pokaż wiadomość
MOLLY czy mogłabyś jeszcze raz napisać co stosujesz na wypryski(kiedyś już o tym pisałaś)i gdzie to kupujesz?w aptece?bo przy cos.ciągle mi wychodzą jakieś niespodzianki na brodziea jak tam twoje plamki schodzą?
Na niespodzianki uzywam Acnefan (firmy Asa) na moja buzie naprawde swietnie dziala
..plamki hm, pod makeupem ich wcale nie widac, nikt juz mnie nie pyta a jak ja zapytam od czasu do czasu ( naprawde rzadko..) jakas kolezanke to wpatruje sie i mowi "cos ty nic nie widac gdzie te plamki masz.." a skoro pod podkladem nic nie widac, maski na twarzy nie mam i nie musze poprawiac juz makijazu przez caly dzien to..reszta sie juz dla mnie nie liczy, nie jestem urodzonym Don Kichotem, wiem ze z tym moge walczyc ale jesli wygram to napewno nie przez ciagly stres lecz determinacje i konsekwentne dzialanie plamki widac (glownie na czole - te sa najbardziej oporne) ale jest naprawde o niebo lepiej niz przed wakacjami, wiem jednak ze wiekszosc efektow zawdzieczam kuracji Thiospot cream intensive - po miesiacu stosowania w lipcu nigdy nie mialam tak pieknej i jasnej cery - plamy byly niewidoczne do tego stopnia ze przypominam sobie swoj glupawy pomysl "a moze by tak wyjsc bez filtrow?" - na szczescie w czyn owej idei nie wprowadzilam i dobrze bo po wakacjach na sycylii plamki troche sciemnialy ale zaraz ja sie chyba za bardzo rozpisuje (..i powtarzam ) Klaudula ja obecnie jestem na C2 a dokladnie po drugiej aplikacji ( zauwazylam ze luszcze sie podwojnie po jednym zabiegu czy tez tak macie??) plamki robia sie jasniejsze ale najwazniejsze jest to co JA o nich mysle a ja ich w tej chwili "nie widze" (byc moze ostatnio pogorszyl mi sie rowniez wzrok )

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości