Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-06-25, 16:10   #2221
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

NADESZLA WIELKOPOMNA CHWILA.
Bylo mi to obojetne,ze chlopaki po chalupie chodza.Troche sie dziwnie patrza.A co mi tam.
Zmylam przed chwila makijaz,w tym cosm.set jest taki plyn odtluszczajacy ,wzielam na wacik i posmarowalam nim cala twarz(okolice oczu tez)
Smierdzi jak zmywacz do paznokci!!!Cosmelan1 rozprowadzilam na twarzy.I wygladam jak glupol.Bede tak siedziec i czekac do polnocy rowniutkie 8 godzin. I zobaczymy co dalej.Uzyc zaraz po zmyciu te maske hydra-vital factor K,czy zaczekac do jutra?Gdzies instrukcje zapodzialam.
agnieszka kis,nie uzywaj samoopalaczy,plamy ciemnieja,ale cosmelan wybieli Ci wszystko.Zobaczysz bedziesz PIEKNA po nim.
evelina.00, to zaliczasz sie do szczesciar,gratuluje!U mnie niestety to nic nie dalo.
Dziewczyny trzymajcie kciuki,martwie sie bardzo o moje naczynka.Znalazlam jakas masc z Weledy 20% arniki ma.Moze cos pomoze.
Poki co ,posiedze i poczytam Wasze stare posty.
Stary 2008-06-25, 16:28   #2222
buczacza
Zakorzenienie

znalazlam instrukcje.Po zmyciu maski woda ,nalozyc hydra-vital
Stary 2008-06-25, 16:34   #2223
madziusia777
Zadomowienie

oh no nareszcie buczcza- tyle czekałam na ten moment. Cosmelam bardzo mnie interesuje(kręci) normalnie zboczenie czy co? jak pamiętam to hydra faktor-k stosowałam od razu po zmyciu maski i cały dzień ,a cosmelanem 2 zaczęłam sie smarować na drugi dzień, czyli 24 godz po zmyciu maski cos1. dobrze to pamiętam bo 2 razy przez to przechodziłam.
Buczacza a ile maski zużyłaś???? starczy ci na potem?(tzn na podzielenie sioe z koleżanką? oj jestem ciekawska
Trzymam kciuki!!! (a robotnicy to napewno dziwnie bedą sie na ciebie gapić haha, wkońcu taki widok to nie codzienność haha).
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-06-25, 17:14   #2224
buczacza
Zakorzenienie

madzisia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie nabijaj sie ze mnie.Maska mi ciemnieje i przerazajaco wygladam.Wpadlam na pomysl strych posprzatac,nie bylo mnie tam wieki! Ale tam duzo kurzu i przykleja mi sie do geby.No to ucieklam z gory na dol i bede lazienke tak dlugo sprzatac az pojda robotnicy.Jezu!!!
Maseczki mi duzo zostalo,ale jak pisalas -znajoma dostanie.
Tak mnie zastanawia dlaczego robia wszyscy taki SHOW z cosmelana,mam na mysli ,ze tylko lekarze i kosmetyczki moga to robic.Przeciez to nic latwiejszego.
Kurcze,naloza maske na twarz i juz.W tym nie ma nic niebezpiecznego.Nie wiem o co tu chodzi.Ide sie chowac
Stary 2008-06-25, 18:13   #2225
werwik
Przyczajenie

buczaczo coś wspominałaś o piwnicy, bo jak nie strych to może piwnica jest doskonałym miejscem na buszowanie i to jeszcze piwnica z winem Ale co tam, w końcu jesteś u siebie a robotnikom to możesz pokazać w maseczce cosmelanowej Nooo sama jestem ciekawa finału Twojego zabiegu..
Z moją kosmetyczką to ja się ostro wykłócałam i tłumaczyłam, że na forum cos dziewczyny napisały, że zabieg może być robiony przez okrągły rok, a to dziewczyny po zabiegach, one się znają itd..itp...Niestety jakoś jej nie przekonałam.. Ale poczekam do września tym bardziej że póki co nie mam nawet złotówki na zabieg. Ale mam wiarę jak ziarnko gorczycy

agnieszko kiss- jeszcze będziemy piękne bezplamiaste zobaczysz Tylko wyrozumiałego męża Ci zazdroszczę. Może bym tak jakąś kwarantannę wprowadziła z powodu moich plam to może i mój się zrobi wyrozumiały he he

lidio em- filtry 50 stosuję od kiedy mam plamy przez okrągły rok, także tego moja kosmetyczka nie musi się obawiać. Ona po prostu uważa że wszelkie zabiegi na plamy to dopiero w okresie jesienno zimowym i już. I się z babą kłócić nie będę że cosmelan to inna sprawa. O..

Czemu człowiek wcześniej na Was nie trafił kochane kosmitki?
werwik jest offline  
Stary 2008-06-25, 18:23   #2226
werwik
Przyczajenie

Aaaaa własnie dziewczyny...A co z pieprzykami po zabiegu cos? Mam ich chyba z 15 na twarzy (od intensywnego opalania) Czy jakoś bledną choć trochę? Zapytać nie zaszkodzi...Plamy, pieprze, zmarszczki..Czy ja w ogole powinnam do ludzi wychodzić?? Nie ma to jak wirtualne życie..
werwik jest offline  
Stary 2008-06-25, 19:04   #2227
werwik
Przyczajenie

Dziewczynki weteranki w używaniu cos- na jak długo wam wystarczy jeden słoiczek? Czy oprócz niego i oczywiste filtrów używacie innych kremów (w myśl zasady aby kremy zmieniać bo skóra się przyzwyczaja)Korzystacie czasami z zabiegów u kosm (oczywiście oprócz cosm czy botoks)? Ogolnie mówiąc moje pytanie sprowadza się do tego, czy sam cosmelan daje tak rewelacyjne rezultaty? Znacie kogoś kto używał dłużej niż parę lat? Ciekawa jestem jakie są wtedy efekty używania tego kremu...
werwik jest offline  
Stary 2008-06-25, 19:49   #2228
buczacza
Zakorzenienie

werwik,a nie moglabys sama zrobic ten zabieg? Ja kupilam caly komplet za 221 euro(gdzies kolo tego) na ebayu.Dziewczyno pieniadze zaoszczedzisz.I to zadna filozofia samemu go zrobic.
Pieprzyki powinny zniknac,bo piegi znikaja.Cosmelan 2 to zalezy ,mi wystarcza na 2 i pol miesiaca.
Chlopaki poszli sobie.Nareszcie moge normalnie chodzic
p.s.do piwnicy tez chodzili,bo bym juz dawno butelke przyniosla,albo sie tam zamknela i
Stary 2008-06-25, 20:28   #2229
Sylwia Pilcher
Przyczajenie

Wiam ponownie
więc opowiem wam o swoim doświadczeniu z cosmelanie na samej sobie zacznę od tego że pracuję już 3 lata w Dubaju, chyba nie muszęmówić jaka jest tu pogoda -tęsknięza deszczem tak bardzo codziennie jest ponad 35 stopni w noc o 2 godzinie jest minimum 29stopni a lato siędopiero zaczyna. Poprostu piekarnik nie musi siębyć na słońcu, żeby się spiec. Nie muszę chyba też mówić jakim problemem jest tu pigmentacja -poprostu tragedia.
Z Cosmelanem zaczęłam dopiero po kuracji na samej sobie, więc łatwiej mi powiedzieć klientkom czego sie mogą spodziewać , robie tak zawsze z każdym zabiegiem.
Mam extra wrażliwą skórę już po prysznicu jestem czerwona jak dojrzały pomidor, no i później nan dodatek doszła pigemntacja, te okropne plamy. Więc MIAŁAM je na skroni z prawej strony i duże plamy na kościach policzkowych po obu stronach.
Więc zaczęłam od maski Cosmelan, którą zaczęłam nakładać od powierzchni z problemem, a potem reszta twarzy wraz z szyją, trzymałam przez około 5,5 godziny zmyłam i położyłam Hydravital Factor K i tyle tego dnia. Następnego dnia byłam czerwona jak burak, miałam ból głowy i lekką gorączkę, no ale nic rano zmyłam twarz Facial Wash i Facial Toner Potem krem K i Hydrating Sun screen, wieczorem to samo tylko bez sunbocka, a od następnego dnia zaczęłam stosować Cosmelan2, ale tylko na noc.
Uważam, że dość ważne jest nie mieszanie tu innych kosmetyków. Wszystkie należą do jednej linii, zgadza sie nie jest to tanie, ale w Dubaju jest wciąż dużo drożej niż w Polsce!!!
Po miesiącu zaczęłam podchodzić bardzo blisko oka omijam tylko usta, bo robi sie bardzo nie pzyjemnie wiem, bo spróbowałam, nakładam też na szyję. Ale przypominam, że cosmelan2 kładę tylko na noc i tak radzę też klientkom. Prowadzę normalne życie już po miesiącu byłam na plaży, ale zawsze tylko po godzinie 15 z sunablockiem co 2 godziny tak jak radzą dziś dermatolodzy.
Nie czułam żadnego pieczenia podrażnienia tylko jak podeszłam blisko ust wyskoczyła mi opryszczka, no i przez około miesiąc występywało mi zaczerwienienie, ale bez przesady,no i położym dwa razy Face Mask 1 and 2 z tej samej linii na ukojenie no i jest super
powodzenia
Sylwia Pilcher jest offline  
Stary 2008-06-25, 20:36   #2230
Spaczyna
Raczkowanie

Cool Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
madziusia,annaluiza,moll_ y,lidia,hannah,CO JA MAM ZROBIC??????????????
Zaplanowalam na jutro zabieg no iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i!!!!! Jutro przychodza robotnicy do nas wymieniac okna i jakby tego malo bylo to i ogrodnik ma akurat jutro skonczyc robote.No to jak ja z ta maska sie ludzia pokaze.Mam zamiar ja 8 godz.trzymac.Moze posmaruje sie na noc,co?I pojde tak spac?Jak znam zycie to pewnie i w piatek przyjda .Musze Wam powiedziec,ze fajne chlopaki.Rany boskie ,co tu robic?
annaluiza,rob 3 dni przerwy z cosmelanem,KONIECZNIE!!!
moll_y,200 Euro za botox pod oczy to ok,czy za duzo?
agnieszka kis,zapomnij o opaleniznie i kup puder opalizujacy np.dior bronze ,poudre de soleil.Cudo chociaz sa inne tez genialne(Jestem maniaczka,chwilowo posiadam 8 roznych "brazowiaczy")
werwik,cosmelan nie ma skladnikow fotouczulajacych i mozna go robic na okragly rok i dziwi mnie,ze Twoja kosmetyczka zrobi Ci zabieg dopiero jesienia.
spaczyna,daj sobie spokoj z Pigmanorm,mialm,uzywalam i nic.Znam duzo dziewczyn ,ktore tez sa rozczarowane.Kup lepiej cosmelan2 bez maski.Na 100% bedziesz zadowolona.Zycze Ci powodzenia
A teraz ide po wino do piwnicy
ZARAZ WRACAM

Buczacza, trochę się boję jak zareaguje moja skóra na sam cosmelan 2, jaka może byc reakcja przy stosoaaniu bez maski cos 1? Mam plamy głównie na policzkach i nad górną wargą, po trzech tygodniach stosowania kremu wybielającego FLOSLEK (tani więc efekty mnie zdziwiły) widzę już lekka poprawę. Na razie czekam na HQ zamówiony na allegro, a jak nie pomoże to na jesień myślałam o całym zabiegu cosmelan, ale jeśli widzisz u mnie możliwość poprawy po zastosowaniu cos 2, to nie wiem czy się nie skuszę, zawsze kasa zostanie w kieszeni, chociaż żeby mieć 100% pewności, że moje plamy znikną jestem w stanie zainwestować, na razie musze eksperymentować.. znaczy walczyć i pozyywnie myśleć
Spaczyna jest offline  
Stary 2008-06-25, 21:07   #2231
buczacza
Zakorzenienie

spaczyna,po samym cosmelanie 2 tez bedzie sie skora luszczyc i czerwona pewnie tez bedziesz.Jestem zdania ,ze cosm. jest bezpieczniejszy niz HQ. Ja osobiscie bardzo Ci go polecam.
Trzymam kciuki
Sylvia Pilcher, co polecasz na popekane naczynka?
Stary 2008-06-25, 21:25   #2232
Spaczyna
Raczkowanie

Lightbulb Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, znaczy wiele, ale jedno najbardziej palące. Widziałam na Ebay cały zestaw cosmelan za 345$ + 21,50$ koszty przesyłki, czyli jakieś 800 zł ze Stanów od

glo revitalize
Opinie:96,6 % pozytywnych

Tylko tak się zastanawiam, czy dam radę sama zrobic sobie maskę, bo w sumie to będzie mój pierwszy kontakt z cosmelanem, i czy bedę wiedziała ile go trzymać, żeby nie przesadzić w żadną stronę :-/ I co myślicie o cenie? chyba zawsze to jakaś kasa w kieszeni, tylko ryzyko, że paczka nie dojdzie, pomóżcie rozwiać moje wątpliwości może wiecie czy w Polsce jest dostępny gdzieś cały zestaw? dajcie znać, czekam niecierpliwie, bo te plamy to do szału potrafią doprowadzić...
Spaczyna jest offline  
Stary 2008-06-25, 21:42   #2233
ane120
Zadomowienie

Witam drogie cosmelanki dziś są maje urodziny kończę 38 lat UFF trochę się pożyło.Najważniejsze ,że mamy cosmelan co nam daje nadzieję na pezyszłość. Troche się dziwię dziewczynom które szukają czegoś zamiast cos. Przecież my plamki-weteranki wypróbowałyśmy już wszystko!!!!!!! Ale cóż ludzką rzeczą jest błądzić. I tak wszystkie wcześniej niż póżniej pokochają cos.A teraz zapraszam wszystkie cosmelanki do barku -kielichy w dłoń i w górę serca!Zdrowie tego kto wynalazł cosmelan!
ane120 jest offline  
Stary 2008-06-25, 21:47   #2234
ane120
Zadomowienie

Spaczyna napewno dasz sobie radę z cosmelanem to żadna filozofia ja w maju też zrobiłam sobie sama.Zestaw kupiłam na ebayu od osoby z Portugalii .Paczka dotarła bez problemów i wszystko było ok.To na prawdę cudowny zabieg.Pozdro .A.
ane120 jest offline  
Stary 2008-06-25, 21:56   #2235
buczacza
Zakorzenienie

spaczyna,Nie jestes sama,tyle tu madrych cosmelanek,ktore chetnie Ci pomoga jak zdecydujesz sie sama zrobic.W tym nie ma nic skomplikowanego,dasz rade.
Moj zestaw przyszedl z Portugali,moze poszukaj tu w Europie.

Jeszcze 2 godziny i zmywam maske
Stary 2008-06-25, 22:01   #2236
buczacza
Zakorzenienie

ane120: roza::r oza:sto lat,sto lat, zdrowka i zycia bez plam i
Dziewczyny gdzie sie podziewacie?
Stary 2008-06-25, 22:04   #2237
Szelma29
Raczkowanie

Jestem, jestem...dziękuje Madziusia 777 za pamięc o mnie...strasznie miło mi sie zrobiło.
Ja na cosmolan przymierzam sie przełomie sierpien/wrzesien...bo w wakacje będę wyjeżdżać, właściwie to juz 1 lipca ruszam nad morze.....więc nie ma jak , nie ma gdzie. Ale muszę się pochwalić, ze moja nowa pielęgnacja cery( po długim studiowaniu biochemicznych wątków...zdecydowanie sie poprawiła...nawet mój TZ zauważył poprawę..tylko dzisiaj mówi..do mnie...tak: kurcze czymś białym sie smarujesz..bo jakas taka rozbielona jesteś..hi hi hi hi...a ja mu tyle czasu tłumaczyłam o filtrach , o kremach..ze bielą, ze trzeba matować itd itd itd ...a on ..nie czuje bluesa i niewiele z tego zrozumie...skoro pyta co ja taka teraz rozbielona na twarzy a słońca się boje jak diabeł święconej wody i na wyjazd mam kapelusz, okulary i filtry i ze sie odgrażam, ze na plaży nie będę plackiem leżeć i sie opalać..tylko siedzieć pod parasolka ha ha ha ...załamka totalna..faceci jednak nigdy kobiety nie zrozumieją tak do końca). Ale jak czytam , ze cosmolan likwiduje plamki a przy okazji drobne zmarszczki i że człowiek młodnieje..to takie słowa są jak balsam dla duszy..brzmią jak najpiękniejsza poezja....ech...ja w każdym razie planuje sama zrobić..kupić przez internet..i zadziałać...
co do włosów wyszperałam wątek o cudownym preparacie Placenta... i oczywiście zakupiłam...jedna ampułka wtarta w łepek....dziewczyny piszą..ze rewelacja....mam nadzieje, ze mi włosy odrosną grubsze i piękniejsze niż były...mam już zresztą króciutkie takie na 2 mm...na całej głowie wiec jest ok...rosną równomiernie na całej głowie...tylko chusteczki zmieniam...bo na razie za krótkie aby chodzić bez.
pozdrawiam serdecznie wszystkie łaciatki
Szelma29 jest offline  
Stary 2008-06-25, 22:22   #2238
Spaczyna
Raczkowanie

Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ane120 spełnienia marzeń, czyli pięknej buźki bez żadnch plam!
po komentarzach, i jeszcze prześpię ale doszłam do wniosku, że jutro kupuję ten cosmelan ze Stanów, nie moge go nigdzie w Europie znaleźć na żadnej aukcji, tylko powiedzcie mi ile mam go trzymać? czy w instukcji będzie napisane? Już się nie mogę doczekać, będę pisać i dopytywać na bieżąco, kochane jesteście dzięki za rady
Spaczyna jest offline  
Stary 2008-06-25, 22:34   #2239
buczacza
Zakorzenienie

spaczyna,phototyp 1 i 2-trzyma cosmelan 5 godz.
phototyp 3 i 4 -trzyma 8 godz.
U mnie tak w instrukcji pisze.
Pisz i pytaj kochana
Stary 2008-06-25, 22:49   #2240
maryloyu
Przyczajenie

witam, jestem tu nowa dzis sie zalogowałam a to dlatego że od 4 dni mam cosmelan na twarzy i nałożylam go zupelnie sama, czytając tylko instrukcje. Wszystko odbywało sie zgodnie z planem, to znaczy byłam czerwona, napuchnięta i nadal jest ok, bo się łuszczę. jest tylko jeden problem. Krem cosmelan 2 bryli sie na mojej skórze, która przez to w ogóle nie schodzi, tylko tak tkwi... No więc zaświtało mi w głowie pytanie, czy twarzy nie trzeba przypadkiem umyć? Szukałam w instrukcjach, szukałam na forach, i nikt nic o tym nie pisze. Czwarty dzień wytrzymuje, ale swędzenie sie nasila a wraz z nim potrzeba wody... Prosze, niech mi powie ktoś kto ma to za sobą, czy się przy cosmelanie na twarzy mył? a jesli nie, to jak długo trzeba sie wstrzymywać? dzięki, w ogóle martka jestem. pozdro!
maryloyu jest offline  
Stary 2008-06-25, 22:55   #2241
ane120
Zadomowienie

Dziękuję bardzo bużkę mam śliczną bo jak wspomniałam jestem miesiąc po zabiegu. Ja maskę trzymałam 9 godzin a co.Za pierwszym razem w gabinecie 8 ale teraz stwierdziłam że godzinkę przedłużę .I jak miało schodzić tak zlazło.Chciałam się jeszcze pochwalić że w sobotę miałam dużą imprezę (40-mojego męża) i poszłam na makijaż do kosmetyczki .Zrobiła mi go ok.14 bałam się że do wieczora spłynie (zawsze miałm bardzo ale to bardzo tłustą skórę)ale nic mu nie było. Nad ranem kiedy go zmywałam ,dodam że to pierwszy makijaz od miesiąca,nawet na powiekach nie zrobiły się wałeczki a ja bardzo tego nie lubię Tego oczywiście jak się robią.Skóra jest tak ładna że nic poza nawilżaniem i filtrami jej nie trzeba .Oczywiście na nac cos 2.Jeszcze tylko botoksik na zmarszczkę między brwiami i ok.Pozdrowionka .A.
0
ane120 jest offline  
Stary 2008-06-25, 22:59   #2242
ane120
Zadomowienie

Ups pewnie że należy go zmyć.Myj twarz normalnie rano i wieczorem

(tylko czymś delikatnym) i bezpośrednio na czystą skóre cos 2.
ane120 jest offline  
Stary 2008-06-25, 23:04   #2243
maryloyu
Przyczajenie

witam, jestem tu nowa i nie wiem czy dobrze weszłam z odpowiedzia. Piszę poniewaz od 4 dni mam cosmelan na twarzy, a załłzyłam go zupełnie sama w domu, trzymajac sie jedynie instrukcji. Mam jednak problem, bo cosmelan 2 bryli mi sie na twarzy, i skóra zamiast schodzic po prostu tkwi i wszystko zaczyna swędzieć. ... Może zrobiłam ten bład że nie myję twarzy od 4 dni, po prostu zero kontaktu z wodą. Ale nie mam , naprawdę kogo zapytać i nigdzie nikt o tym nie pisze... proszę o pomoc.
maryloyu jest offline  
Stary 2008-06-25, 23:06   #2244
buczacza
Zakorzenienie

siedze tu juz od 16 godz.Oczy mi sie kwadratowe robia.Jeszcze godzinka i zmywam.
Martka biedactwo myj buzie,ja tam zwykla woda z kranu mylam.
ane120 mnie sie wesolo zaczlo robic od winka.Mam nadzieje ,ze wytrzymam do polnocy.
Stary 2008-06-25, 23:11   #2245
ane120
Zadomowienie

Siedzę tu i piję samiuteńka i tak sobie myślę że po botoksiku sylikon w cycki i w usta potem liposukcja i odmładzanie kolan(jest taki zabieg) a potem się jeszcze coś wymyśli i wtedy to będzie ....trzeba się udać do psychiatry hahahaAle mi się napisało głupot.
ane120 jest offline  
Stary 2008-06-25, 23:13   #2246
maryloyu
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ups pewnie że należy go zmyć.Myj twarz normalnie rano i wieczorem

(tylko czymś delikatnym) i bezpośrednio na czystą skóre cos 2.

dzięki Ane120. Przeczytałam z opóznieniem....
maryloyu jest offline  
Stary 2008-06-25, 23:22   #2247
buczacza
Zakorzenienie

to samo co Ty i dodatkowo operacje stop.Z brzuchem tez musze cos zrobic ,bo teraz nie pojde na aerobik.I cos jeszcze wymysle
Stary 2008-06-25, 23:36   #2248
ane120
Zadomowienie

Damy radę może wykupimy w jakiejś klinice abonament? Siedz sobie pomidorku czerwoniutki.Ja idę spać bo rano pędzę na body space i saunę.To na razie zamiast chirurgii plastycznej .Pozdrowienia.A.
ane120 jest offline  
Stary 2008-06-25, 23:36   #2249
maryloyu
Przyczajenie

kran i woda... ale ulga, tego mi było trzeba! Dzięks dziewczyny, skąd ja to wzięlam w ogóle??? zmykam na dzis pa
maryloyu jest offline  
Stary 2008-06-26, 00:04   #2250
buczacza
Zakorzenienie

Maske zmylam ,nalozylam hydra vital i ide spac.Bede snic pewnie o najnowszych metodach anti aging.Ale mam sucha skore.

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości