Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-07-18, 22:41   #2491
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Spaczyna Pokaż wiadomość
Witam Was , cały zestaw cosmelanu możesz łatwo znaleźć na e-bayu, w wyszukiwarce po prostu wpiszesz cosmelan, ja znalazłam dwóch sprzedawców - jeden ze Stanów, więc nie wiadomo, kiedy byś się doczekała paczki, a drugi z Portugalii, więc mniejsze ryzyko, że przesyłka nie dojdzie,

A ja na razie działam na moim HQ,
dziewczyny nie wiem, czy to pod wpływem tego forum i nowych wiadomości-wiedzy, ale mi wystarczyło, że się naczytałam na temat cosmealnu, a twarz mnie po samym HQ szczypie, pali i piecze, a szczególnie miejsca gdzie mam plamiska, i do tego jeestem cała czerwona - na policzkach, i taka chropowata, a używam go od 2 tygodni, czy to już reakcja? teraz będzie tylko lepiej? wy też tak miałyście po HQ, czy to ja taka nadwrażliwa?
Spaczyna,biedactwo!!! tez to przeszlam.To normalka,a jak tam plamki? Moje byly czerwone i jak przestalam HQ uzywac pozostaly brazowe. Mam nadzieje ,ze HQ Ci pomoze!A jak nie to wez sie za cosmelan.
Stary 2008-07-18, 22:50   #2492
Megi72
Zadomowienie

Kamilia na nie masz ? To po cosmelanie na twarzy tez nie będziesz miała !
Megi72 jest offline  
Stary 2008-07-19, 08:55   #2493
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Kamilia na nie masz ? To po cosmelanie na twarzy tez nie będziesz miała !
Megi - i na to liczę ! Na razie przygotowuję mego mena na "całą prawdę o mnie za tydzień ". W piętek cosmelan! Dzisiaj rano wstałam , patrzę w lustro i powoli żegnam się z moimi łatami.
Czy któraś z Was robiła cosmelanan także na szyję i dekolt ? Lekarka rzekła, że też u tu( i tam) robi się ten zabieg i świetnie pomaga ? Odmładza itd. Akurat tam plam nie mam , ale swoje lata - tak
kamilia jest offline  
Stary 2008-07-19, 11:49   #2494
agnieszka kis
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to agnieszka kis

no to ladnie tak sie dalam wyrolowac mowilam jemu ze chce ten krem hydro zel
a on mi na to ze ten krem jest za dobry za szybko regeneruje skore i cosmelan 2 nie ma takiego dzialania wogole zaczal mieszac jak cholera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
ale jestem zla na siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
aha i jeszcze jedno czy ten cosmelan 2 chodzi mi o pudelko czy to pudelko papierowe bylo owieniete w jakas folie ??????? bo moje nie bylo i to jest dziwne .
boze ale jestem zla
no i co teraz jak nie mam tego hydro zelu ??????????????????
a on mi powiedzial ze musze sobie kupic taki krem nawilzajacy nie dosc ze tyle zaplacilam to jeszcze sama musze sobie dokupywac kremy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czyli jak buczacza ten c 2 mama uzywac przez tydzien 3 razy dziennie tak
no i powiedz jak mam sie smarowac tym nawilzajacym przed cosmelanem czy po i czy zawsze musze juz nawilzajacego uzywac ?
a i ten lekarz jeszcze powiedzial ze nawet ten producent mu mowil ze ten hydro zel jest nie potrzebny no i ze bedzie wycofany .
dzisiaj moja buzia nie jest juz taka czerwona i juz nie piecze tylko lekko schodzi skora czy to jest dobrze ??????????
no i plamy sa tak jak byly nic nie pojasnialy
a on mi nalozyl cienka warstwe tej maski cos 1 czy tak ma byc ?????
jestem zalamana ze tak sie dalam zrobic

plakac mi sie chce
dajcie prosz znac teraz lece do apteki po krem pa
agnieszka kis jest offline  
Stary 2008-07-19, 13:24   #2495
buczacza
Zakorzenienie

agnieszka kis,pudelko jest ok,nigdy nie jest w foli.
Napisz jaki kolor miala ta maseczka(cosm.1)Powinnas sie dzisiaj smarowac cosmelanem2 ,robisz juz tak?
Pierwszy tydzien -3 x
drugi-2x
trzeci -1x
maseczke mozesz na cosmelan nalozyc,tylko pytanie jaka kupilas?Bo nie wszystkie sie nadaja!!!
Alez Ty sobie lekarza znalazlas.Pewnie facet bardzo oszczedny.Ja zawsze mialam gruba warstwe maski i wystarcza na dwa razy.
Zaczekaj jeszcze 3 dni i opisuj koniecznie co sie z buzia dzieje.
Stary 2008-07-19, 14:58   #2496
agnieszka kis
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to agnieszka kis

Buczacza a ja nie dostalam tej maski , tylko krem cos 2 a maska miala taki zolty kolor
a czy moge nalozyc ten krem na ten nawilzajacy
agnieszka kis jest offline  
Stary 2008-07-19, 18:47   #2497
Spaczyna
Raczkowanie

Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

buczacza,
nie widzę plam - tych własnych, tak jakby faktycznie jakaś reakcja w skórze na HQ zachodziła, są tylko takie inne plamy - czerwone policzki, jednak nie wygląda to jak rumieńce, i dalej się smaruje, a piecze momentami okropnie, nie wiem czy dobrze robię, może powinnam zrobić przerwę?
Spaczyna jest offline  
Stary 2008-07-19, 19:19   #2498
buczacza
Zakorzenienie

agnieszka kis mi chodzilo o cosmelan 2 ,czy zaczelas go dzisiaj uzywac? Bo powinnas.
Maska cosmelan 1 wyglada jak musztarda i po jakims czasie ciemnieje.
Jaka maseczke kupilas? Nigdy nie nakladaj pod cosmelan!!!!!!!!!
spaczyna,pamietam jak mi lekarz powiedzial,zebym nie robila przerw z HQ.Moze Ty jednak zrob i posmaruj mascia Bepanthen(jeden dzien)
Stary 2008-07-19, 23:34   #2499
cassatta
Zadomowienie

Dziewczyny to prawda uważajcie na witaminy są takie które działają na skórę przy słonecznych dniach plamiąco Kamilia rodzinkę straszyłam 1,5 miesiąca i kontrahentów też Angi to była słaba chwila na ten pigmanorm, masz racje lepiej poczekać do połowy września. To wina pogody - non stop pada- a tu od poniedziałku upały. Nie ma to jak kwasy bez nich moja skóra by była okropna
Spaczyna szczęściara z ciebie że tak ładnie reagujesz na HQ. Nie przestawaj smarować. Czy zaczynasz się lekko złuszczać, może to przebiegać bardzo delikatnie stąd te zaczerwienienia. U mnie po HQ nic się nie działo jestem gruboskórna, tylko delikatna i wrażliwa pod oczami. Agnieszka pamiętaj maskę cos1 masz na buzi tak długo jak ci lekarz powiedział. Później kremujesz się cos2. Nakładasz go na czystą buzię i nic więcej nie nakładasz. Chyba że będziesz miała mocno przesuszone niektóre partie twarzy, ja miałam w okolicy oczu i ust. Dermatolog powiedział żeby smarować te miejsca co drugi dzię, a w między czasie nawilżać jakimś tłuściochem. Jak krem może być za dobry i za szybko regenerować skórę- o to właśnie chodzi żeby twoja skóra po zabiegu była szybko zregenerowana i nie miała popękanych naczynek. Idiota nieuk ten lekarz oraz sknera do potęgi n
Stary 2008-07-20, 01:02   #2500
dome
Zadomowienie

no to ja jestem szczęśliwa, że Wy jesteście podglądałam Was i podczytywałam tydzień cały, wszystkie posty i już wiem...kupuje cosmelan sama i będę działać wedle Waszych rad... kurcze bym tylko nie poodpadała cała
pozdrawiam Was wszystkie serdecznie bardzo
dome jest offline  
Stary 2008-07-20, 09:34   #2501
kamilia
Zadomowienie

Cassatta -półtora miesiąca ????? Równo i stale ? Nie wiem, czy rodzina aż tak mnie kocha li i jedynie za walory wewnętrzne :0(. Przynajmniej jej brzydsza część Ech - teraz to ja nią będę .
Nastawiłam się na jakieś trudne dwa tygodnie, a potem z górki ...
Upraszam się i napraszam a dementi - może nie aż półtora miesiąca ? Może coś utarguję ?
I jak Wam, tym z Was, które mają już zabieg za sobą, było z tymi dwoma miesiącami bez kolorówki - jeżeli wcześniej jej używałyście ?
Ech - Cassattooooo - auuuuuuu....( ale teraz jesteś już piękna ? nie żałujesz ?
( zaczyna się budzić we mnie dziecko, które prosi mamą - maaamoo - zrób coś, żeby urwanie rączki nie bolało
kamilia jest offline  
Stary 2008-07-20, 09:53   #2502
Masima
Zadomowienie

Za półtora miesiąca mniej więcej mam mieć robiony cosmelan, ale nie ma dnia żebym o tym nie myślała, takie oczekiwanie jest bardzo denerwujące i stresujące. Tylko czym ja sie tak stresuje ? Przecież ma być tylko lepiej. Chyba tylko tym że może nie być efektów, że nie zadziała, w końcu jest skuteczny dla 98 %, a te 2 % ? A już jak nie cosmelan to co ? Przecież to najskuteczniejsze co moze być. Boję się też że może być gorzej po cosmelanie, że wyjdą mi plamy w innych miejscach niż do tej pory, z tego co wyczytałam jest to możłiwe. Molly pisała że ma pande po cos2 własnie....
Sorki dziewczyny, ale pesymizm mnie ogarnia jakiś, zazdroszczę tym wszystkim które pięknie się łuszczyły, miały non stop czerwoną buzię, bo ja też chce "straszyć"

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-07-20 o 10:16
Masima jest offline  
Stary 2008-07-20, 12:23   #2503
lisiczka80
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Spaczyna Pokaż wiadomość
Witam Was , cały zestaw cosmelanu możesz łatwo znaleźć na e-bayu, w wyszukiwarce po prostu wpiszesz cosmelan, ja znalazłam dwóch sprzedawców - jeden ze Stanów, więc nie wiadomo, kiedy byś się doczekała paczki, a drugi z Portugalii, więc mniejsze ryzyko, że przesyłka nie dojdzie,

A ja na razie działam na moim HQ,
dziewczyny nie wiem, czy to pod wpływem tego forum i nowych wiadomości-wiedzy, ale mi wystarczyło, że się naczytałam na temat cosmealnu, a twarz mnie po samym HQ szczypie, pali i piecze, a szczególnie miejsca gdzie mam plamiska, i do tego jeestem cała czerwona - na policzkach, i taka chropowata, a używam go od 2 tygodni, czy to już reakcja? teraz będzie tylko lepiej? wy też tak miałyście po HQ, czy to ja taka nadwrażliwa?
Niestety on tak dziala, ja tez jestem po nim czerwona na policzkach, juz nie moge na siebie patrzec. Ale czolo i wasik nie sa czerwone. Sprobuj stosowac jednoczesnie Auriderm XO, ja tak robie - policzki smaruje jedna noc hq a druga XO i jakos ciagne ;-)
lisiczka80 jest offline  
Stary 2008-07-20, 14:32   #2504
Megi72
Zadomowienie

Dzisiaj miałam sen,ze nakładalam cos 1 na twarz.Cosmelan jest ze mną na jawie i we śnieZazdroszczę dziewczynom,które maja to już za soba.
Megi72 jest offline  
Stary 2008-07-20, 15:02   #2505
dome
Zadomowienie

Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
agnieszka kis mi chodzilo o cosmelan 2 ,czy zaczelas go dzisiaj uzywac? Bo powinnas.
Maska cosmelan 1 wyglada jak musztarda i po jakims czasie ciemnieje.
Jaka maseczke kupilas? Nigdy nie nakladaj pod cosmelan!!!!!!!!!
spaczyna,pamietam jak mi lekarz powiedzial,zebym nie robila przerw z HQ.Moze Ty jednak zrob i posmaruj mascia Bepanthen(jeden dzien)
...no tak, ja chyba też potrzebuje fachowej ( czyli sprawdzonej ) porady Już decyzję podjęłam, rodzinę uprzedziłam by nie wyrzucali mnie z domu jak nałoże cosmelanowe kremidła i będę trochę straszyć ...tylko jak długo siedzieć z TĄ maską cosmelan 1?
...poza tym może najpierw zrobić fotoodmładzanie skóry? Czy to raczej zostawić sobie po cosmelanie ?
Chyba się troszkę pogubiłam blondysia jedna ze mnie Jedno jest pewne..nie chcę mieć plamisków na pyszczydle...tylko jak zareaguje mój najmłodszy facet ?????...i tak już mocno przeżywa kolejne zielone maseczki wołąjąc, że mama ma ałała... no to po musztardowym cosmelanie już kompletnie będzie wprowadzony w świat kobiecych dziwactw ...
dome jest offline  
Stary 2008-07-20, 15:33   #2506
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Nie bylo mnie chwilke, a tu tyle sie dzieje.
Chodzac po miescie czesto spogladam na kobiety doszukujac sie u nich plam
Buczacza, widze powielanie schematu, ja rok temu zachowywalam sie podobnie
zaczniesz dostrzegac plamiaste na ulicach, kiedy przestaniesz sie przygladac
Dziewczyny jakaz jestem niedoczytana..! nie mialam pojecia ze wit B12 jest fotouczulajaca nie wiem dlaczego akurat pare tyg temu, siegnelam w aptece bo opakowanie z ta witamina i biore ja codziennie...STOP!
Jak dobrze ze jestescie Wy wszystkie, jak dobrze ze kazda z nas wie cos i dzieli sie tym ze wszystkimi

A teraz, po kilku dniach, moge juz podzielic sie na spokojnie wrazeniami po dwukrotnym (jak na razie) stosowaniu C2 pod oczy; druga aplikacje przedluzylam a potem zaczelam zalowac na drugi dzien ze powtornie mnie glupota dopadla, teraz juz wiem, ze zrobilam dobrze na trzeci dzien od drugiej aplikacji, zeszla mi jednym zamachem (w "rolkach") cala skora pod oczami na dzien nastepny (na noc od kilku dni nakladam warstwe Nanobase) oczom moim ukazal sie widok cudowny - skora pod oczami napieta, suche linie zniknely..! C2 bede nakladac raz w tyg pod oczy az "pod same rzesy" (jak pisalaMadziusia)
pozdrawiam Wasz wszystkie, nowe klubowiczki rowniez
Stary 2008-07-20, 16:07   #2507
dome
Zadomowienie

Arrow Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kochana moll_y...napisz więcej o kolejnych Twoich etapach z cosmelanem - przymierzam się do rozpoczęcia zabiegu na własną rękę.

Zamówiłam już cosmelan pac x1 i cosmelan 2 x4 sztuki. Co po kolei ?

Mniej więcej wiem i instruktaż też dostanę - jenak widzę i słyszę, że

eksperymentowałaś ze skórą w okolicach oczu - napisz mi proszę więcej - najlepiej podaj mi poproszę konkretny plan działania , tak krok po kroku
Z góry

dome jest offline  
Stary 2008-07-20, 16:47   #2508
moll_y
Rozeznanie

Witaj Dome
Nie moge nic powiedziec o doswiadczeniach z maska C1 poniewaz aplikowalam wylacznie C2
zerknij na strone 25, tam od postu nr 725 zaczyna sie moja przygoda z C2, krok po kroku
C2 pod oczami to nie moj eksperyment; podczytuje dziewczyny (madziusia, Buczacza) one maja znacznie wieksze doswiadczenie w stosowaniu Cosmelanu niz ja

EDIT: pod oczami nakladalam C2 dopiero 2 razy, nakladalam na ok godz-zmywalam micelem biodermy (sensibio)- warstwa Nanobase, 2 dni przerwy i znow aplikacja
Stary 2008-07-20, 17:55   #2509
buczacza
Zakorzenienie

dome,witaj w klubie! Dzielna dziwczyna! Kupuj cosmelan i rob,bo sie oplaca
Megi,rzeczywiscie przezywasz koszmar.
Moll-y,Piekniejesz nam.
Teraz stosuje cosmelan codziennie 1x i pod oczy tez.Skora zaczyna mi sie co drugi dzien luszczyc.Najbardziej w okolicy ust.Mozna wytrzymac.No i musze powiedziec,ze podoba mi sie to co w lusterku widze,nawet z strzepkami skory!
Stary 2008-07-20, 19:09   #2510
kamilia
Zadomowienie

Uczula ta witamina B12 , ale pewnie gdyby nie to, że już wcześniej uruchomiłam armię plamiastych na mej twarzy, to az tak źle by nie było. Teraz wróciłam z urlopu w Chorwcji ( baaaajka), gdzie miałam Biodermę 50 - stkę plus stałą aplikację SVR 50 w kompakcie, czapkę z daszkiem i co ? I Plama! wiele plam :-( W przyszłym roku będę chyba "urlopowala" w tym czymś, co noszą na głowie szermierze albo pszczelarze
Kiedyś to były woalki......
Tak Was czytam i czytam i kiedy w końcu dotrę w piątek na mój cosm(e)o - zabieg, to będę miała tyle pytań do lekarza , że chyba sobie je zapiszę. I zapytam o cos 2 pod oczy. A czy używacie go też na szyję i dekolt, mimo że nie miałyście tam cos 1?
I ponawiam pytanie - jak żyjecie przez dwa miesiące bez kolorówki - głównie będę tęskniła różem na policzki, bo cieni do powiek nie używam. Kłóciłyby się z moimi plamami, które mam tez na górnej powiece w okolicach łuku brwiowego .
Tak teraz odważnie, bo już podjęłam decyzję o zabiegu, patrzę na moją twarz i widzę - plamy mnie zeżarły!
kamilia jest offline  
Stary 2008-07-20, 20:45   #2511
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Uczula ta witamina B12 , ale pewnie gdyby nie to, że już wcześniej uruchomiłam armię plamiastych na mej twarzy, to az tak źle by nie było. Teraz wróciłam z urlopu w Chorwcji ( baaaajka), gdzie miałam Biodermę 50 - stkę plus stałą aplikację SVR 50 w kompakcie, czapkę z daszkiem i co ? I Plama! wiele plam :-( W przyszłym roku będę chyba "urlopowala" w tym czymś, co noszą na głowie szermierze albo pszczelarze
Kiedyś to były woalki......
Tak Was czytam i czytam i kiedy w końcu dotrę w piątek na mój cosm(e)o - zabieg, to będę miała tyle pytań do lekarza , że chyba sobie je zapiszę. I zapytam o cos 2 pod oczy. A czy używacie go też na szyję i dekolt, mimo że nie miałyście tam cos 1?
I ponawiam pytanie - jak żyjecie przez dwa miesiące bez kolorówki - głównie będę tęskniła różem na policzki, bo cieni do powiek nie używam. Kłóciłyby się z moimi plamami, które mam tez na górnej powiece w okolicach łuku brwiowego .
Tak teraz odważnie, bo już podjęłam decyzję o zabiegu, patrzę na moją twarz i widzę - plamy mnie zeżarły!
Ja nie uzywam cosmelana 2 na szyje,bo jest koniecznosc uzywania filtrow i to wysokich,a nie zniose klejacej szyji.
Po co Ci roz? Kamilia,Ty bedziesz czerwona!, a pozniej rozowa!
Wieczorami,jak wychodze to sie maluje,ale pozniej szybko cosmelan!
Nie martw sie!!! Niebawem pozegnasz plamy i bedziesz sliczna!

Madziusia,gdzie Ty sie podziewasz?
Stary 2008-07-20, 20:50   #2512
dome
Zadomowienie

buczacza: tez się jak ten wariat ciesze, że z Wami jestem i jakoś ... tak od razu bezpieczniej się robi koło serca. Znalazlam Was szukając jakichkolwiek informacji na temat cosmelanowego cudu - i to właśnie z "pierwszej ręki" - SZCZĘŚLIWYCH UŻYTKOWNICZEK. Jestem albo dzielna albo zdesperowana ... nakładałam takie warstwy podkładu, że o mały włos, a zaczełabym się już dusić...najbardziej przeszkadzało mi to...podczas upalnych dni...nawet najlepsze podkłady kryjące moje plamiska (posolariowo, smoopalaczowo, słoneczno, ciążowe) ...zaczynał spływać kurcze ze mnie...i może dalej obcierałabym twarz dzielnie chusteczką chowając się bez podkładu po ciemnych pomieszczeniach...ale mój Njadroższy Mąż...zaczął delikatnie mi podpowiadać, że jak tak się podcieram chusteczką po twarzy ... to taka jakaś mozajka się robi ... mało nie skoczyłam z drugiego piętra i nie popadłam w depresję ( za bardzo życie cholera ja kocham)... ale zaczęłam szukać rozwiązań ... bojąc się zastąpienia podkładu - już chyba tylko kryjącą pastą do butów . Chciałam się już zacząć ... upijać na umór ... ale znalazłam C O S M E L A N !!!!!!!!!!! buczacza: Tyś tu chyba guru największa na świecie - daj mi nowicjuszce kilka rad dobrych ( pewnie są one gdzieś w poprzednich postach - ale może byś tak zechciała Kochana zpreparować krótką listę dla samarytanek - ot tak w jednym miejscu ?????

moll_y: ... to Ty pewnie miałaś malutkie i tyciutkie plamki jak Ty nie musiałać cosm 1 stosować... SZCZĘŚCIARA z Ciebie

dome jest offline  
Stary 2008-07-20, 21:04   #2513
kamilia
Zadomowienie

[quote=buczacza;8289090]Ja nie uzywam cosmelana 2 na szyje,bo jest koniecznosc uzywania filtrow i to wysokich,a nie zniose klejacej szyji.

Buczacza- ja wiem, ze musiałabym się na początku burakiem smarować, żeby przebić czerwoność po kosmelanie, ale chyba nie przez dwa miesiące ? Skłam i napisz, że nie
Mój luby stanął dzsiaj przede mną z naręczem różnych odcieni czerwieni ( był w mieszalni farb....) i zapytał - z czym musi się liczyć za tydzień Chyba się oswaja...
Ale co z dzieckiem mym , synem jedynym dziesięcioletnim ? Może go zdopinguję do czytania "Winetou" ? To ja Twoja Matka Czerwona Twarz!
A moja suka jak to zniesie? Czy psy widzą kolory ???????
kamilia jest offline  
Stary 2008-07-20, 21:08   #2514
dome
Zadomowienie

...ale wiecie co jest najgorsze na świecie ... tak mi temat cosmelanu już mózg zeżarł ... że zapomniałam zmyć farbę z włosów i czytając posty ... przedłużyłam czas działania o 30 minut... To cud, że mi nie odpadły ... najgorsze jest to, że zamiast platynowego blondu mam obecnie na głowie osrany tyłek żółtej kurrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyy yy!!!!!!! Masakra i co ja teraz zrobię ?????????????????????????

dome jest offline  
Stary 2008-07-20, 21:13   #2515
buczacza
Zakorzenienie

dome,Bogu dzieki nie ma w tym zabiegu nic skomplikowanego.
-zmywasz twarz tym plynem,ktory jest w secie(smierdzi jak zmywacz do paznokci) baaardzo dokladnie(wacikiem)
-nakladasz cosmelan 1 i trzymasz ja 5-8 godzin(a jaka masz cere?)
-pozniej zmywasz woda i nakladasz Hydra-vital maseczke
-2 dni pozniej zaczynasz z cosm.2 -3 x dziennie pierwszy tydzien,2x dzien. drugi tydzien,a pozniej 1x dziennie.
-przez caly czas uzywasz Hydra -vital ,tzn. po nalozeniu cosmelan2 czekasz 15-20 minut i smarujesz te maske.
Mozesz smialo pod oczy zastosowac
Wiesz co...? Ja to jak Ty ,kazdego rodzaju plamy mialam............a teraz nie
Strasznie prozna sie zrobilam,a to wina cosmelana

Wlasnie wzielam ostatni antybiotyk,szykuje sie na wtorek.Wiecie co? Na urodziny bede sama.Meza nie bedzie,dzieci tez.Dobrze,ze Wy jestescie
Stary 2008-07-20, 21:13   #2516
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...ale wiecie co jest najgorsze na świecie ... tak mi temat cosmelanu już mózg zeżarł ... że zapomniałam zmyć farbę z włosów i czytając posty ... przedłużyłam czas działania o 30 minut... To cud, że mi nie odpadły ... najgorsze jest to, że zamiast platynowego blondu mam obecnie na głowie osrany tyłek żółtej kurrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyy yy!!!!!!! Masakra i co ja teraz zrobię ?????????????????????????

O kurcze .......

Dome - Ty po prostu nieświadomie przygotowujesz się do zmierzenia z jeszcze większym wyzwaniem - czerwoną twarzą!
kamilia jest offline  
Stary 2008-07-20, 21:14   #2517
dome
Zadomowienie

[quote=kamilia;8289332]
Cytat:
Ja nie uzywam cosmelana 2 na szyje,bo jest koniecznosc uzywania filtrow i to wysokich,a nie zniose klejacej szyji.

Buczacza- ja wiem, ze musiałabym się na początku burakiem smarować, żeby przebić czerwoność po kosmelanie, ale chyba nie przez dwa miesiące ? Skłam i napisz, że nie
Mój luby stanął dzsiaj przede mną z naręczem różnych odcieni czerwieni ( był w mieszalni farb....) i zapytał - z czym musi się liczyć za tydzień Chyba się oswaja...
Ale co z dzieckiem mym , synem jedynym dziesięcioletnim ? Może go zdopinguję do czytania "Winetou" ? To ja Twoja Matka Czerwona Twarz!
A moja suka jak to zniesie? Czy psy widzą kolory ???????
wiesz co Kamilia ... mam pomysł, a gdyby tak bratać się po dwie takie opadające ze skóry twarze i chodzić po ulicach razem ... gwarantuje, że odbiorą to jako nowy trend

dome jest offline  
Stary 2008-07-20, 21:17   #2518
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość

,nastepna farbe kupic
Stary 2008-07-20, 21:18   #2519
dome
Zadomowienie

..nie ma kurcze emotikona padającego na kolana i całującego Twoje stopy w podzięce buczacza, ale własnie tak robię
A urodziny ... kurcze, ja to bym sobie tak pomarzyła chociaż, że przez dwie godziny jestem sama ... no dobra z cosmelanem ...ale panuje cisza ... kompletna ... Ja tam Ci zazdroszcze jak colera jasna ....

dome jest offline  
Stary 2008-07-20, 21:18   #2520
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Wlasnie wzielam ostatni antybiotyk,szykuje sie na wtorek.Wiecie co? Na urodziny bede sama.Meza nie bedzie,dzieci tez.Dobrze,ze Wy jestescie
Buczacza - kończysz 40 - stkę ? Ja to już mam za sobą od pół roku Wszystkiego dobrego! Bądź szczęśliwa ;-)
kamilia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości