Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-07-21, 09:44   #2551
madziusia777
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajce cosmelanki.

Nie było mnie cały wikend, odcieli mnie od komputera i normalnie załapałam stresa niemogąc być z wami.
Ależ tu sie dzieje u was hoho nie nadążam z czytaniem, no i oczywiście śmiechu co nie miara, (ludzie z pracy dziwnie sie patrzą). Ale ja nie moge sie powstrzymać hahahaha.
Boskie z Was babeczki.

Buczacza- jestem i o imprezie pamiętam. Oj bedzie wesoło.Winko chłodzisz już w lodówce??????????(bo takie schłodzone w upały to najlepsze)

Dome- to niezła "aparatka" z ciebie. Jak tam twoje włosy????Ależ cosmelan Cie pochłonął.
Witaj w naszym klubie. Od jutra zaczyna sie impreza i tak przez tydzien do niedzieli. Zrobiłaś zapasy wina?????
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-07-21, 09:55   #2552
madziusia777
Zadomowienie

Agnieszko kis- no widzisz jak to jest z tymi oszustami lekarzami!!!! Kurcze no szkoda( niby dobrą cene zabiegu miałaś ) a tak Cie w bambuko zrobił.
Ale bedzie dobrze, maska cos1 faktycznie jest taka- złotawa-, musztardowa (piorun wie jaki to kolor), bynajmniej potem ciemnieje na twarzy. (Mi lekarz położyła grubą, naprawde grubą warstwe- niepożałowała) Tobie na msce zaoszczedził, ale skoro byłaś czerwona, to znaczy że skóra zdążyła zareagować i zaczniesz pięknieć . Cosmelanem2 smaruj sie tak jak pisała Buczacza. Ten schemat Tobie wcześniej też pisałam. Krem, czy maseczka- zawsze po nałożeniu cosmelanu2.
Przestrzegaj tego i pisz nam dużo jak postępy na twojej buzi.

Czekamy na wiadomości.....
Stary 2008-07-21, 10:06   #2553
madziusia777
Zadomowienie

Kochane tyle napisałyście że nie wiem co jeszcze dopisać.....

Ane120- też sie ciesze, że wróciłaś bezplamowa do nas. Cosmelan to rewelacja nawet w egipcie nie.....
Molly- no dobrze że znalazłaś już swój sposób na cosmelan. Bedziesz pieknieć nam tutaj, smaruj sie pod same rzęsy, prasuj zmarszczki cosmelanem, a z czasem bedziesz też musiała sie dobrze zmarszczyć, żeby zmarszczki zobaczć.(ale napewno nie bedziesz chiała ich widzieć, wzamian za to szeroki uśmiech)

agnieSZKo- dawno Ciebie tutaj nie było.
Stary 2008-07-21, 10:12   #2554
madziusia777
Zadomowienie

.............Babeczki moje kochane dzisiaj składam zamówienie na "mazidłach", na początek hydrolacik i masełko. i przerzucam sie na naturalne kosmetyki.
Jak myślicie dojdzie paczuszka szybko???
Stary 2008-07-21, 10:44   #2555
cassatta
Zadomowienie

Madziusia szybko szybko dojdzie będziesz zadowolona, co kupiłaś
Witam nową szczeciniankę Dome nie zastanawiaj się i rób szybciutko cosmelan, a będziesz zadowolona - tak mało nam do szczęścia, buźka bez plam
Buczacza oj będzie się działo, będzie Przyłanczam się do KAPELUSZY
Stary 2008-07-21, 12:40   #2556
madziusia777
Zadomowienie

Cassata- dopiero sie zarejestrowałam??? w domu odczytam meila od "mazideł" i dopiero bede mogła kupić. Kurcze nie wiedziałam że to takie troch skomplikowane. Mam zamiar kupić hydrolat różany i masałko karite (tyle na początek). Długo czytałam i zastanawiałam sie gdzie kupić lepiej Czy "mazidła" czy "BU". Zdecydowałam na "mazidła" bo jakoś mi tam jest "czytelniej". No i większy wybór, ale nie wiem jak jest z jakoscią???
Cassata- jak myślisz ekspertko Ty moja które kosmetyki są lepszej jakosci????
Wybrałam h. różany bo po cosmelanie to myśle że to bedzie najlepszy wybór, ale może coś doradzisz????
.

Doradz cos....

.
Stary 2008-07-21, 12:41   #2557
madziusia777
Zadomowienie

Hanna40-- widze Cie widze!!!! Dawno Ciebie tutaj nie było..... Tęsknimy co tam u Ciebie.....
Stary 2008-07-21, 12:47   #2558
kamilia
Zadomowienie

Piękne - to ja bestia w plamach.
Podczytuję sobie to, co piszecie, i dociera do mnie, że ja mam w pietek cos1, potem nie będę mogła się pokazywać ludziom i może powinnam , poza zapasami jedzenia jeszcze coś kupić ? Piszecie o jakiś maskach ? O czymś róznanym itd ? Pomóżcie, bo z tym to już mego lubego nie wyślę bo mi kupi maść na krowie wymiona,albo smar do auta.
co powinnam sobie zgromadzić ?!!!!
Wdzięcznam będę
kamilia jest offline  
Stary 2008-07-21, 13:15   #2559
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Piękne - to ja bestia w plamach.
Podczytuję sobie to, co piszecie, i dociera do mnie, że ja mam w pietek cos1, potem nie będę mogła się pokazywać ludziom i może powinnam , poza zapasami jedzenia jeszcze coś kupić ? Piszecie o jakiś maskach ? O czymś róznanym itd ? Pomóżcie, bo z tym to już mego lubego nie wyślę bo mi kupi maść na krowie wymiona,albo smar do auta.
co powinnam sobie zgromadzić ?!!!!
Wdzięcznam będę
NAJWAZNIEJSZE Zakupy na okres cosmelanski:

-zapas jedzenia na 2 tygodnie
-bardzo wazne!!!-kilka butelek dobrego wina
-polecam kupno ksiazki
-masc bepathen
-maseczke nawilzajaca Avene(jak dostaniesz Hydra-Vital,to Ci Avene nie potrzebna)
-filtry
-wskazane jest duze poczucie humoru i silne nerwy
I to wszystko
Stary 2008-07-21, 13:18   #2560
buczacza
Zakorzenienie

cassatta,madziusia,a Wy juz zakupy na jutro zrobilyscie? Grzanca jutro pic bede,bo pada u mnie i zimno.
Stary 2008-07-21, 13:31   #2561
madziusia777
Zadomowienie

kochana buczacza- ty to sie nie martw!!!!! ja winko mam zawsze bo uwielbiam te dobre i wytrawne, ale powiem Tobie, że sama produkuje likierki. tak tak kochana właśnie w wikend szalałam w kuchni i narobiłam 10 butelek pysznej, boskiej, wyśmienitej MALINÓWKI. Tyle Malin w tym roku że szok. I co tu z nimi robić??? Oczywiściwe Malinóweczke. Och bede miała czym sie rozgrzewać w zimowe wieczorki. No i na impreze- niech pomyśle malinówke czy winko.
Jutro Twoja WIELKOPOMNA chwila.....
Stary 2008-07-21, 13:33   #2562
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość

-zapas jedzenia na 2 tygodnie
-bardzo wazne!!!-kilka butelek dobrego wina
-polecam kupno ksiazki
-masc bepathen
-maseczke nawilzajaca Avene(jak dostaniesz Hydra-Vital,to Ci Avene nie potrzebna)
-filtry
-wskazane jest duze poczucie humoru i silne nerwy
I to wszystko

Buczacza - bardzo Ci dziękuję ;-). Tak sama siebie chcę rozśmieszyć, ale zaczynam się coraz bardziej spinać - poza pierwszymi czterema dniami kiedy mogę się zaszyć w domu , potem jednak muszę pracować także z ludźmi. Nie da rady inaczej. Mogę to zminimalizować i to oni dojeżdżają do mnie więc mocno ograniczam liczbę tych, którzy mnie zobaczą, ale jednak to obcy mi ludzie.
Czy filtr bioderma 50 wystarczy ? I o tej masce hydra vital, usłyszałam od lekarki, że dostanę w cenie zabiegu.
Ech, czuję, jak mi się kurczy żołądek.
kamilia jest offline  
Stary 2008-07-21, 13:39   #2563
buczacza
Zakorzenienie

madziusia,ale Ci dobrze.Malinki!!!
Kiedys zrobilam tez pyszny likier-koniak,smietana,kakao i cukier -bardzo niebezpieczne,ale pychota.Moze na jutro sobie zrobie?Wiesz co? Lece na zakupy,kurcze narobilas mi apetytu.
Stary 2008-07-21, 13:42   #2564
madziusia777
Zadomowienie

Kamilia- podpisuje sie pod Buczacza. Jeszcze do listy zakupów dorzuć wielkie lusro, bo nie bedziesz mogła oczu oderwać gdy zaczną Ci znikać plamiska.
I tyle wystarczy.
Pisze o hydrolatach bo przerzucam sie na naturalne kosmetyki, a cosmelan robiłam 2 lata temu. i do tej pory to jest moja wielka miłość.

A ty od lekarza domagaj sie hydrawital-k i słoiczka cosmelanu2 do domu. Nie daj zrobić sie w bambuko. i niech Ci nie żałuje maski cos1!!!!
A ile płacisz za zabieg?
Stary 2008-07-21, 13:42   #2565
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczacza - bardzo Ci dziękuję ;-). Tak sama siebie chcę rozśmieszyć, ale zaczynam się coraz bardziej spinać - poza pierwszymi czterema dniami kiedy mogę się zaszyć w domu , potem jednak muszę pracować także z ludźmi. Nie da rady inaczej. Mogę to zminimalizować i to oni dojeżdżają do mnie więc mocno ograniczam liczbę tych, którzy mnie zobaczą, ale jednak to obcy mi ludzie.
Czy filtr bioderma 50 wystarczy ? I o tej masce hydra vital, usłyszałam od lekarki, że dostanę w cenie zabiegu.
Ech, czuję, jak mi się kurczy żołądek.
No co Ty!!!! Nie boj sie,pomysl o mnie ,juz trzeci raz,a teraz nawet sama zrobilam.
Bioderma wystarczy
Stary 2008-07-21, 13:48   #2566
madziusia777
Zadomowienie

Buczacza- a ja likier zrobiłam z soku z malin i ze spirytusu. Noramalnie pyszne i zdrowe!!!!!! Rewelacja!!!!
Stary 2008-07-21, 13:49   #2567
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Kamilia- podpisuje sie pod Buczacza. Jeszcze do listy zakupów dorzuć wielkie lusro, bo nie bedziesz mogła oczu oderwać gdy zaczną Ci znikać plamiska.
I tyle wystarczy.
Pisze o hydrolatach bo przerzucam sie na naturalne kosmetyki, a cosmelan robiłam 2 lata temu. i do tej pory to jest moja wielka miłość.

A ty od lekarza domagaj sie hydrawital-k i słoiczka cosmelanu2 do domu. Nie daj zrobić sie w bambuko. i niech Ci nie żałuje maski cos1!!!!
A ile płacisz za zabieg?
Hydrolaty - Chryste - ile ja jeszcze nie wiem,! co to ? Gdzie mogę o tym poczytać ?
Cos 2 dostanę do domu. Cena - 1800 zł. Wiem, z to dużo, ale peiwszy raz chcę być pod kontrolą. Ja ma pecha do własnej działalności upiększającej. O włosach już pisałam, a to jeszcze nie wszystko ..... ale o innych pomysłach i działaniach to już się wstydzę pisać
Dziewczyny - czy ta faza pierwszych dwóch tygodni też ma swoje gorsze i lepsze fazy ? Czy równo dwa tygodnie jest równie źle ?
kamilia jest offline  
Stary 2008-07-21, 14:06   #2568
madziusia777
Zadomowienie

Kamilia- oj ty fazo. Faza pierwszych dwóch tygodni no ma swoje lepsze fazy. w tym, że ta lepsza faza zaczyna sie po 14 dniach.
Tak na poważnie, Tragiczny jest pierwszy tydzień, potem niby czerwień przygasa, ale nie bedziemy robić Ci nadzieji, widoczna poprawa jest po tych "nieszczęsnych "dwóch tygodniach. Dasz rade!!!!
.

a w wyszukiwarce wpisz adres www.mazidła. to poczytasz o hydrolatach i tych innych....
Stary 2008-07-21, 14:35   #2569
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość

-masc bepathen

Buczacza mam pytanie odnośnie bepathenu. Czy to ma być maść czy krem ? bo występują pod taka i taka postacią, maść ma jednak większe stężenie
Masima jest offline  
Stary 2008-07-21, 14:41   #2570
Masima
Zadomowienie

[quote=madziusia777;829608 7]Kamilia- podpisuje sie pod Buczacza. Jeszcze do listy zakupów dorzuć wielkie lusro, bo nie bedziesz mogła oczu oderwać gdy zaczną Ci znikać plamiska.
I tyle wystarczy.
[quote]

Madziusia777 piszesz że dwa lata temu robiłaś cosmelan. I jak plamki ? Czy dalej wszystko w porzadku czy mimo wszystko zaczęły wracać z czasem ? I czy stosujesz cos2 do tej pory ?
To mnie właśnie martwi jak z łatkami po jakimś czasie od zabiegu, jeśli sie przestałoby stosować cos2.
Masima jest offline  
Stary 2008-07-21, 15:25   #2571
madziusia777
Zadomowienie

Masima- wszystko jest w porządku, tylko tyle że do tej pory używam cosmelanu2. Uzależniłam sie od niego. ale da sie żyć, mam boską cerę, cosmelan zastępuje mi wszystkie kremy odmładzające, ujędrniające i co tylko możliwe. Używam tylko cosmelanu i filtru. Masima odkładam co miesiąc po 100 zł. na cosmelan i kupuje go co 4,5 miesiąca, więc naprawde nie jest żle. A moja skóra po masce cos1 i po tak długim używaniu cos2 jest śliczna(nieskromny samozachwyt ).
Panicznie boje sie powrotu plam....więc cos2 bede używać do końca swych dni....(a z czasem jak dostrzegasz jaką boską masz skóre to cosmelan poprostu POKOCHASZ)
Ponad wszystko polecam Ci zrobienie całego zabiegu.
Stary 2008-07-21, 16:59   #2572
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Masima- wszystko jest w porządku, tylko tyle że do tej pory używam cosmelanu2. Uzależniłam sie od niego. ale da sie żyć, mam boską cerę, cosmelan zastępuje mi wszystkie kremy odmładzające, ujędrniające i co tylko możliwe. Używam tylko cosmelanu i filtru. Masima odkładam co miesiąc po 100 zł. na cosmelan i kupuje go co 4,5 miesiąca, więc naprawde nie jest żle. A moja skóra po masce cos1 i po tak długim używaniu cos2 jest śliczna(nieskromny samozachwyt ).
Panicznie boje sie powrotu plam....więc cos2 bede używać do końca swych dni....(a z czasem jak dostrzegasz jaką boską masz skóre to cosmelan poprostu POKOCHASZ)
Ponad wszystko polecam Ci zrobienie całego zabiegu.
Dziękuje ci kochana , ja własnie sie zdecydowałam na cały zabieg i własnie jestem w oczekiwaniu do pierwszych dni września. Madziusia777 czyli jest tak jak myślałam że używając cos2 przez cały czas a nie tylko do 3 miesiecy od maski cos1 uda się je powstrzymać. Przeczytałam gdzieś nie wiem gdzie, chyba o fora zagraniczne chodziło, że niestety po zaprzestaniu cos2 plamy wracają. Potwierdziła to moja dermatolog gdy sama jej zaczęłam o tym mówić (swoją droga nie wiem czy miała zamiar sama mi powiedzieć) czy czekała by aż wrócę drugi raz. Bo z tego co wiem ma klientki które sie po raz kolejny poddają całemu zabiegowi. Powiedziała ze mam tak rozległe przebarwienia że u mnie leczenie potrwa conajmniej rok. Liczę się z tym że będę stosować go stale, bo też panicznie sie tych przebarwień boję (tak samo jak i słońca). Straciłam pewnosc siebie, ciągle ukrywam twarz tylko. W biurze siedzę przy opuszczonych roletach non stop (bo niestety mam pokój na poddaszu i tylko dachowe okno), świata nie widzę.... Zeby tylko żaden promyk słońca do mnie nie zajrzał. Okropnośc. Te wstretne plamiska mogą człowieka dołować strasznie.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-08-11 o 09:08
Masima jest offline  
Stary 2008-07-21, 17:02   #2573
Masima
Zadomowienie

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-07-21 o 17:32
Masima jest offline  
Stary 2008-07-21, 17:54   #2574
cassatta
Zadomowienie

Massima kochaniutka masz takie same plamy jak ja miałam jeżeli chodzi o intensywny kolor, tylko w innych miejscach. Ja miałam wąsika Każdy myślał że prawdziwy i ogromna plama na czole, kilka mniejszych na skroniach. Tak tak teraz to tylko mi cień po nich pozostał. Bądź wytrwała a zostanie ci to wynagrodzone
Madziusia na BU mają świetny olejek do mycia twarzy waniliowy super, nawilża i wszystkie filtry i tusze zmywa za pierwszym podejściem, mogę ci zaproponować jeszcze żel hialuronowy 1% - efekt lekko lepiący ale szybko się wchłania pięknie nawilża, łagodzi,goi i stymuluje regenerację nowych komórek. Ja go dodatkowo używam na końcówki włosów. Kamilia dodatkowo kup sobie krem Nanobase, bo nigdy nic nie wiadomo gdzie będziesz podrażniona. No i uważaj jak śpisz, skóra jest tak delikatna że głupie guziki od poszewki mogą cię podrapać, nie mówiąc o ruchach mimowolnych. Ja kilka razy w nocy się tak podrapałam, że wyglądałam jak bym z kocurami się biła.
Stary 2008-07-21, 18:11   #2575
cassatta
Zadomowienie

Madziusia różnica polega na tym że w BU masz już odmierzone składniki i sama mieszasz według gotowej receptury, na mazidłach kupujesz i kupujesz i nie możesz się powstrzymać , a później eksperymentujesz a jak masz jakieś pytania lub nie zabardzo wiesz co z czym możesz łączyć to zapraszam na forum oleje, olejki, hydrolaty - dziewczyny tam to dopiero specjalistki rzucają takimi nazwami że włosy mi dębieją Acha ja mam jeszcze masło kawowe - co za zapach- a moje dłonie po nocy z nim są takie gładziuśkie
Stary 2008-07-21, 18:18   #2576
Masima
Zadomowienie

Cassatta dziękuję za pocieszenie, jak ja bym chciała żeby zostały mi tylko cienie, ta plama na czole jest okropna. Jak dawno miałaś robiony cosmelan ? i czy cały ? Czy używasz od tego czasu cos2 bez przerwy ?
Podpowiedz co to za stronka BU, też się chętnie z nią zapoznam. Na mazdidła już trafiłam, ale tej pierwszej nie znam
Masima jest offline  
Stary 2008-07-21, 18:28   #2577
AgNiESzKa00
Raczkowanie

Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Kochane tyle napisałyście że nie wiem co jeszcze dopisać.....

Ane120- też sie ciesze, że wróciłaś bezplamowa do nas. Cosmelan to rewelacja nawet w egipcie nie.....
Molly- no dobrze że znalazłaś już swój sposób na cosmelan. Bedziesz pieknieć nam tutaj, smaruj sie pod same rzęsy, prasuj zmarszczki cosmelanem, a z czasem bedziesz też musiała sie dobrze zmarszczyć, żeby zmarszczki zobaczć.(ale napewno nie bedziesz chiała ich widzieć, wzamian za to szeroki uśmiech)

agnieSZKo- dawno Ciebie tutaj nie było.
Madziusia777 ja tu jestem prawie codziennie Uwielbiam czytać to forum, naprawdę potraficie człowieka podniść na duchu. Dzięki Wam za to. Jestem załamana bo cosmelan 2 jeszcze nie dotarł a mój sprzedawca jakoś zniknął i boję się ze już nie wróci Nie mam sie już czym smarować . No cóż bedę czekać jeszcze 2 tygódnie , zobaczymy. POzdrawiam
AgNiESzKa00 jest offline  
Stary 2008-07-21, 18:35   #2578
Hannah40
Raczkowanie

Cytat:
Hanna40-- widze Cie widze!!!! Dawno Ciebie tutaj nie było..... Tęsknimy co tam u Ciebie.....
hej, Madziusiu777, no tak to juz 4 m-ce od kuracji cos1+cos2, wiele sie zmienilo w pielegnacji mojej cery, stosuje obecnie wylacznie naturalne kosmetyki, kupuje w BU (serum flavoC, krem z kwasem liponowym, zel hialuronowy do nawilzania (cudo), olejek regenerujacy 3Rose, hydrolat oczarowy (zamiast dotychczasowego toniku, olejek myjacy do demakijazu oraz w EcoSpa (oleje - nabylam z pestek granatu i skwalan) oraz oczywiscie filtry Avene50 i samoopalacz Avene. Podklad Jane Iredale ( w zasadzie jest zbedny). Bedac teraz na wakacjach - nie bylo potrzeby stosowania zadnych kosmetyków, wylacznie filtry. Dziewczyny, polecam naturalne kosmetyki - są niezbedne do pocosmelanowej cery i nie tylko. Efekty widac "golym okiem", do tego stopnia, że moj sceptycznie nastawiony do wszelkich upiekszen maz, podbiera mi kremy, oleje i serum. Oczywiscie, uzywam co 2 dzien cos2. Rozmawialam ze swoja dermatolog, ktora jest po cosmelanie i tez uzywa naturalnych kosmetykow. Bedac ostatnio na jakiejs konferencji lekarze zgodnie stwierdzili, ze aby zatrzymac "mloda" skore trzeba caly czas (non stop) uzywac retinoidów na skore - rozne postacie wit A (raz mocniejsze raz slabsze)Nasz cos2 tez zawiera palmitynian retinolu(slabsza postac wit A) co m.in. powoduje ze nasza cera jest taka piekna. Ale jakze jest milo, kiedy kolezanka zapyta po kim mam takie geny, ze w wieku 40+brak zmarszczek i jak jest milo gdy mozna chodzic z glowa podniesiona a nie spuszczonachociaz to nie bardzo jest postrzegane przez otoczenie prawidlowo, czasami jak zarozumialstwo, a niech tam..... Buczaczo, jestem strasza od ciebie, wiec nie rycz tak bardzo z powodu 40- chy, bo co ja mam w takim razie robic - sepuku a tak na marginesie tez mam 161 cm wzrostu i 52 w porywach 53 kg wagi, pzdr
Hannah40 jest offline  
Stary 2008-07-21, 18:50   #2579
cassatta
Zadomowienie

Hannah ciekawość mnie zżera jeśli chodzi o swalan tak się na niego napaliłam, czy naprawdę działa wybielająco Co do reszty kosmetyków mogę potwierdzić że są cudowne a bez olejka 3xrose nie mogę się obejść.
Masima BU to www.biochemiaurody.com Pokazałabym zdjęcia tobie jak wyglądałam przed cosmelanem i jak po, ale nie mam tyle odwagi co ty
Stary 2008-07-21, 18:52   #2580
cassatta
Zadomowienie

Oczywiście chodziło mi o skwalan

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości