Jak mam dbac o w這sy? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-06-07, 15:43   #1
Creame
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Wpisy w blogu: 1
Question

Jak mam dbac o w這sy?

Witam wszystkich wiza瘸nek!Chcia豉bym zapytac jak mam dbac o swoje w這sy,jakich u篡wac kosmetyk闚?Chc,aby w這sy szybciej mi uros造,by造by b造szcz帷e,zdrowe,nie kr璚i造 si i nie puszy造 si.U篡wam ma這 kosmetyk闚 do w這s闚:szampon Johnsons baby z rumiankiem i od篡wka p造nny jedwab z Gliss Kura.B璠 bardzo wdzi璚zna za ka盥 odpowied.
Creame jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-07, 16:04   #2
Agusia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Jak mam dbac o w這sy?

Rozpowszechniana na wizazu jest odzywka apteczna HENNA TREATMENT WAX nie jest specjalnie droga, powstal watek jej dotyczacy ktory jest juz bardzo rozbudowany:http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+treatment+wax kazdej wizazance pomogl tak ,ze odzywil wlosy pomogl tym wlosom w okropnej kondycji, z wlasnego doswiadczenia wiem ze sa bardziej podatne na roznego rodzaju styling itd. Pamietac tzreba tylko, by uzywac jej w cieple.
Wspomagajaco stosuj olejek rycynowy(niewielka ilosc) masasz tu caly watek: swietnie nawilza, odbudowuje itd.tworzy"powloczke" na wlosiehttp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=108990&h ighlight=olejek+rycynowy a dobrym nawilzaczem w moich przekonaniach jest odzywka z nivei- elastycznosc i blask pozostawiona na wlosach na jakies 5-7 minut
Zeby byly proste mzoesz sprobowac tej nowej serii elseve loreala albo ta serie z perla zobacz na Kosmetyku Wszech Czasow, znajdziesz cos dla siebie. Napewno.
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerst顤en!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.