prosze o doradzenie mi fryzurki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-09, 17:29   #1
darietta
Wtajemniczenie

prosze o doradzenie mi fryzurki

hej dziewczyny w zeszłym roku doradziły mi fryzurke i jestem im wdzieczna jednak w tym tygodniu chciałabym isc do fryzjera i ściąc włosy ale nie wiem jak czy mogłbyscie mi cos doradzic bo podobają mi sie takie grzywki nie krótkie tylko dłuzsze cieniowane na skos jak by mi było w czymś takim i czy mogłabym pocieniowac sobie włosy a końcówki zrobic pazurki a co do tyłu to chciałabym aby były ściete w taki trójkąt

bede wam naprawde wdzieczna bo doradzona fryzurka bardzo mi sie podobała jednak fryzjerka niezbyt dobrze ja wykonała napiszcie mi co byscoie zrobiły

oto moje fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (28,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 55.jpg (121,5 KB, 47 załadowań)
darietta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:16   #2
201704240951
Konto usunięte

Dot.: prosze o doradzenie mi fryzurki

aaaa więcej uśmiechuuuu
Moim skronmym zdaniem to mogłabys wycieniowac włosy i może krótka grzyweczka ? a moz ezmiana koloru? Taki jakiś nijaki jest ten ciemny, proponuję o wiele jaśniejsze tony.
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 18:51   #3
piwn00ka
Rozeznanie

ja bym była za jakimś ciepłym kolorem wtedy bedziesz wygladac promienniej a i moze rozswietlacz do twarzy i usmiech

piwn00ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 22:01   #4
darietta
Wtajemniczenie

dzięki wielkie za rady jakby ktos cos jeszcze powiedział to bede wdzieczna a na zdjeciach zadko sie usmiecham bo zawsze jakąs głupią mine walne hehe jakos tak mam a co do zmiany koloru to zastanawiam sie nad pasemkami ale nie wiem czy w moicm przypadku cos wypali bo ja musze farbowac włosy co miesiąc bo mam juz niestety siwe i to sporo i od wielu lat farbuje na ciemno zeby je zakryc stąd ten kolor

teraz narazie jestem w trkcie szukania dobrego fryzjera w poznaniu który umiałby mi cos równiez doradzic i dobrze wykonac fryzurke bo niestety jakos na dobrego nie moge trafic
Stary 2008-02-27, 20:59   #5
darietta
Wtajemniczenie

dziewzyny pomóżciemi się zmienić- chcę być bardziej pewna siebie

Chcę was prosić o rady co byście mi doradziły co zmienić aby czuć sie bardziej pewna siebie jestem raczej osobą nieśmiałą a chciałabym nauczyć sie być i wyglądać na pewną siebie.

dlatego poradźcie mi jak powinnam się malować bo u mnie ogranicza się to tylko czasami do pudru i pomalowania rzęs. jaka fryzurkę sobie zrobić bo pozwiedzałam już kilku fryzjerów ale żaden nie zrobił mi takiej fryzury żebym w pełni była zadowolona ( kiedyś miałam włosy za tyłek ale dzięki poradą wizazanek ścięłam ) zastanawiam się też nad wyregulowaniem brwi bo chyba niezbyt dobrze wyglądają teraz ale strasznie sie boje że to boli - i jak często trzeba powtarzać taki zabieg.

Mam tez pytanie może troszkę dziwne ale jakie okulary przeciwsłoneczne byście mi doradziły bo nie umiem sobie dopasować odpowiednich a sprzedawcy są różni i często wciskają byleby sprzedać mi osobiście podobają sie czarne takie duże ale czy dobrze bym w takich wyglądała

Dołączam zdjęcia i mam nadzieje że mi doradzicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sarbinowo 624.jpg (81,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sarbinowo 0691.jpg (121,8 KB, 25 załadowań)
Stary 2008-02-27, 21:19   #6
nacioszek
Raczkowanie

Dot.: dziewzyny pomóżciemi się zmienić- chcę być bardziej pewna siebie

Hej!
Może troszkę krótsze włoski - tak do brody tzn. coś w stylu boba, z grzywką w stylu zaczesywanej na bok (tak jak masz pasmo włosów na 2. zdjęciu). Żeby ożywić włosy jakieś pasemka - ale to już może wypowie się ktoś kto się bardziej zna
Co do makijażu - obowiązkowo mascara, jeśli obrysowujesz oczy kredką to nie doprowadzaj kreski do końca - chodzi o to żeby nie było efektu "opadniętych" powiek No i jasny cień tuż pod brwi, taki jaśniutki paseczek ożywia Tak mi się wydaje, że jesteś Zimą, może się mylę... ale ciemne włosy, ciemne oczy, no i taka jasna cera, więc poleciłabym Ci "zimowe" barwy.
Regulacja brwi - może na początku spróbuj u kosmetyczki (niestety nie wiem ile to kosztuje), ona Ci zrobi łuk, a Ty potem co tydzień (albo krócej jak wolisz bo mi po tygodniu się tych włosków do wyrwania zbiera) możesz potem sama regulować.
Poczekaj na resztę opinii, na pewno ktoś Ci poradzi, pozdrowienia
nacioszek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 21:43   #7
201704240951
Konto usunięte

Łączę w jeden- przypominam, każdy moze mieć jeden watek.
Stary 2008-02-27, 22:15   #8
darietta
Wtajemniczenie

dziewzyny pomóżciemi się zmienić- chcę być bardziej pewna siebie

a nie można tamtego usunąć bo tamto to już takie nie aktualne tutaj pytam o coś innego
Stary 2008-02-27, 22:33   #9
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
a nie można tamtego usunąć bo tamto to już takie nie aktualne tutaj pytam o coś innego

Przykro mi.
Regulamin zabrania niszczenia zawartości wortalu wizaz.pl
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości