Prosze o pomoc w sprawie fryzurki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-09, 22:50   #1
malutka0911
Raczkowanie

Prosze o pomoc w sprawie fryzurki

Witam, wybieram się do fryzjera i mam pomysł na fryzurę, ale chciałabym się poradzić czy by mi pasowała. Myślę żeby z tyłu ściąć cos takiego:
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura55.htm,
A z przodu:
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura300.htm
Myślę o fryzurach cos w takim stylu, jakie przesyłam linki, tylko mam parę wątpliwości, gdyż mam cienkie i niesforne włosy, i SA prawie zawsze opadnięte, co można zrobić żeby takie nie były??? I czy te fryzury, co przesłałam trzeba długo i czasochłonnie układać??? Proszę o pomoc ewentualnie przesłanie jakiś fryzur zaproponowanych przez Was??? Pozdrawiam
Moja fotka znajduje się na stronie : www.martusia0911.fotka.pl pozdrawiam
malutka0911 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 09:31   #2
KamilQa xD
Raczkowanie

GG do KamilQa xD
Smile Dot.: Prosze o pomoc w sprawie fryzurki

Fryzura jak najbardziej by do Ciebie pasowała,Ale sam efekt to kwestia ułożenia...Zastanow sie zanim sie na taką zdecydujesz,bo trzeba jej poświcic troche czasu,a ja proponuje poszukac w internecie troche dłuższych fryzurek "emo" a moze bob?Jest bardzo modny w tym sezonie
KamilQa xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 09:37   #3
apollinka
Rozeznanie

GG do apollinka
Dot.: Prosze o pomoc w sprawie fryzurki

fryzurka fajna nawet bardzo nad układaniem się troszke napracujesz niestety chooc potem nabierzesz wprawy i juz bedzie Ci szło o wiele szybciej a zeby wlosy nie byly oklapniete to najlepiej suszyc glowa spuszczoną do dołu i uzyc troszke lakieru (lub innych utrwalajacych specyfików) przy nasadzie wlosow

"postaw sobie cel tak wysoki , że jak go osiągniesz to aż usiądziesz z wrażenia"

apollinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 10:02   #4
malutka0911
Raczkowanie

Bardzo Wam dziękuje za rade, jak juz bede ,,po'' to napewno się odezwe i umieszcze fotki z nowa fryzurka, pozdrawiam
Stary 2007-06-10, 10:25   #5
malutka0911
Raczkowanie

I jeszcze chciałam dodac ze nie wiem czy taka fryzura nadaje się do moich cienkich włosów????
Stary 2007-06-10, 15:27   #6
vanilia_ninja
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez malutka0911 Pokaż wiadomość
I jeszcze chciałam dodac ze nie wiem czy taka fryzura nadaje się do moich cienkich włosów????
ja myślę,że tak,bo wydaje się wtedy,że jest więcej włosów przez takie strzyżenie.
ale na 100% nie wiem.

vanilia_ninja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:10   #7
PaNNa^aNNa
Raczkowanie

jezeli bedą dobrze sciete absolutnie nie bede wyglądały na rzadkie a wrecz przeciwnie a jesli z natury masz geste włosy to jeszcze fajniej radze tylko isc do dobrego fryzjera.
Sam fryz niby taki roztrzepany ale jadnak jakby nie było pracochłonny,szczególnie przy cienkich a co za tym idzie pewnie i "wiotkich" włosach.Polecam uzycie pasty do stylizacji,ew.gumy w niewielkich ilosciach i rozsadnie oczywiscie.
Tez mam cienkie włosy i przy takiej fryzurze (nie bede oszukiwac) grzebien stosowałam tylko raz dziennie,jako ze na potarganych i roztrzepanych włosach było mi łatwiej,"punktowo" stosowałam prostownice,mały specyfik dla wzmocnienia i juz
Pozniej oczywiscie obowiązkowo wszystko wyczesac i umyc główke coby nic sie tam nie narobiło nieporzadanego

PaNNa^aNNa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 21:45   #8
malutka0911
Raczkowanie

Dziękuje bardzo za Wasze cenne rady... Napewno sie przydadza... Tylko prosze szczerze piszcie czy ta fryzura pasowała by do mnie, czy bym według Was dobrze w niej wygladała???? Prosze o o przesłanie propozyci fryzur pasujacych do mnie... jezeli macie inne pomysły???
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości