Pomocy!!! ... Dziwne Krostki .. :(( !! Chlip - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-10, 21:01   #1
pixie69
Przyczajenie

GG do pixie69
Unhappy

Pomocy!!! ... Dziwne Krostki .. :(( !! Chlip

A więc zacznę od tego, że a piątek po powrocie z nad stawu (od znajomego), jakoś wieczorem...koło godziny 23 zauważyłam na prawej ręce od wew. strony mała krostkę, która wygladała jak ukąszenie komara i tak samo swędziała.... Na drugi dzień, tj. w piątek z samego rana obok tej jednej pojawiły się trzy następne takie same.....Ale nie zwróciłam na to zbytniej uwagi....
Pojechałam w sobotę ze znajomymi nad jezioro i tam zostalismy do dzisiaj...Rano jak dzisiaj sie obudziłam czułam swędzenie na tej ręce gdzie pojawily sie 3 krostki, gdzie niegdzie na nogach, a takze brzuchu oraz na plecach.....Po powrocie do domu rozebralam sie i dokladnie spojrzalam co mnie tak swedzi (jakby stado komarow mnie pogryzlo)....
I tak.....na tej rece o ktorej pisze powyzej jest mnustwo takich malych czerownych krosteczek wygladajaych jak ukaszenia komarow (a nie sa to ukoaszenia komarow gdyz caly wieczor sobotni i niedziele rano mialam non stop dlugi rekaw....)....
Na drugiej rece rowniez po wew. stronie sa podobne krostki ale mniej wypukle,tzn, bardziej plaskie i jest ich ilosciowo mniej, ale swedza okropnie tak samo....Ogolnie na rekach (pomijajac przedramie) wystepuje pojedyncze takie same krosteczki....
Na nogach rowniez w niektorych miejsach rowniez odczowam swedzenie,ale nie ma juz takich krostek jak na rekach tylko takie pokrzywkowe krosteczki...w jednym miejscu jest wielka czerwona plama a wniej mnostwo malutkich krostek (taka typowa pokrzywka), swedzi i piecze(ale to moze od drapania-nie wiem)....pojedyncze krosteczki sa rowniez pod kolanami,od wew, strony ud,na posladkach i pod posladkami, a takze nad posladkami w okolicy krzyza pojedynvcze okronie swedzace krostki takie jak na rekach tylko wieksze....pozniej wyzej na plecach rowniez wyst. pojedyncze krostki i male i duze....ale straszliwie swedza....wygladaja niektore jak ukaszenia komarow a nie kltore jak takie male krostki pokrzywkowe,...A niemozliwe jest to abym byla pogryziona prez komary gdyz bylam caly czas w odziezy zaslanijącej te miejsca tj.dlugie spodnie,mbluza z dlugim rekawem,itp....
Krosteczki znalazlam rowniez dzisiaj na brzuchu,takie mlautkie i pojedyncze,jak pryszczyki ale swedza tak samo..(((....troszke takich jest na dekolcie i na szyi,tyle ze na szyi w jednym miejscy na wysokosci krtani jest skupisko malutkich czerownych krostek podobnych jak takie co wystpeuje przy polpasccu...
Jdenym slowem mam na calym ciele porozmieszczane te kroski i to w 3 roznych wersjach....ale wszytskie sa tak samo uciazliwe swedzące....niketore pieką....przy drapaniu jak swędzi...((.....Juz nie wiem co rbic, bo albo wyskakuja jakies pojedyncze kolejne, albo te co sa robia swie wieksze i bardziej napuchniete....Szczegolni e te na rece prawej byly rano malo wypukle a terqz so o wiele bardziej wypukle i twarde.....PROSZE O WZYBKA ODPWIWEDZ BO NIE WIEM CO ROBIC.....MARTWIE SIE ZE TO JAKAS CHOROBA ZAKAZNA: mad:.....POZDRA WIAM I DZIEKUJE!

pixie69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 22:25   #2
allmode
Wtajemniczenie

Dot.: Pomocy!!! ... Dziwne Krostki .. :(( !! Chlip

Próbowałaś smarować Fenistilem albo innym podobnym preparatem? Może pogryzło Cię jakieś robactwo - niekoniecznie na działce, mogło Cię dopaść w nocy. A może to reakcja alergiczna?
Najlepiej, jak pokażesz wysypkę lekarzowi - doradzi Ci, jak sobie z tym poradzić.
allmode jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 23:20   #3
*beatriz*
Raczkowanie

miałam coś podobnego jak wracałam właśnie z jakiś "piaskowych" miejsc.. być może tak jak ja jesteś uczulona na coś co było w piasku.. bo mnie to niestety się zdarza..
Stary 2007-06-11, 16:40   #4
leniwa kobieta
Przyczajenie

A moge spytac czy ty sie w tym stawie kapalas Bo jeszcze woda nie przekwitla,to nie byloby dziwne,ze uczulenie cie dopadlo.
Czy sie kapalas czy nie-nie sadze zeby to byla choroba zakazna.Cos cie gwaltownie uczulilo-moze jadlas tegoroczne owoce-truskawki,czeresnie-bardzo "bogate" w pestycydy i inne paskudztwa?
Ja bym to smarowala alantanem albo sudocremem-powinno zejsc,ale do lekarza przejsc sie mozesz(jak znam zycie wysle cie do dermatologa)Chorby zakazne wystepuja chyba w towarzystwie wysokiej temperatury,zlego samopoczucia-tak sadze.
leniwa kobieta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości