Poszukuje fryzury dla siebie POMOCY ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-11, 17:35   #1
Edi1165
Przyczajenie

Poszukuje fryzury dla siebie POMOCY !

Witam serdecznie wszystkie forumowiczki/forumowiczow aczkolwiek tych pierwszych jest tu napewno znacznie wiecej ;p

Otoz mam taki problem poniewaz chce zmienic fryzure ale nie wiem jaka bedzie pasowac do mojej twarzy jestem facetem tak swoja droga ;p z fryzjerkami w moim miescie rozmawialem juz na ten temat ale albo one sie nie znaja albo ja nie wiem ... bo nic mi nie podchodzi z tego co proponuja obecnie mam dosyc krotkie wlosy ale generalnie chcialem zapuscic wlosy i stworzyc jakas fajna sredniej dlugosci fryzure ale jeszcze nie wiem jaka no i nasuwa sie pytanie czy taka fryzura w ogole nadaje sie do mojego ksztaltu twarzy.

Pozwolcie ze pokaze swoje zdjecie :
http://img234.imageshack.us/my.php?i...a111111gk1.jpg

Bylbym wdzieczny gdybyscie od razu zamieszczaly/zamieszczali zdjecia modeli jak by taka fryzurka mogla wygladac bo tak z opisu to trudno czasem cokolwiek wywnioskowac jestem bardziej wzrokowcem

Jestem gotowy na kazdy rodzaj ze tak powiem krytyki bo byc moze sie myle i dluzsze wlosy do mnie nie beda pasowac w ogole a poprostu nie jestem tego swiadom ;p wiec jesli uwazacie ze krotkie wlosy beda do mnie lepiej pasowac to wszelkie propozycje beda mile widziane.

ps. probowalem dopasowywac sobie fruzryke komputerowo ale te wszystkie programy sa jakeis dziwne bo w wiekszosci w ogole nie ma fryzurek meskich a jesli juz sa to moze pare sztuk i nic ciekawego nie ma tam ;p

ps.2 a wiec prosze o pomoc ! z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi i opinie
Stary 2007-06-11, 18:48   #2
LacostaxD
Przyczajenie

Dot.: Poszukuje fryzury dla siebie POMOCY !

Witaj,

Myślę, że w krótkich włosach bedziesz wyglądał znacznei lepiej. Fajnie wygląda taki niby irokezik. Dłuzsze włosy po środku głowy a po bokach bardzo krótkie lub dłuzsze jak kto woli. Wiesz... myslę, że nie tylko Ty masz problem z doborem fryzury i niekompetentnymi fryzjerkami/fryzjerami. Sama coś o ty wiem. Po ostatnim doswiadczeniu z fryzjerka brrr... zdałam się na jej rękę, a efekt tego wszystkiego był tragiczny.

Pozdrawiam Cię serdecznie.
LacostaxD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 20:56   #3
Doris1981
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Masz szczupłą, drobną twarz. Moja przedmówczyni dobrze Ci radzi: niby irokez, całość krótka. Fryzurka sportowa. Dobry, młody fryzjer lub fryzjerka powinna coś fajnego dla Ciebie wymyślić. Zasięgnij języka u sióstr/kuzynek/koleżanek/kolegów. Na pewno ktoś Ci doradzi, kogoś kompetentnego. Na drugim forum dot. fryzjerstwa jest o najlepszych fryzjerach. Za pomocą wyszukiwarki znajdziesz tam swoje miasto i okoliczny, polecany salon.

Edytowane przez Doris1981
Czas edycji: 2007-06-12 o 11:59
Doris1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 00:34   #4
Edi1165
Przyczajenie

Oki dzieki wielkie zastosuje sie do waszych rad ) I poszukam jakiegos konkretnego fyzjera )

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości