Musi być perfekcyjnie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-12, 21:17   #1
crawik15
Raczkowanie

Musi być perfekcyjnie!

A więc ^^
w tą sobotę idę na wesele,wszystko fajnie pięknie,fryzurka jest upatrzona alee..wykonuje ją sama w domu. Wiem,że musze mega dobrze wyprostować włosy(bo są podatne na wszelkie zawijasy,loki etc.),troszeczke je u góry natapirować,mocno polakierować i chyba cuś wyjdzie no i właśnie,moje pytanie brzmi-czy jak wyprostuje każde pasmo włosów i je nalakieruje to fryzura będzie sie lepiej i dłużej trzymać? zależy mi na tym aby była w nienaruszonym stanie do samego rana ^^ a może jest jakiś inny sposób?
I jeszcze jedno pytanie-tapiruje się rzadkim grzebykiem,to wiem,ale czy taki tapir własnej roboty będzie sie dobrze trzymał? Bo coś mi się wydaje że ja to tak idealnie nie zrobie i po godzinie mi to wszystko opadnie..a jak nie to co mogę zrobić aby jednak "stał"?
Wstawiam fotke fryzurki i czekam na porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dxhf%20hb.jpg (50,6 KB, 76 załadowań)
crawik15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 13:56   #2
crawik15
Raczkowanie

Dot.: Musi być perfekcyjnie!

Haloooo? pomoże mi ktoś?
Stary 2007-06-13, 14:18   #3
izuu
Wtajemniczenie

GG do izuu

perfekcyjnie? ja bym jednak radziła fryzjera. ostatnio jak byłam po fryzurke na wesele to podpatrzyłam troche jak mi tapirowała wloski (miałam coś w stylu irokeza), ważne żeby mieć grzebień z ciasno osadzonymi ząbkami, no i lakierować... mi się trzymało wszystko pięknie mam nadzieje, że Ci się uda, bo ja jakos sobie nie potrafię wyobrazić, żebym sama osbie takie coś wyczarowała
izuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 15:01   #4
diablica9
Raczkowanie

Skoro masz włosy podatne na różne skrety to sama sobie nie poradzisz. Lepiej zainwestuj w fryzjera, bo sama tylko stracisz czas (wiem to z własnego doświadczenia).
Udanej zabawy!
diablica9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 16:08   #5
Weronika.21
Raczkowanie

to ja też nawizując do moich doświadczeń, powiem, że będzie Ci trudno samej... Ja juz daaaawno temu straciłam nadzieję na prote włosy, a robiłam z nimi wszystko! Zamęczałam je 2 razy dziennie prostownica i NIC! teraz zmieniłam podejście i ponad wszystko lubię moje naturanle skręty. Przynajmniej wychodząc z domu wiem, że po powrocie będę miała to samo na głowie, a nie jak się kiedyś zdarzało- wychodziłam w pięknych prostych włosach, a wracałam z czymś o bliżej nie okreslonym kształcie na głowie

jestem mamą małego Stworka
Weronika.21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 17:04   #6
Ninedin
Zakorzenienie

hej zależy jak bardzo masz kręcone włosy. Na moje, powiedzmy "falowane", działa jedynie mocna prostownica + płyn do prostowania. W domu nigdy mi się nie udaje tak idealnie wyprostować Jeżeli chodzi o tapir to musisz mieć ten specjalny grzebyk do tapirowania, no i każdą warstwę trzeba od spodu polakierować
Stary 2007-06-13, 18:54   #7
crawik15
Raczkowanie

Skręt.. hmm,kiedy mam dość krótkie włosy to mogą nawet zrobić się w loki :P ale gdy są dłuższe,można to nazwać falami. Czyli radzicie,abym udała się z tym do fryzjera? Tylko ciekawe czy mnie że tak powiem "miejscowy" przyjmie,bo jest straszny nawał babek Jeżeli da rade to pójde,gorzej jak będę skazana na siebie.. a może jednak da rade? a jeżeli nie no to mój chłopak będzie musiał przeboleć mnie w tym,czym mnie Matka Natura na głowie obdarzyła
Dzięki za każdą odpowiedź i czekam jednak dalej na kolejne
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości