Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki

Notka

Fryzury - Pytania do fryzjerki Tutaj mo瞠sz uzyska odpowied na pytania o stylizacj fryzury, farbowanie, higien i piel璕nacj w這s闚.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2004-12-13, 18:25   #1
Nat-an
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do Nat-an
Chcia豉bym mie rude w這sy

Wi璚 tak:
naturalny kolor moich w這s闚 to jaki taki mysi kolor. Niedawnoprzefarbowalam wlosy na zlota czekolade. Szybko jednak postanowilam pozbyc sie tego koloru - kupilam dekolorant i rozja郾i豉m swoje w這ski. A tu niespodzinka - WYSZED PI艼NY BARDZO JASNY, CIEPΧ RUDY KOLOR...teraz wygl康a 郵icznie, ale boje si 瞠 gdy pojawi si odrosty nie bede mog豉 utrzyma tego rudzielca na g這wie Czy znacie dziewczyny NAZW FARBY DO WΜS紟 (+FIRM) KTORA DALABY MI GWARANCJE OTRZYMANIA TAKIEGO WLASNIE JASNEGO RUDEGO KOLORU (I PRZY OKAZJI ROZJA吉Ix CIEMNE ODROSTY....)??????
Nat-an jest offline  
Stary 2004-12-13, 21:04   #2
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 502
GG do lilu1980
Re: Chcia豉bym mie rude w這sy

witaj! bardzo 豉dne rudosci ma loreal! widzialas nowa farbe z Loreal Colour experte?? tam jest taki miedzieny odcien 6.34 (chyba) niestety nie mam zdjecia, piekne rudosci sa w ferii Loreal. podrawiam...
lilu1980 jest offline  
Stary 2004-12-13, 21:09   #3
Nat-an
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do Nat-an

Dzi瘯uj za odpowied!!! Mam nadziej, 瞠 znajd tam tak JASNY RUDY kolorek jak ten, kt鏎y obecnie mam na w這sach! Pozdrawiam!
Nat-an jest offline  
Stary 2004-12-13, 21:18   #4
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 502
GG do lilu1980

no wlasnie to jest jasny i ladny kolor, choc ja na rudych sie nie znam ale to ten zestaw do maloania z pasemkami ale piekny kolor , a i jeszcze widzialm w drogerii takire farby tyle ze ponad polowe tnsze Matrisse tez do takiej wielotonowej koloryzacji!pozdrawiam..
lilu1980 jest offline  
Stary 2007-06-13, 15:14   #5
stokrotka007
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 548
Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Witam.
Chcia豉m prosi do鈍iadczone w farbowaniu w這s闚 wiza瘸nki o polecenie mi farby do w這s闚(chodzi o koloryzacj trwa陰) o jak najbardziej ognistym, rudym odcieniu z odrobin czerwieni. Chodzi mi o kolor naprawd jaskrawy a przy tym w miar trwa造 i dobrze trzymaj帷y si w這s闚. Obecnie jestem blondynk wi璚 problemu nie b璠 mia豉 z tym, 瞠 w這sy za ciemne, kwestia tylko doboru odpowiednej farby, w sklepach tyle jest odcieni rudo軼i, 瞠 trudno si zdecydowa i wybra cos naprawd dobrego odpowiedniej firmy.

W za陰czniku wrzucam wymarzony kolor- o osi庵ni璚iu mniej-wi璚ej takiego efektu marz.
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Red1.jpg (38,4 KB, 2542 za豉dowa)

stokrotka007 jest offline  
Stary 2007-06-14, 12:23   #6
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 255
Wpisy w blogu: 1
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Garnier 100% Color - miedziany blond ewentualnie czerwona mied (ale wychodzi taka w豉郾ie czerwonawa )
benito_mruffkolini jest offline  
Stary 2007-06-14, 12:39   #7
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

Najbardziej ogniste rudo軼i nadaje henna. Farby nie mog si jej r闚na.
kokuryu jest offline  
Stary 2007-06-14, 13:05   #8
benito_mruffkolini
BAN sta造

tylko niestety henna wi捫e si z pewnymi konsekwencjami
no i nigdy nie ma si pewno軼i jak z豉pie w這s i jaki kolor si osi庵nie
Stary 2007-06-14, 16:23   #9
una creatura bella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 144

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Poka wiadomo嗆
tylko niestety henna wi捫e si z pewnymi konsekwencjami
no i nigdy nie ma si pewno軼i jak z豉pie w這s i jaki kolor si osi庵nie
Farbowanie chemiczne r闚nie wi捫e si z pewnymi konsekwencjami

Ale owszem, masz racj - w這s闚 ufarbowanych henn nie b璠zie mo積a potem potraktowa farb. Henna bardzo szczelnie pokrywa otoczk w這sa i farba nie b璠zie mog豉 si "przebi" przez t warstw. Je郵i rezultat si znudzi lub co gorsza nie spodoba, pozostaje czekanie na ca趾owity odrost lub fryzura na rekruta, ewentualnie ufarbowanie w這s闚 na ciemniejszy lub bardziej stonowany kolor mieszank henny i innych 鈔odk闚 ro郵innych.
Poza tym je郵i chce si u篡 henny na w這sach farbowanych, nale篡 zwr鏂i szczeg鏊n uwag aby by豉 to naturalna henna bez domieszek barwnik闚 metalicznych. W przeciwnym wypadku mo積a uzyska nieprzewidywane efekty kolorystyczne .

Na w這sach blond jest du瘸 szansa uzyskania daj帷ego po oczach odcienia soczystej marchewki. Je郵i kolor ma mie wi璚ej ton闚 czerwonych te s na to sposoby.

A co do tej niepewno軼i co do rezultatu - robi si test na pasemku w這s闚 lub w這sach zebranych z grzebienia (brrr) i po krzyku. Rezultat powinno si ocenia po jakich 2 dniach, bo tyle rozwija si kolor.
Stary 2007-06-14, 17:13   #10
benito_mruffkolini
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka wiadomo嗆
Farbowanie chemiczne r闚nie wi捫e si z pewnymi konsekwencjami

Ale owszem, masz racj - w這s闚 ufarbowanych henn nie b璠zie mo積a potem potraktowa farb. Henna bardzo szczelnie pokrywa otoczk w這sa i farba nie b璠zie mog豉 si "przebi" przez t warstw. Je郵i rezultat si znudzi lub co gorsza nie spodoba, pozostaje czekanie na ca趾owity odrost lub fryzura na rekruta, ewentualnie ufarbowanie w這s闚 na ciemniejszy lub bardziej stonowany kolor mieszank henny i innych 鈔odk闚 ro郵innych.
Poza tym je郵i chce si u篡 henny na w這sach farbowanych, nale篡 zwr鏂i szczeg鏊n uwag aby by豉 to naturalna henna bez domieszek barwnik闚 metalicznych. W przeciwnym wypadku mo積a uzyska nieprzewidywane efekty kolorystyczne .

Na w這sach blond jest du瘸 szansa uzyskania daj帷ego po oczach odcienia soczystej marchewki. Je郵i kolor ma mie wi璚ej ton闚 czerwonych te s na to sposoby.

A co do tej niepewno軼i co do rezultatu - robi si test na pasemku w這s闚 lub w這sach zebranych z grzebienia (brrr) i po krzyku. Rezultat powinno si ocenia po jakich 2 dniach, bo tyle rozwija si kolor.
no w豉郾ie o takich konsekwencjach my郵a豉m bo 瞠 henna jest mniej inwazyjna od farb chemicznych to wiem doskonale i my郵, 瞠 jest to ogromnym plusem tego sposobu koloryzacji

pisz o hennie z perspektywy osoby kt鏎a kocha rudo軼i, ma nieco zniszczone w這sy, do tego trudne w piel璕nacji... nie raz i nie dziesi耩 trzyma豉m saszetki z henn w r瘯u, mimo wszystko nigdy si nie zdecydowa豉m bo si po prostu boj moje w這sy w do嗆 specyficzny spos鏏 豉pi nawet farby chemiczne (ko鎍闚ki zawsze s ciemniejsze ni reszta w這s闚), obawiam si, 瞠 w przypadku henny kontrasty by造by jeszcze bardziej jaskrawe

no i nigdy nie zapomn mojej licealnej przyjaci馧ki, kt鏎a maj帷 anio趾owaty, jasny blond zafarbowa豉 w這sy czarnym odpowiednikiem henny (basma? tak to nosi nazw??) i otrzyma豉 kolor szarozielony mniej wi璚ej taki, jak maj stare, dawno nie odnawiane kamienice co gorsza z w這sami nic nie mo積a by這 zrobi... jak mi co nie wyjdzie z farb chemiczn, to zawsze jednak mo積a si farbn望 na jaki bezpieczny br您ik
Stary 2007-06-14, 17:47   #11
una creatura bella
Wtajemniczenie

Cytat:
no i nigdy nie zapomn mojej licealnej przyjaci馧ki, kt鏎a maj帷 anio趾owaty, jasny blond zafarbowa豉 w這sy czarnym odpowiednikiem henny (basma? tak to nosi nazw??) i otrzyma豉 kolor szarozielony mniej wi璚ej taki, jak maj stare, dawno nie odnawiane kamienice co gorsza z w這sami nic nie mo積a by這 zrobi... jak mi co nie wyjdzie z farb chemiczn, to zawsze jednak mo積a si farbn望 na jaki bezpieczny br您ik
I w豉郾ie dlatego zawsze warto zrobi test na pasemku w這s闚

A basma w 瘸dnym wypadku nie jest przeznaczona do blond w這s闚, je郵i nie chce si efekt闚 specjalnych . Natomiast w przypadku henny po這穎nej na jasne pasma istnieje du瞠 prawdopodobie雟two, 瞠 w rezultacie otrzyma si jaskraw marchewk.

S pono sposoby cz窷ciowego zdzierania henny z w這s闚 (za pomoc oleju mineralnego i alkoholu ), tak aby czupryna da豉 si ufarbowa chemicznie, tudzie 瞠by zmniejszy intensywno嗆 koloru. Nie pr鏏owa豉m, a wi璚 powodzenia nie gwarantuj .
Stary 2007-06-14, 18:03   #12
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

Najlepszym sposobem na zmycie henny, a w豉軼iwie u豉twienie przyj璚ia farby chemicznej, jest sok z czarnej rzodkwi. Mo積a nim prawie ca趾owicie usun望 kolor, chocia niewielki rudawy poblask zostaje, a nast瘼nie stosowa sztuczn koloryzacj.
Na naturalnych w這sach blond mo積a stworzy henn praktycznie ka盥y kolor, pr鏂z czarnego. Sama mia豉m br您owe, rude, r騜owe, wi郾iowe i 郵iwkowe.
Co jest najwa積iejsze, zio豉 koloryzuj w這sy bardzo r闚nomiernie. Nigdy nie do鈍iadczy豉m plam, ani ciemniejszych ko鎍闚ek.
kokuryu jest offline  
Stary 2007-06-19, 15:13   #13
inkaska37
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82

ja dziewczyny farbowa豉m chn czesto i potem farb, nie mia豉m problemu z "przebiciem" nazwijmy to koloru przez otoczk jak chna zostawia na powierzchni w這sa....dobre sa tez henny w pa軼ie chyba Venity, kiedys farbowa豉m najorginalniejsz chn jak mozna miec bo hinduska niezly kolorek dawala
inkaska37 jest offline  
Stary 2007-06-19, 15:33   #14
benito_mruffkolini
BAN sta造

skoro ju uda這 mi si znale潭 na Wiza簑 ekspertki od tego typu koloryzacji to mam jeszcze kilka pyta

1) henn mo積a farbowa tylko naturalne nigdy niefarbowane w這sy prawda? a co z w這sami naturalnymi, ale nie do ko鎍a zdrowymi np. od prostownicy?
Kokuryu przypuszczam, 瞠 Twoje s raczej zdrowe (przypominam sobie chyba podawane przez Ciebie naturalne maseczki do w這s闚) wi璚 mo瞠 dlatego farba rozk豉da si u Ciebie tak r闚nomiernie a na porowatych ko鎍闚kach mo瞠 ju mniej?

2) czym piel璕nowa takie w這sy? normalnymi chemicznymi kosmetykami mo積a?

3) czy da rad otrzyma br您 nierudawy? taki popielaty?

pytania mo瞠 troch durnowate, ale mo瞠 kto si zlituje i mnie o鈍ieci
Stary 2007-06-19, 15:49   #15
sylwia-zuza
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 665

feria kolor papryka
Stary 2007-06-19, 15:54   #16
inkaska37
Raczkowanie

Pamietaj ze na zniszczonych w這sach kolor mocniej chwyci, co do chny mozesz myc wlosy normalnymi szamponami, ja jak pisalam wczesniej przechodzilam z chny na farby i nie by這 k這potu....k這pot moze byc w przypadku jasnego blondu bo wtedy rzeczywiscie moze wyjsc nieokreslony kolor
inkaska37 jest offline  
Stary 2007-06-19, 15:57   #17
benito_mruffkolini
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Poka wiadomo嗆
feria kolor papryka

feria u mnie schodzi po 2 tygodniach
Stary 2007-06-21, 18:57   #18
una creatura bella
Wtajemniczenie

Cytat:
skoro ju uda這 mi si znale潭 na Wiza簑 ekspertki od tego typu koloryzacji to mam jeszcze kilka pyta

1) henn mo積a farbowa tylko naturalne nigdy niefarbowane w這sy prawda? a co z w這sami naturalnymi, ale nie do ko鎍a zdrowymi np. od prostownicy?
Kokuryu przypuszczam, 瞠 Twoje s raczej zdrowe (przypominam sobie chyba podawane przez Ciebie naturalne maseczki do w這s闚) wi璚 mo瞠 dlatego farba rozk豉da si u Ciebie tak r闚nomiernie a na porowatych ko鎍闚kach mo瞠 ju mniej?

2) czym piel璕nowa takie w這sy? normalnymi chemicznymi kosmetykami mo積a?

3) czy da rad otrzyma br您 nierudawy? taki popielaty?

pytania mo瞠 troch durnowate, ale mo瞠 kto si zlituje i mnie o鈍ieci
Pytania jak pytania, durnatowato軼i si tu nie dopatrzy豉m

1) W這sy farbowane chemicznie r闚nie mo積a potraktowa henn, ale dla pewno軼i wszelkiej warto odczeka chwil od ostatniej koloryzacji. No i jak ju wcze郾iej wspomnia豉m musi to by czysta henna bez domieszek barwnik闚 metalicznych.

2) Mo積a, ale po co . Lepsze b璠 wszelakie oleje i olejki, ze szczeg鏊nym uwzgl璠nieniem oleju kokosowego. Bywa, 瞠 henna nieco wysusza i usztywnia w這sy, natomiast t逝szcz kokosowy ma dzia豉nie zmi瘯czaj帷e i 鈍ietnie sobie radzi z tym problemem.

3)Tak, ale nie sam henn, a mieszank henny, indygo i ew. amli. Poza tym, ostateczny rezultat zale篡 od wyj軼iowego koloru w這s闚.
Stary 2007-06-21, 20:43   #19
alvin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Smile Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Witam!

Wi璚 i ja do陰czam si gor帷o z pro軸 do ekspertek w farbowaniu henn.
Zamierzam na dniach ufarbowa swoje w這sy balsamem koloryzuj帷ym Venity.
Mam w這sy br您owe raz potraktowane rok temu szamponem koloryzuj帷ym ale to by豉 wyj徠kowa okazja m鎩 w豉sny 郵ub.Obecnie nic po tym szamponie nie zosta這.Tutaj pojawia si pytanie chcia豉bym wiedzie jaki mo瞠 mi wyj嗆 kolor po u篡ciu tego http://www.twojecentrum.pl/kosmetyki...196,2555,.html czy tego http://www.twojecentrum.pl/kosmetyki...196,2561,.html.
Zaznaczam i chcia豉bym uzyska co podobnego w豉郾ie do tych kolork闚.
Nie mam poj璚ia jaki powinnam u篡. Bardzo prosz o pomoc.
alvin jest offline  
Stary 2007-06-21, 21:55   #20
alvin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Ponawiam pro軸!
alvin jest offline  
Stary 2007-06-21, 22:42   #21
agocz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 122

W przesz這軼i by豉m p這miennym rudzielcem (chna, chna z rubin, sama rubina ) .. I nigdy przedtem ani potem nie mia豉m tak zdrowych i b造szcz帷ych w這s闚. Po farbowaniu zio豉mi - kilkakrotnie powtarzanemu , kolor utrzymywa豉m poprzez dodawanie do szamponu Fallax-u nr 17. Nie by這 ddrost闚 a po造sk lustrzany . Kolor 25 (o ile pami皻am) by ciemniejszy i bardziej rubinowy .
Fallax jest w niekt鏎ych drogeriach i skl. fryzjerskich , chodzi o ten :
www.progress.pl/progress,www,strona,produ kt,dzial,15,id,492.html
agocz jest offline  
Stary 2007-08-22, 10:15   #22
malena18
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Fabowa豉m niedawno w這sy czerwon miedzi garniera. i nie jestem zadowolona, bo na moich br您owych w這sach wyszed matowo i zbyt czerwono. Czy je郵i po這輳 na to henn mam spodziewa si zielonych w這s闚, czy spokojnie mog to zrobi?
malena18 jest offline  
Stary 2007-08-22, 15:22   #23
inkaska37
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malena18 Poka wiadomo嗆
Fabowa豉m niedawno w這sy czerwon miedzi garniera. i nie jestem zadowolona, bo na moich br您owych w這sach wyszed matowo i zbyt czerwono. Czy je郵i po這輳 na to henn mam spodziewa si zielonych w這s闚, czy spokojnie mog to zrobi?
spokojnie mozesz klasc, ja kladlam nawet na rozjasniane rude....ale jedno musze zapisac na minus chnie - strasznie wysluszyla mi wlosy..
inkaska37 jest offline  
Stary 2008-02-02, 18:35   #24
iza550
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Chcia豉bym mie rude w這sy

hej a ja mam czarne w這sy i chcia豉bym miec rude ale jasne ?czy sia da?
iza550 jest offline  
Stary 2008-02-02, 18:41   #25
blabla51
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 466

czarny to Tw鎩 naturalny kolor czy farba??
blabla51 jest offline  
Stary 2008-02-02, 19:34   #26
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

je瞠li farbowane, to u篡j dekoloryzatora a jak zak豉dam wyjdzie Ci co rudowatego

Kosmiczna jest offline  
Stary 2008-02-03, 16:42   #27
iza550
Przyczajenie

no w豉snie farba ...Og鏊nie m鎩 naturalny kolor podlatuje do rudego ale oczywiscie kiedys sie go wstydzi豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg nxnx.jpg (68,0 KB, 1791 za豉dowa)
iza550 jest offline  
Stary 2008-02-03, 16:44   #28
iza550
Przyczajenie

to sa moje obecne wlosy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (30,2 KB, 1833 za豉dowa)
iza550 jest offline  
Stary 2008-02-03, 16:45   #29
iza550
Przyczajenie

a marze o takich troszke sie boje efektu,ale mam zielone oczypiegi,moze tragedi nie bedzie....?Chcia豉bym cos odmienic a zreszta mam ciagly problm z odrostami......
iza550 jest offline  
Stary 2008-05-31, 21:28   #30
elinkaa__
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

1) rozja郾ij w這sy rozja郾iaczem Veniata
2)rozja郾ij w這sy rozja郾iaczem joanna 4-5 ton闚
3)kup farb Palette XXL - Czysta Platyna
jasny rudy murowany- tez schodzi豉m z czarnego, przeprowadzi豉m te operacje w ci庵u 5 dni, w這sy by造 zniszczone po rozjasniaczach, po farbie s jakby zdrowsze. Jezeli chcesz miec rudyu, to polecam t metiod, ja chcia豉m blond...m Wiec pewnie jeszcze bede musiala je ze dwa razy rozjasnic. pozdro
elinkaa__ jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum Fryzury - Pytania do fryzjerki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a