Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 103 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-01-13, 22:48   #3061
meeedzik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 313
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Ju nawet za這篡豉m w徠ek jaki kolor mi pasuje, mo瞠cie mi doradzi w jakim najlepiej, bo ka盥a opinia jest dla mnie cenna
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=495701
meeedzik
zdecydowanie lepiej wygl康asz w blondzie (fot nr.1), kolor bardzo ci odmienia, wydaje mi si 瞠 rudy troch dodaje ci lat.[COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

No widzisz Kathy ile os鏏 tyle opinii moim znajomym i w og鏊e rodzinie te bardziej podobam si jako blondynka no i du穎 os鏏 m闚i, 瞠 rudy mnie postarza.
meeedzik jest offline  
Stary 2011-01-14, 14:10   #3062
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Witajcie, zdecydowa豉m sie na rude w這sy :P obecnie mam ciemny braz ale wybieram sie na dekoloryzacje...Nie wiem tylko jaka farbe ruda wybrac zeby uzyskac taki kolor jak na zdj.Minge..Nie znam sie na odcieniach rudego Czy ma to byc
Feria - Mango? lub Pure paprica
Czy np.Loreal majirel 7.44?
Czy to jest moze odcien jakiejs miedzi czerwonej?

Czy mozecie mi pomoc w wyborze koloru? Nie chcia豉bym zeby wysz豉 mi jakas typowa marchewka mam ciemna karnacje, ciemne oczy i marzy mi sie taki stonowany rudy Dziekuje za pomoc.....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ewaminge.jpg (42,6 KB, 89 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-14, 14:13   #3063
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Witajcie, zdecydowa豉m sie na rude w這sy :P obecnie mam ciemny braz ale wybieram sie na dekoloryzacje...Nie wiem tylko jaka farbe ruda wybrac zeby uzyskac taki kolor jak na zdj.Minge..Nie znam sie na odcieniach rudego Czy ma to byc
Feria - Mango? lub Pure paprica
Czy np.Loreal majirel 7.44?
Czy to jest moze odcien jakiejs miedzi czerwonej?

Czy mozecie mi pomoc w wyborze koloru? Nie chcia豉bym zeby wysz豉 mi jakas typowa marchewka mam ciemna karnacje, ciemne oczy i marzy mi sie taki stonowany rudy Dziekuje za pomoc.....
Majirel 7.44

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-14, 15:49   #3064
kasia1433
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
a co sadzicie o tej sesji?? bo mnie jakos ona nie szokuje, ja widze atrakcyjnego rudzielca w reklami zmslowej bielizny, nie wiem czy moj gust tak odbiega od normy czy autorki tekstu to "swiete"
http://www.figa.pl/Odwazna-kampania-...vocateur-a1937
Mnie nie szokuje, cho mo瞠 niekt鏎e zdj璚ia s zbyt oczywiste, ale nie..nie czepiam si. Natomiast ca這嗆 kojarzy mi si z podrz璠nym, n璠znym burdelem z lat dwudziestych, potarganymi, przepitymi pracownicami ww., w zniszczonej brudnej bieli幡ie. Mo瞠 tw鏎cy reklamy postanowili nawi您a do tych klimat闚, st康 te pozy, ale przez to skojarzenie bielizna mi si nie podoba. No i mnie, jako biu軼iast kobiet, kt鏎a zwraca uwag na porz康nie dopasowane staniki, coby trzyma造, upi瘯sza造 biust, z瑿y bol gdy widz niedopasowane miseczki... bod bluzk niez貫 bu造 wychodzi造by g鏎, cztery piersi jak nic Nie wiem dlaczego dla niekt鏎ych seksi jest wtedy gdy jest tak za ma貫, 瞠 si wylewa i zniekszta販a? Modelka 郵iczna

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-14, 16:18   #3065
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka wiadomo嗆
Mnie nie szokuje, cho mo瞠 niekt鏎e zdj璚ia s zbyt oczywiste, ale nie..nie czepiam si. Natomiast ca這嗆 kojarzy mi si z podrz璠nym, n璠znym burdelem z lat dwudziestych, potarganymi, przepitymi pracownicami ww., w zniszczonej brudnej bieli幡ie. Mo瞠 tw鏎cy reklamy postanowili nawi您a do tych klimat闚, st康 te pozy, ale przez to skojarzenie bielizna mi si nie podoba. No i mnie, jako biu軼iast kobiet, kt鏎a zwraca uwag na porz康nie dopasowane staniki, coby trzyma造, upi瘯sza造 biust, z瑿y bol gdy widz niedopasowane miseczki... bod bluzk niez貫 bu造 wychodzi造by g鏎, cztery piersi jak nic Nie wiem dlaczego dla niekt鏎ych seksi jest wtedy gdy jest tak za ma貫, 瞠 si wylewa i zniekszta販a? Modelka 郵iczna
kasiu, a jakiej firmy staniki polecasz? zawsze mam problem z dopasowaniem i w豉郾ie wylewanie, a jak ju sobie dobra豉m fajny z kt鏎ego nic si nie wylewa to okaza si niewygodny zostawiam czerwone 郵ady na sk鏎ze od rami帷zek. Nie cierpi wylewani bu貫k.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-14, 17:25   #3066
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Majirel 7.44
Dziekuje pieknie Wiec zamawiam na allegro farbe i jak wszystko pojdzie dpbrze wkleje fotki.
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-14, 17:31   #3067
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Dziekuje pieknie Wiec zamawiam na allegro farbe i jak wszystko pojdzie dpbrze wkleje fotki.
+utleniacz 6% nie zapomnij

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-14, 20:19   #3068
Heksacyjanek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 427
GG do Heksacyjanek

Odno郾ie tej "rudej" sesji, to powiem Wam, 瞠 mnie si bardzo podoba. Jaka bielizna, taka poza, no

je郵i chodzi o staniki, to prosz: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

Odradzam staniki z Triumpha... Nie wiem, co kobiety widz w tej marce... Jak mi panie dobra造 stanik, tak mam 95D... i co si gdzie rusz to zapi璚ie stanika mam na karku... :|

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline  
Stary 2011-01-14, 21:29   #3069
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

heksacyjanek tiak niektore kobiety jak dobior to masakra, mi kiedys "ekspertka" dobrala "duze A" bo jestem szczupla - nosilam dwa maks trzy tygodnie ( codziennie, mialam na zmiane 3) i piersi tak mi sie zgniotly, ze wyladowalam u lekarze

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-14, 21:41   #3070
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

W豉郾ie ja si nosi豉m z zamiarem kupna Triumpha bo mi si wydaje 瞠 s najdelikatniejsze a zarazem solidne. Par razy kupowa豉m King - bo bardzo fajne fasony, ale niestety nie sprawdzi豉 si La senza te nie za bardzo, kiedy te kupi豉m z kolekcji Calvina Kleina i te nie pasowa...dodam 瞠 mam bardzo delikatn sk鏎.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-14, 22:07   #3071
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy mi paradoksalnie duzo lepiej od takowych sprawdzily sie zwykle atlantici mimo, ze nie maja tej rozbudowanej rozmiarowki

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-14, 22:14   #3072
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Jakby mi Majirel wysz這 tak jak na pokazywanym zdj璚iu Minge to bym si wykolei豉 ze szcz窷cia Ju mnie tak odrzuca od tego spierania si na z這to

Btw, mnie "specjalistki" w Triumphie te usilnie wmawia造 A, bo przecie jak si jest wa篡 50 kg i ma asteniczn budow to nie ma bola 瞠by mie "co wi瘯szego". I oczywi軼ie 70 A, bo "to jest najmniejszy obw鏚 jaki panie kupuj". Niezale積ie od obwod闚 bli瞠j nieokre郵onych pa ja nosz zazwyczaj 65B. Osobi軼ie lubi i polecam Esotiq, ostatnimi czasy bardzo poszerzyli rozmiar闚k i np. obwody 65 maj ju do miseczek F. I nie wiem jak w innych miastach, ale w Krakowie spotka豉m si z bardzo mi陰 i fachow obs逝g.
201709121022 jest offline  
Stary 2011-01-14, 22:27   #3073
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Jakby mi Majirel wysz這 tak jak na pokazywanym zdj璚iu Minge to bym si wykolei豉 ze szcz窷cia Ju mnie tak odrzuca od tego spierania si na z這to

Btw, mnie "specjalistki" w Triumphie te usilnie wmawia造 A, bo przecie jak si jest wa篡 50 kg i ma asteniczn budow to nie ma bola 瞠by mie "co wi瘯szego". I oczywi軼ie 70 A, bo "to jest najmniejszy obw鏚 jaki panie kupuj". Niezale積ie od obwod闚 bli瞠j nieokre郵onych pa ja nosz zazwyczaj 65B. Osobi軼ie lubi i polecam Esotiq, ostatnimi czasy bardzo poszerzyli rozmiar闚k i np. obwody 65 maj ju do miseczek F. I nie wiem jak w innych miastach, ale w Krakowie spotka豉m si z bardzo mi陰 i fachow obs逝g.
Jest weekend, wi璚 nie marnuj czasu i jurto z rana farbuj (a potem z pi瘯nym kolorem ruszaj na bal) - ja te tak ostatnio zwleka豉m, m璚zy豉m si a wreszcie po 3 tygodniach si zdecydowa豉m, wymyj w這sy szamponem z slsem mo瞠 jeszcze dzisiaj

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

W sumie te profesjonalne farby -kt鏎ymi dr璚zymy nasze w這sy, s naprawd delikatne

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

julianna
jak brwi?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-14, 22:36   #3074
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy na razie podkreslam kredka z inglota i szukam pomyslu, jutro musze sie zdecydowac wiec czas sie konczy , milo ze pamietalas

melina ja nosze rozmiar 65 DD albo E w tej chwili (zalezy od wagi), przez "fachowosc ekspertek" zrobily mi sie wtedy "guzki", po takim nastraszeniu nie ma mow o sluchaniuu takich zdolnych. hmm powiadasz, ze to dobra firma?? poszukam w poznaniu
ostatnio TK MAXX kupilam stanik z wondebry(zaznaczam, ze na firmach nie znam sie zbytnio), rozmiar 70 DD i prawie idealnie lezy a dodatkowo ma wyminny paseczek pod obwod (nie wiem jak to sie nazywa) i dwa komplety ramiaczek no i pasuje do koszulowych bluzek z dekoltem

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-14, 22:38   #3075
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Jest weekend, wi璚 nie marnuj czasu i jurto z rana farbuj (a potem z pi瘯nym kolorem ruszaj na bal) - ja te tak ostatnio zwleka豉m, m璚zy豉m si a wreszcie po 3 tygodniach si zdecydowa豉m, wymyj w這sy szamponem z slsem mo瞠 jeszcze dzisiaj

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

W sumie te profesjonalne farby -kt鏎ymi dr璚zymy nasze w這sy, s naprawd delikatne

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

julianna
jak brwi?
Ale ja dopiero wczoraj zam闚i豉m farbk na allegro i czekam narazie, my郵 瞠 w nast瘼ny weekend si dokona nieuniknione! (zreszt wtedy TZ ma wolne i b璠zie m鏬 uzewn皻rznia swoje cierpienie farbuj帷 mnie i j璚z帷 "6 lat studi闚, 6 lat specjalizacji i co teraz robi? CO ROBI?!" )
Aha i kupi豉m dzisiaj ocet celem zrobienia p逝kanki po farbowaniu. Czy to jest tak, ze po farbie normalnie myj 貫b szamponem a potem p逝cz w tej octowej?

julianna No ja Esotiq lubi. Kiedy mieli raczej ubog rozmiar闚k, wi璚 kupowa豉m figi i koszulki (uwa瘸m, 瞠 jako嗆 jest bardzo dobra przy ich cenach i cz瘰tych promocjach), a kilka tygodni temu ku mojemu zaskoczeniu zobaczy豉m, 瞠 bardzo rozbudowali rozmiar闚k. My郵, 瞠 warto spr鏏owa

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-01-14 o 22:42
Stary 2011-01-14, 22:48   #3076
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Ale ja dopiero wczoraj zam闚i豉m farbk na allegro i czekam narazie, my郵 瞠 w nast瘼ny weekend si dokona nieuniknione! (zreszt wtedy TZ ma wolne i b璠zie m鏬 uzewn皻rznia swoje cierpienie farbuj帷 mnie i j璚z帷 "6 lat studi闚, 6 lat specjalizacji i co teraz robi? CO ROBI?!" )
Aha i kupi豉m dzisiaj ocet celem zrobienia p逝kanki po farbowaniu. Czy to jest tak, ze po farbie normalnie myj 貫b szamponem a potem p逝cz w tej octowej?
Na szklank ugotowanej wody 2 造磬i octu -wymieszaj i studzisz - potem jak dok豉dnie sp逝czesz od篡wk polewasz w這sy t p逝kanki jest git...
T maj si z nami z tymi farbowaniami he he m鎩 to ju m鏬 by sobie w CV wpisa kilku letnia praktyka jako ,,kolorysta,,
Najgorzej wspominam farbowanie ok 4 miesi璚y temu, jak nie mia豉m rozczesanych w這s闚 i farbowa po ca這軼i - noc po ci篹kim dniu w pracy:hah aha::haha haa w這sy kr璚one) matko jak si ch這pina poci, m璚zy i wyzywa moje w這sy od najgorszych:hahah a:

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-14 o 22:49
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-14, 23:36   #3077
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
T maj si z nami z tymi farbowaniami he he m鎩 to ju m鏬 by sobie w CV wpisa kilku letnia praktyka jako ,,kolorysta,,
Najgorzej wspominam farbowanie ok 4 miesi璚y temu, jak nie mia豉m rozczesanych w這s闚 i farbowa po ca這軼i - noc po ci篹kim dniu w pracy:hah aha::haha haa w這sy kr璚one) matko jak si ch這pina poci, m璚zy i wyzywa moje w這sy od najgorszych:hahah a:
farbowanie moich wlosow (pierwsze dwa lata) bylo chyba jedna z niewielu zalet mojego bylego TZ, chociaz zuzywal za duzo farby i robil to za wolno

melina patrzylam na ceny i przezylam szok, naprawde sa baardzo ok

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-15, 10:34   #3078
Heksacyjanek
Raczkowanie

GG do Heksacyjanek

A'propos stanik闚, to dobr firm jest Julianne - moim zdaniem. Stanik闚 tanich nie maj, ale kobiety naprawd znaj si na rzeczy. Dla pa z mniejszymi piersiami super jest Koemi. Moja przyjaci馧ka zawsze narzeka豉, 瞠 ma ma貫 piersi, ale jak jej babeczka stanik dobra豉, tak ju potem nie narzeka豉

Ech, dziewczyny, no i jest problem... Wysypa這 mnie po umyciu od篡wk... Kupi豉m t bia陰 z czerwon nakr皻k i nie wiem, czy to jej wina, czy nie... Kupi豉m nizoral, spior g這w dzisiaj, jak nie b璠zie pomaga這, to dermatolog... :<

Moje recenzje
Stary 2011-01-15, 10:42   #3079
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:
kasiu, a jakiej firmy staniki polecasz? zawsze mam problem z dopasowaniem i w豉郾ie wylewanie, a jak ju sobie dobra豉m fajny z kt鏎ego nic si nie wylewa to okaza si niewygodny zostawiam czerwone 郵ady na sk鏎ze od rami帷zek. Nie cierpi wylewani bu貫k.
Nie czuj si na si豉ch by poleca jakie staniki, za ma這 ich przetestowa豉m, 瞠by si wypowiada. Ja z racji tego, 瞠 jestem szczup豉 ale mam spory biust jestem skazana na angielskie marki, dro窺ze, bo dla naszych producent闚, ani nawet dla znanego Triumpha takie kobiety jak ja nie istniej wi璚 przetestowa豉m trzy na krzy.
Z tych, kt鏎e posiadam uwielbiam Panache Tango II balkonetk, chodze w niej chyba trzeci rok i ci庵le wygl康a dobrze, a 瞠by by這 鄉ieszniej to ju model Tango II plunge uwiera mnie tak pod pachami jak i na mostku.
A tak w og鏊e znacie ten blog? http://stanikomania.blox.pl/html/131...146,169.html?3 Bardzo lubi ca造 dzia 'biust na 篡wo', tutaj wiada o co chodzi ze stanikami i rozmiarami.

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-15, 11:40   #3080
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Heksacyjanek Poka wiadomo嗆
A'propos stanik闚, to dobr firm jest Julianne - moim zdaniem. Stanik闚 tanich nie maj, ale kobiety naprawd znaj si na rzeczy. Dla pa z mniejszymi piersiami super jest Koemi. Moja przyjaci馧ka zawsze narzeka豉, 瞠 ma ma貫 piersi, ale jak jej babeczka stanik dobra豉, tak ju potem nie narzeka豉

Ech, dziewczyny, no i jest problem... Wysypa這 mnie po umyciu od篡wk... Kupi豉m t bia陰 z czerwon nakr皻k i nie wiem, czy to jej wina, czy nie... Kupi豉m nizoral, spior g這w dzisiaj, jak nie b璠zie pomaga這, to dermatolog... :<
O mamo!! biedakuale to nie by豉 Issana Babassu bo tamta jest r騜owawsp馧czuj , uwa瘸j na siebie i napsz ku przestrodze co to za od篡wka - jak by co to lec do lekarza

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
farbowanie moich wlosow (pierwsze dwa lata) bylo chyba jedna z niewielu zalet mojego bylego TZ, chociaz zuzywal za duzo farby i robil to za wolno
M鎩 za to uwielbia wciera farb we w這sywi璚 musz go szkolic co miesi帷, 瞠 farb nak豉damy pasmo po pa鄉ie nie wcieramy

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-15, 15:54   #3081
Moni@
Zakorzenienie

Dzieki kathy579 z pewno軼ia nie zapomne o 6% utleniaczu kupie go razem z farba na aukcji

Boje sie tego koloru jak nie wiem, bo jestem brunetk i mam ciemn karnacje...ale mysle ze nie tylko jasnosk鏎ym pasuje rudy....
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-15, 16:37   #3082
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:

Boje sie tego koloru jak nie wiem, bo jestem brunetk i mam ciemn karnacje...ale mysle ze nie tylko jasnosk鏎ym pasuje rudy....
Nie tylko jasnym To kwestia dobrania odcienia i prawie ka盥y mo瞠 mie jak捷 rudo嗆. Mnie te ten Marijel 7.44 kusi, ale po dekoloryzacji farby mi si tak kr鏒ko trzymaj, 瞠 wydanie 30 z na tydzie efektu jest nieop豉calne.
Ja ci庵le nie mog si zdecydowa, co chc i co mi pasuje. Farba mi spiera si jak szalona. P這mienny rudy Joanny chyba jest niewypa貫m, przebija si 鄴單 a mnie ona totalnie nie pasuje, wstawiam fotk, 瞠by pokaza jak u mnie to wysz這, kolor jest nieco przek豉many, bo fotka zrobiona w hali przy bardzo ostrym sztucznym 鈍ietle, ale ziarno prawdy w nim tkwi. Dzi po這篡豉m sobie na w這sy owoc granatu Marion i jestem bardziej zadowolona. Taki pomara鎍zowo-czerwony ciemniejszy bardziej mi pasuje...szkoda, bo jasna pomara鎍zka jest taka 豉dna, ale ja w jasno軼iach 幢e wygl康am
Wstawiam fotki dla potomnych, bo bardzo ma這 tych, obrazuj帷ych kolory, zdj耩 na forum.
P這mienny rudy Joanny po lewej, owoc granatu Marion po prawej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg p這mienna.jpg (24,3 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg owoc gran.jpg (23,0 KB, 53 za豉dowa)

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-15, 17:00   #3083
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

Cytat:
owoc granatu Marion po prawej
奸iczny kolorek

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-01-15, 18:23   #3084
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Nie tylko jasnym To kwestia dobrania odcienia i prawie ka盥y mo瞠 mie jak捷 rudo嗆. Mnie te ten Marijel 7.44 kusi, ale po dekoloryzacji farby mi si tak kr鏒ko trzymaj, 瞠 wydanie 30 z na tydzie efektu jest nieop豉calne.

owoc granatu Marion po prawej
Ja w豉snie boje sie rudego ktorego nie znam..widze go tylko na zdjeciach, jak przegl康am fotki..Nigdy nie mia豉m rudego, no raz- kilka dni temu jak zrobilam dekoloryzacje Elgonem i mia豉m cudo rudy i mi sie spodoba, ale cos mnie podkusilo by nalozyc na to Palette Shampoo "Rozgrzewaj帷y Imbir" i co mam na g這wie? czern o ile ja 貫z wyp豉ka豉m jak to zobaczy豉m.... kupilam znow Elgon i bede odbarwiac. Podoba mi sie bardzo rudy Ewy Minge, Albo L.Lohan...
Boje sie rudego takiego jak peruki nieraz s..takie swiecace sztuczne...

Kasia1433 - 豉dny ten kolor Gratantu zdecydowanie 豉dniejszy niz poprzedni...
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-15, 19:03   #3085
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Ja w豉snie boje sie rudego ktorego nie znam..widze go tylko na zdjeciach, jak przegl康am fotki..Nigdy nie mia豉m rudego, no raz- kilka dni temu jak zrobilam dekoloryzacje Elgonem i mia豉m cudo rudy i mi sie spodoba, ale cos mnie podkusilo by nalozyc na to Palette Shampoo "Rozgrzewaj帷y Imbir" i co mam na g這wie? czern o ile ja 貫z wyp豉ka豉m jak to zobaczy豉m.... kupilam znow Elgon i bede odbarwiac. Podoba mi sie bardzo rudy Ewy Minge, Albo L.Lohan...
Boje sie rudego takiego jak peruki nieraz s..takie swiecace sztuczne...

Kasia1433 - 豉dny ten kolor Gratantu zdecydowanie 豉dniejszy niz poprzedni...
Oj, oj. Podstawowa zasada dekoloryzacji samodzielnej przy u篡ciu dekoloryzator闚 typu Elgon, Chantal etc brzmi: nak豉da farb przynajmniej dwa tony ja郾iejsz ni kolor, kt鏎y chcemy uzyska. Zerkn窸am na ten "Imbir" no i niestety wcale si nie dziwi, 瞠 wyszed taki ciemny, we to pod uwag nast瘼nym razem Po takim zabiegu nawet odcienie z poziomu 7 mog da pi瘯ny ciemny br您, lub czer Trzymam kciuki!
Stary 2011-01-15, 19:14   #3086
julianna-p
Wtajemniczenie

kasia dzieki za przypomnienie tego blogu, najgorsze jak jestes szczupla i masz wiekszy biust, ze w klasycznym sklepie nawet z drozszymi popularnymi markami z reguly wciskaja na sile male miseczki i za duze obwody; sama od niedawna czytam o wlasciwych rozmairach, zanim do tego doszlam nosilam 75 d, ale obwod byl tak luzny, ze praktycznie draznil cialo ciaglym przesuwaniem; niestety wciaz nie trafilam na ideal
owoc granatu zdecydowanie bardziej mi sie podoba i rozumiem niechec do zolci , tez jej nie znoszcz

moni@ no to niestety bylo przewidywalne, ze wyjdzie tak ciemno; odzyw wlosy a potem zacznij sie bawic w kolejne dekoloryzacje

kathy no tak, przeciez wcieranie to lepsza metoda na farbowanie; tak w ogole dlaczego faceci sadza, ze farby jest nieskonczenie duzo??

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-15, 20:21   #3087
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Dzieki kathy579 z pewno軼ia nie zapomne o 6% utleniaczu kupie go razem z farba na aukcji

To bardzo fajny kolor - kt鏎y wyp逝kuje si w bardzo 豉dny rudy, farbowa豉m tym kolorem 3 lata. Teraz przesz豉m na ta雟z i 豉godniejsz wersj - farb Vitalitys kt鏎ej w tubce jest 2 x wi璚ej a 100ml, mam d逝gie w這sy i kolorami 8.44+7.44 osi庵am w豉郾ie podobny kolor jak Majirel 7.44.
Je郵i masz jakie obiekcje to ufarbuj na pocz徠ku jeden ma造 kosmyk.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Ja ci庵le nie mog si zdecydowa, co chc i co mi pasuje. Farba mi spiera si jak szalona.
Znam ten b鏊 wymywania si farby po tygodniu, przechodzi豉m przez to - bardziej zwracam uwag na sk豉dy kosmetyk闚, w這sy myj 豉godnym szamponem i od篡wk na zmian wiem dok豉dnie co oblepia w這s a co nie, oraz pami皻am aby dzie przed farbowaniem bardzo dobrze oczy軼i w這sy z wszelkich oblepiaczy. Odk康 stosuje t metod farba nie wyp逝kuje si prawie wcale. W sierpniu te podci窸am sporo w這sy - ja郾iejsze ko鎍e.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Julianna

Kolor w這s闚 w sztucznym 鈍ietle te jest super

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-15, 20:32   #3088
201709121022
Konto usuni皻e

O w豉郾ie, a jaki jest jaki tani i og鏊nodost瘼ny szampon, kt鏎y mi dobrze oczy軼i 貫b przed farbowaniem? Bo kole瘸nka mi poleca豉 kilka profesjonalnych, ale s豉bo mi si widzi p豉ci trzy dychy za szampon, kt鏎ego u篡j raz na miesi帷
Stary 2011-01-15, 20:56   #3089
kasia1433
Raczkowanie

Ten owoc granatu w rzeczywisto軼i jest bardziej soczysty, do嗆 ciemny fajny dla kogo kto chce rudo嗆 na poziomie 7. Kupi豉m te tycjan, jak trafi to mied i deli i planuj si pobawi szamponetkami by je por闚na, sfotografowa i wybra najlepszy dla mnie od鈍ie瘸cz koloru.
Od tygodnia czekam na piank

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Znam ten b鏊 wymywania si farby po tygodniu, przechodzi豉m przez to - bardziej zwracam uwag na sk豉dy kosmetyk闚, w這sy myj 豉godnym szamponem i od篡wk na zmian wiem dok豉dnie co oblepia w這s a co nie, oraz pami皻am aby dzie przed farbowaniem bardzo dobrze oczy軼i w這sy z wszelkich oblepiaczy. Odk康 stosuje t metod farba nie wyp逝kuje si prawie wcale. W sierpniu te podci窸am sporo w這sy - ja郾iejsze ko鎍e.
Ja b璠 pilnowa tych sprawdzonych zasad gdy trafi wreszcie na ulubiony kolor, w tej chwili nie zale篡 mi a tak bardzo na utrzymaniu kolorku, mam na oku kilka farb do przetestowania
Po wyborze najlepszej zastosuj si
Swoj drog mia豉m wra瞠nie, 瞠 po dekoloryzacji w這sy mi ja郾ia造 nawet bez mycia, tzn pomi璠zy myciami Mo瞠 to subiektywne odczucie a mo瞠 nie...

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
kasia dzieki za przypomnienie tego blogu, najgorsze jak jestes szczupla i masz wiekszy biust, ze w klasycznym sklepie nawet z drozszymi popularnymi markami z reguly wciskaja na sile male miseczki i za duze obwody; sama od niedawna czytam o wlasciwych rozmairach, zanim do tego doszlam nosilam 75 d, ale obwod byl tak luzny, ze praktycznie draznil cialo ciaglym przesuwaniem; niestety wciaz nie trafilam na ideal
owoc granatu zdecydowanie bardziej mi sie podoba i rozumiem niechec do zolci , tez jej nie znoszcz
Dla mnie najgorsze by造 czasy komuny, by豉m zakompleksion nastolatk i kupno stanika wtedy by這 dla mnie gehenn. Miseczki na oko, obw鏚 90 albo wi璚ej, robi這 si zaszywki po kilkana軼ie cm i najgorsze te komentarze pa, 瞠 takie du瞠 niemo磧iwe, bo przecie jeste chuda...umiera豉m ze wstydu. A wcale nie mam tak wielkiego biustu. Potem pojawi造 si staniki 75D upycha豉m si w nie na si喚, by造 bu造, troch to luzem lata這, ale juz nie trzeba by這 szy. Teraz nosz 65G i jest super wreszcie, ale nie trafi豉m jeszcze na idea, droga sprawa niestety. A o blogu te juz nie pami皻a豉m, nie zagl康a豉m tam rok albo i d逝瞠j

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-15, 21:30   #3090
Heksacyjanek
Raczkowanie

GG do Heksacyjanek

Ta od篡wka to colorglanz spulung... Kto mi napisa w innym w徠ku, 瞠 ta jest dobra, a ta Babassu ma proteiny pszenicy, a to niedobrze... no i si skusi豉m... W tygodniu, mi璠zy myciami Nizoralem, umyj jeszcze raz tylko t od篡wk i zobacz, co b璠zie... Wysypuje mnie tak praktycznie zawsze, jak zmieniam szampon :/ a tak by nie powinno i troch mnie to m璚zy... czas poka瞠, ale powoli przygotowuj si na wizyt u dermatologa...

A co do stanik闚, to wg tego kalkulatora, kt鏎y poda豉m wy瞠j i wg polskiej rozmiar闚ki powinnam nosi... 85 N Jezu, co za rozmiar Na szcz窷cie rozmiar闚ka angielska wygl康a ju nieco przyst瘼niej, bo 38/85 HH

Moje recenzje
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.