Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 105 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-01-17, 23:20   #3121
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

kathy weekend sie przerodzil w czas do konca tygodnia, na razie sie delikatnie orientuje
wlasnie sama nie wiem czemu nie delia, myslalam delia farba delia farba i w zasadzie dotarlo do mnie jak juz wlalam skladniki; jutro naloze oliwe bo juz dzisiaj bylam zmeczona, ale w sumie to nawet dobry pomysl

moni@ szanuj loki, niektorzy by je chcieli

agusiaki u radzia mam zle doswiadczenia, ze dwa lata temu moze mniej zamowilam farby chi, na tydzien przed farbowaniem, wiec bylam pewna, ze zdarza doslac. minelo 2 tygodnie (zamowienie bylo przjete do realizacji!!) czekajac kupilam jakas inna farbe i stwierdzilam, ze uzyje nastepnym razem przekonana, ze jest ok zadzwonilam i uslyszalam ze zamowienie jest realizowane. po kolejnym tygodniu i kilkukrotnym odwiedzeniu poczty zadzwonilam ponownie po czym uslyszalam, ze o moim zamowieniu nikt nie slyszal (sic!) za to niezbyt tym razem mily pan laskawie stwierdzil, ze ....... moge ponownie zlozyc zamowienie bo i tu nie potrafil podac logicznych powodow poza tym, ze nie wie dlaczego poinformowano mnie o realizacji wtedy, ale teraz jej nie bedzie
nie wiem czy tylko mnie tak ciesza "zakupy wlosowe", ale kiedy decyduje sie zamowic farby cz odzywki ( czy tez biochemie) naprawde czekam na paczke w przypadku tej firmy koszmarnie sie zawiodlam i tyle
jesli jednak mialas z nimi lepsze kontakty to moze moj przypadek byl odosobniony

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-17, 23:25   #3122
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
moni@ szanuj loki, niektorzy by je chcieli
Pomysle o tym jak bede juz ruda
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-17, 23:29   #3123
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Pomysle o tym jak bede juz ruda

albo lepiej oddaj ten skret mi, juz ja o niego zadbam a Ty zapomnisz co to prostownica z moimi

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-18, 09:42   #3124
kasia1433
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Cytat:
To sa moje w這sy po dekoloryzacji za pierwszym razem i od razu polozylam blond zlocisty opalizuj帷y Loreal Preferense , g鏎a 豉dnie wysz豉 ale stosunkowo dosc ciemno a konce to juz w ogole kasztanowe:/

Ja zdekoloryzowa豉m swoje ciemny braz w這sy to mia豉m rude jak wiewi鏎ka.. a przy odrostach jasno zo速e... Kolor czarny 豉dnie zszed, az bylam zaskoczona
Moni@ nie chc kraka, ale lekko obawiam si czy Ci ten 7.44 na zdekoloryzowanych nie wyjdzie za ciemno, ja wzi窸am 9.44 Alwaves, teoretycznie dwa tony ja郾iejszy i wysz這 ciemno na poziomie si鏚emki. Zr鏏 t dekoloryzacj porz康nie, po pierwszym sp逝kaniu wysusz, po堯 na pasemko wod utlenion 3% na kikana軼ie minut i sprawd czy Ci nie 軼iemnieje z powrotem. Je郵i 軼iemnieje to powt鏎z j jeszcze raz, szkoda by這by marnowa drog i fajn farb.

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-18, 11:36   #3125
sepia123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Agusiaki pisz do Ciebie odno郾ie kolorku jaki ma Ashlee Simson... Od jakiego czasu farbuj Palete Miedziany Maho i kolor wychodzi mi dok豉dnie taki jak oczekiwa豉m (mo瞠 troszk za ciemny), ale farba zacz窸a mnie uczula szukam czego podobnego ale kompletnie nie znam si na profesjonalnych farbach i mieszaniu ich z wod :/ a na fryzjera nie chc wydawa pieni捫k闚 bo ju po miesi帷u mam odrosty (w kolorze mysi blond) na prawie 2cm wiec wizyty co 1,5 miesi帷a u fryzjera by造by zbyt kosztowne...
My郵a豉m te o Delii, kt鏎 polecacie, ale nie chc takiej marchewki jak jest na opakowaniu. Wola豉bym ciemniejszy odcie... My郵, 瞠 taka delikatna farba by豉by dobra pomi璠zy farbowaniami. Poza tym nie wiem czy przykryje moje do嗆 szarawe i jasne odrosty...
Prosz Was o pomoc bo widz, 瞠 znacie si na takich kolorkach
sepia123 jest offline  
Stary 2011-01-18, 11:47   #3126
roztrzepaniec989
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Hej, podczytuj was od d逝窺zego czasu Mam nadziej, 瞠 przyjmiecie mnie do waszego zacnego grona Do tej pory farbowa豉m w這sy farbami drogeryjnymi i niemal zawsze na pocz徠ku mia豉m czerwon po鈍at, w kt鏎ej mi wybitnie nie do twarzy i po +- tygodniu na w這sach mia豉m ju zwyk造 blond na poziomie 7 Po porodzie bardzo sypa造 mi si w這sy, wi璚 nie farbowa豉m, bo ba豉m si, 瞠 wy造siej. Teraz strasz odrostem na poziomie 8 i spran lekk ciemniejsz reszt Zam闚i豉m farb Vitality's art absolute nr 8/44 i do tego wod 6%tej samej firmy (dzisiaj przysz豉) i mam nadziej w ko鎍u wygl康a jak lud
Stary 2011-01-18, 12:06   #3127
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka wiadomo嗆
Moni@ nie chc kraka, ale lekko obawiam si czy Ci ten 7.44 na zdekoloryzowanych nie wyjdzie za ciemno, ja wzi窸am 9.44 Alwaves, teoretycznie dwa tony ja郾iejszy i wysz這 ciemno na poziomie si鏚emki. Zr鏏 t dekoloryzacj porz康nie, po pierwszym sp逝kaniu wysusz, po堯 na pasemko wod utlenion 3% na kikana軼ie minut i sprawd czy Ci nie 軼iemnieje z powrotem. Je郵i 軼iemnieje to powt鏎z j jeszcze raz, szkoda by這by marnowa drog i fajn farb.
Dziekuje za wskaz闚ke

Kathy579 poleci豉 mi zebym kupila do tego majirel 7.44 wode 6% by w陰snie nie przyciemnily sie ....teraz juz zg逝pia豉m...a farbe musze zamawiac
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-18, 12:46   #3128
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Kolor w這s闚 wyjdzie na poziomie 7, je郵i nawet tu po farbowaniu wyda si nico ciemny ze wzgl璠u na jego intensywno軼 to z czasem zja郾iejepoza tym Moni@ wypr鏏uje na kosmyku w這s闚 - wi璚 nic si nie stanie. Farba z dekoloryzowanych w這s闚 zawsze szybciej si wyp逝kuje ze wzgl璠u na porowato嗆 w這sa. Je郵i Moni@ uzna 瞠 kolor jest za ciemny wtedy doradzimy aby 2 kolory wymiesza ze sob, ale mam nadziej 瞠 nie b璠zie takiej potrzeby.

Dlaczego doradzasz dekoloryzacj, czy s康zisz 瞠 w這sy s za ciemne? czy nie r闚ne. Pami皻ajcie dziewczyny dekoloryzacja te niszczy w這sy jak by nie by這 jest to chemia i nadu篡wana mo瞠 doprowadzi do du瞠j porowato軼i i wtedy 瘸dna farba nie b璠zie trzyma豉 si na w這sach, wszystko sp造nie jak z dziurawej g帳ki.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Poka wiadomo嗆
Hej, podczytuj was od d逝窺zego czasu Mam nadziej, 瞠 przyjmiecie mnie do waszego zacnego grona Do tej pory farbowa豉m w這sy farbami drogeryjnymi i niemal zawsze na pocz徠ku mia豉m czerwon po鈍at, w kt鏎ej mi wybitnie nie do twarzy i po +- tygodniu na w這sach mia豉m ju zwyk造 blond na poziomie 7 Po porodzie bardzo sypa造 mi si w這sy, wi璚 nie farbowa豉m, bo ba豉m si, 瞠 wy造siej. Teraz strasz odrostem na poziomie 8 i spran lekk ciemniejsz reszt Zam闚i豉m farb Vitality's art absolute nr 8/44 i do tego wod 6%tej samej firmy (dzisiaj przysz豉) i mam nadziej w ko鎍u wygl康a jak lud
Witam, im wi璚ej nas ,,rudych,, tym lepiej.
8.44 Vitality's wychodzi jasno i bardzo 豉dnie, jednak u mnie wyp逝kiwa si do blondu. Nie ma czerwonej po鈍iaty.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
agusiaki u radzia mam zle doswiadczenia, ze dwa lata temu moze mniej zamowilam farby chi, na tydzien przed farbowaniem, wiec bylam pewna, ze zdarza doslac. minelo 2 tygodnie (zamowienie bylo przjete do realizacji!!) czekajac kupilam jakas inna farbe i stwierdzilam, ze uzyje nastepnym razem przekonana, ze jest ok zadzwonilam i uslyszalam ze zamowienie jest realizowane. po kolejnym tygodniu i kilkukrotnym odwiedzeniu poczty zadzwonilam ponownie po czym uslyszalam, ze o moim zamowieniu nikt nie slyszal (sic!) za to niezbyt tym razem mily pan laskawie stwierdzil, ze ....... moge ponownie zlozyc zamowienie bo i tu nie potrafil podac logicznych powodow poza tym, ze nie wie dlaczego poinformowano mnie o realizacji wtedy, ale teraz jej nie bedzie
nie wiem czy tylko mnie tak ciesza "zakupy wlosowe", ale kiedy decyduje sie zamowic farby cz odzywki ( czy tez biochemie) naprawde czekam na paczke w przypadku tej firmy koszmarnie sie zawiodlam i tyle
jesli jednak mialas z nimi lepsze kontakty to moze moj przypadek byl odosobniony
Ja te zawsze czekam na paczk z niecierpliwo軼i i nie cierpi czego takiego, powiem ci 瞠 tylko raz si naci窸am, zam闚i豉m na Allegro bi簑teri -wp豉ci豉m pieni康ze ok 100 z, i niestety nigdy paczka nie dotar do mnie a panu kt鏎y sprzedawa zamkn瘭i kontood tamtej pory zawsze czytam komentarze, a mia praktycznie same negatywne

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Dziekuje za wskaz闚ke

Kathy579 poleci豉 mi zebym kupila do tego majirel 7.44 wode 6% by w陰snie nie przyciemnily sie ....teraz juz zg逝pia豉m...a farbe musze zamawiac
Musisz po prostu pr鏏owa, ka盥y ma inne w這sy...my te eksperymentujemy i jeszcze nikomu nic si nie sta這 - niestety nie mo積a nic gwarantowa 100%, dlatego pr鏏owanie na kosmyku daje mo磧iwo嗆 unikni璚ia niepo膨danego koloru.
6% to najcz窷ciej stosowane st篹enie, rozja郾ia do 2 ton闚.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-18 o 13:33
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-18, 13:18   #3129
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Musisz po prostu pr鏏owa, ka盥y ma inne w這sy...my te eksperymentujemy i jeszcze nikomu nic si nie sta這 - niestety nie mo積a nic gwarantowa 100%, dlatego pr鏏owanie na kosmyku daje mo磧iwo嗆 unikni璚ia niepo膨danego koloru.
6% to najcz窷ciej stosowane st篹enie, rozja郾ia do 2 ton闚.
Pewnie ze sprobuje To moja pierwsza taka zmiana nie wiem jak bede sie czu豉 w tym kolorze...i z pewnoscia bede experymentowac...tylko u mnie jest ten problem ze farbe moge kupic tylko na allegro, wiec jak zrobie na kosmyku probe a mi sie nie spodoba to bede w dekolorze chodzila jak wiewi鏎a do nastepnego zakupu...
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-18, 13:41   #3130
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Ampu趾i sa bardzo dobre , maja dobre recenzje i wiele opinii kupilam je bo pono przyspieszaj wzrost w這s闚, i nawet sie z tym zgodze bo rosna jak grzyby po deszczu...ale to nie watek o tym wiec nie chce sie rozpisywac..

A wlos闚 kreconych nie nosze bo wydaje mi sie wygl康am jak stara baba w nich choc inni sie zachwycali jak czasem ich nie wyprostowa豉m...
jak naucze sie robic album tak jak Ty masz to wrzuce zdjecia
Ampu趾i u篡wa豉m chyba w listopadzie:ehe m:, te kupi豉m na przyspieszenie wzrostu - w efekcie troch szybciej podros造, stosowa豉m tylko 3 tygodnie poniewa troch mnie ta czynno嗆 wcierkowa m璚zy豉i od sk鏎y wygl康a造 nie鈍ie穎, tak jakby odrobin przet逝szczone w這sy. Ale preparat fajny i godny polecenia, a pr鏏owa豉 ,,Jantar,, - fajny sk豉d bez alkoholu i du穎 mniejsza cena?

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
To sa moje w這sy po dekoloryzacji za pierwszym razem i od razu polozylam blond zlocisty opalizuj帷y Loreal Preferense , g鏎a 豉dnie wysz豉 ale stosunkowo dosc ciemno a konce to juz w ogole kasztanowe:/

Ja zdekoloryzowa豉m swoje ciemny braz w這sy to mia豉m rude jak wiewi鏎ka.. a przy odrostach jasno zo速e... Kolor czarny 豉dnie zszed, az bylam zaskoczona
Mo瞠sz dac aktualn fotk po dekoloryzacji z czerni? Kiedy robi豉 dekoloryzacj? Jaki masz teraz kolor? Bo z tego co zrozumia豉m to ju robi豉 dekoloryzacj po Palette, dlatego te zada豉m pytanie Kasi - po co jeszcze raz dekoloryzowac.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-18 o 13:52
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-18, 13:51   #3131
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
a pr鏏owa豉 ,,Jantar,, - fajny sk豉d bez alkoholu i du穎 mniejsza cena?[COLOR="Silver"]

Mo瞠sz dac aktualn fotk po dekoloryzacji z czerni? Kiedy robi豉 dekoloryzacj? Jaki masz teraz kolor?
Nie probowa豉m Jantara ale chetnie sprobuje, zawsze to cos innego...

Ja dekoloryzowa豉m w這sy z czerni(ciemnego brazu) okolo miesiac temu, zdjecia nie zrobilam za逝je:/ po tej dekoloryzacji polozy豉m Loreala Preference (zdj w czasie trzymania farby) i rycza豉m jak krowa bo odrosty wysz造 dosc z這to a konce wysz造 kasztanowo...zdjecia mam, zaraz zrzuce z tel to za豉cze.... a nast farbe jaka polozy豉m to by ten Rozgrzewaj帷y Imbir Palette, i rozgrza..ale mnie i to do czerwono軼i bo mam zn闚 ciemny br您 kupilam dekolor i znow bede sciaga豉 ale wtedy zrobie zdjecia i Wam pokaze....
A dlaczego pytasz? myslisz ze moze nie wyjsc mi ten 7.44?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00047.jpg (77,1 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00048.jpg (71,7 KB, 31 za豉dowa)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:10
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-18, 13:58   #3132
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

W wi瘯szo軼i co nie jest regu陰 farby po這穎ne na Palette bardzo 幢e ,,chwytaj,, i praktycznie kolor przed farbowaniem musi byc 軼i庵ni皻y.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Je郵i masz teraz czarn (imbir wygl康aj帷y jak czarny) Palette na w這sach to musisz przed po這瞠niem 7.44 zrobi dekoloryzacj do poziomu 6.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-18 o 13:57
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-18, 14:16   #3133
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:

Je郵i masz teraz czarn (imbir wygl康aj帷y jak czarny) Palette na w這sach to musisz przed po這瞠niem 7.44 zrobi dekoloryzacj do poziomu 6.
A skad mam wiedziec kathy czy sciagne這 sie do poziomu 6? ja to laik jestem w tych sprawach...

Jak umy豉m g這we po dekoloryzacji to bylam w szoku ze sciagne這 mi ca造 czarny odcien z wlos闚...odrosty bardzo jasne z馧te a od polowy w這s闚 (mam wlosy prawie do ramion) takie rdzawe byly...jak wysuszy豉m spodoba mi sie ten kolor nawet ale zaczely ciemniec i dlatego skusilam sie na ten Loreal DG2

Potem siostra namowila mnie na rudy...i zacze豉m myslec ze moze faktycznie by這by mi dobrze)))
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-18, 14:32   #3134
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:

Dlaczego doradzasz dekoloryzacj, czy s康zisz 瞠 w這sy s za ciemne? czy nie r闚ne.
A to ju Moni@ sama napisa豉, 瞠 musi je jeszcze raz zdekoloryzowa, bo zrobi造 jej si ciemne po poprzedniej farbie. I na dodatek ko鎍闚ki ma ciemniejsze, zatem wypisz wymaluj m鎩 przypadek. Nie zrobi豉m dekoloryzacji porz康nie i mam problem z ciemniejszymi ko鎍闚kami, w豉軼iwie to z ciemniejsz po這w w這s闚. Nic tu nie zja郾ieje, nic si nie wyp逝cze, te ko鎍闚ki w miar wymywania si farby zostan ciemniejsze, bo to resztki poprzednich ciemnych farb, kt鏎e trzymaj si 鈍ietnie. Zatem albo j zrobi porz康nie albo sobie odpu軼i i lekko rozja郾i do poziomu na jaki chce si zafarbowa w這sy, moim zdaniem taka ruda baza jest niez豉 je郵i chce si farbowac potem w這sy na rudo, jak si b璠zie wymywa to tylko do do tej rudej bazy, do niczego ja郾iejszego, ale to ju wyb鏎 osoby, kt鏎a b璠zie sobie schodzi z koloru.

Cytat:
Pami皻ajcie dziewczyny dekoloryzacja te niszczy w這sy jak by nie by這 jest to chemia i nadu篡wana mo瞠 doprowadzi do du瞠j porowato軼i i wtedy 瘸dna farba nie b璠zie trzyma豉 si na w這sach, wszystko sp造nie jak z dziurawej g帳ki.
No ale farba farby nie rozja郾i, powtarzacie to jak mantr I to przecie prawda, wi璚 albo dekolor albo rozja郾iacz inaczej z czerni/br您u do rudego nie da si doj嗆. A ten jasny-kremowo rudy po dekolorze to cz瘰to tylko u逝da. Ciemne pigmenty wy豉膨 i robi si problem.

A ja si wkurzy豉m na te ciemne ko鎍闚ki, po這篡豉m dzi rozja郾iacz, potem Allwaves 9.44 i mam ....hmmm....na mokrych w這sach to nie marchewka tylko czerwie Micha豉 Wi郾iewskiego .
Ciekawe czy jest tu na forum w徠ek pt. 'Jak nabardziej "czerwona" farba do w這s闚' bo teraz chyba w takim by這by miejsce dla mnie, tu ju nie pasuj

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
A skad mam wiedziec kathy czy sciagne這 sie do poziomu 6? ja to laik jestem w tych sprawach...
Nie da si dowiedzie Nie ma da rady tak zrobi.
Kathy a czy Tobie przypadkiem nie my郵i si dekoloryzacja z rozja郾ianiem? Przy dekolorze, albo si 軼i庵a kolor, albo nie, p馧鈔odk闚 nie ma. Nie da si tego przerwa w po這wie. Rozja郾ianie jak najbardziej, kilkana軼ie minut rozja郾iacza na g這wie, albo i mniej i jest super.

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-18, 14:47   #3135
Moni@
Zakorzenienie

Ja mysla豉m zeby zrobic tak kupic Mijarel 7.44 i wode 6 i 9 i rozrobic 1/2 na 1/2 - odrosty do polowy w這s闚 zrobic na 6 wodzie a od polowy do do逝 9 alem sobie wymysli豉 co?

A ta czerwien Micha豉 Wisniewskiego to mnie rozbawi豉... ale sie usmia豉m...tzn nie z Twojego niepowodzenia, tylko uzycia przyk豉du....
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-18, 16:21   #3136
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

kasia
Szkoda 瞠 nie wypr鏏owa豉 na kosmyku, niestety z Allwaves nie mam do鈍iadczenia. Jest dekoloryzacja i jest k徙iel rozja郾iaj帷a (o dekoloryzacji pisz na swoim blogu). Niestety na forum czasami mo積a si 幢e zrozumie, 6-mia豉m na my郵i jej naturalny kolor. Oczywiste jest 瞠 dekoloryzacja z prawdziwego zdarzenia nie rozja郾ia a jedynie zmywa sztuczny kolor.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-18 o 16:29
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-18, 16:59   #3137
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

W豉郾ie siedz z 7,44 na g這wie OMG OMG OMG I modl si do wszystkich znanych mi b鏀tw 瞠by efekt by po膨dany.
Tyle dobrze, 瞠 - co musz przyzna - farba po這穎na arcydok豉dnie, T wr鏂il z pracy wcze郾iej i z radosnym zapa貫m o鈍iadczy: "Jasne kochanie, po ca造m dniu patrzenia mi璠zy nogi z najwi瘯sz przyjemno軼i popatrz na twoj g這w!"
201709121022 jest offline  
Stary 2011-01-18, 17:02   #3138
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Melina trzymam kciuki i czekam na sprawozdanie plus fotka

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-18, 17:03   #3139
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:
kasia
Szkoda 瞠 nie wypr鏏owa豉 na kosmyku, niestety z Allwaves nie mam do鈍iadczenia.
Nie jest jednak 幢e, na mokro to troch strasznie wygl康a這, jednak wysz豉 marchewka, ale jak na poziom 9 przysta這 s 鄴速e przeb造ski, na drugi raz kupi ciemniejsz farb. Ciesz si, ze troch rozja郾i豉m te w這sy, bo kolory wychodz intensywniejsze, wcze郾iej wszystko tr帷i這 br您em, be瞠m, teraz b璠zie rudziej

Cytat:
Jest dekoloryzacja i jest k徙iel rozja郾iaj帷a (o dekoloryzacji pisz na swoim blogu). Niestety na forum czasami mo積a si 幢e zrozumie, 6-mia豉m na my郵i jej naturalny kolor. Oczywiste jest 瞠 dekoloryzacja z prawdziwego zdarzenia nie rozja郾ia a jedynie zmywa sztuczny kolor.
I najbardziej denerwuj帷e jest to, 瞠 do ko鎍a nie wiadomo czy to zrobi豉 czy nie... Ja ju dekoloryzacji sobie nie zrobi, wol k徙iel rozja郾iaj帷, za ka盥ym razem (trzy razy schodzi豉m z czerni) po dekoloryzacji wychodzi造 jakie siupy ...to dla kobiet chc帷ych zej嗆 do r騜nych karmelk闚, platyny, bursztynk闚, do rudo軼i nie warto, kasa wyrzucona w b這to, ko鎍zy這 si to i tak k徙ielami. Ale to ju moje prywatne i osobiste do鈍iadczenia inni niech robi inaczej Cho mam nadziej, 瞠 do ciemnych w這s闚 ju nie wr鏂...t瘰kni mi si ciut za nimi

A tak to wygl康a po dzisiejszym farbowaniu:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg po rozja郾..jpg (27,3 KB, 64 za豉dowa)

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-18, 17:06   #3140
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:
Ja mysla豉m zeby zrobic tak kupic Mijarel 7.44 i wode 6 i 9 i rozrobic 1/2 na 1/2 - odrosty do polowy w這s闚 zrobic na 6 wodzie a od polowy do do逝 9 alem sobie wymysli豉 co?
Wsp馧czuj osobie, kt鏎a b璠zie k豉d豉 farb

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-18, 17:09   #3141
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

kasia
Bardzo 豉dny kolor taki 篡wy, a my kobiety t瘰knimy za tym czego nie mamy (ciemny kolor), po prostu potrzebujemy cz瘰tych zmian.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-18 o 17:11
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-18, 17:36   #3142
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
I najbardziej denerwuj帷e jest to, 瞠 do ko鎍a nie wiadomo czy to zrobi豉 czy nie...

A tak to wygl康a po dzisiejszym farbowaniu:
Czy to chodzi o mnie? Ja zrobilam dekoloryzacje, naprawde , elgonem i to 2 razy pisa豉m o tym na KWC

Podoba mi sie ten kolor 豉dnie
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-18, 18:14   #3143
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:
Czy to chodzi o mnie? Ja zrobilam dekoloryzacje, naprawde , elgonem i to 2 razy pisa豉m o tym na KWC

Podoba mi sie ten kolor 豉dnie
Nie, nie, nie nie chodzi這 o Ciebie
To mia這 zabrzmie jak doko鎍zenie wypowiedzi kathy, o dekoloryzacji czyli mniej wi璚ej tak: dekoloryzacja to zrobi豉 czy nie, czyli wyp逝ka豉 kolor czy jeszcze nie
Co si dzi nie mo瞠my zrozumie

Dla mnie ten kolor jest zbyt jaskrawy, ale si wyp逝cze, pewnie po dw鏂h myciach. Wola豉bym tak rudo嗆 jak Ty sobie wybra豉.

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-18, 18:25   #3144
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Witam nowe rudzielce

Cytat:
Napisane przez sepia123 Poka wiadomo嗆
Agusiaki pisz do Ciebie odno郾ie kolorku jaki ma Ashlee Simson... Od jakiego czasu farbuj Palete Miedziany Maho i kolor wychodzi mi dok豉dnie taki jak oczekiwa豉m (mo瞠 troszk za ciemny), ale farba zacz窸a mnie uczula szukam czego podobnego ale kompletnie nie znam si na profesjonalnych farbach i mieszaniu ich z wod :/ a na fryzjera nie chc wydawa pieni捫k闚 bo ju po miesi帷u mam odrosty (w kolorze mysi blond) na prawie 2cm wiec wizyty co 1,5 miesi帷a u fryzjera by造by zbyt kosztowne...
My郵a豉m te o Delii, kt鏎 polecacie, ale nie chc takiej marchewki jak jest na opakowaniu. Wola豉bym ciemniejszy odcie... My郵, 瞠 taka delikatna farba by豉by dobra pomi璠zy farbowaniami. Poza tym nie wiem czy przykryje moje do嗆 szarawe i jasne odrosty...
Prosz Was o pomoc bo widz, 瞠 znacie si na takich kolorkach
Witaj. Co do koloru jaki ma Ashley (bo rozumiem, 瞠 taki w豉郾ie chcesz) to w moim podpisie masz linka, gdzie ca造 temat tego koloru masz dok豉dnie opisany. Farby profesjonalne nie r騜ni si niczym w kwestii sposobu u篡cia od farb drogeryjnych. Tyle, 瞠 w drogerii kupujesz farb w zestawie z wod (przed farbowaniem mieszasz utleniacz z farb), a przy profesjonalnych farbach utleniacz trzeba dokupi osobno (i dok豉dnie tak samo wymiesza go z farba przed farbowaniem). Nie ma tu 瘸dnej filozofii ani finezji w tym.
Farby drogeryjnej nie polec, bo nie znam 瘸dnej z kt鏎ej by豉m w 100% zadowolona, szczeg鏊nie w przypadku rudo軼i. A ju palette to imho 鄉ier dla w這s闚, wi璚 serdecznie Ci wsp馧czuj.

julianna
- nie gadaj, 瞠 uradka to takie 這sie Ja maj帷 na wzgl璠zie 這siostwo sprzeda篡 wysy趾owej zwykle zamawiam z du篡m wyprzedzeniem. Mo瞠 maja opcje za pobraniem, co bym sie nie denerwowa豉?

kaska - superowy masz ten kolor!! 疾by nie ta czerwie to zakocha豉bym si w nim. Ja uwielbiam takie 瘸r闚y

A tak btw mam w domu na zbyciu dwie nowe farby profesjonalne joanny CZERWONE i nie bardzo wiem co z nimi zrobi Mo瞠 kto reflektuje?

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-18 o 18:26
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-18, 18:42   #3145
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, nie, nie nie chodzi這 o Ciebie
Juz mi l瞠j, mysla豉m ze macie watpliwosci do mnie...

Ja zdecydowa陰m sie na Majirel 7.44 jak doradzila mi kathy, co bedzie to bedzie...najwyzej bede chodzila w czapce
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-18, 19:26   #3146
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

moni@,

podsumowuj帷: b璠zie dekoloryzacja a potem Majirel?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-18, 19:56   #3147
sepia123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Agusiaki bardzo Ci dzi瘯uj za u鈍iadomienie
a odno郾ie Palette, to o dziwo nie zniszczy豉 mi a tak bardzo w這s闚... tzn ko鎍闚ek, bo to co po ostatnim razie dzia這 si z moj sk鏎 trudno opisa... nigdy wi璚ej
sepia123 jest offline  
Stary 2011-01-18, 19:58   #3148
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
moni@,

podsumowuj帷: b璠zie dekoloryzacja a potem Majirel?
Tak kathy Spr鏏uje tak jak mi doradzi豉s
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-18, 20:10   #3149
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez sepia123 Poka wiadomo嗆
Agusiaki bardzo Ci dzi瘯uj za u鈍iadomienie
a odno郾ie Palette, to o dziwo nie zniszczy豉 mi a tak bardzo w這s闚... tzn ko鎍闚ek, bo to co po ostatnim razie dzia這 si z moj sk鏎 trudno opisa... nigdy wi璚ej
To sie m鏚l teraz, 瞠by jakakolwiek inna farba chwyci豉 Ci kolor po palecie
Kole瘸nka moja po palecie dosta豉 strup闚 na g這wie i porobi造 si jej z tego guzy, a w這sy wy豉zi造 gar軼iami. 6 mc trwa豉 diagnoza co jej jest. Wysz這 w ko鎍u, 瞠 zatru造 j toksyny z tej farby (pono wyj徠kowe badziewie, a st篹enie tego w farbie jest tym wi瘯sze im ciemniejszy kolor wybieramy). Zatrucie by這 tak du瞠 i na tyle powa積e (kilka lat farbowania na czarno paletk zrobi這 swoje), 瞠 trafi豉 do szpitala z podejrzeniem nowotworu. Po roku wiemy, 瞠 to nic z這郵iwego.... ale co przesz豉 to jej. Nadal si leczy i przeklina producenta paletki. Z ostatnich wie軼i wiem, 瞠 chce pozwa producenta do s康u.
W tym wzgl璠zie farby profesjonalne te s jednak lepsze i bardziej delikatne.
Aczkolwiek jak ju raz co Ci uczuli這 to r鏏 pr鏏 uczuleniow, ju zawsze przed farbowaniem jak彗olwiek farb.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-18, 20:15   #3150
izajasz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107

dziewczyny, sorry, 瞠 ja si tu tak wcianam ni w pi耩 ni w dziesi耩, ale chce sobie jutro zafarbowa w這sy goldwellem colorance. dot康 zwykle farbowa豉m goldwellem tophicem, ale s造sz豉m, 瞠 colorance jest szamponem koloryzujacym, a nie trwa陰 farb i 瞠 dlatego W OG粌E nie niszczy w這s闚. a na tym bardzo mi teraz zale篡 bo mi wypadaj, a dotatkowo mam odrosty, kt鏎e pot璕uj wra瞠nie, 瞠 na g這wie jest ma這 w這s闚. musz wi璚 zafarbowa czym co mi ich nie zniszczy.
st康 moje pytanie - czy ten COLORANCE faktycznie nie szkodzi w這som? wiecie co o tym?
izajasz jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.