Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 112 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-01-27, 22:32   #3331
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

kathy na pewno napisze bo jestem ciekawa co i jak z nim bedzie, tez sie ciesze, ze nie scielam bo bylam blisko, ale mysle ze najpewniej troszke podetne bo, jak piszesz, wlosy za wolno rosna zeby tak sobie scinac. poza tym musze wrocic do brania vitapilu bo przez ciagle wyjazdy zupelnie o nim zapomnialam. kupilam tez nowe tabletki z kwasem hialuronowm, nie pamietem nazwy wiec napisze co i jak za miesiac.
a dzisiaj kupilam pianke sayos volume, kolezanka ja ceni wiec moze cos da

anakazar ja go uzywalam, jak cala serie zreszta, i lubilam ale silikon wiem ze ma (chociaz 4 miejsce to nie jest zle). natomiast szampony, ktore polecala Ci kathy sa zdecydowanie lepsze do tego zadania i tansze

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-27, 22:44   #3332
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
czesc Wam!!

moni@ ladne dziecko masz
Dziekuje

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Kathy - mam w 鈍ietle dziennym zdj璚ia, ale to ju s po myciu.
Ale 豉dne te kolory Wam wychodz, kolejny sliczny....a ja sie boje farbowac dekoloryzacji sie tak nie boje jak tego rudego farbowania..

Kathy - to prawda, Ty wiedze posiadasz - chwa豉 ci za to
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-27, 22:50   #3333
justa963
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

Hej ja niedawno farbowa豉m w這sy na rudo tzn....mia to by pi瘯ny jasny rudy ale wyszed czerwono-pomara鎍zowy....farba nazywa豉 si Ce-Ce.....makabra ju nigdy wi璚ej samodzielnych eksperyment闚 ale widz Wam wychodz pi瘯ne odcienie takie jak ja chcia豉m
justa963 jest offline  
Stary 2011-01-27, 23:42   #3334
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 270
Wpisy w blogu: 1

podaruj Wam minifotk przedstawiaj帷 w豉郾ie moje w這ski. a Wy b康嬈ie tak mi貫 i okre郵cie jaki to kolor (maluj henn venitk, raz orzechowy, raz miedziany hi) i pom騜cie dobra kolorek jaki

najlepiej henna.. bo c騜 innego.. nic mi nie z豉pie
a ko鎍闚ki mam niemal瞠 czarne <szatan>
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg aloski moje hihi.jpg (24,6 KB, 43 za豉dowa)
sylvia_doll jest offline  
Stary 2011-01-27, 23:56   #3335
julianna-p
Wtajemniczenie

sylvia doll myslalam, ze dasz sie namowic na farby, o hennie jest inny watek. masz ladny kolor, ale jakos watpie zeby henna jakos pieknie lapala ciemne koncowki. my polecamy farby profesjonalne. jesli koncowki sa prawie czarne to albo je przytniesz albo wyjasnisz jakos (jak sciagnac to co nalozylas wczesniej naprawde nie wiem, w sumie nie wiem tez co tam kladlas). jesli przejdziesz na normalne farby to z Twojego poziomu koloru bez problemu uzyskasz kazda rudosc

justa ja uzywalam ce-ce i calkiem ja lubilam, uzywalas pewnie 8.43?? ona na palecie wydaje sie ruda a wychodzi z czerwonawym kolorkiem i mega ostra. to trwaly kolor, ale jesli chcesz sie go pozbyc uzyj kilka razy oleje, ewentualnie szampon przeciwlupiezowy i naloz kolor z nazwa zlocisto-miedziany blond .

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-28, 00:39   #3336
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 270
Wpisy w blogu: 1

rudo嗆... <3 mrrh!
cieeemniejsze ko鎍闚ki prezentuj si o dziwo fanie, i ka盥y m闚i, 瞠 chcia豚y taki efekt uzyska przez przypadek tak瞠 tak瞠.. mo瞠 chna mi z豉pie? na tamtym w徠ku te si udzielam. nie chc sobie zepsu w這s闚. najlepiej jakby軼ie si nimi same zaj窸y!
sylvia_doll jest offline  
Stary 2011-01-28, 08:53   #3337
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
.

anakazar
Do zmywania silikon闚 sprawdzi si szampon Barwy Pokrzywowy.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Tak ma 豉godny silikon na 4 miejscu w sk豉dzie -Amodimethicone.
Dzi瘯uje za wyja郾ienie.
Cytat:
anakazar ja go uzywalam, jak cala serie zreszta, i lubilam ale silikon wiem ze ma (chociaz 4 miejsce to nie jest zle). natomiast szampony, ktore polecala Ci kathy sa zdecydowanie lepsze do tego zadania i tansze
Ja te u篡wam ca貫j serii ju od 3 lat,a tu prosz si dowiaduj,瞠 jednak ma silikon.

Z tego co zd捫y豉m wyczyta to radzicie nie u篡wa olej闚 do piel璕nacji,bo farba sp造wa szybciej?
A szkoda,bo ja w sta貫j piel璕nacji mam olej kokosowy i w這sy s po nim 鈍ietne.

Podziwiam tutaj wasze samodzielne farbowanie,ja bym si nie odwa篡豉 p鏦i co.Doczytam sobie w徠ek i je郵i b璠zie mi dobrze w rudym to mo磧iwe,瞠 i ja pokombinuje sama.

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-01-28, 10:29   #3338
roztrzepaniec989
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
kathy na pewno napisze bo jestem ciekawa co i jak z nim bedzie, tez sie ciesze, ze nie scielam bo bylam blisko, ale mysle ze najpewniej troszke podetne bo, jak piszesz, wlosy za wolno rosna zeby tak sobie scinac. poza tym musze wrocic do brania vitapilu bo przez ciagle wyjazdy zupelnie o nim zapomnialam. kupilam tez nowe tabletki z kwasem hialuronowm, nie pamietem nazwy wiec napisze co i jak za miesiac.
a dzisiaj kupilam pianke sayos volume, kolezanka ja ceni wiec moze cos da
A nie psuje Ci vitapil cery? Ja bior ponad miesi帷 i z w這sami mo瞠 troch i lepiej, ale twarz to jeden wielki pryszcz , ale nie bardzo wiem co w zamian, 瞠by jaki efekt by. A ten Alpecin to z kofein dobrze kojarz?(przepraszam za OT, ale te walcz o czupryn).
Te by豉m bliska 軼i璚ia w這s闚, ale szkoda mi, bo jednak rrude i d逝gie to to co tygrysy lubi najbardziej
Stary 2011-01-28, 11:00   #3339
roxa18
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Hej dziewczyny
Jestem tu nowa i bardzo potrzebuje pomocy...!!
Strasznie chodzi za mn rudy, ale chcia豉m taki ladny stonowany rudy, nie pomarancze czy ostra marchewe. Mia豉m farbowane br您owe nie ciemne wlosy ale tez nie jasne, wiec posz豉m do fryzjera. Fryzjerka rozja郾i豉 mi w這ski, po這we, co drugie pasmo do blondu i na這zy豉 jaka mieszank farb rudych. Efekt nie za fajny, koncowki mam dosc ladne i ten ciemniejszy rudy tez, ale gora przy g這wce okropna, czerwien, pomarancz itd. Mi to nawet rudego nie przypomina, przynajmniej nie cos takiego chcia豉m...
I mysle co teraz zrobic zeby uzyskac taki ciemniejszy spokojny rudy???
Jak uwa瘸cie gdybym zafarbowa豉 wloski garnierem 743 to wysz這 by cos w miare spokojnego?
Bo mycie w這sk闚 nie pomaga, te rozjasniane po prostu wyszly za jasne i gdy myje to robia sie coraz bardziej pomaranczowe
Bardzo prosze o jaka rade
roxa18 jest offline  
Stary 2011-01-28, 11:19   #3340
justa963
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

Cytat:
sylvia doll myslalam, ze dasz sie namowic na farby, o hennie jest inny watek. masz ladny kolor, ale jakos watpie zeby henna jakos pieknie lapala ciemne koncowki. my polecamy farby profesjonalne. jesli koncowki sa prawie czarne to albo je przytniesz albo wyjasnisz jakos (jak sciagnac to co nalozylas wczesniej naprawde nie wiem, w sumie nie wiem tez co tam kladlas). jesli przejdziesz na normalne farby to z Twojego poziomu koloru bez problemu uzyskasz kazda rudosc

justa ja uzywalam ce-ce i calkiem ja lubilam, uzywalas pewnie 8.43?? ona na palecie wydaje sie ruda a wychodzi z czerwonawym kolorkiem i mega ostra. to trwaly kolor, ale jesli chcesz sie go pozbyc uzyj kilka razy oleje, ewentualnie szampon przeciwlupiezowy i naloz kolor z nazwa zlocisto-miedziany blond .
to by這 8.45 i 7.45 zmieszane razem na wodzie 9....by豉m z tym u fryzjerki i 4 godz walczy造鄉y z pigmentem teraz kolor jest ciemny blond i gdzie nie gdzie wida rude pozosta這軼i....瘸逝j bardzo,瞠 nie wyszed kolor bo ja te chcia豉m taki jak ma kasia zieli雟ka ale c騜....nie uda這 si
justa963 jest offline  
Stary 2011-01-28, 12:54   #3341
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez justa963 Poka wiadomo嗆
to by這 8.45 i 7.45 zmieszane razem na wodzie 9....by豉m z tym u fryzjerki i 4 godz walczy造鄉y z pigmentem teraz kolor jest ciemny blond i gdzie nie gdzie wida rude pozosta這軼i....瘸逝j bardzo,瞠 nie wyszed kolor bo ja te chcia豉m taki jak ma kasia zieli雟ka ale c騜....nie uda這 si
8.45 jasny blond miedziano-czerwony, a 7.45 blond miedziano-mahoniowy, po陰czenie daj czerwony efekt a u niekt鏎y br您owow這sych z po鈍iat buraka.

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Wypadanie w這s闚:
Raz na jaki czas w這sy wypadaja wi璚ej ni normalnie poniewa przechodza w faz kt鏎a w豉郾ie do tego prowadzi (jest to nie uniknione). Faza ta trwa od 2 do 5 miesi璚y. Po wypadni璚iu w這sa mieszek w這sowy nie ulega uszkodzeniu lecz ponownie wraca do fazy wzrostu i cykl si powtarza.W這sy rosn帷e, odpoczywaj帷e i wypadaj帷e s rozmieszczone losowo. Na zdrowej g這wie oko這 10% w這s闚 znajduje si w fazie spoczynku, dlatego wypadni璚ie 100 w這s闚 dziennie jest czym normalnym i zauwa瘸lne jest jedynie podczas mycia czy czesania w這s闚. Niepok鎩 powinno budzi zjawisko tracenia wi璚ej ni 100 w這s闚 dziennie.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Dziekuje

Kathy - to prawda, Ty wiedze posiadasz - chwa豉 ci za to
Moni@ i Julianna

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez

[B
anakazar[/B] ja go uzywalam, jak cala serie zreszta, i lubilam ale silikon wiem ze ma (chociaz 4 miejsce to nie jest zle). natomiast szampony, ktore polecala Ci kathy sa zdecydowanie lepsze do tego zadania i tansze
ankazar,

U篡wa豉m ca陰 seri od szamponu po serum maj帷 nadziej 瞠 to co da ale efekt by taki sobie w這sy wygl康a造 豉dnie jedynie po myciu, ale nadal by造 zniszczone o regeneracji nie by這 mowy, w這sy by造 coraz s豉bsze - poniewa s to bardzo silne kosmetyki kt鏎e daj natychmiastowy efekt polepszenia stanu w這s闚 poprzez dok豉dne oblepienie 這dygi - co w efekcie przy nie umiej皻nym u篡waniu (oczyszczanie z nadmiaru oblepiaczy) mo瞠 doprowadzi do obci捫enia oraz zablokowania przed sk豉dnikami od篡wczymi.
Jeszcze jedna wa積a rzecz kt鏎a wprawia mnie w - niekt鏎zy producenci nie wykazuj wszystkich sk豉dnik闚 w produkcie, poniewa niekt鏎e chronione s patentem.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-28, 13:00   #3342
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
[B]
Jeszcze jedna wa積a rzecz kt鏎a wprawia mnie w - niekt鏎zy producenci nie wykazuj wszystkich sk豉dnik闚 w produkcie, poniewa niekt鏎e chronione s patentem.

瞠 co prosz?? kathy - prosz, powiedz 瞠 to 瘸rt.......... bo ja pierwsze s造sz, 瞠 mo積a czegokolwiek nie wykaza w sk豉dzie. To sprzeczne z naszym prawem.
Sk康 to info, 瞠 patentowe mog nie by ujawniane?
Je郵i to prawda, to analizowanie sk豉d闚 przed zakupem jest psu w d....

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-28, 13:50   #3343
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:

瞠 co prosz?? kathy - prosz, powiedz 瞠 to 瘸rt.......... bo ja pierwsze s造sz, 瞠 mo積a czegokolwiek nie wykaza w sk豉dzie. To sprzeczne z naszym prawem.
Sk康 to info, 瞠 patentowe mog nie by ujawniane?
Je郵i to prawda, to analizowanie sk豉d闚 przed zakupem jest psu w d....
Trzeba analizowa - jak najbardziej, ka盥y kosmetyk bo wtedy wiemy co w wi瘯szo軼i zawiera. To rzeczywi軼i sprawa do d逝giej dyskusji - i nie jest to udokumentowane, jednak z przy analizowaniu niekt鏎ych sk豉d闚 zawieraj帷ej w nazwie produktu lub jego opisie super dzia豉j帷 substancje ,,x,, po dok豉dnym przeanalizowaniu okazuje si 瞠 owej substancji brak w sk豉dzie i jak to wyt逝maczy?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-28, 15:05   #3344
kasia1433
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Cytat:
To rzeczywi軼i sprawa do d逝giej dyskusji - i nie jest to udokumentowane, jednak z przy analizowaniu niekt鏎ych sk豉d闚 zawieraj帷ej w nazwie produktu lub jego opisie super dzia豉j帷 substancje ,,x,, po dok豉dnym przeanalizowaniu okazuje si 瞠 owej substancji brak w sk豉dzie i jak to wyt逝maczy?
Czasem pewnie tym, 瞠 super substancja "X" nie istnieje i jest tylko chwytem reklamowym, albo znajduje si w kosmetyku w homeopatycznych ilo軼iach

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-28, 15:14   #3345
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka wiadomo嗆
Czasem pewnie tym, 瞠 super substancja "X" nie istnieje i jest tylko chwytem reklamowym, albo znajduje si w kosmetyku w homeopatycznych ilo軼iach
Czasami np. kupujemy produkt - niech to b璠zie ,,balsam aloesowy,,
-aloes wiadomo fajne w豉軼iwo軼i, po czym w domu patrzymy na sk豉d produktu a tu ,,aloes,, na 15 miejscu w sk豉dzie, czyli dzia豉nia nie ma albo znikome.
To tylko przyk豉d ale tak w豉郾ie cz瘰to si zdarza. Kiedy trafi豉m na produkt do w這s闚 z keratyn - tzw keratyna w p造nie, po przeanalizowania sk豉du dowiedzia豉m si 瞠 keratyny tam nie ma.:rolley es:

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-28, 16:04   #3346
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
ankazar,

U篡wa豉m ca陰 seri od szamponu po serum maj帷 nadziej 瞠 to co da ale efekt by taki sobie w這sy wygl康a造 豉dnie jedynie po myciu, ale nadal by造 zniszczone o regeneracji nie by這 mowy, w這sy by造 coraz s豉bsze - poniewa s to bardzo silne kosmetyki kt鏎e daj natychmiastowy efekt polepszenia stanu w這s闚 poprzez dok豉dne oblepienie 這dygi - co w efekcie przy nie umiej皻nym u篡waniu (oczyszczanie z nadmiaru oblepiaczy) mo瞠 doprowadzi do obci捫enia oraz zablokowania przed sk豉dnikami od篡wczymi.
Dla mnie to co napisa豉 jest sprzeczne z tym co dziewczyny pisa造 na innych w徠kach-ten szampon by polecany jako z jeden z tych,kt鏎e nie zawieraj 瘸dnych oblepiaczygdzie na fryzjerskim jest lista szampon闚 nie zawieraj帷ych tego ca貫go syfu i absolut jest w鈔鏚 nich.
Ja dlatego min.myje nim w這sy i mam fajne,zdrowe ca造 czas-nie tylko po umyciu.Jedyny defekt jaki mam po nim to to,瞠 przyspiesza mi przetuszczanie-ale to raczej normalne,bo jest to szampon nawil瘸j帷y.

To ja nie wiem ju nic

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Posz豉m przeanalizowa sk豉d i rzeczywi軼ie nie ma nic ten szampon warto軼iowego-3 lata my豉m w nadzieji,瞠 robi bardzo dobrze swoim w這som

Musz poszuka innego,tylko jakiego?ech...

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-01-28, 16:42   #3347
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Dla mnie to co napisa豉 jest sprzeczne z tym co dziewczyny pisa造 na innych w徠kach-ten szampon by polecany jako z jeden z tych,kt鏎e nie zawieraj 瘸dnych oblepiaczygdzie na fryzjerskim jest lista szampon闚 nie zawieraj帷ych tego ca貫go syfu i absolut jest w鈔鏚 nich.
Ja dlatego min.myje nim w這sy i mam fajne,zdrowe ca造 czas-nie tylko po umyciu.Jedyny defekt jaki mam po nim to to,瞠 przyspiesza mi przetuszczanie-ale to raczej normalne,bo jest to szampon nawil瘸j帷y.

To ja nie wiem ju nic

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Posz豉m przeanalizowa sk豉d i rzeczywi軼ie nie ma nic ten szampon warto軼iowego-3 lata my豉m w nadzieji,瞠 robi bardzo dobrze swoim w這som

Musz poszuka innego,tylko jakiego?ech...

Nie przepadam za silikonami w szamponach, ale je郵i ci pasuje - to u篡waj pami皻aj帷 o tym aby od czasu do czasu porz康nie oczy軼i w這sy zwyk造m szamponem ma這sk豉dnikowym.

Amodimethicone - polimer silikonowy - 豉godny silikon usuwalny za pomoc 豉godnych 鈔odk闚 myj帷ych bez SLES . Dodany po to aby u豉twia rozczesywanie, zapobiega spl徠ywaniu. Stosowany jest zar闚no w preparatach do stylizacji w這s闚 takich jak aerozole, pianki oraz w preparatach kondycjonuj帷ych w這sy np. w od篡wkach, maskach (i tu si sprawdza najlepiej).
PPG-5 i Polyquaternium-6, to podobna grupa polimer闚 kt鏎a jest dodana do tego szamponu. Dlatego moim zdaniem jako szampon oczyszczaj帷y nie b璠zie si nadawa.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-28, 17:52   #3348
julianna-p
Wtajemniczenie

Dziewczyny, ale duzo piszecie

to po kolei
anakazar ja tez mialam wlosy ok, przez caly czas stosowania, w sumie zaczynalam uzywac na mega zniszczonych wlosach, ktore z czasem wygladaly lepiej. przestalam uzywac tej serii z przyczyn finansowych; ktoregos dnia wzielam tansza odzywke a potem jakos zmienilam firme na wloska i tak zostalo. ALE kiedy odstawilam ta serie niestety, wlosy musialam sukcesywnie podcinac bo konce byly w kiepskiej formie nie wiem na ile byl to efekt dzialania serii, jednak juz do niej nie wrocilam

kathy na te odzywki keratynowe tez sie nabralam, podbnie na kapsulki zelowe z keratyna, ktorej nie bylo

mysle, ze w skladach czesto cos tam pomijaja, niemniej jesli jakis skladnik jest chroniony patentem tym bardziej powinien zostac ujety w skladzie, opcjonalnie jesli jest w trakcie uzyskiwania patentu powinno to zostac zaznaczone na opakowaniu

mnie najbardziej wkurza wlasnie to "setne" miejsce w skladzie tego najlepszego kosmetyku dla ktorego my kupujemy dana rzecz. albo podawanie zastepczej nazwy bez wyjasnienia, ze to jednak inna substancja. dobry przyklad jedna z serii vichy z retinolem ma rzekomo w skladzie retinol i owszem ma , ale malo. natomiast krem pod oczy, ktory jest reklamowany wlasnie tym skladnikiem - nie zawiera go wcale

rozstrzepaniec moje wlosy nie wypadaja jakos, ale sa oklapniete znowu ostatnio. tak to szampon z kofeina, zobaczymy jak zadziala.
po vitapilu mozesz miec krostki bo z tego co kojarze masz male dziecko, a on nie jest przeznaczony dla karmiacych mam np. moze zmianennie wyprobuj tabletki waxa , maja 28 aktywnych skladnikow, moze beda dla Ciebie dobre?? mi na cere szkodzila belissa- jedna tabletka = 5 krost w promocji

justa sorki, faktcznie przeoczylam wlasnie 8.45 uzywalam i byl ognisto rudy, z czerwienia, ALE dlaczego ktos dal Ci tam machon??? przeciez wiadomo bylo, ze efekt bedzie marny. zmien fryzjerke i sprobuj ponownie bo warto

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-28, 18:03   #3349
anakazar
Zakorzenienie

Dziewczyny a mo瞠cie mi napisa jakich wy obecnie u篡wacie szampon闚?ja siedz w sk豉dowym i w kwc w poszukiwaniu nowego,ale co z tego jak znowu musz uwa瘸 czego b璠 u篡wa豉 przy piel璕nacji rudzielc闚...

anakazar jest offline  
Stary 2011-01-28, 19:21   #3350
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a mo瞠cie mi napisa jakich wy obecnie u篡wacie szampon闚?ja siedz w sk豉dowym i w kwc w poszukiwaniu nowego,ale co z tego jak znowu musz uwa瘸 czego b璠 u篡wa豉 przy piel璕nacji rudzielc闚...
Tak naprawd to nie ma idea逝 i ka盥emu pasuje co innego, ja ca造 czas co testuj, nie zawsze (niestety) te organiczne i ma這-chemiczne sprawdzaj si na naszych w這sach farbowanych. W ka盥ym razie szampon Fitomedu pasuje w wi瘯szo軼i ka盥emu.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-28, 19:44   #3351
julianna-p
Wtajemniczenie

anakazar ja uzywam rozwego szamponu dla dzieci z rossmana , oprocz tego czasem zielonej schaumy bez silikonow, ewentualnie ostatnio alpecin c1.

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-28, 19:54   #3352
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
anakazar ja uzywam rozwego szamponu dla dzieci z rossmana , oprocz tego czasem zielonej schaumy bez silikonow, ewentualnie ostatnio alpecin c1.
Julianna, dzisiaj zrobi豉m sobie szampon, r騜owy dla ksi篹niczek+od篡wka z babassu - na drugi raz dam odrobin wi璚ej od篡wki ni szamponu - og鏊nie jest te teoria 瞠 szampony bez sles mniej wyp逝kuj kolor.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-28, 20:07   #3353
anakazar
Zakorzenienie

Dziewczyny dzi瘯uje.
W豉郾ie si przymierzam do fitomedu.

anakazar jest offline  
Stary 2011-01-28, 20:43   #3354
MorireAmore
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 937

Witam ju kiedy pisalam tutaj .... bardzo bym prosi豉 o rad i wskaz闚ki jak ruda farba zachowuje si na rozja郾ionych w這sach ? czy jak mam blond jasny mog na niego bezpiecznie po這zy rudzika ?? pozdrawiam

Be nice, I could be your nurse someday.

MorireAmore jest offline  
Stary 2011-01-28, 20:50   #3355
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Julianna, dzisiaj zrobi豉m sobie szampon, r騜owy dla ksi篹niczek+od篡wka z babassu - na drugi raz dam odrobin wi璚ej od篡wki ni szamponu - og鏊nie jest te teoria 瞠 szampony bez sles mniej wyp逝kuj kolor.
no to pieknie, lubie ten szampon, a kompozycja z odzywka super pomysl
w sumie moze cos w tym byc, chociaz mysle, ze nie ma az tak wielkiej roznicy

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-28, 21:00   #3356
agusiaki
Rozeznanie

kathy - r騜owy dla ksi瞛niczek? hahaha

Ja do wyp造kania silikon闚 to najcz窷ciej podkradam moim dzieciom bobini. Czasem myj niebieskim z rossmanna dla niemowlaczk闚, ale generalnie mi te szampony za dobrze nie robi.
W moim wypadku silikony mi nie szkodz, byle raz na jakis czas zosta造 wymyte.

Po ostatniej p逝kance octowej, gdzie octu dalam duzo wi璚ej ni normalnie kolor nie sp逝kuje sie przy myciu w og鏊e... w sumie to i dobrze, bo i tak sa jasne, wi璚 gdyby jeszcze sie mia造 wyp逝ka to niewiem do jakiego koloru

Morrire Amore - no jasne, 瞠 mo瞠sz. Licz si tylko z tym, 瞠 kolor b璠zie si migiem wyp逝kiwa. Najlepiej przed farb zr鏏 pigmentacj. A potem cierpliwo軼i, zanim kolor sie "zakorzeni" mo瞠 zej嗆 kilka farb w odpowiednich odst瘼ach.

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-28 o 21:07
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-28, 21:14   #3357
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Agusiaki,

mam na my郵i ten szamponik z Rossmanna Lilliputz fur prinzessinnen pewnie go znasz.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-28, 21:17   #3358
agusiaki
Rozeznanie

Tak, widzia豉m go Troch si go boj dla mojej c鏎y... ona dosy alergiczna jest. A jak ze sk豉dem w tym szamponie?

agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-28, 21:18   #3359
xweetok
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cytat:
Morrire Amore - no jasne, 瞠 mo瞠sz. Licz si tylko z tym, 瞠 kolor b璠zie si migiem wyp逝kiwa. Najlepiej przed farb zr鏏 pigmentacj. A potem cierpliwo軼i, zanim kolor sie "zakorzeni" mo瞠 zej嗆 kilka farb w odpowiednich odst瘼ach.
Pigmentacj?
xweetok jest offline  
Stary 2011-01-28, 21:24   #3360
roxa18
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

julianna-p pisa豉s wyzej ze aby zmy czerwone kolory z w這s闚 nale篡 umy w這ski olejem... Ale nie jestem w temacie, moglabys mi poda przyklad czego mam u篡c?
Bede bardzo wdzieczna, bo walcze z tym problemem...
roxa18 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.