Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 117 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-03, 15:01   #3481
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 034
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Na helfach w opisie produkt闚 Khadi s popisane straszliwe bzdury Przeczytaj ca造 opis Cassii, a zobaczysz, 瞠 sam sobie przeczy. Na pocz徠ek pisz, 瞠 nie ma w豉軼iwo軼i koloryzuj帷ych, a w opisie przygotowania m闚i o intensywno軼i koloru.
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-02-03, 15:51   #3482
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Napisane przez Delave Poka wiadomo嗆
Ja si pierwszy raz wypowiem cho podczytuj was od d逝窺zego czasu- tego olejku nie radz, przewin掖 si ju przez kt鏎y w徠ek.. w sk豉dzie ma tylko parafin, zapach i czerwony barwnik, szkoda na niego jakichkolwiek pieni璠zy

o, tu na ko鎍u strony jest sk豉d:
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100089
No faktycznie... moze zapomnieli poda t ro郵in w sk豉dzie... Sami sobie przecz, wiec to mo瞠 b陰d edycji. swoj drog na tej stronce tylko 3 z
rousse jest offline  
Stary 2011-02-03, 16:16   #3483
magrat16
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 743

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
aha dzieki btw, zaopatrzy豉m si tez w ocet jab趾owy do zakwaszenia, i w sklepie widzia豉m te ocet winny czerwony z czerwonego wina, ciekawe czy on by nie koloryzwowa dodatkowo i nie podkresla rudosci ? Ktos pr鏏owa?
Ja mam winny z czerwonego wina, robi豉m nim ostatnio p逝kank. Nie wiem czy jest r騜nica z dzia豉niem octu jab趾owego, bo nie u篡wa豉m. Dzi chyba b璠 si farbowa豉, to po farbowaniu u篡j winnego, jestem ciekawa efektu
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2011-02-03, 17:42   #3484
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

agusiaki witamy, zdjecie dodam, mialam spore problemy z netem, zwolniona predkosc, masakra
wlasnie moje koncowki tez sie o to prosza a mi szkoda.

rousse wlasnie chyba o tym olejku kiedys slyszalam, nie sadzilam tylko, ze ma cos nie tak ze skladem

Lisbeth a mozesz mi powiedziec jak to mozliwe, ze moge stosowac henne po farbie i na odwrot, opjonalnie znasz jakies nazwy, konkretne firmy bo mowiac szczerze czasem mnie kusi sprobowac, ale jak sobie pomysle ze moglabym utkwic w hennie ( a nie wiem przeciez jak "zlapie" mi henna ) to sie denerwuje. jedyne doswiadczenie jakie mialam na zywo z henna to wlosy mojej kolezanki (zeszlo po tygodniu, a dziewczyna miala poniszczone wlosy) i tyle

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-03, 17:57   #3485
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

agusiaki, julianna
dziwne ale moje w這sy na ko鎍ach ok, zawsze najbardziej niszczy si g鏎na warstwa po bokach - upar豉m si i przetrwam bez podcinania do momentu osi庵ni璚ia odpowiedniej d逝go軼i, musz wreszcie zapu軼i

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-03, 18:31   #3486
Elisa76
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
6%
Dzi瘯uj za rade Jestem ciekawa efektu. Pocz徠kowo my郵a豉m nad Mjirelem 7.44, ale nie by豉m pewna, czy nie ma jakiego czerwonego po造sku. Bardzo mi zale篡 na miedzi bez tego czerwonego refleksu.
Elisa76 jest offline  
Stary 2011-02-03, 18:37   #3487
Paulinax123
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 745

Przysz豉 dzi moja farba, zaraz id dzia豉. Troch si boje, trzymajcie kciuki

Dam zdj璚ia przed i po
Paulinax123 jest offline  
Stary 2011-02-03, 18:51   #3488
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Elisa76 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za rade Jestem ciekawa efektu. Pocz徠kowo my郵a豉m nad Mjirelem 7.44, ale nie by豉m pewna, czy nie ma jakiego czerwonego po造sku. Bardzo mi zale篡 na miedzi bez tego czerwonego refleksu.
Daj zna po farbowaniu

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Poka wiadomo嗆
Przysz豉 dzi moja farba, zaraz id dzia豉. Troch si boje, trzymajcie kciuki

Dam zdj璚ia przed i po
No pewnie 瞠 trzymam

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-03, 19:05   #3489
karuka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

ja mam pytanie do kathy579 郵edz to forum ju jaki czas i kathy to moje guru!!! -zam闚i豉m farb vitalitys 7.44 i 8.44 oraz utleniacz 6%. Tak doradzi豉 mi Pani w hurtowni- troch si martwie czy ten utleniacz nie b璠zie zbyt s豉by, widzia豉m ze kathy doradzala kilka komentarzy wcze郾iej dziewczynie, kt鏎a ma naturalne w這sy trszk jasniejsze ode moich (ja mam br您owo mysie). Mam ju spory odrost i chyba zaryzykuj, reszta w這sa jest po dekoloryzacji (zafarbowane rud farb joico). Kathy prosz o rad czy ten utleniacz b璠zie w porz康ku??? miesza oba odcienie 1:1? powiedz prosz jak d逝go 3ma farb na w這sach.
karuka jest offline  
Stary 2011-02-03, 19:39   #3490
meeedzik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 313

Hej rudzielce
Ca造 czas Was podczytuj widz, 瞠 jest Was coraz wi璚ej, ciesz si bo ja od dzi jestem blondynk i wpad豉m do Was na chwilk
By豉m dzi zrobi pasemka i jestem bardzo zadowolona z efektu i du穎 lepiej si czuj. Przy okazji zrobi豉m grzywk i pocieniowa豉m w這ski.

Kathy super kolorek no i te loczki
Stary 2011-02-03, 19:58   #3491
Twiggyfejs
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Tycjan lub mied obecnie posiadam mied i jestem zadowolona . Ale w moim mie軼ie mied jest tylko w postaci szamponetki .

http://www.photoblog.pl/twiggyxd/84694458

to moje zdj璚ie . Ale obecnie koloru ju nie ma , bo szybko si zmywa . :c
Twiggyfejs jest offline  
Stary 2011-02-03, 20:11   #3492
along
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

cze嗆 dziewczyny (m鎩 pierwszy post na forum)
czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy majirel 8.34? a mo瞠 8.30? (w internecie te farby przez to, ze zdjecia s pod鈍ietlone nie s wiarygodne w 100% tu przyk豉d: http://www.skapiec.pl/site/cat/140/comp/591071 - ten kolor w豉snie chcia豉bym uzyska, mam teraz podobny, tylko 瞠 wyp逝kany) jest to kolor wpadaj帷y w blond, ale przeszuka豉m ca貫 forum, ca造 internet, kilka sklep闚 i nic nie daje mi pewno軼i, 瞠 wyjdzie mi m鎩 wymarzony kolor. Przez 3 lata farbowa豉m w這sy garnier belle colour 75, ale wycofali ten kolor i bardzo nad tym ubolewam. Poszukuje teraz czego 鈍ie瞠go, nie chce tu nikogo obra瘸 u篡waj帷 poj璚ia blond, ale w豉snie taki rudo-blond chcia豉bym uzyska. Chcia豉bym 瞠by wysz豉 mi taka pomara鎍za, cho troch wyp逝kana. nie czuj si ostatnio dobrze z jarzeniow-g這w
http://tapeciarnia.pl/tapety/normaln...ole_kidman.jpg
http://www.gadulek.pl/wp-content/upl...man-botoxy.jpg
pozdrawiam!
along jest offline  
Stary 2011-02-03, 20:34   #3493
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez along Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny (m鎩 pierwszy post na forum)
czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy majirel 8.34? a mo瞠 8.30? (w internecie te farby przez to, ze zdjecia s pod鈍ietlone nie s wiarygodne w 100% tu przyk豉d: http://www.skapiec.pl/site/cat/140/comp/591071 - ten kolor w豉snie chcia豉bym uzyska, mam teraz podobny, tylko 瞠 wyp逝kany) jest to kolor wpadaj帷y w blond, ale przeszuka豉m ca貫 forum, ca造 internet, kilka sklep闚 i nic nie daje mi pewno軼i, 瞠 wyjdzie mi m鎩 wymarzony kolor. Przez 3 lata farbowa豉m w這sy garnier belle colour 75, ale wycofali ten kolor i bardzo nad tym ubolewam. Poszukuje teraz czego 鈍ie瞠go, nie chce tu nikogo obra瘸 u篡waj帷 poj璚ia blond, ale w豉snie taki rudo-blond chcia豉bym uzyska. Chcia豉bym 瞠by wysz豉 mi taka pomara鎍za, cho troch wyp逝kana. nie czuj si ostatnio dobrze z jarzeniow-g這w
http://tapeciarnia.pl/tapety/normaln...ole_kidman.jpg
http://www.gadulek.pl/wp-content/upl...man-botoxy.jpg
pozdrawiam!
Je郵i podoba ci si kolor Nicole to szukaj w z這cistych blondach, moim zdaniem 8.34 odpada bo du穎 w nim miedzi, fajny w tej tonacji jest Alfaparf Evolution 8.33

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez karuka Poka wiadomo嗆
ja mam pytanie do kathy579 郵edz to forum ju jaki czas i kathy to moje guru!!! -zam闚i豉m farb vitalitys 7.44 i 8.44 oraz utleniacz 6%. Tak doradzi豉 mi Pani w hurtowni- troch si martwie czy ten utleniacz nie b璠zie zbyt s豉by, widzia豉m ze kathy doradzala kilka komentarzy wcze郾iej dziewczynie, kt鏎a ma naturalne w這sy trszk jasniejsze ode moich (ja mam br您owo mysie). Mam ju spory odrost i chyba zaryzykuj, reszta w這sa jest po dekoloryzacji (zafarbowane rud farb joico). Kathy prosz o rad czy ten utleniacz b璠zie w porz康ku??? miesza oba odcienie 1:1? powiedz prosz jak d逝go 3ma farb na w這sach.
Trzeba by okre郵i na jakim poziomie s twoje w這sy, nie mam zdj璚ia wi璚 ci篹ko jest mi si wypowiedziec. Mieszamy 1:1.5 czyli 100 ml farby na 150 utleniacza, i ok 35 minut.
http://wizaz.pl/forum/blog.php?b=8074

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-03 o 20:38
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-03, 20:38   #3494
along
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

dzi瘯i za odpowied, jednak chyba chcia豉bym zosta czy majirel. nie pr鏏owa豉bym nigdy alfaparg evolution... ale skoro polecasz, to nie pozostaje mi nic innego jak zn闚 przeczyta ca造 internet
tak to w豉snie jest jak fryzjer wyje盥瘸 zagranice i pozostaje kontakt mailowy a w這sy a prosz si o uwag...
along jest offline  
Stary 2011-02-03, 20:46   #3495
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka wiadomo嗆
Hej rudzielce
Ca造 czas Was podczytuj widz, 瞠 jest Was coraz wi璚ej, ciesz si bo ja od dzi jestem blondynk i wpad豉m do Was na chwilk
By豉m dzi zrobi pasemka i jestem bardzo zadowolona z efektu i du穎 lepiej si czuj. Przy okazji zrobi豉m grzywk i pocieniowa豉m w這ski.

Kathy super kolorek no i te loczki
Samopoczucie najwa積iejsze - pochwal si kolorkiem

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez along Poka wiadomo嗆
dzi瘯i za odpowied, jednak chyba chcia豉bym zosta czy majirel. nie pr鏏owa豉bym nigdy alfaparg evolution... ale skoro polecasz, to nie pozostaje mi nic innego jak zn闚 przeczyta ca造 internet
tak to w豉snie jest jak fryzjer wyje盥瘸 zagranice i pozostaje kontakt mailowy a w這sy a prosz si o uwag...
8.30 (jasny blond z這cisty intensywny) z Majirel te b璠zie podobny.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-03, 20:51   #3496
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
Lisbeth a mozesz mi powiedziec jak to mozliwe, ze moge stosowac henne po farbie i na odwrot, opjonalnie znasz jakies nazwy, konkretne firmy bo mowiac szczerze czasem mnie kusi sprobowac, ale jak sobie pomysle ze moglabym utkwic w hennie ( a nie wiem przeciez jak "zlapie" mi henna ) to sie denerwuje. jedyne doswiadczenie jakie mialam na zywo z henna to wlosy mojej kolezanki (zeszlo po tygodniu, a dziewczyna miala poniszczone wlosy) i tyle
Henna uwalnia barwnik (lawson), kt鏎y 陰czy si z keratyn na sta貫. W豉軼iwie nie da si go odzieli, wi璚 po dobrze wykonanym farbowaniu kolor wcale si nie zmywa. Nie jest te prawd powszechne przekonanie, 瞠 henna oblepia w這sy. W ka盥ym razie po farbowaniu henn we w這sach zostaje tylko barwnik po陰czony z keratyn i mo積a to potraktowa farb z amoniakiem. Na pewno w jakim stopniu lawson wp造wa na kolor uzyskany po farbowaniu hemi, ale nie powstanie nic zielonego ani w這sy nie b璠 si bardziej niszczy造.
Problemy pojawiaj si, gdy do proszku dodaje si sztuczne barwniki, albo cokolwiek reaguj帷ego z amoniakiem. Ta praktyka jest niestety powszechna. Jest sporo 'henn' daj帷ych odcienie typu "burgund", kt鏎e s niemo磧iwe do uzyskania sam henn. Takie rzeczy naprad si wyp逝kuj po tygodniu zostawiaj帷 najcz窷ciej rudaw po鈍iat. Czego takiego lepiej ju nie traktowa zwyk陰 farb. Btw czym dok豉dnie farbowa豉 w這sy twoja kole瘸nka? Mo瞠 Venit?
Inna sprawa to 'henny' w p造nie. Najcz窷ciej maj tajemniczy sk豉dnik 'lawsonia inermis extract' czyli co bli瞠j nieokre郵onego, a reszt mo積a przyr闚na do sk豉du zwyk貫j szamponetki.
A je郵i chodzi o konkretne firmy, to mog poleci w豉郾ie Khadi z helf闚. Wcze郾iej u篡wa豉m Venity w proszku, ale to by豉 pora磬a (chocia wtedy by豉m zadowolona), kolor si wyp逝kiwa, wychodzi nier闚ny i za bardzo czerwony. Potem wypr鏏owa豉m Khadi i od tej pory u篡wam tylko jej. Kolor wychodzi dok豉dnie taki jak chc, nie zmywa si wcale i ma wiarygonde certyfikaty potwierdzaj帷e naturalny sk豉d.
Mimo wszystko nie radz ci farbowa w這s闚 henn je郵i nie jeste do ko鎍a przekonana i je郵i ju trafi豉 w sw鎩 odcie chemicznie. Istnieje bardzo du瞠 prawdopodobie雟two, 瞠 kolor wyjdzie za ciemny, a wtedy ci篹ko si go pozby. Moim zdaniem do farbowania konkretnie na rudo henna jest najlepszym rozwi您aniem dla naturalnych blondynek zapuszczaj帷ych w這sy.
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-02-03, 21:08   #3497
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

lisbeth - niez造 wyk豉d o hennach. Dzi瘯ujemy
Zawsze to dobrze wiedzie, bo nigdy nie wiadomo co strzeli do g這wy
Ja mam tylko jedno pytanie: czy istnieje henna, kt鏎a daje jasny rudy BEZ odrobiny czerwieni i nie wpadaj帷a w kasztan??

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-02-03, 21:17   #3498
meeedzik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 313

Kathy oj tak, masz racj samopoczucie najwa積iejsze
teraz mam kolor rudo-blond
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_0046.jpg (16,9 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_0050.jpg (33,2 KB, 49 za豉dowa)
Stary 2011-02-03, 21:17   #3499
Lisbeth
☠ ☢ ☠

agusiaki - henna ma tylko jeden rodzaj barwnika i on zawsze ma ten sam kolor. Okre郵i豉bym go jako rudoczerwony. Je郵i po這篡sz go na ciemne w這sy - b璠 czerwone refleksy, je郵i na jasny blond - b璠zie rudy bez czerwieni. Nie spos鏏 okre郵i jaki dok豉dnie b璠zie efekt, bo bardzo du穎 zale篡 od koloru pierwotnego. Ja mam naturalnie standarowo mysie w這sy i po samej hennie wychodzi mi kolor lekko wpadaj帷y w czerwie. Mo積a z tym eksperymentowa - u mnie dzia豉 pomieszanie henny z cassi. Ostatnio zafarbowa豉m tak odrosty i bardzo wyra幡ie wida miejsce, gdzie zaczynaj si w這sy bez czerwieni.
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-02-03, 21:36   #3500
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Dziewcz皻a kochane, kto jak kto, ale Wy na pewno ju macie do鈍iadczenie ze Z這cisto-miedzianym blondem Garniera, s造nne 743
Ot騜, moje pytanie brzmi tak:
czy ta farba pokryje ciemne, br您owe odrosty? Czy otrzymam tylko rud po鈍iat? Bo o reszt w這s闚 si nie martwi, mam ja郾iutkie rude, chyba ponad miesi帷 po rozja郾ianiu i farbowaniu u fryzjera. Tylko te odrosty..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg g1713d.jpg (29,4 KB, 14 za豉dowa)
Vanilka28 jest offline  
Stary 2011-02-03, 21:51   #3501
agusiaki
Rozeznanie

meeedzik - to Ty teraz ruda blondi jeste Z t grzywk Ci 郵icznie!

lisbeth - o i w豉郾ie tego ja si boj. Henna jest nieprzewidywalna, a czerwie nie wchodzi w gr w moim wypadku, nawet odrobin. Nie znosz i wygl康am 幢e. Obci窸abym si na 造so, gdyby mi wysz這 czerwone, kt鏎ego na dodatek nie wyp逝kam nie nie przefarbuj
Dzi瘯i za odpowied.

agusiaki jest offline  
Stary 2011-02-03, 21:56   #3502
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Poka wiadomo嗆
Dziewcz皻a kochane, kto jak kto, ale Wy na pewno ju macie do鈍iadczenie ze Z這cisto-miedzianym blondem Garniera, s造nne 743
Ot騜, moje pytanie brzmi tak:
czy ta farba pokryje ciemne, br您owe odrosty? Czy otrzymam tylko rud po鈍iat? Bo o reszt w這s闚 si nie martwi, mam ja郾iutkie rude, chyba ponad miesi帷 po rozja郾ianiu i farbowaniu u fryzjera. Tylko te odrosty..
Nie pokryje, ciemny b璠zie przebija.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka wiadomo嗆
Kathy oj tak, masz racj samopoczucie najwa積iejsze
teraz mam kolor rudo-blond
Fajne wygl康asz

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
meeedzik - to Ty teraz ruda blondi jeste Z t grzywk Ci 郵icznie!

lisbeth - o i w豉郾ie tego ja si boj. Henna jest nieprzewidywalna, a czerwie nie wchodzi w gr w moim wypadku, nawet odrobin. Nie znosz i wygl康am 幢e. Obci窸abym si na 造so, gdyby mi wysz這 czerwone, kt鏎ego na dodatek nie wyp逝kam nie nie przefarbuj
Dzi瘯i za odpowied.
Masz jasne wi璚 by這 by dla ciebie idealnie gdyby kolor tylko by rudy.

Lisbeth
Dasz fotk

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-03, 22:15   #3503
LadyBane
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

to s fotki po 1 myciu. farba artego 7.4 sredni blond miedziany. zauwazy豉m ze efekt mojej zabawy w prepigmentacje jest taki ze to co kiedys by這m jasnym blondem, lub wyp這wia造mi rudymi pasemkami jest teraz nawet ciut ciemniejsze niz rudy na moich naturalnych wlosach, ale to dla mnie nie problem, mimo wszystko jestem dumna ze da豉m rade fotki z lampa przy swietle dziennym , z przodu przy sztucznym.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC08870.jpg (56,5 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08873.jpg (37,3 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08877.jpg (64,2 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08878.jpg (48,1 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08879.jpg (57,5 KB, 55 za豉dowa)

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline  
Stary 2011-02-03, 22:17   #3504
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy ja mialam kilka lat ten sam problem, odkad upinam wlosy na noc jest lepiej

meedzik ladnie wygladasz, przypominasz mi moja kolezanke Marzene

Lisbeth fachowa wypowiedz,. mam swoje kasztanowe wlosy wiec teoretycznie to rudosc, ale jednak zawsze sie tego balam. nie pamietam czym dokladnie farbowala kolezanka, ale wybrala wlasnie odcien burgundu. to co zostalo z jej wlosow to byla tragedia. w tej chwili farbuje wlosy farba bez amoniaku wiec moze za jakis czas sie skusze
niemniej bardzo dziekuje i tez prosze o fotke

Vanilka moze byc roznica

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-03, 22:26   #3505
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Julianna,
Od dzisiaj chyba b璠 spinac - bo mo瞠 to rzeczywi軼ie przez nocne wiercenie.

LadyBane,
ζdne w這sy.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-03, 22:32   #3506
agusiaki
Rozeznanie

kathy - ja np. wierzchnia warstwe mam zm璚zon od prostownicy.

ladybane - bardzo 豉dny kolor i sliczny po造sk w這s闚!! Pewnie, 瞠 da豉s rade, bo to nie jest takie trudne. Szczeg鏊nie jak sie ma taka kathy-encyklopedi

agusiaki jest offline  
Stary 2011-02-03, 22:36   #3507
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy tez tak sadze , zawsze sadzilam, ze to przez farbowaie czy tez, ze mam w tym miejscu slabsze wlosy, ale teraz widze efekty (dotad nigdy nie udawalo mi sie zapuscic gornej wartswy teraz widze, ze bedzie to mozliwe).

lady bane ladny kolor, ladnie sie blyszcza

julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-03, 22:39   #3508
LadyBane
Rozeznanie

dzi瘯i dziewczyny
by造szcz sie dziko na zdjeciu, ale w naturze tez s ok.

ktos pyta o ocet z wina. ja uzywam, nie zauwazy豉m po nim bardziej rudego koloru, w sumie nic poza mega smrodkiem, nie zauwazylam efekt闚, ale uzywam bo wiem ze to dobrze dla w這s闚

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline  
Stary 2011-02-03, 22:41   #3509
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez LadyBane Poka wiadomo嗆
dzi瘯i dziewczyny
by造szcz sie dziko na zdjeciu, ale w naturze tez s ok.

ktos pyta o ocet z wina. ja uzywam, nie zauwazy豉m po nim bardziej rudego koloru, w sumie nic poza mega smrodkiem, nie zauwazylam efekt闚, ale uzywam bo wiem ze to dobrze dla w這s闚
One nie b璠 bardziej rude po occie, to nie farba. On ma za zadanie sprawi, 瞠by nie by造 MNIEJ rude

agusiaki jest offline  
Stary 2011-02-03, 22:45   #3510
LadyBane
Rozeznanie

kochana, ja to wiem., ale......ktos wczesniej pisa/pyta czy od tego konkretnego octu w這sy nie nabior wiekszej rudosci bo on ma taki r霩owy kolor, chyba chodzi這 czy dzia豉 tez jako p逝kanaka koloryzuj帷a - ja twierdze ze nie

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.