Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-03-07, 15:00   #331
red_chameleon
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Meadow ja mam taki kolorek w這s闚 jak Ty i przed 鈍i皻ami b璠 k豉d豉 mango- Loreala u fryzjera. Jestem prawie pewna, 瞠 豉dnie chwyci. Du穎 dziewczyn chwali這 si swoj ruda 貫petynk na innych forach. Mam na my郵i dziewczyny, kt鏎y sw鎩 naturalny maj w kolorze ciemnego br您u. Wi璚 g這wa do g鏎y i tylko wybiera
Evelyn_23 ja tak瞠 mam zamiar upi瘯sza w這ski twoim przepisem B璠 musia豉 kupi potrzebne do tego rzeczy i mo瞠 wtedy kupi te Redical I rzeczywi軼ie masz bardzo 豉dne w這ski. I kolorek i kondycja Nie zapomina, 瞠 przed 鈍i皻ami obie dzia豉my z Mango
Widz, 瞠 mno篡 si dziewczyn i wiadomo軼i na tym w徠ku. Nie s康zi豉m, 瞠 jak tu wejd to b璠zie tylko do przeczytania
rozanka 豉dnie Ci w tym kolorku
hatte czekamy na zdj璚ia z niecierpliwo軼i

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Moim zdaniem s bardziej czerwonawe ni pomara鎍zowe. A podobno feniks daje mocno rudy kolorek. A jaki kolor mia豉 przed na這瞠niem tej farby?

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Zapomnia豉m doda najwa積iejszego, 瞠 pasuje Ci ten kolorek Po prostu zdziwi豉m si, 瞠 nie zobaczy豉m marchewy jak kiedy u trivial
Stary 2010-03-07, 15:00   #332
hatte
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 356

Troche sie wydaja.

Braz . Nie taki ciemny ale braz.
Tak mysle , ze to dalej nie ten kolor , ktory bym chcia豉.
Tak wiec teraz mysle czy nie na這zyc na calosc rozjasniacza i dopiero farbke jakas 豉dna ruda.

I dziekuje .
A moze pod s這nce takie sie wydaja ?
W sumie to juz saama nie wiem xd

I co najgorsze. Odrost wychodzi o wiele jasniej niz koncowki . najgorsze co moze byc. Moze radykalnego przejscia nie ma. Ale ja to widze. xD
wiec chyba zaryzykuje z rozjasniaczem.

Edytowane przez hatte
Czas edycji: 2010-03-07 o 15:03
hatte jest offline  
Stary 2010-03-07, 18:06   #333
roux666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 521
GG do roux666

Amoura, czyli jednak... super! lol to juz trzeci w徠ek, na kt鏎ym sie spotykamy ;>

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline  
Stary 2010-03-07, 19:03   #334
Amoura
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 310

Cytat:
Napisane przez hatte Poka wiadomo嗆
Rozjasniasz sama w domu czy do fryzjera sie wybierasz ? ;d
mojee wysz造 mniejwiecej takie jak na tym zdj tyle , ze to zdjecie jest troche zak豉mane poniewaz by這 przyciemniane. Jak mi sie uda znalesc to wstawie lepsze.
rozjasniam w domu ale tak jakby u fryzjera Moja mama jest z zawodu fryzjerka i mimo ze nie pracuje w zawodzie to zawsze scina i farbuje mnie, moje ciotki i znajome
Cytat:
Napisane przez roux666 Poka wiadomo嗆
Amoura, czyli jednak... super! lol to juz trzeci w徠ek, na kt鏎ym sie spotykamy ;>
Sledze cie

A jednak sie zdecydowalam- tzn wiedzialam ze bede kolor zmieniac tylko problem byl w odcieniu. Wybralam raczej taki delikatny rudy na poczatek- latwiej jest go potem przyciemnic niz rozjasnic
ciekawe czy mi bedzie pasowal bo mam jasna, rozowawa cere... Przekonam sie jutro
Amoura jest offline  
Stary 2010-03-07, 20:08   #335
rozanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284

rozanka 豉dnie Ci w tym kolorku
dzi瘯uje bardzo

Cytat:
Napisane przez wiccanka Poka wiadomo嗆
rozanka rewelacyjny masz ten kolor. Czym go robilas? Choc pewnie dlatego taki 豉dnie jasno rudy bo na blondzie robiony. Na moich bylby pewnie ciemniejszy duzo...
Farbowane u fryzjera farbami matrix mix 2 odcieni naja郾iejszego jaki by na palecie i ciutke o ton ciemniejszego.Zgadza farbowane na blondzie.

Cytat:
Napisane przez trivial Poka wiadomo嗆
rozanka, pi瘯nie, masz tak rud urod .
dzi瘯uje ,ci庵le mi dziwnie bo nie by豉 to 100 % decyzja ,ale powoli si przyzwyczajam

J.Joplin

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline  
Stary 2010-03-07, 20:46   #336
red_chameleon
Rozeznanie

hatte ja nie wiem czy rozja郾iacz to dobry pomys. Farby Palette s raczej mocne. No, ale skoro nie boisz si o w這ski...
rozanka rzadko kiedy (a mo瞠 i nawet wcale) mamy 100% pewno嗆, 瞠 to co robimy jest odpowiednie U Ciebie jednak by to dobry wyb鏎
Stary 2010-03-07, 22:58   #337
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Rozanka, boskie s, o takim kolorze marz od dawna!

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Poszuka豉m tej farby matrix'a. Znalaz豉m color sync i so color, jedna jest r騜owa, druga pomara鎍zowa. Pami皻asz mo瞠 kt鏎a to dok豉dnie i jakie odcienie zosta造 zastosowane?, czy mo瞠 te:

http://www.hair-shop.home.pl/matrix/...e/P1130612.jpg
Ja bym stawia豉 na oba intensywno miedziane i najja郾iejszy czerwony miedziany..

(dosta豉m zakaz farbowania od fryzjerki do wakacji, ale chyba zgrzesz, je郵i mi napiszesz, kt鏎e to cude鎥a )
Relyah jest offline  
Stary 2010-03-08, 08:56   #338
patchan
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 121

Zdecydowanie najbardziej ruda farba jak mia豉m to Loreal Majirel 7.44 czyli mocny miedziany blond. Szczerze m闚i帷 nie zdawa豉m sobie sprawy, 瞠 kolor wyjdzie a tak intensywny! W徠pie czy skusz si ponownie na ten odcie, bo troch dziwnie si w nim czuje. Mo瞠 to te kwestia przyzwyczajenia... Ech, zachcia這 mi si rudo軼i to teraz mam- marchewk! Ciekawa tylko jestem jak b璠zie si wyp逝kiwa.
patchan jest offline  
Stary 2010-03-08, 09:09   #339
Evelyn23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

kurcze dziewczyny nie by這 mnie jeden dzie a wy tu si rospisa造軼ie du穎 mia豉m czytania
patchan 郵iczny masz ten kolorek nie martw si kochana rudy si wyp逝kuje jak by co zawsze mo瞠sz urzy szamponu przeciw逝pie穎wego
Stary 2010-03-08, 10:25   #340
Relyah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patchan Poka wiadomo嗆
Zdecydowanie najbardziej ruda farba jak mia豉m to Loreal Majirel 7.44 czyli mocny miedziany blond. Szczerze m闚i帷 nie zdawa豉m sobie sprawy, 瞠 kolor wyjdzie a tak intensywny! W徠pie czy skusz si ponownie na ten odcie, bo troch dziwnie si w nim czuje. Mo瞠 to te kwestia przyzwyczajenia... Ech, zachcia這 mi si rudo軼i to teraz mam- marchewk! Ciekawa tylko jestem jak b璠zie si wyp逝kiwa.
G逝pia jeste za przeproszeniem!! pi瘯ny kolor Ci wyszed
Relyah jest offline  
Stary 2010-03-08, 10:33   #341
patchan
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka wiadomo嗆
G逝pia jeste za przeproszeniem!! pi瘯ny kolor Ci wyszed
Oj wiem, wiem. Wiele os鏏 by chcia這 taki odcie. Pewnie si do niego przyzwyczaje, ale na razie potrzebuj troch czasu. Wszystkie dotychczasowe rudo軼i jakie mia豉m by造 ma這 intensywne i ciemniejsze, st康 u mnie takie zaskoczenie. Na dodatek farba jak nigdy r闚nomiernie pokry豉 w這sy.
patchan jest offline  
Stary 2010-03-08, 11:01   #342
santaFe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62

Cytat:
Napisane przez patchan Poka wiadomo嗆

tez sie zgadzam ze kolor bajeczny
ale tak patrze sobie na probke i one sie tam strasznie ciemne wydaja

jaki mialas wyjsciowy kolor? i naturalny czy farbowany? i o jakim stezeniu oxydant?

Edytowane przez santaFe
Czas edycji: 2010-03-08 o 11:03
santaFe jest offline  
Stary 2010-03-08, 11:36   #343
patchan
Raczkowanie

Mia豉m ufarbowane bursztynowym z Loreal Casting. Farba niestety chwyci豉 nier闚nomiernie, ale od 3 miesi璚y nic z w這sami nie kombinowa豉m, wi璚 ca趾iem dobrze si spra豉, cho i tak czubek g這wy mia豉m ja郾iejszy, a boki sporo ciemniejsze. Musia豉m dekoloryzowa, bo nie by這 szans otrzymania jednolitego rudego odcienia po tym bursztynie. A oxydant 6%.
patchan jest offline  
Stary 2010-03-08, 16:08   #344
red_chameleon
Rozeznanie

patchan rzeczywi軼ie 郵iczny kolorek Chcia豉bym uzyska taki bez dekoloryzacji

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

I o co chodzi z tym oxydantem?

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Zapomnia豉m doda, 瞠 kupi豉m Radical Od dzi zaczn stosowa.
Evelyn23 ile masz zamiar czasu go stosowa? Napisane jest, 瞠 dla optymalnych efekt闚 powinno si stosowa 1 miesi帷. Stosowa豉 mo瞠 jakie inne specyfiki z tej firmy, jaki szampon czy c騥?
Stary 2010-03-08, 17:55   #345
Relyah
Raczkowanie

red, ja polecam szampon radical dla w這s闚 farbowanych. Od篡wka te jest dobra do wcierania w sk鏎 g這wy. Mgie趾a ju nie tak bardzo.

A w og鏊e to poczytaj w KWC, tam masz wi璚ej opinii
Relyah jest offline  
Stary 2010-03-08, 17:59   #346
santaFe
Raczkowanie

patchan dzieki za info mnie by sie tez dekoloryzacja przydala bo Casting mi sie nie zmyl... ale troche sie boje jakby to wyszlo

red_chameleon oxydant to mleczko utleniajace. tak jak w sklepowej farbie musisz wymieszac tubke farby z utleniaczem w buteleczce, tak samo w tych farbach fryzjerskich mieszasz je z oxydantem. trzeba o tym pamietac bo np. w internetowych sklepach albo na allegro zwykle sprzedaje je sie oddzielnie. stezenia sa rozne (3%, 6%, 9%, 12%) w zaleznosci od tego jak jasny odcien chcesz uzyskac.
santaFe jest offline  
Stary 2010-03-08, 19:45   #347
Relyah
Raczkowanie

a w sumie ja mam co do tego te pytanie. Do farby matrix jest do wyboru aktywator (zalecany do tego typu farby) 2,7%. Tylko to jest chyba jaka emulsja.. dziwne, bo przecie 2,7% to chyba przyma這. No i mo積a oczywi軼ie te kupi oxydant. Co do tego to mam pytanie, czy dla uzyskania najja郾iejszego odcienia farby trzeba u篡 tak 9-12%? Ale pewnie taki procent bardziej niszczy w這sy.. bo wiem, 瞠 do ka盥ej farby sklepowej daj bezpieczne 6%.
Relyah jest offline  
Stary 2010-03-08, 20:01   #348
red_chameleon
Rozeznanie

Bardzo dzi瘯uj za odp Relyach i santaFe Ju teraz rozumiem o co chodzi z tym oxydantem. Ja te mam w這ski zrobione Castingiem- Bursztynem, ale w wi瘯szo軼i mi ju zszed, ale mo瞠 to dlatego, 瞠 ja mam jasny br您 w這ski. Cho jednak musz przyzna, 瞠 przy odpowiednim 鈍ietle nadal widz ten kolor (farbowa豉m ponad 3 tygodnie temu).
W takim razie do mojej listy zakup闚 dojdzie szampon Radical
Evelyn23 jak Ty nak豉dasz na g這w ta emulsj z ampu趾i? Ja mia豉m z tym problem przez co troch wyl康owa這 w zlewie:/ Przez ten dziubek nie chcia這 za bardzo lecie, wi璚 pr鏏owa豉m prosto z ampu趾i, ale co mi to s豉bo sz這...
Stary 2010-03-09, 08:56   #349
Evelyn23
Raczkowanie

red_chameleon rozumiem 瞠 radical masz w nowym opakowaniu z taki plastikowym dziupkiem
Ja to robie tak: poumyciu i wysuszeniu w這s闚 dok責nie je rozczesuje, po tem zwi您uje w這sy wypuszczam je po trochy zaczynaj望 od lewej strony i tak przedzia貫k po przedzia趾u skraplam sobie na sk鏎e w這s闚. I faktycznie przez dziubek nie chce lecie mo瞠 spr鏏uj przez strzykawk niekt鏎e dziewczyny pisa造 瞠 tak robi. ja poprostu leciutko ude瘸m dziubkiem mi璠zy w這sy i wtedy jakos z niego leci hehea ja jeszcze dodatkowo masuje sk鏎e g這wy. A ja kiedy mia豉m szampon ale mi si strasznie w這sy pl徠a造 po nim a i mgie趾a do w這s闚 jest 鈍iena
ja stosuje radical miesi帷 dwa opakowania po 15 sztuk. potem miesi帷 przerwy i znowu miesi帷 z radiaclem
Stary 2010-03-09, 10:49   #350
santaFe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka wiadomo嗆
a w sumie ja mam co do tego te pytanie. Do farby matrix jest do wyboru aktywator (zalecany do tego typu farby) 2,7%. Tylko to jest chyba jaka emulsja.. dziwne, bo przecie 2,7% to chyba przyma這. No i mo積a oczywi軼ie te kupi oxydant. Co do tego to mam pytanie, czy dla uzyskania najja郾iejszego odcienia farby trzeba u篡 tak 9-12%? Ale pewnie taki procent bardziej niszczy w這sy.. bo wiem, 瞠 do ka盥ej farby sklepowej daj bezpieczne 6%.

hmm w sumie ja sie az tak bardzo nie znam na oxydantach ale 12% jest chyba z reguly polecane raczej do farb blond, bo to jest juz dosc mocne stezenie. natomiast ja sobie kiedys robilam matrixem odcien 9 CC (bardzo jasny rudy) z oxydantem 9 % i nie wiem czy to ma jakikolwiek zwiazek, ale kolor bardzo szybko mi sie wyplukal i w efekcie zostalam z kurczaczkowo zoltym czyms na glowie. 2,7% to faktycznie jezeli chodzi o rudosci moze byc dosc malo, tzn. wszytsko zalezy jeszcze od tego jaki odcien chce sie uzyskac. mysle ze optymalne bedzie 6%, max 9%.
santaFe jest offline  
Stary 2010-03-09, 15:52   #351
red_chameleon
Rozeznanie

Evelyn23 ja wczoraj nawali豉m Radical w kilka miejsc, wmasowa豉m palcami i tyle Chyba wypr鏏uj metod: podzieli w這sy na cz窷ci. Czyli rozumiem, 瞠 Ty na suche w這skie to nak豉dasz? A czy co p鎩dzie nie tak je郵i b璠 nak豉da豉 na mokre- dopiero umyte? Dam jeszcze szans dzi鏏kowi Kurcze gdybym wcze郾iej wiedzia豉, 瞠 ta firma ma inne produkty to bym mgie趾 kupi豉 zamiast tego w這sa w p造nie Ziaji, kt鏎y jest do w這s闚 normalnych i suchych przez co mam posklejane kosmyki (widz to jak ju wyschn) i musz je porz康nie rozczesa zanim gdzie wyjd:/
Kiedy mo瞠 spr鏏uj szamponu.
Stary 2010-03-09, 19:28   #352
Evelyn23
Raczkowanie

red_chameleon to znaczy ja stosuje na p鏊 suche w這sy nie stosuje tego od razu na mokre w這sy tylko czekam chwile a podeschn i nak豉dam niby ma si to stosowa na suche w這sy ale ja nie b璠 czeka豉 2h 瞠by mi si w這sy wysuszy造 same. odczekuje jakie 30min i nak豉dam i pami皻aj dziel w這sy na nie du瞠 parti a potem spr鏏uj troch masowa sk鏎 g這wy ja to robie przed tv
Stary 2010-03-09, 20:26   #353
red_chameleon
Rozeznanie

Evelyn23 zastosowa豉m dzi znowu na mokre w這ski. Zastanawiam si dlaczego nie mo積a na mokre... Zapami皻a豉m: ma貫 cz窷ci, masowa!
Stary 2010-03-09, 21:18   #354
Evelyn23
Raczkowanie

red_chameleon tak ma貫 cze軼i masowa wtedy preparat lepiej si rozsmaruje po sk鏎ze g這wy ja te si zastanawia豉m czemu na mokre nie mo積a i dosz豉m do wniosku 瞠 woda mo瞠 blokowa lepsze wch豉nianie substancji
Stary 2010-03-10, 03:00   #355
MidnightGothique
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 837
Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny chcia豉m Was prosi o pomoc
Mysle wlasnie nad rudymi w這skami, ale sama nie wiem czy mi pasuj. W za陰cznikach:
1. moje zdjecie z wakacji (choc aktualnie mam ciemniejsze wlosy)
2. symulacja rudego
3. symulacja rudego z (dosc nieumiejetnie) dorobionym makijazem

co myslicie? farbowac? jesli tak, to na jaki odcien? ehh jestem w tym temacie troche zielona, bo z rudo軼iami nigdy doczynienia nie mia豉m
z g鏎y dzi瘯uje
MidnightGothique jest offline  
Stary 2010-03-10, 06:58   #356
red_chameleon
Rozeznanie

Evelyn23 w takim razie b璠 musia豉 poczeka a podeschn Masz mo瞠 co takiego, 瞠 jak Ci ju w這ski wyschn ca趾iem to Twoja grzywka i w這sy przy g這wie s posklejane (wygl康aj jakby by造 t逝ste)? Ja mam co takiego, wtedy p璠z po szczotk i musz to dok豉dnie rozczesa, wtedy ju nie ma po tym 郵adu

MidnightGothique s康z, 瞠 super Ci w rudym Na ^zdj璚iu bardzo 豉dnie to wygl康a, ten kolor po prostu pcha w nas 篡cie Kolorki doradz Ci inne dziewczyny (bardziej obeznane). Ja ze swojej strony mog poda: Mango- Loreal (tym kolorkiem ju nied逝go b璠 farbowa豉), mocn marchewk da Ci Paltte- p這mienny feniks (on za to najbardziej przesusza w這ski).
Stary 2010-03-10, 09:53   #357
Evelyn23
Raczkowanie

red_chameleon powiem ci 瞠 nie zauwarzy豉m 瞠by w這sy wydawa造 si t逝ste zreszt ja odrazu przeczesuje w這sy po u篡ciu radicalu
MidnightGothique 郵icznie b璠zie ci w tym kolorze
Dziewczyny ja ostatnio zauwarzy豉m 瞠 coraz wi璚ej os鏏 zmienia kolor na rudy ( a o polskich ,,gwiazdach,, nie wspomn) nie chcia豉 bym byc p騧niej pos康zona 瞠 zmieni豉m kolor w這s闚 bo zrobi豉 tak E. Zaj帷 troch to smutne 瞠 rudy kolor ju nie jest ma這 spotykany jak kiedy. Dzi na ka盥ym kroku widzi si rude dziewczyny..
Stary 2010-03-10, 10:52   #358
roux666
Zakorzenienie

GG do roux666

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Poka wiadomo嗆
Dziewczyny chcia豉m Was prosi o pomoc
Mysle wlasnie nad rudymi w這skami, ale sama nie wiem czy mi pasuj. W za陰cznikach:
1. moje zdjecie z wakacji (choc aktualnie mam ciemniejsze wlosy)
2. symulacja rudego
3. symulacja rudego z (dosc nieumiejetnie) dorobionym makijazem

co myslicie? farbowac? jesli tak, to na jaki odcien? ehh jestem w tym temacie troche zielona, bo z rudo軼iami nigdy doczynienia nie mia豉m
z g鏎y dzi瘯uje
bardzo Ci pasuje ten kolorek, dodaje pazurka...plus masz jasn cere
farbuj! i tak jak red pisze, Mango z L'oreala. Aczkolwiek masz jasniutkie w這ski, wiec moze wyjsc nieco jasniejszy. jesli chcesz miec takie, jak na przerobionych zdjeciach, moze wypr鏏uj red hot paprik (tez Feria, L'oreal)

Cytat:
Napisane przez Evelyn23 Poka wiadomo嗆
red_chameleon powiem ci 瞠 nie zauwarzy豉m 瞠by w這sy wydawa造 si t逝ste zreszt ja odrazu przeczesuje w這sy po u篡ciu radicalu
MidnightGothique 郵icznie b璠zie ci w tym kolorze
Dziewczyny ja ostatnio zauwarzy豉m 瞠 coraz wi璚ej os鏏 zmienia kolor na rudy ( a o polskich ,,gwiazdach,, nie wspomn) nie chcia豉 bym byc p騧niej pos康zona 瞠 zmieni豉m kolor w這s闚 bo zrobi豉 tak E. Zaj帷 troch to smutne 瞠 rudy kolor ju nie jest ma這 spotykany jak kiedy. Dzi na ka盥ym kroku widzi si rude dziewczyny..
no w豉郾ie...!
jeszcze do niedawna rude by造 oryginalne, wybija造 sie z t逝mu. a dzis?? moze taka moda nadchodzi?

pamietam, kilka miesiecy temu u mnie na roku 2 dziewczyny chcia造 rudy i chodzi造 za mn i pyta造 o farby itd. Wiadomo, by豉m zazdrosna, 瞠by im nie wyszed lepszy od mojego lol ale powiedzia豉m czym farbowa豉m itd.
i tak...jedna ma za ciemne w這sy i ...nawet po dekoloryzacji ( nie wiem jakiego ma fryzera, ale raczej kiepskiego) nie moze uzyskac rudego sasasasa a drugiej moze i wysz這...( a ma w這sy tak samo krotkie jak ja...i..wszyscy mowia ze na pierwszy rzut oka wyglada jak ja ) ale....baaardzo szybko si jej kolor wyp逝ka i ma teraz...nieciekawy br您.

roux666 jest offline  
Stary 2010-03-10, 12:22   #359
Amoura
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 310

Zrudzialam
tzn jest to bardziej rudy blond niz typowy rudy ale i tak mi sie podoba. Chociaz jak bede robila odrosty to chyba dam ciemniejsza farbe
kolorem wyjsciowym byl rozjasniony sredni braz.
Zdjecia takie sobie, robione telefonem ale kolor oddaje dobrze
pierwsze w swietle dziennym, drugie sztucznym
Amoura jest offline  
Stary 2010-03-10, 12:42   #360
roux666
Zakorzenienie

GG do roux666

Cytat:
Napisane przez Amoura Poka wiadomo嗆
Zrudzialam
tzn jest to bardziej rudy blond niz typowy rudy ale i tak mi sie podoba. Chociaz jak bede robila odrosty to chyba dam ciemniejsza farbe
kolorem wyjsciowym byl rozjasniony sredni braz.
Zdjecia takie sobie, robione telefonem ale kolor oddaje dobrze
pierwsze w swietle dziennym, drugie sztucznym
no taki delikatny rudzik !
witamy w鈔od rudzielc闚, Amoura !
co na to TZ?

roux666 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.