Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 120 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-06, 16:35   #3571
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Agusiaki, co my郵isz o piance Art color zamiast Espresso?

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-06, 16:41   #3572
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy masz piekne wlosy i charakterna torebke

agusiaki czekam na Twoje fotki w takim razie

kathy przerywasz moje zachwyty nad RB

a ja sobie zrobilam na poprawienie humoru saszetke delii ( w zasadzie dwie i jest miodzio)

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-06, 16:48   #3573
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Ja te jestem ciekawa jak wyjdzie ten kolor tylko z mixem u Agusiaki?
Co do torebek to jak wi瘯szo嗆 kobiet mam bzika na ich punkcie, ta stylizowana na kuferek lekarski. Ponad rok mia豉m szale雟two na szare torby i buty. A jeszcze zapomnia豉m o chustkach i czapkach....

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-06, 16:52   #3574
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

kathy - kurcze, w豉郾ie nie wiem co mysle o tych piankach... Kto tu kupowa z tego co pami皻am. Nick na S (przepraszam za skleroz, wiem o kogo chodzi a nicka nie moge sobie przypomnie siskath??). Jakie to ma dzia豉nie??

julianka - no to daj fotke ja tez b璠e deli robi

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-02-06, 17:01   #3575
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Ja od wczoraj do陰czam do was-rudych
Dziewczyny przypomnijcie mi czy ocet+woda polewamy tym w這sy po pierwszym umyciu po farbowaniu czy przed umyciem?

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Dziewczyny i jeszcze mam pytanie:czy mog bez obaw k豉嗆 na w這sy maske(nafta,鄴速ko,cytryn a)czy omin望 cytyn?

I olejek alma kokosowy?
P逝kanka octowa na sam koniec po to aby domkn望 逝ski, zerknij na blog tam jest przepis.Wi瘯szo嗆 tego co napisa豉 nie jest wskazane do rudych w這s闚 tzn wyp逝kuje farb pozostawiaj帷 czasem nieciekawy brudnawy kolor. Nie pr鏏owa豉m nafty ani amli i te nie zamierzam po z造ch do鈍iadczeniach z innymi olejami. My郵 瞠 mo瞠sz regenerowa w這sy olejami jak ju farba b璠zie wyp逝kana przed kolejnym farbowaniem.

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
kathy - kurcze, w豉郾ie nie wiem co mysle o tych piankach... Kto tu kupowa z tego co pami皻am. Nick na S (przepraszam za skleroz, wiem o kogo chodzi a nicka nie moge sobie przypomnie siskath??). Jakie to ma dzia豉nie??
W豉郾ie pami皻am, kto kupowa ale nie Vitality's. Ja mam jedn piank i nie u篡wam bo strasznie brudzi, a z Vit.. nie (podobno)

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Agusiaki,
Je郵i chodzi o dzia豉nie to od鈍ie瞠nie i s逝篡 r闚nie do prepigmentacji.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-06, 17:06   #3576
daisy1712
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 191

Hej dziewczyny Chc by szcz窷liw posiadaczk rudych w這sk闚 .Mam farbowane w這sy na 鈔edni br您.Jak mog zej嗆 do rudego :P.ALe nie takiego ognistego ;p
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 167797_186346691398735_100000702175534_510199_2108970_n.jpg (22,9 KB, 50 za豉dowa)
daisy1712 jest offline  
Stary 2011-02-06, 17:08   #3577
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

[/COLOR]Agusiaki,
Je郵i chodzi o dzia豉nie to od鈍ie瞠nie i s逝篡 r闚nie do prepigmentacji.
Tylko mi si rozchodzi o to czy ta pianka od鈍ie瘸 kolor do nast瘼nego mycia czy bardziej trwale jak szamponetki i espresso? Bo jak to ma byc taka pianka do w這s闚 jak normalna tylko, 瞠 kolorowa to raz, 瞠 b璠zie brudzi a dwa, 瞠 nie daj panie, 瞠by pada deszcz
Og鏊nie jakos tego nie widz. Mo瞠 si kole瘸nka siskath wypowie i zrecenzuje nam

agusiaki jest offline  
Stary 2011-02-06, 17:08   #3578
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy my to stosunkowo delikatnie swirujemy na punkcie torebek, moja rodzicielka podliczala ostatnio zeszlorczne nabytki, z tym co miala wczesniej i dalej nosi i wyszlo jej ponad 40 czy 50. po czym dokupila kolejne dwie
ja np dotad nie lubialm szali/apaszek itp dopiero w zeszlym sezonie cos zaczelam kombinowac
za to ostatnio kupilam piekne , skorzane kozaki z zielonej skory , w dodatku idealnie lezace

agusiaki chcialam , i na zdjeciu znowu wyszlo inaczej, dla porownania na poprzednich zdjeciach widac sciane w tle, paski sa pomaranczowe jak znaczek "wyslij odpowiedz" na wizazu i tak mniej wiecej wygladal kolor a na fotkach widac nic. jutro pozycze aparat od brata

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-06, 17:11   #3579
agusiaki
Rozeznanie

daisy - ja schodzi豉m z takiego br您u jak Tyu masz teraz, tez farbowany. Najlepiej przez dekoloryzacj, szczeg鏊nie jak nie chcesz jaskrawego i jasnego rudego.

agusiaki jest offline  
Stary 2011-02-06, 17:27   #3580
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathy my to stosunkowo delikatnie swirujemy na punkcie torebek, moja rodzicielka podliczala ostatnio zeszlorczne nabytki, z tym co miala wczesniej i dalej nosi i wyszlo jej ponad 40 czy 50. po czym dokupila kolejne dwie
ja np dotad nie lubialm szali/apaszek itp dopiero w zeszlym sezonie cos zaczelam kombinowac
za to ostatnio kupilam piekne , skorzane kozaki z zielonej skory , w dodatku idealnie lezace
Ja te ostatnio kupi豉m super buty - jestem bardzo zadowolona
Zauwa篡豉m je w lutowym Avanti, biegn do sklepu co si - zamkni皻e, na 2 dzie jeszcze raz i co okaza這 si s ostatnia para w moim numerze i jeszcze ze wzgl璠u na to 瞠 ostatnia to 50% zni磬i

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-06, 17:50   #3581
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy ja nawet nie wchodzilam do tego sklepu bo zawsze uwazalam, ze te buty nie na moja kieszen, z reszta bez przeceny 50% nie kupilabym butow za prawie 800; natomiast wlasnie takie chcialam na wiosne do spodnic i sukienek; tak sobie mysle, ze tylko kobieta potrafi byc tak uparta , facet kupilby w innym sklepie

schodzenie z brazu brrr przerabialam , ale da sie przezyc, tylko bez wmawiania typu stopniowe pasemka, coraz jasniejszy brazik itp bo tym sposobem mozna sie rozjansiac do smierci, jak dla mnie dekoloryzacja to najlepszy sposob

julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-06, 18:15   #3582
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathy ja nawet nie wchodzilam do tego sklepu bo zawsze uwazalam, ze te buty nie na moja kieszen, z reszta bez przeceny 50% nie kupilabym butow za prawie 800; natomiast wlasnie takie chcialam na wiosne do spodnic i sukienek; tak sobie mysle, ze tylko kobieta potrafi byc tak uparta , facet kupilby w innym sklepie

schodzenie z brazu brrr przerabialam , ale da sie przezyc, tylko bez wmawiania typu stopniowe pasemka, coraz jasniejszy brazik itp bo tym sposobem mozna sie rozjansiac do smierci, jak dla mnie dekoloryzacja to najlepszy sposob
Julianna o jakim sklepie m闚isz?, bo ja mia豉m na my郵i pismo Avanti...a buty by造 bardzo tanie, tym wi瘯sza frajda.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-06, 20:23   #3583
al10dona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

hej znalaz豉m w internecie dwa fajne kolorki tylko zastanawiam sie czy nie zosta造 wycofane z produkcji. Loreal casting creme gloss bursztynowy blond i miodowy blond ? i jak myslicie s w sklepach?
ja nie moge tego sprawdzi bo u mnie 'miescie' nie ma.

... w przysz這軼i

kocham Ci

al10dona jest offline  
Stary 2011-02-06, 22:01   #3584
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Agusiaki, to nie ja pisa豉m o tej piance Ale faktycznie, kt鏎a dziewczyna wspomina豉 co o takim specyfiku.

Ja od jakiego czasu czytam w徠ek o hennie i po ostatnim wpisie tutaj na ten temat, coraz intensywniej si nad ni zastanawiam. Akurat zaliczam si do grupy posiadaczek w這s闚, kt鏎ych naturalny kolor to jasny blond i jestem na pocz徠ku drogi zapuszczania do d逝go軼i co najmniej takiej, jak mia豉m przed dekoloryzacj, wi璚 wydaje si, 瞠 to rozwi您anie, kt鏎e mog這by mi odpowiada. Poza tym na dzie dzisiejszy nie mam w planach zmiany koloru na inny ni rudy W ka盥ym razie z tym eksperymentem poczekam na pewno na jakie d逝窺ze wakacyjne wolne. A p鏦i co pozostaj przy Majirel i mixie
siskath jest offline  
Stary 2011-02-06, 22:44   #3585
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
daisy - ja schodzi豉m z takiego br您u jak Tyu masz teraz, tez farbowany. Najlepiej przez dekoloryzacj, szczeg鏊nie jak nie chcesz jaskrawego i jasnego rudego.
Ja tez do豉czam do tej wypowiedzi, ja schodzilam prawie z czerni Kilka post闚 wczesnij poczytaj.....sa tez fotki
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-06, 22:47   #3586
agusiaki
Rozeznanie

siskath - no sorki, wiedzia豉m, 瞠 mi w kt鏎yms ko軼iele gra, tylko nie wiedzia豉m w kt鏎ym. Nadal nie wiem, ale kojarzy mi si, 瞠 to jakas kasia (ko鎍闚ka Twojego nicka tez kojarzy mi si z Kasi i dlatemu wywnioskowa豉m, 瞠 to Ty )
Ja henn wykluczam absolutnie z dw鏂h powod闚: 1. maj du穎 czerwieni, 2. wiem na 100%, 瞠 przyjdzie dzie zmiany koloru, ja zawsze zmieniam raz na jaki czas i wtedy rozpacz by by豉
Niemniej Tobie 篡cze powodzenia, jesli sie zdecydujesz, bo niew徠pliwie ma swoje plusy

kathy - nie pisz mi o butach, bo ja tak bym chcia豉 sobie kupi, ale 鈔odk闚 na to brak... A przeceny sa cvoraz wieksze, szczeg鏊nie zimowej kolekcji.

agusiaki jest offline  
Stary 2011-02-06, 23:03   #3587
catarsis
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 201

Hej dziewczyny, mam do was ma貫 pytanie, a szczeg鏊nie do kathy (poniewa z tego co widz ma ona du瞠 do鈍iadczenie z vitality's art absolute, a w豉郾ie t farb by豉bym najbardziej zainteresowana)
Kt鏎ego koloru i jakiego oksydantu u篡 by uzyska kolor z za陰cznika (mam nadziej, 瞠 to nie ten tzw. bumerang moim zdaniem ten jest bardziej "wiewi鏎zasto-rudy" ) ?
My郵a豉m nad 7.4 lub 7.44 + oksydant 6 lub 9%, drugie zdj璚ie przedstawia m鎩 obecny naturalny kolor w這s闚.

pozdrawiam wszystkie rudow這se
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1rude.jpg (9,6 KB, 85 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja-nat.jpg (35,7 KB, 21 za豉dowa)
„柝e czy dobrze, oka瞠 si p騧niej. Ale trzeba dzia豉, 鄉ia這 chwyta 篡cie za grzyw. Wierz mi, malutka, 瘸逝je si wy陰cznie bezczynno軼i, niezdecydowania, wahania. Czyn闚 i decyzji, cho niekiedy przynosz smutek i 瘸l, nie 瘸逝je si.”
catarsis jest offline  
Stary 2011-02-06, 23:05   #3588
Moni@
Zakorzenienie

Kathy ale mnie zabilas tym kolorem

Po prostu rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Dzis wrocilam ze szkoly, egzamin zdany i co? rzucialm torbe i na wizaz pedze a tu takie zmiany.....no no, jestem pod wrazeniem....

Odwiedzilam Tesco, Real, Auchan i nie ma zadnej odzywki do miedzianych nic, nul, wycofali wszystko A chcia陰m jedna taka tansza sobie kupic...no nic musze sie zaopatrzyc w polecane przez Was

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez catarsis Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, mam do was ma貫 pytanie, a szczeg鏊nie do kathy (poniewa z tego co widz ma ona du瞠 do鈍iadczenie z vitality's art absolute, a w豉郾ie t farb by豉bym najbardziej zainteresowana)
Kt鏎ego koloru i jakiego oksydantu u篡 by uzyska kolor z za陰cznika (mam nadziej, 瞠 to nie ten tzw. bumerang moim zdaniem ten jest bardziej "wiewi鏎zasto-rudy" ) ?
My郵a豉m nad 7.4 lub 7.44 + oksydant 6 lub 9%, drugie zdj璚ie przedstawia m鎩 obecny naturalny kolor w這s闚.

Ja mam takie po majirel 7,44 na oxyd 6 Tyle moge pomoc
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-07, 01:11   #3589
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Cze嗆 dziewczyny, dawno tu nie zagl康a豉m

Pochwal si swoim kolorem, Kathy uwa瘸m 瞠 tw鎩 jest 郵iczny!

Farba elumen firmy goldwell nak豉dana na rozja郾ione wcze郾iej w這sy do 9 poziomu.
Kolory GK(z這ta mied) + KK (mied mied)
Farba jest bez oksydantu, od篡wia w這sy bo jest to koloryzacja kwa郾a.
Nie rozja郾ia w這s闚, dlatego nale篡 je wcze郾iej odpowiednio przygotowa w zale積o軼i jaki si chce efekt uzyska.

Pozdrawiam pi瘯ne Rudow這se, uwielbiam ogl康a wasze metamorfozy, jestem uzale積iona od rudo軼i od bladych delikatnych, miedzianych blond闚 po 瘸r闚iaste pomara鎍ze i czerwienie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0034.jpg (85,1 KB, 121 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0104.jpg (109,9 KB, 122 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0212.jpg (37,4 KB, 92 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0218.jpg (75,5 KB, 74 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hg.jpg (21,3 KB, 126 za豉dowa)
Stary 2011-02-07, 10:20   #3590
darijahna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witajcie
Chcia豉 bym uzyska kolor podobny do tego kt鏎y ma Kasia Zieli雟ka na zdj璚iu poni瞠j m鎩 aktualny kolor to jasny br您 przechodz帷y w rudy + 2 cm odrosty ciemny blond .Kt鏎y z odcieni farby Vitaly's m鏬 by da mi najbardziej zbli穎ny odcie?Bede ogromnie wdzi璚zna za pomoc
http://www.tvp.pl/gwiazdy/katarzyna-zielinska
darijahna jest offline  
Stary 2011-02-07, 10:47   #3591
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nerla Poka wiadomo嗆

Pozdrawiam pi瘯ne Rudow這se, uwielbiam ogl康a wasze metamorfozy, jestem uzale積iona od rudo軼i od bladych delikatnych, miedzianych blond闚 po 瘸r闚iaste pomara鎍ze i czerwienie
Kolor bardzo 豉dny (dla mnie jednak za ostry) za zadroszcze Ci nerla brwi po prostu takie jakbym chcia豉 miec..
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-07, 11:36   #3592
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez catarsis Poka wiadomo嗆

7.4 wychodzi bardzo ciemno - odradzam
7.44+6% mo瞠 dac podobny efekt, ale nie od razu po farbowani, musi si troch wymy.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez nerla Poka wiadomo嗆

Farba elumen firmy goldwell nak豉dana na rozja郾ione wcze郾iej w這sy do 9 poziomu.
Kolory GK(z這ta mied) + KK (mied mied)
Farba jest bez oksydantu, od篡wia w這sy bo jest to koloryzacja kwa郾a.
Nie rozja郾ia w這s闚, dlatego nale篡 je wcze郾iej odpowiednio przygotowa w zale積o軼i jaki si chce efekt uzyska.

Bardzo ciekawy kolor i jaki r闚ny, ciekawi mnie jak d逝go utrzymuje si kolor na w這sach? czym rozja郾iasz?

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Moni@
Jak zdr闚ko synka?, czy kolor troch si ju zmy ?- w wolnym czasie prosz o fotk

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-07, 13:11   #3593
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

fotki, 8.44 vitality's z wczoraj przy sztucznym 鈍ietle bez flasha i z flashem, wida, 瞠 kolor ciemniejszy i bardziej czerowny bo ta nieszczesna garnierka jeszcze si w 100% nie wyp逝ka豉... nastepnym razem dodam miedziany z這ty blond..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (61,3 KB, 82 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0284.jpg (143,0 KB, 63 za豉dowa)

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-02-07 o 13:18
rousse jest offline  
Stary 2011-02-07, 13:32   #3594
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
fotki, 8.44 vitality's z wczoraj przy sztucznym 鈍ietle bez flasha i z flashem, wida, 瞠 kolor ciemniejszy i bardziej czerowny bo ta nieszczesna garnierka jeszcze si w 100% nie wyp逝ka豉... nastepnym razem dodam miedziany z這ty blond..
ζdnie a b璠zie jeszcze lepiej
Mam do ciebie pytanie - czy u篡wasz oxydantu z vitalitys? bo ja tak i farb troch ci篹ko rozrobi poniewa tworz si grudki i trzeba do嗆 d逝go mieszac - te tak masz? Zastanawiam si co tu jest nie tak?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-07, 13:45   #3595
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
[/COLOR]Moni@
Jak zdr闚ko synka?, czy kolor troch si ju zmy ?- w wolnym czasie prosz o fotk
Dzieki , dalej w domu siedze z synem, goraczki nie ma ale katar i kaszel taki ze chyba tydz kolejny posiedzimy w domu ..

Co do koloru wlos闚 to przy odrostach jest fajny juz po 4 myciach ale powiem szczerze ze ja to mam wlosy jak siekiera tzn nic a nic mi woda ruda nie leci przy myciu...recznik tez nie jest pofarbowany....chyba olej jakis spr鏏uje by sie spra造 bo ja sie przymierzam na kolejna farbe ...prosze oto fotki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1746.jpg (30,2 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1747.jpg (23,9 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1753.jpg (39,9 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1755.jpg (67,4 KB, 28 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-07, 13:51   #3596
Moni@
Zakorzenienie

Kathy co to jest za kolor? Nie pamietam czy juz pyta豉m...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ruda10.jpg (37,5 KB, 23 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-07, 13:52   #3597
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
ζdnie a b璠zie jeszcze lepiej
Mam do ciebie pytanie - czy u篡wasz oxydantu z vitalitys? bo ja tak i farb troch ci篹ko rozrobi poniewa tworz si grudki i trzeba do嗆 d逝go mieszac - te tak masz? Zastanawiam si co tu jest nie tak?
dok豉dnie, oksydant 6% z vitality's i te mia豉m grudki... mia豉m nawet dylemat czy miesza dalej czy nak豉da z grudkami, na這篡豉m, ale pojedy鎍ze ma貫 grudki jeszcze p造wa造..
rousse jest offline  
Stary 2011-02-07, 14:13   #3598
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
dok豉dnie, oksydant 6% z vitality's i te mia豉m grudki... mia豉m nawet dylemat czy miesza dalej czy nak豉da z grudkami, na這篡豉m, ale pojedy鎍ze ma貫 grudki jeszcze p造wa造..
...no w豉郾ie, dzi瘯uj 瞠 napisa豉. Mam oxydant w butelce litrowej i zawsze przed u篡ciem porz康nie wstrz御n. Nie wiem co jest przyczyn bo sam oxy w naczyniu nie ma 瘸dnych grudek, farba te nie a w po陰czeniu s...
Ja nie k豉d z grudkami tylko mieszam z 5 minut, potem to jako zanika.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-07, 16:29   #3599
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Dziewczyny a czy Delie kupi w rosmanie albo superpharm?

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-07, 16:34   #3600
agusiaki
Rozeznanie

i w jednym i w drugim kupisz. W rossmannie akuratnie jest promocja i sa po 2.99z/szt.

agusiaki jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.