Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 121 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-07, 16:49   #3601
kasia1433
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

W豉郾ie pami皻am, kto kupowa ale nie Vitality's. Ja mam jedn piank i nie u篡wam bo strasznie brudzi, a z Vit.. nie (podobno)
Ja kupowa豉m t piank Vitality's. Nic specjalnego. Po pierwsze brudzi 豉py, wi璚 dopiero trzy razy j u篡豉m, po myciu wyci庵am r瘯 po piank i zawsze skr璚am w bok, i bior zwyk陰, jak sobie przypomn brudne r璚e. R瘯awic na og馧 nie mam pod r瘯. Po drugie efekt koloryzuj帷y u mnie 瘸den. Mo瞠 na totalnie spranym rudym, z barzdzo jasn baz by這by co wida, ale ja raz w tyg k豉d szamponetk, wi璚 totalnie spranego nie mam. Po pierwszym myciu i olejowaniu a co si z tym zwi您a這, sp造ni璚iu bardzo intensywnej rudo軼i, po這篡豉m j specjalnie na po這w w這s闚 i nie widzia豉m r騜nicy.
Sama pianka ma pastelowy kolor, nie jest to jaka barwnikowa bomba. Troch bezsensowny zakup, za t cen.

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:03   #3602
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Kathy co to jest za kolor? Nie pamietam czy juz pyta豉m...
Albo naturalny i gra 鈍iat豉 albo 2 kolory w tonacji z這cistej, jeden ciemniejszy drugi ja郾iejszy. 8.3 i troch 7.3.

Ogl康a豉m zdj璚ia kolor przy sk鏎ze 豉dny, ale ko鎍e jeszcze ciemne, spr鏏uj z olejami - przy okazji nawil篡sz.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka wiadomo嗆
Ja kupowa豉m t piank Vitality's. Nic specjalnego. Po pierwsze brudzi 豉py, wi璚 dopiero trzy razy j u篡豉m, po myciu wyci庵am r瘯 po piank i zawsze skr璚am w bok, i bior zwyk陰, jak sobie przypomn brudne r璚e. R瘯awic na og馧 nie mam pod r瘯. Po drugie efekt koloryzuj帷y u mnie 瘸den. Mo瞠 na totalnie spranym rudym, z barzdzo jasn baz by這by co wida, ale ja raz w tyg k豉d szamponetk, wi璚 totalnie spranego nie mam. Po pierwszym myciu i olejowaniu a co si z tym zwi您a這, sp造ni璚iu bardzo intensywnej rudo軼i, po這篡豉m j specjalnie na po這w w這s闚 i nie widzia豉m r騜nicy.
Sama pianka ma pastelowy kolor, nie jest to jaka barwnikowa bomba. Troch bezsensowny zakup, za t cen.
Dzi瘯uj za informacj, no to si zniech璚i豉m bo skoro brudzi r璚e to przy d逝gich w這sach si nie sprawdzi bo b璠zie brudzi豉 ubrania po軼iel itd.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
i w jednym i w drugim kupisz. W rossmannie akuratnie jest promocja i sa po 2.99z/szt.
Stosowa豉 szamponetk Joanny? Jakie por闚nanie z Deli?

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:03   #3603
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:
Dzieki , dalej w domu siedze z synem, goraczki nie ma ale katar i kaszel taki ze chyba tydz kolejny posiedzimy w domu ..

Co do koloru wlos闚 to przy odrostach jest fajny juz po 4 myciach ale powiem szczerze ze ja to mam wlosy jak siekiera tzn nic a nic mi woda ruda nie leci przy myciu...recznik tez nie jest pofarbowany....chyba olej jakis spr鏏uje by sie spra造 bo ja sie przymierzam na kolejna farbe ...prosze oto fotki
Olej nic ci tu nie da, masz ciemne ko鎍e z ciemn farb, wype軟ione ciemnym pigmentem, kt鏎ego si nie pozb璠ziesz. Zatem albo dekoloryzacja drugi raz i porz康nie i by mo瞠 dwa razy, albo k徙iel rozja郾iaj帷a ze s豉b wod, albo farba na poziomie 6, kt鏎a ci to wszystko zr闚na, cho w to ostanie najmniej wierz, bo ko鎍e pewnie wyjd prawie czarne.

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:13   #3604
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka wiadomo嗆
Olej nic ci tu nie da, masz ciemne ko鎍e z ciemn farb, wype軟ione ciemnym pigmentem, kt鏎ego si nie pozb璠ziesz. Zatem albo dekoloryzacja drugi raz i porz康nie i by mo瞠 dwa razy, albo k徙iel rozja郾iaj帷a ze s豉b wod, albo farba na poziomie 6, kt鏎a ci to wszystko zr闚na, cho w to ostanie najmniej wierz, bo ko鎍e pewnie wyjd prawie czarne.
Dzieki Kasia, ty mi zawsze kube zimnej wody
Ja mia豉m w ostatnim czasie robione 3 dekoloryzacje i jak widze zakonczone niepowodzeniem..4 juz nie zrobie ja mam problemy ze sk鏎a glowy wiec i tak sie dziwie ze nic mi nie bylo

Coz, najwyzej nie bede mia豉 moich miedzianych wlosk闚...

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Albo naturalny i gra 鈍iat豉 albo 2 kolory w tonacji z這cistej, jeden ciemniejszy drugi ja郾iejszy. 8.3 i troch 7.3.

Ogl康a豉m zdj璚ia kolor przy sk鏎ze 豉dny, ale ko鎍e jeszcze ciemne, spr鏏uj z olejami - przy okazji nawil篡sz.[COLOR="Silver"]
Kathy ja planuje sciac w這sy , w豉snie te co sa ciemniejsze.. co myslisz o kolorze Vitalitys 8,43 lub 8,44 na roznych paletach sa inne odcienie :/ i jaki oxyd do tego?

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-07 o 17:15
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:29   #3605
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:

Kathy ja planuje sciac w這sy , w豉snie te co sa ciemniejsze.. co myslisz o kolorze Vitalitys 8,43 lub 8,44 na roznych paletach sa inne odcienie :/ i jaki oxyd do tego?
Na palecie super, na moich w這sach z這ty refleks (3) = szary.
8.44 fajny ale wyp逝kuje si troch na blond dlatego mieszam go z 7.44.
Ja u篡wam 6% na ca這嗆.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:33   #3606
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:
Dzieki Kasia, ty mi zawsze kube zimnej wody
Ja mia豉m w ostatnim czasie robione 3 dekoloryzacje i jak widze zakonczone niepowodzeniem..4 juz nie zrobie ja mam problemy ze sk鏎a glowy wiec i tak sie dziwie ze nic mi nie bylo

Coz, najwyzej nie bede mia豉 moich miedzianych wlosk闚...

Ja w ci庵u ostatniego roku trzy razy schodzi豉m z czerni. Dekoloryzacja zawsze by豉 pora磬, wychodzi這 tak jak Tobie, natomiast po k徙ielach rozja郾iaj帷ych trzy razy by豉m rudzielcem, teraz mam nadziej, 瞠 na sta貫, najwy瞠j odcienie b璠 zmienia. I w這sy s ca趾iem, ca趾iem, r闚ne, nie idealnie jeszcze, ale nie jest to jaka rzucaj帷a si w oczy r騜nica, zreszt na fotkach wida jak to wysz這. Nie wiem czemu tak boisz si tej k徙ieli z 6 lub 3% wod na kilkana軼ie minut. Przecie taki oksydant trzeba doda do ka盥ej farby, nikt ci nie proponuje palenia w這s闚 do kurczaka. Gdyby t k徙iel zrobi豉 zamiast dekoloryzacji mia豉by juz 郵iczny rudy po Marijel 7.44, bez niespodzianek
W sumie zawsze mo積a zrobi pr鏏k na schowanym pasemku i oceni jak to wychodzi.

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:38   #3607
mallinoowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 180

Witam wszystkich !!!
Kathy579 Jak farb farbowa豉 w這sy, bo nie mog si doczyta?

Ja mam osobi軼ie dylemat. 1,5 miesi帷a temu farbowa豉m w這sy miedzian czerwieni Garniera. To by m鎩 pierwszy raz. A m鎩 naturalny kolor to bardzo ciemny br您. Komentarze do farby zacz窸am czyta dopiero, kiedy zdo這wa豉m si kolorem i stanem moich w這s闚 po rozja郾ianiu. I si przerazi豉m. Opinie o tej farbie s fatalne. Ale pomy郵a豉m, 瞠 gorzej by ju nie mo瞠 i pofarbowa豉m. Pokry這 mi r闚nomiernie, przera穎na by豉m tylko t czerwieni, bo nie chcia豉m takiego koloru. Ale mi osobi軼ie pasowa, bo mam ciemn opraw oczu. I teraz ciesz si, 瞠 nie wybra豉m nic ja郾iejszego, bo nie s康z 瞠by mi pasowa. Tylko teraz kolor straci ca造 urok, wyblak i pojawi造 si 1,5 cm odrosty i musz szybciutko si tego pozby. Tylko nie wiem czym, 瞠by r闚nomiernie pokry這 mi w這sy bez rozja郾iania odrost闚 i 瞠by totalnie nie zniszczy這 mi w這s闚. I tak jestem przera穎na stanem moich w這s闚, bo specjalnie 軼i窸am w這sy z bardzo d逝gich na kr鏂iutkie, bo by造 do嗆 zniszczone, ale tamto to by這 bajka w por鏮aniu z tym, co mam teraz. Sztywne siano, niedaj帷e zupe軟ie si rozczesa. A nigdy nie mia豉m takich problem闚.

Zastanawiam sie czy u篡 ponownie Garniera, bo nie wiem czy on mi tak zniszczy w這sy czy rozja郾iacz.

Tak wi璚 Garnier mocno niszczy w這sy? Macie jakie sprawdzone sposoby na od篡wienie spalonych w這s闚?
A mo瞠 zna kt鏎a farb, kt鏎a daje podobny efekt, jest bardziej trwa豉, nie niszczy tak w這s闚 i nie zostawia na nich takiego odoru?
mallinoowa jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:41   #3608
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Kasia1433
Ju kiedy pisa豉m, ale mo瞠 przeoczy豉 ,mog豉 by napisa dok豉dny przepis kt鏎y stosujesz w przypadku k徙ieli rozja郾iaj帷ej?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:45   #3609
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
i w jednym i w drugim kupisz. W rossmannie akuratnie jest promocja i sa po 2.99z/szt.
安ietnie.Dzi瘯i

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:49   #3610
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:
Kasia1433
Ju kiedy pisa豉m, ale mo瞠 przeoczy豉 ,mog豉 by napisa dok豉dny przepis kt鏎y stosujesz w przypadku k徙ieli rozja郾iaj帷ej?
Przeoczy豉m, rzadko tu zagl康am ostanio...
Hmmm....to ja mo瞠 dam linka do dyskusji o tej k徙ieli, st康 wzi窸am natchnienie, gdzie tak po鈔odku matys-magda opisuje jak t k徙iel zrobi IMHO ciekawa lektura
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=325914&page=4

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-02-07, 18:14   #3611
Moni@
Zakorzenienie

Kasia ja czyta豉m o tej k徙ieli ale zielonego pojecia nie mam o czym mowa szkoda moze by i pomog這, ale nie umiem tego zrobic...

Ja moge sobie farbe nalozyc zmieszac oxydanty, dowiedzia豉m sie juz w % o co w nich chodzi...reszta to dla mnie czarna magia... Uwazasz ze nawet jak wezme farbe 8,44 to tez nie rozjasni mi nawet z oxyd 9% ?
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-07, 18:49   #3612
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:
Kasia ja czyta豉m o tej k徙ieli ale zielonego pojecia nie mam o czym mowa szkoda moze by i pomog這, ale nie umiem tego zrobic...
Moni@ przejd si do pierwszego lepszego sklepu, kup rozjasniacz do pasemek Joanny, kosztuje co ok 9z. We sobie szczypt rozja郾iacza, kilka kropel wody, kilka kropel wody utlenionej 6% (chyba Ci zosta這 po farbowaniu), kilka kropel balsamu, szamponu, na堯 to na pasemko i zobacz jak zadzia豉, jak zauwa篡sz, 瞠 pasemko troch ja郾ieje sp逝cz i oce efekt, ku pami璚i, mokre jest ciemniejsze wi璚 nie ma to by bardzo jasne pasemko, tylko troch ja郾iejsze. Jedno mo瞠sz ca貫, drugie tylko ciemny koniec dla dla orientacji i por闚nania. Zobaczysz jak to dzia豉, jak to wygl康a, mo瞠 z Twoimi nie b璠zie tak jak z moimi. Tak 鈍ie穎 po farbie, to 5-10 min mo瞠 wystarczy wi璚 obserwuj uwa積ie. Rozja郾iacz do pasemek dzia豉 szybciej ni ten do ca造ch w這s闚, wybierz ten do pasemek.

Cytat:
Ja moge sobie farbe nalozyc zmieszac oxydanty, dowiedzia豉m sie juz w % o co w nich chodzi...reszta to dla mnie czarna magia... Uwazasz ze nawet jak wezme farbe 8,44 to tez nie rozjasni mi nawet z oxyd 9% ?
My郵, 瞠 wyjdzie Ci ja郾iejsza g鏎a i ciemny d馧, kontrast si pog喚bi. I wydaje mi si, 瞠 kolor b璠zie i tak przyt逝miony, m鎩 Alwaves 9.44 po dekoloryzacji by rudo-br您owy, natomiast po lekkim rozja郾ieniu mia豉m nasycon marchewk, zupe軟ie inna bajka.

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-02-07, 18:59   #3613
xweetok
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Kathy, widz, 瞠 znasz si na tym, wi璚 mog豉by mi powiedzie bez zb璠nych obja郾ie (wyszukam szczeg馧y na r騜nych forach), co po kolei mam zrobi, je郵i chc pofarbowa w這sy wraz z odrostami (odrosty jasny br您, reszta intensywny rudy ze z這tymi refleksami) farb vitality's? i jaki kolor mam kupi? bo te nazwy mi nic nie m闚i... mam teraz w這sy takie jak na zdj璚iu w pierwszym po軼ie w tym w徠ku, ale stworzy mi ten kolor fryzjer, mieszaj帷 farby majirel, wi璚 nie chc robi tego samego na w豉sn r瘯. ale chcia豉bym stworzy co podobnego vitality's, bo podobno to dobvra firma
xweetok jest offline  
Stary 2011-02-07, 19:21   #3614
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
...no w豉郾ie, dzi瘯uj 瞠 napisa豉. Mam oxydant w butelce litrowej i zawsze przed u篡ciem porz康nie wstrz御n. Nie wiem co jest przyczyn bo sam oxy w naczyniu nie ma 瘸dnych grudek, farba te nie a w po陰czeniu s...
Ja nie k豉d z grudkami tylko mieszam z 5 minut, potem to jako zanika.
Farbowa豉m wczoraj Vitality's i te zrobi造 mi si grudki, ale si wkurzy豉m i rozmiesza豉m mikserem i by這 git Swoj drog, bardzo fajna farba: konsystencja, zapach, wp造w na w這sy, o wiele bardziej mi pasuje ni Majirel, do kt鏎ej ju nie wr鏂. Zrobi豉m te prepigmentacj ko鎍闚ek i ja郾iejszych pasm - wiele 豉dniej z豉pa造. S這wem, ca造 ten sukces zawdzi璚zam radom Kathy, kt鏎ej z tego miejsca bardzo dzi瘯uj
P鏦i co walcz z sesj a aparat zosta u rodzic闚, jak tylko si ogarn wrzuc co nieco
201709121022 jest offline  
Stary 2011-02-07, 19:54   #3615
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez mallinoowa Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich !!!
Kathy579 Jak farb farbowa豉 w這sy, bo nie mog si doczyta?

Ja mam osobi軼ie dylemat. 1,5 miesi帷a temu farbowa豉m w這sy miedzian czerwieni Garniera. To by m鎩 pierwszy raz. A m鎩 naturalny kolor to bardzo ciemny br您. Komentarze do farby zacz窸am czyta dopiero, kiedy zdo這wa豉m si kolorem i stanem moich w這s闚 po rozja郾ianiu. I si przerazi豉m. Opinie o tej farbie s fatalne. Ale pomy郵a豉m, 瞠 gorzej by ju nie mo瞠 i pofarbowa豉m. Pokry這 mi r闚nomiernie, przera穎na by豉m tylko t czerwieni, bo nie chcia豉m takiego koloru. Ale mi osobi軼ie pasowa, bo mam ciemn opraw oczu. I teraz ciesz si, 瞠 nie wybra豉m nic ja郾iejszego, bo nie s康z 瞠by mi pasowa. Tylko teraz kolor straci ca造 urok, wyblak i pojawi造 si 1,5 cm odrosty i musz szybciutko si tego pozby. Tylko nie wiem czym, 瞠by r闚nomiernie pokry這 mi w這sy bez rozja郾iania odrost闚 i 瞠by totalnie nie zniszczy這 mi w這s闚. I tak jestem przera穎na stanem moich w這s闚, bo specjalnie 軼i窸am w這sy z bardzo d逝gich na kr鏂iutkie, bo by造 do嗆 zniszczone, ale tamto to by這 bajka w por鏮aniu z tym, co mam teraz. Sztywne siano, niedaj帷e zupe軟ie si rozczesa. A nigdy nie mia豉m takich problem闚.

Zastanawiam sie czy u篡 ponownie Garniera, bo nie wiem czy on mi tak zniszczy w這sy czy rozja郾iacz.

Tak wi璚 Garnier mocno niszczy w這sy? Macie jakie sprawdzone sposoby na od篡wienie spalonych w這s闚?
A mo瞠 zna kt鏎a farb, kt鏎a daje podobny efekt, jest bardziej trwa豉, nie niszczy tak w這s闚 i nie zostawia na nich takiego odoru?
Farbowa豉m Vitality's 8.44 + 7.44 p馧 na p馧 + woda 6%, te mam odrost w kolorze ciemnego br您u i 6% 豉dnie pokrywa - nie ma r騜nicy w kolorze. Je郵i chodzi o regeneracj to zerknij do mojego blogu.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Farbowa豉m wczoraj Vitality's i te zrobi造 mi si grudki, ale si wkurzy豉m i rozmiesza豉m mikserem i by這 git Swoj drog, bardzo fajna farba: konsystencja, zapach, wp造w na w這sy, o wiele bardziej mi pasuje ni Majirel, do kt鏎ej ju nie wr鏂. Zrobi豉m te prepigmentacj ko鎍闚ek i ja郾iejszych pasm - wiele 豉dniej z豉pa造. S這wem, ca造 ten sukces zawdzi璚zam radom Kathy, kt鏎ej z tego miejsca bardzo dzi瘯uj
P鏦i co walcz z sesj a aparat zosta u rodzic闚, jak tylko si ogarn wrzuc co nieco
Bardzo si ciesz te my郵a豉m nad mikserem ale tam s metalowe elementy wi璚 si rozmy郵i豉m. Mi te pod ka盥ym wzgl璠em lepiej pasuje Vitality's. Super 瞠 zrobi豉 prepigmentacj i 瞠 si nie ba豉, czekam na zdj璚ia, a ty uwa瘸j na kolor i pierwsze mycie najwcze郾iej 3 dni po farbowaniu.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-07, 19:59   #3616
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Bardzo si ciesz te my郵a豉m nad mikserem ale tam s metalowe elementy wi璚 si rozmy郵i豉m. Mi te pod ka盥ym wzgl璠em lepiej pasuje Vitality's. Super 瞠 zrobi豉 prepigmentacj i 瞠 si nie ba豉, czekam na zdj璚ia, a ty uwa瘸j na kolor i pierwsze mycie najwcze郾iej 3 dni po farbowaniu.
Ja mam tak plastikow ko鎍闚k w mikserze, do jajek, czy czego tam - nie wiem. Od zakupu miksera nie znalaz豉m dla niej zastosowania a tu eureka! Na pewno dali j do rozrabiani farby!
Ocet 豉dnie zadzia豉, w這sy g豉dkie, ale z myciem niestety nie ma opcji 瞠bym czeka豉 3 dni, bo jutro musz i嗆 na egzamin a ja po nocy musz umy w這sy bo bez tego nic nie jestem z nimi w stanie zrobi, trudno.
Stary 2011-02-07, 20:22   #3617
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Ja mam tak plastikow ko鎍闚k w mikserze, do jajek, czy czego tam - nie wiem. Od zakupu miksera nie znalaz豉m dla niej zastosowania a tu eureka! Na pewno dali j do rozrabiani farby!
Ocet 豉dnie zadzia豉, w這sy g豉dkie, ale z myciem niestety nie ma opcji 瞠bym czeka豉 3 dni, bo jutro musz i嗆 na egzamin a ja po nocy musz umy w這sy bo bez tego nic nie jestem z nimi w stanie zrobi, trudno.
mo瞠 i ja mam? zaraz zerkn

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez xweetok Poka wiadomo嗆
Kathy, widz, 瞠 znasz si na tym, wi璚 mog豉by mi powiedzie bez zb璠nych obja郾ie (wyszukam szczeg馧y na r騜nych forach), co po kolei mam zrobi, je郵i chc pofarbowa w這sy wraz z odrostami (odrosty jasny br您, reszta intensywny rudy ze z這tymi refleksami) farb vitality's? i jaki kolor mam kupi? bo te nazwy mi nic nie m闚i... mam teraz w這sy takie jak na zdj璚iu w pierwszym po軼ie w tym w徠ku, ale stworzy mi ten kolor fryzjer, mieszaj帷 farby majirel, wi璚 nie chc robi tego samego na w豉sn r瘯. ale chcia豉bym stworzy co podobnego vitality's, bo podobno to dobvra firma
Odpowied odno郾ie koloryzacji:
http://wizaz.pl/forum/blog.php?b=8074
Co do koloru to prosz o fotk w這s闚 i fotk koloru kt鏎y chcia豉 uzyskac.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-07 o 20:23
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-07, 20:23   #3618
catarsis
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 201

Moni@ i kathy dzi瘯i wielkie za pomoc
jak si zaopatrz w farb (i odwa輳 jej u篡 hehe) i dorw aparat, to wrzuc rezultaty
„柝e czy dobrze, oka瞠 si p騧niej. Ale trzeba dzia豉, 鄉ia這 chwyta 篡cie za grzyw. Wierz mi, malutka, 瘸逝je si wy陰cznie bezczynno軼i, niezdecydowania, wahania. Czyn闚 i decyzji, cho niekiedy przynosz smutek i 瘸l, nie 瘸逝je si.”
catarsis jest offline  
Stary 2011-02-07, 20:32   #3619
201709121022
Konto usuni皻e

Kathy m鎩 T polewa wczoraj, 瞠 na pewno w instrukcji jest napisane "ko鎍闚ka plastikowa do rozrabiania bezgrudkowego mieszanki Vitality's farba + oksydant w proporcji 1:1,5"

Tak sobie my郵, 瞠 skoro musz my, to mo瞠 lepiej u篡j od篡wki? My郵isz, 瞠 dzia豉 mniej "inwazyjnie" i b璠zie lepsza tak do mycia bezpo鈔ednio po farbie ni szampon do farbowanych?
Stary 2011-02-07, 20:54   #3620
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Kathy m鎩 T polewa wczoraj, 瞠 na pewno w instrukcji jest napisane "ko鎍闚ka plastikowa do rozrabiania bezgrudkowego mieszanki Vitality's farba + oksydant w proporcji 1:1,5"

Tak sobie my郵, 瞠 skoro musz my, to mo瞠 lepiej u篡j od篡wki? My郵isz, 瞠 dzia豉 mniej "inwazyjnie" i b璠zie lepsza tak do mycia bezpo鈔ednio po farbie ni szampon do farbowanych?
My郵 瞠 tak, ale niech to nie b璠zie za bardzo tre軼iwa od篡wka -najlepiej jak masz bez sp逝kiwania.
Albo umyj w這sy po d逝go軼i od篡wk (od tego zacznij) a od sk鏎y daj odrobin szamponu.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-07, 21:13   #3621
201709121022
Konto usuni皻e

Hm, my郵a豉m o u篡ciu tej z Rossmana, Isana Babassau (czy jako tak), bo chyba nie mam nic bez sp逝kiwania. Ca豉 reszta moich zasob闚 to maski do mycia ani rusz.

Btw: http://allegro.pl/chantal-prosalon-i...438457219.html u篡wa kto? Bo si przyczajam do niej
Stary 2011-02-07, 21:16   #3622
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Hm, my郵a豉m o u篡ciu tej z Rossmana, Isana Babassau (czy jako tak), bo chyba nie mam nic bez sp逝kiwania. Ca豉 reszta moich zasob闚 to maski do mycia ani rusz.

Btw: http://allegro.pl/chantal-prosalon-i...438457219.html u篡wa kto? Bo si przyczajam do niej
Oj..Babassu idealna i najlepsza - my郵a豉m 瞠 jej nie masz

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-07, 21:21   #3623
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Oj..Babassu idealna i najlepsza - my郵a豉m 瞠 jej nie masz
Wolne 瘸rty, kupi豉m ju po tamtym farbowaniu! Jakby mi napisa豉, 瞠 do piel璕nacji rudych w這s闚 dobre jest guano pelikana to jutro bym pewnie popyla豉 z szufelk po ZOO
Stary 2011-02-07, 22:04   #3624
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Hahaha Melina rozbawi豉 mnie do 貫z Ciesz si, 瞠 jeste zadowolona z farbowania. 砰cz powodzenia na egzaminach i czekam na zdj璚ia

Z Chantala u篡wa豉m tylko farby, tej od篡wki nie mia豉m przyjemno軼i spr鏏owa.
siskath jest offline  
Stary 2011-02-07, 22:11   #3625
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Melina,
Te si u鄉ia豉m powodzenia na egzaminie trzymam kciuki

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-07, 22:39   #3626
Moni@
Zakorzenienie

Kathy pisa豉s poprzednio ze przygotowa豉s wlosy do farbowania, czy oznacza ze uzywa豉s jakiegos specjalnego szamponu oczyszczaj帷ego? Rozumiem ze wymywa豉s je z silikon闚...ale czym????
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-08, 08:49   #3627
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Kathy pisa豉s poprzednio ze przygotowa豉s wlosy do farbowania, czy oznacza ze uzywa豉s jakiegos specjalnego szamponu oczyszczaj帷ego? Rozumiem ze wymywa豉s je z silikon闚...ale czym????
Pozwol sobie odpisa, skoro ju jestem Mnie Kathy poleca豉 szampon pokrzywowy Barwy do wymywania silikon闚. Niestety ci篹ko go znale潭 w drogeriach, czy wi瘯szych sklepach wi璚 jak kupi豉m Rzep Joanny. Wali niemi這siernie, ale sprawdzi豉 si dobrze, obydwa szampony s taniutkie jak barszcz

Swoj drog, jak ju kiedy wspomina豉m ja lubi tony czerwone w rudo軼iach i dobrze si w nich czuj (pasuj mi chyba dlatego, 瞠 mam ciep陰 karnacj, wi璚 pyszczek nie robi si czerwony/r騜owy) i tak sobie pomy郵a豉m, 瞠 pokombinowa豉bym z tym przy kolejnym farbowaniu. My郵icie, 瞠 mog豉bym do 7,44 doda troszk 7,66? Czy to ju ob喚d mnie dotyka?

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-02-08 o 09:06 Pow鏚: dopisek
Stary 2011-02-08, 10:21   #3628
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Pozwol sobie odpisa, skoro ju jestem Mnie Kathy poleca豉 szampon pokrzywowy Barwy do wymywania silikon闚. Niestety ci篹ko go znale潭 w drogeriach, czy wi瘯szych sklepach wi璚 jak kupi豉m Rzep Joanny. Wali niemi這siernie, ale sprawdzi豉 si dobrze, obydwa szampony s taniutkie jak barszcz

Swoj drog, jak ju kiedy wspomina豉m ja lubi tony czerwone w rudo軼iach i dobrze si w nich czuj (pasuj mi chyba dlatego, 瞠 mam ciep陰 karnacj, wi璚 pyszczek nie robi si czerwony/r騜owy) i tak sobie pomy郵a豉m, 瞠 pokombinowa豉bym z tym przy kolejnym farbowaniu. My郵icie, 瞠 mog豉bym do 7,44 doda troszk 7,66? Czy to ju ob喚d mnie dotyka?
Dzieki Melina U mnie w sklepie sa szampony Barwy. To kupie.

Ja nie wiem jaka mam karnacje, nie wiem czy to ciep豉 czy zimna...Niby te wlosy moje nie sa z貫, fajnie wygl康aja ale ja w nich zle czuje, gdzies widze w nich kasztan, a pamietam jak kasztanem swego czasu farbowa造 sie stare babcie i mam do tego koloru wstr皻 ...Upar豉m sie na kolor EwyMinge ale daleko mi do niego.................... .zreszta jak sie dowiedzia豉m to peruka co ona nosi na glowie wiec juz w ogole OSTYGxM z t ochot.......

Ja po Majirel 7,44 mia豉m taki kolor , nie jest brzydki przeciez bo 豉dny, ale ja sie zle w nim widze...ciagle spinam wlosy bo mi jakies kasztany kolo oczu fruwaj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 182e1ce70000b9154d13eb14.jpg (20,6 KB, 47 za豉dowa)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-08 o 10:31
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-08, 10:38   #3629
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Dzieki Melina U mnie w sklepie sa szampony Barwy. To kupie.

Ja nie wiem jaka mam karnacje, nie wiem czy to ciep豉 czy zimna...Niby te wlosy moje nie sa z貫, fajnie wygl康aja ale ja w nich zle czuje, gdzies widze w nich kasztan, a pamietam jak kasztanem swego czasu farbowa造 sie stare babcie i mam do tego koloru wstr皻 ...Upar豉m sie na kolor EwyMinge ale daleko mi do niego.................... .zreszta jak sie dowiedzia豉m to peruka co ona nosi na glowie wiec juz w ogole OSTYGxM z t ochot.......
Rozumiem Ci, bo wyznaj zasad, 瞠 dobry kolor to ten, w kt鏎ym si dobrze czuj. Ja podobno dobrze wgl康am w stonowanych, ciemnych blondach, ale wytrzyma豉m w takim chyba z dwa tygodnie i cho熲y ska造 sra造 nie dam si wi璚ej na nic takiego nam闚i. Co do Twoich w這sk闚 to ja (ale to ja - narwaniec i ryzykant) u篡豉bym rozja郾iacza. Wola豉bym to ni m璚zy si z niechcianym i nier闚nym kolorem. Podniszczy w這sy, wiadomo, pewnie trzeba by這by podci望, no ale to kwestia wyboru

A widzisz, ja po Majirel 7,44 mia豉m kolor zupe軟ie inny (sa zdj璚ia wcze郾iej), jasny i bez grama czerwieni. dlatego w豉郾ie my郵 nad dodaniem czerwieni do Vitality's 7,44.

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-02-08 o 10:39
Stary 2011-02-08, 10:52   #3630
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Rozumiem Ci, bo wyznaj zasad, 瞠 dobry kolor to ten, w kt鏎ym si dobrze czuj. Ja podobno dobrze wgl康am w stonowanych, ciemnych blondach, ale wytrzyma豉m w takim chyba z dwa tygodnie i cho熲y ska造 sra造 nie dam si wi璚ej na nic takiego nam闚i. Co do Twoich w這sk闚 to ja (ale to ja - narwaniec i ryzykant) u篡豉bym rozja郾iacza. Wola豉bym to ni m璚zy si z niechcianym i nier闚nym kolorem. Podniszczy w這sy, wiadomo, pewnie trzeba by這by podci望, no ale to kwestia wyboru
W豉snie chce sprobowac cos niecos mi Kathy poleci豉, ale to jak juz bede sama w domu bo na razie moje dziecko chore w domu ze mna jest wiec nie da mi nic zrobic, ledwo co tu odpisuje bo "mamo pic" "mamo katar", "mamo to mamo sramto..." wiec jak juz pojdzie do przedszkola to bede sie bawi豉...bede pra豉 konc闚ki

Ja mam ciemna karnacje, ciemne brwi, ciemna oprawe oczu, oczy br您owe...kiedys upar豉m sie na karmelowe wlosy ale czulam sie tak jakbym do utleniacza wpad豉....bleeeeeee
Moni@ jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.