Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 122 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-08, 11:06   #3631
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
W豉snie chce sprobowac cos niecos mi Kathy poleci豉, ale to jak juz bede sama w domu bo na razie moje dziecko chore w domu ze mna jest wiec nie da mi nic zrobic, ledwo co tu odpisuje bo "mamo pic" "mamo katar", "mamo to mamo sramto..." wiec jak juz pojdzie do przedszkola to bede sie bawi豉...bede pra豉 konc闚ki

Ja mam ciemna karnacje, ciemne brwi, ciemna oprawe oczu, oczy br您owe...kiedys upar豉m sie na karmelowe wlosy ale czulam sie tak jakbym do utleniacza wpad豉....bleeeeeee
Pomys z praniem popieram W豉郾ie dlatego uwa瘸m, 瞠 po prostu trzeba spr鏏owa danego koloru 瞠by dowiedzie si jak wygladam i jak si czuj. Ja mimo bardzo jasnej cery dobrze si czuj w zdecydowanych kolorach, bardzo ciemnych br您ach, czy w豉郾ie intensywnych rudo軼iach. Ale u nas jeszcze dominuje przekonanie, 瞠 jak jestes blada to powinna nosi p這w kos i chabry we w這sach, a jak chcesz mie ciemne w這sy to minimum 60 sesji w solarium, albo typ urody a'la Fernanda Juanita De La Hoja Cardinale prosto z Chile, bo inaczej to te niedobrze, bo "tak niezdrowo si wygl康a". Spoko, rak sk鏎y wygl康a zdrowo. Taki offtop na roz豉dowanie moich emocji

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-02-08 o 11:16
201709121022 jest offline  
Stary 2011-02-08, 11:21   #3632
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Pomys z praniem popieram W豉郾ie dlatego uwa瘸m, 瞠 po prostu trzeba spr鏏owa danego koloru 瞠by dowiedzie si jak wygladam i jak si czuj. Ja mimo bardzo jasnej cery dobrze si czuj w zdecydowanych kolorach, bardzo ciemnych br您ach, czy w豉郾ie intensywnych rudo軼iach. Ale u nas jeszcze dominuje przekonanie, 瞠 jak jestes blada to powinna nosi p這w kos i chabry we w這sach, a jak chcesz mie ciemne w這sy to minimum 60 sesji w solarium, albo typ urody a'la Fernanda Juanita De La Hoja Cardinalne prosto z Chile, bo inaczej to te niedobrze, bo "tak niezdrowo si wygl康a". Spoko, rak sk鏎y wygl康a zdrowo. Taki offtop na roz豉dowanie moich emocji
Hahah, dobre

Ja nie jestem maniaczka solarium, stety albo niestety..Lubie makijaze, maluje sie, uzywam podk豉d闚 badz kulek brazuj帷ych ale oczywiscie z umiarem...nie mam typu tapeciary...Zreszta nie mozna mi tak wygl康ac..ze wzgledu na moj zaw鏚

Podoba mi sie rudy kolor jak widze dziewczyne blad ubrana w zielenie brazy pomarancze..
Podoba mi sie rudy w czerni albo bieli...latem juz nie wspomne...

Ale ostatnio kolezanka przysz豉 do szkoly ruda (pochwalilam sie jej ze planuje rudy sobie zrobic i mnie wyprzedzi豉) spalona w solarium a ubrana jak choinka oprawki czerwone w okularach, jeansy niebieskie, bluzka zielona, apaszka pomaranczowa i na to jakies kimono turkusowe...zgrozaaaaaaaa aaa
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-08, 11:48   #3633
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Pozwol sobie odpisa, skoro ju jestem Mnie Kathy poleca豉 szampon pokrzywowy Barwy do wymywania silikon闚. Niestety ci篹ko go znale潭 w drogeriach, czy wi瘯szych sklepach wi璚 jak kupi豉m Rzep Joanny. Wali niemi這siernie, ale sprawdzi豉 si dobrze, obydwa szampony s taniutkie jak barszcz

Swoj drog, jak ju kiedy wspomina豉m ja lubi tony czerwone w rudo軼iach i dobrze si w nich czuj (pasuj mi chyba dlatego, 瞠 mam ciep陰 karnacj, wi璚 pyszczek nie robi si czerwony/r騜owy) i tak sobie pomy郵a豉m, 瞠 pokombinowa豉bym z tym przy kolejnym farbowaniu. My郵icie, 瞠 mog豉bym do 7,44 doda troszk 7,66? Czy to ju ob喚d mnie dotyka?
Melina, trzeba d捫y do tego koloru w kt鏎ym czujemy si najlepiej to oczywi軼ie. Dawno temu m鎩 kolega poleca 7.64 twierdz帷 瞠 to najpi瘯niejszy kolor dla kobiet, zerknij na ten kolorek - te kiedy si nad nim zastanawia豉m - ale mi czerwie nie pasuje. My郵 瞠 to bardzo dobra my郵 dodac do 7.44 kolor 7.66.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Pomys z praniem popieram W豉郾ie dlatego uwa瘸m, 瞠 po prostu trzeba spr鏏owa danego koloru 瞠by dowiedzie si jak wygladam i jak si czuj. Ja mimo bardzo jasnej cery dobrze si czuj w zdecydowanych kolorach, bardzo ciemnych br您ach, czy w豉郾ie intensywnych rudo軼iach. Ale u nas jeszcze dominuje przekonanie, 瞠 jak jestes blada to powinna nosi p這w kos i chabry we w這sach, a jak chcesz mie ciemne w這sy to minimum 60 sesji w solarium, albo typ urody a'la Fernanda Juanita De La Hoja Cardinale prosto z Chile, bo inaczej to te niedobrze, bo "tak niezdrowo si wygl康a". Spoko, rak sk鏎y wygl康a zdrowo. Taki offtop na roz豉dowanie moich emocji
Jest jeden kolor kt鏎ego po prostu nie cierpi tzw maho buraczkowy i ten mi si w豉郾ie bardzo moherowo kojarzy.
Blado嗆 sk鏎y zim jest jak najbardziej mile widziana, tym bardziej je郵i sk鏎a jest bardzo 豉dnie wypiel璕nowana, nie tylko twarzy ale r闚nie dekolt, szyja i ramiona. Nied逝go przyjdzie wiosna i z pierwszymi promieniami s這鎍a zapragniemy troch br您u wi璚 kremy br您uj帷e i samoopalacze pewnie p鎩d w ruch
We wszystkim trzeba miec umiar, delikatny pi瘯nie zrobiony makija czyni cuda. Wiecie co strasznie mnie kusi doczepienie sztucznych rz瘰 - taki pi瘯ny d逝gi wachlarz, ju od bardzo dawna my郵 o tym i jak bardzo by to skr鏂i這 poranny makija...pisa豉m ju kiedy o tym, ale z drugiej strony jak to wszystko zacznie odpadac...ehh.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

[QUOTE=Melina;24934174] Co do Twoich w這sk闚 to ja (ale to ja - narwaniec i ryzykant) u篡豉bym rozja郾iacza. Wola豉bym to ni m璚zy si z niechcianym i nier闚nym kolorem. Podniszczy w這sy, wiadomo, pewnie trzeba by這by podci望, no ale to kwestia wyboru
QUOTE]

Zniszczone/rozja郾ione w這sy du穎 gorzej przyjmuj farb - czasami w og鏊e jej nie przyjmuj, do tego pewnie rozja郾i nier闚no, wi璚 powstaje b喚dne ko這, z drugiej strony, je郵i bierzemy pod uwag 軼i璚ie w這s闚 to ju inna sprawa i wtedy takie rozwi您anie mo瞠 by ok.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-08, 12:18   #3634
201709121022
Konto usuni皻e

Wiesz Kathy ja jestem taki rasowy bladzioch i nie u篡wam kremow br您uj帷ych/samoopalaczy, bo u mnie wygl康a to sztucznie, a poza tym ja bardzo lubi swoj jasn karnacj i tego - w przeciwie雟twie do koloru w這s闚 - nie modyfikuj bez wzgl璠u na por roku. Spotyka si to z r騜nymi reakcjami, niemniej nie jestem kurtyzan, a瞠by zadowala wszystkich.

Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Tutaj: http://www.labelbeaute.ch/product_in...21&language=de na samym dole znajduj si odcienie okre郵ane jako PURE i tam te jest jaka 豉dna czerwie, to co w rodzaju mixa? niestety na all nie widz...
Stary 2011-02-08, 12:47   #3635
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Wiesz Kathy ja jestem taki rasowy bladzioch i nie u篡wam kremow br您uj帷ych/samoopalaczy, bo u mnie wygl康a to sztucznie, a poza tym ja bardzo lubi swoj jasn karnacj i tego - w przeciwie雟twie do koloru w這s闚 - nie modyfikuj bez wzgl璠u na por roku. Spotyka si to z r騜nymi reakcjami, niemniej nie jestem kurtyzan, a瞠by zadowala wszystkich.

Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Tutaj: http://www.labelbeaute.ch/product_in...21&language=de na samym dole znajduj si odcienie okre郵ane jako PURE i tam te jest jaka 豉dna czerwie, to co w rodzaju mixa? niestety na all nie widz...
Tak Art Absolute Pure - producent obiecuje niezwykle intensywne kolory. Jak egzamin? Jak mycie od篡wk? My郵 瞠 Pure najlepiej spisze si jako dope軟ienie i wzmocnienie ju istniej帷ego pigmentu w farbie czyli np: 7.44 + pure orange lub 7.64 + pure red lub 7.64 +pure orange, ale mo積a te oczywi軼ie inaczej.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-08 o 12:55 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-08, 12:55   #3636
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Tak Art Absolute Pure - producent obiecuje niezwykle intensywne kolory. Jak egzamin? Jak mycie od篡wk?
Egzamin dopiero o 17:30 wi璚 jeszcze siedz z niemytymi, ale odzywka w gotowo軼i Kurczak, 豉dny ten czerwony, ale na allegro go nie ma
Stary 2011-02-08, 13:29   #3637
Moni@
Zakorzenienie

Mam pytanie czy Venita Balsam koloryzuj帷y z henna ma jakies z貫 w豉sciwo軼i ?? Wiem ze po hennie nie chwyta zadna farba ale po balsamie?

A tu kilka rudo軼i, ktore mi sie podobaja , mam nadzieje ze mozna je tu za豉czyc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1__a_edyta_zajac627.jpg (11,3 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 92nn2m3h17q8od.jpg (12,5 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zajac2_0top_trendy599.jpg (9,0 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg annalyce-d.jpg (30,8 KB, 22 za豉dowa)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-08 o 13:51
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-08, 14:08   #3638
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Witam Rudzielce

Moni@, fajny avek

m鎩 miesi璚zny Chantalowy Tycjan + Ruda Delia

bardzo spodoba mi si efekt po Delii, pi瘯ny odcie nada豉

Z lamp i bez

Podobaj mi si na tym zdj璚iu z lamp, jaka farba mog豉by co podobnego da? bo jednak Tycjan mi do ko鎍a nie podpasowa, za ciemny i troch czerwony chyba, 瞠 wzi窸abym tym razem Jasny Tycjan. Albo mo瞠 jak捷 inn firm? Nie wiem.

I mam pytanko, co stanie si je郵i zamiast proporcji 1:1,5 zrobi 1:2?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1070173x.jpg (112,5 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1070243x.jpg (72,7 KB, 46 za豉dowa)

Martolek jest offline  
Stary 2011-02-08, 14:26   #3639
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
Witam Rudzielce

Moni@, fajny avek
Witaj, Ojej ale jazda....no to zmieniamten avek ...

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
m鎩 miesi璚zny Chantalowy Tycjan + Ruda Delia
bardzo spodoba mi si efekt po Delii, pi瘯ny odcie nada豉
Czy ja dobrze widze ze konce sa ciemniejsze? Jesli tak to tak jak u mnie...
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-08, 14:30   #3640
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
Witaj, Ojej ale jazda....no to zmieniamten avek ...
nie trzeba by這 ja te ju zacz窸am innego szuka

nerla, pi瘯na 瘸r闚ka i pi瘯na kobieta z Ciebie

kathy, Twoich w這s闚 nawet nie b璠 komentowa

i z niecierpliwo軼i czekam na zdj璚ie julianny, bo jeszcze nigdy nie widzia豉m Twoich rudzielc闚

Cytat:
Czy ja dobrze widze ze konce sa ciemniejsze? Jesli tak to tak jak u mnie...
Moni@ w sumie to nie wiem, ale bardzo mo磧iwe, 瞠 u g鏎y s ja郾iejsze. Chyba, 瞠 to tylko tak na zdj璚iu. Ale jak tak teraz si przygl康am to faktycznie d馧 ciemniejszy

Edytowane przez Martolek
Czas edycji: 2011-02-08 o 14:35
Martolek jest offline  
Stary 2011-02-08, 14:44   #3641
201607111632
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 281

W豉郾ie si napali豉m na farby Vitality's, planuj zmiesza ekstrakt Red z 7.66 albo 6.66, ale obawiam si 瞠 7.66 ma jakie r騜owe tony A zalezy mi na g喚bokiej czerwieni..
201607111632 jest offline  
Stary 2011-02-08, 15:27   #3642
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy mnie tez kusze te rzesy, zwlaszcza po wczoraszym "turyscie" z angie , pieeekne rzesiska i styl i te lekko rudawe tony na wlosach , jak zrobisz rzesy daj znac ( w sumie ciekawa jestem ile taka przyjemnosc by mnie kosztowala)

martolek zdjecia (diabelnie zgaszone), sa strona , dwie wczesniej, masz na glowie naturalny kolor wlosow mojego brata

moni@ jak dziecko, lepiej??
a co do wlosow to moim zdaniem duzo zalezy od tego jak dlugie masz wlosy i ile jestes gotowa sciac

melina powodzenia!!

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-08, 15:49   #3643
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Julianna,
Mam tylko 2 obawy w temacie rz瘰 tzn ewentualne uczulenie na klej i wypadaj帷e rz瘰y w efekcie prawie 造sa powieka , no i ci篹ko b璠zie wytrzyma 3 godziny, a chcia豉 bym miec to zrobione porz康nie.
Martolek,
Jakie d逝gie w這sy, super a koloru to wygl康a tak naturalnie.
W przypadku odcieni superrozja郾iaj帷ych u篡wa si proporcji 1:2 lub 1:3 zale篡 od firmy. Je郵i tak zrobisz np z Tycjanem kolor b璠zie odrobin ja郾iejszy i mniej wyrazisty.
amelsss
Ja nie widz r騜u, ale wiem o co ci chodzi, odcienie s g喚bokie z tym 瞠 7.66 ja郾iejszy.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-08 o 16:56 Pow鏚: poprawka
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-08, 15:56   #3644
201607111632
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 281

Kathy, masz chyba racj, pewnie m鎩 monitor wypacza kolory albo ja przez gor帷zk nie odr騜niam
201607111632 jest offline  
Stary 2011-02-08, 16:56   #3645
al10dona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

hej znalaz豉m w internecie dwa fajne kolorki tylko zastanawiam sie czy nie zosta造 wycofane z produkcji. Loreal casting creme gloss bursztynowy blond i miodowy blond ? i jak myslicie s w sklepach?
ja nie moge tego sprawdzi bo u mnie 'miescie' nie ma.
ponawiam pytanie bo nikt mi nie odpowiedzia;(

... w przysz這軼i

kocham Ci

al10dona jest offline  
Stary 2011-02-08, 16:58   #3646
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez al10dona Poka wiadomo嗆
hej znalaz豉m w internecie dwa fajne kolorki tylko zastanawiam sie czy nie zosta造 wycofane z produkcji. Loreal casting creme gloss bursztynowy blond i miodowy blond ? i jak myslicie s w sklepach?
Dlatego 瞠 farbujemy profesjonalnymi farbami, ale mo瞠 jeszcze kto si odezwie, najlepiej sprawd na Allegro

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-08, 16:59   #3647
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
ta

moni@ jak dziecko, lepiej??
a co do wlosow to moim zdaniem duzo zalezy od tego jak dlugie masz wlosy i ile jestes gotowa sciac
Julianna, dziekuje, maly w陰snie spi...gorczki nie ma juz ale kaszle i katar ma okropny, w豉郾ie mu inhalacje szukuje jak wstanie

Co do wlos闚 to przysz豉 dzis moja siostra do domu i mowi ale ci wlosy sciemnia造, szok...mia豉 juz takie rudawe a tu kasztanowe masz...ja sie pytam serio? a ona no tak..mia豉s rude a nie s....nie wiem czy to czasem nie po oleju wczorajszym, choc bym sie zdziwlia bo farba sp造wa豉..

Za豉ma豉m sie...posz豉m do lustra i faktycznie ,siad豉m na wannie i mowie ze sie poddaje...bo ja chyba bez utleniania tego rudego nie uzyskam, a moja glowa tego nie wytrzyma.....

A mia豉m taki swietny plan na wiosne zrobic sie ruda....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: gif placze.gif (14,9 KB, 281 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-08, 17:01   #3648
kasia1433
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Zniszczone/rozja郾ione w這sy du穎 gorzej przyjmuj farb - czasami w og鏊e jej nie przyjmuj, do tego pewnie rozja郾i nier闚no, wi璚 powstaje b喚dne ko這, z drugiej strony, je郵i bierzemy pod uwag 軼i璚ie w這s闚 to ju inna sprawa i wtedy takie rozwi您anie mo瞠 by ok.
柝e zdekoloryzowane nie przyjmuj jak wida nic, ani farby, ani szamponetki, rozja郾ione mo積a poprawia raz w tyg szamponetk i mie 豉dn rudo軼 na g這wie . Sorry kathy ale Ty ciagle piszesz o skrajnym rozja郾ieniu, owszem jak si rozja郾i do blondu farba sp造nie i zostanie blond, jak si rozja郾i do rudego, to farba sp造nie i zostanie sprany rudy. Szkoda, 瞠 tak pokierowa豉 moni, mia豉by ju 豉dn rudo嗆 na g這wie gdyby nie twoje ci庵貫 straszenie. Je郵i Tobie fryzjerka skonoci豉 i spali豉 w這sy, bo pewnie jej si spieszy這 i dowali豉 12% wod albo i wi璚ej nie znaczy, 瞠 ka盥e rozja郾ienie ko鎍zy si katastrof, mnie swoich jako nie uda這 si spali.No ale to w這sy moni nie moje, jej problem pewnie d逝gi je郵i b璠zie s逝cha豉 takich 'rad'.

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-02-08, 17:12   #3649
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez al10dona Poka wiadomo嗆
Ja Ci nie moge sprawdzic bo jestem uziemiona w domu (moje dziecko choruje)
Ale jak wyjde na swieze powietrze to sprawdze

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka wiadomo嗆
No ale to w這sy moni nie moje, jej problem pewnie d逝gi je郵i b璠zie s逝cha豉 takich 'rad'.
Kasia, tylko nie kloccie sie tu prosze

Kathy Kasia

Wyjasnijcie mi jeszcze na czym polega farbowanie wlos闚 roznymi oxydantami, bo ja wiem ze jeden rozjasnia iles tonow drugi iles...ale np zalozmy ze farbuje majirel 7,44 i biore 6% a co bedzie jak wezme 9% ??? Dzieki.

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-08 o 17:28
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-08, 17:26   #3650
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy lyse powieki brrrrr
zwlaszcza, ze mam ladne rzesy ; ja nigdy nie zapomne wizyty u kosmetyczki, ktora robiac mi zelowe paznokcie doslownie spalila je w lampie po wczesniejszym uszkodzeniu calej plytki, wyrznieciu skorek itd ; stad do rzes musialabym miec sprawdzona kobiete

kasia rady kathy sa zachowawcze bo z tego co pamietam dziewczyna narzekala, ze jej wlosy sa oslabione , delikatne i wrazliwe

moni@ jak tak slucham to sie zastanawiam czy kiedys dojrzeje do dziecka, ale watpie

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-08, 17:28   #3651
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Martolek - a ostrzega豉m, 瞠 tycjan wychodzi bardzo ciemno.... Ca造 czas tu tr帳i, 瞠 jedyny prawdziwy rudy to bardzo jasny tycjan to 9/4. A Ty mia豉 7/4 czy 6/4??
Taki efekt podobny do tego ze zdj璚ia da Ci 8/4.

btw - Chantal ZAWSZE rozrabia si 1:1. Sk康 wzie豉 1:1,5?

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-02-08 o 17:30 Pow鏚: dopis
agusiaki jest offline  
Stary 2011-02-08, 17:44   #3652
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
moni@ jak tak slucham to sie zastanawiam czy kiedys dojrzeje do dziecka, ale watpie
Dojrzejesz Ja sama synka wychowuje wiec to inna historia, jak jest oboje rodzic闚 to inaczej....choc u mnie oboje to znaczylo tez samemu..

GLowa do gory, pewnie mlodziutka jestes jeszcze........przyjdzie czas ze moze zmienisz zdanie....
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-08, 17:52   #3653
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Dojrzejesz Ja sama synka wychowuje wiec to inna historia, jak jest oboje rodzic闚 to inaczej....choc u mnie oboje to znaczylo tez samemu..

GLowa do gory, pewnie mlodziutka jestes jeszcze........przyjdzie czas ze moze zmienisz zdanie....
to nie czas, to hormony Przychodzi taki czas zamroczenia umys逝 , kiedy kobieta chce natychmiast mie dzieci徠ko, ma wiele ciep造ch uczu, ka盥e male雟two a nawet male鎥ie ubranko zaczyna rozczula. Tak nas zbudowa豉 natura, gdyby nie to 瘸dna kobieta nie zdecydowa豉by si na dziecko maj帷 鈍iadomo嗆 trud闚 9 mc, potem porodu i wychowania
A jednak si decydujemy, co lepsze marzymy o tym
Tak瞠 julianka, juz nied逝go, miej si na baczno軼i Jak Ci trafi to wspomnisz moje s這wa.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-02-08, 17:52   #3654
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:

hmm jestem po studiach i byl moment , ze bardzo chcialam miec dziecko, ale z czasem moj eks partner okazal sie tym czym sie okazal, potem okazalo sie jak placa w naszym kraju i cos we mnie peklo. w pewnym momencie opatentowalam sposob, ze kolezankom ( w wiekoszsci wpadly majac 20-22 lata), ze nie moge miec dzieci czym ulatwiam sobie spotkania z nimi. czesc mnie chce, czesc pogodzila sie z tym jak jest i nie wyobraza sobie inaczej
co do samotnego macierzynstwa to robi na mnie wrazenie , ze nie robisz z siebie meczennicy , jak wiekszosc samotnych matek

julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-08, 18:13   #3655
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
co do samotnego macierzynstwa to robi na mnie wrazenie , ze nie robisz z siebie meczennicy , jak wiekszosc samotnych matek
Pewnie ze nie robie.. dziekuje.

Teraz siedze w lazience i patrze na moje wlosy...zastanawiam sie czy je polac woda utleniona czy przejechac maszynka
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-08, 18:38   #3656
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:

Teraz siedze w lazience i patrze na moje wlosy...zastanawiam sie czy je polac woda utleniona czy przejechac maszynka
a co bys powiedziala na krotkie rude wlosy na wlosy na wiosne?? bo skoro zdecydowalabys sie na mocniejsze ciecie moglabys mocniej potraktowac wlosy

julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-08, 19:05   #3657
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
a co bys powiedziala na krotkie rude wlosy na wlosy na wiosne?? bo skoro zdecydowalabys sie na mocniejsze ciecie moglabys mocniej potraktowac wlosy
Heh Julianna, ja od jakis 2 lat mia豉m krotkie wlosy tzn teraz je zapuszczam, siegaja juz lekko karku...oto zdjecie jak mia豉m sciete..tylko prostowa豉m je ciagle bo moja naturalne sa krecone - foto

dlatego chcialam zapuscic i zostawic na krecone jak ma Kathy bo bede mia豉 takie bez zadnego problemu - krecone oczywiscie

i wlasnie mysle zeby znow je tak sciac by miec rude ..upragnione..

przepraszam ze zalaczam tu zdjecia nie rudych wlos闚, najwyzej pozniej zedytuje to..

1)moje krecone -farb czarne
2 i 3) sciete prostowane farb kolor braz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg STB_4376.jpg (121,7 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg STB_9491.jpg (20,7 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9494.jpg (16,5 KB, 21 za豉dowa)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-08 o 19:07
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-08, 19:11   #3658
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Pewnie ze nie robie.. dziekuje.

Nie rusz! Ja uwa瘸m, 瞠 rady Kathy by造 jak najbardziej rozs康ne i na miejscu, zw豉szcza 瞠 moim zdaniem daj帷 wskaz闚ki wirtualnie, nie mog帷 dotkn望, zobaczy na 篡wo w這s闚, to proponowanie dosy inwazyjnych zabieg闚 (jakim jest rozja郾ianie w這s闚 farbowanych) jest ryzykowne - zw豉szcza jak si ma z貫 do鈍iadczenia w豉sne, jak Kathy. Mnie akurat ani k徙iel rozja郾iaj帷a, ani rozja郾ianie nic z貫go z w這sami nie zrobi造, dlatego Ci je doradza豉m. A przede wszystkim dlatego, 瞠 czuj i m璚zysz si z tym kolorem Rozwa propozycj julianny - mo瞠 nowy kolor i nowa fryzurka?

Dzi瘯i wszystkim za 篡czenia powodzenia, zda造 egzamin, ja te

Jeszcze si dorzuc do offtopu dzieciowego Ja si zastanawiam czy poczuj kiedy sw鎩 instynkt, bo p鏦i co to ani rusz. Co ciekawe, chyba m鎩 T czuje go za mnie, jego a nosi, zawsze przy takim temacie przypomina mi si scena sprzed Sylwestra, ja stoj przed lustrem: "No ale powiedz, w czym bym wygl康a豉 najlepiej?", T: "W ci捫y"
Stary 2011-02-08, 19:25   #3659
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Nie rusz! Ja uwa瘸m, 瞠 rady Kathy by造 jak najbardziej rozs康ne i na miejscu,
alez ja tez tak uwazam i ciagle tych rad slucham

ale szczerze? po 3 dekoloryzacjach elgonem i chantalem wlosy mam w bardzo dobrym stanie...moja siostra mowi"ja bym dawno lysa byla" czytam teraz o rozjasniaczu delia extreme
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-08, 19:27   #3660
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka wiadomo嗆
柝e zdekoloryzowane nie przyjmuj jak wida nic, ani farby, ani szamponetki, rozja郾ione mo積a poprawia raz w tyg szamponetk i mie 豉dn rudo軼 na g這wie . Sorry kathy ale Ty ciagle piszesz o skrajnym rozja郾ieniu, owszem jak si rozja郾i do blondu farba sp造nie i zostanie blond, jak si rozja郾i do rudego, to farba sp造nie i zostanie sprany rudy. Szkoda, 瞠 tak pokierowa豉 moni, mia豉by ju 豉dn rudo嗆 na g這wie gdyby nie twoje ci庵貫 straszenie. Je郵i Tobie fryzjerka skonoci豉 i spali豉 w這sy, bo pewnie jej si spieszy這 i dowali豉 12% wod albo i wi璚ej nie znaczy, 瞠 ka盥e rozja郾ienie ko鎍zy si katastrof, mnie swoich jako nie uda這 si spali.No ale to w這sy moni nie moje, jej problem pewnie d逝gi je郵i b璠zie s逝cha豉 takich 'rad'.
Rady, kt鏎e kieruj do Moni@ s dla jej dobra, poniewa ma wra磧iw sk鏎 g這wy, poza tym Moni@ ca造 czas przekonuje, 瞠 nie ma do鈍iadczenia i jest to dla niej czarna magia, ja tylko i wy陰cznie pisze sw鎩 punkt widzenia na podstawie opisu podanego przez Moni@ i w tym przypadku mam obaw 瞠 mo瞠 sobie zniszczy w這sy i podra積i sk鏎 g這wy. Moim zdaniem w豉郾ie ty nie masz 瘸dnego do鈍iadczenia, je郵i chodzi o k徙iel rozja郾iaj帷 poza jednorazow przygod (radzisz Mon@ zeby zrobi豉 k徙iel nie bior帷 pod uwag 瞠 niedawno mia豉 w這sy dekoloryzowane i farbowane, nic nie m闚isz o tym 瞠by k徙iel nie traktowa sk鏎y g這wy) kt鏎 wykona豉 na podstawie opisu kole瘸nki z innego forum, nawet nie potrafi豉 poda receptury, a 2 razy o ni prosi豉m. Osoba, kt鏎ej receptur si sugerowa豉 radzi, aby nie wykonywa k徙ieli samemu, poniewa nie da si rady ze wzgl璠u na to, 瞠 w這sy trzeba ca造 czas masowa i kontrolowa zmian koloru i ma racj
Podsumowuj帷 jeszcze raz, ja nic nie zakazuj – to jest tylko m鎩 punkt widzenia i Moni@ mo瞠 si zastosowa do twoich porad – dla mnie ten temat jest ju zako鎍zony.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.