Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 125 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-10, 22:15   #3721
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
O no prosz jak intuicje ma m鎩 ch這p Szampon闚 p鏦i co nie kupuj wcale, bo w zesz造m tygodniu naby豉m dwa litrowe Joanny: kokos i wi郾i, bardzo lubi t seri.
Babassau mi bardzo pasuje, jak my豉m drugi raz to zmiesza豉m j z kokosowym Joanny w豉郾ie i te nie by這 obci捫enia. Dzisiaj jeszcze zakwasi豉m lekko a jutro wypr鏏uj Dove.
Ja te jutro zakwasz, kt鏎y z tych szampon闚 lepszy twoim zdaniem bo te si zastanawiam, wi郾iowy ma pi瘯ny zapach, taki soczysty

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-10 o 22:17 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-10, 22:22   #3722
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Ja te jutro zakwasz, kt鏎y z tych szampon闚 lepszy twoim zdaniem bo te si zastanawiam, wi郾iowy ma pi瘯ny zapach, taki soczysty
Hm, kokosowy mam pierwszy raz, ale z tego co widz to maja podobne w豉軼iwo軼i: 豉dnie si pieni, 豉dnie pachn, w這sy s mi瘯kie i dobrze si rozczesuj. Na pierwszy raz polecam Ci wisienk, cho熲y dla zapachu A poza tym jest do farbowanych w ko鎍u.
My郵, 瞠 to delikatne szampony, bo przy sta造m stosowaniu ich z maskami/od篡wkami mia豉m wra瞠nie, 瞠 nie oczyszczaj dok豉dnie w這s闚, wi璚 co jaki czas myj moj ukochan Myp Ale do cz瘰tego stosowania s bardzo fajne.
201709121022 jest offline  
Stary 2011-02-10, 23:11   #3723
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

No dobra Dziewczyny, czytam czytam, i powiem, 瞠 mycie w這s闚 t Isan Babassu troch mnie przera瘸- moje w這sy szybko si przet逝szczaj...
Jak to u Was wygl康a? Korci mnie 瞠by jednak spr鏏owa

Martolek jest offline  
Stary 2011-02-10, 23:27   #3724
catarsis
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 201

No to mam zagwozdk skoro m闚icie, 瞠 Vitality's najlepsza...
A co do szampon闚, te przymierzam si do Joanny, uwielbiam wi郾iowy zapach
ale najpierw musz poko鎍zy drogeryjne zapasy
„柝e czy dobrze, oka瞠 si p騧niej. Ale trzeba dzia豉, 鄉ia這 chwyta 篡cie za grzyw. Wierz mi, malutka, 瘸逝je si wy陰cznie bezczynno軼i, niezdecydowania, wahania. Czyn闚 i decyzji, cho niekiedy przynosz smutek i 瘸l, nie 瘸逝je si.”
catarsis jest teraz online  
Stary 2011-02-11, 00:06   #3725
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

catarsis ja uzywalam lechera przez prawie pol roku, ogolnie na wlosy dziala lepiej niz farby tupy ce-ce np. ma proteiny jedwabiu wiec jest chwalony. duzy plus za bardzo naturalne kolory wlosow. minus, ze jesli chcesz osiagnac ognista rudosc to musisz dodac kontrast lub farbowac nim samym. ja ognisty kolor uzyskalam po zmieszaniu 5 farb. nie doswiadczylam chwalonej w sklepach legendarnej trwalosci, kolor znikal bardzo szybko, co gorsza -nierowno. kolor na gornych partiach byl jasniejszy i to znaczaco; zdarzaly mi sie tez szarawe koncowki. na zdjeciach widac bylo tez przesuszone konce. kilka stron wczesniej sa zdjecia (kolor jest na nich baardzo stlumion niestety). ogolnie mysle, ze vitalitys jest lepszy

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-11, 00:37   #3726
catarsis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
catarsis ja uzywalam lechera przez prawie pol roku, ogolnie na wlosy dziala lepiej niz farby tupy ce-ce np. ma proteiny jedwabiu wiec jest chwalony. duzy plus za bardzo naturalne kolory wlosow. minus, ze jesli chcesz osiagnac ognista rudosc to musisz dodac kontrast lub farbowac nim samym. ja ognisty kolor uzyskalam po zmieszaniu 5 farb. nie doswiadczylam chwalonej w sklepach legendarnej trwalosci, kolor znikal bardzo szybko, co gorsza -nierowno. kolor na gornych partiach byl jasniejszy i to znaczaco; zdarzaly mi sie tez szarawe koncowki. na zdjeciach widac bylo tez przesuszone konce. kilka stron wczesniej sa zdjecia (kolor jest na nich baardzo stlumion niestety). ogolnie mysle, ze vitalitys jest lepszy
Dzi瘯i za opini Czuj si w takim razie przekonana. C騜, poczekam na rudo嗆 d逝瞠j ale mam nadziej, 瞠 i d逝瞠j si ni b璠 cieszy
„柝e czy dobrze, oka瞠 si p騧niej. Ale trzeba dzia豉, 鄉ia這 chwyta 篡cie za grzyw. Wierz mi, malutka, 瘸逝je si wy陰cznie bezczynno軼i, niezdecydowania, wahania. Czyn闚 i decyzji, cho niekiedy przynosz smutek i 瘸l, nie 瘸逝je si.”
Stary 2011-02-11, 08:14   #3727
caroline227
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
安ietny po造sk po tej masce - miodzio- idealnie domyka 逝sk, ale nie kupuj szamponu do farbowanych z tej serii - pora磬a, a jak po myciu Babassu? nie obci捫y豉?

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Spos鏏 u篡cia wewn徠rz opakowania (na kartoniku), je郵i chcesz przygotowa w這sy zerknij do mojego blogu, tak woda utleniona to oxydant
dzi瘯uj Ci Kochana
czyli mog miesza z innymi farbami?

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Hm, kokosowy mam pierwszy raz, ale z tego co widz to maja podobne w豉軼iwo軼i: 豉dnie si pieni, 豉dnie pachn, w這sy s mi瘯kie i dobrze si rozczesuj. Na pierwszy raz polecam Ci wisienk, cho熲y dla zapachu A poza tym jest do farbowanych w ko鎍u.
My郵, 瞠 to delikatne szampony, bo przy sta造m stosowaniu ich z maskami/od篡wkami mia豉m wra瞠nie, 瞠 nie oczyszczaj dok豉dnie w這s闚, wi璚 co jaki czas myj moj ukochan Myp Ale do cz瘰tego stosowania s bardzo fajne.
dziekuj
caroline227 jest offline  
Stary 2011-02-11, 10:55   #3728
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez caroline227 Poka wiadomo嗆
dzi瘯uj Ci Kochana
czyli mog miesza z innymi farbami?

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

dziekuj

Z tej samej serii tak

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez catarsis Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za opini Czuj si w takim razie przekonana. C騜, poczekam na rudo嗆 d逝瞠j ale mam nadziej, 瞠 i d逝瞠j si ni b璠 cieszy
P馧 roku temu Lecher by bardzo chwalony za to 瞠 pigment si nie wyp逝kuje - nie mia豉m okazji wypr鏏owa bo w Wawie nie jest dost瘼na, jednak na twoim miejscu pos逝cha豉 bym Juliannya mo瞠 wypr鏏uj RB (Reene Blanche) - Julianna u篡wa i chwali sobie poza tym farba jest bez amoniaku

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
No dobra Dziewczyny, czytam czytam, i powiem, 瞠 mycie w這s闚 t Isan Babassu troch mnie przera瘸- moje w這sy szybko si przet逝szczaj...
Jak to u Was wygl康a? Korci mnie 瞠by jednak spr鏏owa
Jest fajna bo nie wyp逝kuje pigmentu, poza tym delikatna - ale jednak obci捫a i nie da rady jej stosowa za ka盥ym razem , no chyba 瞠 kto codzienni myje w這sy i nie u篡wa silikon闚. W這sy s naprawd fajne nie pusz si - ale nieco obci捫one - wi璚 np co 2 lub 3 mycie b璠zie ok.
Nie zamierzam z niej zrezygnowa.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
No to jednym s這wem do kitu, a pami皻am jak fryzjer zachwala. Ja w ka盥ym razie nie mam zamiaru ju pr鏏owa, fajnie 瞠 napisa豉

Nied逝go (27.III) b璠 na pokazie marki Tahe, to wam opisze...

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-11, 11:31   #3729
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
Jest fajna bo nie wyp逝kuje pigmentu, poza tym delikatna - ale jednak obci捫a i nie da rady jej stosowa za ka盥ym razem , no chyba 瞠 kto codzienni myje w這sy i nie u篡wa silikon闚. W這sy s naprawd fajne nie pusz si - ale nieco obci捫one - wi璚 np co 2 lub 3 mycie b璠zie ok.
Nie zamierzam z niej zrezygnowa.
dzi瘯uj

Martolek jest offline  
Stary 2011-02-11, 11:36   #3730
Suvia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 478

Ja marz o takich w這sach Ktokolwiek wie, jak (czym) uzyska dok豉dnie taki kolor?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ruuude w這oosy.jpg (12,4 KB, 83 za豉dowa)

~ Hank Moody
Suvia jest offline  
Stary 2011-02-11, 12:34   #3731
caroline227
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Suvia Poka wiadomo嗆
mi wyszed podobny kolor za 2 razem jak farbowa豉m joann p這n帷 iskr, niestety zmywa si bardzo szybko, dorzucam fotk, kt鏎a jest robiona przy sztucznym 鈍ietle(lepszej nie posiadam, a teraz mam wyp這wia貫 w這sy). A mo瞠 zmiesza p這n帷 iskr z porzeczkow czerwieni? My郵, 瞠 wyszed豚y taki jak chcesz.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.jpg (17,7 KB, 132 za豉dowa)

Edytowane przez caroline227
Czas edycji: 2011-02-11 o 12:43
caroline227 jest offline  
Stary 2011-02-11, 13:22   #3732
catarsis
Zadomowienie

Cytat:
P馧 roku temu Lecher by bardzo chwalony za to 瞠 pigment si nie wyp逝kuje - nie mia豉m okazji wypr鏏owa bo w Wawie nie jest dost瘼na, jednak na twoim miejscu pos逝cha豉 bym Juliannya mo瞠 wypr鏏uj RB (Reene Blanche) - Julianna u篡wa i chwali sobie poza tym farba jest bez amoniaku
Hm, nie wiem czy farba bez amoniaku z豉pa豉by dobrze na tak ciemnych w這sach jak moje Chyba ju nie b璠 kombinowa i zam闚i dzi vitalitys.
Chcia豉m tylko jeszcze zapyta, kathy jaki jest Tw鎩 wyj軼iowy kolor w這s闚 do farbowania? Bo nadal si waham czy bra 6% czy 9% oxydant, chcia豉bym 瞠by kolor by intensywny.

Cytat:
Napisane przez Suvia Poka wiadomo嗆
Przecudowny
Stary 2011-02-11, 14:46   #3733
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy ja tez bardzo duzo korzystam z Twojej wiedzy ( i innych ) wiec chetnie podziele sie swoimi informacjami. nie wiem gdzie i u kogo wsytepuje ta "legendarna trwalosc" lechera bo nie doswiadczylam jej ani ja ani zadna z kolezanek, ktorym polecilam. brazy w miare chociaz przy tej trwalosci to w zasadzie bardziej sie oplaca henna czy szampon bez amoniaku; rude i blondy bardzo krotko sie trzymaja. no i szare podniszczone koncowki pojawily sie tez u blondynki
czekam na relacje z pokazu

catarsis moje naturalne wlosy sa kasztan lub sredni kasztan cos w tym guscie i tez mialam opory czy farba bez amoniaku chwyci, ale sprobowalam i jestem bardzo zadowolona. jedyny minus to poczatkowo wystepujaca czerwien, ale znika szybko i jest ok. nawet moj TZ ostatnio powiedzial, ze nawet farbujac co 2 tygodnie lecherem kolor nie wygladal tak jak ponad 3 tygodnie po RB. gdyby nie odrosty nie kladlabym nawet saszetki ostatnio.
takze mysle, ze kolor powinien u Ciebie chwycic

jeszcze jedno pisalam jakis czas temu, ze stosowalam alpecin. stosowalam ledwie kilka razy bo podobnie jak o vitapilu zwyczajnie zapomnialam , po m-cu od zastosowania na czubku glowy mam pelno malych rudych wloskow wiec na mnie dziala, odrost tez dluzszy niz zwykle bo w niedziele jest 4 tygodnie od farbowania a odrost okolo 1,5 cm mial tydzien temu

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-11, 14:55   #3734
nektarynka87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

a to ja 2 tyg temu bylam blondynka , pare dni temu wyszedl mi ciemny raz a teraz jestem rudzielcem

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...66d255ba6.html
nektarynka87 jest offline  
Stary 2011-02-11, 20:21   #3735
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy ja tez bardzo duzo korzystam z Twojej wiedzy ( i innych ) wiec chetnie podziele sie swoimi informacjami. nie wiem gdzie i u kogo wsytepuje ta "legendarna trwalosc" lechera bo nie doswiadczylam jej ani ja ani zadna z kolezanek, ktorym polecilam. brazy w miare chociaz przy tej trwalosci to w zasadzie bardziej sie oplaca henna czy szampon bez amoniaku; rude i blondy bardzo krotko sie trzymaja. no i szare podniszczone koncowki pojawily sie tez u blondynki
czekam na relacje z pokazu

catarsis moje naturalne wlosy sa kasztan lub sredni kasztan cos w tym guscie i tez mialam opory czy farba bez amoniaku chwyci, ale sprobowalam i jestem bardzo zadowolona. jedyny minus to poczatkowo wystepujaca czerwien, ale znika szybko i jest ok. nawet moj TZ ostatnio powiedzial, ze nawet farbujac co 2 tygodnie lecherem kolor nie wygladal tak jak ponad 3 tygodnie po RB. gdyby nie odrosty nie kladlabym nawet saszetki ostatnio.
takze mysle, ze kolor powinien u Ciebie chwycic

jeszcze jedno pisalam jakis czas temu, ze stosowalam alpecin. stosowalam ledwie kilka razy bo podobnie jak o vitapilu zwyczajnie zapomnialam , po m-cu od zastosowania na czubku glowy mam pelno malych rudych wloskow wiec na mnie dziala, odrost tez dluzszy niz zwykle bo w niedziele jest 4 tygodnie od farbowania a odrost okolo 1,5 cm mial tydzien temu
Julianna, ok 2 lata tam pr鏏owa豉m CHI bez amoniaku i odrostu ca趾owicie nie pokry這 - by造 prze鈍ity

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez catarsis Poka wiadomo嗆
Hm, nie wiem czy farba bez amoniaku z豉pa豉by dobrze na tak ciemnych w這sach jak moje Chyba ju nie b璠 kombinowa i zam闚i dzi vitalitys.
Chcia豉m tylko jeszcze zapyta, kathy jaki jest Tw鎩 wyj軼iowy kolor w這s闚 do farbowania? Bo nadal si waham czy bra 6% czy 9% oxydant, chcia豉bym 瞠by kolor by intensywny.

Przecudowny
M鎩 naturalny to bardzo ciemny br您 i odrost pokrywa znakomicie farba + woda 6%. Poza tym zawsze zaczynam farbowanie od odrostu wiec si陰 rzeczy farba troch tam d逝瞠j jest pozostawiona.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-12, 14:39   #3736
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

A to m鎩 kolor ...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-2.jpg (43,2 KB, 184 za豉dowa)
rousse jest offline  
Stary 2011-02-12, 15:07   #3737
catarsis
Zadomowienie

Cytat:
M鎩 naturalny to bardzo ciemny br您 i odrost pokrywa znakomicie farba + woda 6%. Poza tym zawsze zaczynam farbowanie od odrostu wiec si陰 rzeczy farba troch tam d逝瞠j jest pozostawiona.
dzi瘯uj za odpowied
Stary 2011-02-12, 15:40   #3738
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
A to m鎩 kolor ...
bardzo ladne wlosy (i paznokcie) efekt naprawde atrakcyjny (poszukam jakiejs farby uzywasz bo mi sie podoba)i tajemniczy, masz tez ciekawie zrobione brwi, z natury sa takie czy tez cos z nimi kombinujesz??

julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-12, 15:48   #3739
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
bardzo ladne wlosy (i paznokcie) efekt naprawde atrakcyjny (poszukam jakiejs farby uzywasz bo mi sie podoba)i tajemniczy, masz tez ciekawie zrobione brwi, z natury sa takie czy tez cos z nimi kombinujesz??
vitality's 8,44, wyszed ciemniejszy (chyba jak 7,44) bo wczesniej mia豉m bardzo ciemny garnier
Brwi mam z natury jasne, podkre郵am je tylko cieniem. Lakier Vipera 515
rousse jest offline  
Stary 2011-02-12, 16:19   #3740
catarsis
Zadomowienie

Cytat:
vitality's 8,44, wyszed ciemniejszy (chyba jak 7,44) bo wczesniej mia豉m bardzo ciemny garnier
Brwi mam z natury jasne, podkre郵am je tylko cieniem. Lakier Vipera 515
My郵a豉m, 瞠 to Tw鎩 naturalny kolor w這s闚, 鈍ietny efekt!
Stary 2011-02-12, 16:32   #3741
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Farbowa豉m w這sy r闚no tydie temu i my豉m je dopiero 3 razy i ju mam inny kolor
Sp逝kuje si mega szybko.
kathy czy to ta od篡wka artego,kt鏎 polecasz na swoim blogu?
http://allegro.pl/artego-odzywka-do-...436964001.html
I wiecie mo瞠 czy balsam seboradin mo瞠 si przyczyni do szybszego sp逝kiwania koloru?

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-12, 16:35   #3742
mamamorton
Przyczajenie

Dot.: rudy kolor, kt鏎y nie zejdzie

No wiem wiem, ale henna to dosy radykalny krok. Kobieta zmienn jest, wi璚 henny si boj i nie zrobi
W tej chwili mam na g這wie garnier 100 % kolor miedziany blond. I za pierwszym po這瞠niem zmy si prawie ca趾owicie. Kiedy drugi raz farbowa豉m ca陰 d逝go嗆 razem z odrostami, kolor trzyma si. My郵, 瞠 to g堯wnie zas逝ga szamponu Garnier do w這s闚 farbowanych. Najlepiej jest u篡wa kosmetyk闚 jednej firmy.
Wprawdzie jestem po jaki 4-5 myciach i dwugodzinnym pobycie na basenie, a kolor nie jest mo瞠 tak intensywny jak na pocz徠ku, ale co wa積e - nadal rudy.
Jak mi znowu wyp這wieje do br您u, to chyba szlag mnie trafi, ale p鏦i co jest OK.
mamamorton jest offline  
Stary 2011-02-12, 17:46   #3743
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Farbowa豉m w這sy r闚no tydie temu i my豉m je dopiero 3 razy i ju mam inny kolor
Sp逝kuje si mega szybko.
kathy czy to ta od篡wka artego,kt鏎 polecasz na swoim blogu?
http://allegro.pl/artego-odzywka-do-...436964001.html
I wiecie mo瞠 czy balsam seboradin mo瞠 si przyczyni do szybszego sp逝kiwania koloru?
Nie, ta kt鏎 polecam jest do sp逝kiwania:
http://allegro.pl/artego-odzywka-do-...443653104.html
Seboradin mo瞠 jak najbardziej
Czy stosowa豉 wszystkie zalecenia tzn wymywanie w這s闚 z silikon闚 przed farbowaniem i zakwaszenie po?

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mamamorton Poka wiadomo嗆
No wiem wiem, ale henna to dosy radykalny krok. Kobieta zmienn jest, wi璚 henny si boj i nie zrobi
W tej chwili mam na g這wie garnier 100 % kolor miedziany blond. I za pierwszym po這瞠niem zmy si prawie ca趾owicie. Kiedy drugi raz farbowa豉m ca陰 d逝go嗆 razem z odrostami, kolor trzyma si. My郵, 瞠 to g堯wnie zas逝ga szamponu Garnier do w這s闚 farbowanych. Najlepiej jest u篡wa kosmetyk闚 jednej firmy.
Wprawdzie jestem po jaki 4-5 myciach i dwugodzinnym pobycie na basenie, a kolor nie jest mo瞠 tak intensywny jak na pocz徠ku, ale co wa積e - nadal rudy.
Jak mi znowu wyp這wieje do br您u, to chyba szlag mnie trafi, ale p鏦i co jest OK.
Po 2 farbowaniu tym samym kolorem - pigment wzmocni si, te jestem tego zdania 瞠 najlepiej stosowa ca陰 serie, farby, szampony od篡wki - tak zalecaj producenci - ale z drugiej strony za du穎 innych fajnych kosmetyk闚 do w這s闚 do wypr鏏owania

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
A to m鎩 kolor ...
Bardzo 豉dny naturalny rudy

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-12, 17:48   #3744
julianna-p
Wtajemniczenie

rousse dzieki, uzyskalaas intrygujacy efekt, a moim zdaniem przy "rudym farbowaniu" to bardzo istotne. vitalitys sa bardzo fajne, tez na nie narzekalam

moni@ wciaz sie zastanawialam co mozna z Toba zrobic i przypadkiem znalazlam takie cos , niewiele sie o tym doczytalam, ale ja ta marke bardzo lubie i nosze na glowie, wiec moze Tobie tez nie zaszkodzi??

http://www.reneeblanche.pl/index.php...emart&Itemid=2
gdyby nie przeszedl caly link - rozjasniacz koloryzujacy moze, ktorys z odcieni by Ci podpasowal?? tylko z drugiej strony nie wiem czy Twoje wlosy sa w dosc dobrej kondycji czy przemyslalas potencjalne obciecie itd. nie namawiam (zeby nie bylo), sama musisz ocenic co i jak , ale mysle, ze ta firma jest ok

kathy ja kiedys chcialam sprobowac chi to byly takie przeboje zeby je zdobyc , ze odpuscilam, m. in. z hurtownia internetowa, o ktorej niedawno pisalam, ale nie widzialam na ich palecie jakiejs pieknej rudosc

a ja sobie przed walentynkami zrobilam czerwien na glowie, przypadkiem oczywiscie, zaczytalam sie w necie i potrzymalam farbe zaa dlugo i teraz jestem zywa walentynka

julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-12, 17:56   #3745
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
rousse dzieki, uzyskalaas intrygujacy efekt, a moim zdaniem przy "rudym farbowaniu" to bardzo istotne. vitalitys sa bardzo fajne, tez na nie narzekalam

moni@ wciaz sie zastanawialam co mozna z Toba zrobic i przypadkiem znalazlam takie cos , niewiele sie o tym doczytalam, ale ja ta marke bardzo lubie i nosze na glowie, wiec moze Tobie tez nie zaszkodzi??

http://www.reneeblanche.pl/index.php...emart&Itemid=2
gdyby nie przeszedl caly link - rozjasniacz koloryzujacy moze, ktorys z odcieni by Ci podpasowal?? tylko z drugiej strony nie wiem czy Twoje wlosy sa w dosc dobrej kondycji czy przemyslalas potencjalne obciecie itd. nie namawiam (zeby nie bylo), sama musisz ocenic co i jak , ale mysle, ze ta firma jest ok

kathy ja kiedys chcialam sprobowac chi to byly takie przeboje zeby je zdobyc , ze odpuscilam, m. in. z hurtownia internetowa, o ktorej niedawno pisalam, ale nie widzialam na ich palecie jakiejs pieknej rudosc

a ja sobie przed walentynkami zrobilam czerwien na glowie, przypadkiem oczywiscie, zaczytalam sie w necie i potrzymalam farbe zaa dlugo i teraz jestem zywa walentynka
Julianna, poka瞠sz walentynkowy kolor? Bardzo prosz Jestem 篡wo zainteresowana czerwieniami
201709121022 jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:05   #3746
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, ta kt鏎 polecam jest do sp逝kiwania:
http://allegro.pl/artego-odzywka-do-...443653104.html
Seboradin mo瞠 jak najbardziej
Czy stosowa豉 wszystkie zalecenia tzn wymywanie w這s闚 z silikon闚 przed farbowaniem i zakwaszenie po?

Wymy豉m silikony przed i zakwasi豉m po farbowaniu
Stosowa豉m po myciu tylko seboradin i kallosa.

Z farbowaniem musz oczywi軼ie poczeka.Chc trzasn望 jaka rud szamponetk,ale nigdzie u mnie nie ma delii,a dziewczyny my郵icie,瞠 joanna mo瞠 by?
Nawet na all delii nie ma.

Kathy a mog gdzie opr鏂z allegro kupi(bo tam nie ma)w necie
Vitality's Art Espresso Colouring Balm ,,Mied?

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:22   #3747
julianna-p
Wtajemniczenie

melina ok, pozycze lepszy aparat od brata to moze normalnie pokaze kolor. do jutra do wieczorka sie zmieszcze czasowo bo dzisiaj musze wreszcie zmusic do podciecia koncowek i spakowac sie troche
jesli lubisz czerwienie to wydaje mi sie , ze jest spory wybor, ale one zwykle splywaja szybciej niz rudosc nawet. moja siostra kochala sie w czerwieniach i miala dosc powtarzania farbowania. niemniej rb jest trwale moim zdaniem i ma sporo czerwonych odcieni wiec jesli zdecydujesz powinnas byc zadowolona

julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:27   #3748
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Wymy豉m silikony przed i zakwasi豉m po farbowaniu
Stosowa豉m po myciu tylko seboradin i kallosa.

Z farbowaniem musz oczywi軼ie poczeka.Chc trzasn望 jaka rud szamponetk,ale nigdzie u mnie nie ma delii,a dziewczyny my郵icie,瞠 joanna mo瞠 by?
Nawet na all delii nie ma.

Kathy a mog gdzie opr鏂z allegro kupi(bo tam nie ma)w necie
Vitality's Art Espresso Colouring Balm ,,Mied?

znalaz豉m uradka
http://uradka.pl/vitespressobalsamko...ny-p-3572.html

Delia b璠zie intensywniejsza i bardziej trwa豉, szkoda 瞠 nie ma u ciebie - Joanne mam ale nie u篡wa豉m-podobno nie jest z豉. Nast瘼nym razem jak b璠ziesz my豉 w這sy sebordinem to zr鏏 tak: zmocz w這sy wod, na堯 od篡wk na ko鎍闚ki i dopiero potem nak豉daj seboradin na sk鏎 g這wy.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
melina ok, pozycze lepszy aparat od brata to moze normalnie pokaze kolor. do jutra do wieczorka sie zmieszcze czasowo bo dzisiaj musze wreszcie zmusic do podciecia koncowek i spakowac sie troche
jesli lubisz czerwienie to wydaje mi sie , ze jest spory wybor, ale one zwykle splywaja szybciej niz rudosc nawet. moja siostra kochala sie w czerwieniach i miala dosc powtarzania farbowania. niemniej rb jest trwale moim zdaniem i ma sporo czerwonych odcieni wiec jesli zdecydujesz powinnas byc zadowolona
Kobitka szkol帷a fryzjerki poleca豉 mi w豉郾ie RB pod wzgl璠em trwa這軼i - pracowa豉 na tych farbach i bardzo je wychwala豉.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-12 o 18:30
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:28   #3749
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
znalaz豉m uradka
http://uradka.pl/vitespressobalsamko...ny-p-3572.html

Delia b璠zie intensywniejsza i bardziej trwa豉, szkoda 瞠 nie ma u ciebie - Joanne mam ale nie u篡wa豉m-podobno nie jest z豉. Nast瘼nym razem jak b璠ziesz my豉 w這sy sebordinem to zr鏏 tak: zmocz w這sy wod, na堯 od篡wk na ko鎍闚ki i dopiero potem nak豉daj seboradin na sk鏎 g這wy.
Dzi瘯uj Ci bardzo

Jeszcze zosta豉 mi natura do sprawdzenia czy delia tam jest i malutka drogeria.

Zastosuj Twoje rady

anakazar jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:34   #3750
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Dzi瘯uj Ci bardzo

Jeszcze zosta豉 mi natura do sprawdzenia czy delia tam jest i malutka drogeria.

Zastosuj Twoje rady
Issane Babassu - od篡wka z Rossmanna ok 4 z - fajnie nadaje si do mycia w這s闚 i nie wymywa farby - na ko鎍闚ki jak ta lala

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.