Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 126 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-12, 18:40   #3751
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Issane Babassu - od篡wka z Rossmanna ok 4 z - fajnie nadaje si do mycia w這s闚 i nie wymywa farby - na ko鎍闚ki jak ta lala
Tylko ja rossmanna nie mam-pojad sobie dopiero w po這wie marca to kupi

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:41   #3752
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
melina ok, pozycze lepszy aparat od brata to moze normalnie pokaze kolor. do jutra do wieczorka sie zmieszcze czasowo bo dzisiaj musze wreszcie zmusic do podciecia koncowek i spakowac sie troche
jesli lubisz czerwienie to wydaje mi sie , ze jest spory wybor, ale one zwykle splywaja szybciej niz rudosc nawet. moja siostra kochala sie w czerwieniach i miala dosc powtarzania farbowania. niemniej rb jest trwale moim zdaniem i ma sporo czerwonych odcieni wiec jesli zdecydujesz powinnas byc zadowolona
Ja w zasadzie nie my郵 o czystych czerwieniach, podobaj mi si rudo軼i z czerwonym refleksem, kt鏎ego wi瘯szo嗆 z dziewczyn z w徠ku nie lubi A mnie jak na z這嗆 wychodzi rudy bez grama czerwonego, dlatego b璠 miesza. Ale chcia豉m zobaczy jak Tw鎩 kolorek wygl康a
201709121022 jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:45   #3753
Nolley
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 528
Wpisy w blogu: 1

Mam pytanie, je郵i chce zafarbowa si farb Majirel 7,40 (rubilane) to mam u篡 oxydantu 6, czy 9%? moje wlosy by造 ju raz rozja郾iane do jasnego blondu, potem farbowa豉m dwa razy na jasny kasztanowy br您, w tej ich kolor to ciemny blond z rudymi refleksami.

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2011-02-12, 19:11   #3754
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Tylko ja rossmanna nie mam-pojad sobie dopiero w po這wie marca to kupi
dobra b璠zie te Joanna bez sp逝kiwania, ma這sk豉dnikowa- chodzi o to 瞠by w這s闚 nie obci捫y.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka wiadomo嗆
Mam pytanie, je郵i chce zafarbowa si farb Majirel 7,40 (rubilane) to mam u篡 oxydantu 6, czy 9%? moje wlosy by造 ju raz rozja郾iane do jasnego blondu, potem farbowa豉m dwa razy na jasny kasztanowy br您, w tej ich kolor to ciemny blond z rudymi refleksami.
.....a tw鎩 naturalny?

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Ja w zasadzie nie my郵 o czystych czerwieniach, podobaj mi si rudo軼i z czerwonym refleksem, kt鏎ego wi瘯szo嗆 z dziewczyn z w徠ku nie lubi A mnie jak na z這嗆 wychodzi rudy bez grama czerwonego, dlatego b璠 miesza. Ale chcia豉m zobaczy jak Tw鎩 kolorek wygl康a
Melina najpi瘯niejsze odcienie miedziano czerwone ma Alfaparf Evolution: 7.66, 8.66( pi瘯ne czerwienie), 7.64, 8.64(czerwono miedziane) zerknij w google.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-12, 21:07   #3755
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Melina najpi瘯niejsze odcienie miedziano czerwone ma Alfaparf Evolution: 7.66, 8.66( pi瘯ne czerwienie), 7.64, 8.64(czerwono miedziane) zerknij w google.
Dzi瘯uj Kathy ale p鏦i co nie bior pod uwag innej farby ni Vitality's. Jestem ni oczarowana, zw豉szcza 瞠 w wypadku Majirel po 3, 4 myciach wida by這 przesuszenie w這s闚, a teraz jest o wiele lepiej. Spad豉 mi z nieba ta farba w豉郾ie teraz kiedy chc zapu軼i w這sy jeszcze o jakie 5 cm do 郵ubu Wi璚 raczej zam闚i 7.66 i troszk "namieszam w 篡ciu moich w這s闚"
Stary 2011-02-12, 21:20   #3756
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Dzi瘯uj Kathy ale p鏦i co nie bior pod uwag innej farby ni Vitality's. Jestem ni oczarowana, zw豉szcza 瞠 w wypadku Majirel po 3, 4 myciach wida by這 przesuszenie w這s闚, a teraz jest o wiele lepiej. Spad豉 mi z nieba ta farba w豉郾ie teraz kiedy chc zapu軼i w這sy jeszcze o jakie 5 cm do 郵ubu Wi璚 raczej zam闚i 7.66 i troszk "namieszam w 篡ciu moich w這s闚"
Oj, to b璠zie czerwono - ale my郵 瞠 taki kolor b璠zie ci pasowa - tylko jedna wielka pro軸a - nie eksperymentuj tu przed 郵ubem, tylko du穎 wcze郾iej, moje w這sy te nie s zniszczone po tej farbie

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

...a jak si sprawdzi Dove?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-12, 21:28   #3757
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Oj, to b璠zie czerwono - ale my郵 瞠 taki kolor b璠zie ci pasowa - tylko jedna wielka pro軸a - nie eksperymentuj tu przed 郵ubem, tylko du穎 wcze郾iej, moje w這sy te nie s zniszczone po tej farbie

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

...a jak si sprawdzi Dove?
Nie no sza逝 nie b璠zie raczej, planuj doda tylko troszk tego 7,66 my郵, 瞠 gdzie w proporcji 1/4. My郵, 瞠 moje w這sy s troch przetrawione po eksperymentach z odcieniami typu 8,43 i wod 9%, dlatego 豉pi odcie mniej intensywnie. Ale nie b鎩 nic, 郵ub mam w listopadzie dopiero i do tego czasu to si jeszcze z 7 razy pofarbuj
W豉郾ie cholera nie mog oceni Dove bo u篡豉m go wczoraj, polaz豉m na miasto, by deszcz i mg豉 a moja sier嗆 pod wp造wem wilgoci robi si napuszona i szczotkowata. Ale b璠 pr鏏owa te jutro!
Stary 2011-02-12, 21:35   #3758
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Nie no sza逝 nie b璠zie raczej, planuj doda tylko troszk tego 7,66 my郵, 瞠 gdzie w proporcji 1/4. My郵, 瞠 moje w這sy s troch przetrawione po eksperymentach z odcieniami typu 8,43 i wod 9%, dlatego 豉pi odcie mniej intensywnie. Ale nie b鎩 nic, 郵ub mam w listopadzie dopiero i do tego czasu to si jeszcze z 7 razy pofarbuj
W豉郾ie cholera nie mog oceni Dove bo u篡豉m go wczoraj, polaz豉m na miasto, by deszcz i mg豉 a moja sier嗆 pod wp造wem wilgoci robi si napuszona i szczotkowata. Ale b璠 pr鏏owa te jutro!
By豉m ciekawa bo u mnie bardzo dok豉dnie domyka 逝sk.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-12, 21:43   #3759
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
By豉m ciekawa bo u mnie bardzo dok豉dnie domyka 逝sk.
Napisz jutro W og鏊e my郵 czy to nie czas odwiedzi fryzjera, bo zrobi mi si troch he軛 na g這wie... ale mo瞠 poczekam i zrobi to po kolejnej farbie to si pozb璠 cz窷ci podniszczonej wierzchniej warstwy...
Stary 2011-02-12, 21:48   #3760
Nolley
Wtajemniczenie

Cytat:
.....a tw鎩 naturalny?

zapomnia豉m m鎩 naturalny to ciemny blond, typowo "polski"

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2011-02-12, 22:02   #3761
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
zapomnia豉m m鎩 naturalny to ciemny blond, typowo "polski"

6% b璠zie ok, ale daj jeszcze fotk

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-12 o 22:05
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-12, 22:09   #3762
Nolley
Wtajemniczenie

Cytat:
6% b璠zie ok, ale daj jeszcze fotk
dzi瘯uj jutro wrzuc fotk

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2011-02-12, 23:31   #3763
Nolley
Wtajemniczenie

znalaz豉m zdj璚ia odpowiednie do mojego koloru.
Teraz wygl康a dok豉dnie tak jak kolor z szamponetki Joanny "naturalny blond" (kasztanowy tak si spra...) . M鎩 naturalny jest prawie taki sam jak ten z pomara鎍zowej farby.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Multi-Color-Effect-Naturalny-blond-20441-big.jpg (102,5 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ciemny%20blond%20%2815%29.jpg (145,4 KB, 12 za豉dowa)

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2011-02-13, 11:01   #3764
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Witam

Kathy, odwiedzia軛 ostatnio hurtownie fryzjerska i Pani polecila mi 2 produkty dla wlos闚 miedzianych, rudych...Pewnie je znasz, bo ty zawodowiec jestes ale czy mozesz je polecic? ...Niestety nie znam sk豉du :/

1) maska od鈍ie瘸j帷a kolor IT’S COLOR artègo MELON

* kolor- maska od鈍ie瘸 kolor na w這sach farbowanych o odcieniach miedzianych i czerwonych
* po造sk - proteiny jedwabne wyg豉dzaj struktur w這s闚 farbowanych oraz naturalnych
* od篡wienie - olejek konopny nadaje w這som delikatno嗆 i po造sk

2) 瞠l natychmiastowo koloryzuj帷y MY COLOR REFLEX artègo
– mied

* wzbogaca o refleks z這cisto-miedziany w這sy o tonacji od br您u do blondu.
* pokrywa siwe w這sy, nadaj帷 im refleks intensywnej, b造szcz帷ej i z這cistej miedzi,
* aby efekt by stonowany, nale篡 rozcie鎍zy z refleksem neutralnym,
* dodatkowe szczeg馧y w podr璚zniku technicznym, dost瘼nym w zak豉dce materia造 do pobrania.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg czekolada2.jpg (5,8 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg reflex6.jpg (5,6 KB, 8 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-13, 11:15   #3765
anakazar
Zakorzenienie

moni@ Kathy ma na swoim blogu o tym produkcie z melonem(na pewno czym z melonem)i go nie poleca

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-13, 11:20   #3766
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
moni@ Kathy ma na swoim blogu o tym produkcie z melonem(na pewno czym z melonem)i go nie poleca
Ok, dzieki, nie zauwazy豉m..juz czytam
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-13, 11:45   #3767
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
znalaz豉m zdj璚ia odpowiednie do mojego koloru.
Teraz wygl康a dok豉dnie tak jak kolor z szamponetki Joanny "naturalny blond" (kasztanowy tak si spra...) . M鎩 naturalny jest prawie taki sam jak ten z pomara鎍zowej farby.
6%ok.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-13, 12:24   #3768
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
2) 瞠l natychmiastowo koloryzuj帷y MY COLOR REFLEX artègo
– mied
zaintrygowa mnie ten 瞠l ciekawe,czy wart swojej ceny I ciekawe czy by si u mnie trzyma. Moje w這sy s tak mocno naod篡wkowane, 瞠 瘸dne produkty typu szamponetki si ich nie chwytaj
rousse jest offline  
Stary 2011-02-13, 12:42   #3769
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
zaintrygowa mnie ten 瞠l ciekawe,czy wart swojej ceny I ciekawe czy by si u mnie trzyma. Moje w這sy s tak mocno naod篡wkowane, 瞠 瘸dne produkty typu szamponetki si ich nie chwytaj
A mo瞠sz napisa czym je"od篡wkujesz"?bo ja nadal kr捫e mi璠zy tym co na rude mog,a czego nie mog i ka盥a sugestia mile widziana.

anakazar jest offline  
Stary 2011-02-13, 13:09   #3770
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
A mo瞠sz napisa czym je"od篡wkujesz"?bo ja nadal kr捫e mi璠zy tym co na rude mog,a czego nie mog i ka盥a sugestia mile widziana.
Do sp逝kiwania, drogeryjne np z L'Oreala czy Dove, zmieniam je regularnie 瞠by nie przyzwyczaja w堯s闚.
BTw wypr鏏owa豉m metod mycia od篡wk (Isan) i u mnie to si nie sprawdza niestety w這sy sch造 duu穎 wolniej, potem u nasady by造 ok, ale dalej si zlepia造, i nie by造 "sypkie", og鏊enie bez 篡cia, nie wyglada造 jak 鈍ie穎 umyte. Musia豉m drugi raz my, tym razem szamponem
rousse jest offline  
Stary 2011-02-13, 13:45   #3771
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Przed ka盥ego rodzaju farbowaniem w這sy trzeba porz康nie wymy.

Sam jestem ciekawa tego 瞠lu, pami皻am 瞠 chcia豉m go kupic w momencie kiedy by nowo軼i ok 1 rok temu - by這 to za czas闚 jak stosowa豉m farby i kosmetyki Artego, potem zmieni豉m farb/kosmetyki i zapomnia豉m o nim, w ka盥ym razie dla nas rudzielc闚 to tylko 2 kolory do wyboru pomara鎍z albo mied, mied jest bardziej st逝miona i troch podchodzi pod br您 natomiast pomara鎍z wygl康a bardziej na stonowany rudy w ka盥ym razie na palecie, no i nie ma sensu stosowa na ciemnych w這sach o tonacji od 6 w d馧 poniewa nie b璠zie wida efektu a jedynie refleks pod 鈍iat這.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-13, 17:26   #3772
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
..... no i nie ma sensu stosowa na ciemnych w這sach o tonacji od 6 w d馧 poniewa nie b璠zie wida efektu a jedynie refleks pod 鈍iat這.
Na poziomie 6 jasne ze nie- to oczywiste...
Moni@ jest offline  
Stary 2011-02-13, 19:55   #3773
anakazar
Zakorzenienie

Dziewczyny jak to jest z tymi rudymi w這sami?my豉m od farbowania 4 razy i mam zupe軟ie inny kolor ni mia豉m
Wam te si tak szybko znika rudo嗆?czy to zale篡 mo瞠 od tego ile razy ju rudo軼iami w這sy by造 farbowane?
Bo jak w takim t瘼ie ma ma znika z w這s闚 to nie ma sensu.
A bardzo chcia豉bym by ruda
Co ile musicie farbowa w這sy?
Mo瞠 powinnam zmieni firm farb?
Farbowane mia豉m farb selective-je郵i to ma znaczenie.Na nich pracuje moja fryzjerka.

anakazar jest offline  
Stary 2011-02-13, 20:37   #3774
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Dziewczyny jak to jest z tymi rudymi w這sami?my豉m od farbowania 4 razy i mam zupe軟ie inny kolor ni mia豉m
Wam te si tak szybko znika rudo嗆?czy to zale篡 mo瞠 od tego ile razy ju rudo軼iami w這sy by造 farbowane?
Bo jak w takim t瘼ie ma ma znika z w這s闚 to nie ma sensu.
A bardzo chcia豉bym by ruda
Co ile musicie farbowa w這sy?
Mo瞠 powinnam zmieni firm farb?
Farbowane mia豉m farb selective-je郵i to ma znaczenie.Na nich pracuje moja fryzjerka.
Powiem ci par z這tych zasad dotycz帷ych rudo軼i (oczywi軼ie na podstawie w豉snych do鈍iadcze). Trzymaj si z daleka od farb na poziomie 8 - poniewa wyp逝kuj si natychmiast do blondu
W這sy 2 dni przed farbowaniem dok豉dnie wymyj szamponem z SLES i ju nie obci捫aj od篡wkami lub kremami/瞠lami/piankami do stylizacji, je郵i u篡wasz tzw silikon闚 najbardziej oblepiaj帷ych 逝sk i nie zmywalnych 豉godnym szamponem: simethicone, trimethicone, trimethylsilylamodimethic one,trimethylsiloxysilica tes -wtedy 2 mycia przed farbowaniem b璠 konieczne - szampon nie mo瞠 zawiera silikon闚. Po farbowaniu nale篡 bardzo dok豉dnie domkn望 逝sk w這sa przez zakwaszenie np. p逝kank octow. W這sy po farbowaniu najlepiej nie myc ok 3 dni. Do mycia i piel璕nacji stosujemy kosmetyki przeznaczone do w這s闚 koloryzowanych kt鏎e zapobiegaj bekni璚iu w這s闚 i dok豉dnie domykaj 逝sk dzi瘯i czemu farba si nie wyp逝kuje. Osobi軼ie u篡wam silikony na co dzie w od篡wce i tzw jedwabiu ale wybieram te l瞠jsze zmywalne 豉godnymi szamponami. Je郵i to nie pomo瞠 a w這sy s bardzo porowate dodatkowo przeprowadza si prepigmentacj.
Je郵i chodzi o technik farbowania to lepiej rzadziej farbowa ale za ka盥ym razem ca貫 w這sy pokry farb. Nie znam kosmetyk闚 Selective. Osobi軼ie polecam: Vitality's, Alfaparf, Majirel.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-13 o 20:50 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-13, 21:07   #3775
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Powiem ci par z這tych zasad dotycz帷ych rudo軼i (oczywi軼ie na podstawie w豉snych do鈍iadcze). Trzymaj si z daleka od farb na poziomie 8 - poniewa wyp逝kuj si natychmiast do blondu
W這sy 2 dni przed farbowaniem dok豉dnie wymyj szamponem z SLES i ju nie obci捫aj od篡wkami lub kremami/瞠lami/piankami do stylizacji, je郵i u篡wasz tzw silikon闚 najbardziej oblepiaj帷ych 逝sk i nie zmywalnych 豉godnym szamponem: simethicone, trimethicone, trimethylsilylamodimethic one,trimethylsiloxysilica tes -wtedy 2 mycia przed farbowaniem b璠 konieczne - szampon nie mo瞠 zawiera silikon闚. Po farbowaniu nale篡 bardzo dok豉dnie domkn望 逝sk w這sa przez zakwaszenie np. p逝kank octow. W這sy po farbowaniu najlepiej nie myc ok 3 dni. Do mycia i piel璕nacji stosujemy kosmetyki przeznaczone do w這s闚 koloryzowanych kt鏎e zapobiegaj bekni璚iu w這s闚 i dok豉dnie domykaj 逝sk dzi瘯i czemu farba si nie wyp逝kuje. Osobi軼ie u篡wam silikony na co dzie w od篡wce i tzw jedwabiu ale wybieram te l瞠jsze zmywalne 豉godnymi szamponami. Je郵i to nie pomo瞠 a w這sy s bardzo porowate dodatkowo przeprowadza si prepigmentacj.
Je郵i chodzi o technik farbowania to lepiej rzadziej farbowa ale za ka盥ym razem ca貫 w這sy pokry farb. Nie znam kosmetyk闚 Selective. Osobi軼ie polecam: Vitality's, Alfaparf, Majirel.

Kolor mia豉m na poziomie 6.34 dok豉dnie-wysz豉 mi pi瘯na rudo嗆
Wymy豉m silikony przed,zakwiasi豉m po.Jedynie tylko nie mam nic w piel璕nacji do farbowanych,bo nie mia豉m poj璚ia na co si zdecydowa.Poleca豉 fructisa to kupi.Poratuj si teraz szamponetkami i po kolejnym farbowaniu u fryzerka zobacz co to b璠zie i tak jak radzisz zdecyduje si na farb vitalitys
Dzi瘯i wielkie

anakazar jest offline  
Stary 2011-02-13, 22:01   #3776
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:

Wymy豉m silikony przed,zakwiasi豉m po.Jedynie tylko nie mam nic w piel璕nacji do farbowanych,bo nie mia豉m poj璚ia na co si zdecydowa.Poleca豉 fructisa to kupi.Poratuj si teraz szamponetkami i po kolejnym farbowaniu u fryzerka zobacz co to b璠zie i tak jak radzisz zdecyduje si na farb vitalitys
Dzi瘯i wielkie
6.34 ciemny blond z這to miedziany - refleks pierwszorz璠ny to z這to a drugorz璠ny to mied, spr鏏uj po na這瞠niu szamponetki zakwasiec w這sy.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-13, 22:03   #3777
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:

Dzi瘯i wielkie
Jak na m鎩 rozum, to problem le篡 te w kolorze. W 6,34 dominuj帷ym odcieniem jest z這ty, a dopiero na drugim miejscu jest refleks miedziany. Takie odcienie zawsze szybko trac rudo嗆 na rzecz blondu/z這ta. Je郵i zale篡 Ci na rudym kolejno嗆 powinna by odwrotna, np. 6,43, a najlepiej 瞠by tej tr鎩ki w og鏊e tam nie by這. Takie s moje do鈍iadczenia
Stary 2011-02-13, 22:10   #3778
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Jak na m鎩 rozum, to problem le篡 te w kolorze. W 6,34 dominuj帷ym odcieniem jest z這ty, a dopiero na drugim miejscu jest refleks miedziany. Takie odcienie zawsze szybko trac rudo嗆 na rzecz blondu/z這ta. Je郵i zale篡 Ci na rudym kolejno嗆 powinna by odwrotna, np. 6,43, a najlepiej 瞠by tej tr鎩ki w og鏊e tam nie by這. Takie s moje do鈍iadczenia
zgadzam si z tym, a przypadku poziomu 6 mo瞠 te kolor wyp逝kiwa si na ciemny z這ty blond bardziej przypominaj帷y br您 - ja omijam jak ognia refleksu ,,3,, - chocia na palecie kolor闚 wygl康a cudowniei ju nie jeden raz si nabra豉m.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-14, 08:47   #3779
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
6.34 ciemny blond z這to miedziany - refleks pierwszorz璠ny to z這to a drugorz璠ny to mied, spr鏏uj po na這瞠niu szamponetki zakwasiec w這sy.
Cytat:
Cytat:
zgadzam si z tym, a przypadku poziomu 6 mo瞠 te kolor wyp逝kiwa si na ciemny z這ty blond bardziej przypominaj帷y br您 - ja omijam jak ognia refleksu ,,3,, - chocia na palecie kolor闚 wygl康a cudowniei ju nie jeden raz si nabra豉m.
Dzi瘯uj!
O rany!Napisa造軼ie "rzeczy"o kt鏎ych chyba nawet poj璚ia nie ma ta babeczka co mi w這sy robi豉
Ja by豉m napalona na s豉wny 7.44,ale ba豉m si na pierwszy rzut z ciemnych da tak 瘸r闚 i ten co mi wyszed by rewelacyjnyJednak macie racje,teraz jak si wyp逝kuje to kolor jest z這cisty.
W czwartek kupi saszetki to zobacz co mi wyjdzie.
A za ok. 5 tygodni um闚i si na farbowanie i wybior co z palety vitalitys.A jakie numery w miedzi polecacie z vitalitys?

anakazar jest offline  
Stary 2011-02-14, 11:24   #3780
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Dzi瘯uj!
O rany!Napisa造軼ie "rzeczy"o kt鏎ych chyba nawet poj璚ia nie ma ta babeczka co mi w這sy robi豉
Ja by豉m napalona na s豉wny 7.44,ale ba豉m si na pierwszy rzut z ciemnych da tak 瘸r闚 i ten co mi wyszed by rewelacyjnyJednak macie racje,teraz jak si wyp逝kuje to kolor jest z這cisty.
W czwartek kupi saszetki to zobacz co mi wyjdzie.
A za ok. 5 tygodni um闚i si na farbowanie i wybior co z palety vitalitys.A jakie numery w miedzi polecacie z vitalitys?
Dla mnie te ten w徠ek jest skarbnic wiedzy i oficjalnie go kocham! Mo瞠 poka nam jak捷 fotk koloru, kt鏎y Ci si podoba, to 豉twiej b璠zie co poleci, zale篡 czy wolisz rudo軼i 瘸r闚iaste, czy przyt逝mione, z czerwieni, czy czyste? Mnie si bardzo podoba 7,44 cho na moich w這sach nie wychodzi jeszcze tak intensywny jakbym chcia豉 (zdj璚ie kilka stron wcze郾iej)
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.