Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 128 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-15, 18:02   #3811
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj Kathy Hm, jeszcze nigdy nie miesza豉m dw鏂h r騜nych poziom闚. Otwiera si przede mn kolejny kr庵 piekie...
No ja tak od 2 miesi璚y robi i jestem zadowolona....a w zwi您ku z fotk, to bardziej w stron 7 ni 6, czyli 50 ml ,,7 ,,i 25 ml ,,6,,

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-15 o 18:05
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-15, 18:02   #3812
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Cytat:
Dzi瘯uj Kathy Hm, jeszcze nigdy nie miesza豉m dw鏂h r騜nych poziom闚. Otwiera si przede mn kolejny kr庵 piekie...
Przepi瘯ny jest ten kolor

Ja te najch皻niej w domu bym sobie sama w這sy farbowa豉,ale dla mnie odrost to czarna magia-wi璚 przez to musz lata do fryca

A mo瞠 wiecie jaka z szamponetek joanny wychodzi miedziana?nie jaka ostro ruda?

By sprzedawca na all co mia delie,ale znikn掖 wraz z ni,a szkoda

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-15, 18:11   #3813
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
No ja tak od 2 miesi璚y robi i jestem zadowolona....a w zwi您ku z fotk, to bardziej w stron 7 ni 6, czyli 50 ml ,,7 ,,i 25 ml ,,6,,
Kiedy mnie los ukarze i ciekawo嗆 zabije kota To musz jeszcze co z tego 6 wybra bo nie mo瞠 by to 6/4 z uwagi na moje pragnienie czerwieni
201709121022 jest offline  
Stary 2011-02-15, 18:18   #3814
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Przepi瘯ny jest ten kolor

Ja te najch皻niej w domu bym sobie sama w這sy farbowa豉,ale dla mnie odrost to czarna magia-wi璚 przez to musz lata do fryca

A mo瞠 wiecie jaka z szamponetek joanny wychodzi miedziana?nie jaka ostro ruda?

By sprzedawca na all co mia delie,ale znikn掖 wraz z ni,a szkoda
Trzeba przekopa w徠ek na temat szamponetki Joanny 015 P這mienny Rudy, kto pisa pozytywnie na jej temat.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Kiedy mnie los ukarze i ciekawo嗆 zabije kota To musz jeszcze co z tego 6 wybra bo nie mo瞠 by to 6/4 z uwagi na moje pragnienie czerwieni
Niekt鏎e ,,6,, wychodz bardzo ciemno.
Wczoraj po myciu w這s闚 przegl康a豉m si w lusterku poniewa chcia豉m zobaczy jak wygl康a skr皻 z ty逝 g這wyi nagle zauwa篡豉m 瞠 w jednym miejscu mam niedofarbowane w這sy,
oj si bezie dzia這 jak T wr鏂i z pracy

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-15, 18:19   #3815
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Trzeba przekopa w徠ek na temat szamponetki Joanny 015 P這mienny Rudy, kto pisa pozytywnie na jej temat.
Tak.Ja jak czyta豉m w徠ek to by這 pozytywnie o nim.Boj si tylko,瞠by nie by ZA p這mienny.

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-15, 18:23   #3816
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Tak.Ja jak czyta豉m w徠ek to by這 pozytywnie o nim.Boj si tylko,瞠by nie by ZA p這mienny.
Jak b璠zie za intensywny to i tak si zaraz wymyjepoza tym mo瞠sz spr鏏owa na kosmyku, gdyby by za intensywny to mo積a go troch rozcie鎍zy np. z od篡wk do w這s闚. Ja w豉郾ie w ten spos鏏 mam zamiar zrobi sobie swoj w豉sn od篡wko-szamponetk.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-15, 18:27   #3817
201709121022
Konto usuni皻e

Kathy zdaj sobie spraw, ale dla mnie wi瘯szym problemem by這by gdyby wysz這 zbyt jasno. Tylko kiedy mam za jasno na g這wie czuj si nie tak.
Tylko nie b康 zbyt surowa to w ko鎍u facet i nie fryzjer Ja i tak mam szacun dla wszystkich farbuj帷ych, ja np. chyba nigdy nie podo豉m zmianie ko豉, albo paska klinowego
Stary 2011-02-15, 18:34   #3818
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Kathy zdaj sobie spraw, ale dla mnie wi瘯szym problemem by這by gdyby wysz這 zbyt jasno. Tylko kiedy mam za jasno na g這wie czuj si nie tak.
Tylko nie b康 zbyt surowa to w ko鎍u facet i nie fryzjer Ja i tak mam szacun dla wszystkich farbuj帷ych, ja np. chyba nigdy nie podo豉m zmianie ko豉, albo paska klinowego
No to w takim razie mieszaj 6 i 7 - no ja mu dzisiaj udowodni
ostatnio by豉 za bardzo dumny z siebie, pewnie b璠zie wmawia 瞠 w jednym miejscu szybciej rosn.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-15, 18:41   #3819
olenkaj
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

hej dziewczyny

mam do Was male pytanie, czy bylybyscie zainteresowane zakupem prawdziwej BAQ henny JAMILA prosto z PAkistanu ?
mam dobry kontakt z bezposrdenim dostawca i tak sie zastanawiam czy bylby jakis odzew gdybym wystawila je na allegro?
bede wdzieczna za kazda informacje bo nie wiem czy mam sie wogole w to mieszac
pozdrawiam

justyna

jakby co mozna pisac na PRIVA
olenkaj jest offline  
Stary 2011-02-15, 19:48   #3820
ma這lata
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142
Wpisy w blogu: 1

Kathy pisa豉 ze naturalne w這ski masz ciemnobr您owe...a jak masz oprawe oczu? jaki kolor brwi? pytam, bo sama mam naturalane wlosy ciemny braz, aktualnie w kolorze miodu/karmelu i zastanawiam sie mocno nad rudym....z tym ze mam ciemna oprawe oczu tj. kolor piwny ale rzesy i brwi czarne i zastanawiam sie czy nie beda sie "gry潭" z rudymi w這sami.... jak my郵isz?
W tych aktualnych czuje sie ma這 wyra幡ie, bo mam jasn karnacj dlatego ten rudy mnie "m璚zy"....
Nie wiem czy ryzykowa z nim, cho bardzo sie podoba mi i kusi kusi....
ma這lata jest offline  
Stary 2011-02-15, 19:49   #3821
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

olenkaj, zacz窸am intensywnie interesowa si henn i by豉bym zainteresowana, ale dopiero w okresie wakacyjnym. Chocia kto wie czy nie skusz si wcze郾iej

Melina, ale eksperymenty chodz Ci po g這wie
siskath jest offline  
Stary 2011-02-15, 19:52   #3822
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
olenkaj, zacz窸am intensywnie interesowa si henn i by豉bym zainteresowana, ale dopiero w okresie wakacyjnym. Chocia kto wie czy nie skusz si wcze郾iej

Melina, ale eksperymenty chodz Ci po g這wie
No co poradz, tak mam, 瞠 nie spoczn dop鏦i nie poczuj, 瞠 TO TEN kolor. Za jasno mi wci捫 i zbyt pomara鎍zowo.
Stary 2011-02-15, 20:10   #3823
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ma這lata Poka wiadomo嗆
Kathy pisa豉 ze naturalne w這ski masz ciemnobr您owe...a jak masz oprawe oczu? jaki kolor brwi? pytam, bo sama mam naturalane wlosy ciemny braz, aktualnie w kolorze miodu/karmelu i zastanawiam sie mocno nad rudym....z tym ze mam ciemna oprawe oczu tj. kolor piwny ale rzesy i brwi czarne i zastanawiam sie czy nie beda sie "gry潭" z rudymi w這sami.... jak my郵isz?
W tych aktualnych czuje sie ma這 wyra幡ie, bo mam jasn karnacj dlatego ten rudy mnie "m璚zy"....
Mo瞠 j ciut rozwieje w徠pliwo軼iJa te mam w這sy ciemny br您(bardzo)ciemn opraw oczu i strasznie si ba豉m rudego.Zaryzykowa豉m i nie 瘸逝je-豉dnie mi w nim,dobrze si czuj i inni te m闚i,瞠 w rudym mi do twarzy

anakazar jest offline  
Stary 2011-02-15, 20:11   #3824
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Pewnie, ja te tak mia豉m. Niby jestem teraz zadowolona, ale ci庵le chodz mi po g這wie zmiany. Dokupi豉m mixa, teraz zastanawiam si nad henn (raczej z troski o w這sy w perspektywie d逝goletniego zapuszczania). Czasem a 瘸逝j, 瞠 nie mo積a cz窷ciej farbowa ;p
siskath jest offline  
Stary 2011-02-15, 20:11   #3825
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
No co poradz, tak mam, 瞠 nie spoczn dop鏦i nie poczuj, 瞠 TO TEN kolor. Za jasno mi wci捫 i zbyt pomara鎍zowo.
Ja te si napali豉m na ten kolor,kt鏎y pokaza豉 dzisiaj

anakazar jest offline  
Stary 2011-02-15, 20:22   #3826
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Oczy br您owe, brwi ciemne wyregulowane - jak robi makija to zawsze delikatnie maluje brwi br您owym cieniem, nigdy nie pr鏏owa豉m henny, wole pomalowa okoi maksymalnie wytuszowac rz瘰y. My郵 瞠 ciemny nie gryzie si z rudym wprost przeciwnie dodaje wyrazisto軼i ale musi byc umiar w kszta販ie. Jasna karnacja jak najbardziej do rudych w這s闚 pasuje.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Pewnie, ja te tak mia豉m. Niby jestem teraz zadowolona, ale ci庵le chodz mi po g這wie zmiany. Dokupi豉m mixa, teraz zastanawiam si nad henn (raczej z troski o w這sy w perspektywie d逝goletniego zapuszczania). Czasem a 瘸逝j, 瞠 nie mo積a cz窷ciej farbowa ;p
Wszystkie tak mamy

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Ja te si napali豉m na ten kolor,kt鏎y pokaza豉 dzisiaj
Kolor jest fajny, ale du穎 te zale篡 od fryzury

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-15, 20:33   #3827
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Kolor jest fajny, ale du穎 te zale篡 od fryzury
Mnie si fryzura akurat nie podoba, w og鏊e nie lubi takich imo foci trzaskanych z g鏎y, wi璚 szuka豉m 豉dniejszego zdj璚ia 瞠by bardziej do mnie przem闚i這 Ale mo瞠 i lepiej, 瞠 mam takie bo mog patrze na sam kolor
Stary 2011-02-15, 20:39   #3828
anakazar
Zakorzenienie

Mam ju suche w這sy po zmyciu vatiki i kolor mam karmelowy-jutro zobacz jak wygl康a w dziennym.W sztycznym ju nic z rudo嗆i nie mam.Jednak ten co mam teraz te jest 鈍ietny.
Kurcz,ale ten selectiv to chyba dupa nie farba skoro tak szybko si spra豉???czy to normalne?

anakazar jest offline  
Stary 2011-02-15, 20:45   #3829
ma這lata
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142
Wpisy w blogu: 1

Dzi瘯i Wam dziewczyny za opinie i rady
Je郵i zdecyduj si na ten odwa積y krok to dam zna i jak co to bede farbowac mieszank kathy Bo atpliwo軼i dalej po g這wie mi przelatuj...zw豉szcza, 瞠 mam lekko przetrawione w這sy po rozja郾ianiu z ciemnego br您u do tego karmelu i nie wiem jakby sie rudy na nich trzyma, bo on sam w sobie ma tendencje do szybkiego wymywania si....
ma這lata jest offline  
Stary 2011-02-15, 20:50   #3830
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯i Wam dziewczyny za opinie i rady
Je郵i zdecyduj si na ten odwa積y krok to dam zna i jak co to bede farbowac mieszank kathy Bo atpliwo軼i dalej po g這wie mi przelatuj...zw豉szcza, 瞠 mam lekko przetrawione w這sy po rozja郾ianiu z ciemnego br您u do tego karmelu i nie wiem jakby sie rudy na nich trzyma, bo on sam w sobie ma tendencje do szybkiego wymywania si....
U mnie wymywa si z pr璠ko軼i Kubicyfarbowa豉m dok豉dnie 10 dni temu i nie mam nic z tego koloru

anakazar jest offline  
Stary 2011-02-15, 20:58   #3831
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Srodki g喚boko regeneruj帷e w這sy powoduj lekkie rozchylenie 逝sek - czyli farba b璠zie si bardziej wyp逝kiwa豉. Dorwa豉m si do bardzo ciekawej lektury, jak co wyczytam ciekawego to napisze. o! dla np. olej z awokado uzupe軟ia niedobory lipid闚 we w這sach - jeden z fajniejszych olej闚, chroni przed UV - do w這s闚 suchych idealny do mieszania z maskami, wygl康a 瞠 jest du穎 lepszy pod wzgl璠em regeneracji od kokosowego.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-16, 03:23   #3832
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140

Cytat:
Srodki g喚boko regeneruj帷e w這sy powoduj lekkie rozchylenie 逝sek - czyli farba b璠zie si bardziej wyp逝kiwa豉. Dorwa豉m si do bardzo ciekawej lektury, jak co wyczytam ciekawego to napisze. o! dla np. olej z awokado uzupe軟ia niedobory lipid闚 we w這sach - jeden z fajniejszych olej闚, chroni przed UV - do w這s闚 suchych idealny do mieszania z maskami, wygl康a 瞠 jest du穎 lepszy pod wzgl璠em regeneracji od kokosowego.
O! To bardzo ciekawe. I kolejny pow鏚 do zakup闚 A tak btw witam, wracam z problemem i podkulonym ogonem. 7.12.10 farbowa豉m si ostatni raz henn i chcia豉bym wr鏂i do chemicznych farb g堯wnie ze wzgl璠u, 瞠 moje naturalne w這sy s za ciemne do efektu jaki chcia豉bym uzyska. Im trwalsza farba tym lepsza bo moim g堯wnym problemem przed henn by這 w豉郾ie to, 瞠 po 2 tygodniach mia豉m miodowy blond zamiast ostrego marchewkowego koloru. Dlatego po ujrzeniu w這s闚 Kathy po Vitalitys postanowi豉m te spr鏏owa tylko czy od 7.12. min窸o dostatecznie du穎 czasu 瞠bym ryzykowa豉 farb profesjonalna?
Kathy579, kupujesz gdzie w Warszawie Vitalitys?

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-02-16 o 03:39
LadyMadalena jest offline  
Stary 2011-02-16, 12:32   #3833
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka wiadomo嗆
O! To bardzo ciekawe. I kolejny pow鏚 do zakup闚 A tak btw witam, wracam z problemem i podkulonym ogonem. 7.12.10 farbowa豉m si ostatni raz henn i chcia豉bym wr鏂i do chemicznych farb g堯wnie ze wzgl璠u, 瞠 moje naturalne w這sy s za ciemne do efektu jaki chcia豉bym uzyska. Im trwalsza farba tym lepsza bo moim g堯wnym problemem przed henn by這 w豉郾ie to, 瞠 po 2 tygodniach mia豉m miodowy blond zamiast ostrego marchewkowego koloru. Dlatego po ujrzeniu w這s闚 Kathy po Vitalitys postanowi豉m te spr鏏owa tylko czy od 7.12. min窸o dostatecznie du穎 czasu 瞠bym ryzykowa豉 farb profesjonalna?
Kathy579, kupujesz gdzie w Warszawie Vitalitys?
Jaka to henna i jak d逝go u篡wa豉?
Je郵i farba wyp逝kiwa豉 si do miodowego blondu a cz瘰to tak bywa to pewnie by to poziom 8. Marchewkowego niestety nie da si utrzyma przez 4 tygodnie , dlatego my pomagamy sobie szamponetkami i balsamami z pigmentem. Nie u篡wamy olei szczeg鏊nie jak kolor jest 鈍ie篡 bo one bardzo wyp逝kuj kolor. Vitality's kupuj pod Warszaw.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-16, 12:41   #3834
201709121022
Konto usuni皻e

Nie no to jest jaki 瘸rt niesmaczny Od dw鏂h dni pr鏏uj znale潭 w Krakowie Vitality's, obdzwoni豉m wszystkie znane mi miejsca i dupa I jeszcze: "Czy to aby jest farba fryzjerska?". Nie! A sk康! Szukam jej we fryzjerskim bo nie mam m霩gu a w Rossmannie p馧ki si od niej uginaj. GOD

Wybaczcie, musia豉m da upust mojej frustracji.
Stary 2011-02-16, 12:50   #3835
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Nie no to jest jaki 瘸rt niesmaczny Od dw鏂h dni pr鏏uj znale潭 w Krakowie Vitality's, obdzwoni豉m wszystkie znane mi miejsca i dupa I jeszcze: "Czy to aby jest farba fryzjerska?". Nie! A sk康! Szukam jej we fryzjerskim bo nie mam m霩gu a w Rossmannie p馧ki si od niej uginaj. GOD

Wybaczcie, musia豉m da upust mojej frustracji.
Czy ja dobrze widz to co ty napisa豉
Vitality's w Rossmannie:conf used::lov e: - a oksydanty? - pisz bo mnie ciekawo嗆....ile kosztujefarba a ile oksydant?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-16, 12:56   #3836
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Czy ja dobrze widz to co ty napisa豉
Vitality's w Rossmannie:conf used::lov e: - a oksydanty? - pisz bo mnie ciekawo嗆....ile kosztujefarba a ile oksydant?
LOL, nie nie przepraszam, ironizowa豉m w zwi您ku z tym, 瞠 chyba z pi耩 ekspedientek we fryzjerskich imputowa這 mi, 瞠 mo瞠 to nie jest farba fryzjerska i sama nie wiem o czym m闚i I w豉郾ie jednej ju w z這軼i powiedzia豉m, 瞠 gdyby p馧ki si od tego w rossmannie ugina造 to bym nie szuka豉 u nich Krak闚 nie ma Vitality's. Co za wstyd.
Stary 2011-02-16, 12:59   #3837
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
LOL, nie nie przepraszam, ironizowa豉m w zwi您ku z tym, 瞠 chyba z pi耩 ekspedientek we fryzjerskich imputowa這 mi, 瞠 mo瞠 to nie jest farba fryzjerska i sama nie wiem o czym m闚i I w豉郾ie jednej ju w z這軼i powiedzia豉m, 瞠 gdyby p馧ki si od tego w rossmannie ugina造 to bym nie szuka豉 u nich Krak闚 nie ma Vitality's. Co za wstyd.
Przyprawi豉 mnie o zawa serca

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-16, 13:05   #3838
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Przyprawi豉 mnie o zawa serca
Przepraszam Po prostu bardzo chcia豉bym zobaczy sobie palet na 篡wo i nie wyskakiwa za ka盥ym razem z kasy za przesy趾, a tu jajo. By豉m pewna, 瞠 w takim du篡m mie軼ie znajd bez problem闚
Stary 2011-02-16, 13:26   #3839
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Przepraszam Po prostu bardzo chcia豉bym zobaczy sobie palet na 篡wo i nie wyskakiwa za ka盥ym razem z kasy za przesy趾, a tu jajo. By豉m pewna, 瞠 w takim du篡m mie軼ie znajd bez problem闚
To pociesz si 瞠 w Warszawie te nie ma- w ka盥ym razie jeszcze nie znalaz豉m bo wi瘯szo嗆 zak豉d闚 fryzjerskich na terenie Wawy zamawia bezpo鈔ednio przez przedstawicieli.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-16, 16:46   #3840
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
U mnie wymywa si z pr璠ko軼i Kubicyfarbowa豉m dok豉dnie 10 dni temu i nie mam nic z tego koloru
o!! zobacz co znalaz豉m to chyba ta s豉wna szamponetka Joannypost 289

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post25131342

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.