Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 130 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-17, 21:42   #3871
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez takinna Poka wiadomo嗆
a ja wczoraj zafarbowa豉m w這sy na ognist czerwie z "londy ", czyta豉m 瞠 s trwa貫, zobaczymy, kolor pokry r闚nomiernie. Zawsze mia豉m bardziej pomara鎍zowe odcienie, oce鎍ie jak w tym wygl康am
Bardzo 豉dnie wygl康asz w tym kolorze.

Julianna, od ok 2 tygodni zwi您uje w這sy przed snem - poprawa ogromnaw這sy zdrowe i nie ma puchudzi瘯uj za rade pomog這

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Poka wiadomo嗆
Hey dziewczyny, jestem tu nowa, ale od daaawna zastanawiam si nad rudo軼i na mojej g這wie w zwi您ku z tym moje pytanie - czy wed逝g was - specjalistek od rudo軼i - pasowa豚y do mnie jaki odcie czerwieni? my郵 na pocz徠ek o czym takim rudo-br您owym, ewentualnie jaka wi郾ia, na pewno nie na pocz徠ek jaka ognista rudo嗆.

i zatem moje drugie pytanie - jak bardzo ciemno wychodzi bursztyn castinga i czy bardzo potem ja郾ieje? ma kto jakie zdj璚ia? z g鏎y b豉agam i dzi瘯uj za odpowied, bo ju z kilka latek chodzi na mn ta rudo嗆

Zamieszczam zdj璚ia - po farbowaniu jako 3 miesi帷e temu szamponem koloryzuj帷ym na ciemny orzechowy blond, pierwsze jako miesi帷 po farbowaniu. naturalnie jestem ciemn mysi blondynk i szampony do嗆 szybko wyp逝kuj si z moich w這s闚
Na twoim miejscu szuka bym co w z這tych rudo軼iach
Wi郾ie odradzam, nie widz ci w tym kolorze

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Dziewczyny kupi豉m Ce-Ce Balsam koloryzuj帷y mied, ciekawa jestem jak si b璠zie sprawowa?? - dodam 瞠 szampon z tej serii zupe軟ie si u mnie nie sprawdzi, ale 瞠 jest niewiele od篡wek z pigmentem postanowi豉m 瞠 zaryzykuj.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-17, 23:17   #3872
oblakanyobloczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

a ten bursztyn castinga?
oblakanyobloczek jest offline  
Stary 2011-02-18, 07:59   #3873
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
a ten bursztyn castinga?
By造 ju w tym w徠ku informacje, 瞠 wychodzi on bardzo ciemno, poszukaj. A moja rada jest taka, 瞠 je郵i chcesz unikn望 niespodzianek z kolorem, to wybierz jak捷 farb profesjonaln.
201709121022 jest offline  
Stary 2011-02-18, 09:13   #3874
ma這lata
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Je郵i ko鎍e s ja郾iejsze to prepigmentacja - zerknij na blog, 8.44 to jasny kolor b璠zie si wyp逝kiwa na miedziany blond (w sam raz na lato). Ka盥emu pasuje co innego je郵i wolisz ciemniejsze to 7.44 b璠zie ok.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Hmm czyli dobrze zrozumiaam: najpierw nakadam np 8.44 pomieszane z ciepla woda a potem od razu na to 8.44 plus 6%woda?
Waham sie czy uzyc 8.44 czy 7.44...ale chyba zawsze latwiej przyciemnic niz potem rozjasniac...
A ten 8.44 tez wychodzi ladnie miedziano? Czy tak malo "zywo"?
No ja wlasnie nie wiem jaki odcien miedzi by mi bardziej pasowal, dlatego sie Was pytam o rade
mam w domu dwie farby, ktorych nie zuzyly moje kolezanki: matrixa 8CC i majirel 7.44 wiec moze moglabym nalozyc ktoras z nich...

Edytowane przez ma這lata
Czas edycji: 2011-02-18 o 09:16
ma這lata jest offline  
Stary 2011-02-18, 09:15   #3875
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Cytat:
---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Dziewczyny kupi豉m Ce-Ce Balsam koloryzuj帷y mied, ciekawa jestem jak si b璠zie sprawowa?? - dodam 瞠 szampon z tej serii zupe軟ie si u mnie nie sprawdzi, ale 瞠 jest niewiele od篡wek z pigmentem postanowi豉m 瞠 zaryzykuj.
Zdaj relacj

A ja wczoraj pojecha豉m do rodzic闚 i jak mnie mama zobaczy豉 to powiedzia豉,瞠 na pi瘯ny rudy mi si ta farba wyp逝kuje(a ja przy swoim 鈍ietle w 豉zience jaki karmel widzia豉m,a w dzienny trudno o obiktywizm,bo mam raczej ciemn 豉zienk)i rzeczywi軼ie poogl康a豉m swoje w這sy w wystawach sklepowych,lustrach-w normalnym dziennym 鈍ietle i si zakocha豉m w tym co mam teraz na g這wieZostan przy tej farbie p鏦i co,bo efekt koloru po sp逝kiwaniu zadowala mnie
Chocia wola豉bym sprawdzi jak si u mnie trzyma vitalitysNo nie wiem,zobacz ile razy jeszcze zdanie zmienie do kolejnego farbowania

Melina a id zobaczy co Ty zam闚i豉,bo na poziomie 6 ja te mia豉m farb

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-18, 12:01   #3876
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Zam闚i豉m Vitality's 6,64 Oj dziewczyny, co to b璠zie
No to czekam na na twoj fotk.

Cytat:
a ten bursztyn castinga?
Wychodzi miedziany br您, pod 鈍iat這 rude refleksy.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Zdaj relacj

A ja wczoraj pojecha豉m do rodzic闚 i jak mnie mama zobaczy豉 to powiedzia豉,瞠 na pi瘯ny rudy mi si ta farba wyp逝kuje(a ja przy swoim 鈍ietle w 豉zience jaki karmel widzia豉m,a w dzienny trudno o obiktywizm,bo mam raczej ciemn 豉zienk)i rzeczywi軼ie poogl康a豉m swoje w這sy w wystawach sklepowych,lustrach-w normalnym dziennym 鈍ietle i si zakocha豉m w tym co mam teraz na g這wieZostan przy tej farbie p鏦i co,bo efekt koloru po sp逝kiwaniu zadowala mnie
Chocia wola豉bym sprawdzi jak si u mnie trzyma vitalitysNo nie wiem,zobacz ile razy jeszcze zdanie zmienie do kolejnego farbowania

Melina a id zobaczy co Ty zam闚i豉,bo na poziomie 6 ja te mia豉m farb
Je郵i dobrze si czujesz w obecnym kolorku to super. Kolorek kt鏎y wybra豉 Melina mo瞠 troch wpada w maho - chocia z refleks闚 to nie wynika, bardzo jestem ciekawa rezultatu

Jutro lub w nast瘼nym tygodniu wypr鏏uj Ce-Ce (24 z) i zdam relacje (sama jestem ciekawa), widzia豉m te mask domykaj帷 逝ski po farbowani tej samej serii ok 22 z.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-18 o 12:03 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-18, 12:34   #3877
88Malgorzata
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129

ja polecam loreal prefernce intensywna miedz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SSA49728.jpg (53,8 KB, 186 za豉dowa)
88Malgorzata jest offline  
Stary 2011-02-18, 12:39   #3878
201709121022
Konto usuni皻e

Nie wiem jeszcze kiedy b璠 farbowa豉, ale fotk na pewno dam Sama te jestem ciekawa co to wyjdzie. P鏦i co przekona豉m si, 瞠 na pewno nie czuje sie dobrze w kolorach marchewkowych, czysto pomara鎍zowych. Dlatego cieszy mnie, 瞠 Vitality's 7,44 po dw鏂h tygodniach wyp逝kuje mi si do miedzi, a nie jest 鄴速y, zloty, pomara鎍zowy etc...

Btw kupi豉m sobie dzisiaj odzywk z nowej serii Pantene do w這s闚 farbowanych. Kiedy lubi豉m ich od篡wki, stwierdzi豉m 瞠 spr鏏uj

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-02-18 o 12:42
Stary 2011-02-18, 13:13   #3879
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Dziewczyny wiecie 瞠 L'biotica wyda豉 now seri Wax do farbowanych - czy kto ju u篡wa? Ciekawi mnie jak dzia豉 na rudy kolor?

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Joanna Professional do koloru - fajnie dzia豉 na moje w這sy, chyba si polubimy - nak豉dam na w這sy sam pian (woda+koncentrat w zast瘼czej butelce), nie obci捫a- to te du篡 plus, i pi瘯ny zapach. Minusem jest brak pompki w tak wielkiej butelce.

Cytat:
Napisane przez ma這lata Poka wiadomo嗆
Hmm czyli dobrze zrozumiaam: najpierw nakadam np 8.44 pomieszane z ciepla woda a potem od razu na to 8.44 plus 6%woda?
Waham sie czy uzyc 8.44 czy 7.44...ale chyba zawsze latwiej przyciemnic niz potem rozjasniac...
A ten 8.44 tez wychodzi ladnie miedziano? Czy tak malo "zywo"?
No ja wlasnie nie wiem jaki odcien miedzi by mi bardziej pasowal, dlatego sie Was pytam o rade
mam w domu dwie farby, ktorych nie zuzyly moje kolezanki: matrixa 8CC i majirel 7.44 wiec moze moglabym nalozyc ktoras z nich...
Tak, w blogu opisa豉m dok豉dnie
Je郵i masz ochot na ja郾iejszy to zacznij od 8.44, na pocz徠ku wychodzi bardzo 豉dny miedziany - jednak wyp逝kuje si szybko na blond - przej篡j do 2 stron wstecz tam da豉m zdj璚ie z tym kolorkiem - ale ju spranym po ok 2 tygodniach od farbowania. Z Matrixa nie polecam
Socolor, natomiast 7.44 Majirel - jak najbardziej bardzo 豉dny ostro miedziany kolor, szczeg鏊nie pi瘯nie wychodzi u os鏏 kt鏎zy maj bazowy kolor na poziomie 6 lub 7.

Melina,
Te widzia豉m te nowe od篡wki z ciemno r騜ow nakr皻k ,,zdrowy kolor,, daj znac koniecznie czy fajna?, widzia豉m te serum z tej serii 3 szt w opakowaniu.
http://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci/Zdrowy-kolor-z-Pantene

Je郵i chodzi o ampu趾i troch mnie wystraszy這 zdanie: surfaktanty kationowe (BTMAC), kt鏎e, przylegaj帷 do ujemnie na豉dowanej powierzchni w這s闚 farbowanych.
Moim zdaniem to silikony z grup funkcyjn kt鏎e tworz na w這sach depozyt kt鏎y b璠zie ci篹ko zmywalny z w這s闚 przy cz瘰tym stosowaniu co w rezultacie utrudni farbowanie.
Dzia豉j z ujemnie na豉dowanymi centrami keratyny tworz帷 na w這sach trwa造 cienki film ochronny.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-18 o 13:29 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-18, 13:22   #3880
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Melina,
Te widzia豉m te nowe od篡wki z ciemno r騜ow nakr皻k ,,zdrowy kolor,, daj znac koniecznie czy fajna?, widzia豉m te serum z tej serii 3 szt w opakowaniu.
http://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci/Zdrowy-kolor-z-Pantene
Dam zna w niedziel Swoj drog fajnie, 瞠 wreszcie ruszyli z wi瘯szymi pojemno軼iami, ja kupi豉m odzywk 400ml, a jest te 750 Og鏊nie dobrze wspominam wszystkie moje spotkania z Pantene i jak b璠zie fajna to dokupi te mask
Stary 2011-02-18, 22:52   #3881
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

witam , ale mi ten tdzien zlecial normalnie ekspresowo; podczytywalam Was regularnie, ale jakos marnie bylo z czasem na odpowiedzi

kathy bardzo sie ciesze, ze pomoglo zwiazywanie wlosow, moje tez zdecydowanie lepiej czuja sie kiedy sa zwiazane na noc

melina pstryknelam fotki, ciezko bylo ujac ta czerwien tak, jak naprawde wypadala, ale mniej wiecej sie udalo ( z tymze czerwien z RB znika do 3-4 myc maks , potem jest sliczna miedziana rudosc, zatem jesli lepiej czujesz sie w czerwonych kolorach ten raczej nie bedzie Cie satysfakcjonowal).

a mnie zaczyna brac na jakis truskawkowy blond , niby uzyskalam "niemal idealna rudosc", ale teraz znowu tesknie za zlotym polyskiem (tylko jak pomysle jak szybko one sie robia blondami )

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-19, 09:13   #3882
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

dziewczyny a powiedzcie mi prosze od czego zalezy intensywno嗆 koloru jesli chodzi o farbe fryzjerska? wiadomo,瞠 podk豉d naturalne w這sy ale czy te st篹enie oksydantu ma znaczenie hmm powinno a mianowicie zakupilam farbe numeracja bodajrze 743 czyli miedziano z這ty z woda 9% a wyszly ciemnie czego to moze byc przyczyn ?
no chyba ze tak wyglada ten odcien
Stary 2011-02-19, 13:14   #3883
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Poka wiadomo嗆
dziewczyny a powiedzcie mi prosze od czego zalezy intensywno嗆 koloru jesli chodzi o farbe fryzjerska? wiadomo,瞠 podk豉d naturalne w這sy ale czy te st篹enie oksydantu ma znaczenie hmm powinno a mianowicie zakupilam farbe numeracja bodajrze 743 czyli miedziano z這ty z woda 9% a wyszly ciemnie czego to moze byc przyczyn ?
no chyba ze tak wyglada ten odcien
Wi瘯szo嗆 drogeryjnych mimo dodanej wody wychodzi ciemno bo nie s to farby rozja郾iaj帷e. Wszystkie farby mieszane 1:1 - nie s rozja郾iaj帷e, rozja郾iaj帷e to 1:1.5 (np. 50 ml farby na 75 oxydantu) i 1:2.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Ce-Ce Balsam koloryzuj帷y mied - w豉郾ie wypr鏏owa豉m - bardzo delikatny balsam z przewa瘸j帷ym z這tym refleksem, plus 瞠 nie powoduje frizz (puchu). Efekt ko鎍owy jest bardzo naturalny, idealnie i r闚nomiernie si rozprowadza, dla tych kt鏎zy potrzebuj bardzo delikatnego tonowania. Na pewno nie dla oczekuj帷ych efektu ,,瘸r闚ki,, - Julianna mo瞠 co dla ciebie?

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-19 o 13:16
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-19, 16:45   #3884
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathy bardzo sie ciesze, ze pomoglo zwiazywanie wlosow, moje tez zdecydowanie lepiej czuja sie kiedy sa zwiazane na noc

melina pstryknelam fotki, ciezko bylo ujac ta czerwien tak, jak naprawde wypadala, ale mniej wiecej sie udalo ( z tymze czerwien z RB znika do 3-4 myc maks , potem jest sliczna miedziana rudosc, zatem jesli lepiej czujesz sie w czerwonych kolorach ten raczej nie bedzie Cie satysfakcjonowal).
To gdzie fotencje? Dawaj, dawaj! Swoj drog i ja skorzysta豉m z rady dotycz帷ej zwi您ywania w這s闚 na noc (jako, 瞠 ju mog zrobi konkretn kitk) i rzeczywi軼ie, dobrze im to robi
Stary 2011-02-19, 17:40   #3885
julianna-p
Wtajemniczenie

?? nie zalaczylo, sekunda bo usunelam z kompa. chyba jednak bylam wczoraj niezle zmeczona

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-19, 17:49   #3886
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
?? nie zalaczylo, sekunda bo usunelam z kompa. chyba jednak bylam wczoraj niezle zmeczona
No nawet od鈍ie瘸豉m kilka razy stron, bo my郵a豉m, 瞠 u mnie si co sknoci這. Ale nie ma
Stary 2011-02-19, 17:55   #3887
julianna-p
Wtajemniczenie

Melina sorry, moj blad, zalacze zdjecia jak tylko dam rade (czytaj przed wyjsciem jak zdarza lub po powrocie)

julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-19, 19:28   #3888
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Kolorek po 2 tygodniach, od鈍ie瘸ny odrobin od篡wki ce-ce mied, nie patrzcie na fryzurk bo spod czapki, w豉軼iwie bez ce-ce by by prawie identyczny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2week2.jpg (50,2 KB, 210 za豉dowa)

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-19 o 19:31
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-19, 20:06   #3889
201709121022
Konto usuni皻e

奸iczne loczki masz kathy I bardzo 篡wy kolorek.

Dziewczyny znacie t stron? http://fuckyeahredhair.tumblr.com/ Nie wiem, czy si ju tu przewija豉, ale je郵i nie to ostrzegam - wci庵a! Wieeeeelki zbi鏎 rudo軼i wszelakich.

Za陰czam dzisiejsze znalezisko, kt鏎e mnie oczarowa這
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg nova.jpg (37,9 KB, 76 za豉dowa)
Stary 2011-02-19, 20:20   #3890
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Melina, 豉dny ten kolor na zdj璚iu
Jak ju b璠ziesz mia豉 w這ski w czerwie to si rozejrzyj za ce-ce czerwie (od篡wka) - widzia豉m w fryzjerskim i mia bardzo fajny odcie. Co do zwi您ywania w這s闚 do spania, to naprawd super, w這sy jak nowe w zaledwie 10 dni nawet jak czasami myje w這sy wieczorem to te zwi您uje.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-19, 20:29   #3891
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Melina, 豉dny ten kolor na zdj璚iu
Jak ju b璠ziesz mia豉 w這ski w czerwie to si rozejrzyj za ce-ce czerwie (od篡wka) - widzia豉m w fryzjerskim i mia bardzo fajny odcie. Co do zwi您ywania w這s闚 do spania, to naprawd super, w這sy jak nowe w zaledwie 10 dni nawet jak czasami myje w這sy wieczorem to te zwi您uje.
Szczerze powiedziawszy, kiedy ogl康am trzy r騜ne wersje palety Vitality's, a co za tym idzie trzy r騜ne wersje koloru, kt鏎y zam闚i豉m, na my郵 przychodzi mi tylko 瞠 b鏬 raczy wiedzie w czym b璠 mia豉 w這ski po farbowaniu A rzeczy ce - ce akurat maj w znanym mi fryzjerskim, wi璚 sprawdz. Chocia kiedy mia豉m szampon i mask i nie by豉m zadowolona.
Stary 2011-02-19, 20:39   #3892
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Szczerze powiedziawszy, kiedy ogl康am trzy r騜ne wersje palety Vitality's, a co za tym idzie trzy r騜ne wersje koloru, kt鏎y zam闚i豉m, na my郵 przychodzi mi tylko 瞠 b鏬 raczy wiedzie w czym b璠 mia豉 w這ski po farbowaniu A rzeczy ce - ce akurat maj w znanym mi fryzjerskim, wi璚 sprawdz. Chocia kiedy mia豉m szampon i mask i nie by豉m zadowolona.
Szkoda 瞠 nie mo積a kupic w wersji mini np 10 ml, szampony z serii koloryzuj帷ej s bardzo kiepskie. Od篡wka b璠zie si sprawdza po silnym od篡wianiu jak kolor si zacznie wyp逝kiwa

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-19, 21:12   #3893
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Kathy, czy mo積a u篡 oksydantu 3% do mieszanki z Vitality's, by od鈍ie篡 kolor na d逝go軼i w這s闚? Nie chc co miesi帷 ich maltretowa farbowaniem z reszt ich kolor 鈍ietnie si trzyma . Czy np. ten 3% je przyciemni? (a tego nie chc) I je郵i ju to w jakich proporcjach 1:1? Czy lepiej 6% 1:1 ?
rousse jest offline  
Stary 2011-02-19, 21:28   #3894
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Kathy, czy mo積a u篡 oksydantu 3% do mieszanki z Vitality's, by od鈍ie篡 kolor na d逝go軼i w這s闚? Nie chc co miesi帷 ich maltretowa farbowaniem z reszt ich kolor 鈍ietnie si trzyma . Czy np. ten 3% je przyciemni? (a tego nie chc) I je郵i ju to w jakich proporcjach 1:1? Czy lepiej 6% 1:1 ?
Vitality's Art Absolute zawsze 1:1.5 (50ml farby/75 ml oxydant)
Jak najbardziej mo瞠sz 3%, kolor b璠zie troch ciemniejszy ni po 6%.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-19, 22:03   #3895
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

kathy579 a skad przypuszczenia,瞠 to drogeryjna farba w豉snie,瞠 nie- farba profesional by fame sie zwie jak dobrze kojarze wiec moze czas trzymania ? mia znaczenie czy proporcje hmm ? czy ktos mi pomoze to ogarn望
farbowa豉m w proporcji p馧 tubki farby plus dwie po堯wki utleniacza wiec 1;2

P.S kolorek masz fajniusi musze poczytac jakim cudem to zrobi豉 i czy jest szansa na ciemniejszych w這sach
Stary 2011-02-19, 22:10   #3896
ma這lata
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Cytat:
Kolorek po 2 tygodniach, od鈍ie瘸ny odrobin od篡wki ce-ce mied, nie patrzcie na fryzurk bo spod czapki, w豉軼iwie bez ce-ce by by prawie identyczny.
Kathy pi瘯ny ten Tw鎩 kolorek
Chyba dam spokoj majirel 7,44 i pojedyncze kolory i tez zrobie t mieszanka Vitality's 7,44+8,44 pol na pol tak jak Ty robisz..bo mysle ze samo 7,44 moze wyjsc ciemno a to 8,44 bedzie ciut za jasne...
Bo ja mam naturalne odrosty tak na poziomie 4-5(ciezko mi okreslic, ale chyba bardziej 5) my郵isz ze na 6% wodzie da rade?
ma這lata jest offline  
Stary 2011-02-19, 23:05   #3897
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Poka wiadomo嗆
kathy579 a skad przypuszczenia,瞠 to drogeryjna farba w豉snie,瞠 nie- farba profesional by fame sie zwie jak dobrze kojarze wiec moze czas trzymania ? mia znaczenie czy proporcje hmm ? czy ktos mi pomoze to ogarn望
farbowa豉m w proporcji p馧 tubki farby plus dwie po堯wki utleniacza wiec 1;2

P.S kolorek masz fajniusi musze poczytac jakim cudem to zrobi豉 i czy jest szansa na ciemniejszych w這sach
Farby drogeryjne (w wi瘯szo軼i) nie maj refleks闚 po kropce/przecinku numeracja jest w jednym ci庵u a ty zasugerowa豉 743 wi璚 skojarzy這 mi si z Loreal Excellence st康 to przypuszczenie.

My郵 瞠 przyczyn mo瞠 byc wiele pocz患szy od tego 瞠 np. poziom 7 wychodzi w tych farbach bardzo ciemno, lub dlatego 瞠 kolor wyj軼iowy w這s闚 jest za ciemny. Mo瞠 byc te tak 瞠 w這sy nie s podatne i potrzebne by by這 lekkie rozja郾ianie.
Je郵i chodzi o moje w這sy to nie od razu uzyska豉m teki kolor jaki mam teraz, m鎩 kolor bazowy to ciemny br您 - na pocz徠ku stosowa豉m miedzie na poziomie 6 z Majirel, potem zrobi豉m delikatny jasny baleja i przesz豉m na poziom 7. To by這 do嗆 dawno wi璚 w這sy traktowane baleja瞠m s ju 軼i皻e, ale tak w豉郾ie schodzi豉m z ciemnego koloru krok po kroku.
Teraz w這sy po d逝go軼i s ju jasne a ciemny odrost tu przy sk鏎ze malowany 8.44+7.44+6% jest jasn rudo軼i pasuj帷 do ca這軼i.

-

Cytat:
Napisane przez ma這lata Poka wiadomo嗆
Kathy pi瘯ny ten Tw鎩 kolorek
Chyba dam spokoj majirel 7,44 i pojedyncze kolory i tez zrobie t mieszanka Vitality's 7,44+8,44 pol na pol tak jak Ty robisz..bo mysle ze samo 7,44 moze wyjsc ciemno a to 8,44 bedzie ciut za jasne...
Bo ja mam naturalne odrosty tak na poziomie 4-5(ciezko mi okreslic, ale chyba bardziej 5) my郵isz ze na 6% wodzie da rade?
Dzi瘯uj.Ja mam odrost mniej wi璚ej tak jak ty i 豉dnie 豉pie, moje w這sy s do嗆 podatne je郵i chodzi o koloryzacj.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-19 o 23:27
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-20, 00:23   #3898
catarsis
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 201

Cytat:
Dziewczyny znacie t stron? http://fuckyeahredhair.tumblr.com/ Nie wiem, czy si ju tu przewija豉, ale je郵i nie to ostrzegam - wci庵a! Wieeeeelki zbi鏎 rudo軼i wszelakich.

Za陰czam dzisiejsze znalezisko, kt鏎e mnie oczarowa這
To ja r闚nie, je郵i mog, dorzuc 廝鏚這 rudych inspiracji
http://reddishness.tumblr.com/
„柝e czy dobrze, oka瞠 si p騧niej. Ale trzeba dzia豉, 鄉ia這 chwyta 篡cie za grzyw. Wierz mi, malutka, 瘸逝je si wy陰cznie bezczynno軼i, niezdecydowania, wahania. Czyn闚 i decyzji, cho niekiedy przynosz smutek i 瘸l, nie 瘸逝je si.”
catarsis jest offline  
Stary 2011-02-20, 10:24   #3899
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Vitality's Art Absolute zawsze 1:1.5 (50ml farby/75 ml oxydant)
Jak najbardziej mo瞠sz 3%, kolor b璠zie troch ciemniejszy ni po 6%.
Ok dzi瘯i. Mam jeszcze pytanie co do Art Pure Orange, zam闚i豉m dla pr鏏y, tylko w pude趾u nie by這 instrukcji... ile tego si u篡wa?
rousse jest offline  
Stary 2011-02-20, 13:17   #3900
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Ok dzi瘯i. Mam jeszcze pytanie co do Art Pure Orange, zam闚i豉m dla pr鏏y, tylko w pude趾u nie by這 instrukcji... ile tego si u篡wa?
Pure s逝膨 do wzmocnienia odcieni, nie mog byc stosowane osobno, ale zawsze w mieszance z innymi odcieniami.
Przyk豉d:
50 gr. 6.66 +75 gr. tlenu 30% vol + 20 gr. pure red (czerwony).
Tak jest w instrukcji.

Dziewczyny je郵i kt鏎a chce ksi捫eczk koloryzacji i instrukcji Vitalitys to piszcie na PW.

Cytat:
Napisane przez catarsis Poka wiadomo嗆
To ja r闚nie, je郵i mog, dorzuc 廝鏚這 rudych inspiracji
http://reddishness.tumblr.com/
Melina, Catarsis
Ile pi瘯nych rudo軼i - nie jeste鄉y same

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-20 o 13:22
kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.