Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 131 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-20, 13:49   #3901
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Pure s逝膨 do wzmocnienia odcieni, nie mog byc stosowane osobno, ale zawsze w mieszance z innymi odcieniami.
Przyk豉d:
50 gr. 6.66 +75 gr. tlenu 30% vol + 20 gr. pure red (czerwony).
Tak jest w instrukcji.

Dziewczyny je郵i kt鏎a chce ksi捫eczk koloryzacji i instrukcji Vitalitys to piszcie na PW.

Melina, Catarsis
Ile pi瘯nych rudo軼i - nie jeste鄉y same
Jeszcze takie mam: http://gingers.tumblr.com/ Oszalej, siedz na tych stronach od trzech dni
201709121022 jest offline  
Stary 2011-02-20, 15:57   #3902
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Majirel 7,44 + mix miedziany.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,0 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (25,5 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (23,5 KB, 32 za豉dowa)
siskath jest offline  
Stary 2011-02-20, 16:29   #3903
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Majirel 7,44 + mix miedziany.
ζdny, ale do嗆 czerwony wyszed jak na 7.44 - a ten mix miedziany to czerwie czy pomara鎍z...i jakiej firmy?

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-20, 16:48   #3904
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

[QUOTE=kathy579;25215506]Farby drogeryjne (w wi瘯szo軼i) nie maj refleks闚 po kropce/przecinku numeracja jest w jednym ci庵u a ty zasugerowa豉 743 wi璚 skojarzy這 mi si z Loreal Excellence st康 to przypuszczenie.

My郵 瞠 przyczyn mo瞠 byc wiele pocz患szy od tego 瞠 np. poziom 7 wychodzi w tych farbach bardzo ciemno, lub dlatego 瞠 kolor wyj軼iowy w這s闚 jest za ciemny. Mo瞠 byc te tak 瞠 w這sy nie s podatne i potrzebne by by這 lekkie rozja郾ianie.
Je郵i chodzi o moje w這sy to nie od razu uzyska豉m teki kolor jaki mam teraz, m鎩 kolor bazowy to ciemny br您 - na pocz徠ku stosowa豉m miedzie na poziomie 6 z Majirel, potem zrobi豉m delikatny jasny baleja i przesz豉m na poziom 7. To by這 do嗆 dawno wi璚 w這sy traktowane baleja瞠m s ju 軼i皻e, ale tak w豉郾ie schodzi豉m z ciemnego koloru krok po kroku.
Teraz w這sy po d逝go軼i s ju jasne a ciemny odrost tu przy sk鏎ze malowany 8.44+7.44+6% jest jasn rudo軼i pasuj帷 do ca這軼i.

-

dzieki tylko zastanawiam mnie jeszcze to i w這sy by造 rozjasniane niedawno wiec niepowinny wyjsc tak ciemne jedynie odrost mia豉m naturalny ale to jakies 2 cm a ciemne wysz造 po ca這軼i ;/
chyba ta farba jednak nie dla mnie...
Skad wiecie na jakim poziomie macie w這sy 6, 7 ? hm
Stary 2011-02-20, 16:54   #3905
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

[QUOTE=Jessiczka;25228153]
Cytat:
Farby drogeryjne (w wi瘯szo軼i) nie maj refleks闚 po kropce/przecinku numeracja jest w jednym ci庵u a ty zasugerowa豉 743 wi璚 skojarzy這 mi si z Loreal Excellence st康 to przypuszczenie.

My郵 瞠 przyczyn mo瞠 byc wiele pocz患szy od tego 瞠 np. poziom 7 wychodzi w tych farbach bardzo ciemno, lub dlatego 瞠 kolor wyj軼iowy w這s闚 jest za ciemny. Mo瞠 byc te tak 瞠 w這sy nie s podatne i potrzebne by by這 lekkie rozja郾ianie.
Je郵i chodzi o moje w這sy to nie od razu uzyska豉m teki kolor jaki mam teraz, m鎩 kolor bazowy to ciemny br您 - na pocz徠ku stosowa豉m miedzie na poziomie 6 z Majirel, potem zrobi豉m delikatny jasny baleja i przesz豉m na poziom 7. To by這 do嗆 dawno wi璚 w這sy traktowane baleja瞠m s ju 軼i皻e, ale tak w豉郾ie schodzi豉m z ciemnego koloru krok po kroku.
Teraz w這sy po d逝go軼i s ju jasne a ciemny odrost tu przy sk鏎ze malowany 8.44+7.44+6% jest jasn rudo軼i pasuj帷 do ca這軼i.

-

dzieki tylko zastanawiam mnie jeszcze to i w這sy by造 rozjasniane niedawno wiec niepowinny wyjsc tak ciemne jedynie odrost mia豉m naturalny ale to jakies 2 cm a ciemne wysz造 po ca這軼i ;/
chyba ta farba jednak nie dla mnie...
Skad wiecie na jakim poziomie macie w這sy 6, 7 ? hm
Por闚nanie (naturalnego koloru) z jak彗olwiek palet kolor闚 farb profesjonalnych z gamy naturalnych odcieni

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-20, 16:55   #3906
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

L'Oreal Professionnel Majirel MIX. Do wyboru by造: miedziany, miedziano - czerwony i czerwony. Wybra豉m miedziany. Te uwa瘸m, 瞠 jest zbyt czerwony, ale wiem, 瞠 szybko si wyp逝cze. Przy ostatnim farbowaniu te tak mia豉m. Podczas kolejnych my nadal leci pomara鎍zowa woda. Wydaje mi si, 瞠 sp造wa tylko mix, bo jak farbowa豉m wy陰cznie farb to nie sp造wa豉 tak kolorowa woda. Jakbym mia豉 do wyboru jeszcze mix pomara鎍zowy to na pewno bym si na niego zdecydowa豉.

siskath jest offline  
Stary 2011-02-20, 17:01   #3907
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
L'Oreal Professionnel Majirel MIX. Do wyboru by造: miedziany, miedziano - czerwony i czerwony. Wybra豉m miedziany. Te uwa瘸m, 瞠 jest zbyt czerwony, ale wiem, 瞠 szybko si wyp逝cze. Przy ostatnim farbowaniu te tak mia豉m. Podczas kolejnych my nadal leci pomara鎍zowa woda. Wydaje mi si, 瞠 sp造wa tylko mix, bo jak farbowa豉m wy陰cznie farb to nie sp造wa豉 tak kolorowa woda. Jakbym mia豉 do wyboru jeszcze mix pomara鎍zowy to na pewno bym si na niego zdecydowa豉.

No to fajnie 瞠 masz sw鎩 w豉sny spos鏏 na zatrzymanie koloru, wstaw fotk za tydzie to zobaczymy r騜nic, pami皻am 瞠 u mnie woda po Majirel mia豉 buraczkowy kolor.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-20, 18:04   #3908
myysia19
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Intensywnie rudy kolor- farba

Dziewczyny , czy znacie jak捷 farbk kt鏎a z jasnego farbowanego br您u zrobi豉by marchewkowo rudy ?? Mo瞠 kt鏎a z was mia豉 podobn sytuacj?
myysia19 jest offline  
Stary 2011-02-20, 20:39   #3909
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477
Dot.: Intensywnie rudy kolor- farba

Cytat:
Napisane przez myysia19 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny , czy znacie jak捷 farbk kt鏎a z jasnego farbowanego br您u zrobi豉by marchewkowo rudy ?? Mo瞠 kt鏎a z was mia豉 podobn sytuacj?
Nie s康z, 瞠by uda這 Ci si samym farbowaniem osi庵n望 marchewk na w這sach ju farbowanych na br您. Jaki kasztan, ciemn mied, owszem. Ale bez rozja郾iania moim zdaniem marchewy nie zrobisz. Najlepiej poka jakie w這sy masz teraz, a jakie chcesz, na pewno kto Ci doradzi wtedy
201709121022 jest offline  
Stary 2011-02-21, 13:14   #3910
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Dziewczyny ja co mam chwil to siedz na "w這sowym"i wyczyta豉m,瞠 dziewczyny farbuj w這sy na naolejowane olejem kokosowym w這sy i podobno w ten spos鏏 kolor dzielnie trzyma si nawet do miesi帷a...i co ciekawe opisa豉 to dziewczyna,kt鏎a farbuj sie na czerwie.

No nic id podczytywa dalej.
Mo瞠 wy te co wiecie na ten temat???

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-21, 14:42   #3911
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ja co mam chwil to siedz na "w這sowym"i wyczyta豉m,瞠 dziewczyny farbuj w這sy na naolejowane olejem kokosowym w這sy i podobno w ten spos鏏 kolor dzielnie trzyma si nawet do miesi帷a...i co ciekawe opisa豉 to dziewczyna,kt鏎a farbuj sie na czerwie.

No nic id podczytywa dalej.
Mo瞠 wy te co wiecie na ten temat???
W ka盥ym opakowaniu farby Art Absolute Vitalitys jest dodana saszetka z olejami kt鏎 mieszamy z farb. Jest to kombinacja olejk闚: jojoba,oleju rycynowego, oliwki z oliwy, ry簑, nagietka i krwawnika.W po陰czeniu z farb chroni sk鏎 i nadaj po造sk.
Loreal Profesjonale ma natomiast krem ochronny przed koloryzacj kt鏎y nak豉da si na miejsca uwra磧iwione.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-21 o 14:45 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-21, 14:47   #3912
Smerfetka24
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Dziewczyny, wiecie mo瞠 jak uzyska taki kolor jak na zdj璚iu? Je郵i to mo磧iwe to farbami Vitality. Wg mnie to mied z czerwieni chyba, co? Je郵i to wa積e, to m鎩 naturalny kolor to 鈔edni blond, troch jakby mysi, a aktualnie wyprane mango sklepowe ale wysz這 wtedy na ciemn mied. Teraz jakby 鈔ednia. Wiem, 瞠 bez rrozja郾iania w這s闚 si nie obejdzie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Untitled kopia.jpg (181,8 KB, 44 za豉dowa)
Smerfetka24 jest offline  
Stary 2011-02-21, 14:53   #3913
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Smerfetka24 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, wiecie mo瞠 jak uzyska taki kolor jak na zdj璚iu? Je郵i to mo磧iwe to farbami Vitality. Wg mnie to mied z czerwieni chyba, co? Je郵i to wa積e, to m鎩 naturalny kolor to 鈔edni blond, troch jakby mysi, a aktualnie wyprane mango sklepowe ale wysz這 wtedy na ciemn mied. Teraz jakby 鈔ednia. Wiem, 瞠 bez rrozja郾iania w這s闚 si nie obejdzie.
Ja mam podobny zerknij post 3852

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-21, 15:19   #3914
Smerfetka24
Przyczajenie

Cytat:
Ja mam podobny zerknij post 3852
Masz racje Jak mog go uzyska na moich w這sach? Wiem, 瞠 Ty u篡wa豉 8.44+7.44 ale dopiero po jakim czasie taki wyszed Tobie. I ilu % oxydant? My郵 o 9%. B璠 rozja郾ia w這sy. Tylko porad mi jak najlepiej? B璠 u篡wa JOANNA ROZJA吉IACZ PLATINUM CLASSIC, planuje 12% lub 9%. Jak lepiej?. Nie wiesz mo瞠 ile minut go trzyma? Czy do vitality (pewnie u篡wa trzeba 2 r騜ne odcienie) doda pure orange, czy pure red?

Edytowane przez Smerfetka24
Czas edycji: 2011-02-21 o 15:44
Smerfetka24 jest offline  
Stary 2011-02-21, 15:58   #3915
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Masz racje Jak mog go uzyska na moich w這sach? Wiem, 瞠 Ty u篡wa豉 8.44+7.44 ale dopiero po jakim czasie taki wyszed Tobie. I ilu % oxydant? B璠 rozja郾ia w這sy. Tylko porad mi jak najlepiej? B璠 u篡wa JOANNA ROZJA吉IACZ PLATINUM CLASSIC. Nie wiesz mo瞠 ile minut go trzyma? Czy do vitality (pewnie u篡wa trzeba 2 r騜ne odcienie) doda pure orange, czy pure red?
Farbuj w這sy 8.44+7.44+6% od stycznia - ju za pierwszym razem wyszed oczekiwany kolor ale w這sy mam podatne i po d逝go軼i nie by造 ciemne (poziom 7), tylko odrost.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-21, 16:12   #3916
Smerfetka24
Przyczajenie

u mnie niestety nie s podatne. Widz 瞠 znasz si na tym, st康 pytam. Masz jaki pomys jak u mnie to osi庵n望? Zobacz, u mnie mia豉 by mango a wysz豉 ciemna mied. M鎩 poziomm to wg mojego my郵enia to 6 a nawet wi璠zy 6 a 5. I co z tym pure wg Ciebie gdy chc go doda? Lepiej pomara鎍z czy czerwony?

Edytowane przez Smerfetka24
Czas edycji: 2011-02-21 o 16:16
Smerfetka24 jest offline  
Stary 2011-02-21, 16:25   #3917
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Smerfetka24
Je郵i chodzi o rozja郾ianie to nie doradz poniewa jestem przeciwniczk rozja郾iania w這s闚 samemu w domu. 12% czy 9% - zmasakruje twoje w這sy je郵i nie zrobisz tego poprawnie. Ka盥e rozja郾ianie powoduje we w這sie spustoszenie, tym wi瘯sze im wi瘯sze jest st篹enie utleniacza i im d逝窺zy jest czas jego dzia豉nia na w這sy. Substancje alkalizuj帷e wchodz帷e w sk豉d rozja郾iaczy powoduj wymywanie cementu sklejaj帷ego i uszczelniaj帷ego. Zasadowe ph sprzyja rozrywaniu 豉鎍uch闚 keratynowych w korze.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
u mnie niestety nie s podatne. Widz 瞠 znasz si na tym, st康 pytam. Masz jaki pomys jak u mnie to osi庵n望? Zobacz, u mnie mia豉 by mango a wysz豉 ciemna mied. M鎩 poziomm to wg mojego my郵enia to 6 a nawet wi璠zy 6 a 5. I co z tym pure wg Ciebie gdy chc go doda? Lepiej pomara鎍z czy czerwony?
Pure pomara鎍z - kolor bardziej jaskrawy rudy, a czerwie bardziej w czerwie. Nie widzia豉 w這s闚 wi璚 ci篹ko stwierdzi.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-21, 16:36   #3918
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Cytat:
Masz racje Jak mog go uzyska na moich w這sach? Wiem, 瞠 Ty u篡wa豉 8.44+7.44 ale dopiero po jakim czasie taki wyszed Tobie. I ilu % oxydant? My郵 o 9%. B璠 rozja郾ia w這sy. Tylko porad mi jak najlepiej? B璠 u篡wa JOANNA ROZJA吉IACZ PLATINUM CLASSIC, planuje 12% lub 9%. Jak lepiej?. Nie wiesz mo瞠 ile minut go trzyma? Czy do vitality (pewnie u篡wa trzeba 2 r騜ne odcienie) doda pure orange, czy pure red?
Hej nie wiem czy pomog ale ostatnio rozja郾ia豉m w這sy z ciemnego rudo-br您u na z這ty-rudy blond i jestem bardzo zadowolona. Kupi豉m rozja郾iacz Joanna 5-6 ton闚, trzyma豉m na w這sach 20 minut w這sy rozja郾i造 si w miar r闚no do koloru jak na foto. Zniszcze nie zauwa篡豉m bo i tak planowa豉m obci望 si na boba i stosowa豉m maseczki. Rozjasniacz nie 鄉ierdzia, nie szczypa.. by豉m w szoku, 瞠 wyszed mi taki 豉dny, r闚ny kolor. Dodam, 瞠 mam cienkie, delikatne w這sy.

Rozja郾i豉m bo na moich w這sach ka盥y rudy na pocz徠ku 豉dny potem spiera si do kasztanowego br您u a chc mie intensywnie rude w這sy. Mia豉m zamiar farbowa Mango od razu po rozja郾ieniu ale ten blond tak mi si spodoba, 瞠 przynajmniej na jaki czas przy nim pozostan.

oczywi軼ie rozja郾ianie to zabieg ryzykowny, ja przesz豉m go "bezbole郾ie" ale Tobie mo瞠 zniszczy w這sy wi璚 robisz to na w豉sne ryzyko. Wrzucam foto mojego koloru przed rozja郾ianiem (w rzeczywisto軼i by ciemniejszy i bardziej br您owy ni na foto, jedynie w dziennym 鈍ietle przypomina rudy, zazwyczaj bardziej podchodzi pod kasztan) oraz po.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg _DSC0566.jpg (28,5 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0601.jpg (38,8 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0596.jpg (30,6 KB, 62 za豉dowa)
Stary 2011-02-21, 17:26   #3919
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

Robi豉m dzisiaj w這sy garnierem 746 i musz powiedzie 瞠 efekt jak po mango a szkoda bo chcia豉m przyciemni troch ten rudy i teraz niewiem czy wychodzi taki jasny bo dopiero 3 razy farbowa豉m, chocia na rudym powinno chyba bardziej z豉pa? i czy robi jedn farb i czeka a za X czas 軼iemnieje czy szuka innej farby

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-02-21, 19:31   #3920
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

melina i inne zle kobiety, ktore dodaly te linki dzieki , pol dnia przegladalam
co do zdjec czerwieni brat usunal z aparatu "kto normalny wlosy tak uwiecznia" wiec improwizowalam bo po sobotnim waxie czerwien zniknela (sorry za tandetnie obrysowane usta , ale teraz tak sie zmieniaja , ze w zasadzie co tydzien mam wieksze/odgiete w inna strone). reasumujac czerwien do 3 myc, ale widzialam piekne czerwienie w RB, mozesz sprobowac

kathy kiedys pisalas, ale zapomnialam jaka odzywke bez splukiwania ( i mozliwie silikonow) polecalas na dlugosc wlosow?? opcjonalnie serum na koncowki?? bo ostatnio testowalam jakies serum z subriny z wit e i nie jest zle, ale ma same silikony a ja wole chociaz czesc skladu bez silikonow

fotki latwo rozroznic - pierwsze moja heterohromia mozliwie realistycznie pokazana, potem normalny kolor po RB (po usunieciu czerwieni) i resztka nieszczesnej czerwieni maksymalnie wykombinowana

Obraz 004.jpg

Obraz 003.jpg

Obraz 012.jpg

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-21, 19:47   #3921
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Julianna,
Od篡wka Joanna ,,mi鏚 i cytryna,,-do suchych i zniszczonych lub Joanna ,,len i rumianek,, do zniszczonych po trwa貫j lub rozja郾ianiu. Ja wol mi鏚 i cytryna ze wzgl璠u 瞠 lepiej domyka 逝sk dzi瘯i zawartym kwasom owocowym.
p.s twoje usta s hipnotajzing - jak by to D穎ana powiedzia豉

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-21, 20:02   #3922
julianna-p
Wtajemniczenie

kathydziekuje x2 ( tylko maja taki minus, ze razem z ukladaniem zabkow to sa krzywe w lewo to w prawo, a jeszcze kontur sam w sobie nie idealny) . ale niech zdejme aparat wtedy od razu permanentny

aaa, jeszcze jedno w rosmanie znajde te odzywke czy to jakis bardziej unikatowy okaz??

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-02-21 o 20:04
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-21, 20:12   #3923
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathydziekuje x2 ( tylko maja taki minus, ze razem z ukladaniem zabkow to sa krzywe w lewo to w prawo, a jeszcze kontur sam w sobie nie idealny) . ale niech zdejme aparat wtedy od razu permanentny

aaa, jeszcze jedno w rosmanie znajde te odzywke czy to jakis bardziej unikatowy okaz??
Szukaj w drogeriach osiedlowych lub hipermarketach - ja kupi豉m w Realu.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-21, 20:15   #3924
julianna-p
Wtajemniczenie

dzieki
kathy czy mnie zablokuja jesli usune zdjecia??

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-02-22 o 22:25
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-23, 09:57   #3925
ma這lata
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142
Wpisy w blogu: 1

Mam pytania odnosnie prepigmentacji:
1. w jakich proporcjach mieszamy farbe z woda? czy potrzeba jej tyle co do zwyklego farbowania?
2. czy do prepigmentacji uzywamy tych samych odcieni, ktorymi potem normalnie farbujemy?
3. czy mieszanke farby z ciepla woda nakaldamy na cale wlosy czy tylko na zniszczone partie (tj koncowki)?
4. czy ktoras z Was robila ta prepigmentcje? jesli tak to z jakim efektem?

Z gory dziekuje za rozwianie moich watpliwosci
ma這lata jest offline  
Stary 2011-02-23, 11:21   #3926
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez ma這lata Poka wiadomo嗆
Mam pytania odnosnie prepigmentacji:
1. w jakich proporcjach mieszamy farbe z woda? czy potrzeba jej tyle co do zwyklego farbowania?
2. czy do prepigmentacji uzywamy tych samych odcieni, ktorymi potem normalnie farbujemy?
3. czy mieszanke farby z ciepla woda nakaldamy na cale wlosy czy tylko na zniszczone partie (tj koncowki)?
4. czy ktoras z Was robila ta prepigmentcje? jesli tak to z jakim efektem?

Z gory dziekuje za rozwianie moich watpliwosci
S r騜ne rodzaje prepigmentacji polegaj帷e na tym samym ,,wprowadzeniu barwnika do porowatego w這sa,,, ka盥y skuteczny - nied逝go b璠 pisa豉 o jeszcze innym sposobie (te podobnym).

prepigmentacja
prepigmentacja2,,Vitality 's,,

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-23, 11:31   #3927
anakazar
Zakorzenienie

A ja mam dwie szamponetki joanny"czerwona porzeczka"i "p這mienny rudy"i tak od paru dni si czaj,瞠by kt鏎捷 na這篡c.Jednak boje si jak g逝pia
I tak dzisiaj sobie postanowi豉m,瞠 sobi strzel rud na w這sy,ale no nie wiem

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-23, 11:40   #3928
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
A ja mam dwie szamponetki joanny"czerwona porzeczka"i "p這mienny rudy"i tak od paru dni si czaj,瞠by kt鏎捷 na這篡c.Jednak boje si jak g逝pia
I tak dzisiaj sobie postanowi豉m,瞠 sobi strzel rud na w這sy,ale no nie wiem
Nie chc cie namawia poniewa ka盥e w這sy s inne, ale w moim przypadku szamponetka nie utrzymuje si d逝go - maksymalnie do 3 mycia.Je郵i boisz si mocnego efektu rozr鏏 szamponetk z od篡wk 1:1

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-23, 12:13   #3929
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Nie chc cie namawia poniewa ka盥e w這sy s inne, ale w moim przypadku szamponetka nie utrzymuje si d逝go - maksymalnie do 3 mycia.Je郵i boisz si mocnego efektu rozr鏏 szamponetk z od篡wk 1:1
Siedz z p這mienn rudo軼i na w這sach i sikam ze strachu

anakazar jest offline  
Stary 2011-02-23, 12:23   #3930
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Siedz z p這mienn rudo軼i na w這sach i sikam ze strachu
czekam na fotk

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.