Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 133 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-23, 23:02   #3961
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

potwierdzam, ze oliwa najmniej zmywa, mi najbardziej sciagnal kolor olejek rycynowy z jajkiem i oliwa chyba
obecnie nawet z waxem uwazam i kolor lepiej sie trzyma. chociaz nadal mam watpliwosci czy da sie farbowac jedynie odrosty reszte odswiezajac na krotko

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-23, 23:05   #3962
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
potwierdzam, ze oliwa najmniej zmywa, mi najbardziej sciagnal kolor olejek rycynowy z jajkiem i oliwa chyba
obecnie nawet z waxem uwazam i kolor lepiej sie trzyma. chociaz nadal mam watpliwosci czy da sie farbowac jedynie odrosty reszte odswiezajac na krotko
...masz na my郵i zapienienie w這s闚 przy farbowaniu? -z rudymi tak si nie da, niestety

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-23, 23:06   #3963
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
Hmm, to mo瞠 z oliw jeszcze popr鏏uj.

PS: masz pi瘯ne, kocie oczy

Martolek jest offline  
Stary 2011-02-23, 23:35   #3964
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy wlasnie o to mi chodzilo, niestety rudosc ma swoje wymagania

marto貫k dzieki, tylko jak pisala kathy na krotko

http://www.handbag.com/beauty/makeup...60211#fbIndex1 co sadzicie o tym trendzie??

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-24, 07:58   #3965
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
Witam

Wyczyta豉m, 瞠 olejowanie w這s闚 mo瞠 mie wp造w na wyp逝kiwanie koloru. Macie jakie do鈍iadczenia z tym zwi您ane?

M鎩 kolor wygl康a tragicznie, a farba dopiero zam闚iona

Aha, chcia豉m jeszcze powiedzie, 瞠 Blog Kathy jest nieoceniony (tak samo jak i ca造 ten w徠ek)
Mi pierwsza rudo嗆 bardzo szybko uciek豉 z w這s闚.To zacz窸am nak豉da moje ukochane oleje zamiennie z naft i po dw鏂h takich dziennych sesjach tak mi si kolor zmieni,瞠 ruda by豉m tylko jak sobie to wyobrazi豉m
A wczoraj poratowa豉m si szamponetk i ciesz si,瞠 si odwa篡豉m,bo mam rude w這sy jakbym prosto wysz豉 od fryzjera.

A wczoraj sp逝kuj望 szamponetk w這sy by造 tak obrzydliwie t瘼e,瞠 nie wytrzyma豉m i na這篡豉m od篡wk absoluta loreala(a nie u篡wa豉m jej od dobrych dw鏂h tygodni)i w這sy mam takie jakbym je prostownic przelecia豉-s pi瘯neproste i b造szcz...Czy瘺y to by efekt takiej dawki silikon闚???bo od 2 tygodni(ponad)nic takiego nie u篡wam...

I mam jeszcze pytanie:U篡wacie Delii i powiedzcie czy ona ma du穎 odcieni rudo嗆i?Bo joanna z tego co widzia豉m w sklepie to ma "p這mienn rudo嗆","porzeczkow czerwie","p這mienn iskr"

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-24, 11:10   #3966
mmmysia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Witam serdecznie wszystkie rudzielce,od jakiego czasu ja te nim jestem i 郵edz ten watek regularnie.Eksperymentuj ca造 czas i szukam tego idealnego odcienia.Na pocz徠ku farbowa豉m Majirelem na poziomie 7 ale postanowi豉m sprawdzi jak mi bedzie w ja郾iejszym odcieniu rudego.Wczoraj zafarbowa豉m Vitalitys 8.44 i tu pytanie do Kathy.Mam wra瞠nie 瞠 kolor jest troch za bardzo intensywny,czy sp逝cze si troch?a moze nast瘼nym razem spr鏏owa 8,43?
Katyhy pom騜 plizzz
mmmysia jest offline  
Stary 2011-02-24, 11:55   #3967
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez mmmysia Poka wiadomo嗆
Witam serdecznie wszystkie rudzielce,od jakiego czasu ja te nim jestem i 郵edz ten watek regularnie.Eksperymentuj ca造 czas i szukam tego idealnego odcienia.Na pocz徠ku farbowa豉m Majirelem na poziomie 7 ale postanowi豉m sprawdzi jak mi bedzie w ja郾iejszym odcieniu rudego.Wczoraj zafarbowa豉m Vitalitys 8.44 i tu pytanie do Kathy.Mam wra瞠nie 瞠 kolor jest troch za bardzo intensywny,czy sp逝cze si troch?a moze nast瘼nym razem spr鏏owa 8,43?
Katyhy pom騜 plizzz
Bardzo szybko si wyp逝cze, dlatego w豉郾ie zrezygnowa豉m z tego koloru w wersji ,,solo,, - swoj drog to bardzo pi瘯ny kolor, mog豉by dac fotk jak u ciebie wyszed? Na moich w這sach nie by bardzo intensywny. Mo瞠 zamiast wyp逝kiwania stonowa kolor szamponetk Delia 7.4 Rudy (b璠zie troch ciemniejszy)? Mo瞠sz spr鏏owa 8.43 - na palecie wygl康a na bardzo pi瘯ny kolor, jednak mamy do鈍iadczenie 瞠 refleks ,,3,, wychodzi jakby szarawy co u niekt鏎ych.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Mi pierwsza rudo嗆 bardzo szybko uciek豉 z w這s闚.To zacz窸am nak豉da moje ukochane oleje zamiennie z naft i po dw鏂h takich dziennych sesjach tak mi si kolor zmieni,瞠 ruda by豉m tylko jak sobie to wyobrazi豉m
A wczoraj poratowa豉m si szamponetk i ciesz si,瞠 si odwa篡豉m,bo mam rude w這sy jakbym prosto wysz豉 od fryzjera.

A wczoraj sp逝kuj望 szamponetk w這sy by造 tak obrzydliwie t瘼e,瞠 nie wytrzyma豉m i na這篡豉m od篡wk absoluta loreala(a nie u篡wa豉m jej od dobrych dw鏂h tygodni)i w這sy mam takie jakbym je prostownic przelecia豉-s pi瘯neproste i b造szcz...Czy瘺y to by efekt takiej dawki silikon闚???bo od 2 tygodni(ponad)nic takiego nie u篡wam...

I mam jeszcze pytanie:U篡wacie Delii i powiedzcie czy ona ma du穎 odcieni rudo嗆i?Bo joanna z tego co widzia豉m w sklepie to ma "p這mienn rudo嗆","porzeczkow czerwie","p這mienn iskr"
Bardzo dobrze 瞠 u篡豉 od篡wk kt鏎a ci pasuje- co i raz wymyj w這sy z silikon闚 i b璠zie super. Je郵i u篡wa豉 maski z absoluta to akurat ma bardzo fajny silikon ,,amodimethicone,, na 5 miejscu w sk豉dzie w dodatku zmywalny 豉godnym szamponem. To nie efekt du瞠j dawki silikon闚, ale efekt 豉dnie oczyszczonych w這s闚 kt鏎e bardzo dobrze przyj窸y 豉godny silikon i inne nawil瘸cze. Delia z czystych rudo軼i to tylko ,,Rudy,,

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-24, 13:35   #3968
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

Bardzo dobrze 瞠 u篡豉 od篡wk kt鏎a ci pasuje- co i raz wymyj w這sy z silikon闚 i b璠zie super. Je郵i u篡wa豉 maski z absoluta to akurat ma bardzo fajny silikon ,,amodimethicone,, na 5 miejscu w sk豉dzie w dodatku zmywalny 豉godnym szamponem. To nie efekt du瞠j dawki silikon闚, ale efekt 豉dnie oczyszczonych w這s闚 kt鏎e bardzo dobrze przyj窸y 豉godny silikon i inne nawil瘸cze. Delia z czystych rudo軼i to tylko ,,Rudy,,
U篡豉m od篡wki z absolutaW豉郾ie si zastanawia豉m ci篹ko czy mog tak od razu na這篡 od篡wk
Ale teraz mi si przypomnia這,瞠 przecie u fryzjera te po sp逝kaniu farby nak豉da mi od篡wk.
Dzi瘯i za info

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-24, 14:27   #3969
vanilla_sky6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cytat:
Jestem takiego zdania jak ty lepiej rudy po ca這軼i - nie za bardzo wiem o co ci chodzi w przed ostatnim zdaniu? Najlepiej jak by da豉 fotk w這s闚, czy by造 wcze郾iej farbowane? - je郵i tak to czym?

W ko鎍u mnie kto popar xD. Nie nie by造 farbowane, to m鎩 naturalny kolor, jak znajd jakie normalne zdj璚ie moich w這s闚 to dodam . A w tym zdaniu chodzi這 mi o to czy rudy (mi chodzi o taki wpadaj帷y w pomara鎍z) b璠zie pasowa do ciemnobr您owych w這s闚 . Bo widzia豉m wiele dziewczyn ze spodem farbowanym, ale by造 to blondynki z br您owym, albo brunetki z blond spodem , takiego jak ja chce nie widzia豉m, a na necie te specjalnie nic takiego nie ma...
vanilla_sky6 jest offline  
Stary 2011-02-24, 15:15   #3970
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky6 Poka wiadomo嗆
W ko鎍u mnie kto popar xD. Nie nie by造 farbowane, to m鎩 naturalny kolor, jak znajd jakie normalne zdj璚ie moich w這s闚 to dodam . A w tym zdaniu chodzi這 mi o to czy rudy (mi chodzi o taki wpadaj帷y w pomara鎍z) b璠zie pasowa do ciemnobr您owych w這s闚 . Bo widzia豉m wiele dziewczyn ze spodem farbowanym, ale by造 to blondynki z br您owym, albo brunetki z blond spodem , takiego jak ja chce nie widzia豉m, a na necie te specjalnie nic takiego nie ma...
Ja te jeszcze mieszanki rudej z br您em nie widzia豉m.Wsz璠zie blond+czarny czy br您.

anakazar jest offline  
Stary 2011-02-24, 16:07   #3971
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Pomara鎍zowy rudy do w這s闚 w kolorze ciemnego br您u ze z這tym odcieniem jak najbardziej, do fryzury tego typu trzeba miec idealnie proste w這sy albo ci庵le je prostowa. Je郵i chodzi o Freestyle to mi osobi軼ie bardzo podoba si metoda koloryzacji flow oparta na przenikaj帷ych si kolorach od szczytu g這wy po ko鎍闚ki. Moda na sp鏚 farbowany dawno min窸a. Bardzo oryginaln metod jest te eclipse (wszystko na proste w這sy) jej podstaw s farbowane okr璕i. Czekam na zdj璚ie.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-24 o 16:10 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-24, 16:29   #3972
vanilla_sky6
Przyczajenie

Cytat:
Pomara鎍zowy rudy do w這s闚 w kolorze ciemnego br您u ze z這tym odcieniem jak najbardziej, do fryzury tego typu trzeba miec idealnie proste w這sy albo ci庵le je prostowa. Je郵i chodzi o Freestyle to mi osobi軼ie bardzo podoba si metoda koloryzacji flow oparta na przenikaj帷ych si kolorach od szczytu g這wy po ko鎍闚ki. Moda na sp鏚 farbowany dawno min窸a. Bardzo oryginaln metod jest te eclipse (wszystko na proste w這sy) jej podstaw s farbowane okr璕i. Czekam na zdj璚ie.
Dzi瘯i wielkie, a co do prostowania, to mi nie przeszkadza, bo prostuj moje w這sy prawie codziennie (tak wiem, katuje je i to jak, ale jakby軼ie je zobaczy造 po umyciu...) . A co do tych metod to posiadasz mo瞠 jakie przyk豉dowe zdj璚ia? Abo jak je znale潭 na necie? Z moj wyobra幡i bywa kiepsko i jako nie umiem sobie ich wyobrazi
A foto dodam jak najszybciej b璠 mog豉 i jak jakie znajd! ;D
Stary 2011-02-24, 16:33   #3973
anakazar
Zakorzenienie

Dziewczyny a czy po u篡ciu szamponetki ten zakwasi w這sy p逝kank octow?

anakazar jest offline  
Stary 2011-02-24, 16:39   #3974
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Dzi瘯i wielkie, a co do prostowania, to mi nie przeszkadza, bo prostuj moje w這sy prawie codziennie (tak wiem, katuje je i to jak, ale jakby軼ie je zobaczy造 po umyciu...) . A co do tych metod to posiadasz mo瞠 jakie przyk豉dowe zdj璚ia? Abo jak je znale潭 na necie? Z moj wyobra幡i bywa kiepsko i jako nie umiem sobie ich wyobrazi
A foto dodam jak najszybciej b璠 mog豉 i jak jakie znajd! ;D
Jak gdzie znajd to dodam zdj璚ie

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-25, 17:29   #3975
magrat16
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 743

Ale si dzi zdziwi豉m, w moim osiedlowym markecie otworzyli sklep z profesjonalnymi kosmetykami do w這s闚, poogl康a豉m troch, niestety nie b璠 mieli Vitalitys, ale pani pokaza豉 mi palet farb Framesi, bardzo 豉dne rudo軼i. Farbowa造軼ie mo瞠 nimi?
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2011-02-25, 22:42   #3976
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Framcolor z Framesi ma przepi瘯n palet rudo軼i - i to by by這 tyle

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-25, 22:58   #3977
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

A te farby Vitalitys s profesjonalne tak?
W mojej hurtowni fryzjerskiej ich nie ma, ale znam salon kt鏎y na nich pracuje.

Dziewczyny powiedzcie mi prosz jest taki serial na tvn leci co oko這 18 i tam wystepuje Mucha i taka aktorka kt鏎a ma d逝gie rude w這sy. Nie kojarz jak ona sie nazywa, nie wiem jak tego szuka, moze wiecie jaki ona ma kolor w這sow, jaki to odcie rudego?
Te w這sy ma takie b造szcz帷e i intensywne.

Ju wiem ten serial to Prosto w serce, niestety tej aktorki znale潭 nie mog.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-25 o 23:19
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-26, 11:28   #3978
vanilla_sky6
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
A te farby Vitalitys s profesjonalne tak?
W mojej hurtowni fryzjerskiej ich nie ma, ale znam salon kt鏎y na nich pracuje.

Dziewczyny powiedzcie mi prosz jest taki serial na tvn leci co oko這 18 i tam wystepuje Mucha i taka aktorka kt鏎a ma d逝gie rude w這sy. Nie kojarz jak ona sie nazywa, nie wiem jak tego szuka, moze wiecie jaki ona ma kolor w這sow, jaki to odcie rudego?
Te w這sy ma takie b造szcz帷e i intensywne.

Ju wiem ten serial to Prosto w serce, niestety tej aktorki znale潭 nie mog.

Aktorka nazywa si Marta Paw這wska. W googlach (tak si pisze?) powinna znale潭 jej kilka zdj耩, ale pewnie du穎 ich nie ma, gdyz Marta nie jest bardzo znan aktork . Hm a co do koloru w這s闚 to nie mam poj璚ia...
Stary 2011-02-26, 12:25   #3979
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Aktorka nazywa si Marta Paw這wska. W googlach (tak si pisze?) powinna znale潭 jej kilka zdj耩, ale pewnie du穎 ich nie ma, gdyz Marta nie jest bardzo znan aktork . Hm a co do koloru w這s闚 to nie mam poj璚ia...
Dzi瘯uj
Rzeczywi軼ie zdj耩 ma這, ale mo瞠 kt鏎as z Was wie jednak co to za kolor
Mi sie wydaje ze to mo瞠 8,43?
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-26, 12:37   #3980
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Dzi瘯uj
Rzeczywi軼ie zdj耩 ma這, ale mo瞠 kt鏎as z Was wie jednak co to za kolor
Mi sie wydaje ze to mo瞠 8,43?
Zale篡 na kt鏎ym zdj璚iu? Alej je郵i podoba ci si ten kolor kt鏎y ma obecnie w filmie to najbardziej podobny b璠zie (na palecie kolor闚) 8.43.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-26, 14:13   #3981
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140

A co my郵icie o farbach bez amoniaku vitalitys tone? Jaki b璠zie efekt takiej koloryzacji?

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline  
Stary 2011-02-26, 14:37   #3982
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka wiadomo嗆
A co my郵icie o farbach bez amoniaku vitalitys tone? Jaki b璠zie efekt takiej koloryzacji?
Niestety ale b璠zie problem w przypadku pokrycia ciemnego odrost, na og馧 farby bez amoniaku bardzo s豉bo kryj/rozja郾iaj ciemne w這sy w dodatku je郵i s jakie drobne siwe w這ski to te nie pokryje. Paleta kolor闚 taka sobie - raczej poziom 7, tzn z ciekawszych rudo軼i to:7.44 (w tym przypadku wpada w czerwie), 7.43 i 7.64.
Kiedy my郵a豉m nad kombinacj, Art na odrost a Tone po d逝go軼i, ale nie znalaz豉m odpowiedniego koloru. Podobno Tone jest bardzo 豉godn farb - polecan np. kobietom w ci捫y.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-26, 14:59   #3983
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:
Niestety ale b璠zie problem w przypadku pokrycia ciemnego odrost, na og馧 farby bez amoniaku bardzo s豉bo kryj/rozja郾iaj ciemne w這sy w dodatku je郵i s jakie drobne siwe w這ski to te nie pokryje. Paleta kolor闚 taka sobie - raczej poziom 7, tzn z ciekawszych rudo軼i to:7.44 (w tym przypadku wpada w czerwie), 7.43 i 7.64.
Kiedy my郵a豉m nad kombinacj, Art na odrost a Tone po d逝go軼i, ale nie znalaz豉m odpowiedniego koloru. Podobno Tone jest bardzo 豉godn farb - polecan np. kobietom w ci捫y.
Siwych w這s闚 jeszcze nie mam wi璚 akurat nie jest to problem na razie ale je郵i do tego s豉bo rozja郾ia, czego nie rozumiem bo przecie utleniacz te si stosuje tak samo to raczej odpada. Kombinuje bo moje w這sy bardzo 豉two si niszcz i dlatego tak si martwi farb

Moja fragrantica
Stary 2011-02-26, 15:16   #3984
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Siwych w這s闚 jeszcze nie mam wi璚 akurat nie jest to problem na razie ale je郵i do tego s豉bo rozja郾ia, czego nie rozumiem bo przecie utleniacz te si stosuje tak samo to raczej odpada. Kombinuje bo moje w這sy bardzo 豉two si niszcz i dlatego tak si martwi farb
I jeszcze jedno kolory wychodz bardzo ciemno. Takie farby najlepiej sprawdzaj si u os鏏 o jasnych w這sach na poziomie 7-9, kt鏎e chc bezinwazyjnie przyciemni sw鎩 naturalny kolor lub nadac im wigoru.
Je郵i bardzo chcesz to przy odro軼ie mo積a by spr鏏owa z wod 9% i folia+ciep這.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-26 o 15:17
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-26, 15:18   #3985
Agatau88
Zakorzenienie

kathy
dzi瘯i za pomoc
Ja jestem fank Twojego koloru 郵iczny jest
Farbujesz vitalitys sama czy u fryzjera?
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-26, 15:24   #3986
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy
dzi瘯i za pomoc
Ja jestem fank Twojego koloru 郵iczny jest
Farbujesz vitalitys sama czy u fryzjera?
Farbuje sama, poniewa w kwestii koloru tylko sobie ufam, dzi瘯uj

LadyMadalena
S造sza豉 o farbach Biokap i Sanotint?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-26, 18:08   #3987
201608251020
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 15 303

Dziewczyny, 4 lata temu mia豉m rudy z br您em na g鏎ze (cho br您 u mnie mocno chwyta ). Wklejam zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT1770.jpg (83,3 KB, 82 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0035.jpg (113,0 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg CIMG1376.jpg (73,2 KB, 54 za豉dowa)
201608251020 jest offline  
Stary 2011-02-26, 18:47   #3988
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:
Farbuje sama, poniewa w kwestii koloru tylko sobie ufam, dzi瘯uj

LadyMadalena
S造sza豉 o farbach Biokap i Sanotint?
Widzia豉m Biokap w aptece nawet ale nie zwr鏂i造 mojej uwagi na d逝go. S bez amoniaku wi璚 w sumie czy efekt nie b璠zie taki sam jak Vitalitys Tone? Mam uczulenie na nikiel. Mo瞠 to ma wp造w na moje szybkie niszczenie si w這s闚

Moja fragrantica
Stary 2011-02-26, 19:01   #3989
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
I jeszcze jedno kolory wychodz bardzo ciemno. Takie farby najlepiej sprawdzaj si u os鏏 o jasnych w這sach na poziomie 7-9, kt鏎e chc bezinwazyjnie przyciemni sw鎩 naturalny kolor lub nadac im wigoru.
Je郵i bardzo chcesz to przy odro軼ie mo積a by spr鏏owa z wod 9% i folia+ciep這.

Ja rozumiem,ze te farby s do farbowania ton w ton czyli zmieni odcie o 1ton lub max.2. Jaki sens nie u篡wa amoniaku, a dodawa wod 9% i to jeszcze w cieple pod czepkiem. Tam idzie bardzo niska woda w豉郾ie po to 瞠by nada ton jednocze郾ie nie niszcz帷.
Do diametralnej zmiany koloru lub malowania siwych jest inna linia.
Poza tym zgadzam si masz racj w farbach ton w ton kolory wychodz ciemniejsze ni w palecie. Ale odrost te 豉pie i siwe cz窷ciowo.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-02-26 o 19:09
majreg jest offline  
Stary 2011-02-26, 20:52   #3990
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Widzia豉m Biokap w aptece nawet ale nie zwr鏂i造 mojej uwagi na d逝go. S bez amoniaku wi璚 w sumie czy efekt nie b璠zie taki sam jak Vitalitys Tone? Mam uczulenie na nikiel. Mo瞠 to ma wp造w na moje szybkie niszczenie si w這s闚
Mo積a by si zastanowi (je郵i znajdzie si odpowiedni kolor) - aby farbowa odrost farb permanentn typu Art a po d逝go軼i 豉godn farb bez amoniaku. Te mam uczulenie na nikiel jak wi瘯szo嗆 ludzi. Tone ma kiepskie (wpadaj帷e w czerwie) i ciemne rudo軼i.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-26 o 20:54
kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.