Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 134 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-27, 14:07   #3991
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Vitality's 6/64 + 7/44
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg vit664a.jpg (29,8 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg vit664.jpg (32,3 KB, 72 za豉dowa)
201709121022 jest offline  
Stary 2011-02-27, 14:23   #3992
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Vitality's 6/64 + 7/44
ladnie, widac ze podkresla cere , ale chyba ma malo czerwieni?? najwazniejsze pytanie- jak Tobie sie podoba?/

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-27, 14:41   #3993
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
ladnie, widac ze podkresla cere , ale chyba ma malo czerwieni?? najwazniejsze pytanie- jak Tobie sie podoba?/
Dzi瘯uj Julianna Z t czerwieni to r騜nie, zdj璚ia robi豉m przy naturalnym o鈍ietleniu i na bia造m tle dzi瘯i czemu w miar realistycznie oddaj kolor. Pod s這鎍e jest bardziej czerwony, w pokoju bardziej rudy, r騜nie Kolor wyszed prawdziwie wielotonowy, jeszcze takiego nie mia豉m
Jestem bardzo zadowolona, o wiele lepiej czuj si w takich tonach i odcieniach ciemniejszych (nigdy wi璚ej nic powy瞠j 6) ni pomara鎍zowych i p鏦i co s造sz, 瞠 zmiana na lepsze
Stary 2011-02-27, 18:08   #3994
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Hej! Mam do was pytanie drogie wiza瘸nki. Chcia豉bym swoje blond w這sy zafarbowa na rudo ale nie chc by to by豉 marchewka. W poszukiwaniu farby natkn窸am si na Garnier 764 Miedziana czerwie oraz 746 Czerwona mied. Mo瞠cie mi powiedzie czym one tak naprawd si r騜ni? Mam wra瞠nie 瞠 ta pierwsza jest bardziej czerwona a ta druga bardziej pomara鎍zowa.
201610111032 jest offline  
Stary 2011-02-27, 18:15   #3995
Magdutka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 827

Pyta豉m si jakie 3 tygodnie temu Was o szamponetk koloryzuj帷 i poleci造軼ie mi Delie. W豉郾ie mamy j z kole瘸nk na g這wach i mamy nadziej, 瞠 jednak bd si mog造 pokaza jutro na uczelni ;p

Mam do Was pytanie. Czy ona zostaje na sk鏎ze?

Za jakies p馧 godziny powiem Wam jak nam posz這
Magdutka jest offline  
Stary 2011-02-27, 19:07   #3996
julianna-p
Wtajemniczenie

melina grunt to wiedziec czego sie nie chce na glowie, skoro otrzymalas zadowalajacy efekt nic tylko sie cieszyc

magdutka i co??

co sadzicie o tym??
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,36...er.html&next=1

kupilam w piatek ich odzywke miodowa i nie wiem czy bedzie dobra, ale teraz zaluje, ze nie szukalam tamtej

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-27, 19:19   #3997
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Melina,
Bardzo 豉dny kolor, super 瞠 jeste zadowolona.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Hej! Mam do was pytanie drogie wiza瘸nki. Chcia豉bym swoje blond w這sy zafarbowa na rudo ale nie chc by to by豉 marchewka. W poszukiwaniu farby natkn窸am si na Garnier 764 Miedziana czerwie oraz 746 Czerwona mied. Mo瞠cie mi powiedzie czym one tak naprawd si r騜ni? Mam wra瞠nie 瞠 ta pierwsza jest bardziej czerwona a ta druga bardziej pomara鎍zowa.
7.46 to blond miedziano czerwony - pierwszorz璠owy refleks to mied czyli miedzi b璠zie wi璚ej.
7.64 blond czerwono miedziany, tu przewa瘸 b璠zie czerwie.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
melina grunt to wiedziec czego sie nie chce na glowie, skoro otrzymalas zadowalajacy efekt nic tylko sie cieszyc

magdutka i co??

co sadzicie o tym??
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,36...er.html&next=1

kupilam w piatek ich odzywke miodowa i nie wiem czy bedzie dobra, ale teraz zaluje, ze nie szukalam tamtej
Napisz koniecznie jak si spisze

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-27, 20:54   #3998
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

7.46 to blond miedziano czerwony - pierwszorz璠owy refleks to mied czyli miedzi b璠zie wi璚ej.
7.64 blond czerwono miedziany, tu przewa瘸 b璠zie czerwie.

Dzi瘯uj za odpowied. Dzisiaj by豉m w Rossmanie i Naturze w poszukiwaniu farb. Zauwa篡豉m 瞠 jest niewielki wyb鏎 je郵i chodzi o Garnier 100% color. Rudych w og鏊e nie widzia豉m. Dobrze 瞠 jeszcze jest takie cu jak sklepy internetowe Mam tylko nadziej 瞠 ich na dobre nie wycofaj.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-02-27 o 21:28
Stary 2011-02-27, 21:31   #3999
Magdutka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 827

N o i jestem RUDA ;p W sumie taka marchewkowa. Moja kole瘸nka jest troch ciemniejsza ode mnie. Jeste鄉y obie zadowolone. Musia造鄉y tylko u篡 2 szamponetek, bo po jednej kolor nie z豉pa tak intensywnie jak chcia造鄉y Ale RUDY i 鈍ietna zabawa przy farbowaniu wynagrodzi造 nam nasze trudy
Magdutka jest offline  
Stary 2011-02-27, 21:40   #4000
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Magdutka Poka wiadomo嗆
N o i jestem RUDA ;p W sumie taka marchewkowa. Moja kole瘸nka jest troch ciemniejsza ode mnie. Jeste鄉y obie zadowolone. Musia造鄉y tylko u篡 2 szamponetek, bo po jednej kolor nie z豉pa tak intensywnie jak chcia造鄉y Ale RUDY i 鈍ietna zabawa przy farbowaniu wynagrodzi造 nam nasze trudy
To si b璠zie dzia這...napisz jutro jak posz這

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Dzi瘯uj za odpowied. Dzisiaj by豉m w Rossmanie i Naturze w poszukiwaniu farb. Zauwa篡豉m 瞠 jest niewielki wyb鏎 je郵i chodzi o Garnier 100% color. Rudych w og鏊e nie widzia豉m. Dobrze 瞠 jeszcze jest takie cu jak sklepy internetowe Mam tylko nadziej 瞠 ich na dobre nie wycofaj.
Nie lepiej zam闚i farb profesjonaln, 豉dniejsze kolory i dla w這s闚 豉godniejsza?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-27, 21:46   #4001
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:

Nie lepiej zam闚i farb profesjonaln, 豉dniejsze kolory i dla w這s闚 豉godniejsza?

Prawd m闚i帷 to nie znam si na farbach profesjonalnych i nigdy takich nie u篡wa豉m.
Stary 2011-02-27, 21:55   #4002
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Prawd m闚i帷 to nie znam si na farbach profesjonalnych i nigdy takich nie u篡wa豉m.
Jak by mia豉 ochot zapozna si z farbami profesjonalnymi to polecam lektur na moim blogu

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-28, 13:56   #4003
201709121022
Konto usuni皻e

By豉m dzisiaj u fryzjera podci望 ko鎍闚ki. Kobita mi 10 minut maca豉 w這sy dopytuj帷 si co to za farba i jak to taka tania i jak z tymi olejkami By豉 wyra幡ie zaskoczona stanem mojego w這sia, zw豉szcza jak jej opowiedzia豉m co przesz這 przez ostatnie miesi帷e No ale jak si za farby fryzjerskie uznaje to, co ma L'oreala i Well w nazwie to potem si prze篡wa takie zdziwko

Btw, farbowa豉m w這sy u rodzic闚 i nie maj帷 tam moich odzywek nawali豉m na w這sy mask wi郾iow Joanny. Kiedy j kupi豉m, u篡豉m 2 razy, stwierdzi豉m, 瞠 o dup rozbi i da豉m mamie. A teraz niespodzianka: bardzo fajnie zadzia豉豉, w這sy g豉dkie, mi瘯kie i zapach trzyma si od wczoraj. Chyba, 瞠 to te zas逝ga Vitality's bo kiedy u篡wa豉m wi郾i wcze郾iej farbowa豉m Ducastelem... Potestuj j przez tydzie i dam zna bo gdyby si dobrze sprawdza豉 to by這by mi這: tania jak barszcz i ten zapach

W og鏊e ciekawa jestem jak si b璠zie zmywa i zachowywa m鎩 nowy kolor. Ca造 czas si gapi w lustro, bo jeszcze nigdy czego takiego na g這wie nie mia豉m. Mam nadziej pochodzi z nim kilka miesi璚y, tylko nie wiem co b璠zie potem, bo planuj ci捫 co r闚na si powrotowi do br您u, narazie wypieram my郵 o tym, czy co mi pokryje obecny kolor Chocia fryzjerka mi m闚i豉, 瞠 czerwienie wyp逝kuj si bardziej ni rudo軼i....
Ale waln窸am elaborat. Ale czekam a mnie dentysta przyjmie i mi si nudzi
Stary 2011-02-28, 15:00   #4004
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Melina,
Dla kobiet w ci捫y jest w豉郾ie Vitality's Tone bez amoniaku (te zawiera olejki), zerknij na kolorki na np. Allegro - (do tego bardzo du穎 w豉郾ie czerwonych rudo軼i) do tego minimalna ilo嗆 chemii, do farbowania potrzebna jest oryginalna woda - poniewa te nie zawiera amoniaku. My郵 瞠 dla ciebie to dobre rozwi您anie. Powiem ci 瞠 moje w這sy te zdrowe i b造szcz帷e - rosn d逝gie i nie ma rozdwojonych ko鎍y. Kolor 豉dnie si utrzymuje - teraz po 3 tygodniach od farbowania kolor zja郾ia, mam naprawd pi瘯ny jasno-rudy kolor w kt鏎ym jest mi bardzo do twarzy i rozwa瘸m farbowanie samego odrostu, a po ca這軼i tylko od篡wki espresso albo ce-ce, w przypadku farbowania innymi farbami nigdy tak nie mia豉m. Co do kosmetyk闚 to fajnie 瞠 Joanna tak zadzia豉豉 - ja dzisiaj kupi豉m naturalny olej z avocado. Kiedy pisa造鄉y na temat od篡wek zakwaszaj帷ych - pami皻asz? - w pi徠ek wypr鏏owa豉m na swoich w這sach Technica z Vitalitys - kt鏎a jest w豉郾ie do takich cel闚 i powiem - pierwszy i ostatni raz!! - jednym s這wem co dziwnego zrobi豉 z w這sami - po ok 5 min. poczu豉m lekkie sw璠zenie skalpu i od razu zmy豉m od篡wk, ku mojemu zdziwieniu w這sy od sk鏎y by造 sztywne???? i to bardzo a po d逝go軼i mi瘯kie, nie wiem czemu poniewa sk豉d w zupe軟o軼i temu zaprzecza - co do sw璠zenia skalpu no to mog這 si zdarzy poniewa zawiera duzo kwas闚 wi璚 jak co dosta這 si na sk鏎 to mog這 podra積ic. Dopiero po trzecim myciu moje w這sy dosz造 do siebie - musz j wpisa na moj czarn list.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-28, 15:14   #4005
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Melina,
Dla kobiet w ci捫y jest w豉郾ie Vitality's Tone bez amoniaku (te zawiera olejki), zerknij na kolorki na np. Allegro - (do tego bardzo du穎 w豉郾ie czerwonych rudo軼i) do tego minimalna ilo嗆 chemii, do farbowania potrzebna jest oryginalna woda - poniewa te nie zawiera amoniaku. My郵 瞠 dla ciebie to dobre rozwi您anie. Powiem ci 瞠 moje w這sy te zdrowe i b造szcz帷e - rosn d逝gie i nie ma rozdwojonych ko鎍y. Kolor 豉dnie si utrzymuje - teraz po 3 tygodniach od farbowania kolor zja郾ia, mam naprawd pi瘯ny jasno-rudy kolor w kt鏎ym jest mi bardzo do twarzy i rozwa瘸m farbowanie samego odrostu, a po ca這軼i tylko od篡wki espresso albo ce-ce, w przypadku farbowania innymi farbami nigdy tak nie mia豉m. Co do kosmetyk闚 to fajnie 瞠 Joanna tak zadzia豉豉 - ja dzisiaj kupi豉m naturalny olej z avocado. Kiedy pisa造鄉y na temat od篡wek zakwaszaj帷ych - pami皻asz? - w pi徠ek wypr鏏owa豉m na swoich w這sach Technica z Vitalitys - kt鏎a jest w豉郾ie do takich cel闚 i powiem - pierwszy i ostatni raz!! - jednym s這wem co dziwnego zrobi豉 z w這sami - po ok 5 min. poczu豉m lekkie sw璠zenie skalpu i od razu zmy豉m od篡wk, ku mojemu zdziwieniu w這sy od sk鏎y by造 sztywne???? i to bardzo a po d逝go軼i mi瘯kie, nie wiem czemu poniewa sk豉d w zupe軟o軼i temu zaprzecza - co do sw璠zenia skalpu no to mog這 si zdarzy poniewa zawiera duzo kwas闚 wi璚 jak co dosta這 si na sk鏎 to mog這 podra積ic. Dopiero po trzecim myciu moje w這sy dosz造 do siebie - musz j wpisa na moj czarn list.
Dziwna sprawa z t zakwaszaj帷 Vitality's Chocia mam kole瘸nk, kt鏎a w og鏊e nie mo瞠 u篡wa od篡wek zakwaszaj帷ych, bo podra積iaj jej skalp w豉郾ie, mo瞠 w Twoim wypadku by這 podobnie? Chocia to wyja郾iania sw璠zenie, a nie dziwny stan w這s闚.. Ja jutro id sprawdzi sklep fryzjerski o kt鏎ym nie wiedzia豉m, a mam do niego najbli瞠j. Mo瞠 kupi tego Chantala do farbowanych.

Co do farbowania w ci捫y, je郵i faktycznie nam si uda to zrezygnuj z rudo軼i. Ja tak mam, 瞠 NIE ZNIOS odrost闚, a nie chc farbowa w這s闚 co 3 tygodnie, nawet Vitality's Tone. Dlatego chcia豉bym pofarbowa ca這嗆 na br您 i powt鏎zy to mo瞠 po 3, 4 miesi帷ach. Mam nadziej, 瞠 poziom 5 pokryje rudo軼i, jak my郵isz kathy?
Stary 2011-02-28, 15:30   #4006
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Melina,
My郵 瞠 pokryje bez problemu - w tym przypadku powinna wybra z gamy kolor闚 naturalnych np. 5 lub 6, naturalne odcienie na og馧 maj du穎 lepsze krycie. Pod 鈍iat這 b璠zie si wydobywa ciep造 refleks.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-28, 15:44   #4007
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Melina,
My郵 瞠 pokryje bez problemu - w tym przypadku powinna wybra z gamy kolor闚 naturalnych np. 5 lub 6, naturalne odcienie na og馧 maj du穎 lepsze krycie. Pod 鈍iat這 b璠zie si wydobywa ciep造 refleks.
No ja my郵a豉m w豉郾ie o 5/00, ewentualnie z dodatkiem 4, ale mo瞠 nie b璠zie trzeba. My郵 o tym ju teraz, bo jak b璠 nast瘼nym razem zamawia farby to chc wzi望 od razu "hurtem" bo kupuj帷 po jednej troch si, 瞠 tak powiem, dymam na kosztach przesy趾i
Stary 2011-02-28, 16:03   #4008
julianna-p
Wtajemniczenie

Melina co niby takiego jest zlego w farbie?? wiele razy slyszalm jak lekarz mowil , ze to bzdura bo nawet farba z amoniakiem moze byc bo nikt nigdy nie dowiodl jej szkodliwosci dla plodu. mojej mamie wmawialy ciotki ze nawet make up odpada w ciazy dla mnie to troche kosmos i moze jestem na dzisiejsze standardy dziwna, ale osobiscie nie zrezygnuje z farbowania w ciazy ( podobie jak wszystkie moje przyjaciolki czy dziewczyny z rodzinki)

julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-28, 16:11   #4009
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Jak by mia豉 ochot zapozna si z farbami profesjonalnymi to polecam lektur na moim blogu

Mam do Ciebie pytanie. Czy jak kupujesz profesjonaln farb i nie zu篡jesz ca貫j tubki to reszt wyrzucasz czy zostawiasz do nast瘼nego farbowania? Na farbach drogeryjnych zawsze jest napisane 瞠 nie wolno przechowywa resztek.
Stary 2011-02-28, 16:17   #4010
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Melina co niby takiego jest zlego w farbie?? wiele razy slyszalm jak lekarz mowil , ze to bzdura bo nawet farba z amoniakiem moze byc bo nikt nigdy nie dowiodl jej szkodliwosci dla plodu. mojej mamie wmawialy ciotki ze nawet make up odpada w ciazy dla mnie to troche kosmos i moze jestem na dzisiejsze standardy dziwna, ale osobiscie nie zrezygnuje z farbowania w ciazy ( podobie jak wszystkie moje przyjaciolki czy dziewczyny z rodzinki)
Julianna wiesz, r騜ni lekarze maj r騜ne zdanie na ten temat. Moj T jest ginekologiem i r闚nie m闚i mi, 瞠 nie ma 瘸dnego potwierdzenia dla szkodliwo軼i samej farby dla dziecka. Szkodliwe (o tyle o ile, czy te bardziej: niewskazane) jest obcowanie z oparami amoniaku, ale to wiadomo 瞠 tak瞠 mo積a zminimalizowa. Ja absolutnie nie jestem z tych, co si kieruj prawdami ludowymi, albo id z krucjat na inne pogl康y. Po prostu kieruj si intuicj tutaj i wol ograniczy te chemiczne substancje, kt鏎e mog, bo tak chc. Poza tym patrz na to r闚nie z tej strony, 瞠 po ci捫y w這sy cz瘰to wypadaj, s os豉bione. A wiadomo, 瞠 farbuj帷 je 2, 3 razy na br您 zniszcz je mniej ni co 3 tygodnie na rudo.
Rozumiem, 瞠 dla kogo kto widzi siebie tylko w rudo軼iach/blondach by豚y to problem, sama te post徙i豉bym inaczej gdybym nie widzia豉 siebie w br您ach. Ale ja bardzo dobrze czuj si w br您owych, ciemnych w這sach, wi璚 dla mnie b璠zie to po prostu jaka odmiana

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-02-28 o 16:19
Stary 2011-02-28, 16:39   #4011
julianna-p
Wtajemniczenie

Melina dzieki za odpowiedz, wreszcie ktos potrafil podac mi logiczne powody swojej decyzji. dobrze tez, ze nie narzucasz swoich pogladow . ja w brazie wgladam swietnie (pod warunkiem tony korektorow, brazerow , ziemi egipskiej itp), ale tez dwa razy starzej i co gorsza kazdy braz wzera mi sie we wlosy i albo szarzeje albo robi sie czarny. nie wspominajac o tonach samoopalaczy, ktore zuzywam w takiej sytuacji wiec moge jedynie gratulowac samopoczucia w brazach

kathy fotki prosze

julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-28, 17:06   #4012
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Mam do Ciebie pytanie. Czy jak kupujesz profesjonaln farb i nie zu篡jesz ca貫j tubki to reszt wyrzucasz czy zostawiasz do nast瘼nego farbowania? Na farbach drogeryjnych zawsze jest napisane 瞠 nie wolno przechowywa resztek.
Je郵i farba nie jest wymieszana z oksydantem wtedy mo瞠 byc przechowywana, zar闚no ta profesjonalna jak i drogeryjna.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-28, 17:06   #4013
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Melina dzieki za odpowiedz, wreszcie ktos potrafil podac mi logiczne powody swojej decyzji. dobrze tez, ze nie narzucasz swoich pogladow . ja w brazie wgladam swietnie (pod warunkiem tony korektorow, brazerow , ziemi egipskiej itp), ale tez dwa razy starzej i co gorsza kazdy braz wzera mi sie we wlosy i albo szarzeje albo robi sie czarny. nie wspominajac o tonach samoopalaczy, ktore zuzywam w takiej sytuacji wiec moge jedynie gratulowac samopoczucia w brazach

kathy fotki prosze
Ja nigdy niczego nie narzucam, nie znosz fanatyk闚 i skrajno軼i, tak og鏊nie Ja nie u篡wam br您er闚, samoopalaczy, nawet s這鎍a nie za bardzo Kiedy mia豉m kompleksy, ale z czasem doceni豉m i pokocha豉m moj blad karnacj i uwa瘸m 瞠 dobrze wygl康am z ciemnymi w這sami, zreszt po prostu dobrze si tak czuj. Te wygl康am starzej, ale niech tam, jeszcze mam czas si odm豉dza
Przepraszam za offtop
Stary 2011-02-28, 17:47   #4014
julianna-p
Wtajemniczenie

Melina dobrze, ze akceptujesz siebie to bedzie dobre tez dla Twojego dziecka; a juz przyszla mama, ktora nie wychowa malego ortodoksa dla mnie suuuper

moje wlosy z natury sa kasztanowe, ale nie widzialam ich calych od hmm 13 r.z. (wtedy to byly raczej srednim blondem miedzianym , ale wyblaklym ); jedyny wyjatek to gdy uzywalam farb revlonu ich 7.34 to moj naturalny kolor i nawet bez farbowania przez 5 tygodni nie bylo w ogole odrostow (tak wiec gdybym chciala sie bawic w brak farb to jedyne wyjscie dla mnie )
a ja w ciemnych wygladam na conajmniej 20 lat wiecej weic niee tego sobie nie zrobie

julianna-p jest offline  
Stary 2011-02-28, 19:35   #4015
201610111032
Konto usuni皻e

Co s康zicie o farbach firmy Elgon? U篡wa豉 kt鏎a z was? Znalaz豉m dzisiaj stron internetow z ich kosmetykami do w這s闚 http://elgon.pl/sklep/index.php Tak sobie my郵 czy by rzeczywi軼ie nie przerzuci si na farby profesjonalne.
Stary 2011-02-28, 20:59   #4016
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140
Red face Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Kathy579 a jakiej firmy utleniacza u篡wasz? Bo robi豉m symulacje zam闚ienia u radka i najta雟z ma joann ale po tym co powiedzia豉 o specjalnych utleniaczach(bez amioniaku, z odpowiedni dawk, itp.) do Vitalitys Tone zacz窸am si zastanawia czy nie lepszy dla w這s闚 by豚y ichniejszy 6%.
Btw by豉m ostatnio w Aptece Cosmedica obejrze farby Biokap, niestety paleta kolor闚 uboga, a koszt opakowania( a wiec jednego farbowania) to 43,95z

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline  
Stary 2011-02-28, 21:40   #4017
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka wiadomo嗆
Kathy579 a jakiej firmy utleniacza u篡wasz? Bo robi豉m symulacje zam闚ienia u radka i najta雟z ma joann ale po tym co powiedzia豉 o specjalnych utleniaczach(bez amioniaku, z odpowiedni dawk, itp.) do Vitalitys Tone zacz窸am si zastanawia czy nie lepszy dla w這s闚 by豚y ichniejszy 6%.
Btw by豉m ostatnio w Aptece Cosmedica obejrze farby Biokap, niestety paleta kolor闚 uboga, a koszt opakowania( a wiec jednego farbowania) to 43,95z
Do farby Art u篡wam oryginalnej wody, musia豉m kupic ca造 1 itr.
Art jest z obni穎n zawarto軼i amoniaku, og鏊nie powinno si stosowa wod kt鏎a jest odpowiednio przeznaczona do danej farby.(ale tu mo積a jeszcze przymru篡 oko i kupic np. Joann)

Je郵i chodzi o Tone, farba jest bez amoniaku i woda te musi byc bez amoniaku - koniecznie z tej samej serii, dla twoich w這s闚 4% -to najwy窺ze st篹enie z tej serii. Tone nie ma 6%
Wybra豉 kolor?

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Co s康zicie o farbach firmy Elgon? U篡wa豉 kt鏎a z was? Znalaz豉m dzisiaj stron internetow z ich kosmetykami do w這s闚 http://elgon.pl/sklep/index.php Tak sobie my郵 czy by rzeczywi軼ie nie przerzuci si na farby profesjonalne.
Nie znam.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-28 o 21:43
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-28, 22:07   #4018
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:
Do farby Art u篡wam oryginalnej wody, musia豉m kupic ca造 1 itr.
Art jest z obni穎n zawarto軼i amoniaku, og鏊nie powinno si stosowa wod kt鏎a jest odpowiednio przeznaczona do danej farby.(ale tu mo積a jeszcze przymru篡 oko i kupic np. Joann)

Je郵i chodzi o Tone, farba jest bez amoniaku i woda te musi byc bez amoniaku - koniecznie z tej samej serii, dla twoich w這s闚 4% -to najwy窺ze st篹enie z tej serii. Tone nie ma 6%
Wybra豉 kolor?
No i w b陰d wprowadzam Chodzi這 mi o Art bo przypuszczam, 瞠 tak jak m闚i豉 Tone nie uzyskam tego czego chc. Mo瞠 wcale zniszcze od Art nie b璠zie, o co si tak zamartwiam.
Ale trzeba przyzna, 瞠 marchewka Tone 7/40 bardzo mi si podoba.
Z Art wybior chyba 8.44 na pocz徠ek, zobacz jak b璠zie si zmywa這 a je郵i za szybko to zastosuj tak sam mieszank jak Ty. W takim razie kupi r闚nie oryginalny oksydant do Art.
Uf, zawik豉ne te moje wynurzenia

Moja fragrantica
Stary 2011-02-28, 22:41   #4019
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka wiadomo嗆
No i w b陰d wprowadzam Chodzi這 mi o Art bo przypuszczam, 瞠 tak jak m闚i豉 Tone nie uzyskam tego czego chc. Mo瞠 wcale zniszcze od Art nie b璠zie, o co si tak zamartwiam.
Ale trzeba przyzna, 瞠 marchewka Tone 7/40 bardzo mi si podoba.
Z Art wybior chyba 8.44 na pocz徠ek, zobacz jak b璠zie si zmywa這 a je郵i za szybko to zastosuj tak sam mieszank jak Ty. W takim razie kupi r闚nie oryginalny oksydant do Art.
Uf, zawik豉ne te moje wynurzenia
Znam ten kolor z Artego, ale Tone nie widzia豉m, mo瞠sz dac link?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-01, 00:43   #4020
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:
Znam ten kolor z Artego, ale Tone nie widzia豉m, mo瞠sz dac link?
Oczywi軼ie tylko, 瞠 pomyli豉m opakowania i wychodzi na to, 瞠 to nie Tone ma ten odcie a Collection, kt鏎ej nie widzia豉m na 瘸dnej polskiej stroniehttp://www.vlasy-kosmetika.cz/VITALI...7-40-2230.html
Chyba o obni穎nej zawarto軼i amoniaku a nie jak Tone, bez.

Moja fragrantica
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.