Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 135 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-03-01, 09:29   #4021
mmmysia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Kathyza twoj rad uratowa豉m si saszetk delii.Z tego co piszesz to 8.43 to bedzie ten odcie o kt鏎y mi chodzi ale zastanawiam si czy nie pomiesza z 7.43.Teraz po 8.44 m鎩 odrost jest ja郾iejszy ni reszta w這s闚 jak s mokre to masakra ale po wysuszeniu r騜nica zanika i nie rzuca si tak bardzo.Pozdrawiam
mmmysia jest offline  
Stary 2011-03-01, 16:36   #4022
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Witajcie, ja juz po wizycie u fryzjera...I jestem bardzo zadowolona w這sy lsni jak slonce
Po wywiadzie z fryzjerk i opowiadan co przesz造 moje wlosy dowiedzia豉m sie ze nie bylam daleko od uzyskania tego mojego rudego kolorku

Op豉ci這 sie bo jestem zadowolona farba Revlon 7,44
Tylko teraz zacznie sie jazda jak ten kolor piel璕nowac

oto fotki w 鈍ietle dziennym bez lampy...wiec duzego przek豉mania koloru nie ma...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wizaz2011.jpg (11,1 KB, 153 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2012.jpg (17,9 KB, 149 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2013.jpg (13,8 KB, 77 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2036.jpg (153,8 KB, 96 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2040.jpg (26,1 KB, 116 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-01, 17:08   #4023
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

moni@ bardzo ladny kolorek, i znowu sie potwierdza, ze prawdziwie rude wlosy to te na poziomie 7

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-01, 17:09   #4024
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Witajcie, ja juz po wizycie u fryzjera...I jestem bardzo zadowolona w這sy lsni jak slonce
Po wywiadzie z fryzjerk i opowiadan co przesz造 moje wlosy dowiedzia豉m sie ze nie bylam daleko od uzyskania tego mojego rudego kolorku

Op豉ci這 sie bo jestem zadowolona farba Revlon 7,44
Tylko teraz zacznie sie jazda jak ten kolor piel璕nowac

oto fotki w 鈍ietle dziennym bez lampy...wiec duzego przek豉mania koloru nie ma...
Monia, ziom, wr鏂i豉! Ju si zastanawia豉m co si z Tob dzieje 奸iczny kolorek i bardzo si ciesz, 瞠 po tych wszystkich przej軼iach jeste zadowolona Gdyby potrzebowa豉 co na szybko do koloru, z kosmetyk闚 drogeryjnych to polecam od篡wki Dove i Pantene do farbowanych - fajne
201709121022 jest offline  
Stary 2011-03-01, 17:34   #4025
Ania_92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 401

Witam
Mam pytanko .. m鎩 kolor w這s闚 to blond. Taki normalny blond, nie jest jasny, ani ciemny. Chce spr鏏owa z rudym, bo wszyscy m闚i, 瞠 by這by mi w tym kolorze dobrze. Tylko na pocz徠ek chce u篡 szamponetki na kilka zmy(jakby mi si nie spodoba這 to by si 'wypra造' i koniec), wi璚 teraz pytanie, jak musz wybra ? Chcia豉bym takie miedziane..nie jakie marchewkowe, czy czerwone, tylko takie w豉郾ie miedziane.. da這by rade z jaki szamponetek taki zrobi ? Co takiego : http://i55.tinypic.com/jzbj8i.jpg ?
Stary 2011-03-01, 17:55   #4026
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
moni@ bardzo ladny kolorek, i znowu sie potwierdza, ze prawdziwie rude wlosy to te na poziomie 7
Tak, i podejrzewam ze gdyby mi tamta dekoloryzacja wysz豉 tak ja ta teraz to Majirel 7,44 tez by tak wysz豉....tylko tu mam czysta miedz a Majirel mi wpada豉 w czerwien bardzo, nawet fryzjerka mowila zebym przynios豉 jej fotki bo byla ciekawa dlaczego....

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Monia, ziom, wr鏂i豉! Ju si zastanawia豉m co si z Tob dzieje 奸iczny kolorek i bardzo si ciesz, 瞠 po tych wszystkich przej軼iach jeste zadowolona Gdyby potrzebowa豉 co na szybko do koloru, z kosmetyk闚 drogeryjnych to polecam od篡wki Dove i Pantene do farbowanych - fajne
Tak teraz jestem waszym ziomem rudym ziomem...

Kupilam dzis Dove w豉snie do farbowanych Dziekuje za informacje, jak瞠 pomocn...
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-01, 20:23   #4027
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Moni@ -rudzielcu, bardzo si ciesz. Bardzo 豉dny kolor - Melina dobrze ci doradzi豉, dodam 瞠 szampon Dove do suchych jest wspania造, i nie wyp逝kuje koloru. Po dekoloryzcji i farbowaniu jak raz bo nie pl帷ze w這s闚.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mmmysia Poka wiadomo嗆
Kathyza twoj rad uratowa豉m si saszetk delii.Z tego co piszesz to 8.43 to bedzie ten odcie o kt鏎y mi chodzi ale zastanawiam si czy nie pomiesza z 7.43.Teraz po 8.44 m鎩 odrost jest ja郾iejszy ni reszta w這s闚 jak s mokre to masakra ale po wysuszeniu r騜nica zanika i nie rzuca si tak bardzo.Pozdrawiam
Przy nast瘼nym farbowaniu aby wyr闚na odrost w twoim przypadku da豉 bym od odrostu wod o mniejszym st篹eniu.
Mo瞠 przetrzyma豉 farb aplikowan od sk鏎y tz nak豉da豉 najpierw na odrosty? (ja tak robi ale m鎩 odrost jest ciemny).
Ja bym miesza豉 ze wzgl璠u 瞠 kolor b璠zie trwalszy i 豉dniejszy

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-01, 20:34   #4028
Moni@
Zakorzenienie

[QUOTE=kathy579;25449068]Moni@ -rudzielcu, bardzo si ciesz. Bardzo 豉dny kolor - Melina dobrze ci doradzi豉, dodam 瞠 szampon Dove do suchych jest wspania造, i nie wyp逝kuje koloru. Po dekoloryzcji i farbowaniu jak raz bo nie pl帷ze w這s闚.[COLOR="Silver"]

Kathy, wasnie mia豉m zapytac o ten szampon bo czyta豉m ze dobry jest do suchych i zniszczonych..dzieki

Szlam z pociagu to kazdy gapi sie na mnie, nie wiedzia豉m czy zle wygl康am czy ludziska w szoku byli, w tej malej miescinie w ktorej prz璠
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-01, 20:49   #4029
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Moni@ w ko鎍u Ci si uda這 Te by豉m ciekawa, gdzie si podziewasz, a tu, prosz, okazuje si, 瞠 walczy豉 o rudo嗆 Na pocz徠ku mo瞠 by ci篹ko utrzyma kolor. Ja rude w這sy te uzyska豉m u fryzjera i pami皻am, 瞠 ju po pierwszym myciu by豉 znaczna r騜nica w kolorze, a po trzech by豉m zrozpaczona, bo w豉軼iwie by to bardziej blond ni rudy, ale po tych kilku 豉dnych miesi帷ach farbowania, kolor d逝go si utrzymuje. Powodzenia w piel璕nacji 篡cz
siskath jest offline  
Stary 2011-03-01, 21:12   #4030
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Moni@ w ko鎍u Ci si uda這 Te by豉m ciekawa, gdzie si podziewasz, a tu, prosz, okazuje si, 瞠 walczy豉 o rudo嗆 Na pocz徠ku mo瞠 by ci篹ko utrzyma kolor. Ja rude w這sy te uzyska豉m u fryzjera i pami皻am, 瞠 ju po pierwszym myciu by豉 znaczna r騜nica w kolorze, a po trzech by豉m zrozpaczona, bo w豉軼iwie by to bardziej blond ni rudy, ale po tych kilku 豉dnych miesi帷ach farbowania, kolor d逝go si utrzymuje. Powodzenia w piel璕nacji 篡cz
Schowa豉m sie do norki

W koncu kase "nazbiera豉m" i posz豉m do fryzjerka

Dziekuje, o jak ja bede pie軼i豉 te moje wloski
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-01, 22:06   #4031
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
o!! tak moja droga najprawdziwsza prawda

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-01, 22:08   #4032
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Moni@, pi瘯ny kolor wyszed!
w ko鎍u si doczeka豉

Martolek jest offline  
Stary 2011-03-01, 22:41   #4033
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy a ja dodalam na koncowki d穎d穎be i mi zszedl kolor z koncowek , znowu farbowanie

ps. widzialam dzisiaj najbardziej zjarany doslownie rudy puch na glowie kobiety

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-01, 23:02   #4034
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy a ja dodalam na koncowki d穎d穎be i mi zszedl kolor z koncowek , znowu farbowanie

ps. widzialam dzisiaj najbardziej zjarany doslownie rudy puch na glowie kobiety
Lepiej nic nie m闚 bo ja kupi豉m wczoraj avocado -wypr鏏uj za 2 tygodnie przed farbowaniem. O matko!! ja cz瘰to widz kogo z totalnie zniszczonymi w這sami, ale w pami璚i mi utkwi豉 dziewczyna kt鏎a mia豉 totalnie zniszczone pusz帷e si w這sy kt鏎e w dodatku by造 prostowane
Julianna jak ci kiedy wpadnie w r璚e Intensive Deep Repair Mask z Osmo - nowa wersja w tubie 250 ml - to kup, rewelacja i sk豉d bardzo fajny, ma r騜ne zbilansowane oleje i wyci庵i, nie do嗆 瞠 regeneruje to jeszcze kontroluje wydzielanie 這ju - w這sy po niej jak po najlepszym jedwabiu no i nie ma silikon闚 (chocia ja je lubi) - farba nie wyp逝kuje si.

Nie wiem czy widzia造軼ie, Wella wypu軼i豉 now seri od篡wek i szampon闚 po 500 ml ka盥a teraz jest promocja w Ross...jest te do farbowanych

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-01, 23:24   #4035
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy zaraz sprawdze dokladnie cene tego cuda na kwc, jesli mnie nie zabije to znacznie szybciej moze wpasc w moje rece; jest we fryzjerskich czy jak?? , dzieki za info

no wlasnie duzo dziewczyn juz te zjarane wlosy spala prostownica, zwlaszcza brazowlosych, ale to co dzisiaj widzialam to cos mega dziwnego nie wiem jakim cudem to sie glowy trzymalo

julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-02, 14:07   #4036
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

I jednak decyduj si na farby profesjonalne Chc kupi taki kolor http://elgon.pl/sklep/miedziany-czer...ond-p-167.html Nie b璠zie za 瘸r闚iasty? Obecnie mam jasny blond z prze鈍itami popielatego. Jaki utleniacz powinnam kupi? Ile procent?
201610111032 jest offline  
Stary 2011-03-02, 14:13   #4037
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

A ja mam takie pytanie, dlaczego nie zdecydujesz si na farby, kt鏎ych u篡waj dziewczyny- kt鏎e zosta造 ju przetestowane i wiemy mniej wi璚ej jaki efekt daj w rzeczywisto軼i? Pomijaj帷 konkretne kolory, bardziej chodzi mi o producent闚.

Martolek jest offline  
Stary 2011-03-02, 14:16   #4038
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
A ja mam takie pytanie, dlaczego nie zdecydujesz si na farby, kt鏎ych u篡waj dziewczyny- kt鏎e zosta造 ju przetestowane i wiemy mniej wi璚ej jaki efekt daj w rzeczywisto軼i? Pomijaj帷 konkretne kolory, bardziej chodzi mi o producent闚.
奸edz w徠ek od niedawna i niestety nie wiem jakich farb u篡waj inne wiza瘸nki. Poza tym nie mam konta na allegro wi璚 jedynie mog豉bym kupi w jakim sklepie internetowym.
Stary 2011-03-02, 21:03   #4039
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy zaraz sprawdze dokladnie cene tego cuda na kwc, jesli mnie nie zabije to znacznie szybciej moze wpasc w moje rece; jest we fryzjerskich czy jak?? , dzieki za info

no wlasnie duzo dziewczyn juz te zjarane wlosy spala prostownica, zwlaszcza brazowlosych, ale to co dzisiaj widzialam to cos mega dziwnego nie wiem jakim cudem to sie glowy trzymalo
Sklep z kosmetykami fryzjerskimi 24 z

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-02, 21:43   #4040
julianna-p
Wtajemniczenie

to tanio, dzieki
ja wlasnie ide testowac te carin-maske

julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-02, 21:52   #4041
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Te mi si tak wydaje 瞠 nie drogo, bardzo zmi瘯cza i wyg豉dza w這sy - zapach delikatnego kokosa, fajniejszy od zapachu Kalosa bo delikatniejszy.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
I jednak decyduj si na farby profesjonalne Chc kupi taki kolor http://elgon.pl/sklep/miedziany-czer...ond-p-167.html Nie b璠zie za 瘸r闚iasty? Obecnie mam jasny blond z prze鈍itami popielatego. Jaki utleniacz powinnam kupi? Ile procent?
7.45 blond miedziano-mahoniowy, utleniacz 6%.

Natomiast je郵i chcesz mocniej przyciemni to wystarczy woda 3%.
Maho czasami daje na w這sach r騜ow po鈍iat, dlatego przed fina這wym farbowaniem ca這軼i proponuj test na kosmyku w這s闚.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-02, 21:53   #4042
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
奸edz w徠ek od niedawna i niestety nie wiem jakich farb u篡waj inne wiza瘸nki. Poza tym nie mam konta na allegro wi璚 jedynie mog豉bym kupi w jakim sklepie internetowym.
Wyb鏎 farby oczywi軼ie jest Twoim wyborem, ale za這瞠nie konta na allegro nie boli Farby, kt鏎e cz瘰to by造 opisywane w tym w徠ku to np. Majirel L'Oreala, Vitality's (m鎩 osobisty faworyt), zdaje si kto mia jeszcze do鈍iadczenia z Alfaparf i Rene Blanchee. O farbach Elgonu nie wiem nic, my郵 瞠 kolor w rzeczywisto軼i mo瞠 byc ja郾iejszy ni na pr鏏nuki (skoro to poziom 7), na pewno no b璠zie bardziej rudy ni czerwony Powodzenia.
201709121022 jest offline  
Stary 2011-03-02, 21:57   #4043
julianna-p
Wtajemniczenie

o elgonie wiem tylko, ze podobno ma interesujacy rozjasniacz czy tez dekoloryzator, tylko , ze ma tylez zachwytow co rozpaczliwych recenzji na koncie
mozna jeszcze zamowic od radzia, osobiscie mam zle doswiadczenia, ale moze tylko mnie zawiodl a ma i vitalitys i inne fajne

julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-02, 22:13   #4044
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

7.45 blond miedziano-mahoniowy, utleniacz 6%.

Natomiast je郵i chcesz mocniej przyciemni to wystarczy woda 3%.
Maho czasami daje na w這sach r騜ow po鈍iat, dlatego przed fina這wym farbowaniem ca這軼i proponuj test na kosmyku w這s闚.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Wyb鏎 farby oczywi軼ie jest Twoim wyborem, ale za這瞠nie konta na allegro nie boli Farby, kt鏎e cz瘰to by造 opisywane w tym w徠ku to np. Majirel L'Oreala, Vitality's (m鎩 osobisty faworyt), zdaje si kto mia jeszcze do鈍iadczenia z Alfaparf i Rene Blanchee. O farbach Elgonu nie wiem nic, my郵 瞠 kolor w rzeczywisto軼i mo瞠 byc ja郾iejszy ni na pr鏏nuki (skoro to poziom 7), na pewno no b璠zie bardziej rudy ni czerwony Powodzenia.
Cytat:
o elgonie wiem tylko, ze podobno ma interesujacy rozjasniacz czy tez dekoloryzator, tylko , ze ma tylez zachwytow co rozpaczliwych recenzji na koncie
mozna jeszcze zamowic od radzia, osobiscie mam zle doswiadczenia, ale moze tylko mnie zawiodl a ma i vitalitys i inne fajne

Dzi瘯i kochane wiza瘸nki za informacje w sprawie farb. Jednak rezygnuj z marki Elgon. A z L'Oreal to Majirel jest najlepsza? Co s康zicie o Luo Color? Bo znalaz豉m na jednej stronie fajny zestaw: farba + rewelator 7,5% + szampon zamykaj帷y koloryzacj za 40 z. Jak dla osoby pocz徠kuj帷ej to s康z 瞠 taki zestaw by造 chyba ok.
Stary 2011-03-02, 23:07   #4045
julianna-p
Wtajemniczenie

luo o ile sie nie myle to bez amoniaku wiec jesli masz ciemniejsze wloski moze nie dac rady. natomiast musze juz dzisiaj znikac i nie moge sprawdzic inf, pisze z pamieci wiec musisz sie upewnic co i jak. ja lubilam majirel, vitalitys , revlon(chociaz mnie uczulil), teraz Renee.
mysle, ze podjelas dobra decyzje

julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-03, 10:35   #4046
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
luo o ile sie nie myle to bez amoniaku wiec jesli masz ciemniejsze wloski moze nie dac rady. natomiast musze juz dzisiaj znikac i nie moge sprawdzic inf, pisze z pamieci wiec musisz sie upewnic co i jak. ja lubilam majirel, vitalitys , revlon(chociaz mnie uczulil), teraz Renee.
mysle, ze podjelas dobra decyzje
Tak si akurat sk豉da 瞠 teraz mam w這sy w kolorze jasnego blondu wi璚 s康z 瞠 farba powinna dobrze z豉pa. Sw鎩 naturalny obecnie mam 鈔edni blond taki myszowaty bo kiedy jako nastolatka to mia豉m du穎 ja郾iejsze. Z tego co ja wiem to bez amoniaku jest L'Oreal Inoa a o Luo Color nic takiego nie wyczyta豉m.
Stary 2011-03-03, 13:54   #4047
201610111032
Konto usuni皻e

Przeczyta豉m dzisiaj sps鏏 u篡cia jednej z farb profesjonalnych - "po up造wie czasu trzymania starannie zmalaksowa i sp逝ka" Mo瞠 mi kto wyt逝maczy o co dok豉dnie chodzi?
Stary 2011-03-03, 15:52   #4048
roztrzepaniec989
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Przeczyta豉m dzisiaj sps鏏 u篡cia jednej z farb profesjonalnych - "po up造wie czasu trzymania starannie zmalaksowa i sp逝ka" Mo瞠 mi kto wyt逝maczy o co dok豉dnie chodzi?
Przed zmyciem farby, trzeba zmoczy delikatnie w這sy , wymasowa/spieni i dopiero potem dok豉dnie sp逝ka Przynajmniej ja to tak rozumiem i tak robi Chocia mo瞠 lepiej, 瞠by si kathy lub kt鏎a z bardziej do鈍iadczonych dziewczyn wypowiedzia豉
Stary 2011-03-03, 20:55   #4049
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Poka wiadomo嗆
Przed zmyciem farby, trzeba zmoczy delikatnie w這sy , wymasowa/spieni i dopiero potem dok豉dnie sp逝ka Przynajmniej ja to tak rozumiem i tak robi Chocia mo瞠 lepiej, 瞠by si kathy lub kt鏎a z bardziej do鈍iadczonych dziewczyn wypowiedzia豉
i oddzieli farb od sk鏎y g這wy...pozostawi na chwil sp逝ka.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Tak si akurat sk豉da 瞠 teraz mam w這sy w kolorze jasnego blondu wi璚 s康z 瞠 farba powinna dobrze z豉pa. Sw鎩 naturalny obecnie mam 鈔edni blond taki myszowaty bo kiedy jako nastolatka to mia豉m du穎 ja郾iejsze. Z tego co ja wiem to bez amoniaku jest L'Oreal Inoa a o Luo Color nic takiego nie wyczyta豉m.
Je郵i masz lekkie refleksy to Luo nie pokryje a jedynie podkre郵i je.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-03, 21:11   #4050
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
i oddzieli farb od sk鏎y g這wy...pozostawi na chwil sp逝ka.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Je郵i masz lekkie refleksy to Luo nie pokryje a jedynie podkre郵i je.

No nic kupi豉m ju Luo w sklepie internetowym. Jak farbowanie nie wyjdzie to najwy瞠j kupi co innego. W nast瘼nym tygodniu powinnam dosta. Po zafarbowaniu dam zna jak wysz這. Zrobi te zdj璚ia.
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.