Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 136 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-03-03, 21:32   #4051
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
No nic kupi豉m ju Luo w sklepie internetowym. Jak farbowanie nie wyjdzie to najwy瞠j kupi co innego. W nast瘼nym tygodniu powinnam dosta. Po zafarbowaniu dam zna jak wysz這. Zrobi te zdj璚ia.
kolor b璠zie tr鎩wymiarowy - nie p豉ski, mieni帷y si.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-03, 21:32   #4052
Nusiaaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Witajcie. (; 郵edz ten w徠ek od kilku godzinek i tak si zastanawiam czy mog造by軼ie i mi doradzi. Hmmm... Og鏊nie jestem ciemn blondynk/jasn szatynk farbowan dwukrotnie na rudy, raz u fryzjera, efekt by mizerniutki, bo kolor zszed w megaaa tempie, a potem razem z T zdecydowali鄉y si na mango i tutaj wyszed klop(a mo瞠 lepiej p帷zek, tak tematycznie dzisiaj)... bardzo chcia豉m unikn望 czerwieni, ale z drugiej strony, da這 si prze篡, teraz z kolei cierpi z powodu zbr您owienia mojej rudej czupryny i hmmm, tak si g這wi nad jakim apetycznym kolorkiem... Marzy mi si bardzo intensywna marchewa, bardzo podobny, a nawet identyczny do tego: http://www.photoblog.pl/powylamywana/64389634 taki "s這neczny". Czy kt鏎a z Was mog豉by mnie poratowa?
Nusiaaaa jest offline  
Stary 2011-03-03, 21:41   #4053
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Nusiaaaa Poka wiadomo嗆
Witajcie. (; 郵edz ten w徠ek od kilku godzinek i tak si zastanawiam czy mog造by軼ie i mi doradzi. Hmmm... Og鏊nie jestem ciemn blondynk/jasn szatynk farbowan dwukrotnie na rudy, raz u fryzjera, efekt by mizerniutki, bo kolor zszed w megaaa tempie, a potem razem z T zdecydowali鄉y si na mango i tutaj wyszed klop(a mo瞠 lepiej p帷zek, tak tematycznie dzisiaj)... bardzo chcia豉m unikn望 czerwieni, ale z drugiej strony, da這 si prze篡, teraz z kolei cierpi z powodu zbr您owienia mojej rudej czupryny i hmmm, tak si g這wi nad jakim apetycznym kolorkiem... Marzy mi si bardzo intensywna marchewa, bardzo podobny, a nawet identyczny do tego: http://www.photoblog.pl/powylamywana/64389634 taki "s這neczny". Czy kt鏎a z Was mog豉by mnie poratowa?
Na pocz徠ek dekoloryzacja z rozja郾ianiem lub k徙iel rozja郾iaj帷a, nast瘼nie:
Vitality's Art Absolute 8.44 + Art Absolute Pure+ woda 9%
Farb rozmieszaj p馧 na p馧 np: 50 ml Absolute+50 ml Pure + 150 wody 9%

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-03, 21:50   #4054
Nusiaaaa
Przyczajenie

hmmm, ciekawie brzmi, tylko jeszcze tak dyskretnie zapytam ile by mnie ten interes kosztowa (;
Nusiaaaa jest offline  
Stary 2011-03-03, 21:57   #4055
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
hmmm, ciekawie brzmi, tylko jeszcze tak dyskretnie zapytam ile by mnie ten interes kosztowa (;
Zale篡 gdzie kupujesz ceny s r騜netrzeba sprawdzi w hurtowni lub sklepie internetowym, je郵i w sklepie internetowym to trzeba si liczy z kosztami przesy趾i.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-03, 22:00   #4056
Nusiaaaa
Przyczajenie

no ale zamawiaj帷 przez Internet z przesy趾 zwykle wychodzi taniej.

A ten pure to kt鏎y ekstrakt, bo uda這 mi si znale潭 co takiego : http://www.ofryzjer.pl/advanced_sear...1&inc_subcat=1
Nusiaaaa jest offline  
Stary 2011-03-03, 22:17   #4057
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
no ale zamawiaj帷 przez Internet z przesy趾 zwykle wychodzi taniej. Nie w przypadku Vitality's - tu ceny s podobne.

A ten pure to kt鏎y ekstrakt, bo uda這 mi si znale潭 co takiego : http://www.ofryzjer.pl/advanced_sear...1&inc_subcat=1
Takzapomnia豉m napisa, wybierz pomara鎍zowy Pure

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-04, 09:37   #4058
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Hej

ja po pierwszym myciu g這wy i tak mi jakos jasniej sie zrobilo, duzo farby nie polecialo ale po wyschnieciu w sloncu jak patrze mam cos takiego dol wlos闚 cudo (teraz na odwrot) a przy odroscie mam k馧ko przebylsku takiej jakby z馧ci.
Nie wiem czy to farba zle z豉pa豉? Zdarzylo wam sie cos takiego?

Choc fryzjerka mowila ze musze kilka razy pofarbowac te wlosy by sie tym rudym prze瘸r造 zeby kolor sie juz usadowi na tych w這skach...

A to taka anegdota:
Posz豉m do miejskiego sklepiku drogeryjnego i patrze a na polce jest sanysilk do rudych, mysle sobie kurde kupie skoro jest bo nie mam odzywki do rudych takiej koloryzuj帷ej a babka mowi mi"nie sprzedam Pani" mowie "jak to, przeciez stoi na p馧ce za 7,90" a babka mowi "ale one sa wycofane juz i nie ma ich, ja czekam az producent mi w zamian da inna albo rozliczy sie ze mna za niesprzedana odzywke ktoa wycofali" mysle sobie dobra niech jej bedzie..
Ale pomysla豉m, co za babsko za 7,90 to da豉bym klientowi za 5 z niech sie cieszy...a ta sie bije za jedna odzywke pewnie po terminie juz waznosci i tym oto sposobem wiecej tam nie pojde

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-03-04 o 13:14
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-04, 12:37   #4059
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Dziewczyny mam do Was takie pytanie-kiedy pisa豉 taka dziewczyna na watku 瞠 mia豉 w這sy blond bardzo jasny farbowany zafarbowa豉 na rudo i zmy jej si do r騜owego.
Ja by mo瞠 skusze si na ten rudy, czytam Was ca造 czas, ale co z tym r騜em?
Wiem 瞠 powinnam pigmentowa w這sy podczas farbowania 瞠by kolor si nie wyp逝ka ale mo瞠 by tak 瞠 nawet na rudo si wyp逝cze?
Albo na zolto?
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-03-04, 16:35   #4060
Nusiaaaa
Przyczajenie

dzi瘯uj, prze郵icznie za pomoc
hmm, ju si nie mog doczeka efektu. ^^
Nusiaaaa jest offline  
Stary 2011-03-04, 20:34   #4061
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam do Was takie pytanie-kiedy pisa豉 taka dziewczyna na watku 瞠 mia豉 w這sy blond bardzo jasny farbowany zafarbowa豉 na rudo i zmy jej si do r騜owego.
Ja by mo瞠 skusze si na ten rudy, czytam Was ca造 czas, ale co z tym r騜em?
Wiem 瞠 powinnam pigmentowa w這sy podczas farbowania 瞠by kolor si nie wyp逝ka ale mo瞠 by tak 瞠 nawet na rudo si wyp逝cze?
Albo na zolto?
...s dwie mo磧iwo軼i, czasami dodatek mahoniu czyli refleksu nr. 5 mo瞠 sprawia takie wra瞠nie wi璚 unikaj go(np. 7.65)
Je郵i trwa豉 zostanie przeprowadzana od razu po odsiwiaczu wtedy r騜 gwarantowany - czasami mo瞠my spotka starsz pani w takim w豉郾ie kolorze - to jest przyczyna

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
dzi瘯uj, prze郵icznie za pomoc
hmm, ju si nie mog doczeka efektu. ^^
pochwal si nied逝go

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-04, 22:15   #4062
Nusiaaaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
pochwal si nied逝go
oczywi軼ie, 瞠 si pochwal, nie omieszkam. ^^

Kiedy m闚i mi: "nie zrobisz tego"
ja odwracam si i odpowiadam
"nie? no to k*rwa patrz!"
Nusiaaaa jest offline  
Stary 2011-03-05, 09:31   #4063
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

kathy
po raz kolejny dziekuje za wyja郾ienie mi
Zabieram si za rudy jak pies do je瘸 bo boj si 瞠 b璠zie potem ci瞛ko wr鏂i jak mi sie nie spodoba do blondu i to mnie powstrzymuje
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-03-05, 11:28   #4064
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
kathy
po raz kolejny dziekuje za wyja郾ienie mi
Zabieram si za rudy jak pies do je瘸 bo boj si 瞠 b璠zie potem ci瞛ko wr鏂i jak mi sie nie spodoba do blondu i to mnie powstrzymuje
ciesz si 瞠 mog pom鏂
Szkoda 瞠 nie mo積a peruk poprzymierza r騜nych kolorach i fasonach - jak ju s takie to tylko blondy albo ciemne br您y
...dyskryminacja rudzielc闚

W豉郾ie wr鏂i豉m od fryzjera pozbywaj帷 si rozdwojonych ko鎍闚ek - w這ski pi瘯nie pocieniowane i lekkie, jutro planuj farbowanie wi璚 do fryzjera zabra豉m szampon oczyszczaj帷y i balsam bez silikon闚, z moj fryzjerk rozumiemy sidobrze. Jutro farbuj inn metod, tzn na pocz徠ek odrost na jakie 25 min, potem do rozrobionej farby dodam odrobin ciep貫j wodypo 25 min spryskam w這sy wod (troszk woda cie mo瞠 sp造wac, tak jak bym chcia豉 nawil篡) na這輳 farb z pojemnika na w這ski na 10 min, sp逝kam i zakwasz i to by by這 na tyle - co si oka瞠 opisz jutro, a czy warto i kolor intensywny to si okaze po ok 2 tygodniach. My郵 瞠 mog ju tak robic poniewa kolor jest dobrze zapigmentowany, w tym miesi帷u nie u篡wa豉m ani Deli ani Espresso. (tak na marginesie dodam 瞠 wcze郾iej ta metoda si nie sprawdza豉, poniewa za du瘸 r騜nica by豉 w kolorze)

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-05 o 11:31 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-05, 12:31   #4065
Nolley
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 528
Wpisy w blogu: 1

kathy, czy to dobry pomys, nak豉da farb na olej (np. Vatika), po wczesniejszej prepigmentacji? Czy ten olej nie os豉bi mi w jaki spos鏏 koloru?

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2011-03-05, 13:28   #4066
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka wiadomo嗆
kathy, czy to dobry pomys, nak豉da farb na olej (np. Vatika), po wczesniejszej prepigmentacji? Czy ten olej nie os豉bi mi w jaki spos鏏 koloru?
Sama nie pr鏏owa豉m, do farby Vitality's dodaje si saszetk z olejami ok. 3ml (zerknij do 3 stron wstecz pisa豉m jakie to oleje).
Ci篹ko powiedzie, rozum podpowiada mi 瞠 nie powinno to popsu koloryzacji, z drugiej strony ,,rudy,, kolor jest tak specyficzny - a obecnie osi庵n窸am zamierzony kolor kt鏎y si nie wyp逝kuje - wi璚 sama rozumiesz 瞠 nie chc ju eksperymentowac.
My郵 瞠 warto spr鏏owa, ale za efekt nie odpowiadam - gdyby si odwa篡豉 - to please wypowied si u nas na forum - poniewa te jestem ciekawa. (szczeg鏊nie ba豉 bym si o brak intensywno軼i rudo軼i lub zmiana barwy w kierunku ciemne z這to).

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Dodam jeszcze od siebie 瞠 ja po prepigmentacji nie odwa篡豉 bym si eksperymentowac z olejem przed farbowaniem.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-05, 19:24   #4067
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy gratuluje, dobrze wycieniowane wlosy to podstawa.a naprawde ciezko wyposrodkowac zeby nie byly za ciezkie/za krotkie na gorze/z boku itp. mowiac szczerze mi tylko raz , jeden jedyny fryzjerka dobrze wyciowala wlosy, poza tym totalna porazka, sama robie to lepiej, ale mowiac szczerze czasem mi sie marzy znalezienie fryzjerki , z ktora sie zrozumiem.
czekam na recenzje Twojej nowej metody, wiadomo, ze to zdrowasze dla wlosow. w sumie pewnie kolo wakacji bede probowala Twojej mieszanki z vitalitys bo cos mi sie widzialo, ze wycofuja z pl moja serie RB i ma bc jakas nowa z "pochodnymi amoniaku", ale na stronie przedstawiciela firmy nie jest juz ujeta jak te, ktore mam "bez amoniaku" . tak wiec pracuj nad metodami, sa tu chetni na Twoje patenty
ja sobie mysle nad przycieciem grzywki znowu bo jakos dziwnie sie czuje calkiem bez, a moja juz sporo odrosla

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-05, 19:57   #4068
looska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Witam. Podczytuj w徠ek od jakiego czasu. Chcia豉bym ufarbowa w這sy, tylko nie bardzo wiem jak i nie ukrywam, licz na pomoc . Za tydzie minie miesi帷 od mojej wizyty w salonie fryzjerskim. Mia豉m robion delikatn dekoloryzacj (z pomini璚iem w這s闚 u nasady, rozja郾ienie gdzie o 2 tony) i na這穎ny czerwony blond (Farouk Chi), nie pami皻am niestety numeru. Kolor bardzo szybko si spra, ju po tygodniu na這篡豉m to co mia豉m pod r瘯 - balsam zio這wy Venity (miedziany). Kolor wyszed obrzydliwy, matowa czerwie. Spiera豉m go szamponem przeciw逝pie穎wym, nadal mam na w這sach delikatn czerwon po鈍iat (nie zawsze jest widoczna).

Przede wszystkim kolor moich w這s闚 to kompletny miszmasz. Farba jest roz這穎na nier闚no. Mam gdzieniegdzie ciemniejsze pasma, gdzieniegdzie ja郾iejsze. Inny jest kolor na w這sach u nasady, inny na pozosta造ch. Zazwyczaj w豉郾ie w這sy u nasady farbuj si u mnie intensywniej i s ja郾iejsze (pewnie moja wina). Chcia豉bym wyr闚na kolor i uzyska efekt podobny do L. Lohan albo R. McGowan. Pytanie czy na moich w這sach si da. Nie wiem czy nie nale篡 wykona prepigmentacji, czy w og鏊e kolor przykryje takie nier闚no軼i. Zdecydowa豉m si na farby Vitalitys, tylko nie wiem jaki dobra kolor. Zastanawiam si nad wod (zamierzam kupi z Subriny), my郵a豉m o 3 % na w這sy u nasady i 6 % na reszt. Je郵i chodzi o ton to wydaje mi si, 瞠 m鎩 kolor to 5, taki jasny br您.

W za陰cznikach zdj璚ia:
dwa pierwsze - taki efekt chc uzyska
kolejne - moje w這sy, zdj璚ia rzecz jasna bez lampy b造skowej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Charmed-tv-show-06.jpg (22,9 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg lindsay-lohan-goes-red.jpg (50,9 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00465.jpg (64,5 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00471.jpg (126,5 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00476.jpg (195,2 KB, 28 za豉dowa)
looska jest offline  
Stary 2011-03-05, 20:27   #4069
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathy gratuluje, dobrze wycieniowane wlosy to podstawa.a naprawde ciezko wyposrodkowac zeby nie byly za ciezkie/za krotkie na gorze/z boku itp. mowiac szczerze mi tylko raz , jeden jedyny fryzjerka dobrze wyciowala wlosy, poza tym totalna porazka, sama robie to lepiej, ale mowiac szczerze czasem mi sie marzy znalezienie fryzjerki , z ktora sie zrozumiem.
czekam na recenzje Twojej nowej metody, wiadomo, ze to zdrowasze dla wlosow. w sumie pewnie kolo wakacji bede probowala Twojej mieszanki z vitalitys bo cos mi sie widzialo, ze wycofuja z pl moja serie RB i ma bc jakas nowa z "pochodnymi amoniaku", ale na stronie przedstawiciela firmy nie jest juz ujeta jak te, ktore mam "bez amoniaku" . tak wiec pracuj nad metodami, sa tu chetni na Twoje patenty
ja sobie mysle nad przycieciem grzywki znowu bo jakos dziwnie sie czuje calkiem bez, a moja juz sporo odrosla
Masz ca趾owit racj mimo multum os鏏 wykonuj帷ych ten zaw鏚 - rzadko mo積a spotka kogo kto si zna (szczeg鏊nie na kr璚io豉ch). Wczoraj rozmawia豉m z pewn fryzjerk w Warszawskiego salonu (uda豉m si tam 瞠by zbada stan struktury w這sa) kt鏎a z w這skich farb bardzo chwali豉 Framesi dodaj帷 瞠 nie ka盥y fryzjer potrafi pos逝giwa si wodami z tej firmypo prostu jest wiele st篹e a oni nie wiedz jak ich u篡wac. Zako鎍zy造鄉y mi陰 rozmow pr鏏 zaproponowania mi serum z Kerastase, bo to jednak jak twierdzi豉 mi豉 pani najlepsza seria (czerwona do koloryzowanych) - ja od razu do niej 瞠 pewnie na豉dowana silikonami, zacz窸a czytac sk豉d i m闚i nie nic tu takiego nie ma, zerkn窸am i znalaz豉 2 silikony. Pami皻am czasy kiedy u篡wa豉m ampu趾i cement - w這sy w dobrym stanie - ale stan oblepienia i obci捫enia. No i w豉郾i dzisiaj rano zdecydowa豉m si i嗆 do mojej mi貫j fryzjerki - po wizycie u niej nigdy nie p豉ka豉m, wr璚z przeciwnie. Je郵i chodzi o RB to mo瞠 zr鏏 zapas? Moja grzywka ju odrastai nigdy wi璚ej kr鏒kiej grzywki do kr璚onych w這s闚 - minimum do czubka nosa.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez looska Poka wiadomo嗆
Witam. Podczytuj w徠ek od jakiego czasu. Chcia豉bym ufarbowa w這sy, tylko nie bardzo wiem jak i nie ukrywam, licz na pomoc . Za tydzie minie miesi帷 od mojej wizyty w salonie fryzjerskim. Mia豉m robion delikatn dekoloryzacj (z pomini璚iem w這s闚 u nasady, rozja郾ienie gdzie o 2 tony) i na這穎ny czerwony blond (Farouk Chi), nie pami皻am niestety numeru. Kolor bardzo szybko si spra, ju po tygodniu na這篡豉m to co mia豉m pod r瘯 - balsam zio這wy Venity (miedziany). Kolor wyszed obrzydliwy, matowa czerwie. Spiera豉m go szamponem przeciw逝pie穎wym, nadal mam na w這sach delikatn czerwon po鈍iat (nie zawsze jest widoczna).

Przede wszystkim kolor moich w這s闚 to kompletny miszmasz. Farba jest roz這穎na nier闚no. Mam gdzieniegdzie ciemniejsze pasma, gdzieniegdzie ja郾iejsze. Inny jest kolor na w這sach u nasady, inny na pozosta造ch. Zazwyczaj w豉郾ie w這sy u nasady farbuj si u mnie intensywniej i s ja郾iejsze (pewnie moja wina). Chcia豉bym wyr闚na kolor i uzyska efekt podobny do L. Lohan albo R. McGowan. Pytanie czy na moich w這sach si da. Nie wiem czy nie nale篡 wykona prepigmentacji, czy w og鏊e kolor przykryje takie nier闚no軼i. Zdecydowa豉m si na farby Vitalitys, tylko nie wiem jaki dobra kolor. Zastanawiam si nad wod (zamierzam kupi z Subriny), my郵a豉m o 3 % na w這sy u nasady i 6 % na reszt. Je郵i chodzi o ton to wydaje mi si, 瞠 m鎩 kolor to 5, taki jasny br您.

W za陰cznikach zdj璚ia:
dwa pierwsze - taki efekt chc uzyska
kolejne - moje w這sy, zdj璚ia rzecz jasna bez lampy b造skowej
Witamy w gronie rudzielc闚
Czy kolor po dekoloryzacji i farbie (u fryzjera) by r闚ny?
Je郵i chodzi o wod to mo積a by tak kombinowac, z regu造 w這sy u nasady wychodz o p馧 tonu ja郾iejsze ze wzgl璠u na ciep這 p造n帷e od sk鏎y. Co do Subriny to szczerze odradzam - wyrzuci豉m ca造 litr, je郵i chcesz ma陰 pojemno嗆 o wiele lepsza b璠zie Joanna a najlepsza oryginalna woda. Vanita zawiera henn.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-05, 20:38   #4070
looska
Raczkowanie

Nie, nie by造 r闚ne. W豉郾ie my郵a豉m, 瞠 co jak co, ale fryzjerka b璠zie umia豉 na這篡 mi farb tak 瞠by nie by這 znacznej r騜nicy mi璠zy w這sami u nasady, a tymi na ko鎍ach. Jak wysz豉m to mia豉m 鄴速o-rude, spra造 si po jednym myciu do rudo軼i. Reszta w這s闚 by豉 w kolorze rudego br您u. Dodam, ze od spodu mam ja郾iejsze w這sy na ko鎍ach. Miszmasz, kompletny miszmasz. Dlatego te wracam do samodzielnego farbowania. Do tej pory farbowa豉m Kadusem, Artego i raz Subrin (najgorsza farba). Z wody jednak by豉m zadowolona. Zastanowi si nad t Joann je郵i znajd j w sklepie fryzjerskim. Jak nie to trudno, kupi 2 litry wody utlenionej Vitalitys, b璠zie na d逝瞠j.
looska jest offline  
Stary 2011-03-05, 21:02   #4071
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez looska Poka wiadomo嗆
Nie, nie by造 r闚ne. W豉郾ie my郵a豉m, 瞠 co jak co, ale fryzjerka b璠zie umia豉 na這篡 mi farb tak 瞠by nie by這 znacznej r騜nicy mi璠zy w這sami u nasady, a tymi na ko鎍ach. Jak wysz豉m to mia豉m 鄴速o-rude, spra造 si po jednym myciu do rudo軼i. Reszta w這s闚 by豉 w kolorze rudego br您u. Dodam, ze od spodu mam ja郾iejsze w這sy na ko鎍ach. Miszmasz, kompletny miszmasz. Dlatego te wracam do samodzielnego farbowania. Do tej pory farbowa豉m Kadusem, Artego i raz Subrin (najgorsza farba). Z wody jednak by豉m zadowolona. Zastanowi si nad t Joann je郵i znajd j w sklepie fryzjerskim. Jak nie to trudno, kupi 2 litry wody utlenionej Vitalitys, b璠zie na d逝瞠j.
Powiem ci 瞠 ci篹ko to widz, na pocz徠ku trzeba koniecznie wyr闚na kolor - prawid這wym rozwi您aniem by豉 by dekoloryzacja+ rozja郾ianie w jednym, lub k徙iel rozja郾iaj帷a, jednak niedawno mia豉 dekoloryzacj, nast瘼nie farbowanie i Venite - czy w這sy prze篡j nast瘼ny agresywny zabieg chemiczny - decyzja nale篡 do ciebie. Nie rozumiem dlaczego fryzjer nie potrafi odpowiednio wykonac zabiegu. Je郵i chodzi o kolory to szukaj na poziomie 7, np: 7.34. Na obecn chwil zanim si zdecydujesz proponuj olejowanie w這s闚 naturalnymi olejami kt鏎e wymywaj farb a przy okazji regeneruj w這sy.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-05 o 21:04
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-05, 21:23   #4072
looska
Raczkowanie

Czyta豉m o k徙ieli rozja郾iaj帷ej, troch si obawiam. Po dekoloryzacji nie by這 r騜nicy je郵i chodzi o mi瘯ko嗆 w這sa. Venita to by jaki koszmar. Zrobi造 si sztywne i szorstkie, maska za豉twi豉 spraw (u篡wam mlecznej Mili), wr鏂i造 do dawnego stanu. Co czu豉m, 瞠 fryzjerka nie jest przekonana do tego co robi. Nie by豉 pewna jaki dobra oksydant, w og鏊e dziwi si, 瞠 u篡豉 6% na ca貫 w這sy. Co do farby to mam wra瞠nie, 瞠 nadal si spiera. Nie wiem czemu, ale 瘸dna nie chce si trzyma. Myj w這sy codziennie. Pierwszy kolor na jaki ufarbowa豉m (jakie 1,5 roku temu) to by jaki czerwony rudy Kadusa. Po miesi帷u mia豉m br您 z lekkim rudym odcieniem. Przykry豉m go ciemnym br您em, te sp造wa w zaskakuj帷ym tempie. ζdny ten 7,34. Co do w這s闚 to powoli pojawiaj si odrosty, obawiam si, 瞠 im wi瘯sze b璠 tym gorzej z kolorem. Inny wyjdzie na odrostach, inny na reszcie w這s闚 u nasady i pewnie inny na ko鎍ach .
looska jest offline  
Stary 2011-03-05, 22:13   #4073
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Jaki jest tw鎩 naturalny kolor? Po Venicie mia豉m bardzo sztywne w這sy - nieprzyjemne w dotyku - wyra幡ie oblepione.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-05 o 22:16
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-05, 22:46   #4074
looska
Raczkowanie

Naturalny to br您. Ani jasny, ani ciemny. Powiedzia豉bym, 瞠 zbli穎ny do tego jakie mam teraz na ko鎍ach i tych ciemniejszych plamach (tylko chyba ciemniejszy). S瘯 w tym, 瞠 przy przedzia趾u mam rude (i rzecz jasna mooocno sprane). Jak Venita si zmy豉 to wr鏂i taki z這tawy poblask (jak wcze郾iej wspomnia豉m, w這sy by造 farbowane czerwonym blondem). Jedyny plus Venity - pozby豉m si zapachu dekoloryzatora. Tydzie go czu豉m mimo codziennego mycia w這s闚. Nawet maska nie da豉 rady go "zag逝szy".
looska jest offline  
Stary 2011-03-05, 23:00   #4075
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy osobiscie serie cementu wspominam jako najgorzej wydane pieniadze na wlosy wiec kerastase dziekuej a sluchajac ostatnio opinii milej pani kupilam na slepo odzywke unoszaca wlosy z silikonem ( po co go dodawac, przeciez one obciazaja)
zapasy robilam, mam chyba 4 farby z czego jedna polegnie jutro lub pojutrze ( mialo byc za tydzien, ale weekend mam juz zaplanowany a odrostow w kolorze zlotego blondu i zmytych koncowek na ten weekend nie zabiore).
co do grzywki - mam twarz w ksztalcie serca wiec calkiem bez grzywki dziwnie sie czuje, chociaz troche mnie irytuje , ze w pl slysze ze mam wysokie czolo, a za granica ladny ksztalt; niemniej tu lepiej sie czuje z jakas grzywka

jesli ozna spytac jak oceniono stan Twoich wlosow po vitalitys?? pewnie do niej wroce wiec kazde info mile widziane

Dziewczyny opalacie sie na wiosne?? bo mnie sie juz pytaja czy zamierzam, ale mi dobrze z jasna skora, zastanawiam sie tylko czy tez ulegacie temu "pl-przymusowi" - im ciemniej tym lepiej??

co do wody subriny to mialam male buteleczki, uzylam do roznych farb, nie wiem dlaczego, ale moim zdaniem podniszczaja wlosy i farba szybciej po nich znika

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-03-05 o 23:02
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-05, 23:36   #4076
looska
Raczkowanie

Julianna-p, dobrze wiedzie. Szczerze m闚i帷 nawet bym nie pomy郵a豉, 瞠 woda ma takie znaczenie. Cz這wiek uczy si ca貫 篡cie . Raz mia豉m jeszcze jak捷 wod, nazwa zaczyna豉 si chyba na "c". Przezroczysta butelka i niebieski korek.

Ech, coraz bardziej denerwuje mnie to, co mam na g這wie. Tak wyp這wia貫go koloru jeszcze u siebie nie widzia豉m...
looska jest offline  
Stary 2011-03-05, 23:49   #4077
julianna-p
Wtajemniczenie

looska nie kojarze takiej wody, zwykle kupuje wode do farby, ktora uzywam. tamte male kupilam do pojedynczej farby na probe, potem jeszcze chyba raz dalam je sobie wmowic do innych farb i mialam kiepskie wrazenia. revlon np jest trwala farba, ale po tej wodzie zlecial ekspresem. teraz uzywam takze wody od farby czyli RB, ma mietowy zapach (ktorego nie lubie), ale farba razem z nia lepiej wychodzi. zastanawiam sie tylko czy farboawac cale jak zykle, czy jak kathy teraz kombinuje
mam nadzieje, ze Twoje wlosy sa w dosc dobrej kondycji bo mi to tez wyglada na wlosy do kapieli lub dekoloryzacji

julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-05, 23:58   #4078
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
Dziewczyny opalacie sie na wiosne?? bo mnie sie juz pytaja czy zamierzam, ale mi dobrze z jasna skora, zastanawiam sie tylko czy tez ulegacie temu "pl-przymusowi" - im ciemniej tym lepiej??
Moja odpowied Ci zapewne nie zadziwi: NIE. Ze wzgl璠u na oczywisto嗆 pomijam kwestie zdrowotne. Mnie te dobrze z moj jasn i zdrow sk鏎, a na "pl - przymus" w kwestiach jakichkolwiek jestem uodporniona zupe軟ie. Zreszt obserwuj, 瞠 "im ciemniej tym lepiej" to domena specyficznych... grup spo貫cznych Jeszcze s這鎍e, "kolorki" nabywane w spos鏏 naturalny rozumiem, co kto lubi. Ale nie znam nikogo, kogo uwa瘸豉bym za inteligentnego, a kto przy obecnym poziomie wiedzy na ten temat korzysta豚y z solarium.
A ju pomara鎍zowa, albo br您owa (solarka, osiem i p馧 tony samoopalacza, 8h na s這鎍u plackiem) sk鏎a w po陰czeniu z rudo軼iami to jest dla mnie gwa速 analny na naturze i widok dramatyczny.
201709121022 jest offline  
Stary 2011-03-06, 00:04   #4079
looska
Raczkowanie

W這sy mam mi瘯kie. Zdj璚ia zosta造 zrobione mo瞠 30 minut po wysuszeniu suszark. Wtedy mam szop zamiast w這s闚 . Ko鎍闚ek nie mam szorstkich, ale s rozdwojone. My郵a豉m, 瞠 masz na my郵i wod. Farb te mia豉m, na dodatek w kolorze cyklamenowym. Okropnie si spiera豉, w這sy te mi si po niej nie podoba造. Kolor nie by taki jaki powinien by po farbie, w豉郾ie jakby matowy. 畝逝j, 瞠 nie spyta豉m fryzjerki czym robi豉 dekoloryzacj (a drugi raz do niej i嗆 nie chce).
looska jest offline  
Stary 2011-03-06, 10:31   #4080
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Dzisiaj zabieram si za farbowanie - metod na 10 min ko鎍e z 3% wod(czyli mieszanka farba+woda 6% + ciep豉 woda kt鏎a odrobin rozrobi st篹enie z 6 na 3).

looska
My郵 瞠 problem tw鎩 to wysoka porowato嗆 w這sa - wszystko na to wskazuje, pigment 幢e si rozk豉da oraz szybko wyp逝kuje. Poczytaj na ten temat na moim blogu, gdyby kolor nie by tak bardzo ciemny proponowa豉bym zrobi prepigmentacje, ale w tym przypadku tw鎩 wyb鏎 pad na jasny kolor. Je郵i zdecydowa豉by si na kolor na poziomie 5 lub 6, wystarczy豉 by prepigmentacja (kt鏎a nie niszczy w這s闚) plus odpowiedni kolor na poziomie 6 np 6.4. My郵 瞠 kolor wyszed by r闚ny, je郵i nie za pierwszym to na pewno nast瘼nym razem. Ale kolor by by ciemny Je郵i chcesz si przekonac w jakim stanie s twoje w這sy, umyje je tylko szamponem dziecinnym.
julianna
Niestety nie uda這 mi si sprawdzi stan w這sa pod mikroskopem, poniewa po d逝窺zej rozmowie okaza這 si 瞠 niestety nie maj aparatury, ale w tym tygodniu b璠 w Arkadii wi璚 mo瞠 si uda - w wi瘯szych Douglasach i Sephorach podobno maj te aparatury.
Co do opalania to za jaki miesi帷 mam zmiar kupic krem do cia豉 Clarins - kt鏎e nadaje subteln opalenizn naszcz窷cie nie pomara鎍zow wi璚 co jaki czas u篡j

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.