Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 137 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-03-06, 10:58   #4081
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
ciesz si 瞠 mog pom鏂
Szkoda 瞠 nie mo積a peruk W豉郾ie wr鏂i豉m od fryzjera pozbywaj帷 si rozdwojonych ko鎍闚ek - w這ski pi瘯nie pocieniowane i lekkie, jutro planuj farbowanie wi璚 do fryzjera zabra豉m szampon oczyszczaj帷y i balsam bez silikon闚, z moj fryzjerk rozumiemy sidobrze. Jutro farbuj inn metod, tzn na pocz徠ek odrost na jakie 25 min, potem do rozrobionej farby dodam odrobin ciep貫j wodypo 25 min spryskam w這sy wod (troszk woda cie mo瞠 sp造wac, tak jak bym chcia豉 nawil篡) na這輳 farb z pojemnika na w這ski na 10 min, sp逝kam i zakwasz i to by by這 na tyle - co si oka瞠 opisz jutro, a czy warto i kolor intensywny to si okaze po ok 2 tygodniach. My郵 瞠 mog ju tak robic poniewa kolor jest dobrze zapigmentowany, w tym miesi帷u nie u篡wa豉m ani Deli ani Espresso. (tak na marginesie dodam 瞠 wcze郾iej ta metoda si nie sprawdza豉, poniewa za du瘸 r騜nica by豉 w kolorze)
Kathy mo瞠sz napisa po ok ilu farbowaniach na rudo przesta豉 w ko鎍u u篡wa od鈍ie瘸czy koloru?
疾by mie rudo嗆 ca造 czas musia豉bym co tydzie nak豉da szamponetk?u was te tak by這 na pocz徠ku przygody z rudymi?
Ja za par dni mam farbowanie vitalitisem.A jestem ju zm璚zona tym jak si kolor szybko wyp逝je i mnie trafiaW ci篹kich chwilach to najch皻niej bym polecia豉 strzeli si na sw鎩 br您 i po k這pocie
Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathy osobiscie serie cementu wspominam jako najgorzej wydane pieniadze na wlosy Dziewczyny opalacie sie na wiosne?? bo mnie sie juz pytaja czy zamierzam, ale mi dobrze z jasna skora, zastanawiam sie tylko czy tez ulegacie temu "pl-przymusowi" - im ciemniej tym lepiej??

A fuu!ja te tak go wspominam

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-06, 11:14   #4082
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Kathy mo瞠sz napisa po ok ilu farbowaniach na rudo przesta豉 w ko鎍u u篡wa od鈍ie瘸czy koloru?
疾by mie rudo嗆 ca造 czas musia豉bym co tydzie nak豉da szamponetk?u was te tak by這 na pocz徠ku przygody z rudymi?
Ja za par dni mam farbowanie vitalitisem.A jestem ju zm璚zona tym jak si kolor szybko wyp逝je i mnie trafiaW ci篹kich chwilach to najch皻niej bym polecia豉 strzeli si na sw鎩 br您 i po k這pocie

A fuu!ja te tak go wspominam
W豉軼iwie od ostatniego farbowania, 4 tygodnie temu
2 ostanie farbowania, farba by豉 nak豉dana na ca貫 w這sy na ok 40 min od ostatniego machni璚ia p璠zlem. Nak豉da豉m na pasmo odrostu i od razu po d逝go軼i pasma (nie tak jak zawsze robi 瞠 odrost a potem reszta porostu)-mam bardzo ciemny odrost. Bardzo zadba豉m o 2 istotne rzeczy a mianowicie: bardzo dobre wymycie w這s闚 z silikon闚 przed farbowaniem oraz dobre zakwaszenie w這s闚 po farbowaniu p逝kank octow. Do 3 tygodni po farbowaniu u篡wam kosmetyk闚 przeznaczonych do w這s闚 farbowanych. 畝dnych olej闚 na w這sy 鈍ie穎 farbowane!!

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-06, 11:20   #4083
Nolley
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 528
Wpisy w blogu: 1

Cytat:

Dziewczyny opalacie sie na wiosne?? bo mnie sie juz pytaja czy zamierzam, ale mi dobrze z jasna skora, zastanawiam sie tylko czy tez ulegacie temu "pl-przymusowi" - im ciemniej tym lepiej??
nie opalam si, gdy twierdz, 瞠 rude w這sy 鈍ietnie wygl康aj w po陰czeniu z blad sk鏎

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2011-03-06, 11:58   #4084
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
W豉軼iwie od ostatniego farbowania, 4 tygodnie temu
2 ostanie farbowania, farba by豉 nak豉dana na ca貫 w這sy na ok 40 min od ostatniego machni璚ia p璠zlem. Nak豉da豉m na pasmo odrostu i od razu po d逝go軼i pasma (nie tak jak zawsze robi 瞠 odrost a potem reszta porostu)-mam bardzo ciemny odrost. Bardzo zadba豉m o 2 istotne rzeczy a mianowicie: bardzo dobre wymycie w這s闚 z silikon闚 przed farbowaniem oraz dobre zakwaszenie w這s闚 po farbowaniu p逝kank octow. Do 3 tygodni po farbowaniu u篡wam kosmetyk闚 przeznaczonych do w這s闚 farbowanych. 畝dnych olej闚 na w這sy 鈍ie穎 farbowane!!
Ja te teraz troch ju m康rzejsza jestem to przed farbowaniem w這s闚 nie na這瞠 瘸dnych od篡wek itp tylko w這sy pokrzywowym wymyje.
Jeszcze tylko prosz napisz mi(bo nie jestem pewna)zakwasi w這sy
po pierwszym umyciu ich,tak?bo ja tak zrobi豉m...a nie jestem pewna czy dobrze,bo przecie jak je 1 raz umuj to mi farba zleci i potem mam zakwasi??

I w豉郾ie ja mam problem z doborem dobrych kosmetyk闚 do farbowanych-jako czuj wielk niech璚 do szampon闚 dove,pantene,glis kur itp
Mam tylko szampon jajeczny z joanny i jego u篡wam.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka wiadomo嗆
nie opalam si, gdy twierdz, 瞠 rude w這sy 鈍ietnie wygl康aj w po陰czeniu z blad sk鏎
Ja nigdy si nie opalam,bo nie lubiLubi blado嗆

A przecie zawsze mo積a jaki br您ek na buzie na這篡.

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-06, 13:09   #4085
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Co do zakwaszania to ja u篡wam kwasu mlekowego nie mog豉m znie嗆 zapachu p逝kanki octowej, mimo ma貫go ste瞠nia nadal to czu豉m we w這sach Ostatnio doda豉m kropelk (80%) do szamponu, gdzie wyczyta豉m, ze mo積a
rousse jest offline  
Stary 2011-03-06, 13:30   #4086
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Dziewczyny, jak si cz這wiekowi wydaje, 瞠 rudo軼i si szybko wyp逝kuja to trzeba si pofarbowa odcieniem czerwieni. To jest sza, tydzie od farbowania a czerwono軼i mo積a u mnie na g這wie z lup szuka A jeszcze tydzie temu rozmy郵a豉m nad lustrem czy nie przesadzi豉m z tymi czerwieniami

Btw (mam nadziej, 瞠 nie jest to wbrew regulaminowi): Mam now, nieotwieran tubk Vitality'ss 7,44 kt鏎ej ju nie u篡j. Gdyby kt鏎a z Was chcia豉 to zapraszam na priv, bardzo ch皻nie j odst徙i bo nie lubi jak mi co le篡 w domu nieu篡wane i si marnuje
201709121022 jest offline  
Stary 2011-03-06, 13:59   #4087
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Hej rudzielce!!
Ostatnio nie mam wcale czasu na zagl康anie tutaj Widz, 瞠 temat opalania na tapecie Ja si opalam tylko latem jak jest s這鎍e. Z solarki nie korzystam, ale za to lubi chusteczki opalaj帷e (prawda d簑lianno? ) Chwilowo ich nie u篡wam, bo blada twarz mi si spodoba豉

Podoba mi sie pomys z dorzuceniem kilku kropli octu do szamponu! 瞠 te na to nie wpad豉m wcze郾iej
I jak zauwa篡豉m posta Meliny to mi si przypomnia這, 瞠 ja mam dwie tubki farby Joanna Profesional 7.5 (czerwona), obie nowe i nie otwierane. Dosta豉m je w prezencie. Ch皻nie komu odst徙i, bo ja czerwonego nie znosz i nie wykorzystam. Jak kto ch皻ny piszcie na priv.

Zrobi豉m sobie mieszank 7.44+8.44 + mix pomara鎍zowy. Efekt jest MEGA! Za陰czam fotki (sorki za t fryzur, na biegu robiona, bo na nic nie mam czasu...).
2 tyg temu robi豉m espresso (2 fotka).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7.44+8.44+mix vitalitys.jpg (44,9 KB, 109 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg vitalitys espresso.jpg (72,2 KB, 109 za豉dowa)

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-03-06, 16:13   #4088
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

juz trzeci raz pisze posta, jesli ten sie nie zapisze to mnie trafi -proba generalna i udalo sie , dobra po raz trzeci

agusiaki witamy kolor pieeekny, wlosy sliczne, dla mnie miooodzio, przez takie fotki przestaje zalowac, ze RB mi znika

Melina osobiscie tez najlepie czuje sie w jasnej skorze, a najciekawszy komplement dostalam w zeszlym roku od staruszki w aptece, powiedziala , ze jeszcze nie widziala u nikogo tak pieknej, czystej , jasnej skory , ze to takie arystokratyczne i dokladnie tak samo sadze.
niestety wiekszosc moich znajomych ze studiow wmawia mi koniecznosc opalania/solarium zatem ten przymus przeszedl tez na inne grupy:/
wyjatek to saszetki, o ktorych wspominala agusiaki - dzieki tym chusteczkom nie przypominalam zombie przed mgr
jeszcze jedno tekst o gwalcie na naturze sprawil, ze oplulam monitor , niestety z przyczyn technicznych nie zacytuje:/

kathy myslisz, ze przy spranych olejem koncowkach warto klasc RB na cale wlos od razu czy zaryzykowac i zrobic tak jak opisalas wczoraj?? boje sie czerwieni znowu, z drugiej strony nie poprawie koloru tak szybko wiec sama nie wiem

anakazar arto zostac jesli naprawde chcesz rudosci. ja tez watpilam po powrocie do rudego, ale warto . moze tez jestes jak ja i sama sobie poniekad wmawiasz, ze kolor znikl?? ja narzekalam, ze to zdechly, a tymczasem panie w drogerii sie pytaly co to za kolor

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-03-06 o 16:21
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-06, 16:39   #4089
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Hej rudzielce!!
Ostatnio nie mam wcale czasu na zagl康anie tutaj Widz, 瞠 temat opalania na tapecie Ja si opalam tylko latem jak jest s這鎍e. Z solarki nie korzystam, ale za to lubi chusteczki opalaj帷e (prawda d簑lianno? ) Chwilowo ich nie u篡wam, bo blada twarz mi si spodoba豉

Podoba mi sie pomys z dorzuceniem kilku kropli octu do szamponu! 瞠 te na to nie wpad豉m wcze郾iej
I jak zauwa篡豉m posta Meliny to mi si przypomnia這, 瞠 ja mam dwie tubki farby Joanna Profesional 7.5 (czerwona), obie nowe i nie otwierane. Dosta豉m je w prezencie. Ch皻nie komu odst徙i, bo ja czerwonego nie znosz i nie wykorzystam. Jak kto ch皻ny piszcie na priv.

Zrobi豉m sobie mieszank 7.44+8.44 + mix pomara鎍zowy. Efekt jest MEGA! Za陰czam fotki (sorki za t fryzur, na biegu robiona, bo na nic nie mam czasu...).
2 tyg temu robi豉m espresso (2 fotka).
Uwielbiam ten kolor-jak bym widzia豉 sw鎩, my郵 瞠 ocet dodac lepiej do od篡wki

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Ja te teraz troch ju m康rzejsza jestem to przed farbowaniem w這s闚 nie na這瞠 瘸dnych od篡wek itp tylko w這sy pokrzywowym wymyje.
Jeszcze tylko prosz napisz mi(bo nie jestem pewna)zakwasi w這sy
po pierwszym umyciu ich,tak?bo ja tak zrobi豉m...a nie jestem pewna czy dobrze,bo przecie jak je 1 raz umuj to mi farba zleci i potem mam zakwasi??

I w豉郾ie ja mam problem z doborem dobrych kosmetyk闚 do farbowanych-jako czuj wielk niech璚 do szampon闚 dove,pantene,glis kur itp
Mam tylko szampon jajeczny z joanny i jego u篡wam.

.
Zakwaszenie - po farbowaniu, jako ko鎍owy etap po zmyciu od篡wki.
Joanny nie polecam - za bardzo wymywa ze wzgl璠u na olej rycynowy - kt鏎y tez przyciemnia, mam ten szampon bardzo go lubi ze wzgl璠u na zapach i komfort mycia, poza tym powoduje u mnie szybkie przet逝szczenie skalpu. Ja bardzo polubi豉m Dove do suchych, zniszczonych i farbowanych z nowej serii - mimo silikonu w sk豉dzie jest moim idea貫m pod ka盥ym wzgl璠em , mam te Joann Prof. wi郾iow - te jest fajna.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:

kathy myslisz, ze przy spranych olejem koncowkach warto klasc RB na cale wlos od razu czy zaryzykowac i zrobic tak jak opisalas wczoraj?? boje sie czerwieni znowu, z drugiej strony nie poprawie koloru tak szybko wiec sama nie wiem

Ja bym zrobi豉 prepigmentacje na ko鎍e a potem na 10 min. z wod 3% (lub rozrobion 6%) - ale poczekaj bo dzisiaj farbuj wi璚 wieczorem zdam ci relacje. Og鏊nie k豉d帷 wod 6% na ko鎍e na 35 min nadal si je rozja郾ia.

Melina,
Mam nadziej 瞠 mimo 瞠 nied逝go b璠ziesz brunetk to i tak si b璠ziesz u nas udziela przyzwyczaili鄉y si ju do ciebie. To dziwne z tym wyp逝kiwaniem czerwieni, teoretycznie powinna si mniej wyp逝kiwa od czystych rudo軼i.

Czy widzia kto koloryzuj帷e saszetki z Natur Vital w rudo軼i? Czy w sk豉dzie jest henna?(dost瘼ne w sklepach Natura)

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-06 o 16:45
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-06, 16:42   #4090
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Kathy, mo瞠 faktycznie do od篡wki lepszy efekt b璠zie??
Kolor jest super, u mnie wyszed mniej wi璚ej tak jak po espresso. Wyj徠kowo 篡wy, mix zrobi swoje Zobaczymy czy si nie b璠zie wyp逝kiwa, chocia nie podejrzewam

D真lianno - rezygnujesz z RB??

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-03-06, 16:50   #4091
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki RB wchodzi do pl jakas nowa seria zastepujaca ten, ktory uzywalam, sprzedawcy mowia, ze zawiera pochodne amoniaku, ale juz na stronie przedstawiciela w pl nie jest ujeta jako produkt bez amoniaku. stad tez hmm jesli bedzie amoniak wrcoe do vitalitys. kolor sliczny u Was, a vitalitys kupie w poznaniu bez problemu (RB sprowadzam)

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-06, 16:54   #4092
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Melina,
Mam nadziej 瞠 mimo 瞠 nied逝go b璠ziesz brunetk to i tak si b璠ziesz u nas udziela przyzwyczaili鄉y si ju do ciebie. To dziwne z tym wyp逝kiwaniem czerwieni, teoretycznie powinna si mniej wyp逝kiwa od czystych rudo軼i.
Kathy ja jeszcze nie planuj metamorfozy w brunetk tak "nied逝go". Farbk chc odda w dobre r璚e dlatego, 瞠 o wiele bardziej si sobie podobam w ciemniejszych rudo軼iach, dlatego przy kolejnym farbowaniu do mojego 6/64 mam zamiar doda 7/4 (pisa豉 kiedy, 瞠 wychodzi ciemny, prawda to? Czy co pokr璚i豉m?) albo nawet 6/4
A z w徠ku na pewno nie znikn bo Was lubi i mas rzeczy si tu nauczy豉m, nie tylko o rudo軼iach, ale o farbowaniu w og鏊e
A co do farby to moja fryzjerka twierdzi豉 inaczej. Od pocz徠ku m闚i豉, 瞠 czerwie najszybciej znika z w這s闚
Stary 2011-03-06, 17:30   #4093
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Kathy, mo瞠 faktycznie do od篡wki lepszy efekt b璠zie??
Kolor jest super, u mnie wyszed mniej wi璚ej tak jak po espresso. Wyj徠kowo 篡wy, mix zrobi swoje Zobaczymy czy si nie b璠zie wyp逝kiwa, chocia nie podejrzewam

D真lianno - rezygnujesz z RB??
Do od篡wki poniewa to ko鎍owy etap mycia i wtedy przyda這 by si jak najlepiej domkn望 逝sk.

Podobno kosmetyki nadaj帷e obj皻o嗆 - ,,Volume,, otwieraj 逝sk co sprzyja wyp逝kiwaniu farby - trzeba omija takie kosmetyki w naszym przypadku.(niedawno si o tym dowiedzia豉m)

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Kathy ja jeszcze nie planuj metamorfozy w brunetk tak "nied逝go". Farbk chc odda w dobre r璚e dlatego, 瞠 o wiele bardziej si sobie podobam w ciemniejszych rudo軼iach, dlatego przy kolejnym farbowaniu do mojego 6/64 mam zamiar doda 7/4 (pisa豉 kiedy, 瞠 wychodzi ciemny, prawda to? Czy co pokr璚i豉m?) albo nawet 6/4
A z w徠ku na pewno nie znikn bo Was lubi i mas rzeczy si tu nauczy豉m, nie tylko o rudo軼iach, ale o farbowaniu w og鏊e
A co do farby to moja fryzjerka twierdzi豉 inaczej. Od pocz徠ku m闚i豉, 瞠 czerwie najszybciej znika z w這s闚
7.4 wychodzi bardzo ciemno, a mo瞠 by doda豉 7 - z gamy kolor闚 naturalnych, kolor b璠zie na pewno trwalszy poniewa naturalne w 100% pokrywaj siwe w這sy, ale nie p馧 na p馧 tylko 50ml (6.64):25ml 7(naturalna). Pami皻am jak farbowa豉m Majirel 7+7.44 p馧 na p馧 kolor wyszed strasznie ciemny br您 z po造skiem miedzianym.
Co powiesz na 7.66z 6.66 p馧 na p馧?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-06, 17:40   #4094
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
anakazar arto zostac jesli naprawde chcesz rudosci. ja tez watpilam po powrocie do rudego, ale warto . moze tez jestes jak ja i sama sobie poniekad wmawiasz, ze kolor znikl?? ja narzekalam, ze to zdechly, a tymczasem panie w drogerii sie pytaly co to za kolor
Chcia豉bym sobie wmawiaWygl康am jak l鏚 z automatu polany polew toffina pewno jaki odcie rudego to jest,ale nie chc jakiego tylko prawdziwy rudy
Nie chc bardzo rezygnowa z rudego,bo go kocham
Cytat:

Zakwaszenie - po farbowaniu, jako ko鎍owy etap po zmyciu od篡wki.
Joanny nie polecam - za bardzo wymywa ze wzgl璠u na olej rycynowy - kt鏎y tez przyciemnia, mam ten szampon bardzo go lubi ze wzgl璠u na zapach i komfort mycia, poza tym powoduje u mnie szybkie przet逝szczenie skalpu. Ja bardzo polubi豉m Dove do suchych, zniszczonych i farbowanych z nowej serii - mimo silikonu w sk豉dzie jest moim idea貫m pod ka盥ym wzgl璠em , mam te Joann Prof. wi郾iow - te jest fajna.

)
Czyli robi豉m zle
No nic jednak musz si zmusi do tego przekl皻ego dove

dziewczyny a od篡wki u篡wacie jakie?te drogeryjne?

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-06, 17:50   #4095
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
7.4 wychodzi bardzo ciemno, a mo瞠 by doda豉 7 - z gamy kolor闚 naturalnych, kolor b璠zie na pewno trwalszy poniewa naturalne w 100% pokrywaj siwe w這sy, ale nie p馧 na p馧 tylko 50ml (6.64):25ml 7(naturalna). Pami皻am jak farbowa豉m Majirel 7+7.44 p馧 na p馧 kolor wyszed strasznie ciemny br您 z po造skiem miedzianym.
Co powiesz na 7.66z 6.66 p馧 na p馧?
Hmmmm a to mnie zaintrygowa豉 Zupe軟ie mi nie przysz這 do g這wy dodawa naturalne, a mo瞠 to i dobry patent! Wiesz, w tej chwili jestem dosy zadowolona z koloru: czerwie (kt鏎a zgodnie z Twoimi prognozami wpad豉 w maho) wyp逝ka豉 si w wi瘯szo軼i, ale poziom 6 zrobi swoje i mam na g這wie tak ciemn mied, nie wida ju czystych, pomara鎍zowych ton闚 w kt鏎ych mi 幢e.
7/66 i 6/66 to ju zbyt szalona opcja dla mnie G堯wnie dlatego, 瞠 sama czerwie kiedy b璠zie si wyp逝kiwa nie zostawi mi rudo軼i tylko... wyblak陰 czerwie Poza tym ba豉bym si jak b璠zie potem z zakryciem tego. A mo瞠 by tak 7 + 7/44 z Vitality's... Cholerka, Kathy, Ty to dbasz o trening moich proces闚 poznawczych
Na marginesie: poogl康a豉m sobie te br您y i straaaaasznie podobaj mi si 5/00 i 5/92 . Pi瘯ne s. Ale te nigdy nie farbowa豉m poziomem 5, bardzo mnie ciekawi czy faktycznie wychodzi jako BR╴ i nie wpada w czer... bo z br您ami to r騜nie bywa

anakazar ja nigdy nie u篡wa豉m za bardzo od篡wek drogeryjnych., ale ostatnio zacz窸am i jestem zadowolona. Zacz窸am - te po d wp造wem tego w徠ku, bo do ciemnych w這s闚 nie u篡wa豉m kosmetyk闚 do farbowanych, tylko raczej nawil瘸j帷ych (Rigenol, Kallos). A teraz zaprzyja幡i豉m si te (bo fryzjerskich u篡wam nadal) z Dove i Pantene do farbowanych i uwa瘸m, 瞠 daj bardzo fajne efekty.

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-06 o 17:56
Stary 2011-03-06, 18:12   #4096
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
anakazar ja nigdy nie u篡wa豉m za bardzo od篡wek drogeryjnych., ale ostatnio zacz窸am i jestem zadowolona. Zacz窸am - te po d wp造wem tego w徠ku, bo do ciemnych w這s闚 nie u篡wa豉m kosmetyk闚 do farbowanych, tylko raczej nawil瘸j帷ych (Rigenol, Kallos). A teraz zaprzyja幡i豉m si te (bo fryzjerskich u篡wam nadal) z Dove i Pantene do farbowanych i uwa瘸m, 瞠 daj bardzo fajne efekty.
Ja pantene nienawidz,niecierpi,nie znoszi niekupi na pewno
Melina a napisz jakich u篡wasz fryzjerskich?ja jako do tych drogerycjnych jak pisa豉m nie wiem dlaczego,ale czuj...no nie lubi ich.Wydaj mi si,瞠 one s naszprycowane samymi obklejaczami

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:25   #4097
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Melina a napisz jakich u篡wasz fryzjerskich?ja jako do tych drogerycjnych jak pisa豉m nie wiem dlaczego,ale czuj...no nie lubi ich.Wydaj mi si,瞠 one s naszprycowane samymi obklejaczami
Z fryzjerskich najbardziej lubi Rigenol, na moje w這sy dzia豉 doskonale, cho ma te silikon i u篡waj帷 go trzeba zachowa umiar i oczyszcza w這sy. Bardzo lubi te Crema Al Latte Kallosa i mask Chantal Prosalon z efektem termicznym (domy郵am si, 瞠 mo瞠 nie najlepiej wp造wa na kolor przez to "rozgrzewanie" i rzekome otwieranie 逝ski w這sa, ale i tak jej u篡wam). Wszystkie te specyfiki s raczej "ci篹kie" i nie stosuj ich codziennie. Zaznaczam te, 瞠 to nie s kosmetyki dedykowane do w這s闚 farbowanych, wi璚 z kolorem mo瞠 by rozmaicie. Pomi璠zy nimi u篡wam tez cz瘰to balsam闚 i maski MYPA, to taka seria kosmetyk闚 na bazie aloesu, o do嗆 wysokim jego st篹eniu, dost瘼na w drogeriach Natura - absolutnie 鈍ietna seria, maj te do farbowanych.

Czas edycji: 2011-03-06 o 18:27
Stary 2011-03-06, 18:29   #4098
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

ankazar,
Mam na my郵i ten szampon, poniewa wersja do koloryzowanych z czerwonymi napisami to obci捫acz

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Z fryzjerskich najbardziej lubi Rigenol, na moje w這sy dzia豉 doskonale, cho ma te silikon i u篡waj帷 go trzeba zachowa umiar i oczyszcza w這sy. Bardzo lubi te Crema Al Latte Kallosa i mask Chantal Prosalon z efektem termicznym (domy郵am si, 瞠 mo瞠 nie najlepiej wp造wa na kolor przez to "rozgrzewanie" i rzekome otwieranie 逝ski w這sa, ale i tak jej u篡wam). Wszystkie te specyfiki s raczej "ci篹kie" i nie stosuj ich codziennie. Zaznaczam te, 瞠 to nie s kosmetyki dedykowane do w這s闚 farbowanych, wi璚 z kolorem mo瞠 by rozmaicie. Pomi璠zy nimi u篡wam tez cz瘰to balsam闚 i maski MYPA, to taka seria kosmetyk闚 na bazie aloesu, o do嗆 wysokim jego st篹eniu, dost瘼na w drogeriach Natura - absolutnie 鈍ietna seria, maj te do farbowanych.
Zerkn na t Myp

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:32   #4099
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
dokladnie tak samo mysle

kathy powaznie z tym volume?? to masakra bo ja mam tak ciezkie wlosy , ze bez nich nie dam rady

julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:38   #4100
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:

Z wymienionych mam tylko kallosa-鈔ednio mi podchodzi.
Bywam cz瘰to w naturze i nigdy nie widzia豉m MYPA-musz zerkn望 jak b璠 w drogeri.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Na tym w徠ku powinie by psychoterapeuta Co by to te co przechodz zw徠pienie "rudo軼iowe"podnosi na duchu i dawa kopa na dalsz walk...

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:38   #4101
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:

Z wymienionych mam tylko kallosa-鈔ednio mi podchodzi.
Bywam cz瘰to w naturze i nigdy nie widzia豉m MYPA-musz zerkn望 jak b璠 w drogeri.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...ir.html&next=1
Takie co

Psycholog obecny Ale ja sama mam aur zw徠pienia 鈔ednio co 3 dzie, wi璚 chyba b璠 ma這 przekonuj帷a...

Czas edycji: 2011-03-06 o 18:40
Stary 2011-03-06, 18:49   #4102
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...ir.html&next=1
Takie co

Psycholog obecny Ale ja sama mam aur zw徠pienia 鈔ednio co 3 dzie, wi璚 chyba b璠 ma這 przekonuj帷a...

Wizualnie nie kojarz jej,ale ju wiem czego szuka.Zaraz te poczytam jej recenzje.

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-06, 19:09   #4103
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Kiedy my郵a豉m podobnie do ciebie i nikt by mnie nie przekona do drogeryjnych, u篡wa豉m Loreala i Kerastase a w這sy w coraz gorszym stanie, obklejone w這sy a farba przyjmowa豉 w kratk, odk康 analizuj sk豉dy widz 瞠 w sumie s podobne, obecnie mam ochot na Schaume ekstra owocowa piel璕nacjapodobno fajna sk豉dowo - poczytamy zobaczymy. Teraz my郵 odwrotnie w豉郾ie 瞠 profesjonale bardziej obklejaj - mimo wszystko co mnie do nich ci庵nie i stale co kupuj. My郵 瞠 fajny sk豉d ma osmo deep repair maska - nowa wersjaw tubie, do suchych niestety - nie do koloru, nie zauwa篡豉m 瞠by farba si wyp逝kiwa豉 ale te kupi豉m j w poniedzia貫k wi璚 3 tygodnie po farbowaniu. Codziennie przechodz ko這 sklepu fryzjerskiego - wi璚 jutro zerkn co mo積a fajnego kupic

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Ju po farbowaniu - siedz z mask na w這sach ,,Osmo,, - fajnie dzia豉 na skalpik). T jest mistrzem w mechaceniu w這s闚- nie wiem czy nie zrezygnuje z us逝g tego pana...

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-06 o 19:10
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-06, 19:19   #4104
anakazar
Zakorzenienie

Nie znam OSMO

Zobaczcie znalaz豉m joanne-a j bardzo lubi akurat
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23...na.html&next=1
do farbowanych i ma 4 gwiazdki w KWC
mia造軼ie j mo瞠?

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-06, 19:41   #4105
meeedzik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 313

Hej dziewczynki

Jakby kt鏎a by豉 zainteresowana to te mog odda 2 saszetki szamponu koloryzuj帷ego P這mienny Rudy z Joaany i jedn saszetk Miedzi-Mariona zainteresowane pisa PW
Stary 2011-03-06, 20:25   #4106
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Nie znam OSMO

Zobaczcie znalaz豉m joanne-a j bardzo lubi akurat
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23...na.html&next=1
do farbowanych i ma 4 gwiazdki w KWC
mia造軼ie j mo瞠?
Nie

Stara wesja osmo w pojemniku
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-20...epair-Mask.htm
nowa jest unowocze郾iona i bez paraben闚 w tubie - du穎 lepsza, a u篡wa豉m dwie. Lubi j te za to 瞠 zawiera sk豉dnik kt鏎y op騧nia przet逝szczenie skalpu i oto ona:
http://www.sklep.osmoikon.pl/?147,os...air-mask-250ml

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Widz 瞠 osmo ma te maski po koloryzacji w hurtowni maj t seri - jutro zajrz na sk豉d.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Ju wysuszone w這sy kolor jak zwykle 豉dny i intensywny, wi璚 dobrze 瞠 trzyma豉m tylko 10 minut z 3% - efekt identyczny, a w這s na pewno b璠zie w lepszym stanie b璠 opisywa豉 jak si wyp逝kuje

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-06, 20:37   #4107
looska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Cytat:
looska
My郵 瞠 problem tw鎩 to wysoka porowato嗆 w這sa - wszystko na to wskazuje, pigment 幢e si rozk豉da oraz szybko wyp逝kuje. Poczytaj na ten temat na moim blogu, gdyby kolor nie by tak bardzo ciemny proponowa豉bym zrobi prepigmentacje, ale w tym przypadku tw鎩 wyb鏎 pad na jasny kolor. Je郵i zdecydowa豉by si na kolor na poziomie 5 lub 6, wystarczy豉 by prepigmentacja (kt鏎a nie niszczy w這s闚) plus odpowiedni kolor na poziomie 6 np 6.4. My郵 瞠 kolor wyszed by r闚ny, je郵i nie za pierwszym to na pewno nast瘼nym razem. Ale kolor by by ciemny Je郵i chcesz si przekonac w jakim stanie s twoje w這sy, umyje je tylko szamponem dziecinnym
Tylko, 瞠 farby wyp逝kuj si z moich w這s闚 w ekspresowym tempie od samego pocz徠ku farbowania. Moj win jest to, 瞠 co chwila farbowa豉m na inny kolor. Co do szamponu to mam teraz jaki dla dzieci z SLES. Poprzedni by skrzypowy z Barwy i po d逝窺zym u篡tkowaniu wysuszy mi g這w. Zdarza mi si nie u篡 od篡wki jak przesadz z mask i w這sy oklapn. Dalej s mi瘯kie, no mo瞠 nie tak g豉dkie jak za czas闚 kiedy nie farbowa豉m i olejowa豉m (oliwa i rycynowy). Staram si nie przesadza z silikonami (chocia ostatnio u篡wam jedwabiu na ko鎍闚kach). Dzisiaj zamierzam zrobi w這som k徙iel oczyszczaj帷 z 5-6 tabletek aspiryny.

W takim razie spr鏏uj z ciemniejszym rudym (mam ciemne oczy i ciemn opraw oczu, mo瞠 to i nawet lepiej) i prepigmentacj. Tylko czy w moim przypadku mam j zrobi na ca造ch w這sach czy na plamach? Wydaje mi si, 瞠 na ca造ch, bo ca貫 niespecjalnie chc ch這n望 pigment Co do wody to wg wcze郾iejszego planu - 3 % u nasady i 6% na reszt (rzecz jasna to ju przy normalnym farbowaniu, zaraz po prepigmentacji)? Chyba spr鏏uj z piank, 200 ml nie zu篡j na raz, a mo瞠 kiedy si przyda, ciekawa formu豉.

Mam jeszcze jedno pytanie, wydaje mi si, 瞠 przy poprzednich farbowaniach przetrzymywa豉m farb na odro軼ie, do tego zaczyna豉m je farbowa od czubka g這wy, czy w takim razie powinnam zacz望 nak豉danie farby od w這s闚 u nasady z ty逝 g這wy?

Znowu si rozpisa豉m . I dzi瘯uj za poprzednie rady .
looska jest offline  
Stary 2011-03-06, 21:18   #4108
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez looska Poka wiadomo嗆
Tylko, 瞠 farby wyp逝kuj si z moich w這s闚 w ekspresowym tempie od samego pocz徠ku farbowania. Moj win jest to, 瞠 co chwila farbowa豉m na inny kolor. Co do szamponu to mam teraz jaki dla dzieci z SLES. Poprzedni by skrzypowy z Barwy i po d逝窺zym u篡tkowaniu wysuszy mi g這w. Zdarza mi si nie u篡 od篡wki jak przesadz z mask i w這sy oklapn. Dalej s mi瘯kie, no mo瞠 nie tak g豉dkie jak za czas闚 kiedy nie farbowa豉m i olejowa豉m (oliwa i rycynowy). Staram si nie przesadza z silikonami (chocia ostatnio u篡wam jedwabiu na ko鎍闚kach). Dzisiaj zamierzam zrobi w這som k徙iel oczyszczaj帷 z 5-6 tabletek aspiryny.

W takim razie spr鏏uj z ciemniejszym rudym (mam ciemne oczy i ciemn opraw oczu, mo瞠 to i nawet lepiej) i prepigmentacj. Tylko czy w moim przypadku mam j zrobi na ca造ch w這sach czy na plamach? zr鏏 na ca這嗆 Wydaje mi si, 瞠 na ca造ch, bo ca貫 niespecjalnie chc ch這n望 pigment Co do wody to wg wcze郾iejszego planu - 3 % u nasady i 6% na reszt (rzecz jasna to ju przy normalnym farbowaniu, zaraz po prepigmentacji)?je郵i nie masz siwych daj na ca這嗆 3% - ale trzeba si liczyc 瞠 kolor b璠zie odrobin ciemniejszy Chyba spr鏏uj z piank, 200 ml nie zu篡j na raz, a mo瞠 kiedy si przyda, ciekawa formu豉.
czyli Vitaliti's pianka

Mam jeszcze jedno pytanie, wydaje mi si, 瞠 przy poprzednich farbowaniach przetrzymywa豉m farb na odro軼ie, do tego zaczyna豉m je farbowa od czubka g這wy, czy w takim razie powinnam zacz望 nak豉danie farby od w這s闚 u nasady z ty逝 g這wy?tak by by這 najlepiej - ale to jest bardzo m璚z帷e - w這sy si sko速uni i znowu wyjd w kratk - z 3% nie ma szans na wi瘯sze rozja郾ienie - wi璚 zaczynaj 鄉ia這 od odrostu.

Znowu si rozpisa豉m . I dzi瘯uj za poprzednie rady .
I to by by這 na tyle - powodzenia, odezwij si jak wysz這
Pami皻aj o zmyciu silikon闚 2 dni przed zabiegiem i zakwaszeniu po koloryzacji.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-06 o 21:20
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-06, 21:48   #4109
looska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

W sumie dobry pomys z 3% na ca貫. Zam闚i w poniedzia貫k produkty, jak dojd w pi徠ek to ufarbuj i hmm w poniedzia貫k rano mog豉bym zrobi zdj璚ia . Przy czym nie nastawiam si na cudo, bo to b璠zie pierwsze farbowanie (teraz jestem pewna, 瞠 zostan przy rudo軼iach na d逝gi czas).

Ojj, marzy mi si mie ju normalny kolor na g這wie. Chcia豉m zej嗆 do ciemnego blondu, decyzj o czerwonym blondzie podj窸am u fryzjera spontanicznie i zakocha豉m si. Przez pierwsze kilka dni kolor naprawd fajnie wygl康a (pomijaj帷 nier闚no軼i, kt鏎e teraz szczeg鏊nie mocno wida). Z moj jasn cer lepiej mi w ja郾iejszych w這sach. Na zdj璚iach w ciemnym br您ie wygl康am hmm jak pos庵 , w這sy dominowa造 nad cer.
looska jest offline  
Stary 2011-03-06, 22:16   #4110
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Wracam ze szko造 a tu prosze, coraz wiecej rudych

Kathy ale pojecha豉s z tym farbowaniem, w glowie sie nie miesci co tez mozna wymyslic

Znalaz豉m cos takiego Kathy co myslisz o tym sk豉dzie szamponu do rudych?

Aqua, Sodium Coco Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Mel*, Humulus Lupulus Extract*, Chamomilla Recutita Extract*, Citrus Aurantifolia Extract*, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Alcohol*, Parfum**, Linalool**, Benzyl Salicylate**, Limonene**
Moni@ jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.