Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 138 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-03-06, 22:36   #4111
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez looska Poka wiadomo嗆
W sumie dobry pomys z 3% na ca貫. Zam闚i w poniedzia貫k produkty, jak dojd w pi徠ek to ufarbuj i hmm w poniedzia貫k rano mog豉bym zrobi zdj璚ia . Przy czym nie nastawiam si na cudo, bo to b璠zie pierwsze farbowanie (teraz jestem pewna, 瞠 zostan przy rudo軼iach na d逝gi czas).

Ojj, marzy mi si mie ju normalny kolor na g這wie. Chcia豉m zej嗆 do ciemnego blondu, decyzj o czerwonym blondzie podj窸am u fryzjera spontanicznie i zakocha豉m si. Przez pierwsze kilka dni kolor naprawd fajnie wygl康a (pomijaj帷 nier闚no軼i, kt鏎e teraz szczeg鏊nie mocno wida). Z moj jasn cer lepiej mi w ja郾iejszych w這sach. Na zdj璚iach w ciemnym br您ie wygl康am hmm jak pos庵 , w這sy dominowa造 nad cer.
Kolor b璠zie ciemny - wi璚 nie wiem czy si dobrze zrozumia造鄉y. Kt鏎y odcie wybra豉?

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-06, 22:37   #4112
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Dziewczyny pyta造軼ie o od篤yki drogeryjne, ja nie z watku ale 郵edz Was ca造 czas
Z fajnych drogeryjnych o dobrym sk豉dzie mog Wam poleci
-Herbal niebieska nawil瞠nie po brzegi
-Gliss Kur 7 olejk闚 taka z馧ta
-Isana Rossmann z olejkiem z babassu
-Nivea Pure Casmhmere albo Diamonds

A z szampon闚 to Gliss Kur czerwony z diamenikiem, bez silikon闚, z mikrokryszta趾ami, nab造szcza w這ski.

Tyle 瞠 ja mam do嗆 suche w這sy a Wy tu macie pi瘯ne wi璚 nie wiem czy tez takich nawil瘸j帷ych od篡wek szukacie
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-03-06, 22:47   #4113
looska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Kathy579 - Wiem, 瞠 ciemny, wa積e, 瞠 rudy . Widzia豉m palet Vitalitys. Kolor i tak b璠zie ja郾iejszy od br您闚 sprzed mojej dekoloryzacji. Mam ciemn opraw oczu i oczy te bardzo ciemne, ciemny rudy powinien pasowa.

Proponowa豉 6,4 od Art Absolute. Z pianki do prepigmentacji w ofercie znalaz豉m mied (o ile ona w og鏊e b璠zie mia豉 wp造w na kolor, w ko鎍u przykryj j farb).

Edytowane przez looska
Czas edycji: 2011-03-06 o 22:48 Pow鏚: liter闚ka
looska jest offline  
Stary 2011-03-06, 22:58   #4114
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Wracam ze szko造 a tu prosze, coraz wiecej rudych

Kathy ale pojecha豉s z tym farbowaniem, w glowie sie nie miesci co tez mozna wymyslic

Znalaz豉m cos takiego Kathy co myslisz o tym sk豉dzie szamponu do rudych?

Aqua, Sodium Coco Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Mel*, Humulus Lupulus Extract*, Chamomilla Recutita Extract*, Citrus Aurantifolia Extract*, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Alcohol*, Parfum**, Linalool**, Benzyl Salicylate**, Limonene**
字odki myj帷e, rumianek kt鏎y mo瞠 rozja郾ic nadaj帷 z這ty odcie oczywi軼ie przy d逝窺zym stosowaniu, ekstrakt z cytrus闚 kt鏎y domknie 逝sk, kwasy owocowe te si do tego przyczyni..., alkohol niepotrzebny moim zdaniem ale za to daleko w sk豉dzie, panthenol nawil篡, dzia豉 przeciwzapalnie, przyspiesza procesy regeneracji nask鏎ka. Do farbowanych b璠zie si nadawa poniewa nie zawiera olei oraz domyka 逝sk.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez looska Poka wiadomo嗆
Kathy579 - Wiem, 瞠 ciemny, wa積e, 瞠 rudy . Widzia豉m palet Vitalitys. Kolor i tak b璠zie ja郾iejszy od br您闚 sprzed mojej dekoloryzacji. Mam ciemn opraw oczu i oczy te bardzo ciemne, ciemny rudy powinien pasowa.

Proponowa豉 6,4 od Art Absolute. Z pianki do prepigmentacji w ofercie znalaz豉m mied (o ile ona w og鏊e b璠zie mia豉 wp造w na kolor, w ko鎍u przykryj j farb).
To super 瞠 widzidzia豉 6.4. Mied ,,art color mousse,, - b璠zie dobra - tylko musisz si 軼is這 trzymac instrukcji.

Dobrej nocy dziewczyny, jutro mam pobudk 6:20

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-06 o 23:00
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-07, 07:55   #4115
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Nie

Stara wesja osmo w pojemniku
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-20...epair-Mask.htm
nowa jest unowocze郾iona i bez paraben闚 w tubie - du穎 lepsza, a u篡wa豉m dwie. Lubi j te za to 瞠 zawiera sk豉dnik kt鏎y op騧nia przet逝szczenie skalpu i oto ona:
http://www.sklep.osmoikon.pl/?147,os...air-mask-250ml

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Widz 瞠 osmo ma te maski po koloryzacji w hurtowni maj t seri - jutro zajrz na sk豉d.
Zajrzyj i daj nam tutaj zna
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny pyta造軼ie o od篤yki drogeryjne, ja nie z watku ale 郵edz Was ca造 czas
Z fajnych drogeryjnych o dobrym sk豉dzie mog Wam poleci
-Herbal niebieska nawil瞠nie po brzegi
-Gliss Kur 7 olejk闚 taka z馧ta
-Isana Rossmann z olejkiem z babassu
-Nivea Pure Casmhmere albo Diamonds
Ten Gliss kur pewnie nie do rudych si nadaj,bo juz w nazwie ma 7 olejk闚i ta rossmnowska chyba te
Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆

Aqua, Sodium Coco Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Mel*, Humulus Lupulus Extract*, Chamomilla Recutita Extract*, Citrus Aurantifolia Extract*, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Alcohol*, Parfum**, Linalool**, Benzyl Salicylate**, Limonene**
Moni@ to napisz co to za szampon?

Kathy a napisz mi prosz czy lepszy by豚y ten sk豉dowo do rudych czy ten dove co go Ty u篡wasz?

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-07, 12:10   #4116
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
字odki myj帷e, rumianek kt鏎y mo瞠 rozja郾ic nadaj帷 z這ty odcie oczywi軼ie przy d逝窺zym stosowaniu, ekstrakt z cytrus闚 kt鏎y domknie 逝sk, kwasy owocowe te si do tego przyczyni..., alkohol niepotrzebny moim zdaniem ale za to daleko w sk豉dzie, panthenol nawil篡, dzia豉 przeciwzapalnie, przyspiesza procesy regeneracji nask鏎ka. Do farbowanych b璠zie si nadawa poniewa nie zawiera olei oraz domyka 逝sk.
Dziekuje
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-07, 12:14   #4117
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Dziewczyny przypomnia豉 mi si jeszcze jedna rzecz, o kt鏎 chcia豉m zapyta. Mianowicie, macie jakie swoje sposoby na odmierzanie ilo軼i farby? Czy robicie to "na oko"? Bo cholera p馧 tubki to jeszcze sobie wycisn, ale jak mia豉m da po 25 ml z ka盥ej tuby 瞠by razem mie 50 ml to ju mia豉m w徠pliwo軼i, nie m闚i帷 o sytuacji (kt鏎a pewnie te mnie kiedy spotka ) gdzie chcia豉bym miesza 3 kolory....? B璠 wdzi璚zna za wszystkie rady

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-07 o 12:15
201709121022 jest offline  
Stary 2011-03-07, 12:15   #4118
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Moni@ to napisz co to za szampon?
Wiesz anakazar, uzywam kosmetyk闚 Alverde, niektore dosc dobrze oceniane na KWC i widze w katalogu ze maja

SZAMPON DO WΜS紟 RUDYCH
Z EKSTRAKTEM Z MALINY.
ALVERDE SHAMPOO BEZ SILIKONU I SLS

i tak mysle czy bedzie dobry

Na allegro jest po 12z to nie taki pieni康z

Kosmetyki firmy ALVERDE produkowane s wy陰cznie na bazie ro郵innej bez 鈔odk闚 konserwuj帷ych i sztucznych barwnik闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg alverde.jpg (17,9 KB, 15 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-07, 12:58   #4119
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Melina nie latwiej kupic miarke?? po co sie meczyc?? ja odmierzam miara i po problemi. moja jest w shakerze, troche prymitywny model, w ksztalcie jaja, ale dziala dobrze. polecam, placilam niewiele pare lat temu i mimo wielu upadkow jest ok

kathy tak kombinujesz z tymi wlosami, ze masakra

Moni@ wyglada ciekawie, a za taka cene mozna probowac

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-07, 13:04   #4120
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
Melina nie latwiej kupic miarke?? po co sie meczyc?? ja odmierzam miara i po problemi. moja jest w shakerze, troche prymitywny model, w ksztalcie jaja, ale dziala dobrze. polecam, placilam niewiele pare lat temu i mimo wielu upadkow jest ok

kathy tak kombinujesz z tymi wlosami, ze masakra

Moni@ wyglada ciekawie, a za taka cene mozna probowac
A gdzie mog kupi tak miark? M闚isz o takiej spo篡wczej? Bo mam jak捷 tak w formie kubka przy mikserze czy czym takim, ale nie bardzo sobie wyobra瘸m odmierzanie tym czego o konsystencji farby...
Stary 2011-03-07, 13:18   #4121
julianna-p
Wtajemniczenie

bez problemu w sklepie z art fryzjerskimi, za taka mala typowo moja siostra placila niedawno chyba 5 zl

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-07, 13:31   #4122
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
bez problemu w sklepie z art fryzjerskimi, za taka mala typowo moja siostra placila niedawno chyba 5 zl
Aaaaa to zmienia posta rzeczy Dzi瘯i! Jutro wybieram si po od篡wk Chantala to zapytam
Stary 2011-03-07, 13:54   #4123
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Do w這s闚 miedzianych i czerwonych kosmetyki ma firma CeCe. http://www.kalamis.pl/search.php Jedyna rzecz kt鏎e mi si nie podoba to 瞠 stosuj帷 te kosmetyki trzeba u篡wa r瘯awiczek ochronnych bo barwi r璚e a pewnie i nawet ubranie.
201610111032 jest offline  
Stary 2011-03-07, 17:12   #4124
201709121022
Konto usuni皻e

Ja znowu po pro軸ie do do鈍iadczonych w rudo軼iach i maj帷ych oko do kolor闚. Dziewczyny wklejcie mi prosz jak捷 fotk czyich rudych w這s闚, ktore mog造by odpowiada kolorowi 6/4. Bo wujek g鏬l mi oferuje same pr鏏niki, wiem jak to wygl康a na palecie, ale zawsze lepsze wyobra瞠nie o kolorze daje mo磧iwo嗆 zobaczenia go na czyim czerepie
Stary 2011-03-07, 19:04   #4125
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 269
Wpisy w blogu: 1

Ajjj... pomalowa豉m henn khadi naturaln, niewielki efekt je郵i chodzi o r騜nic, bo oszcz璠nie rozrabia豉m. Poza tym, ko鎍闚ki pozosta造 takie jakie s od czas闚 czarnego palettu, tzn odrosty stanowi帷e ju na szcz窷cie tylko 10% moich w這s闚. ni 軼inam, lubi je!
pokaza jakie zdj璚ie?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-03-07 o 19:06
sylvia_doll jest offline  
Stary 2011-03-07, 19:15   #4126
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka wiadomo嗆
Ajjj... pomalowa豉m henn khadi naturaln, niewielki efekt je郵i chodzi o r騜nic, bo oszcz璠nie rozrabia豉m. Poza tym, ko鎍闚ki pozosta造 takie jakie s od czas闚 czarnego palettu, tzn odrosty stanowi帷e ju na szcz窷cie tylko 10% moich w這s闚. ni 軼inam, lubi je!
pokaza jakie zdj璚ie?
No ba! Zdj璚ia pogl康owe zawsze w cenie
Stary 2011-03-07, 19:39   #4127
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

ankazar
sk豉dowo lepszy od Moni@

melina
prob闚k mam od paru lat, kupiona w fryzjerskim.
miszona
je郵i to ce-ce mied butelka z pompk to u篡wam a ona nie brudzi r彗.

By豉m dzisiaj w Rossmannie i ku mojemu zdziwieniu s ju dost瘼ne naturalne szampony (2 rodzaje) z Alterra do suchych i matowych w這s闚 - sk豉dy fajne. Ta do suchych bez olei natomiast do matowych z olejami - i w豉郾ie t kupi豉m, czekam na od篡wki.
W sklepie fryzjerskim wpad豉m i w oko Osmo do farbowanych - dlaczego - w miar przyzwoity sk豉d i cena, jak wypr鏏uj to dam znac. A chyba zaraz umyj w這sy bo mam puch od klimatyzacji

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-07 o 19:40
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-07, 19:51   #4128
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 269
Wpisy w blogu: 1

U mnie bardzo skromny odcie rudo軼i, bardziej jestem br您owa gdy nie pada dobre 鈍iat這. Ale na zdj璚iach uchwyci豉m nieco efektu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (63,1 KB, 78 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0983.jpg (59,0 KB, 129 za豉dowa)
sylvia_doll jest offline  
Stary 2011-03-07, 20:17   #4129
Nusiaaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Dziewczyny, gdzie Wy kupujecie te farby? Kurcz lata豉m dzisiaj po ca造m mie軼ie i nic nie mog豉m znale潭. Chyba zostaje mi kupi gdzie w sieci. ; |
Ratujcie. ; /

Kiedy m闚i mi: "nie zrobisz tego"
ja odwracam si i odpowiadam
"nie? no to k*rwa patrz!"
Nusiaaaa jest offline  
Stary 2011-03-07, 20:21   #4130
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka wiadomo嗆
U mnie bardzo skromny odcie rudo軼i, bardziej jestem br您owa gdy nie pada dobre 鈍iat這. Ale na zdj璚iach uchwyci豉m nieco efektu
Jakie d逝gie i 豉dne

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-07, 21:31   #4131
julianna-p
Wtajemniczenie

Melina miarki to dobra rzecz, 6.4 nie jestem pewna jak wyglada na zywo, ale moze wygladac jak jedyne zjdecie w moim blogu czasem, tak go sobie wyobrazam na zywo ( na ile monitor pokazuje)

kathy zamien puch na oklaply kask po klimie

sylvia doll ladne masz wlosy

a ja sobie pofarbowalam bez prepigmentacji, ostatni raz tak samo bo sie zapomnialam a prepigmentacja to mi sie przypomniala jak doszlam do czubka glowy. na szczescie wlosy porzadnie oczyszczone, po farbowaniu zakwaszone. kolor ja zwykle blyska czerwienia , ale jeszcze nie widzialam suchych jeszcze hrzywka, brwi i finito padam z nog

julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-07, 22:17   #4132
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

julianna
umy豉m w這sy mimo tego 瞠 2 dni po farbowaniu nie powinnam tego robic - ale czu豉m wielk potrzeb, opr鏂z klimatyzacji przyczyni這 si jeszcze wiele innych czynnik闚, - umy豉m isan babassu, potem osmo do farbowanych, od篡wka bez sp逝kiwania i krem do lok闚 (nie幢e na豉dowa豉m) - ale w efekcie l郾i帷e rude spirale. Co do samej od篡wki Osmo do koloru - to dziwna sprawa poniewa od篡wka przypomina konsystencj szampon...ale bardzo fajnie zmi瘯cza w這ski, wyg豉dza 逝sk - troch farby polecia這, ale niestety widocznie tak musi byc - niestety chyba nie ma takiej od篡wki kt鏎a zatrzyma豉 by ten proces. Og鏊nie jestem zadowolona bo wyg豉dza, a nie obci捫a i fajnie nawil瘸. Nie zauwa篡豉m 瞠by kolor si zmieni. Farbowa豉 ca貫 w這sy? czy ko鎍e na 10 min?

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-07 o 22:19
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-07, 22:47   #4133
looska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Ja znowu po pro軸ie do do鈍iadczonych w rudo軼iach i maj帷ych oko do kolor闚. Dziewczyny wklejcie mi prosz jak捷 fotk czyich rudych w這s闚, ktore mog造by odpowiada kolorowi 6/4. Bo wujek g鏬l mi oferuje same pr鏏niki, wiem jak to wygl康a na palecie, ale zawsze lepsze wyobra瞠nie o kolorze daje mo磧iwo嗆 zobaczenia go na czyim czerepie
Znalaz豉m tak pani i wydaje mi si, 瞠 to mniej wi璚ej taki kolor. Mo瞠 kto mnie poprawi je郵i si myl
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Sara Rue 2.jpg (70,7 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Sara-Rue.jpg (26,9 KB, 41 za豉dowa)
looska jest offline  
Stary 2011-03-08, 20:17   #4134
Trusmilk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Dziewczyny jako, 瞠 jeste軼ie bardzo obeznane w tym temacie, prosz was o pomoc! Chcia豉bym osi庵n望 taki kolor, jak na za陰czonym zdj璚iu. Jako, 瞠 nigdy nie mia豉m z takimi kolorami do czynienia, chcia豉bym najpierw spr鏏owa zafarbowa szamponem koloryzuj帷ym. Jak my郵icie jaki szampon da mi taki odcie? M鎩 wyj軼iowy kolor to 鈔edni blond. Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg lukowa.jpg (44,4 KB, 49 za豉dowa)
Stary 2011-03-08, 20:36   #4135
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Poka wiadomo嗆
Dziewczyny jako, 瞠 jeste軼ie bardzo obeznane w tym temacie, prosz was o pomoc! Chcia豉bym osi庵n望 taki kolor, jak na za陰czonym zdj璚iu. Jako, 瞠 nigdy nie mia豉m z takimi kolorami do czynienia, chcia豉bym najpierw spr鏏owa zafarbowa szamponem koloryzuj帷ym. Jak my郵icie jaki szampon da mi taki odcie? M鎩 wyj軼iowy kolor to 鈔edni blond. Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied
Ja wkleja豉m tu kiedy t fotk i na moje (i chyba nie tylko moje oko, bo kt鏎a z dziewcz徠 komentowa豉 ten kolor) jest to po陰czenie czerwieni i mahoniu. Niestety szamponetek nie u篡wam, wi璚 tu nie pomog.
Stary 2011-03-08, 21:58   #4136
Trusmilk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Ja wkleja豉m tu kiedy t fotk i na moje (i chyba nie tylko moje oko, bo kt鏎a z dziewcz徠 komentowa豉 ten kolor) jest to po陰czenie czerwieni i mahoniu. Niestety szamponetek nie u篡wam, wi璚 tu nie pomog.
Wiem, w豉郾ie z Twojego postu zaczerpn窸am zdj璚ie Boj si farby, bo mo瞠 mi by 幢e w tym kolorze, a szampon si zawsze wyp逝cze.
Stary 2011-03-08, 22:32   #4137
201610111032
Konto usuni皻e

A ja jednak nie zdecydowa豉m si na zafarbowanie w這s闚 L'Oreal Luo Color. Co prawda farba ju zam闚iona i op豉cona ale stwierdzi豉m 瞠 kolor kt鏎y kupi豉m jest za bardzo marchewkowy i po co niszczy dodatkowym farbowaniem w這sy. Dlatego te dzisiaj na swoje blond kr鏒kie w這siska na這篡豉m zwyk陰 drogeryjn farb za ca貫 9 z - Garnier Color Naturals 6.46 czerwie miedziana. Jestem zadowolona z efektu ko鎍owego mimo i wygl康am o 5 lat starzej Jeszcze nie wiem jak wygl康aj w這sy w 鈍ietle dziennym bo farbowa豉m wieczorem.
Stary 2011-03-09, 10:43   #4138
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Dziewczyny mog na tydzie przed farbowaniem mazn望 w這sy szamponetk czy sobie darowa?

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-09, 11:44   #4139
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mog na tydzie przed farbowaniem mazn望 w這sy szamponetk czy sobie darowa?
Jak najbardziej -farba po szamponetkach jeszcze ladniej wychodzi (taka ma prepigmentacja light)

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
A ja jednak nie zdecydowa豉m si na zafarbowanie w這s闚 L'Oreal Luo Color. Co prawda farba ju zam闚iona i op豉cona ale stwierdzi豉m 瞠 kolor kt鏎y kupi豉m jest za bardzo marchewkowy i po co niszczy dodatkowym farbowaniem w這sy. Dlatego te dzisiaj na swoje blond kr鏒kie w這siska na這篡豉m zwyk陰 drogeryjn farb za ca貫 9 z - Garnier Color Naturals 6.46 czerwie miedziana. Jestem zadowolona z efektu ko鎍owego mimo i wygl康am o 5 lat starzej Jeszcze nie wiem jak wygl康aj w這sy w 鈍ietle dziennym bo farbowa豉m wieczorem.
Marchewka i tak szybko by si wyp逝ka豉, daj fotk?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-09, 11:51   #4140
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:

Marchewka i tak szybko by si wyp逝ka豉, daj fotk?
B璠 mog豉 dopiero za kilka dni bo teraz nie ma mi kto zrobi zdj耩.
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.