Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-03-09, 13:32   #4141
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Jak najbardziej -farba po szamponetkach jeszcze ladniej wychodzi (taka ma prepigmentacja light)
To super

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-09, 13:42   #4142
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Ja wczoraj bylam u fryzjera na dzien kobiet
Robi豉m darmowe nawilzanie w這s闚 Revlon Professional, Interactives, Hydra Resque Treatmenti potem odnowienie koloru t maska koloryzuj帷a tez Revlona bo pracuj na tych kosmetykach i powiem Wam ze efekt boski

W這sy po tej kuracji na gor帷o sa boskie, lej帷e, mi瘯kie jak u dziecka..pasma oddzielone rewelacja- naprawde...

Kolor troche wyblak ale dzis k豉d szamponetke Delia..wiec nie ma takiego dramatu..

Co do kosmetyk闚 Dove to odpadaja, w這sy elektryzuj mi jak oszala貫...czego sie nie dotke to kopi pr康em...bleeeee

skusze sie na ten szampon co opisywa豉m, to dam znac..

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mog na tydzie przed farbowaniem mazn望 w這sy szamponetk czy sobie darowa?
Ja dzis w豉郾ie bede dawa豉 szamponetke
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-09, 15:12   #4143
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Ja wczoraj bylam u fryzjera na dzien kobiet
Robi豉m darmowe nawilzanie w這s闚 Revlon Professional, Interactives, Hydra Resque Treatmenti potem odnowienie koloru t maska koloryzuj帷a tez Revlona bo pracuj na tych kosmetykach i powiem Wam ze efekt boski

W這sy po tej kuracji na gor帷o sa boskie, lej帷e, mi瘯kie jak u dziecka..pasma oddzielone rewelacja- naprawde...

Kolor troche wyblak ale dzis k豉d szamponetke Delia..wiec nie ma takiego dramatu..

Co do kosmetyk闚 Dove to odpadaja, w這sy elektryzuj mi jak oszala貫...czego sie nie dotke to kopi pr康em...bleeeee

skusze sie na ten szampon co opisywa豉m, to dam znac..
Nigdy nie mia豉m nic z revlona i sama ciekawa jestem tych kosmetyk闚
Super,瞠 Ci si efekt podoba

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-09, 15:21   #4144
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Nie wytrzyma豉 i zrobi豉m sobie sama zdj璚ia W rzeczywisto軼i kolor bardziej intensywny i minimalnie ciemniejszy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_8096-horz.jpg (85,3 KB, 98 za豉dowa)

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-03-09 o 15:29
201610111032 jest offline  
Stary 2011-03-09, 20:27   #4145
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 271
Wpisy w blogu: 1

Intensywny kolor , wspaniale zdrowe w這sy !
sylvia_doll jest offline  
Stary 2011-03-09, 20:39   #4146
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Miszona 豉dny kolor

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-09, 21:43   #4147
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Miszona - Kolor 豉dny Fajnie 軼i皻e w這ski
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-09, 21:58   #4148
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Cytat:
Miszona 豉dny kolor
Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Miszona - Kolor 豉dny Fajnie 軼i皻e w這ski

Dzi瘯i kobitki To jest tylko przej軼iowa fryzura bo chcia豉bym je troch zapu軼i. Mam ju dosy budzenia si z szop na g這wie. Teraz przy rudo - czerwonych w這sach nie mog sobie pozwoli na codziennie mycie bo inaczej to bym chyba musia豉 co dwa tygodnie farbowa.
201610111032 jest offline  
Stary 2011-03-10, 13:30   #4149
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Dziewczyny ale ze mnie osio Okaza這 瞠 mam fryzjerski Pollwela na niemal s御iednim osiedlu, a ja tyyyle rzeczy na all zamawia豉m bo do innych mia豉m za daleko/niewygodnie. Kupi豉m sobie miark do farby i od篡wk Artego Easy Care do farbowanych. Chcia豉m Extracto ale akurat nie mieli a ta ma przepi瘯ny dla mnie zapach! Chodz i niucham sobie w這sy
W sobot min 2 tygodnie od mojego farbowania. Dosz豉m w tym czasie do wniosku, 瞠 to najlepszy dla mnie kolor od pocz徠ku rudo軼i. Drugi wniosek jest taki, 瞠 dziewczynom kt鏎e po rozja郾ianiu, czy dekolorze maj problem z utrzymaniem koloru radz miesza poziom 7 z 6. Na pocz徠ku jest dosy ciemny ale po 2 myciach zostaje z tego rzeczywisty, miedziany rudy, nie wyp這wia造 z這ty blond. To rada oczywi軼ie dla tych, kt鏎e celuj w intensywne miedziane rudo軼i, nie pomara鎍zki czy typowe 瘸r闚y

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-10 o 17:30
201709121022 jest offline  
Stary 2011-03-11, 13:43   #4150
I_hate_you
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 149

pare miesiecy temu zdecydowa豉m sie na rudy, farbowalam juz 2 razy Joanna odcieniem 'jesienny lisc' niestety szybko sie wyplukuje jego intensywnosc jutro robie odcieniem 'plomienna iskra' wydaje sie byc badziej rudy niz tamten odcien

I_hate_you jest offline  
Stary 2011-03-11, 15:00   #4151
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ale ze mnie osio Okaza這 瞠 mam fryzjerski Pollwela na niemal s御iednim osiedlu, a ja tyyyle rzeczy na all zamawia豉m bo do innych mia豉m za daleko/niewygodnie. Kupi豉m sobie miark do farby i od篡wk Artego Easy Care do farbowanych. Chcia豉m Extracto ale akurat nie mieli a ta ma przepi瘯ny dla mnie zapach! Chodz i niucham sobie w這sy
W sobot min 2 tygodnie od mojego farbowania. Dosz豉m w tym czasie do wniosku, 瞠 to najlepszy dla mnie kolor od pocz徠ku rudo軼i. Drugi wniosek jest taki, 瞠 dziewczynom kt鏎e po rozja郾ianiu, czy dekolorze maj problem z utrzymaniem koloru radz miesza poziom 7 z 6. Na pocz徠ku jest dosy ciemny ale po 2 myciach zostaje z tego rzeczywisty, miedziany rudy, nie wyp這wia造 z這ty blond. To rada oczywi軼ie dla tych, kt鏎e celuj w intensywne miedziane rudo軼i, nie pomara鎍zki czy typowe 瘸r闚y
Napisz koniecznie jak si od篡wka spisuje- ja jestem zadowolona z Osmo do koloru

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-11, 16:20   #4152
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:

Napisz, napisz, tylko troch pou篡wam P鏦i co stwierdzam, 瞠 od篡wka do farbowanych Dove jest dla mnie beznadziejna Dziwne, bo maska pasuje mi bardzo i zach璚ona tym kupi豉m od篡wk i klops. W這sy s po niej sianowate i wydaj si bardziej suche ni przed jej u篡ciem. Guano straszne. Osmo w豉郾ie w "moim" sklepie nie mieli, zastanawiam si czy zamawia na all... Mo瞠 si skusz, skoro chwalisz
Stary 2011-03-11, 16:47   #4153
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Kathy lepsza osmo czy artego ta,kt鏎 zachwala豉?Jad nied逝go do hurtowni fryzjerskiej i musz kt鏎捷 kupi.

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-11, 19:12   #4154
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Kathy lepsza osmo czy artego ta,kt鏎 zachwala豉?Jad nied逝go do hurtowni fryzjerskiej i musz kt鏎捷 kupi.
Przyjemniej u篡wa si Artego Extracto - i jeszcze ten zapach, sk豉dowo kiep軼iutko - a jednak w這sy lux , natomiast Osmo do koloru - fajny sk豉d, w這sy bardzo fajnie odbudowane - g豉dkie - bardzo dziwna konsystencja przypominaj帷a szampon - kt鏎a od razu czyni w這sy ,,郵iskie,,. Jak bym mia豉 wyb鏎 do piel璕nacji w ci庵u tygodnia wybra豉 bym bym Artego-przyjemniej si u篡wa, dobrze domyka 逝sk.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-12, 10:46   #4155
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Napisz, napisz, tylko troch pou篡wam P鏦i co stwierdzam, 瞠 od篡wka do farbowanych Dove jest dla mnie beznadziejna Dziwne, bo maska pasuje mi bardzo i zach璚ona tym kupi豉m od篡wk i klops. W這sy s po niej sianowate i wydaj si bardziej suche ni przed jej u篡ciem. Guano straszne. Osmo w豉郾ie w "moim" sklepie nie mieli, zastanawiam si czy zamawia na all... Mo瞠 si skusz, skoro chwalisz
Fajnie 瞠 napisa豉, ja og鏊nie mam tendencj do kupowania masek

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-12, 11:08   #4156
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Przyjemniej u篡wa si Artego Extracto - i jeszcze ten zapach, sk豉dowo kiep軼iutko - a jednak w這sy lux , natomiast Osmo do koloru - fajny sk豉d, w這sy bardzo fajnie odbudowane - g豉dkie - bardzo dziwna konsystencja przypominaj帷a szampon - kt鏎a od razu czyni w這sy ,,郵iskie,,. Jak bym mia豉 wyb鏎 do piel璕nacji w ci庵u tygodnia wybra豉 bym bym Artego-przyjemniej si u篡wa, dobrze domyka 逝sk.
Dobrze czyli zdaj si na Ciebie i na razie wezm artego

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-12, 14:18   #4157
anakazar
Zakorzenienie

Kathy mia豉 co wsp馧nego mo瞠 z seri JOICO K-PAK?mo瞠 pr鏏owa豉?zastanawiam si czy nie zainwestowa w taki zestaw...podobno rewelacja na w這sy i sk豉d te podobno bardzo fajny.
Ca造 zestaw pe軟owymiarowych butli to koszt chyba ok.700z,ale s fajne pr鏏ki do wypr鏏owania w zestawie i z tego co tam czytam to brzmi obiecuj帷o.
Wrzucam link http://allegro.pl/joico-k-pak-4x118m...483455430.html

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-03-12 o 14:22
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-12, 14:37   #4158
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Kathy mia豉 co wsp馧nego mo瞠 z seri JOICO K-PAK?mo瞠 pr鏏owa豉?zastanawiam si czy nie zainwestowa w taki zestaw...podobno rewelacja na w這sy i sk豉d te podobno bardzo fajny.
Ca造 zestaw pe軟owymiarowych butli to koszt chyba ok.700z,ale s fajne pr鏏ki do wypr鏏owania w zestawie i z tego co tam czytam to brzmi obiecuj帷o.
Wrzucam link http://allegro.pl/joico-k-pak-4x118m...483455430.html
3 lata temu fryzjer po這篡 mi na w這sy mask k-pak rekonstruktor,
z tego co pami皻am to bardzo fajna maska - ob喚dnie pachn帷a siedzia豉m z mask pod tzw saun - ale cena mnie wystraszy豉 bo maska kosztowa豉 ok 80 z, a wtedy u篡wa豉m w domu cement z Kerastase i stwierdzi豉m 瞠 cement mi lepiej pasuje.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

u篡wa豉 co z serii Naturalnej z Loreal Prof..? Jest tam maska kakaowa. Je郵i u篡wa豉 Apsoluta lub Intens Loreal Prof.. - to on ma lepsze dzia豉nie na w這sy ni k-pak.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-12, 15:38   #4159
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
3 lata temu fryzjer po這篡 mi na w這sy mask k-pak rekonstruktor,
z tego co pami皻am to bardzo fajna maska - ob喚dnie pachn帷a siedzia豉m z mask pod tzw saun - ale cena mnie wystraszy豉 bo maska kosztowa豉 ok 80 z, a wtedy u篡wa豉m w domu cement z Kerastase i stwierdzi豉m 瞠 cement mi lepiej pasuje.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

u篡wa豉 co z serii Naturalnej z Loreal Prof..? Jest tam maska kakaowa. Je郵i u篡wa豉 Apsoluta lub Intens Loreal Prof.. - to on ma lepsze dzia豉nie na w這sy ni k-pak.
Ja te cementu u篡wa豉m,ale dla mnie to du瘸 kupa-zupe軟ie bardzo przeci皻na od篡wka.Odda豉m siostrze.
Mam ca陰 seri absoluta w domuNajbardziej lubi od篡wkJednak przesta豉m u篡wa odk康 mam rude w這sy.
A maski kakaowej nie znam

Ciekawa bardzo jestem tej joico-jeszcze ph te produkty maj niskie i by si do rudych nadawa造-tak mi si wydaje

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-12, 16:05   #4160
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Dziewczyny widze , ze cos mniej produkujecie, mam coraz mniej do nadganiania

w zwiazku z niedostrzezeniem moich poprzednich pytan stwierdzilam, ze chwilowo bede Was podczytywac jednie ale juz nie moge

pierwsze- na konkurencjnym watku o rudosci jakis troll sie podawal za rudowlosa modelka , warto looknac

drugie anakazar nie szkoda Ci az tyle kasy na odzywki ?? nie wiem jak musialabys miec zniszczone wlos by moim zdaniem bylo warto; moze przez uraz do cementu, ale obecnie staram sie nie przesadzac z cena odzywek

kathy jak kolor??

a tak w ogole pieekna wiosne mam za oknem

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-12, 16:45   #4161
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆

pierwsze- na konkurencjnym watku o rudosci jakis troll sie podawal za rudowlosa modelka , warto looknac

drugie anakazar nie szkoda Ci az tyle kasy na odzywki ?? nie wiem jak musialabys miec zniszczone wlos by moim zdaniem bylo warto; moze przez uraz do cementu, ale obecnie staram sie nie przesadzac z cena odzywek
Julianna no nie szkoda miJa to jak ju co znajd to 豉zi za mn i przestanie dopiero jak stoi u mnie na p馧ce.
Ja te teraz zmieni豉m przy rudnych piel璕nacje i niby jest dobrze,ale to dalej nie to i sen z powiek mi to sp璠za.Ci庵le,szukam i szukamczego co by mi w ko鎍u przypasi這i tak wlaz豉m na w徠ek,przeczyta豉m o cudownym joico-przeczyta豉m same 鈍ietne recenzje w KWC i chyba kupitylko si boj naci望 tak samo jak przy cemencie
Ja mam hopla na punkcie swoich w這s闚 i same problemy przez to

Ju kt鏎y raz czytam o tym konkurencyjnym w徠ku,ale nie wiem,kt鏎y to-daj linka

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-12, 16:52   #4162
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
Dziewczyny widze , ze cos mniej produkujecie, mam coraz mniej do nadganiania

w zwiazku z niedostrzezeniem moich poprzednich pytan stwierdzilam, ze chwilowo bede Was podczytywac jednie ale juz nie moge

kathy jak kolor??

a tak w ogole pieekna wiosne mam za oknem
O ja widzia豉m tego trolla i Twoje subtelne wej軼ie po tym, jak ju z 10 os鏏 podbudowa這 jej wyimaginowane alter ego Ja si ostatnio ma這 produkuj, gdy osi庵n窸am ten ma這 emocjonuj帷y stan w kt鏎ym jestem w sumie zadowolona z rudo軼i, chocia po czerwieni ani 郵adu. 妃ieszne, 瞠 sama nie wiedzia豉m o co mi chodzi i wypr鏏owa豉m p馧 tuzina odcieni 瞠by si kapn望, 瞠 po prostu by這 mi 幢e bo za jasno
U mnie tez pi瘯na wiosna! O niczym tak teraz nie marz jak o p造tkich butach! Jak tym tygodniu nie zacznie znowu naparza 郾iegiem to robi wielki nalot na balety
Stary 2011-03-12, 18:03   #4163
Caarroolliinnee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 467

nie wiem czy to dobry w徠ek. w za陰czniku jest zdj璚ie mojego wymarzonego koloru. s造sza豉m, 瞠 co takiego osi庵n miedzianym blondem. mo瞠 kt鏎a z Was mia豉 podobny kolorek i wie jak go osi庵n望?
obecnie mam na g這wie jasny bursztyn loreal exellence, kolorek jest bardzo ladny, ale jestem w okresie potrzeby jakiejs szalonej zmiany :P mialam juz wszystkie kolorki, ale nie rudy
buziaki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-1036236.jpg (28,1 KB, 75 za豉dowa)

Caarroolliinnee jest offline  
Stary 2011-03-12, 18:24   #4164
matisia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
GG do matisia

Witam.
Chc doj軼 do koloru ktory widac na zdjeciu
Wiecie jakimi farbami mog豉bym uzyskac taki efekt?
Prosz o pomoc

http://img851.imageshack.us/i/zeniby.jpg/
(zdj璚ie pochodzi z http://zenibyfajnie.fbl.pl)

Edytowane przez matisia
Czas edycji: 2011-03-12 o 18:26 Pow鏚: b陰d
matisia jest offline  
Stary 2011-03-12, 18:52   #4165
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Dziewczyny kochane - od jutra nie wiem czy w og鏊e b璠 mog豉 was podczytywa przez okres ok 6 dni, jutro wylatuj z Warszawy pierwsza przesiadka Monachium....potem ju docelowy lot...dodam 瞠 jestem chora - zapalenie gard豉 i og鏊ne os豉bienie, lekarz przepisa antybiotyk, ale ja go nie bior.

Ankazar
Ja te tak mam ja ty 瞠 totalnie uwielbiam kupowa i pr鏏owa maski itd - poniewa jeszcze nie znalaz豉m idea逝...ale chyba takowego nie ma.
Ale powiem ci 瞠 Julianna ma racj - szkoda kasy bo w sumie sk豉dy bardzo podobne, a farbowane w這sy wygl康aj najlepiej jak 逝ska jest super domkni皻a.
Ja mam ochot na seri Redken, w Polsce brak - a teraz mam szans kupi w innym pa雟twie.
Julianna
Kolor du穎 s豉biej ni po farbowaniu ca造ch w這s闚 na sucho - ale wci捫 rudy i 豉dny - podoba si dziewczyn bo gapi si na moje w這sy i zadaj pytania.
Nawet ostatnio kto mnie spyta co robi 瞠 mam tak b造szcz帷e w這sy.....?
....nigdy bym na to nie wpad豉 瞠 s b造szcz帷e.
daj linka na PW w sprawie modelki....
Melina
Balerinki hmmm, te chc!! Kupi豉m dzisiaj troch ciuch闚 na wyjazd wi璚 na razie z balerinami poczekam.

Caarroolliinnee
8.34 - szukaj tego kolorku na paletach farb profesjonalnych w hurtowni fryzjerskiej.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

...Alterra Glanz-Shampo nadaj帷y po造sk z morel i pszenic jest bardzo fajny!! - nie pl帷ze w這s闚, nie wymywa farby, pi瘯ny sk豉d, konsystencja 瞠lu - cudowny 鈍ie篡 zapach - czekam na od篡wki kt鏎e w gazetce Ross.. s ale na p馧kach ich nie ma.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-12, 19:43   #4166
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny kochane - od jutra nie wiem czy w og鏊e b璠 mog豉 was podczytywa przez okres ok 6 dni, jutro wylatuj z Warszawy pierwsza przesiadka Monachium....potem ju docelowy lot...dodam 瞠 jestem chora - zapalenie gard豉 i og鏊ne os豉bienie, lekarz przepisa antybiotyk, ale ja go nie bior.

Ankazar
Ja te tak mam ja ty 瞠 totalnie uwielbiam kupowa i pr鏏owa maski itd - poniewa jeszcze nie znalaz豉m idea逝...ale chyba takowego nie ma.
Ale powiem ci 瞠 Julianna ma racj - szkoda kasy bo w sumie sk豉dy bardzo podobne, a farbowane w這sy wygl康aj najlepiej jak 逝ska jest super domkni皻a.
Ja mam ochot na seri Redken, w Polsce brak - a teraz mam szans kupi w innym pa雟twie.
.
Ci瞛ko tu b璠zie bez Ciebie przez te par dni砰cz szybkiego powrotu do zdrowia

Sk豉dy bardzo podobne do czego?do cementu?

A Ty sama patrz帷 obiektywnie na przetestowane kosmetyki co polecasz co najbardziej domyka 逝ske?

Redkennawet nie s造sza豉m o tym

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-12, 20:28   #4167
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Ankazar
Og鏊nie wi瘯szo嗆 od篡wek profesjonalnych i drogeryjnych ma podobne pierwsze sk豉dniki ale to nie jest regu豉, czasami zdarza si produkt o przeci皻nym sk豉dzie a dzia豉nie ma wspania貫 i my郵 瞠 tego trzeba si trzyma pod warunkiem 瞠 zbyt mocno nie obklei w這s co mo瞠 doprowadzi do jego 豉mania.
My郵 瞠 kupuj帷 Artego Extracto b璠ziesz bardzo zadowolona poniewa to jedna z niewielu od篡wek do kt鏎ej mam ochot wr鏂i, w這sy g豉dkie i nawil穎ne i bez puchu. Je郵i potrzebujesz dodatkowej piel璕nacji to mo瞠 jako ostatni etap stosuj te od篡wki bez sp逝kiwania po masce?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-12, 20:54   #4168
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Ankazar
Og鏊nie wi瘯szo嗆 od篡wek profesjonalnych i drogeryjnych ma podobne pierwsze sk豉dniki ale to nie jest regu豉, czasami zdarza si produkt o przeci皻nym sk豉dzie a dzia豉nie ma wspania貫 i my郵 瞠 tego trzeba si trzyma pod warunkiem 瞠 zbyt mocno nie obklei w這s co mo瞠 doprowadzi do jego 豉mania.
My郵 瞠 kupuj帷 Artego Extracto b璠ziesz bardzo zadowolona poniewa to jedna z niewielu od篡wek do kt鏎ej mam ochot wr鏂i, w這sy g豉dkie i nawil穎ne i bez puchu. Je郵i potrzebujesz dodatkowej piel璕nacji to mo瞠 jako ostatni etap stosuj te od篡wki bez sp逝kiwania po masce?
Jeszcze si zastanawiam nad regeneracyjn mask albo od篡wk z seri Pat&Rub-w analizie sk豉du dziewczyny napisa造,瞠 s rewelacyjne.Bije sk豉dem na g這we wszystkie inne.I pewnie ju dawno bym j mia豉 gdyby nie dosy kiepskie recenzje w KWC.

Artego dzisiaj zam闚i豉m u znajomej fryzjerki i dostawca jej za par/paren軼ie dni powinien mi dowiez

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-12, 21:07   #4169
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Jeszcze si zastanawiam nad regeneracyjn mask albo od篡wk z seri Pat&Rub-w analizie sk豉du dziewczyny napisa造,瞠 s rewelacyjne.Bije sk豉dem na g這we wszystkie inne.I pewnie ju dawno bym j mia豉 gdyby nie dosy kiepskie recenzje w KWC.

Artego dzisiaj zam闚i豉m u znajomej fryzjerki i dostawca jej za par/paren軼ie dni powinien mi dowiez
Mia豉m ,,przyjemno嗆,, u篡 tej maski - pr鏏ka zrobiona w Seforze - te si zach璚i豉m sk豉dem. By豉m bardzo nie zadowolona z wygl康u w這s闚 po tej od篡wce i ucieszona 瞠 nie zainwestowa豉m w ni. Zanim j kupisz radz spr鏏owa na w豉snych w這sach po co ma potem zalega na p馧ce. To samo by這 z Yes to Carrots do moich w這s闚 nie nadaje si za to u篡waj j w domu ci z naturalnymi w這sami.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-12 o 21:08
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-13, 07:39   #4170
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Mia豉m ,,przyjemno嗆,, u篡 tej maski - pr鏏ka zrobiona w Seforze - te si zach璚i豉m sk豉dem. By豉m bardzo nie zadowolona z wygl康u w這s闚 po tej od篡wce i ucieszona 瞠 nie zainwestowa豉m w ni. Zanim j kupisz radz spr鏏owa na w豉snych w這sach po co ma potem zalega na p馧ce. To samo by這 z Yes to Carrots do moich w這s闚 nie nadaje si za to u篡waj j w domu ci z naturalnymi w這sami.
No to teraz mi 豉dnie zamiesza豉 w g這wie.
Nie mam gdzie jej wypr鏏owa

anakazar jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.