Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 140 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-03-13, 13:26   #4171
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Witajcie rudow這se piekno軼i

Zbliza mi sie drugie farbowanie, jednak mam dylemat..Po nalozeniu szamponetki Delia kolor przy odrostach by sliczny ale konce sie przyciemni造, nie bardzo ale da sie zauwazyc. Wiem ze to sie wymyje bo to szamponetka ale nie chcia陰bym miec takiej roznicy miedzy odrostami a do貫m..i tu moje pytanie:

Chce farbowac Vitalitys ale samym kolorem 8,44 by nie przyciemnia ich co kolejne farbowanie nie wiem co z moimi koncami sie dzieje ze one tak reaguja...

Czy k豉d帷 sam kolor 8,44 i oxyd 6% nie rozjasni mi znow odrost闚?

Dzieki za pomocne podpowiedzi
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-13, 16:52   #4172
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Moni@ ja niestety nie pomog przez brak wiedzy w tym temacie

Ja siedz sobie z szamponetk na g這we i za parena軼ie minut b璠 pi瘯nie ruda,a nie karmelowa
Oczywi軼ie przy nak豉daniu szamponetki jako nie pomy郵a豉m,瞠by za這篡 gorsz bluzk i zafajda豉m tak fajn bokserk;/

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-13, 16:54   #4173
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Moni@ ja niestety nie pomog przez brak wiedzy w tym temacie

Ja siedz sobie z szamponetk na g這we i za parena軼ie minut b璠 pi瘯nie ruda,a nie karmelowa
Oczywi軼ie przy nak豉daniu szamponetki jako nie pomy郵a豉m,瞠by za這篡 gorsz bluzk i zafajda豉m tak fajn bokserk;/
ok, dzieki

A jaka szamponetke masz? Delii?
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-13, 17:09   #4174
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
ok, dzieki

A jaka szamponetke masz? Delii?
No w豉郾ie nie mog nigdzie Delii kupiZa tydzie pojad do wiekszego miasta to mam nadziej,瞠 znajd.

A u篡wam joanny

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-14, 10:37   #4175
Oli_G
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Chcia豉bym mie rude w這sy

Hej Dziewczyny,
przede wszystkim dzi瘯uj wszystkim za cenne rady jak w domowym zaciszu uzyska wymarzony kolor rudo軼i. Naturalnie jestem brunetk i tak 2.5 roku temu zachcia這 mi si zosta marchewk. Pocz徠ki by造 ci篹kie - najpierw fryzjerka zrobi豉 mi na g這wie cieniowane w這sy (u nasady by造 ...hmmm jak by nazwa ten kolor - taka wydlak豉 czerwie przechodz帷a w br您, a ko鎍闚ki niemal nie zmieni造 koloru a nie farbowa豉m wcze郾iej w這s闚). Gdy zobaczy豉m si w 鈍ietle naturalnym pop豉ka豉m si i kaza豉m pofarbowa na jaki br您 瞠by to wyr闚na. Wiedzia豉m, 瞠 b璠 teraz musia豉 odczeka 瞠by zn闚 my郵e o rudym... ale postanowi豉m zaeksperymentowa - posz豉m do LEPSZEGO fryzjera i on postanowi mi takim intensywnym czerowo/rudym zrobic pasemka (豉dnie wysz造) wi璚 stwierdzi豉m, 瞠 b璠 pr鏏owa dalej.
O dziwo najlepsze rezultaty z dotychczas otrzymanych wysz造 mi po farbowaniu w domu przez siostre (tanio, szybko, nie niszczy w這s闚) L'oreal Mango. Na pocz徠ku tak ze dwa farbowania to by raczej kasztan mieni帷y si rudawo w s這鎍u ale za 3 razem wyszed ju do嗆 intensywny. tak jak wiele z was zauwa瘸 mango ma do嗆 intensywn (szczeg鏊nie na pocz徠ku) barw paprykow... moja kole瘸nka farbuje t farb od 3 lat ale mam blond podk豉d dlatego jej kolor wychodzi bardziej rudy niz czerwony. D逝go zastanawia豉m si co zrobi 瞠by otrzyma u mnie marchewk. Po przeczytaniu forum postanowi豉m potraktowa w這sy rozja郾iaczem (u篡豉m Garniera).
Zrobi豉m to jak m鎩 odrost mia zaledwie kilka mm. Efekt rzeczywi軼ie marchewka (cho te kilka mm wyszed prawie blond)Jestem zadowolona (jeszcze nigdy nie mia豉m tak jasnych i intensywnie rudych w這sk闚. Cho jeden minus to bardzo g瘰ta konsystencja ... siostra strasznie psioczy豉 podczas nak豉dania - mam w這sy do嗆 rzadkie do po這wy szyi i ledwo starczy這 mi jedno opakowanie... tak ci篹ko si nak豉da. Ale uda這 si w niekt鏎ych miejscach mam troszk ja郾iejsze pasma ale wygl康a to bardzo naturalnie! Jest tylko jeden problem ... nie wiem co zrobi jak zaczn mie odrost (jak zastosuje rozja郾iacz zn闚 to b璠zie spora r騜nica kolor闚)

Jakie rady? my郵 瞠 mo瞠 zn闚 powt鏎z zabieg z mango i po 3 tyg rozja郾iacz... czy kt鏎a to przechodzi豉?
Oli_G jest offline  
Stary 2011-03-16, 11:39   #4176
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Witajcie rudow這se piekno軼i

Zbliza mi sie drugie farbowanie, jednak mam dylemat..Po nalozeniu szamponetki Delia kolor przy odrostach by sliczny ale konce sie przyciemni造, nie bardzo ale da sie zauwazyc. Wiem ze to sie wymyje bo to szamponetka ale nie chcia陰bym miec takiej roznicy miedzy odrostami a do貫m..i tu moje pytanie:

Chce farbowac Vitalitys ale samym kolorem 8,44 by nie przyciemnia ich co kolejne farbowanie nie wiem co z moimi koncami sie dzieje ze one tak reaguja...

Czy k豉d帷 sam kolor 8,44 i oxyd 6% nie rozjasni mi znow odrost闚?

Dzieki za pomocne podpowiedzi
Dlaczego nikogo tu nia ma Kathy wyjecha豉 i nikt nie poradzi nic????
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-16, 12:20   #4177
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Dlaczego nikogo tu nia ma Kathy wyjecha豉 i nikt nie poradzi nic????
Hmmm nie czuj si zbyt kompetentna, ALE a szamponetka Ci si zmy豉 i co? Ko鎍e nadal ciemniejsze? Bo mo瞠 to jeszcze pozosta這嗆 po dekoloryzacji u fryzjera? czy na pocz徠ku by這 r闚no?
A mo瞠 na ko鎍e po這篡 farb na kr鏂ej? Np. na 20 minut...??
201709121022 jest offline  
Stary 2011-03-16, 12:31   #4178
dudaduda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Mam pytanie do kathy, bo wydaje si bardzo zorientowana w temacie w這sy mam teraz dosy ciemne, br您owo-miedziane. Bardzo podoba mi si efekt, jaki uzyskujesz mieszank 7.44 i 8.44 i mam zapytanie...co powinnam zrobi, 瞠by kolor wyszed podobny do Twojego?
dudaduda jest offline  
Stary 2011-03-16, 13:07   #4179
kyou666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Rude w這sy - prosz o pomoc

Witam serdecznie,
Od kilku miesi璚y borykam si z problemem koloryzacji swoich w這s闚. Naturalnie jestem popielat blondynk, kt鏎a rozja郾ia豉 swoje w這sy baleja瞠m. Par miesi璚y temu chcia豉m spr鏏owa czego innego i zdecydowa豉m si na rudy. Strasznie lubi siebie w tym kolorze, ale problem jest taki, 瞠 kolor si strasznie brzydko zmywa - szczeg鏊nie z ko鎍闚ek (fryzjerki mi m闚i造, 瞠 mo瞠 to wina rozja郾iacza, 瞠 mo瞠 w這sy s zniszczone i mi je podcina造). Ostatnio wygoli豉m sobie cze嗆 w這s闚 - i jak si okazuje moje naturalne w這sy trzymaj mocno farb. W tej chwili ogolona cz窷 i kawa貫k grzywki jest mocno ruda, reszta jest ju jaka z這to-ruda (bardziej blond). Og馧em zawsze ko鎍闚ki przy koloryzacji maj troch inny odcie od g鏎y, potem si sp逝kuj.

Koloryzowa豉m w這sy ju 5 razy (plus dwa szampony) w bardzo kr鏒kim czasie i szkoda mi ju w這s闚. Zastawiam si, czy w og鏊e nie zrezygnowa z rudego, ale nie mam pomys逝 na nowy kolor.
Czy ten problem mog豉by ewentualnie uratowa dekoloryzacja? Mam jakie nieporadne fryzjerki
kyou666 jest offline  
Stary 2011-03-16, 13:46   #4180
kyou666
Przyczajenie

Dot.: Rude w這sy - prosz o pomoc

Dodaj zdj璚ia swojego problemu:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1 kopia.jpg (78,4 KB, 177 za豉dowa)
kyou666 jest offline  
Stary 2011-03-16, 14:19   #4181
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

ojojoj, trzeba Ci ratowa

Kolor Ci si wymywa przez rozja郾iacz. Wiem, bo sama przesz豉m etap platynowej blondynki do rudego. Ponadto B璠ziesz musia豉 niestety 軼ina te ko鎍闚ki, bo masz zniszczone w這ski.

Jedyn opcj jak tu widz, je郵i jeste zdecydowana na rudy kolor to henna. Polecam Eld Chna. Kolor wyjdzie ciemniejszy, ale b璠ziesz zakochana. Poza tym pokryje mocniej, no i trwale. Nie wymywa si tak jak chemiczna. Ka盥e farbowanie chemiczne b璠zie os豉bia這 Twoje ju biedne w這ski. Ponadto w這sy po hennie wydaj si zdrowsze, nabieraj po造sku. Je郵i jeste zainteresowana, to polecam w徠ek http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42193&page=113
Relyah jest offline  
Stary 2011-03-16, 14:46   #4182
kyou666
Przyczajenie

Og馧em my郵a豉m o tym, 瞠by 軼i望 si na kr鏒ko, bo molestowa豉m w這sy tym malowaniem i prostownic. Boj si jednak, 瞠 powt鏎z to niszczenie, nie umiem dba o swoje w這sy :/ Szczeg鏊nie 瞠 si kr璚, a chcia豉bym proste.

M闚isz, 瞠 wyszed豚y ciemny kolor... tzn bardziej intensywny czy po prostu ciemniejszy?
Fryzjerki mi odradza造 henne, m闚i造 瞠 to wcale nie jest sta貫 farbowanie, bo te si wyp逝kuje, ci篹ej si nak豉da, a potem nie mo積a malowa normalnymi farbami.
Boj si 瞠 nawet jakbym si zdecydowa豉 na henne, to jednak zn闚 by豚y jaki pokr璚ony odcie na ko鎍ach i inny przy g這wie.

Zastanawiam si, czy na razie wyj軼iem nie by這by 軼i望 te w這sy do ucha i zrobi rude pasemka.

Edytowane przez kyou666
Czas edycji: 2011-03-16 o 15:05 Pow鏚: Dodatkowa my郵
kyou666 jest offline  
Stary 2011-03-16, 15:28   #4183
wrily_curly
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 645

Ka盥y sztuczny czerwony pigment b璠zie znika z w這s闚 ekspresowo. ζdne rudo軼i, chocia trudne do przewidzenia, daje henna, stacjonarnie mo積a dosta firmy ELD, Sipa b康 w sklepach orientalnych, indyjskich. Ale nie ma co sp造ca tematu, kr鏒ko m闚i帷 - henna nie blaknie, kolor jest sta造, nic si nie wymywa, je郵i jeste zainteresowana to zobacz w temacie o farbowaniu henn
wrily_curly jest offline  
Stary 2011-03-16, 17:43   #4184
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Hmmm nie czuj si zbyt kompetentna, ALE a szamponetka Ci si zmy豉 i co? Ko鎍e nadal ciemniejsze? Bo mo瞠 to jeszcze pozosta這嗆 po dekoloryzacji u fryzjera? czy na pocz徠ku by這 r闚no?
A mo瞠 na ko鎍e po這篡 farb na kr鏂ej? Np. na 20 minut...??
Na poczatku bylo ok ale jak zacze豉 sie zmywac to odrosty coraz jasniejsze mam a konce dalej rude jak po farbowaniu. Szamponetka zmy豉 sie:/ jakby widac by這 roznice miedzy odrostami a koncami
Moze kupie 8,44 i 7,44 i zrobie jak Kathy pol na pol...chcia豉m wziac sama 8,44 ale zeby za jasne nie wysz造...
Kurte nie wiem co robic
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-16, 19:30   #4185
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 033

Cytat:
Napisane przez kyou666 Poka wiadomo嗆
Fryzjerki mi odradza造 henne, m闚i造 瞠 to wcale nie jest sta貫 farbowanie, bo te si wyp逝kuje, ci篹ej si nak豉da, a potem nie mo積a malowa normalnymi farbami.

Taaa, fryzjerki da造 czadu. Trzeba by這 zapyta czy w og鏊e widzia造 kiedy henn i czy wiedz co w og鏊e to jest.
Kolor jest trwa造, nie zmywa si i mo積a potem u篡wa normalnych farb.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504604 Tu s przyk豉dy

Edytowane przez Lisbeth
Czas edycji: 2011-03-16 o 19:35
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-03-16, 20:28   #4186
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Moni@ ja po dekoloryzacji mia豉m r騜nic mi璠zy odrostami, a reszt w這s闚. W這sy po dekoloryzacji nie by造 zniszczone (w widoczny spos鏏), ale jakie takie bez 篡cia i nie trzyma造 dobrze rudo軼i (mimo to by造 ciemniejsze ni odrost). Niestety dopiero 軼i璚ie doprowadzi這 do tego, 瞠 jestem zadowolona z w這s闚 i tego jak prezentuje i jak trzyma si na nich kolor. Fryzjerka przy ka盥ym kolejnym 軼i璚iu m闚i豉, 瞠 wyczuwa r騜nic mi璠zy w這sami, kt鏎e odrasta造, a w這sami, kt鏎e by造 poddane dekoloryzacji. Na pocz徠ku jak by這 wida r騜nic, przy ka盥ym kolejnym farbowaniu si璕a豉m po inn farb, bo w nich doszukiwa豉m si przyczyny problemu, dopiero p騧niej dotar這 do mnie, 瞠 sprawa dotyczy czego innego. A poza tym rudy pigment nie by jeszcze dobrze osadzony we w這sie.
Ja na Twoim miejscu potraktowa豉bym ca這嗆 jedn farb (albo mieszank je郵i wolisz), nie bawi豉bym si p鏦i co w u篡wanie r騜nych oksydant闚. To dopiero kilka pocz徠kowych farbowa na rudo, wi璚 trzeba dok豉dnie obserwowa, jak w這sy reaguj na farb. Takie jest moje podej軼ie. Daj zna, co postanowi豉 Trzymam kciuki, nie zra瘸j si
siskath jest offline  
Stary 2011-03-16, 21:05   #4187
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie

Avatar obywatelka planety Ziemia

Wiadomo軼i: 644
GG do obywatelka planety Ziemia

r闚niez jestem przyk豉dem osoby z naturalnym kolorem blond kt鏎a rozjasnia豉 w這sy a potem przysni sie jej rudy
nie ma bata-nie wazne jaka profesionalna farbe kupowa豉m-pigment szybko sie wymywa wi璚 przy chemicznej nie uchronisz sie przed tym. ja jeszcze stosowa豉m po sp逝kaniu od篡wki tzw p逝kanki florillum-jest m.in. miedziana i pomara鎍zowa. mo瞠sz zrobic mocniejsze st篹enie i to nada w這som odcien rudy. dodatkowo myj w這sy w najch這dniejszej wodzie jak sie da-逝ski sie az tak nie otworz i pigment nie wychodzi tak 豉two. no i 鈔odki pielegnacyjne przeznaczone do w這s闚 farbowanych przeciwko blakni璚iu koloru-zmieniaja one PH na takie ze proces wymywania zachodzi wolniej.
takie jest moje do鈍iadczenie ale obecnie chce spr鏏owa henny jesli mozna jednoczesnie farbowac nie szkodz帷 i odzywaj帷 to po co brn望 w chemi
obywatelka planety Ziemia jest offline  
Stary 2011-03-17, 00:00   #4188
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Monia Dziewczyny dobrze radz moim zdaniem nie kombinuj za duzo. dopiero jeden raz uzyskalas ladna rudosc, kolor musi sie ustabilizowac. ja jedynie uwazalabym z saszetkami moze na zniszczonych od rozjasniania koncach zwyczajnie potrafia Ci wyjsc ciemniej. kolor sie osadzi na wlosach i bedzie ok. zamiast saszetek probuj moze odzywek??
jeszcze jedno, kiedy moja dobra znajoma przeszla z ciemnych wlosow na rude wlasnie uzyskala piekny kolor, ale wciaz mowila, ze gora jasniejsza.moze trzeba sie przestawic?? przynajmniej moje wlosy pod ciemna farba przy skorze wygladaly zawsze najciemniej

Melina moja subtelna interwencja zabila trolla bo sie nie odzywa, a liczylam, ze mi wytlumaczy pare rzeczy.
baleriny lubie, ale na poczatku stosuje z umiarem bo jestem malenstwem a TZ to spory facet i sie musze przestawic na plaskie. na razie smigam w seksownych kozakach.

kathy gdziekolwiek jestes mam nadzieje, ze dobrze sie bawisz

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-03-17 o 00:04
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-17, 01:00   #4189
aaalina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125

mam pytanie .
altualnie mam ciemny szaro-bury rudy bo ponad . 1.5 roku farbuje i zrobil sie juz za ciemny.
Chce kupic sobie rozjasniacz , jak rozjaznie to wyjdzie bardziej zywy kolor ?

marzy mi si co takiego : http://fryzury.info/fryzura/4198/fryzura-z-grzywka/ taki odcien rudego jest moim marzeniem <3 tylko nie wiem czy po rozjasnianiu bedzie efekt dobry czy wrecz odwrotny
aaalina jest offline  
Stary 2011-03-17, 07:58   #4190
anakazar
Zakorzenienie

Julianna nie b康z taka i nie zacieszaj sama-daj link to tego fajnego w徠ku

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-17, 09:20   #4191
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Napisane przez kyou666 Poka wiadomo嗆
Witam serdecznie,
Od kilku miesi璚y borykam si z problemem koloryzacji swoich w這s闚. Naturalnie jestem popielat blondynk, kt鏎a rozja郾ia豉 swoje w這sy baleja瞠m. Par miesi璚y temu chcia豉m spr鏏owa czego innego i zdecydowa豉m si na rudy. Strasznie lubi siebie w tym kolorze, ale problem jest taki, 瞠 kolor si strasznie brzydko zmywa - szczeg鏊nie z ko鎍闚ek (fryzjerki mi m闚i造, 瞠 mo瞠 to wina rozja郾iacza, 瞠 mo瞠 w這sy s zniszczone i mi je podcina造). Ostatnio wygoli豉m sobie cze嗆 w這s闚 - i jak si okazuje moje naturalne w這sy trzymaj mocno farb. W tej chwili ogolona cz窷 i kawa貫k grzywki jest mocno ruda, reszta jest ju jaka z這to-ruda (bardziej blond). Og馧em zawsze ko鎍闚ki przy koloryzacji maj troch inny odcie od g鏎y, potem si sp逝kuj.

Koloryzowa豉m w這sy ju 5 razy (plus dwa szampony) w bardzo kr鏒kim czasie i szkoda mi ju w這s闚. Zastawiam si, czy w og鏊e nie zrezygnowa z rudego, ale nie mam pomys逝 na nowy kolor.
Czy ten problem mog豉by ewentualnie uratowa dekoloryzacja? Mam jakie nieporadne fryzjerki
Przede wszystkim tu masz w徠ek dla Ciebie
Trzeba 1. umy w這sy z silikon闚 przed farbowaniem (odpowiedni szampon znajdziesz w w徠ku, kt鏎y poda豉m) 2. domkn望 逝sk w這sa po farbowaniu (u篡 zakwaszajacej od篡wki + p逝kanki)
3. Stosowa odpowiednie produkty po, w tym je郵i trzeba "bezpo鈔edni koloryzacj" , np szamponetki lub expresso vitality's, 4. Zmieni farb na profesjonaln 5. i da ciemneijszy odcie na ko鎍闚ki
Zapomnij o dekoloryzacji, bo z tego co czyta豉m po niej jest gorzej z utrzymaniem kolkoru
rousse jest offline  
Stary 2011-03-17, 09:26   #4192
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Julianna nie b康z taka i nie zacieszaj sama-daj link to tego fajnego w徠ku
Chyba tu
rousse jest offline  
Stary 2011-03-17, 09:51   #4193
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Chyba tu
hehe chyba tak.Dzi瘯i

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-17, 10:38   #4194
elmaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Przepraszam, 瞠 pisz tu, ale gdy napisa豉m na innym w徠ku dwa dni temu to do tej pory nikt si nie odezwa a ja okropnie panikuje
dwa dni temu pomalowa豉m w這sy intensywnym ciemnym czerwonym kolorem Loreal Ferie Preferance i o ile technicznie wszystko jest ok czyli r闚nomiernie i kolor zgodny z tym co by這 na opakowaniu to ja strasznie wygl康am w tym kolorze, po prostu jest za ciemny, przyt豉cza mnie i wygl康am jeszcze bardziej blado, m鎩 "naturalny" kolor w這s闚 to o ile dobrze pami皻am co ko這 ciemnego?鈔edniego br您u, i bardzo bardzo bym chcia豉 do niego wr鏂i, ale:
1. czy farbowanie 2 razy pod rz康 zostawi mi co na g這wie?(w這sy na ko鎍ach ju s strasznie suche a ta farba nie幢e amoniakiem pachnia豉)
2. czy jest mo磧iwo嗆 瞠by z takiego bordowego przej軼 na br您 (bro bo瞠 z takim rudym odcieniem) bez dekoloryzacji
3.jak d逝go b璠zie jeszcze zimno bo nie wiem ile dam rade chodzi z chustk na g這wie.

ps: jestem za豉mana i gotowa na wszystko.
elmaaa jest offline  
Stary 2011-03-17, 11:41   #4195
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

anakazar sorry dopiero weszlam

elmaa ciezko to widze. przede wszytskim my rozmawiamy o mega intensywnej rudosci i nie do konca wiemy jak sie jej pozbywac, z reguly sama nam zwiewa

ALE przede wszytkim sadze, ze powinnas przejsc na farby profesjonalne, po drugie jesli wstawisz fotki Dziewczyny tez wiele doradza , ale opis koloru daje jedynie wobrazenia, a wygladac realnie moze inaczej. nie znam poziomu koloru, ktory nosisz ani, ktory chcesz osiagnac. na razie mozemy standardowo doradzac intensywne olejowanie to zabija kazda czerwien/rudosc. kiedy taki pigment zniknie nie bedzie mowy o dekoloryzacji (chociaz ja i tak bym na nia uwazala)ewentualnie szampon przeciwlupiezowy. i tak kilka dni, powinno pomoc z barwnikiem czerwonym. A reszta porad, jak mowilam (jesli oczywiscie interesuja Cie moje opinie) jak wstawisz fotki

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-17, 13:06   #4196
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
Melina moja subtelna interwencja zabila trolla bo sie nie odzywa, a liczylam, ze mi wytlumaczy pare rzeczy.
baleriny lubie, ale na poczatku stosuje z umiarem bo jestem malenstwem a TZ to spory facet i sie musze przestawic na plaskie. na razie smigam w seksownych kozakach.
Szczerze powiedziawszy ja spodziewa豉m si w豉郾ie takiego ko鎍a tej wzruszaj帷e historii: 瞠 troll znikniepod wyp造wem zdemaskowania. Moze to i lepiej, s te takie, kt鏎e b璠 si zapiera "a nie bo to ja, to ta modelka si pode mnie podszywa" U mnie dzisiaj leje. I jest parszywie. Wi璚 polowanie na baleriny od這穎ne, bo nienawidz jak mam w domu co nowego i nie mog w tym chodzi. Ale znam Tw鎩 b鏊, ja mam 1,62, a m鎩 ch這p 1,96. Wi璚 tego... Ale i tak wygl康a m這dziej ode mnie, mimo 瞠 ma na karku ponad dych wi璚ej. Wiec ju przesta豉m zwraca uwag

Moni@ Zgodnie ze swoimi do鈍iadczeniami z pocz徠k闚 moich rudo軼i te radz Ci poczeka cierpliwie jeszcze z 2 farbowania. Je郵i wtedy kolor b璠zie wygl康a nier闚no, a ja tak mia豉m w豉郾ie przy 3 farbowaniu Majirelem mo瞠sz spr鏏owa po這篡 na ciemniejsze partie farb z oksydantem 9%. Ja tak zrobi豉m i to rozwi您a這 m鎩 problem. Niemniej jakie 2 cm w這s闚 by造 mocno wysuszone. Mnie to dynda這 bo i tak wtedy z 3, 4 cm sz造 do 軼i璚ia ale ostrzegam na wypadek gdyby Ty bardzo nie chcia豉 軼ina. Daj zna jak wyjdzie, ruda bra czeka na zdj璚ia
Stary 2011-03-17, 13:42   #4197
Moni@
Zakorzenienie

Dzieki ze sie odezwa造scie

Ja mam 2 rozwiazania

1) kupic tylko Vitalitys 8,44 +6% oxy i na ca貫 dac (bedzie to o ton jasniej niz mia豉m)
2) kupic 7,44+8,44+6% i zmieszac tylko 2 odcienie jak kathy robi i tez dac na ca貫 w這sy.

Ja juz scie豉m 1/3 w這s闚 po koloryzacji...

Nie chce za dlugo czekac z odrostami bo sa ciemne i wyglada to zle:/ a po drugie boje sie ze mi odrost闚 ta 8,44 nie chwyci

Nie zrazam sie absolutnie wielu osobom sie bardzo podoba ta zmiana i mowi ze wygl康am m這dziej :P
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-17, 13:43   #4198
elmaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

oto moje zdj璚ia, przepraszam 瞠 takie beznadziejne, nie 鄉iejcie si, to z moim narutalnym kolorem w這s闚 jest sprzed prawie 5 lat! ale jednak natura najlepiej dobiera kolory i ju odechcia這 mi si j poprawia, kr鏒ki rys historyczny (najpier malowanie na kruczoczarny potem dekoloryzacja, kt鏎a sprawi豉 ze mia豉m trzy kolory w這s闚, potem malowanie na br您 鈔edni kt鏎y nie pokry dok豉dnie wszystkich w這s闚 i nadal tr鎩kolorowe w這sy potem w豉郾ie pomalowa豉m na rudy aby je ujednolici bo akurat to by m鎩 najciemniejszy kolor na w這sach no i teraz s, jednolite- RUDE, help!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj™cie0037[1].jpg (110,5 KB, 80 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg stare.jpg (25,3 KB, 68 za豉dowa)
elmaaa jest offline  
Stary 2011-03-17, 14:20   #4199
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Dzieki ze sie odezwa造scie

Ja mam 2 rozwiazania

1) kupic tylko Vitalitys 8,44 +6% oxy i na ca貫 dac (bedzie to o ton jasniej niz mia豉m)
2) kupic 7,44+8,44+6% i zmieszac tylko 2 odcienie jak kathy robi i tez dac na ca貫 w這sy.

Ja juz scie豉m 1/3 w這s闚 po koloryzacji...

Nie chce za dlugo czekac z odrostami bo sa ciemne i wyglada to zle:/ a po drugie boje sie ze mi odrost闚 ta 8,44 nie chwyci

Nie zrazam sie absolutnie wielu osobom sie bardzo podoba ta zmiana i mowi ze wygl康am m這dziej :P
Moni@ a na jakim poziomie Ty masz w這sie naturalne? Bo ja mam tak na 6/5 i mnie Majirel 8.43 z woda 6% 豉pa odrosty bez problemu. Szczerze powiedziawszy ja bym na Twoim miejscu zrobi豉 8,44. A to z tego wzgl璠u, 瞠 zale篡 Ci 瞠by w這s闚 czasem nie przyciemni za bardzo (jak ka盥emu kto wyszed z "ciemno軼i") wi璚 jakby co to zawsze 豉twiej przy nast瘼nej farbie doda 7,44 i przyciemni tym samym (gdyby dosz豉 do wniosku, 瞠 s za jasne jednak), ni potem znowu rozja郾ia, jakby czasem wysz這 za ciemno dla Ciebie To takie moje rozkminy na ch這pski rozum, 瞠 lepiej przechodzi od odcieni jasnych do coraz ciemniejszych w ten spos鏏 szukac koloru, kt鏎y bedzie pasowa idealnie, ni na odwr鏒. I taniej i dla w這s闚 lepiej
Stary 2011-03-17, 16:15   #4200
kasia1433
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Cytat:
Napisane przez aaalina Poka wiadomo嗆
mam pytanie .
altualnie mam ciemny szaro-bury rudy bo ponad . 1.5 roku farbuje i zrobil sie juz za ciemny.
Chce kupic sobie rozjasniacz , jak rozjaznie to wyjdzie bardziej zywy kolor ?

marzy mi si co takiego : http://fryzury.info/fryzura/4198/fryzura-z-grzywka/ taki odcien rudego jest moim marzeniem <3 tylko nie wiem czy po rozjasnianiu bedzie efekt dobry czy wrecz odwrotny
Zale篡 na jakim poziomie masz w這sy, je郵i ok 7 to ju nie rozja郾iaj. A taki kolor jak w linku mam po Majirel 7,40. Wczoraj farbowa豉m wi璚 mam nadziej, ze si troch stonuje, bo dla mnie jest zbyt jaskrawy

kasia1433 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.