Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-03-19, 18:57   #4231
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

kathy witaj, tak zwrocilo moja uwage, w szwecji nie mozna zatem kupic farb prof??

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-19, 18:59   #4232
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Podobno zale篡 w jakim rejonie, a tak na marginesie to po antybiotyku strasznie si wyczulona zrobi豉m na zapachy i smaki...i wszystko mi jako nie ,,halo,,. - ale mleczko pycha, s這dziutkie i du篡 dost瘼 bez laktozy.
A czekolada marabou?zaw sze zapas do Pl przywo瞠,bo wielbi j

Zam闚i豉m ca造 zestaw joico-w poniedzia貫k mi wy郵.Ju si doczekac nie mog

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-19, 19:28   #4233
swallow_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Chcia豉bym mie rude w這sy

cze嗆 dziewczyny m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond.. marzy mi si jasny rudy.. niestety boj si je farbowa, poniewa bardzo lubi m鎩 naturalny kolorek czy jest mo瞠 jaka szamponetka, po kt鏎ej bym mog豉 mie rudy? je郵i nie, to jak polecacie farb? z g鏎y dzi瘯i wszystkim, mam nadziej, 瞠 co si da wymy郵i z moimi w這sami.. pozdrawiam
swallow_ jest offline  
Stary 2011-03-19, 19:41   #4234
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
A czekolada marabou?zaw sze zapas do Pl przywo瞠,bo wielbi j

Zam闚i豉m ca造 zestaw joico-w poniedzia貫k mi wy郵.Ju si doczekac nie mog
No to si b璠zie dzia這, my郵 瞠 b璠ziesz zadowolona - napisz koniecznie.
Czekolada pyszna, ale ja uwielbiam Lindt.

Julianna
No niestety profesjonalnej nie kupisz, mo瞠 dlatego dziewczyny na rudo si nie farbuj

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez dudaduda Poka wiadomo嗆
Mam pytanie do kathy, bo wydaje si bardzo zorientowana w temacie w這sy mam teraz dosy ciemne, br您owo-miedziane. Bardzo podoba mi si efekt, jaki uzyskujesz mieszank 7.44 i 8.44 i mam zapytanie...co powinnam zrobi, 瞠by kolor wyszed podobny do Twojego?
Je郵i tw鎩 obecny poziom 7 to:
7.44+8.44 (1:1)
+ woda 6%
Je郵i w這sy s na poziomie 5 lub 6 to na pierwsze farbowanie daj wod 9%.
Wi璚ej info w blogu
Oceny poziomu dokonasz na podstawie palety farb profesjonalnych kt鏎 znajdziesz w necie.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kyou666 Poka wiadomo嗆
Dodaj zdj璚ia swojego problemu:
Bardzo dobrze znam tw鎩 problem, przyczyna to prawdopodobnie woda o za mocnym st篹eniu, wysuszenie w這s闚, wysoka porowato嗆, oblepione w這sy silikonami i innymi podobnymi sk豉dnikami.

Ko鎍e ja郾iutkie - koniecznie do 軼i璚ia, reszta w這s闚 po dok豉dnym wymyciu szamponem z SLES co najmniej 4 mycia w w ci庵u tygodnia, potem od篡wka bez silikon闚 bez polyquatrenium (瘸dnych pianek,瞠li, serum). Nast瘼nie prepigmentacja (opis w blogu) potem farba. I powinno byc git.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-19, 20:26   #4235
elmaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆

elmaa Twoje wlosy to niezla zagadka, wierzchnia warstwa zniszczona, dol mocno ciemny. moim zdaniem jezeli sie nie znasz, nie masz doswiadczenia powinnas isc do frzyjera. olejowanie pomoze na odcien fioletu , ktory widze (skad pomysl, ze to rudosc nie wiem). Jesli nie masz pieniedzy na fryzjera faktycznie skorzystaj z watku o brazowlosym farbowaniu. olejowanie pomoze na kondycje, ale moim zdaniem bedziesz musiala wycieniowac lub sciac wlosy i zadbac o ich odzywienie. piekne cieple brazy ma firma allvaves sa taniutkie, uzywalam jasnego zlotego brazu kiedys - kolor moim zdaniem bardzo zblizony do Twojego. moja rada jest taka olejuj wlosy i myj szamponem przeciwlupiezowym chociaz z 10 dni. kiedy fiolet zniknie ( lub oslabnie) sprobuj kupic ten jasny zloty braz, wymieszaj pol na pol z nr 4.0 i woda 6%. powinno pomoc. niestety kondycji wlosow nie zagwarantuje na wysokim poziomie
ju zapisa豉m si wst瘼nie do fryzjera, mam dosy kombinowania samemu, 瘸逝je bardzo, 瞠 nie wpad豉m na tak genialny pomys. Pyta豉m w dw鏂h salonach:
1) zaproponowali mi malowanie na jaki ciemny kolor a potem wybiera kolejne ja郾iejsze kolory farb
2)malowanie na ciemny kolor, dok豉dniej czekolada (ale na wzorniku strasznie by ciemny i nie podoba mi si) albo dekoloryzacja i jaki 鈔edni br您 ale nie gwarantowa豉 mi 瞠 nie b璠zie przeb造sk闚 tego dziwnego koloru, na pytanie czy mo積a na czekolade k豉嗆 coraz ja郾iejsze odcienie i w ten spos鏏 rozja郾ia odpowiedzia豉 瞠 to niemo磧iwe

Ratunku, kt鏎a m闚i prawde? jak wida nie znam si na tym i nie wiem do kt鏎ej p鎩嗆 i co robi
elmaaa jest offline  
Stary 2011-03-20, 12:39   #4236
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Kathy, mam pytanie co do Expresso Vitality's, czy mo積a stosowa go r闚nolegle z silikonowymi szamponami i od篡wkami, czy one nie wyp逝kuj jego koloru? (oczywi軼ie po na這瞠niu go, bo przed na這瞠niem wiem, 瞠 trzeba sylikony wymy) Lub czy on sam w sobie ma silikony i sam jest od篡wk ? Bo waham si, czy zam闚i
rousse jest offline  
Stary 2011-03-20, 13:51   #4237
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Dziewcz皻a, powiedzcie mi jaki to mo瞠 by poziom/kolor na zdj璚iu w za陰czniku? Wiem, 瞠 to zdj璚ie si ju pojawi這 w w徠ku, ale cholera nie mog go znale潭 a tu mnie kole瘸nka napastuje bo co takiego jej si marzy, a farb chce zamawia JU A ja jestem troch w kropce, bo to taki stonowany kolorek i nie wiem co jej poradzi...Pom 盧ie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-rude-wlosy-10.jpg (26,0 KB, 46 za豉dowa)
201709121022 jest offline  
Stary 2011-03-20, 16:24   #4238
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Dziewcz皻a, powiedzcie mi jaki to mo瞠 by poziom/kolor na zdj璚iu w za陰czniku? Wiem, 瞠 to zdj璚ie si ju pojawi這 w w徠ku, ale cholera nie mog go znale潭 a tu mnie kole瘸nka napastuje bo co takiego jej si marzy, a farb chce zamawia JU A ja jestem troch w kropce, bo to taki stonowany kolorek i nie wiem co jej poradzi...Pom 盧ie
Poziom 7 plus refleksy

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Kathy, mam pytanie co do Expresso Vitality's, czy mo積a stosowa go r闚nolegle z silikonowymi szamponami i od篡wkami, czy one nie wyp逝kuj jego koloru? (oczywi軼ie po na這瞠niu go, bo przed na這瞠niem wiem, 瞠 trzeba sylikony wymy) Lub czy on sam w sobie ma silikony i sam jest od篡wk ? Bo waham si, czy zam闚i
Zgadza si - najlepiej w這sy dobrze wymy przed u篡ciem Espresso.
Mo瞠sz spokojnie u篡wa szampon闚 i od篡wek z silikonami one nie wyp逝kuj, ja te u篡wam. Je郵i chodzi o sk豉d espresso...hm, trzeba b璠zie zerkn望 przy nast瘼nej wizycie w hurtowni, poniewa sk豉d nie wyst瘼uje na opakowaniu. Espresso to od篡wka z zawarto軼i pigmentu, na pewno stosowana 1 w tygodniu nie zaszkodzi, natomiast opcji regeneracyjnej nie bra豉 bym w tym przypadku pod uwag.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-20, 17:24   #4239
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Poziom 7 plus refleksy
Dzi瘯owa To j wy郵 do fryzjera, ja si za refleksy nie bior
Btw, Kathy Ty mi kiedy pisa豉 o mieszaniu rudo軼i z podstawowymi i wybieraj帷 w豉郾ie sk豉dniki mojej kolejnej mieszanki (p鏦i co jest plan 6/4 i 7/44) zastanawiam si膮膮.... co byyyyy byyyyyy這oooo... gdybyyyym.... zmiesza豉 7/0 i 7/44 Jak my郵isz, ziom?

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-20 o 17:26
Stary 2011-03-20, 18:17   #4240
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Dzi瘯owa To j wy郵 do fryzjera, ja si za refleksy nie bior
Btw, Kathy Ty mi kiedy pisa豉 o mieszaniu rudo軼i z podstawowymi i wybieraj帷 w豉郾ie sk豉dniki mojej kolejnej mieszanki (p鏦i co jest plan 6/4 i 7/44) zastanawiam si膮膮.... co byyyyy byyyyyy這oooo... gdybyyyym.... zmiesza豉 7/0 i 7/44 Jak my郵isz, ziom?

7/0 i 7/44
tylko nie p馧 na p馧 bo efekt b璠zie br您owy - jedynie refleksy pod 鈍iat這 b璠 miedziane - je郵i to: 7/0 -ok 15, 20 ml na 7/44 -50 ml im wi璚ej dasz koloru podstawowego tym ciemniejszy i bardziej br您owy b璠zie ko鎍owy efekt. Za to kolor b璠zie trwalszy i mniej b璠zie si wyp逝kiwa. Jak znajd zdj璚ie to za陰cz.
ps.w豉郾ie siedz z olejem avocado na w這sach - ciekawe??ciekawe:confused :..i tak mam naszykowane ce-ce jak bym si blondyn sta豉

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-20, 18:45   #4241
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:

7/0 i 7/44
tylko nie p馧 na p馧 bo efekt b璠zie br您owy - jedynie refleksy pod 鈍iat這 b璠 miedziane - je郵i to: 7/0 -ok 15, 20 ml na 7/44 -50 ml im wi璚ej dasz koloru podstawowego tym ciemniejszy i bardziej br您owy b璠zie ko鎍owy efekt. Za to kolor b璠zie trwalszy i mniej b璠zie si wyp逝kiwa. Jak znajd zdj璚ie to za陰cz.
ps.w豉郾ie siedz z olejem avocado na w這sach - ciekawe??ciekawe:confused :..i tak mam naszykowane ce-ce jak bym si blondyn sta豉
Jakby si sta豉 blondyn to dopiero dawaj foto!!! Od kopa! Jakby znalaz豉 zdj徠ko to b璠 wdzi璚zna Bo jeszcze mi to 6/4 i 7/44 chodzi po g這wie, ale te w proporcji gdzie z 15 ml 6/4 i reszta 7/44.
Stary 2011-03-20, 19:09   #4242
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Ju zmy豉m olej, nic nie wymy farby - mimo wszytko da豉m ce-ce

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-20, 21:21   #4243
Nolley
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 528
Wpisy w blogu: 1

Kurcz, szkoda, 瞠 oleje wymywaj farb Uwielbiam je, s 鈍ietne dla moich w這s闚, ale jak ju si zafarbuj, to chcia豉bym utrzyma kolor...
Tak Was podczytuj, a za jaki czas pewnie zdecyduj si zafarbowa Wiem, 瞠 i tak si nie utrzyma kolor za d逝go, bo mia豉m kiedy rozja郾iane w這sy, ale jedno, drugie farbowanie i powinno by ok

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2011-03-20, 21:26   #4244
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Melina kupi豉m 8,44+6% oxy
Bede w tyg farbowa豉 to foty za陰cze...

Moje odrosty juz okolo 1cm ale brzydko to wygl康a

Kathy witam spowrotem ..
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-20, 23:18   #4245
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140

Cytat:
Ju zmy豉m olej, nic nie wymy farby - mimo wszytko da豉m ce-ce
Kathy witaj!
Te mam w planach ten olej M闚isz o ce-ce normalnej farbie czy jakie od篡wce koloryzuj帷ej jak espresso vitalitys? Sorka, bo ja dopiero pr鏏uj nadrabia temat
Kupi豉m Vitalitys 8.44 i 6% utleniacz Allwaves. Mam nadziej, 瞠 w tym tygodniu b璠zie mi dane(ach ta poczta) wypr鏏owa.

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline  
Stary 2011-03-21, 16:04   #4246
Moni@
Zakorzenienie

dzwoni dzis gosc do mnie z allegro ze mojego koloru nie ma bo zabrak這 no smiechu warte, w sobote pyta豉m czy jest odpisali ze tak, w niedziele kupilam a ten mi dzis telefonuje ze nie ma a ja juz zap豉ci豉m....

No i nie mam farby

Mam pytanie jaki to bedzie odcien 8,43? to niby cos ze z這tem...?
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-21, 17:01   #4247
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

A ja wczoraj w ko鎍u si prze豉ma豉m i u篡豉m szamponetki Joanny "P這mienny rudy". D逝go le瘸豉, bo to zdj璚ie modelki wydawa這 mi si zbyt czerwone i ciemne, a tu prosz mi豉 niespodzianka. Ju po na這瞠niu by這 wida, ze rudy wyjdzie jasny i intensywny i tak te by這. By mo瞠 nawet nast瘼nym razem kupi tylko Joann, a Deli p鏦i co odstawi.
siskath jest offline  
Stary 2011-03-21, 17:11   #4248
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
dzwoni dzis gosc do mnie z allegro ze mojego koloru nie ma bo zabrak這 no smiechu warte, w sobote pyta豉m czy jest odpisali ze tak, w niedziele kupilam a ten mi dzis telefonuje ze nie ma a ja juz zap豉ci豉m....

No i nie mam farby

Mam pytanie jaki to bedzie odcien 8,43? to niby cos ze z這tem...?
A u kogo kupujesz Moni@? Nie kupuj 8.43! To jest jasny blond miedziano z這ty i Ci si b造skawicznie b璠zie spiera bo blondu, co wi璚ej mo瞠 si spiera brzydko. U mnie odcienie miedziane ze zlotem sp逝kiwa造 si do z這tego blondu z jak捷 tak szar po鈍iat. Odradzam

Za bardzo te farby tu chwalimy, m闚i Wam, dlatego tak szybko im si ko鎍z

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-21 o 17:15
Stary 2011-03-21, 18:49   #4249
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
A u kogo kupujesz Moni@? Nie kupuj 8.43! To jest jasny blond miedziano z這ty i Ci si b造skawicznie b璠zie spiera bo blondu, co wi璚ej mo瞠 si spiera brzydko. U mnie odcienie miedziane ze zlotem sp逝kiwa造 si do z這tego blondu z jak捷 tak szar po鈍iat. Odradzam

Za bardzo te farby tu chwalimy, m闚i Wam, dlatego tak szybko im si ko鎍z
Dziekuje za pomocna podpowiedz Ja pierwszy raz kupi豉m Vitalitys w jakiejs hurtowni expert :/ mia豉m kupic u radka jakiegos ale kontakt cos kiepski pisa豉m o dost. farby i echo... Tak to kupowa豉m tylko ta Majirel ...Pyta豉m w Opolu nie ma nigdzie tych farb:/ masakra jaka...Jak bede mia豉 kupowac nast razem to wezme od razu 5 szt...

Najgorsze to to ze w piatek jade do szkoly okolo128km i zostaje tam na tydz bo 2-3 kwietnia znow mam zjazd, wiec nie bede mia豉 mozliwosci kupienia i zafarbowania dlatego tak mi na czasie zalezy a tu taki ZONK........

Jutro jade do Opola znowu i kupie Lecher-a , maja jeszcze Londe Profesj. i Majirel, ale co z tego jak w tamtych nie znam odcieni a Majirel nie maj 8,44 bo wycofali...

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-03-21 o 18:52
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-21, 18:56   #4250
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Dziekuje za pomocna podpowiedz Ja pierwszy raz kupi豉m Vitalitys w jakiejs hurtowni expert :/ mia豉m kupic u radka jakiegos ale kontakt cos kiepski pisa豉m o dost. farby i echo... Tak to kupowa豉m tylko ta Majirel ...Pyta豉m w Opolu nie ma nigdzie tych farb:/ masakra jaka...Jak bede mia豉 kupowac nast razem to wezme od razu 5 szt...

Najgorsze to to ze w piatek jade do szkoly okolo128km i zostaje tam na tydz bo 2-3 kwietnia znow mam zjazd, wiec nie bede mia豉 mozliwosci kupienia i zafarbowania dlatego tak mi na czasie zalezy a tu taki ZONK........

Jutro jade do Opola znowu i kupie Lecher-a , maja jeszcze Londe Profesj. i Majirel, ale co z tego jak w tamtych nie znam odcieni a Majirel nie maj 8,44 bo wycofali...
Fakszit, no to peszek straszny. Ja te u nich kupuj, ale nigdy nie mia豉m takich problem闚, wr璚z przeciwnie, mia豉m Ci ich poleca. A nie pyta豉 kiedy b璠 mieli?
Stary 2011-03-21, 19:01   #4251
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Fakszit, no to peszek straszny. Ja te u nich kupuj, ale nigdy nie mia豉m takich problem闚, wr璚z przeciwnie, mia豉m Ci ich poleca. A nie pyta豉 kiedy b璠 mieli?
Pyta豉m - za 2 tyg

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
A ja wczoraj w ko鎍u si prze豉ma豉m i u篡豉m szamponetki Joanny "P這mienny rudy". D逝go le瘸豉, bo to zdj璚ie modelki wydawa這 mi si zbyt czerwone i ciemne, a tu prosz mi豉 niespodzianka. Ju po na這瞠niu by這 wida, ze rudy wyjdzie jasny i intensywny i tak te by這. By mo瞠 nawet nast瘼nym razem kupi tylko Joann, a Deli p鏦i co odstawi.
A to ciekawostka Mia豉m w豉snie dylemat co do saszetek, bo babka w sklepie mi powiedzia豉 ze Joanny bior wiecej niz Delii, ale wzie豉m Delie wg Waszych opinii moze kolor 豉dniejszy ma ta z Joanny...
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-21, 21:09   #4252
aaalina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125

mam pytanie do kathy579
w sumie skomentowalam na blogu to ,ale sobie sama odpowiedzialam co do tego gdzie zakupic to :P a powiedz mi to tylko masowac? nie nakladac? uzy al'a szampon? a co z odrostami? Bo chcialabym sobie zrobic ta kapiel rozjasniajaca przed nastepnym farbowaniem )) zeby uzyskac bardziej intensywny kolor.
aaalina jest offline  
Stary 2011-03-21, 21:13   #4253
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

W豉郾ie mam wra瞠nie, 瞠 nawet 豉dniejszy. Delia na pocz徠ku jest ciemniejsza. Ale na razie wstrzymam si z jednoznaczn opini, bo pr鏏owa豉m tej Joanny pierwszy raz. W ka盥ym razie jestem naprawd mile zaskoczona. I nawet zapach ma 豉dny. Jak j nak豉da豉m to rzuci這 mi si to w... nos Zacz窸am si zastanawia, jaki zapach ma Delia i nie mog豉m sobie przypomnie.

Moni@ wsp馧czuj, 瞠 tak Ci pokrzy穎wali plany. Jak ju zdob璠ziesz farb i b璠ziesz z niej zadowolona to koniecznie bierz zapas. Piszesz, 瞠 w tym Opolu maj Majirel, ja u篡wam 7.44 i jestem zadowolona, ale nie chc za bardzo namawia, bo wiadomo, 瞠 niczego Ci nie zagwarantuj, a z tego, co widz, to nastawiasz si jednak na ciut ja郾iejszy rudy.
siskath jest offline  
Stary 2011-03-21, 21:26   #4254
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka wiadomo嗆
Kurcz, szkoda, 瞠 oleje wymywaj farb Uwielbiam je, s 鈍ietne dla moich w這s闚, ale jak ju si zafarbuj, to chcia豉bym utrzyma kolor...
Tak Was podczytuj, a za jaki czas pewnie zdecyduj si zafarbowa Wiem, 瞠 i tak si nie utrzyma kolor za d逝go, bo mia豉m kiedy rozja郾iane w這sy, ale jedno, drugie farbowanie i powinno by ok
Avocado nie wyp逝ka mi farby - ale moje w這sy po olejach s okropne.
Wi璚 mimo dobrych ch璚i - ten etap mojej piel璕nacji w豉郾ie dobieg ko鎍a. NO more...

siskath
A wiesz 瞠 u mnie jest podobnie, szamponetka le篡 i le篡 ju par miesi璚y

LadyMadalena
ce-ce od篡wka do w這s闚 z pigmentem, nie jest tak intensywna jak espresso - ale te j lubi - minimalnie nadaje koloru.
Daj koniecznie fot po farbowaniu

Moni@
Zam闚 bezpo鈔ednio u producenta. Kiedy z nimi mailowa豉m i jest taka mo磧iwo嗆, cenowo tak samo jak w hurtowni. Revlon chyba ma kolor 8.44.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aaalina Poka wiadomo嗆
mam pytanie do kathy579
w sumie skomentowalam na blogu to ,ale sobie sama odpowiedzialam co do tego gdzie zakupic to :P a powiedz mi to tylko masowac? nie nakladac? uzy al'a szampon? a co z odrostami? Bo chcialabym sobie zrobic ta kapiel rozjasniajaca przed nastepnym farbowaniem )) zeby uzyskac bardziej intensywny kolor.
Wmasowa we w這sy (bardziej jak od篡wk) i pozostawi na ok 5-10 min omijaj帷 sk鏎 g這wy - ok 1cm od sk鏎y (i tak farba od sk鏎y chwyta najintensywniej). W trakcie trzymania chemii na w這sach mo積a np. 2 x masowa upewniaj帷 si 瞠 produkt jest r闚nomiernie roz這穎ny na w這sach/taki sam kolor, ale samemu troch ci篹ko kontrolowa.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-21, 21:42   #4255
julianna-p
Wtajemniczenie

siskath napisz jeszcze potem jak dlugo sie trzma bo moja saszetka tez lezy na polce od czasu "wizazowej mody" na nia

kathy az trudno uwierzyc, moje wlosy po olejach sa swietne. chociaz avokado nie mialam.

jeszcze takie pytanie Dziewczyny uzywalyscie tych modnych lakierow graffiti z isadory?? kupilam ostatnio i wyhodzi pieknie, ale po dwoch dniach zaczal sie scierac doslownie. tez tak macie??

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-21, 21:48   #4256
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
siskath napisz jeszcze potem jak dlugo sie trzma bo moja saszetka tez lezy na polce od czasu "wizazowej mody" na nia

kathy az trudno uwierzyc, moje wlosy po olejach sa swietne. chociaz avokado nie mialam.

jeszcze takie pytanie Dziewczyny uzywalyscie tych modnych lakierow graffiti z isadory?? kupilam ostatnio i wyhodzi pieknie, ale po dwoch dniach zaczal sie scierac doslownie. tez tak macie??
Nie u篡wa豉m, ostatnio moje paznokcie to ,,pora磬a,, - strasznie si rozdwajaj w rezultacie 豉mi - planuj a+e i od篡wk z l'biotica.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-21, 22:32   #4257
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy ja polecam nail tek njpierw extra potem II, naprawde u mnie zdzialal cuda, chociaz niestety nie od razu

elmaa teraz zauwazylam, ja bym maksymalnie usunela ten kolor olejami , szamponami przeciwlupiezowmi. potem powinno chwycic srednio ciemnym brazem. inna sprawa, ze podczas stopniowego rozjasniania moga sie pojawiac dziwniejsze kolory,ale fryzjerka powinna dac rade. na pewno sie da rozjasnic czekoladowy kolor, zwlaszcza stopniowo. sprobuj jeszcze wejsc na watek dla brazowowlosych

julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-22, 11:38   #4258
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆

Moni@ wsp馧czuj, 瞠 tak Ci pokrzy穎wali plany. Jak ju zdob璠ziesz farb i b璠ziesz z niej zadowolona to koniecznie bierz zapas. Piszesz, 瞠 w tym Opolu maj Majirel, ja u篡wam 7.44 i jestem zadowolona, ale nie chc za bardzo namawia, bo wiadomo, 瞠 niczego Ci nie zagwarantuj, a z tego, co widz, to nastawiasz si jednak na ciut ja郾iejszy rudy.
Heh Siskath ja nie nastawiam sie na jasniejszy tylko ja mam ciegle ciemne wlosy farba sie wyp逝ka豉 odrosty mam jak wyp這wia造 ryzy lis a konce jakby rude ciagle nawet 豉dne
Dlatego chcia豉m teraz dac 8,44 a nast farbowanie juz 7,44
(b康 8,44 i 7,44 p馧 na p馧) jak radzi豉 Kathy kiedys

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:

Moni@
Zam闚 bezpo鈔ednio u producenta. Kiedy z nimi mailowa豉m i jest taka mo磧iwo嗆, cenowo tak samo jak w hurtowni. Revlon chyba ma kolor 8.44.[COLOR="Silver"]
Kathy a gdzie Revlona mozna kupic? ja mia豉豉m w豉snie farbowane Revlonem ale nie wiem gdzie mozna kupic ta farbe
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-22, 12:04   #4259
ma這lata
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142
Wpisy w blogu: 1

Witajcie

ja wlasnie jestem jakies 2 tygodine od farbowania mieszanka vitalytis 7,44+8,44+6% i musze przyznac ze kolor wyszedl cudowny i taki jak chcialam ale...
...no wlasnie jest jedno ale: poniewaz moje koncowki pamietaja jeszcze czasu blondu sa mocno wyplowiale i slabo lapia farba przez co kolor jest nierowny. Dlatego przed kolejnym farbowaniem chce przeprowadzic prepigmentacje. I tu pojawia sie gro pytan:
1)czym najlepiej zapigmentowac wlosy: art joy color, art color mousse czy moze farba zmieszana z ciepla woda?
2) czy mieszanke prepigmentujaca nakladamy na cale wlosy czy tylko na te czesci ktore slabo lapia kolor?

Bardzo prosze o rozwianie tych moich watpliwosci bo chce sie cieszyc rownomiernym rudym kolorkiem
ma這lata jest offline  
Stary 2011-03-22, 16:01   #4260
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Witam
Jestem ju po farbowaniu-kolor ostry,ale 豉dny.M捫 wo豉 na mnie teraz"lisiczka"

Ciekawa jestem jak si b璠zie kolor wyp逝kiwa(czy te tak szybko).
Przysz豉 dzisiaj do mnie paka z joico<hura>wypr鏏uje przy pierwszym myciu

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.