Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 143 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-03-22, 16:17   #4261
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Witam
Jestem ju po farbowaniu-kolor ostry,ale 豉dny.M捫 wo豉 na mnie teraz"lisiczka"
A zdj璚ie mo積a prosi?

Martolek jest offline  
Stary 2011-03-22, 17:26   #4262
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
A ja wczoraj w ko鎍u si prze豉ma豉m i u篡豉m szamponetki Joanny "P這mienny rudy". D逝go le瘸豉, bo to zdj璚ie modelki wydawa這 mi si zbyt czerwone i ciemne, a tu prosz mi豉 niespodzianka. Ju po na這瞠niu by這 wida, ze rudy wyjdzie jasny i intensywny i tak te by這. By mo瞠 nawet nast瘼nym razem kupi tylko Joann, a Deli p鏦i co odstawi.
A ja u篡wa豉m tylko joanny i teraz musz gdzie dosta deli i wypr鏏owa
Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
A zdj璚ie mo積a prosi?
No w豉郾ie nie dam,bo aparatu nie mam teraz

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:10   #4263
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Moni@, ja ci庵le trzymam si teorii, 瞠 jeszcze kilka farbowa i kolor b璠zie si u Ciebie lepiej utrzymywa Szkoda tylko, 瞠 teraz tak niefortunnie si z t farb pouk豉da這.

Julianna, Kathy, ja te w豉郾ie mia豉m duuu瞠 opory zanim spr鏏owa豉m tej nowej szamponetki (fakt, by jaki czas temu "bum" na ni i wszystkie jej nami皻nie szuka造 w sklepach ;p), ale jestem zadowolona

Zrobi豉m dzisiaj rano kilka zdj耩 po tej Joannie P這mienny rudy. Zdj璚ia by造 robione w s這鎍u przy oknie, bez u篡cia lampy. Jestem po dw鏂h myciach odk康 na這篡豉m szamponetk, a od ostatniego farowania Majirel mija ju 5 tygodni.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (57,6 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (45,2 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (50,9 KB, 30 za豉dowa)
siskath jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:13   #4264
Nolley
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 528
Wpisy w blogu: 1

kathy, czy to od篡wka do rudych z ce-ce ma silikony, albo jakie inne "z貫" rzeczy? nigdzie nie mog znale潭 sk豉du

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2011-03-22, 20:13   #4265
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka wiadomo嗆
kathy, czy to od篡wka do rudych z ce-ce ma silikony, albo jakie inne "z貫" rzeczy? nigdzie nie mog znale潭 sk豉du
silikon闚 nie widz za to s: polyqatrenium-7, polyquatrenium-32 i Parafina. (ja akurat dobrze toleruj w.w sk豉dniki)

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Moni@, ja ci庵le trzymam si teorii, 瞠 jeszcze kilka farbowa i kolor b璠zie si u Ciebie lepiej utrzymywa Szkoda tylko, 瞠 teraz tak niefortunnie si z t farb pouk豉da這.

Julianna, Kathy, ja te w豉郾ie mia豉m duuu瞠 opory zanim spr鏏owa豉m tej nowej szamponetki (fakt, by jaki czas temu "bum" na ni i wszystkie jej nami皻nie szuka造 w sklepach ;p), ale jestem zadowolona

Zrobi豉m dzisiaj rano kilka zdj耩 po tej Joannie P這mienny rudy. Zdj璚ia by造 robione w s這鎍u przy oknie, bez u篡cia lampy. Jestem po dw鏂h myciach odk康 na這篡豉m szamponetk, a od ostatniego farowania Majirel mija ju 5 tygodni.
郵iczny - brawoza 5 tygodni bez farbki

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ma這lata Poka wiadomo嗆
Witajcie

ja wlasnie jestem jakies 2 tygodine od farbowania mieszanka vitalytis 7,44+8,44+6% i musze przyznac ze kolor wyszedl cudowny i taki jak chcialam ale...
...no wlasnie jest jedno ale: poniewaz moje koncowki pamietaja jeszcze czasu blondu sa mocno wyplowiale i slabo lapia farba przez co kolor jest nierowny. Dlatego przed kolejnym farbowaniem chce przeprowadzic prepigmentacje. I tu pojawia sie gro pytan:
1)czym najlepiej zapigmentowac wlosy: art joy color, art color mousse czy moze farba zmieszana z ciepla woda?
2) czy mieszanke prepigmentujaca nakladamy na cale wlosy czy tylko na te czesci ktore slabo lapia kolor?

Bardzo prosze o rozwianie tych moich watpliwosci bo chce sie cieszyc rownomiernym rudym kolorkiem
Najpopularniejsza metoda to:farba+woda (w przypadku Vitalitys ch這dna) - ja osobi軼ie stosowa豉m t metod ale Vitalitys radzi art joy color lub mousse - na twoim miejscu wypr鏏owa豉 bym joy color. Na te cz窷ci kt鏎e s豉bo 豉pi kolor.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Heh Siskath ja nie nastawiam sie na jasniejszy tylko ja mam ciegle ciemne wlosy farba sie wyp逝ka豉 odrosty mam jak wyp這wia造 ryzy lis a konce jakby rude ciagle nawet 豉dne
Dlatego chcia豉m teraz dac 8,44 a nast farbowanie juz 7,44
(b康 8,44 i 7,44 p馧 na p馧) jak radzi豉 Kathy kiedys

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Kathy a gdzie Revlona mozna kupic? ja mia豉豉m w豉snie farbowane Revlonem ale nie wiem gdzie mozna kupic ta farbe
hmm...trzeba szuka w hurtowni, ewentualnie przez przedstawicieli, w internecie jeszcze nie spotka豉m.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-22, 20:44   #4266
Martolek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie nie dam,bo aparatu nie mam teraz
Ok, to poczekamy na aparat
Cytat:
a od ostatniego farowania Majirel mija ju 5 tygodni.
Pi瘯ny kolor!
I wcale nie wida, 瞠 to ju 5 tygodni!

A to moje k豉ki, tycjan na p馧 ze specjalnym miedzianym blondem (Agusiaki )- znowu jako ciemno mi wysz造
Albo nie umiem proporcji miesza, albo moje w這sy s jakie dziwne
A 瘸dne zdj璚ie nie ukazuje tak do ko鎍a jaki kolor wyszed
Chyba nie musz dodawa, 瞠 spodziewa豉m si czego innego? ale i tak jest lepiej ni za pierwszym razem.
Na ostatnim zdj w這sy wytrzepane przez wiatr
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1070944x.jpg (92,9 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1070946x.jpg (105,9 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1080229.jpg (136,7 KB, 77 za豉dowa)

Martolek jest offline  
Stary 2011-03-22, 21:24   #4267
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
No tak niefortunnie ze dzi pojecha豉m do Opola i kupi豉m Lechera 8RTP - jasny blond miedziany intensywny. Nie by這 wyj軼ia, moja siostra robi t farb jakis karmelowy blond i jest zadowolona z jako軼i w這s闚, trzymania sie farby wiec wzi窸am z tej serii. Hurtownia zaopatrzona rewelacyjnie ceny tez dobre....dam zdj璚ia jutro b璠 farbowa豉..

Cytat:
Bardzo 豉dny kolor moim zdaniem 豉dniejszy kolor niz tej Delii , dla mnie bo oczywiscie sa gusta i gu軼iki Ale mi w豉snie bardzo sie podoba, bo mi po Delii wysz造 bardziej w czerwien a u Ciebie sa czysto miedziane, pi瘯ne..

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
hmm...trzeba szuka w hurtowni, ewentualnie przez przedstawicieli, w internecie jeszcze nie spotka豉m.
W necie znalaz豉m cos takiego:

www.fryzjer-sklep.pl/
www.styler.com.pl
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-22, 21:39   #4268
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

siskath teraz tak patrze na te zdjecia, jaki masz swoj kolor naturalny?/ bo zero odrostow po taaakim czasie to niezl efekt

moni@ uzywalam tej farby, ale mi ona zjezdzala mega szybko; moze dla Twoich wlosow bedzie lepsza. nie kusilo Cie dokupic jeszcze mixa?? lecher ma naturalne kolory, ale troche zgaszone na palecie..

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-03-22 o 21:40
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-22, 21:43   #4269
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆

moni@ uzywalam tej farby, ale mi ona zjezdzala mega szybko; moze dla Twoich wlosow bedzie lepsza. nie kusilo Cie dokupic jeszcze mixa?? lecher ma naturalne kolory, ale troche zgaszone na palecie..
Nie wiem co to jest mix , na palecie mi wygl康a bardzo 豉dny intensywny..

A jak zjedzie to niech zjezdza byle sie 2 tyg utrzyma bo wyjezdzam..

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-03-22 o 21:45
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-22, 21:55   #4270
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
A jak zjedzie to niech zjezdza byle sie 2 tyg utrzyma bo wyjezdzam..
no wlasnie mi sie te dwa tygodnie trzymal. ale na tyle na pewno wytrzyma. j zadowolajacy mnie kolor z lechera uzyskalam po zmieszaniu 5 farb w tym 8rtp, 7rp, pomaranczowego mixa, rozjasniajcego czegos tam w kolorze pomaranczowym i cos tam jeszcze(nie mam juz numerow). poza tym koncowki byly zbyt ciemne dla mnie
ale Twoje wlosy moga ja polubic, w koncu kazda ma inne na glowie, a najwazniejsze zeby nie jechac ze splukanymi wlosami bo to doluje

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-22, 22:07   #4271
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
poza tym koncowki byly zbyt ciemne dla mnie
Myslisz Julianna ze na poziomie 8 co kupi豉m moge miec ciemniejsze konce, niz mia豉m po 7,44 ?
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-22, 22:20   #4272
siskath
Raczkowanie

Dziewczyny, musz przyzna, 瞠 jestem z siebie dumna, 瞠 wytrzyma豉m d逝瞠j ni miesi帷 Zobacz jak kolor b璠zie prezentowa si za kilka dni, w ka盥ym razie mam w planach pi徠kowe farbowanie.

Julianna, mam raczej jasny blond (teraz ci篹ko powiedzie, podejrzewam, 瞠 troch 軼iemnia), odrosty s, ale 瞠 w這sy s jasne to szamponetki bez problemu pokrywaj je na jaki tydzie, wi璚 na zdj璚iach prawie ich nie wida.

Moni@, znalaz豉m palet Lechera na jakiej aukcji na Allegro i ten kolor prezentuje si tam naprawd dobrze. Jestem ciekawa, co wyjdzie

Martolek, chcia豉by bardziej intensywny?
siskath jest offline  
Stary 2011-03-22, 22:41   #4273
Martolek
Zakorzenienie

Cytat:
Martolek, chcia豉by bardziej intensywny?
Chcia豉bym co ja郾iejszego i id帷ego bardziej w marchewk ni w mied
Powoli sobie eksperymentuj podoba mi si np Tw鎩 kolor i Kathy, ale troch si jeszcze boj z tym eksperymentowaniem, wi璚 my郵, 瞠 powoli powoli dojd do czego podobnego

Martolek jest offline  
Stary 2011-03-22, 22:43   #4274
elmaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
kathy ja polecam nail tek njpierw extra potem II, naprawde u mnie zdzialal cuda, chociaz niestety nie od razu

elmaa teraz zauwazylam, ja bym maksymalnie usunela ten kolor olejami , szamponami przeciwlupiezowmi. potem powinno chwycic srednio ciemnym brazem. inna sprawa, ze podczas stopniowego rozjasniania moga sie pojawiac dziwniejsze kolory,ale fryzjerka powinna dac rade. na pewno sie da rozjasnic czekoladowy kolor, zwlaszcza stopniowo. sprobuj jeszcze wejsc na watek dla brazowowlosych
dzi瘯uje bardzo, zastosuje sie do twoich rad, mam nadzieje 瞠 ob璠zie si bez dekoloryzacji
elmaaa jest offline  
Stary 2011-03-22, 23:10   #4275
julianna-p
Wtajemniczenie

elmaa jak ktos sie zna to na wlosach mozna zrobic niemal wszytsko, wiec spokojnie. grunt to pozbyc sie malo inwazyjnie tego dziwnego koloru. a oleje to dwa w jednym, dobrze dzialaja na wlosy i koloru sie pozbywaja pisz za kilka dni co sie dzieje

moni@ moje wlosy nie polubily sie z lecherem, spodnie warstwy ( mam mocno cieniowane wlosy) byly coraz ciemniejsze , a gora wciaz sie zmywala. mysle, ze bedziesz zadowolona z naturalnosci lechera. nie liczylabym tylko na idealnie rowny kolor, ale tak jak pisalam to, ze moje wlosy go nie polubily to jedno, a Twoje cos innego
poziom 8 moze Ci zejsc szybko do zlotego blondu, ale mysle, ze po jednym zastosowaniu nie bedzie widocznej roznicy
ja przestalalm go uzywac bo za kazdym razem poglebial kontrast ciemne-jasne , ale schodzilam wtedy z artego wiec tez nie wiadomo jak to bedzie z Twoimi

julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-23, 08:42   #4276
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
(...)
ja przestalalm go uzywac bo za kazdym razem poglebial kontrast ciemne-jasne , ale schodzilam wtedy z artego wiec tez nie wiadomo jak to bedzie z Twoimi
W陰snie nie wiem jak farbowac czy odrost a potem reszta? Czy od razu po ca這軼i..
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-23, 21:04   #4277
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Ale silikony to nie zuo , przynajmniej nie dla mnie
rousse jest offline  
Stary 2011-03-23, 22:20   #4278
Nolley
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Ale silikony to nie zuo , przynajmniej nie dla mnie
dla mnie tak... po wielu do鈍iadczeniach w ko鎍u dowiedzia豉m si, 瞠 moje w這sy nie lubi silikon闚

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2011-03-23, 23:43   #4279
julianna-p
Wtajemniczenie

moni@ ja bym dala od razu na calosc

nolley mam to samo

julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-24, 10:09   #4280
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
dla mnie tak... po wielu do鈍iadczeniach w ko鎍u dowiedzia豉m si, 瞠 moje w這sy nie lubi silikon闚
Hmm, mo瞠 zalezy jakie silikony, ja np serii garnier Fructis nie znosz i oblepia mi w這sy gdy stosowana d逝瞠j ni tydzie... Ale np jedwab Farouk w kazdej formie uwielbiam, a ma silikony, o czym dopiero niedawno si dowiedzia豉m...
rousse jest offline  
Stary 2011-03-24, 14:08   #4281
Moni@
Zakorzenienie

W這sy zafarbowane.

No wiec tak:
1) farba pokry豉 豉dnie odrosty,

2) kolor na poziomie 8 z lechera jest duzo jasniejszy od tego 7,44 z Revlona co mia豉m, faktycznie typowy jasny blond miedziany, dobrze ze mia豉m w nazwie intensywny to widac t rudo嗆, ale ciesze sie bo mi nie przyciemni konc闚 a na tym mi zaleza這..

3) jedyny minus ca貫go tego farbowania to potwornie szczypa豉 mnie ta farba w g這we masakrycznie, nawet przy drogerynjych badziewiach nigdy nie piek這 tak jak teraz

4) zdj przesle jak synek wstanie, nie chce sie teraz t逝c w pokoju z tym aparatem...

Znalaz豉m hurtownie Revlona, jade w piatek do Wa豚rzycha na d逝zej to rozgl康ne sie jakie ceny maj...moze od razu zakupie na zapas - jakos polubi豉m t farbe od pierwszego uzycia...

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-03-24 o 14:09
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-24, 16:55   #4282
siskath
Raczkowanie

To czekamy niecierpliwie na zdj璚ia
siskath jest offline  
Stary 2011-03-24, 17:59   #4283
Nolley
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Hmm, mo瞠 zalezy jakie silikony, ja np serii garnier Fructis nie znosz i oblepia mi w這sy gdy stosowana d逝瞠j ni tydzie... Ale np jedwab Farouk w kazdej formie uwielbiam, a ma silikony, o czym dopiero niedawno si dowiedzia豉m...
O, np. nie lubi dimethicone wysoko w sk豉dzie, nie m闚i帷 ju o silikonach z ko鎍闚k -siloxane. Po nich moje w這sy s mega oblepione, maj brzydki pomys i s szorstkie...Amethicone lubi, ale nie ma go w wielu odzywkach

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:43   #4284
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Ja natomiast staram si unikac tych ci篹ko zmywalnych:
- simethicone
- trimethicone
- trimethylsilylamodimethic one
- trimethylsiloxysilicates
chocia zaznaczony na niebiesko moich w這s闚 nie obkleja, mam go w jednej z od篡wek na ok. 5 miejscu w sk豉dzie.

Moni@ - czekam na fot, mam nadziej 瞠 dzisiaj
2 najgorsze obklejacze jakie spotka豉m to RB fluid do lok闚 i Orofluido - tzw serum na ko鎍闚ki.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-25, 12:10   #4285

Wiadomo軼i: 8 929

Cytat:
Przepi瘯ny kolor. Taki w豉郾ie chcia豉bym, ale nie chc szamponetki, tylko farb :/ Najbardziej odpowiada豚y mi kolor Joanny 100% co pomi璠zy P這mienn iskr a Jesiennym li軼iem.
ville jest offline  
Stary 2011-03-25, 12:40   #4286
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Moni@ Ja Ci nie chc ni sugerowa, ale je郵i synek nie chce wsta od wczoraj od 14 to mo瞠 go obud Koma jaka, czy co? Nadmiar snu te nie jest zdrowy A powa積ie: dawaj zdj璚ia, bo czekam w napi璚iu!

Dodaj znaleziony dzi, pi瘯ny rudy, kt鏎y bym chcia豉 kiedy mie. Dla wi瘯szo軼i z Was pewnie du穎 za ciemny, ale dla mnie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rudy_ladny_wiz.jpg (21,3 KB, 101 za豉dowa)
201709121022 jest offline  
Stary 2011-03-25, 13:07   #4287
julianna-p
Wtajemniczenie

Melina gustujesz w kolorze mojego brata, ladny, Martolek ostatnio miala na glowei cos w tym guscie chyba

kathy mi silikony zabijaja wszelka objetosc to najgorsze, oczyszczam, ale to nic nie daje

siskath naprawde ladnie

julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-25, 17:43   #4288
siskath
Raczkowanie

ville, te mi si podoba, ale jak farb uzyska taki kolor od razu to nie wiem. Popularna jest mieszanka Kathy i mo瞠 mog豉by p鎩嗆 w tym kierunku, ale czekaj na rady naszych specjalistek

Julianna, nie wiem, co si ze mn sta這, ale ta szamponetka zaburzy豉 mi proces farbowania ;p Za chwil dobij do 6 tygodni po farbowaniu i wst瘼nie mia豉m plan k豉嗆 farb dzisiaj, ale przechodzi豉m obok Superpharm, kupi豉m kolejne szamponetki i teraz zamiast z farb siedz z "P這miennym rudym" ;p
siskath jest offline  
Stary 2011-03-25, 20:34   #4289
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Moni@ Ja Ci nie chc ni sugerowa, ale je郵i synek nie chce wsta od wczoraj od 14 to mo瞠 go obud Koma jaka, czy co? Nadmiar snu te nie jest zdrowy A powa積ie: dawaj zdj璚ia, bo czekam w napi璚iu!

Dodaj znaleziony dzi, pi瘯ny rudy, kt鏎y bym chcia豉 kiedy mie. Dla wi瘯szo軼i z Was pewnie du穎 za ciemny, ale dla mnie
Te mi si ten kolor bardzo podoba...7.4+8.44 (50 ml+25ml)

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
ville, te mi si podoba, ale jak farb uzyska taki kolor od razu to nie wiem. Popularna jest mieszanka Kathy i mo瞠 mog豉by p鎩嗆 w tym kierunku, ale czekaj na rady naszych specjalistek

Julianna, nie wiem, co si ze mn sta這, ale ta szamponetka zaburzy豉 mi proces farbowania ;p Za chwil dobij do 6 tygodni po farbowaniu i wst瘼nie mia豉m plan k豉嗆 farb dzisiaj, ale przechodzi豉m obok Superpharm, kupi豉m kolejne szamponetki i teraz zamiast z farb siedz z "P這miennym rudym" ;p
A nie da這 by rady na samej szamponetce? Tw鎩 naturalny kolor jest jasny, w這sy by造 by zdrowsze. Je郵i nie szamponetka to na twoim miejscu pomy郵a豉 bym nad farb bez amoniaku.Gratuluj 6 tygodnia

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-25, 21:40   #4290
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

kathy kole瘸nka- fryzjerka (nie farbuje mnie, wpada tylko na kaw) twierdzi, 瞠 to po陰czenie poziomu 6 i 7, 瞠 to na 8 zdecydowanie za ciemne... Chocia mo瞠 to te by kwestia rozbie積o軼i w ustawie monitor闚, na co te ju si wiele razy naci窸am No nic, cude鎥o w ka盥ym razie. Mnie jutro mija miesi帷 od farbowania i w豉郾ie czekam na moje 6/4 z all.

Btw, tak sobie tych "tygodni" gratulujemy, 瞠 jakby kto "spoza kr璕u wtajemniczonych" przeczyta, got闚 pomy郵e, 瞠 my wszystkie przy nadziei
201709121022 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.