Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 144 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-03-25, 22:30   #4291
depesia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 548
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Hej, hej Pomog造by軼ie mi w zidentyfikowaniu tego koloru?
http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27960.jpg
i ewentualnie firm szamponetki, 瞠by 豉twiej mo積a wyszuka

Edytowane przez depesia
Czas edycji: 2011-03-25 o 22:42
depesia jest offline  
Stary 2011-03-26, 09:11   #4292
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Witam
My豉m w這sy pierwszy raz po farbowaniu i od razu posz豉m na ca這嗆,bo poszed ca造 zestaw joico-czyli 4 etapy do sp逝kania.Ba豉m si,瞠 kolor zleci...
Jednak minimalnie polecia豉 mi farba,a kolor w sumie jest taki sam.A w這sy po joico rewelacyjne

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-26, 09:27   #4293
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Witam
My豉m w這sy pierwszy raz po farbowaniu i od razu posz豉m na ca這嗆,bo poszed ca造 zestaw joico-czyli 4 etapy do sp逝kania.Ba豉m si,瞠 kolor zleci...
Jednak minimalnie polecia豉 mi farba,a kolor w sumie jest taki sam.A w這sy po joico rewelacyjne
To super 瞠 jeste zadowolona, ta seria Joico jest akurat bardzo fajna, nawil瘸j帷a ju nie bardzo -i super zapach (nie nachalny) gumy balonowej

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez depesia Poka wiadomo嗆
Hej, hej Pomog造by軼ie mi w zidentyfikowaniu tego koloru?
http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27960.jpg
i ewentualnie firm szamponetki, 瞠by 豉twiej mo積a wyszuka
Szukaj z這te i miedziane blondy - moim zdaniem to poziom 9 - to nie jest rudo嗆.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-26, 10:16   #4294
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Mam zamiar troch zmieni fryzur i zastanawiam si nad kupnem dobrej suszarko lok闚ki. Tak fryzura mi si podoba:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fale.jpg (135,7 KB, 25 za豉dowa)

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-26, 13:42   #4295
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Kathy, niestety nie mog ca趾owicie zrezygnowa z farb, bo szamponetki nie 豉pi mi tak dobrze odrost闚. Na kilka dni jest to wystarczaj帷e, ale i tak wida r騜nic. Na razie mam jeszcze ma造 zapas Majirel i mixa miedzianego, ale pomy郵 nad czym 豉godniejszym.
Te rozgl康am si za dobr suszark. Myj w這sy codziennie i poza nielicznymi wyj徠kami, codziennie te je susz, wi璚 p鏦i mam kr鏒kie w這sy trzeba zaopatrzy si w co porz康nego, 瞠by w這sy bardzo si nie niszczy造 w trakcie zapuszczania.

Melina, hahha stowarzyszenie anonimowych rudoholiczek. "Nazywam si ..., nie farbowa豉m w這s闚 ju sze嗆 tygodni..." ;p
siskath jest offline  
Stary 2011-03-26, 14:06   #4296
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Kathy, niestety nie mog ca趾owicie zrezygnowa z farb, bo szamponetki nie 豉pi mi tak dobrze odrost闚. Na kilka dni jest to wystarczaj帷e, ale i tak wida r騜nic. Na razie mam jeszcze ma造 zapas Majirel i mixa miedzianego, ale pomy郵 nad czym 豉godniejszym.
Te rozgl康am si za dobr suszark. Myj w這sy codziennie i poza nielicznymi wyj徠kami, codziennie te je susz, wi璚 p鏦i mam kr鏒kie w這sy trzeba zaopatrzy si w co porz康nego, 瞠by w這sy bardzo si nie niszczy造 w trakcie zapuszczania.

Melina, hahha stowarzyszenie anonimowych rudoholiczek. "Nazywam si ..., nie farbowa豉m w這s闚 ju sze嗆 tygodni..." ;p

Przekona豉m si, 瞠 porz康na suszarka naprawd dobrze robi w這som. Trzy lata temu wyda豉m co ko這 280 z na Rowent (teraz ceny takiego sprz皻u spad造 na 貫b, na szyj i tak jak ja mam mo積a kupi o po這w taniej), z zimnym nawiewem, jonizacj, cool shotem, d逝gim kablem i jestem bardzo zadowolona. Susz w這sy codziennie, ale wreszcie raz na zawsze po瞠gna豉m si z elektryzowaniem si i efektem napuszonej "szczoty" przez godzin po suszeniu.

A w og鏊e to BUUUUUU, u mnie taka paskudna pogoda, dysk mi si przestawi, siedz w domu zawini皻a w koc i wszystkie okoliczno軼i sprzyjaj farbowaniu, a moje 6/4 nie dosz這. Pierwszy raz od czasu rudo軼i przekrocz miesi帷! I nie jestem blondyn Idzie ku dobremu

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-26 o 14:07
201709121022 jest offline  
Stary 2011-03-26, 14:17   #4297
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Mam pytanie. Co s康zicie o mieszaniu ze sob r騜nych kolor闚 szamponetek tej samej firmy? Bo mam w這sy w kolorze czerwie miedziana i nie mog niczego dopasowa by od鈍ie篡 kolor. Prawd m闚i帷 jeszcze nigdy ich nie u篡wa豉m. Znalaz豉m z Mariona mied oraz intensywna czerwie. My郵icie 瞠 b璠zie dobry taki mix?
201610111032 jest offline  
Stary 2011-03-26, 14:24   #4298
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

LadyMadalena

Daj koniecznie fot po farbowaniu
Dodaj, w r騜nych 鈍iat豉ch. Wszystkie niestety sztuczne Kolor 豉dny, 豉dnie z豉pa這 ca貫 w這sy, cho najbli窺ze sk鏎ze odrosty wpadaj lekko w 鄴單, ziele jak si bardzo przygl康a
W這sy troch wysuszone ale wracaj ju do siebie, nie wytrzyma豉m i na這篡豉m olej kokosowy na godzink, zmy豉m od篡wk, nawet woda nie by豉 zabarwiona a w這sy nie straci造 ani troch koloru. Jako si ostatnio brzydko uk豉daj

Aaa i mam pytanie, jak odmierza farb z tubki Wycisn窸am na oko, dopiero p騧niej zobaczy豉m podzia趾

Pierwsza fotka z lamp, druga samo o鈍ietlenie "豉zienkowe". Oba genialne, mo瞠 uda mi si pstrykn望 jeszcze jak捷 lepsz fotk dzi lub jutro.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC09142.jpg (303,1 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC09144.jpg (79,9 KB, 59 za豉dowa)

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-03-26 o 20:25
LadyMadalena jest offline  
Stary 2011-03-26, 14:28   #4299
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140

Cytat:
Mam zamiar troch zmieni fryzur i zastanawiam si nad kupnem dobrej suszarko lok闚ki. Tak fryzura mi si podoba:
Te mi si wydaje, 瞠by nie 瘸這wa na porz康n suszark z jonizacj ale ja nie mog pom鏂 bo moje jedyne spotkania z lok闚ko suszarkami by造 tragiczne

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline  
Stary 2011-03-26, 14:34   #4300
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆

Przekona豉m si, 瞠 porz康na suszarka naprawd dobrze robi w這som. Trzy lata temu wyda豉m co ko這 280 z na Rowent (teraz ceny takiego sprz皻u spad造 na 貫b, na szyj i tak jak ja mam mo積a kupi o po這w taniej), z zimnym nawiewem, jonizacj, cool shotem, d逝gim kablem i jestem bardzo zadowolona. Susz w這sy codziennie, ale wreszcie raz na zawsze po瞠gna豉m si z elektryzowaniem si i efektem napuszonej "szczoty" przez godzin po suszeniu.

Melina a powiedz jaka to suszaraBo ja te musz co lepszego kupi.

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-26, 14:48   #4301
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka wiadomo嗆
Pierwsza fotka z lamp, druga samo o鈍ietlenie "豉zienkowe". Oba genialne, mo瞠 uda mi si pstrykn望 jeszcze jak捷 lepsz fotk dzi lub jutro.
Pi瘯ny kolor, pi瘯ne w這sy

Martolek jest offline  
Stary 2011-03-26, 14:59   #4302
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Melina a powiedz jaka to suszaraBo ja te musz co lepszego kupi.
Ja mam tak: http://allegro.pl/suszarka-rowenta-i...484938675.html tylko w innych kolorach. Moja przysz豉 te軼iowa te ma Rowent, jaki starszy model i bardzo dobrze jej s逝篡.
Dla mnie wa積a by豉 te moc (2200) bo ja na suszenie w這s闚 mam 7 - 10 minut i szlag mnie trafia jak u fryzjera (sic!) mi bucz nad g這w przez 20 minut jakim g闚nem 1500W i to jeszcze gor帷ym nawiewem. I to jest "sprz皻 profesjonalny" oczywi軼ie.
Stary 2011-03-27, 10:58   #4303
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Mam pytanie. Co s康zicie o mieszaniu ze sob r騜nych kolor闚 szamponetek tej samej firmy? Bo mam w這sy w kolorze czerwie miedziana i nie mog niczego dopasowa by od鈍ie篡 kolor. Prawd m闚i帷 jeszcze nigdy ich nie u篡wa豉m. Znalaz豉m z Mariona mied oraz intensywna czerwie. My郵icie 瞠 b璠zie dobry taki mix?
My郵 瞠 bardzo fajny pomys!! Pami皻aj o jednej zasadzie- je郵i chcesz bardziej miedziany to wi璚ej miedzianego i na odwr鏒.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Ja mam tak: http://allegro.pl/suszarka-rowenta-i...484938675.html tylko w innych kolorach. Moja przysz豉 te軼iowa te ma Rowent, jaki starszy model i bardzo dobrze jej s逝篡.
Dla mnie wa積a by豉 te moc (2200) bo ja na suszenie w這s闚 mam 7 - 10 minut i szlag mnie trafia jak u fryzjera (sic!) mi bucz nad g這w przez 20 minut jakim g闚nem 1500W i to jeszcze gor帷ym nawiewem. I to jest "sprz皻 profesjonalny" oczywi軼ie.
Suszark z jonizacj - te mam, ale szukam suszarko-lok闚ki, kiedy mia豉m Philipsa i by豉m bardzo zadowolona, dzisiaj zerkn.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Te mi si wydaje, 瞠by nie 瘸這wa na porz康n suszark z jonizacj ale ja nie mog pom鏂 bo moje jedyne spotkania z lok闚ko suszarkami by造 tragiczne
Moje loki wygl康aj najlepiej nie suszone- wtedy nie tworzy si puch, loki s wi瘯sze, ale nie zawsze jest na to czas...

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Dodaj, w r騜nych 鈍iat豉ch. Wszystkie niestety sztuczne Kolor 豉dny, 豉dnie z豉pa這 ca貫 w這sy, cho najbli窺ze sk鏎ze odrosty wpadaj lekko w 鄴單, ziele jak si bardzo przygl康a
W這sy troch wysuszone ale wracaj ju do siebie, nie wytrzyma豉m i na這篡豉m olej kokosowy na godzink, zmy豉m od篡wk, nawet woda nie by豉 zabarwiona a w這sy nie straci造 ani troch koloru. Jako si ostatnio brzydko uk豉daj

Aaa i mam pytanie, jak odmierza farb z tubki Wycisn窸am na oko, dopiero p騧niej zobaczy豉m podzia趾

No to super 瞠 pierwsze farbowanie po hennie wysz這 r闚no. Super 瞠 olej dobrze dzia豉 na twoje w這sy...na moje niestety wr璚z przeciwnie. Jakiego oleju u篡wasz? Farb odmierzam miark kt鏎a jest na tubie a oxydant specjaln prob闚k kupion lata temu w hurtowni.
...w豉郾ie jak by ci si uda這 gdzie na 鈍ie篡m powietrzu.
Co masz na my郵i z tym zielonym - na naturalnym odro軼ie? Na zdj璚iu nie wida?

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-27 o 11:00 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-27, 11:52   #4304
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:

No to super 瞠 pierwsze farbowanie po hennie wysz這 r闚no. Super 瞠 olej dobrze dzia豉 na twoje w這sy...na moje niestety wr璚z przeciwnie. Jakiego oleju u篡wasz? Farb odmierzam miark kt鏎a jest na tubie a oxydant specjaln prob闚k kupion lata temu w hurtowni.
...w豉郾ie jak by ci si uda這 gdzie na 鈍ie篡m powietrzu.
Co masz na my郵i z tym zielonym - na naturalnym odro軼ie? Na zdj璚iu nie wida?
Na tubie Vitality's jest jaka miarka?!?!?! :O
Stary 2011-03-27, 12:29   #4305
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Ja odno郾ie suszarki napisz (ca造 czas Was podczytuje)
Ja mam obecnie Braun Colour jest fantastyczna, od kiedy j mam zauwa篡豉m 瞠 w這ski b造szcz kolor si mnie wyp逝kuje. By豉m bardzo sceptycznie nastawiona, ale ta suszarka jest naprawd mega

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,29...ur.html&next=1

Dziewczyny jaki kolor ma Beyonce w tej reklamie?
S u nas te farby?

http://www.youtube.com/watch?v=g47ODUi8LoE

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-03-27 o 12:30
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-03-27, 13:06   #4306
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

to jest loreal feria nie widze na filmiku dok豉dnie jaki ona ma odcie. po numerze 豉twiej by這by rozszyfrowac czy u nas jest ten odcie. loreal recital preference moim zdaniem nie r騜ni si niczym od feria preference tylko odcieniami. poszukaj w recitalu podobnego odcienia
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-27, 14:39   #4307
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
to jest loreal feria nie widze na filmiku dok豉dnie jaki ona ma odcie. po numerze 豉twiej by這by rozszyfrowac czy u nas jest ten odcie. loreal recital preference moim zdaniem nie r騜ni si niczym od feria preference tylko odcieniami. poszukaj w recitalu podobnego odcienia
Tylko jaki to odcie? Miedziano zlocisty? Ta konkretna farbka wyglada super, ale chyba w PL jej nie ma

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-03-27 o 14:41
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-03-27, 14:55   #4308
siskath
Raczkowanie

LadyMadalena, te chcia豉bym zobaczy zdj璚ia w 鈍ietle dziennym, ale kolor wygl康a na 豉dny. Tylko co z tym odrostem? Rozumiem, 瞠 mog這 si zdarzy, 瞠 gorzej z豉pa, ale 瞠by na zielono?

Ju ogl康am Wasze suszarki
siskath jest offline  
Stary 2011-03-27, 16:30   #4309
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Ja odno郾ie suszarki napisz (ca造 czas Was podczytuje)
Ja mam obecnie Braun Colour jest fantastyczna, od kiedy j mam zauwa篡豉m 瞠 w這ski b造szcz kolor si mnie wyp逝kuje. By豉m bardzo sceptycznie nastawiona, ale ta suszarka jest naprawd mega

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,29...ur.html&next=1

Dziewczyny jaki kolor ma Beyonce w tej reklamie?
S u nas te farby?

http://www.youtube.com/watch?v=g47ODUi8LoE
Kolor Beyonceto gra 2 odcieni - musz wy郵edzic ten kolor - ale bardzo podobny jest w magazynie Diana Fryzury s.24. Male鎥ie refleksy te tam widz.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Na tubie Vitality's jest jaka miarka?!?!?! :O
podzielona jest na 4 cz窷ci (bok tuby).

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

w豉郾ie siedz z szamponetk Joanny na w這sach

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-27, 16:41   #4310
pytton
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 443
na rudo

hej dziewczyny moje naturalne w這sy to ciemny blond z rudymi refleksami. Od 5 lat farbuj w這sy na czarno. Chcia豉bym zrobi sobie rude w這sy, jestem zdecydowana na 1000000000% Wiem, 瞠 potraktuje swoje w這sy rozja郾iaczem, a potem... no w豉郾ie. Jaka farba? Czy L'oreal b璠zie dobra, czy mo瞠 lepiej u篡 henn? Nie chcia豉bym, 瞠by po paru myciach zszed mi ca造 kolor, a wiem, 瞠 po rozja郾ianiu w這sy b璠 w fatalnym stanie, wi璚 nie chcia豉bym te co 5 min farbowa w這s闚. Czym najlepiej pofarbowa wlosy?
pytton jest offline  
Stary 2011-03-27, 17:20   #4311
Agatau88
Zakorzenienie

kathy
pi瘯ny ten kolor ale w PL nie ma tej Ferii w og鏊e u nas Ferii jako ma這.

Ale dzieki Tobie wiem ze jak bede robi豉 rudo軼i to tylko Vitalitys
Kiedy wkleja豉m swoje zdj璚ia tu zebys mi poradzi豉 i pisa豉 瞠 moze bedzie ok, w albumie mam swoje nowe zdj璚ia jak bys mia豉 ochote to sp鎩rz
Wida 瞠 dekolt mam rozowy, a buzie mniej bo mam krejm tonuj帷y

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-03-27 o 17:22
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-03-27, 18:14   #4312
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy
pi瘯ny ten kolor ale w PL nie ma tej Ferii w og鏊e u nas Ferii jako ma這.

Ale dzieki Tobie wiem ze jak bede robi豉 rudo軼i to tylko Vitalitys
Kiedy wkleja豉m swoje zdj璚ia tu zebys mi poradzi豉 i pisa豉 瞠 moze bedzie ok, w albumie mam swoje nowe zdj璚ia jak bys mia豉 ochote to sp鎩rz
Wida 瞠 dekolt mam rozowy, a buzie mniej bo mam krejm tonuj帷y
Zaraz zerkn, a ty swoj drog jak b璠ziesz mia豉 mo磧iwo嗆 to zobacz kolor w Dianie, ja nie mog si napatrze. Ca造 czas le篡 ko這 mojego komputera.

Dziewczyny, w這sy ju wysuszone po szamponetce Joanny, jestem bardzo zadowolona z efektu: fajna konsystencja (pieni si jak szampon), wydaje mi si 瞠 mniej wysusza ni Delia (w豉軼iwie nie zauwa篡豉m 瞠by wysusza豉), kolor du穎 篡wszy i bardziej podobny do mojej mieszanki - og鏊nie chyba m鎩 nr. 1, jutro kupi wi璚ej, espresso nie b璠 u篡wa.

Obejrza豉m zdj璚ie - bardzo by ci pasowa kolorek Beyonce i bardzo dobrze mo積a by osi庵n望 taki efekt farbami profesjonalnymi.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-27 o 18:24 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-27, 18:21   #4313
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Dziewczyny, w這sy ju wysuszone po szamponetce Joanny, jestem bardzo zadowolona z efektu: fajna konsystencja (pieni si jak szampon), wydaje mi si 瞠 mniej wysusza ni Delia (w豉軼iwie nie zauwa篡豉m 瞠by wysusza豉), kolor du穎 篡wszy i bardziej podobny do mojej mieszanki - og鏊nie chyba m鎩 nr. 1, jutro kupi wi璚ej, espresso nie b璠 u篡wa.
Ale jestem ciemna masa, 瞠 tej podzia趾i nie zauwa篡豉m Teraz b璠zie mi 豉twiej
Kathy dasz jakie fotki?
Stary 2011-03-27, 18:35   #4314
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Zaraz zerkn, a ty swoj drog jak b璠ziesz mia豉 mo磧iwo嗆 to zobacz kolor w Dianie, ja nie mog si napatrze. Ca造 czas le篡 ko這 mojego komputera.

Obejrza豉m zdj璚ie - bardzo by ci pasowa kolorek Beyonce i bardzo dobrze mo積a by osi庵n望 taki efekt farbami profesjonalnymi.
Spr鏏uje zobaczyc to zdj璚ie
A pasowa豚y mi taki jak Ty masz? jestem w nim zakochana?
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-03-27, 18:41   #4315
siskath
Raczkowanie

Cytat:
Super! Ciesz si, 瞠 te jeste zadowolona. Ja ju mam zrobiony zapas. A jak b璠zie jaka promocja w Superpharm to kupi jeszcze wi璚ej
siskath jest offline  
Stary 2011-03-27, 18:49   #4316
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Ale jestem ciemna masa, 瞠 tej podzia趾i nie zauwa篡豉m Teraz b璠zie mi 豉twiej
Kathy dasz jakie fotki?
Ok, ale nie patrz na fryzur - poniewa loki nie s dobrze uformowane poniewa s troszk wilgotne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg lok.jpg (123,4 KB, 139 za豉dowa)

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-27, 18:49   #4317
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Ok, ale nie patrz na fryzur - poniewa loki nie s dobrze uformowane poniewa s troszk wilgotne
奸iczne wlosy
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-03-27, 18:53   #4318
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Spr鏏uje zobaczyc to zdj璚ie
A pasowa豚y mi taki jak Ty masz? jestem w nim zakochana?
My郵 瞠 by pasowa - ale pytanie jest czy ty b璠ziesz si dobrze czu豉mo瞠 by spr鏏owa豉 na pocz徠ek (jak ju si zdecydujesz) szamponetk?

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Super! Ciesz si, 瞠 te jeste zadowolona. Ja ju mam zrobiony zapas. A jak b璠zie jaka promocja w Superpharm to kupi jeszcze wi璚ej
Mam takie wra瞠nie po pierwszej aplikacji, 瞠 jest to za du瘸 ilo嗆 jak na moje w這sy - wi璚 mo瞠 by tak przela w butelk z aplikatorem po Espresso?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-27, 18:55   #4319
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
My郵 瞠 by pasowa - ale pytanie jest czy ty b璠ziesz si dobrze czu豉mo瞠 by spr鏏owa豉 na pocz徠ek (jak ju si zdecydujesz) szamponetk?

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Mam takie wra瞠nie po pierwszej aplikacji, 瞠 jest to za du瘸 ilo嗆 jak na moje w這sy - wi璚 mo瞠 by tak przela w butelk z aplikatorem po Espresso?
Szamponetka mowisz? Mo瞠 spr鏏uje w takim razie
Na pewno czu豉bym sie na poczatku dziwnie
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-03-27, 18:57   #4320
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Szamponetka mowisz? Mo瞠 spr鏏uje w takim razie
Na pewno czu豉bym sie na poczatku dziwnie
No w豉郾ie ta Joanny jest nie z豉.
A jak czujesz si w okryciach g這wy:pomara鎍z, czerwie?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.