Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 145 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-03-27, 19:08   #4321
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 006
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie ta Joanny jest nie z豉.
A jak czujesz si w okryciach g這wy:pomara鎍z, czerwie?
Szczerze mowiac nie mam nic zadnej czapki w takim kolorze. Chyba wybior si do sklepu i poprzymierzam takie czapki, chusty. Szuka豉m w domu po Twojej ostatniej sugestii ale nie znalaz豉m niczego takiego, czapki mam czarne, szalik r騜owy.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-03-27, 19:47   #4322
pytton
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 443
Dot.: na rudo

Cytat:
Napisane przez pytton Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny moje naturalne w這sy to ciemny blond z rudymi refleksami. Od 5 lat farbuj w這sy na czarno. Chcia豉bym zrobi sobie rude w這sy, jestem zdecydowana na 1000000000% Wiem, 瞠 potraktuje swoje w這sy rozja郾iaczem, a potem... no w豉郾ie. Jaka farba? Czy L'oreal b璠zie dobra, czy mo瞠 lepiej u篡 henn? Nie chcia豉bym, 瞠by po paru myciach zszed mi ca造 kolor, a wiem, 瞠 po rozja郾ianiu w這sy b璠 w fatalnym stanie, wi璚 nie chcia豉bym te co 5 min farbowa w這s闚. Czym najlepiej pofarbowa wlosy?
ponawiam
pytton jest offline  
Stary 2011-03-27, 19:48   #4323
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Dziewczyny czy to bardzo 幢e je郵i zapomni si doda olejku do mieszanki Vitality's? W豉郾ie si zorientowa豉m, 瞠 by豉m ostatnio tak zakr璚ona, 瞠 zapomnia豉m go doda (to bylo par dni temu), zorientowa豉m si gdy znalaz豉m walaj帷e sie 2 dodatkowe olejki
I co teraz z nim zrobi? mo積a go u篡 jako od篡wki albo co?
rousse jest offline  
Stary 2011-03-27, 19:57   #4324
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez pytton Poka wiadomo嗆
ponawiam
Moim zdaniem lepiej u篡 farby, poniewa z henn jest bardzo du穎 pracy.
Proponuj dekoloryzacje nie rozja郾ianie - wtedy w這sy powr鏂 cz窷ciowo do naturalnego koloru. Je郵i 篡czysz sobie mo瞠 byc Lorea'l ale profesjonalny - nie drogeryjny.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy to bardzo 幢e je郵i zapomni si doda olejku do mieszanki Vitality's? W豉郾ie si zorientowa豉m, 瞠 by豉m ostatnio tak zakr璚ona, 瞠 zapomnia豉m go doda (to bylo par dni temu), zorientowa豉m si gdy znalaz豉m walaj帷e sie 2 dodatkowe olejki
I co teraz z nim zrobi? mo積a go u篡 jako od篡wki albo co?
Te mi si zdarzy這 zapomnie jedne raz. W這sy s w lepszej kondycji z olejem oraz mnie szczypie sk鏎a. My郵 瞠 mo瞠sz wzbogaci niewykorzystanym olejkiem od篡wk lub mask.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-27, 20:41   #4325
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Te mi si zdarzy這 zapomnie jedne raz. W這sy s w lepszej kondycji z olejem oraz mnie szczypie sk鏎a. My郵 瞠 mo瞠sz wzbogaci niewykorzystanym olejkiem od篡wk lub mask.
Ok dzi瘯i Mnie nie szczypa這, ale w這sy by造 mniej jakby od篡wione i suchsze po farbowaniu, a zwykle po vitality's az l郾i... eh trudno
rousse jest offline  
Stary 2011-03-27, 20:59   #4326
Grej
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Witam Rrrude,

Do陰czam si do w徠ku. Odk康 tylko si璕am pami璚i zawsze uwielbia豉m rudo軼i, wi璚 kiedy si zdecydowa豉m w ko鎍u zafarbowa w這sy, jasne by這, 瞠 to w豉郾ie na ten kolor Od pocz徠ku farbowa豉m w這sy L'Oreal Feria, Mango (II zdj璚ie). Klika dni temu postanowi豉m jednak, 瞠 czas poszuka jakiej nowej farby, najlepiej ta雟zej. No, wi璚 wypr鏏owa豉m Fantasia Colore by Fama, 9.44 i oto efekty na I zdj璚iu.
Ci庵le kusi mnie 瞠by zrobi sobie tak mega marchewk lub taki taki rudy blond, ale nie wiem czy by mi pasowa這. Jedno pewne, 瞠 rudego nie zdradz!

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_1693.jpg (88,2 KB, 126 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rr.jpg (53,3 KB, 109 za豉dowa)
Grej jest offline  
Stary 2011-03-27, 22:08   #4327
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Grej Poka wiadomo嗆
Witam Rrrude,

Do陰czam si do w徠ku. Odk康 tylko si璕am pami璚i zawsze uwielbia豉m rudo軼i, wi璚 kiedy si zdecydowa豉m w ko鎍u zafarbowa w這sy, jasne by這, 瞠 to w豉郾ie na ten kolor Od pocz徠ku farbowa豉m w這sy L'Oreal Feria, Mango (II zdj璚ie). Klika dni temu postanowi豉m jednak, 瞠 czas poszuka jakiej nowej farby, najlepiej ta雟zej. No, wi璚 wypr鏏owa豉m Fantasia Colore by Fama, 9.44 i oto efekty na I zdj璚iu.
Ci庵le kusi mnie 瞠by zrobi sobie tak mega marchewk lub taki taki rudy blond, ale nie wiem czy by mi pasowa這. Jedno pewne, 瞠 rudego nie zdradz!

Hey super, witamy
Bardzo 豉dny kolor na pierwszym zdj璚iu, i bardzo intensywny - dla jeszcze intensywniejszego efektu dodaj czystego pigmentu pomara鎍zowego

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-28, 09:43   #4328
taliena
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205
GG do taliena

Dziewczyny, mam pytanie. Od jakiego czasu farbuj w這sy na kolor 8CC z Matrixa Socolor (paleta poni瞠j). Jednak wychodzi to do嗆 ciemno, a chcia豉bym, aby kolor faktycznie by tak intensywnie rudy, jak na palecie. U篡wam oxydantu 6%. Czy powinnam pozosta przy tej farbie, ale zwi瘯szy oxydant, czy mo瞠 pomiesza kolor 8CC z jakim blondem? Dzi瘯i za pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg trzecia.jpg (74,6 KB, 40 za豉dowa)
taliena jest offline  
Stary 2011-03-28, 12:30   #4329
katttkaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 415

Witam bardzo gor帷o wszystkie rude pi瘯no軼i

Po wielu nie przespanych nocach wko鎍u uda這 mi sie dobrn望 do ko鎍a w徠ku
Mia豉m juz ochot odezwa sie wcze郾iej ale dosz豉m do wniosku 瞠 lepiej b璠zie przeczyta w ca這軼i t cenn lekture a potem sie odzywa i oto jestem ruda wiewi鏎a niestety od paru dni czerwona bo zafarbowa豉m sobie szaponetka miedz z mariona.. mo瞠cie sobie wyobrazi moja mine i sprint do 豉zienki gdy siedzialam z nia na g這wie( marz帷 i spodziewaj帷 si miedzi) juz oko pol godziny i akurat zacz窸am czyta ze Marion Wam na czerwono wychodzi i nie polecacie .

dowiedzia豉m si dzieki Wam mn鏀to, mn鏀two wspania造ch informacji i kilkaset razy wzdycha豉m na widok Waszych pieknych rudych k豉czk闚.. mnie niestety natura ie obda篡豉 ani kr璚io豉mi ani prostymi drutami mam takie byle co na g這wie niestety rzadkie i cinkie pi鏎a dotego ostatnimi czasy przemieszcza豉m sie do UK i spowrotem i zmiany wody bardzo niekorzytsnie wp造ne造 na ich stan zaczy造 nie milosiernie wypadac obkupi豉m sie w szampon, balsam i lioton z seboradinu i naszc窷cie kuracja pomog豉 oczywi軼ie nie mia豉m rudego pojecia 瞠 przyczynia sie on do wymywania koloru no ale mimo wszystko i tak i tak musia豉m go stosowa.
Moze tak w skr鏂ie 3 lata co miesiac farbowa豉m sie na blondi ( o zgrozo! rozjasniaczem)!!! ale nie powiem pasowa這 mi.. niestety w這sy dosz造 do takiej makabry ze pozniej mialam jakies ciemne blodny itp.w這sy farbowa豉m moze raz na 3 miesiace bpo odrost闚 nie by這 wogule..z natury jestem szara mysza.. w grudniu 2010 palne豉m sobie mrozny kasztan castinga ale jakos wysz這 za ciemno i czekalam az sie wyp逝cze.. pozniej uzy豉m henny kolor kasztan po miesiacu uzy豉m innej henny kolor "kasztanowaty" i coo wysz這 mi rudo bardzo spodobal mi sie ten kolorek i narazie chce przy nim zosta. 3 dni temu od鈍ie篡豉m marionem no i jest czerwono. narazie mam w domu 2 paczuszki henny takiej w proszku i chce je wykorzysta ale informacje o profesjonalnych farbach jak najbardziej mnie interesuja.. tak wiec zaczynam wa趾owa watek o hennie a do Was b璠 tu zagl康a codziennie

1. w這sy po hennie kasztan prawie wogule juz jej nie mam wygl康a造 bardzo naturalnie
2. w這sy po hennie kasztanowaty ( zdj璚ia z lampa nie oddaj tej rudo軼i nast瘼nym razem b璠 robi tak jak Wy )
3--------------"-----------------------------
4. Marion miedz
5 po marionie

dzi瘯uje za uwag
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01118 w.jpg (78,7 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01130 w.jpg (102,7 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01148 w.jpg (111,6 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01175 w.jpg (112,8 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01189 b.jpg (92,6 KB, 29 za豉dowa)

Edytowane przez katttkaa
Czas edycji: 2011-03-28 o 12:32
katttkaa jest offline  
Stary 2011-03-28, 13:49   #4330
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Witajcie, zapomnia豉m o zdjeciu bo mia豉m troche pakowania:/ Pisze z kafejki wiec streszczam sie

Jak wroce zdjecia podesle czyli po 3 IV, przepraszam ale na smierc zapomnia豉m..

Ale cos mi za jasny ten kolor, zle sie czuje ale tylko ze wzgledu na to ze mam ciemne brwi i to mi gryzie sie z tymi wlosami...

Wiecie co, pomysla陰m o kolorze dla siebie w zlocie cos...Czyli by豚y to kolor 7,3... na poczatku? Znacie jakies fajne odcienie? (Kathy?)

Ten rudy byl piekny ale z Revlona co robi豉m, nie moge tej farby dostac.

Dziewczyny czy wy macie tez takie objekcje jak w sloncu ten rudy sie mieni, blyszczy ja peruka? Bo ja mam od kiedy sloneczko zaswiecilo i cholera zle sie z tym czuje...CO ROBIC ???? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!:p rosi:
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-28, 16:23   #4331
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Cytat:
Mam takie wra瞠nie po pierwszej aplikacji, 瞠 jest to za du瘸 ilo嗆 jak na moje w這sy - wi璚 mo瞠 by tak przela w butelk z aplikatorem po Espresso?
Hm, a to ciekawe. Ja mam du穎 kr鏒sze w這sy i nie rzuci豉 mi si w oczy nadmierna ilo嗆. Nie skupia豉m na tym swojej uwagi, ale z tym przelaniem to ciekawa my郵. Tylko ciekawe jak d逝go mo積a przechowywa ju raz otwart szamponetk...

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Grej Poka wiadomo嗆
No, wi璚 wypr鏏owa豉m Fantasia Colore by Fama, 9.44 i oto efekty na I zdj璚iu.
Ci庵le kusi mnie 瞠by zrobi sobie tak mega marchewk lub taki taki rudy blond...
9.44? Nie przypuszcza豉bym, 瞠 taki wyjdzie. Rzuci豉m okiem na palet i faktycznie 豉dny rudy Podoba mi si.

A je郵i chodzi o eksperymenty to przypuszczam, 瞠 wypr鏏ujesz jedno i drugie

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez taliena Poka wiadomo嗆
Czy powinnam pozosta przy tej farbie, ale zwi瘯szy oxydant, czy mo瞠 pomiesza kolor 8CC z jakim blondem?
A jaki jest Tw鎩 naturalny kolor? Mo瞠 mog豉by da jakie zdj璚ia? Nasze ekspertki na pewno Ci doradz

Moni@, ja akurat bardzo lubi rudy, kt鏎y b造szczy w s這鎍u. A co do ciemnych brwi to mam znajom, kt鏎a jest naturaln blondynk, a ma g瘰te czarne brwi i o dziwo bardzo jej to pasuje. My郵, 瞠 mo積a si do tego przyzwyczai. Dziewczyny kiedy pisa造 o rozja郾ianiu brwi. Ja bym si w to nie bawi豉, ale je郵i bardzo denerwuje Ci ten kontrast to mo瞠 zastan闚 si nad tym.

I jeszcze jedno (ju ko鎍z ;p), kupi豉m suszark To by造 ekspresowe zakupy. Jutro wypr鏏uj. http://allegro.pl/suszarka-2200w-ion...513625846.html

Edytowane przez siskath
Czas edycji: 2011-03-28 o 16:45
siskath jest offline  
Stary 2011-03-28, 17:45   #4332
taliena
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205
GG do taliena

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

[/COLOR]

A jaki jest Tw鎩 naturalny kolor? Mo瞠 mog豉by da jakie zdj璚ia? Nasze ekspertki na pewno Ci doradz

M鎩 naturalny odcie to taki br您owo-popielaty, niestety nie mam 瘸dnych zdj耩. Ale to jest najbardziej typowy w鈔od Polek br您owy (w dzieci雟twie by豉m ciemn blondynk).

Natomiast nie mog te w tej chwili zrobi sobie 瘸dnych zdj耩, ale za陰czam zdj璚ie odcienia bardzo bliskiego do mojego obecnego.
Zdaj sobie spraw, 瞠 jestem bardzo niekonkretna, ale mo瞠 si nade mn ulitujecie i co doradzicie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg oneofakind-dark-red-hair-21316679.jpg (16,0 KB, 62 za豉dowa)
taliena jest offline  
Stary 2011-03-28, 22:50   #4333
Nusiaaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Hej, jeszcze chcia豉m z ciekawo軼i spyta jak wychodzi na w這sach majirouge 7,40? Podoba mi si ten odcie, ale obawiam si tych czerwonych niedoci庵ni耩, a w katalogu jest taki 郵iczny marchewkowy.

Ps. Wariuj, oblecia豉m ju wszystkich fryzjer闚 i wszystkie mo磧iwe sklepy w moim mie軼ie i nie mog dosta tego czego szukam. Zostaje mi chyba allegro.

Kiedy m闚i mi: "nie zrobisz tego"
ja odwracam si i odpowiadam
"nie? no to k*rwa patrz!"
Nusiaaaa jest offline  
Stary 2011-03-29, 10:17   #4334
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Jestem tydzie po farbowaniu i kolor mam nadal pi瘯ny,rudy.A po pierwszym farbowaniu po tygodniu mia豉m jaki karmel nie rudy.Nie wiem czy to zmiana farby na vitalitis czy joico???uda這 mi si kupi delie to te sprawdz p霩niej jaki kolorek da

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-29, 11:07   #4335
fuksjaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 375

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
Jestem tydzie po farbowaniu i kolor mam nadal pi瘯ny,rudy.A po pierwszym farbowaniu po tygodniu mia豉m jaki karmel nie rudy.Nie wiem czy to zmiana farby na vitalitis czy joico???uda這 mi si kupi delie to te sprawdz p霩niej jaki kolorek da
Jak farb mia豉 robione w這sy?

Bo ja jestem 3 tygodnie po farbowaniu i w這sy spra造 si w豉郾ie do karmelu z rudym po造skiem.. Farbowa豉m odcieniem z poziomu 7.4 miedziany blond (chyba) i na pocz徠ku kolor idealny, taki o jakim marzy豉m, ale teraz ju si wyp逝ka. Chocia w zasadzie mog豉m si tego spodziewa, bo mia豉m dekoloryzacj z ciemnego br您u (farbowanego) i od razu wrzucany ten 7.4.

Pierwszy raz farbowa豉m w這sy na rudo i musz przyzna, 瞠 rewelacyjnie si z nim czuj. Szkoda tylko, 瞠 tym razem tak szybko si wyp逝ka..

Zastanawiam si czy nie farbowa teraz w domu, mog造by軼ie poleci mi jakie farby zbli穎ne do 7.4? Kolor mo瞠 by nawet bardziej intensywny, marchewkowy nawet ale 瞠by nie by czerwieni.

U篡wa造軼ie mo瞠 L'Oreala w odcieniu Mango? Niestety w w徠ku o tej farbie poznika這 wi瘯szo嗆 zdj耩 i nie mog sobie por闚na odcieni za bardzo..

Pozdrawiam wszystkie rudow這se.

fuksjaa jest offline  
Stary 2011-03-29, 11:42   #4336
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka wiadomo嗆
Jak farb mia豉 robione w這sy?

Bo ja jestem 3 tygodnie po farbowaniu i w這sy spra造 si w豉郾ie do karmelu z rudym po造skiem.. Farbowa豉m odcieniem z poziomu 7.4 miedziany blond (chyba) i na pocz徠ku kolor idealny, taki o jakim marzy豉m, ale teraz ju si wyp逝ka. Chocia w zasadzie mog豉m si tego spodziewa, bo mia豉m dekoloryzacj z ciemnego br您u (farbowanego) i od razu wrzucany ten 7.4.

Pierwszy raz farbowa豉m w這sy na rudo i musz przyzna, 瞠 rewelacyjnie si z nim czuj. Szkoda tylko, 瞠 tym razem tak szybko si wyp逝ka..

Zastanawiam si czy nie farbowa teraz w domu, mog造by軼ie poleci mi jakie farby zbli穎ne do 7.4? Kolor mo瞠 by nawet bardziej intensywny, marchewkowy nawet ale 瞠by nie by czerwieni.

U篡wa造軼ie mo瞠 L'Oreala w odcieniu Mango? Niestety w w徠ku o tej farbie poznika這 wi瘯szo嗆 zdj耩 i nie mog sobie por闚na odcieni za bardzo..

Pozdrawiam wszystkie rudow這se.
Pierwszy raz mia豉m farbowane selectivem i po tygodniu mia豉m sprany karmelTeraz mia豉m vitalitisa 7.44 tydzie min掖 i jakbym ich w og鏊e nie my豉.
M鎩 t m闚i,瞠 z tak g這w to ja mu teraz z w t逝mie nie zgin
I jeszcze odk康 je zafarbowa豉m na rudo to mam tak kr璚one w這sy,瞠 a nie wierzi nie wiem mam poj璚ia dlaczego tak si sta這
Kathy jak patrz w lustro to jakbym Twoje w這sy widzia豉.Tylko skr皻 mam nieco mniejszya zawsze mia豉m raczej proste w這sy-absolutnie nie druty,ale proste

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-03-29, 11:46   #4337
fuksjaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 375

Cytat:
Pierwszy raz mia豉m farbowane selectivem i po tygodniu mia豉m sprany karmelTeraz mia豉m vitalitisa 7.44 tydzie min掖 i jakbym ich w og鏊e nie my豉.
I jeszcze odk康 je zafarbowa豉m na rudo to mam tak kr璚one w這sy,瞠 a nie wierzi nie wiem mam poj璚ia dlaczego tak si sta這
O, to musz si przyjrze tej farbie. Farbowa豉 u fryzjera, tak?
Mnie w這sy faluj z natury, wi璚 nie jestem zaskoczona zwi瘯szonym falowaniem, zw豉szcza 瞠 podci窸am w這sy o jakie 10cm wi璚 si陰 rzeczy s l瞠jsze i mocniej mi si kr璚. Na szcz窷cie i tak s d逝gie, ale 軼inanie mi si ju znudzi這 i zn闚 zapuszczam.

A piel璕nujesz w這sy jakimi specjalnymi kosmetykami do rudych w這s闚?

fuksjaa jest offline  
Stary 2011-03-29, 11:52   #4338
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
O, to musz si przyjrze tej farbie. Farbowa豉 u fryzjera, tak?
Mnie w這sy faluj z natury, wi璚 nie jestem zaskoczona zwi瘯szonym falowaniem, zw豉szcza 瞠 podci窸am w這sy o jakie 10cm wi璚 si陰 rzeczy s l瞠jsze i mocniej mi si kr璚. Na szcz窷cie i tak s d逝gie, ale 軼inanie mi si ju znudzi這 i zn闚 zapuszczam.

A piel璕nujesz w這sy jakimi specjalnymi kosmetykami do rudych w這s闚?
Zawsze farbuj u fryca,bo swoje w這sy mam takie jak w avku i z odrostem sama bym rady nie da豉
No w豉郾ie ja teraz te mia豉m obci皻e sporo ko鎍e i troch pocieniowa豉m w這sy i po tym ten skr皻 mi si zwi瘯szy chyba te.

W sumie nic do rudych specjalnego nie mam.Musia豉m zmieni ca陰 piel璕nacje swoj sprawdzon od lat(bo u篡wa豉m g堯wnie oleji) i idea逝 przy rudych ca造 czas szukam.
Teraz kupi豉m joico k-paka zestaw rekonstrukcyjny i widz,瞠 on mi tak koloru nie wyp逝kuje-na razie przy tym zostane,bo strasznie p鏦i co mi pasi

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-29, 16:50   #4339
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Kathy jak patrz w lustro to jakbym Twoje w這sy widzia豉.Tylko skr皻 mam nieco mniejszya zawsze mia豉m raczej proste w這sy-absolutnie nie druty,ale proste
a mamusiu!!, ale jak si czujesz w falowanych?-je郵i by chcia豉 to s specjalne kremy na wzmocnienie skr皻u

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-29, 16:52   #4340
Nusiaaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Ja farbowa豉m si lorealem "mango" i szczerze powiedziawszy by豉m z niego niezadowolona, na moich w這sach, jasny br您ik/ciemny blond (jak kto woli) wysz造 mi rude, ale du穎 by這 te tej czerwono軼i, kt鏎ej chcia豉m unikn望, aczkolwiek farba bardzo d逝go trzyma豉 si na w這sach, nie wyp逝kiwa豉 si w zastraszaj帷ym tempie, aczkolwiek czerwono嗆 si wyp逝ka豉, a mo瞠 te troch do niej przywyk豉m i nie zauwa瘸豉m jej ju p騧niej. Jednakowo, drugi raz si na ni nie skusz.

Kiedy m闚i mi: "nie zrobisz tego"
ja odwracam si i odpowiadam
"nie? no to k*rwa patrz!"
Nusiaaaa jest offline  
Stary 2011-03-29, 16:57   #4341
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Witajcie, zapomnia豉m o zdjeciu bo mia豉m troche pakowania:/ Pisze z kafejki wiec streszczam sie

Jak wroce zdjecia podesle czyli po 3 IV, przepraszam ale na smierc zapomnia豉m..

Ale cos mi za jasny ten kolor, zle sie czuje ale tylko ze wzgledu na to ze mam ciemne brwi i to mi gryzie sie z tymi wlosami...

Wiecie co, pomysla陰m o kolorze dla siebie w zlocie cos...Czyli by豚y to kolor 7,3... na poczatku? Znacie jakies fajne odcienie? (Kathy?)

Ten rudy byl piekny ale z Revlona co robi豉m, nie moge tej farby dostac.

Dziewczyny czy wy macie tez takie objekcje jak w sloncu ten rudy sie mieni, blyszczy ja peruka? Bo ja mam od kiedy sloneczko zaswiecilo i cholera zle sie z tym czuje...CO ROBIC ???? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!:p rosi:
7.3 b璠zie ciemny - nie polecam tego refleksu na farbowane, lekko podniszczone w這ski - koror mieni sie szarosci.., dla ciebie 7.44+8.44 - i b璠ziesz zadowolona.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-29, 20:38   #4342
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
a mamusiu!!, ale jak si czujesz w falowanych?-je郵i by chcia豉 to s specjalne kremy na wzmocnienie skr皻u
Dobrze si czujtylko troch jak nie jaJednak je郵i w這sy rozczesz szczotk to staj si normalne.Musz by po umyciu nieczesane i s loko-fale
Z mam gada豉m i ona te od ma貫go pokr璚ona jest i m闚i豉,瞠 mia豉 taki okres,瞠 ile tam lat z lok闚 mia豉 proste i p霩niej znowu wr鏂i造 loki.Dziwne te w這sy

anakazar jest offline  
Stary 2011-03-29, 22:11   #4343
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
7.3 b璠zie ciemny - nie polecam tego refleksu na farbowane, lekko podniszczone w這ski - koror mieni sie szarosci.., dla ciebie 7.44+8.44 - i b璠ziesz zadowolona.
To juz ostatecznosc Kathy, ja ciagle mysle o tej mieszance
Moni@ jest offline  
Stary 2011-03-30, 13:37   #4344
bonjourdisko
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 886

s造sza豉m, 瞠 Joanna - Naturia Color jest 鈍ietna. Osobi軼ie farbuje si nimi na blond, kolor nie schodzi tak szybko a w這sy pozostaj 豉dne. Kole瘸nki na rudo i czerwono farbowa造 si ni, kolory wychodzi造 im prze郵iczne. Ale zapach jest ZAB粑CZY

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - za這篡豉m!
http://instagram.com/lilyhatesroses

29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline  
Stary 2011-03-30, 13:57   #4345
depesia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 548

Znalaz豉m dzi w gazecie spos鏏 uczesania w這s闚. Ale nie on mnie zainteresowa. Przyci庵n掖 m鎩 wzrok kolor w這s闚 modelki. Po prostu cudo! Nie jest to typowy rudy, taki miedziany, z domieszk br您u (o ile dobrze mniemam) Mam ogromn pro軸 do Was, dziewczyny! Poszukuj farby zmywalnej (na ok.28 my) w takim odcieniu Czekam na Wasze propozycje! Z g鏎y dzi瘯i!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CCF20110330_00000.jpg (186,1 KB, 85 za豉dowa)
Stary 2011-03-30, 14:17   #4346
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

depesia wszytsko zalezy od koloru wyjsciowego Twoich wlosow

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-30, 14:39   #4347
depesia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
depesia wszytsko zalezy od koloru wyjsciowego Twoich wlosow
ponad tydzie temu robi豉m sobie ciemny blond z Casingu, a z racji, 瞠 efekt nie by widoczny, to w ten poniedzia貫k zrobi豉m orzech laskowy z Garniera m鎩 naturalny kolor to w豉郾ie ciemny blond. po zrobieniu sobie 2 dni temu tego koloru - orzech laskowy, w這sy przy ko鎍ach wydaj si by ciemniejsze, a u nasady w這s闚 miniamalna r騜nica jest. Ale chodzi mi w豉郾ie o taki jaki jest na obrazku wy瞠j
Stary 2011-03-30, 15:09   #4348
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez depesia Poka wiadomo嗆
Znalaz豉m dzi w gazecie spos鏏 uczesania w這s闚. Ale nie on mnie zainteresowa. Przyci庵n掖 m鎩 wzrok kolor w這s闚 modelki. Po prostu cudo! Nie jest to typowy rudy, taki miedziany, z domieszk br您u (o ile dobrze mniemam) Mam ogromn pro軸 do Was, dziewczyny! Poszukuj farby zmywalnej (na ok.28 my) w takim odcieniu Czekam na Wasze propozycje! Z g鏎y dzi瘯i!
Na za豉czonym zdj璚iu to raczej gra 鈍iat豉 - szukaj odcieni z這to-miedzianych z refleksem 3 i 4, np: 7.34 lub 8.34 - z mojego do鈍iadczenia wynika 瞠 w豉郾ie 3 jako pierwszoplanowy refleks wpada bardzie w rudy br您. (oczywi軼ie mowa o farbach profesjonalnych).

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-03-30, 15:39   #4349
Grej
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
U篡wa豉m d逝gi czas tej farby, na pocz徠ku kolor jest troch czerwonawy, ale p騧niej ju si wyp逝kuje i zostaje 郵iczny rudy (najmniej na moich ciemnoblond w這sach) W wcze郾iejszym po軼ie umie軼i豉m zdj璚ie zafarbowanych w這s闚 t farb (by ju do嗆 "sprany").
Grej jest offline  
Stary 2011-03-30, 18:30   #4350
depesia
Rozeznanie

Cytat:
Na za豉czonym zdj璚iu to raczej gra 鈍iat豉 - szukaj odcieni z這to-miedzianych z refleksem 3 i 4, np: 7.34 lub 8.34 - z mojego do鈍iadczenia wynika 瞠 w豉郾ie 3 jako pierwszoplanowy refleks wpada bardzie w rudy br您. (oczywi軼ie mowa o farbach profesjonalnych).
Profesjonalnych czyli od fryzjera, tak? A fryzjer ma tylko kolory trwale? Powiem szczerze, ze pierwszy raz tak eksperymentuje z kolorkiem na glowie i nie znam sie na tych numerkach Moze polecicie jakis artykul tlumaczacy to? ^^ Zastanawiam sie nad pojsciem do fryzjera i poradzeniem sie co moglabym zrobic by uzyskac taki kolor szamponetka, bo farby trwale mnie nie interesuja

Edytowane przez depesia
Czas edycji: 2011-03-30 o 18:31
depesia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.