Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 147 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-04-02, 18:20   #4381
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Zaintersowa豉m sie 2 odcieniami Majirela czy ktoras z Was robila tymi odcieniami badz orientuje sie jak moga sie prezentowac?
Sa na poziomie 8 wiec nie powinny chwycic ciemno prawda?

Cos bym chcia豉 w zlocie miec kolor tzn wiecej z這ta niz tego pomaranczu..

Co sadzicie o tych odcieniach?

PS wracam jutro do domu wiec wysle fotki jakie mam wlosy po tym Lecherze co robilam i juz myciach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 8,34 zlociste.jpg (9,7 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zlociste.jpg (9,5 KB, 14 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-04-02, 21:51   #4382
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Zaintersowa豉m sie 2 odcieniami Majirela czy ktoras z Was robila tymi odcieniami badz orientuje sie jak moga sie prezentowac?

PS wracam jutro do domu wiec wysle fotki jakie mam wlosy po tym Lecherze co robilam i juz myciach
Moni@ nie wiem o jak bardzo zlote z這to Ci chodzi ale za陰czam fotki moich w這s闚 po Majirel 8.43 z oksydantem 9%. Zdj璚ia robione w 鈍ietle dziennym, po kilku myciach. Dobrze oddaj kolor, jaki uzyskiwa豉m t farb.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dla_moni1.jpg (31,7 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dla_moni2.jpg (34,8 KB, 45 za豉dowa)
201709121022 jest offline  
Stary 2011-04-02, 22:21   #4383
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Moni@ nie wiem o jak bardzo zlote z這to Ci chodzi ale za陰czam fotki moich w這s闚 po Majirel 8.43 z oksydantem 9%. Zdj璚ia robione w 鈍ietle dziennym, po kilku myciach. Dobrze oddaj kolor, jaki uzyskiwa豉m t farb.
Bardzo dziekuje, kolor ciemniejszy niz mam teraz na glowie...ale zdj idealnie odzwierciedlaja kolor faktycznie

Tylko mi bardziej chodzilo o odcien 8,34
Czym to sie rozni ze 3 jest z przodu a nie 4? Czyli kolor 8,34 bedzie jasniejszy?

ten kolor bardzo mi sie podoba jest jakby rdzawy taki....przynajmniej u mnie w lapie tak widac
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ruda10.jpg (37,0 KB, 28 za豉dowa)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-04-02 o 22:26
Moni@ jest offline  
Stary 2011-04-02, 23:11   #4384
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Bardzo dziekuje, kolor ciemniejszy niz mam teraz na glowie...ale zdj idealnie odzwierciedlaja kolor faktycznie

Tylko mi bardziej chodzilo o odcien 8,34
Czym to sie rozni ze 3 jest z przodu a nie 4? Czyli kolor 8,34 bedzie jasniejszy?

ten kolor bardzo mi sie podoba jest jakby rdzawy taki....przynajmniej u mnie w lapie tak widac
8,43 - jasny blond miedziano z這cisty, 8,34 - jasny blond z這cisto miedziany. Dominuj帷y jest pierwszy refleks po przecinku, czyli w pierwszym wypadku wi璚ej miedzi, w drugim z這ta. Niemniej jednak ja nie polecam po dekoloryzacji/rozja郾ianiu odcieni z dominuj帷ym z這tym refleksem bo wyp逝kuj si b造skawicznie i (w moim mniemaniu) nie豉dnie, zostaje taki jaki szarawo s這miany odcie. No i oce te stan swoich ko鎍闚ek, bo te z這tka (przynajmniej z Majirel) przy niewielkich ju zniszczeniach wychodz na ko鎍ach szarawo.
Stary 2011-04-03, 10:28   #4385
depesia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 548

moje wlosy to taki ciemny blond. chcialabym zrobic sobie taki miedziany rudy.. zeby uzyskac taki efekt mozna wybrac jasniejszy ton rudego ktory po nalozeniu na moje wlosy sciemnieje? prosze o szybka odp
Stary 2011-04-03, 10:43   #4386
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka wiadomo嗆
ten kolor to Majirel 9.04. Zam闚i豉m go z oxydantem 6%. M鎩 naturalny w za陰czniku.

Dzi瘯uj Ci bardzo za pomoc
9.04 - u篡wa豉m (3 lata temu)- dodam 瞠 z oxydantem 9% - bardzo bardzo blond, w moim albumie znajduje si zdj璚ie.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
8,43 - jasny blond miedziano z這cisty, 8,34 - jasny blond z這cisto miedziany. Dominuj帷y jest pierwszy refleks po przecinku, czyli w pierwszym wypadku wi璚ej miedzi, w drugim z這ta. Niemniej jednak ja nie polecam po dekoloryzacji/rozja郾ianiu odcieni z dominuj帷ym z這tym refleksem bo wyp逝kuj si b造skawicznie i (w moim mniemaniu) nie豉dnie, zostaje taki jaki szarawo s這miany odcie. No i oce te stan swoich ko鎍闚ek, bo te z這tka (przynajmniej z Majirel) przy niewielkich ju zniszczeniach wychodz na ko鎍ach szarawo.
Zgadza si, dodam 瞠 kolor 8.43 z Majirel na moich w這sach wygl康a ja przepi瘯ny br您owo-rudy kolor-bardzo twarzowy, a 8.34 niestety niewypa z szarymi refleksami (why???-a na palecie taki pi瘯ny).

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez depesia Poka wiadomo嗆
moje wlosy to taki ciemny blond. chcialabym zrobic sobie taki miedziany rudy.. zeby uzyskac taki efekt mozna wybrac jasniejszy ton rudego ktory po nalozeniu na moje wlosy sciemnieje? prosze o szybka odp
Ci篹ko powiedzie nie widz帷 w這s闚. Nie wiem te czy kolor ma byc intensywny?

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Dodam jeszcze tylko, 瞠 m鎩 naturalny kolor to jasny blond. Je郵i akurat wahasz si mi璠zy tymi dwoma odcieniami to pojawia造 si tu g這sy, 瞠 7,44 wychodzi zdecydowanie lepiej. Ja jestem z niego bardzo zadowolona
Efekt ko鎍owy g堯wnie zale積y jest od naturalnej bazy, w tym przypadku mo積a powiedzie 瞠 kolor b璠zie identyczny jak na palecie- poniewa bazowy kolor to jasny blond. Zupe軟ie inaczej b璠zie w przypadku w這s闚 ciemnych. 7.44 to jeden z najintensywniejszych kolor闚 w palecie rudo軼i - je郵i kto sobie 篡czy jeszcze bardziej intensywny trzeba wymieszc farb z purem (mix tonem).

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorotka:) Poka wiadomo嗆
Dziewczyny!
Czy kt鏎a z Was, u篡waj帷ych farby loreal majirel odcien 7,40, lub 7,44 mog豉bym wrzucic zdj璚ie swoich w這s闚?? Bo przeszukuj ten w徠ek, internet i nic nie mog znale潭 Zale篡 mi na bardzo intensywnym rudym odcieniu i nie wiem, kt鏎 farb wybra.....
Dzi瘯uj za pomoc
O ile wiem 7.40 jest bardzo ci篹ko dost瘼ny?

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:

8.3- fajny i pi瘯ny ale ciemnow這sym odradzam - dla blondynek jak najbardziej-poniewa 豉dnie wychodzi na naturalnych w這sach.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-03, 15:41   #4387
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

monia ja ze zlotch odcieni polecam revlon 7.34 duzo zlota , rudosci mniej. to moj naturalny kolor wiec jesli masz wlosy rudawe rzadko trzeba farbowac. ostrzezenie- mnie uczulic potrafil

kathy slyszalas o tych wodach dodawanych do farb zeby nie szczypalo?? ogladalam ostatnio w hurtowni i sie zainteresowalam

melina ladny i ciemny kolor, jak zapragne byc ciemniejsza (co chyba sie niedlugo stanie) bedziesz moja inspiracja

siskath piekny kolor

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-03, 16:03   #4388
kasia1433
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Cytat:
Napisane przez Dorotka:) Poka wiadomo嗆
Dziewczyny!
Czy kt鏎a z Was, u篡waj帷ych farby loreal majirel odcien 7,40, lub 7,44 mog豉bym wrzucic zdj璚ie swoich w這s闚?? Bo przeszukuj ten w徠ek, internet i nic nie mog znale潭 Zale篡 mi na bardzo intensywnym rudym odcieniu i nie wiem, kt鏎 farb wybra.....
Dzi瘯uj za pomoc
Marijel 7,40 od razu po farbowaniu. Fotka fatalna, wia這 okrutnie, ale innej nie mam. Teraz jestem 3 tyg po farbowaniu tym kolorem, fajnie si wyp逝kuje, jeszcze nie czuj potrzeby od鈍ie瘸nia koloru szamponetkami, to na drugim zdj璚iu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg majirel.jpg (18,8 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg marijel 3 tyg.jpg (28,9 KB, 58 za豉dowa)

Edytowane przez kasia1433
Czas edycji: 2011-04-03 o 16:24
kasia1433 jest offline  
Stary 2011-04-03, 17:05   #4389
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
melina ladny i ciemny kolor, jak zapragne byc ciemniejsza (co chyba sie niedlugo stanie) bedziesz moja inspiracja
Mnie niestety w z這tkach nie jest dobrze, 幢e si w tym kolorze czu豉m. Mam wra瞠nie, 瞠 te z這te kolory niekorzystnie wygl康aj przy bardzo jasnych karnacjach, wi璚 ja ju nigdy wi璚ej 瘸dnych z這tek, karmeli itd...

Farbowa豉m w poniedzia貫k 6,4 i 7,44 Vitality's Bardzo jestem zadowolona, poka輳 jak tylko wr鏂i do mnie aparat
Stary 2011-04-03, 17:19   #4390
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
monia ja ze zlotch odcieni polecam revlon 7.34 duzo zlota , rudosci mniej. to moj naturalny kolor wiec jesli masz wlosy rudawe rzadko trzeba farbowac. ostrzezenie- mnie uczulic potrafil

kathy slyszalas o tych wodach dodawanych do farb zeby nie szczypalo?? ogladalam ostatnio w hurtowni i sie zainteresowalam

siskath piekny kolor
Ja s造sza豉m o olejach. W豉郾ie siedz z farb na w這sach - tylko 8.44...kobieta zmienn jest, a tak na marginesie to musz kopi now wod z Vitalitys - bo moja strasznie si rzadka zrobi豉 a zost這 jakie 100 ml

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-03, 17:32   #4391
201709121022
Konto usuni皻e

M鎩 aparat do mnie wr鏂i, wi璚 wrzucam zdj璚ia. Vitality's 6/4 + 7/44 p馧 na p馧. Zdj璚ia 鈔ednie bo w pokoju, ale w 鈍ietle obecnym zrobi nie mog bo s這nko ju zachodzi, jarzy strasznie i kolor wychodzi zupe軟ie oderwany od rzeczywisto軼i.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wiz64.jpg (49,6 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wiz64_b.jpg (30,9 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wiz64_c.jpg (30,9 KB, 22 za豉dowa)
Stary 2011-04-03, 18:01   #4392
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy ja wlasnie widzialam chemiczne cos, jak znajde zalacze linka, no tak kobiety sa bardzo zmienne, mnie tez na wiosne ciagnie do jakichs zmian, i tak sie waham czy w ogien czy w blond czy braz

Melina powinnas dorzucac zdjecia na kilka watkow, Twoimi kolorami byloby zainteresowanych wiele dziewczyn

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-03, 19:20   #4393
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy ja wlasnie widzialam chemiczne cos, jak znajde zalacze linka, no tak kobiety sa bardzo zmienne, mnie tez na wiosne ciagnie do jakichs zmian, i tak sie waham czy w ogien czy w blond czy braz

Melina powinnas dorzucac zdjecia na kilka watkow, Twoimi kolorami byloby zainteresowanych wiele dziewczyn
No w豉郾ie, mia豉m ochot na co ja郾iejszego-tym razem nie oczyszcza豉m w這s闚 przed farbowaniem bo w豉軼iwie nie by這 z czego.
Wszystko z ,,ci篹ko zmywalnymi silikonami,, powyrzuca豉m - a tylko one przyczynia造 si do mocnego oblepienia w這sa w rezultacie nier闚no roz這穎nego pigmentu. Po farbowaniu po這篡豉m na w這sy ampu趾 nawil瘸j帷 z Alfaparf ,,nutriseduction,, - dla moich w這s闚 super.
Czy kt鏎a z was rude pi瘯no軼i u篡wa豉 mask Joanny prof. z jedwabiem? czy ona wyp逝kuje kolor?...a i zapomnia豉m doda 瞠 oczywi軼ie sporo zakwasi豉m (zapach fuuu, jak zwykle, ale warto).

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

W這sy ju wysuszone - kolorek pi瘯ny, ja郾iutki rudy, w這ski lux po nutri seduction, multum grubych lok闚...naprawd fajnie nawil瘸, tego by這 im trzeba

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-04-03 o 19:21 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-03, 20:06   #4394
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cze嗆 dziewczyny
Jak zauwa篡豉m, wiele z Was u篡wa farb profesjonalnych.. Ja mam zamiar zam闚i tak po raz pierwszy, prawdopodobnie z Chantala miedziany blond. I teraz tak.. (Od razu m闚i, 瞠 si na tym kompletnie nie znam) Kolor wyj軼iowy mam bardzo jasny, z這cisty, sprany rudy, ale ciemne odrosty.. Chcia豉m u篡 do tego wody 3% 瞠by jak najmniej zniszczy i tak ju zniszczone rozja郾ianiem sprzed kilku miesi璚y w這sy, ale z tymi odrostami chyba 3% chyba nie da rady - co radzicie? 6 %? Drugie pytanie.. Czy kt鏎a z Was stosowa豉 mo瞠 inne kosmetyki Chantala, mam tu na my郵i szampony, od篡wki, maski, byle nawil瘸j帷e albo regeneruj帷e? Je瞠li kt鏎a by mi co poleci豉, te bym przy okazji zam闚i豉
Vanilka28 jest offline  
Stary 2011-04-03, 20:16   #4395
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Witam

Czy kt鏎a z Was testowa豉 zar闚no Chantala jak i Vitality's i mo瞠 mi powiedzie co na ten temat? kt鏎a wypada blado na tle tej drugiej?

Podejrzewam jaka b璠zie odpowied, ale jestem ciekawa Waszych spostrze瞠

Martolek jest offline  
Stary 2011-04-03, 21:28   #4396
depesia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 548

Maj帷 mniej wi璚ej taki odcie w這s闚
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7888977_n.jpg
jak my郵icie dziewczyny czy otrzymam kolor taki jak ten http://www.kosmetykionline.pl/data/g...9/7/5579_1.jpg??
Nie wyjdzie za bardzo ciemny? Chcia豉bym, 瞠by troszk bylo wida tego rudego

Edytowane przez depesia
Czas edycji: 2011-04-03 o 21:29
depesia jest offline  
Stary 2011-04-03, 22:08   #4397
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny
Jak zauwa篡豉m, wiele z Was u篡wa farb profesjonalnych.. Ja mam zamiar zam闚i tak po raz pierwszy, prawdopodobnie z Chantala miedziany blond. I teraz tak.. (Od razu m闚i, 瞠 si na tym kompletnie nie znam) Kolor wyj軼iowy mam bardzo jasny, z這cisty, sprany rudy, ale ciemne odrosty.. Chcia豉m u篡 do tego wody 3% 瞠by jak najmniej zniszczy i tak ju zniszczone rozja郾ianiem sprzed kilku miesi璚y w這sy, ale z tymi odrostami chyba 3% chyba nie da rady - co radzicie? 6 %? Drugie pytanie.. Czy kt鏎a z Was stosowa豉 mo瞠 inne kosmetyki Chantala, mam tu na my郵i szampony, od篡wki, maski, byle nawil瘸j帷e albo regeneruj帷e? Je瞠li kt鏎a by mi co poleci豉, te bym przy okazji zam闚i豉
Odrost farba+oxydant 6%, natomiast po d逝go軼i z oxydantem 3%.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-03, 22:40   #4398
aaalina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125

jezeli uzyje tego sposobu z blogu kathy z rozjasnianiem to farba pozniej z woda 6 % czy 9 % ? bo ja zawsze 9 % uzywam ,ale nie wiem jak zrobic po rozjasnianiu
aaalina jest offline  
Stary 2011-04-03, 22:43   #4399
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy Kobieto Zmienna czekam na fotke bo szukam inspiracji, o tej ampulce cos kiedys slyszalam, ale teraz chyba wyprobuje do farbowania

vanilka agusiaki uzywala chatnala z tego co pamietam, ale on ciemno wychodzi bardzo z tegoco pamietam zawsze dawala mixa

julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-03, 22:53   #4400
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Aha.. a proporcje b璠 podane gdzie na farbie, tak?
Hmm je瞠li ciemno to mo瞠 w takim razie b璠 musia豉 wzi望 ja郾iejszy odcie, jasny tycjan na przyk豉d.. Agusiaki by si przyda豉 w takim razie
Vanilka28 jest offline  
Stary 2011-04-03, 23:06   #4401
julianna-p
Wtajemniczenie

vanilka z tego co pamietam agusiaki mieszala tycjan z bardzo jasnym tycjanem?? poszukaj jej postow, poza tym o ile pamietam martolek tez uzywal tej farby

julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-03, 23:42   #4402
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Dzieki tylko gdzie tego Revlona dostac? bo ja za chiny nie wiem
Moni@ jest offline  
Stary 2011-04-04, 11:32   #4403
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

A mnie dopad這 zw徠pienie "rudo軼iowe"
Od paru dni chodzi za mn powr鏒 do mojego br您u.Gdzie chyba czuj si mnie atrakcyjnie w rudym-jednak nie wiem czy oby na pewno-czy to tylko narzekanie spowodowane zbli瘸j帷ym si okresem
I jeszcze te cholerne loki mnie denerwuj i mam ochot p鎩嗆 i 軼i望 w這sy do szyji-mo瞠 wtedy wr鏂 do normalno嗆i.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie, mia豉m ochot na co ja郾iejszego-tym razem nie oczyszcza豉m w這s闚 przed farbowaniem bo w豉軼iwie nie by這 z czego.
Wszystko z ,,ci篹ko zmywalnymi silikonami,, powyrzuca豉m - a tylko one przyczynia造 si do mocnego oblepienia w這sa w rezultacie nier闚no roz這穎nego pigmentu. Po farbowaniu po這篡豉m na w這sy ampu趾 nawil瘸j帷 z Alfaparf ,,nutriseduction,, - dla moich w這s闚 super.
Czy kt鏎a z was rude pi瘯no軼i u篡wa豉 mask Joanny prof. z jedwabiem? czy ona wyp逝kuje kolor?...a i zapomnia豉m doda 瞠 oczywi軼ie sporo zakwasi豉m (zapach fuuu, jak zwykle, ale warto).

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

W這sy ju wysuszone - kolorek pi瘯ny, ja郾iutki rudy, w這ski lux po nutri seduction, multum grubych lok闚...naprawd fajnie nawil瘸, tego by這 im trzeba
Kathy poka瞠sz t ampu趾?bo ich tyle jest...a ja ostatnio testuj now ziaj planice bia豉 butelka i rewelacja za 5zTylko cie鎥o na sk豉dach si znam i nie wiem w sumie co ona tam ma-ale je郵i podobnie do poprzednich planic to dobrze jest.

A joico obci捫a mi w這sy.Stosuj raz na 1,5 tygodni i tyle mi wystarczy.
Cz瘰ciej nie mog.

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-04-04, 15:09   #4404
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka wiadomo嗆
A mnie dopad這 zw徠pienie "rudo軼iowe"
Od paru dni chodzi za mn powr鏒 do mojego br您u.Gdzie chyba czuj si mnie atrakcyjnie w rudym-jednak nie wiem czy oby na pewno-czy to tylko narzekanie spowodowane zbli瘸j帷ym si okresem
I jeszcze te cholerne loki mnie denerwuj i mam ochot p鎩嗆 i 軼i望 w這sy do szyji-mo瞠 wtedy wr鏂 do normalno嗆i.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Kathy poka瞠sz t ampu趾?bo ich tyle jest...a ja ostatnio testuj now ziaj planice bia豉 butelka i rewelacja za 5zTylko cie鎥o na sk豉dach si znam i nie wiem w sumie co ona tam ma-ale je郵i podobnie do poprzednich planic to dobrze jest.

A joico obci捫a mi w這sy.Stosuj raz na 1,5 tygodni i tyle mi wystarczy.
Cz瘰ciej nie mog.
Dodam 瞠 na 99% bez silikon闚, dzisiaj w sklepie zerkn na sk豉d, bo ostatnio w biegu wydawa mi sie na bardzo ciekawy:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=6196064
Napisz mi sk豉d tego szamponu to napisz co on zawiera.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-04, 15:28   #4405
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Kathy, poluj na dobr od篡wk zakwaszaj帷, jak wybra? - Farouk CHI CHI Ionic color treatment czy Biosilk Sealer Plus? Obie pH 3,5 . A mo瞠 jaka inna lepsza?
rousse jest offline  
Stary 2011-04-04, 15:54   #4406
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Kathy, poluj na dobr od篡wk zakwaszaj帷, jak wybra? - Farouk CHI CHI Ionic color treatment czy Biosilk Sealer Plus? Obie pH 3,5 . A mo瞠 jaka inna lepsza?
Ja bym wybra豉 CHI. Vitality's zakwaszaj帷ej nie polecam-co dziwngo robi z w這sami.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-04, 16:09   #4407
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Ja bym wybra豉 CHI. Vitality's zakwaszaj帷ej nie polecam-co dziwngo robi z w這sami.
Ok dzi瘯i A Ty jakiej u篡wasz osobi軼ie? Bo najch皻niej wzi窸abym tak sam
rousse jest offline  
Stary 2011-04-04, 16:30   #4408
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Ok dzi瘯i A Ty jakiej u篡wasz osobi軼ie? Bo najch皻niej wzi窸abym tak sam
Ja niepotrzebnie kupi豉m Vitality's, po jednym u篡ciu posz豉 do kosza, w這sy bardo dziwnie na ni zareagowa造 i od tamtej pory u篡wam do zakwaszenia tylko octu jab趾owego. Ale poleci豉m CHI z tego wzgl璠u 瞠 u篡wa豉m kosmetyki z tej serii i nie zawiod豉m si natomiast Biosilk to ju nie bardzo.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-04, 17:30   #4409
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

Cytat:
Dodam 瞠 na 99% bez silikon闚, dzisiaj w sklepie zerkn na sk豉d, bo ostatnio w biegu wydawa mi sie na bardzo ciekawy:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=6196064
Napisz mi sk豉d tego szamponu to napisz co on zawiera.
Ja mam z tej firmy olejek semi di lino i przyznaje,瞠 jest 鈍ietnySk豉d mi nieznany,bo kupowa豉m go w czasach gdzie sk豉d mnie guzik obchodzi.

Co do ziaji to jest ju w KWC,ale bez sk豉du.A na butli jest tak d逝gi,瞠 siedzia豉bym do nocy przepisuj帷 te dziwne nazwy
Doda豉m recenzje i na razie s 4 i wszystkie dobre.

Wzi窸am m篹a na powa積 rozmow"w kt鏎ym kolorze mi lepiej"i by豉m w 100%pewna,瞠 powie 瞠 w ciemnych.Bo on wielbi m鎩 kolor i jest strasznie anty na jakiegolwiek farbowanie.Zawsze wojn trzeba z nim toczyJednak ku zdziwieniu powiedzia,瞠bym przy rudym zosta豉,bo sam si ba tego jak b璠zie,a jest 鈍ietnie

Jestem ju 2 tygodnie po farbowaniu,a kolor tylko lekko sprany(i tak rewela por闚nuj望 do poprzedniego razu)to sobie strzel deli(bo kupi豉m w ko鎍u)i mam nadziej,瞠 mi kryzys przejdzie

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-04-04, 19:17   #4410
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140

Dodaj wreszcie efekty Vitalitys 8.44+6%, tydzie po farbowaniu w 鈍ietle dziennym. Na 篡wo wygl康a to lepiej

Tam gdzie jest ja郾iej na g鏎ze to odrost pokryty farb, ni瞠j gdzie wida inny kolor to chyba pozosta這軼i henny, k豉dzionej na w這sy rozja郾iane 9% joanny p這mienna iskra.
Chyba powinnam zej嗆 w takim razie z farb o jeden poziom do 7.44 瞠by odrost by bardziej r闚nomierny?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 28.03. 7 po farbowaniu.jpg (215,9 KB, 74 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC09235.jpg (130,4 KB, 66 za豉dowa)

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-04-04 o 19:19
LadyMadalena jest teraz online  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.