Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 149 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-04-05, 20:50   #4441
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
anakazar i jak wlosy?? ja niestety nie mam zadnych fajnych drogeryjek w okolicy, masakra jakas mam na osiedlu wszytsko oprocz tego. pamietam jak zachwycona sie wprowadzilam i widze duzy pawilon z napisem drogeria juz szaleje ze szczescia i co?? rajstopki rodem z prl-u (chyba tak to wygladalo) i ... srodki czyszczace gdyby nie sieciowki nie mialabym gdzie szamponu kupic. za to u mojej Mamy mam cudowna malenka drogeryjke, w ktorej jjest wszytsko o czym zamarze, niestety nie do wlosow

kathy polecasz cos bez silikonow do ukladania wlosow?? mysle nad zamowieniem zelu aloesowego z gorvity, albo zrobieniem sobie zelu z siemienia lnianego, siemie juz nabylam
Do stylizacji bez silikon闚 to b璠zie ci篹ko...jak b璠 w Rossmmanie to zerkn na sk豉dy - szukasz czego do prostowania?
Siemie lniane to do fal i lok闚 ala lata 70 (wa趾i)- podobno te 豉dnie nawil瘸 w這sy. Zerknij na piank Goldwell (nie znam sk豉du):
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42...ble-boost.html
Jak co wynajd to dam zna.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-05, 21:30   #4442
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy dziekuje bardzo, wlasnie o takie chocby lekkie fale mi chodzi, mam dosc plaskich wlosow . na ta wiosne planuje jak najwiecej lokow, mam nadzieje ze sie uda. z prostowaniem to ja mam idealna prostownice w dloniach- pasemko w dlonie , przejechac w dol i gotowe azjatycka gladkosc uzyskana

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-05, 21:36   #4443
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy dziekuje bardzo, wlasnie o takie chocby lekkie fale mi chodzi, mam dosc plaskich wlosow . na ta wiosne planuje jak najwiecej lokow, mam nadzieje ze sie uda. z prostowaniem to ja mam idealna prostownice w dloniach- pasemko w dlonie , przejechac w dol i gotowe azjatycka gladkosc uzyskana
Ja musz si zaopatrzy w jakie fajne wa趾i, czasami te marz mi si g豉dkie loki. Musz te pami皻a o nawil瘸niu, dzisiaj siedzia豉m ponad 1 h z od篡wk na w這sach i teraz po wysuszeniu s fajnie nawil穎ne.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-05, 22:02   #4444
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140

Cytat:
Wtr帷 si. Piank bez silikon闚 ma Isana, ta do kr璚onych ale i litanie paraben闚 zawiera 疾l? Jest Delia, 瞠l z Rossmanna w opakowaniach 500ml, Artiste w drogerii natura. Krem闚 do stylizacji u nas bez silikon闚 zbytnio nie ma. Zawsze mo積a w d這niach miesza lekk od篡wk(jak Joanna Naturia) i mocny 瞠l.
My郵, 瞠 lniany bardzo g瘰ty m鏬豚y by fajny do utrzymania takich lok闚 na wa趾i. Musz te spr鏏owa

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline  
Stary 2011-04-05, 22:27   #4445
julianna-p
Wtajemniczenie

lad madalena dziekuje bardzo, kazde info mile widziane bo na srodkach do stylizacji znam sie wyjatkowo nedznie

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-05, 22:27   #4446
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 269
Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny, tutaj wi瘯szo嗆 z Was te jest w豉軼icielkami kr璚io趾闚, jak pod豉pa豉m szybko. Ja mam w這sy podatne jedynie na falowanie, czy dobrze robi u篡waj帷 delikatnych kosmetyk闚 bez mocnych silikon闚 i sls-ow? tj. Joanna Rzepa, Ziaja plantica, Herbal Care, Isana babassu od篡wka, spray GlissKur... Bo.. w ka盥ym b康 razie.. pod豉pa豉m 'zdrow piel璕nacj' i w這ski maja si dobrze !

Aaaa kochane! Ju wiem jak b璠 kombinowa nast瘼nym razem walcz帷 w imi miodowej delikatnej rudo軼i - mniej henny z dodatkiem kurkumy i jogurtu

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-04-05 o 22:29
sylvia_doll jest offline  
Stary 2011-04-06, 00:12   #4447
julianna-p
Wtajemniczenie

lady madalena juz robilam zel z siemienia, wlasnie siedze z ulozonmi na niego wlosami, zobaczymy rano co bedziena razie nie dokonczylam przecedzenia, w ogole chyba musze kupic inne sitko

sylvia Twoje farbowanie pachnie mi sosem do kurczaka, podziwiam za checi do zabawy

julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-06, 11:14   #4448
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, tutaj wi瘯szo嗆 z Was te jest w豉軼icielkami kr璚io趾闚, jak pod豉pa豉m szybko. Ja mam w這sy podatne jedynie na falowanie, czy dobrze robi u篡waj帷 delikatnych kosmetyk闚 bez mocnych silikon闚 i sls-ow? tj. Joanna Rzepa, Ziaja plantica, Herbal Care, Isana babassu od篡wka, spray GlissKur... Bo.. w ka盥ym b康 razie.. pod豉pa豉m 'zdrow piel璕nacj' i w這ski maja si dobrze !

Aaaa kochane! Ju wiem jak b璠 kombinowa nast瘼nym razem walcz帷 w imi miodowej delikatnej rudo軼i - mniej henny z dodatkiem kurkumy i jogurtu
Moje np. potrzebuj nawil瞠nia a nie nat逝szczenia.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-06, 12:42   #4449
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Obiecane zdjecia Lecher 8RTP - jasny blond miedziany intensywny

Zdjecia po 3 myciach kolor ok, ale odrosty juz sie pchaja jak widac na 貫b na szyje

Ale mi jasno zauwazylam ze lepiej sie czuje w tonacji w ktorej jest mniej pomaranczu niby sa rude ale spokojniej....nie mieni sie tak bardzo, nie swiec i sa lekko sprane..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wIMG_2331.jpg (43,9 KB, 96 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wIMG_2332.jpg (42,4 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wIMG_2336.jpg (27,0 KB, 99 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-04-06, 12:59   #4450
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Obiecane zdjecia Lecher 8RTP - jasny blond miedziany intensywny

Zdjecia po 3 myciach kolor ok, ale odrosty juz sie pchaja jak widac na 貫b na szyje

Ale mi jasno zauwazylam ze lepiej sie czuje w tonacji w ktorej jest mniej pomaranczu niby sa rude ale spokojniej....nie mieni sie tak bardzo, nie swiec i sa lekko sprane..
Moni@ mam to samo. Bardzo si stara豉m a pocz徠ku o ognist, jasn, pomara鎍zow rudo嗆, a koniec ko鎍闚 wcale si w niej dobrze nie czu豉m. Szkoda, 瞠 cz這wiek takich rzeczy nie wie i trzeba dopiero na sobie sprawdzi, bo tyle kasy i kondycji w這s闚 mog這by zosta nienaruszone
201709121022 jest offline  
Stary 2011-04-06, 14:07   #4451
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 269
Wpisy w blogu: 1

MONIA .......

masz jedn z najpi瘯niejszych rudo軼i jakie udaj si uzyska wiza瘸nkom. Gdybym mogla uzyskac taki efekt henna (preferuje naturalne sposoby) to bylabym wniebowzieta! Mam wloski troszke ciemniejsze, delikatnie mniej rudawe, wciaz walcze o taki kolor.
Po prostu wysz豉 Ci bajka na g這wie.
sylvia_doll jest offline  
Stary 2011-04-06, 15:43   #4452
julianna-p
Wtajemniczenie

moni@ sliczny kolorek, ja go jeszcze podkrecalam. powiedz mi tylko tez Ci tak szybko schodzi??

melina ja tak mialam z platynowym blondem, ktorego nieziemkso zazdroscilam siostrze, spalilam doslownie kilka razy wlosy nim uzyskalam biel/niemal biel/popiel (niestety nie dalo sie powtorzyc bo zolty barwnik z rudych wylazil jak mogl). po pewnym czasie (konkretnie zobaczeniu sie w kilku lustrach/zdjeciach) odpuscilam

julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-06, 17:17   #4453
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka wiadomo嗆
MONIA .......

masz jedn z najpi瘯niejszych rudo軼i jakie udaj si uzyska wiza瘸nkom. Gdybym mogla uzyskac taki efekt henna (preferuje naturalne sposoby) to bylabym wniebowzieta! Mam wloski troszke ciemniejsze, delikatnie mniej rudawe, wciaz walcze o taki kolor.
Po prostu wysz豉 Ci bajka na g這wie.
Jezu!! Bardzo dziekuje , w zyciu bym nie pomysla豉 ze sie komus tu spodobaja Ja mysla豉m ze zaraz mi napiszecie jaki jasny sprany rudzielec

Dziekuje

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
moni@ sliczny kolorek, ja go jeszcze podkrecalam. powiedz mi tylko tez Ci tak szybko schodzi??
Dzieki

Schodzi ale nie tak szybko.. 3 mycia a woda jeszcze jeszcze rudym zalatuje...
Podkr璚a豉 to fakt jak zafarbowa豉m by豉m zadowolona w sumie jasniejsze mi wysz造 na dzien dzisiejszy juz bym farbowa豉

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Moni@ mam to samo. Bardzo si stara豉m a pocz徠ku o ognist, jasn, pomara鎍zow rudo嗆, a koniec ko鎍闚 wcale si w niej dobrze nie czu豉m. Szkoda, 瞠 cz這wiek takich rzeczy nie wie i trzeba dopiero na sobie sprawdzi, bo tyle kasy i kondycji w這s闚 mog這by zosta nienaruszone
No tak, ja nie cierpi czerwonosci na g這wie , nie lubi nawet marchewek...Chcia豉m rudy na poziomie 7 a okaza這 sie ze czulam sie jak stara baba bo mimo ze kolor by na poziomie 7 to na moich wlosach wychodzi jak burgund okropnie mnie m璚zy ten widok...

Kt鏎as tu napisa豉 ze ma ochote sie przefarbowac na braz bo czuje sie ma這 artakcyjna, ja mam to samo.... Zdania moich znajomych sa podzielone: jedni mowi - slicznie ci w tym kolorze, mlodziej wygl康asz, juz nigdy na czarny nie farbuj; inni - w czarnych wygl康a豉s bardziej rasowo i oryginalnie...

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Kr璚 mnie kolory z Majirel 8,31, 8,4, 8,34 jutro bede w Opolu to zerkne na palete osobiscie bo w necie to kolory przek豉mane s..

tylko ten jeden to w kategorii z這tych sie znajduje
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg brazybeze.jpg (8,5 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg miedziane.jpg (9,5 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zlociste.jpg (8,5 KB, 13 za豉dowa)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-04-06 o 16:53
Moni@ jest offline  
Stary 2011-04-06, 17:52   #4454
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:
lady madalena juz robilam zel z siemienia, wlasnie siedze z ulozonmi na niego wlosami, zobaczymy rano co bedziena razie nie dokonczylam przecedzenia, w ogole chyba musze kupic inne sitko
Oj tak, siemi lniane nale篡 przelewa od razu po ugotowaniu do naczynia bo inaczej zostanie si z nasionkami w 瞠lu Ja wlewam do s這iczk闚.
Jak wysz這

Kathy to mo瞠 kwas hialuronowy wielkocz御teczkowy by twoim w這som pasowa skoro tylko nawil瞠nia szukasz? Sama nie pr鏏owa豉m, cho moim te by si przyda這

Moja fragrantica
Stary 2011-04-06, 18:05   #4455
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
No tak, ja nie cierpi czerwonosci na g這wie , nie lubi nawet marchewek...Chcia豉m rudy na poziomie 7 a okaza這 sie ze czulam sie jak stara baba bo mimo ze kolor by na poziomie 7 to na moich wlosach wychodzi jak burgund okropnie mnie m璚zy ten widok...

Kt鏎as tu napisa豉 ze ma ochote sie przefarbowac na braz bo czuje sie ma這 artakcyjna, ja mam to samo.... Zdania moich znajomych sa podzielone: jedni mowi - slicznie ci w tym kolorze, mlodziej wygl康asz, juz nigdy na czarny nie farbuj; inni - w czarnych wygl康a豉s bardziej rasowo i oryginalnie...

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Kr璚 mnie kolory z Majirel 8,31, 8,4, 8,34 jutro bede w Opolu to zerkne na palete osobiscie bo w necie to kolory przek豉mane s..

tylko ten jeden to w kategorii z這tych sie znajduje
My郵, 瞠 z tym br您em to jest nieko鎍z帷a si historia, zw豉szcza jak si go mia這 d逝gi czas i lubi這. Ja na ciemny br您 farbowa豉m chyba z 6 lat i by豉m bardzo przyzwyczajona do mojego imid簑 "snow white" (kto widzia m鎩 bia造 pysk, ten wie o czym mowa) I cz瘰to za tym ciemnym br您em t瘰kni. Niemniej pamietam jak bardzo chcialam zmainy, dlatego p鏦i co przy rudym zostaj, tak瞠 z tego wzgl璠u, 瞠 m鎩 T jest eteryczn blondynk o niebieskich ocz皻ach, na sw鎩 wiek nie b璠zie wygl康al nigdy i kiedy bylam brunetk zawsze brano mnie za starsz*. Teraz za uznawani jeste鄉y za r闚ie郾ik闚 a i zdarzy si czasem, 瞠 mnie kto da 2, 3 lata mniej.
*(T jest starszy o 12)

A teraz to w sumie sama nie wiem co bym chcia豉, chyba czas na nowe ci璚ie... Ale pomys逝 mi brak

Moni@ zerknij sobie na 8,43 Majirel, on na palecie i na 豚ie wygl康a zupe軟ie inaczej ni w necie i 豉dnie si wyp逝kuje.
Stary 2011-04-06, 18:30   #4456
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Moni@ zerknij sobie na 8,43 Majirel, on na palecie i na 豚ie wygl康a zupe軟ie inaczej ni w necie i 豉dnie si wyp逝kuje.
Zapisa豉m sobie to zerkne Dzieki
Moni@ jest offline  
Stary 2011-04-06, 18:42   #4457
Rippin_Kittin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Dziewczyny b豉gam poratujcie mnie rad! Mam do嗆 ciemne w這ski szczeg鏊nie d馧, a baaardzo chcia豉bym mie taki rdzawy rudy wypr鏏owa豉m ju wiele kolor闚 i 瘸den nie da takiego efektu jaki bym chcia豉 macie jakie wypr鏏owane farby?
Rippin_Kittin jest offline  
Stary 2011-04-06, 19:21   #4458
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Rippin_Kittin Poka wiadomo嗆
Dziewczyny b豉gam poratujcie mnie rad! Mam do嗆 ciemne w這ski szczeg鏊nie d馧, a baaardzo chcia豉bym mie taki rdzawy rudy wypr鏏owa豉m ju wiele kolor闚 i 瘸den nie da takiego efektu jaki bym chcia豉 macie jakie wypr鏏owane farby?
疾by kto m鏬 Ci tu rozs康nie poradzi potrzebne jest zdj璚ie Twoich w這s闚 i koloru, jaki by chcia豉. Inaczej to takie wiesz, macanie przez szyb
Stary 2011-04-06, 22:12   #4459
julianna-p
Wtajemniczenie

lady madalena zakochalam sie w zelu, od ponad 12 godzin mam na glowie loki w stylu z Twojego zdjecia obecnie, na poczatku wrecz anglezy ( a jedynie upinalam na wsowki). wlosieta miekkie, cudowne i przetrzymaly nawet mzawke, dodam, ze trwala trzymala mi sie na wlosach niecale 15 minut
niestety przez nieodcedzenie mam ziarenka w zelu, ale coz jutro zrobie nowy...
co do kwasu ja dawalam, ale nie zauwazylam istotnych zmian, nie wiem ile musialabym go wlac takze na moje wlosy nie podpasowal; za to moje rzesy lubia odzywke z jego dodatkiem.

melina znalazlam( no dobra dostalam ) piekne balerinki z atmosphere piekny pastelowy roz idealny do moich jasnych lydek

julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-06, 22:41   #4460
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
melina znalazlam( no dobra dostalam ) piekne balerinki z atmosphere piekny pastelowy roz idealny do moich jasnych lydek
Ja w og鏊e polubi豉m siebie w takim pastelowym, pudrowym, albo ciemniejszym - brudnym, r騜u od kiedy jestem ruda. Jako brunetka 幢e si czu豉m w takich kolorach, przy moich ciemnych w這sach wygl康a造 md這 i szuka豉m raczej zdecydowanych barw. A teraz (cho nadal kocham czer) upatrzy豉m sobie dwie bluzeczki i narzutk w takim kolorze To samo jest z be瘸mi typu nude, wcze郾iej na sobie nie znosi豉m, teraz przeciwnie Co ten rudy z cz這wiekiem robi
Stary 2011-04-06, 22:53   #4461
julianna-p
Wtajemniczenie

melina fakt, tez uwielbiam beze, chociaz ja nie mam wielkiego wyboru jako naturalna jesien zwczajnie nie pasuje do chlodnych barw np. , ale za to pokochalam kolory typu fuksja, wyrazista zielen itp odkad farbuje sie na wyrazisty rudy, a wczesniej to byly dla mnie raczej srednio interesujace co z nami robi rudy?? moim zdaniem - rudy to inny rodzaj kobiecosci, seksownosci itp inny w sensie pozytywnym oczywiscie

julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-07, 10:17   #4462
anakazar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 276

A ja zdecydowanie wol Deli ni Joanne.Kolor jest taki bardziej stonowany-co mi bardziej odpowiada.Taki spokojny rudy

"Kiedy decydujesz si na dziecko,zgadasz si,瞠 od tej chwili Twoje serce b璠zie przebywa這 poza Twoim cia貫m"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-04-07, 10:30   #4463
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Zapisa豉m sobie to zerkne Dzieki
Na moich w這sach ten kolor wygl康a przepi瘯nierudy-br您, taki intensywny - my郵 瞠 by si dobrze w nim czu豉 poniewaz gustujemy w podobnych kolorach, jednak pamietaj 瞠 to poziom 7 - kt鏎y nie jest ju tak jasny jak 8*.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Ja w og鏊e polubi豉m siebie w takim pastelowym, pudrowym, albo ciemniejszym - brudnym, r騜u od kiedy jestem ruda. Jako brunetka 幢e si czu豉m w takich kolorach, przy moich ciemnych w這sach wygl康a造 md這 i szuka豉m raczej zdecydowanych barw. A teraz (cho nadal kocham czer) upatrzy豉m sobie dwie bluzeczki i narzutk w takim kolorze To samo jest z be瘸mi typu nude, wcze郾iej na sobie nie znosi豉m, teraz przeciwnie Co ten rudy z cz這wiekiem robi
uwielbiamten kolrek, oraz be瞠 i szro軼i a najchetniej wszystko raze i troche czerni, a teraz szukm chusty bia貫j w kwiaty.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
melina fakt, tez uwielbiam beze, chociaz ja nie mam wielkiego wyboru jako naturalna jesien zwczajnie nie pasuje do chlodnych barw np. , ale za to pokochalam kolory typu fuksja, wyrazista zielen itp odkad farbuje sie na wyrazisty rudy, a wczesniej to byly dla mnie raczej srednio interesujace co z nami robi rudy?? moim zdaniem - rudy to inny rodzaj kobiecosci, seksownosci itp inny w sensie pozytywnym oczywiscie
...cz瘰to kto zerka na moje w這sy

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-07, 10:52   #4464
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

Dziewczyny nie orientujecie si mo瞠 jak mi wyjdzie palette miedziany maho na spranym rudym?

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-04-07, 11:42   #4465
201709121022
Konto usuni皻e

Moni@ Zajrzyj tutaj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=11
Dzisiaj jedna z Wiza瘸nek wklei豉 zdj璚ia Majirel 8,34 i 8,43
Stary 2011-04-07, 12:17   #4466
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Siedz z plomiennym rudym (szamponetka)Joanny na g這wie Zobaczymy co to b璠zie

W豉郾ie w tym linku bardzo podoba mi si wellaton 8.74. Kto to tu testowa? Jak z trwa這軼ia mo瞠 by?

Moja fragrantica
Stary 2011-04-07, 14:00   #4467
Rippin_Kittin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Cytat:
疾by kto m鏬 Ci tu rozs康nie poradzi potrzebne jest zdj璚ie Twoich w這s闚 i koloru, jaki by chcia豉. Inaczej to takie wiesz, macanie przez szyb
Mam taki kolor:
http://img852.imageshack.us/i/dscn0507l.jpg/
w這sy s po dekoloryzacji z czarnego, aktualnie mam po這穎n ju lekko spran mied z garniera
A chcia豉bym uzyska co takiego co kiedy kiedy wysz這 mi przypadkiem :

http://img863.imageshack.us/i/justmeo.jpg/

Pare post闚 wcze郾iej kto pisa o farbie http://www.cosmetic24.pl/Majirel_Far...oloru-485.html , po kt鏎ej mo積a uzyska taki kolor http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1302130972 tylko nie wiem, czy przykryje mi ten ciemnieszy d馧?

Edytowane przez Rippin_Kittin
Czas edycji: 2011-04-07 o 14:12
Rippin_Kittin jest offline  
Stary 2011-04-07, 14:28   #4468
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:

Ja mia豉m co takiego kiedy p這mienna iskra si spiera豉
Dow鏚

Moja fragrantica
Stary 2011-04-07, 14:36   #4469
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Mam taki kolor:
http://img852.imageshack.us/i/dscn0507l.jpg/
w這sy s po dekoloryzacji z czarnego, aktualnie mam po這穎n ju lekko spran mied z garniera

Pare post闚 wcze郾iej kto pisa o farbie http://www.cosmetic24.pl/Majirel_Far...oloru-485.html , po kt鏎ej mo積a uzyska taki kolor http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1302130972 tylko nie wiem, czy przykryje mi ten ciemnieszy d馧?
To, co pokaza豉 w drugim linku to kolor maj帷y wi璚ej wsp鏊nego ze z這tem ni rudo軼iami (przynajmniej na moim monitorze). Szuka豉bym wi璚 farb z poziomu 8 z refleksem 3 (to z這ty), ewentualnie 34 (z這to miedziany). Z tym, 瞠 masz dosy ciemne ko鎍e i nie wiem czy obejdzie si bez rozja郾iania, ewentualnie skatowania ich wy窺zym oksydantem. Nie widz innej mo磧iwo軼i uzyskania r闚nomiernego koloru, bo r騜nica jest du瘸.
Stary 2011-04-07, 17:36   #4470
julianna-p
Wtajemniczenie

lady madalena dlaczego scielas takie wlosy

rippin kittin tez tam rudego nie widze, mysle ze to zloty blond , na garnierze w drogerii widzialam taki kolor chyba seria nutrise

julianna-p jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.